Reklama

pátek 3. dubna 2020

Vážený maršále I.S. Koněve, stydím se…

Zbabělci z Prahy 6 se snaží přepsat historii
Přemysl Votava
3. 4. 2020 VašeVěc

Milí Pražané! Právě jsem se vrátil z Dejvic a se smutkem v srdci dovoluji si Vám oznámit, že se radnici Prahy 6 podařilo naplnit, i přes nemalé protesty občanů, své usnesení. V dnešních časných ranních hodinách na dejvických pláních byl poražen a znevážen osvoboditel Československa, maršál Ivan Stěpanovič Koněv. 

Maršál Koněv, jehož vojska přinesla svobodu nejen nám, ale i lidu Německa, Polska, Ukrajiny, Běloruska…. obdařený celou řadou vítězství na frontách druhé světové války, který je i nositel nejvyšších spojeneckých vyznamenáních, neodolal v Dejvicích útoku těžké stavební techniky. Stalo se tak ve chvíli, kdy Pražané bojují s epidemií se zákeřným koronavirusem. Radnice slaví své vítězství.

Jen nouzová opatření vlády zřejmě zabránila tomu, aby ještě nad pokořeným maršálem zazněly oslavné projevy pražského primátora nebo starosty Prahy 6. I přes tyto „nedostatky“ se pražská radnice zapsala do dějin druhé světové války. Ostatně již jedno vítězství má, to když odstranila smíchovský památník, ten slavný tank, hned krátce po listopadu 1989.

Dnešní datum bylo vybráno radnicí zcela záměrně. Vedle zápasu se zákeřnou epidemií, při které umírají tisíce obětí, kdy máme zcela jiné starosti…. A tak v časných hodinách, když ulice jsou ještě prázdné, se přikradli k soše její likvidátoři jak lupiči… Ale asi to hlavní, z čeho pražskou radnici více bolela hlava, je blížící se 75. výročí konce druhé světové války.

Připomínám, že právě před 75 lety tanky maršála Koněva vstoupily na půdu Německa a jeho III. říše se hroutila. Praha již cítila blížící se svobodu. Vypuklo Povstání českého lidu a právě tehdy na zoufalé volání pražského rozhlasu reagoval maršál I. S. Koněv. Jeho tanky vyrazily od Drážďan přes Krušné hory na Prahu, byla to jízda o čas. Praha v té době čelila útoku zejména SS divizí Wallestein, Wiking, Das Reich, hořela Staroměstská radnice, byli padlí či zavraždění čeští vlastenci. Jen díky postupu Rudé armády nebyla Praha zničena a nebylo těch mrtvých mnohem více.

Panu primátorovi i starostovi připomínám, že maršál I.S. Koněv patřil k nejvýznamnějším velitelům Rudé armády. Byl velitelem 1. ukrajinského frontu, který svedl rozhodující bitvu na konci druhé světové války o Berlín. Pod jeho velením bojovali i naši vojáci na východní frontě. Rudá armáda to nejsou jen Dejvice, to je i Československo, kde našlo svůj poslední odpočinek 150 tisíc padlých příslušníků Rudé armády. Přinesli svobodu našim národům. Jistě i v Dejvicích jsou hroby padlých sovětských vojáků. Nosili uniformy Rudé armády a bojovali pod velením I.S. Koněva.

Nejen před maršílem Koněvem, ale také před těmi padlými se dnes stydím.

66 komentářů :

 1. Historická skutečnost je, že Prahu osvodila Rudá armáda pod velením maršála Koněva. Tento fakt nezmění ani odstranění sochy Koněva. Až tací, jako je starosta Kolář, jednoho dne navždy odejdou, otázka je jestli odejdou sami, tak bude socha obnovena. Bude obnovena jako symbol osvobození Prahy, možná na jiném místě v Praze, ale obnoví se. Odstranění sochy brzy ráno a zejména v této tak těžké době pro všechny lidi bez pardonu, mě připadá jako když maskovaný zloděj krade v noci a pak když je přistižen zjistí, že nic neukradl, protože to ukrást nejde. Historie se totiž ukrást nedá.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přesně provedli to jako podlí, prašiví, sajrajti, jako praví následovníci wehrmachtu.

   Smazat
  2. Zukov kdysi rekl,,v budoucnu bude potreba kazdy naznak nacismu v zarodku nemilosrdne zlikvidovat,,Prijde cas i na novodobe prazske Emanuele Moravce...Dekujeme Ivane Stepanovici a prominte vetsina Cechu Moravaku i Slovaku Vas ma ve svem srdci.

   Smazat
  3. Osvobodila ? To co se tady podařilo na dalších 45 let nastolit mělo ke svobodě hodně daleko

   Smazat
  4. Bylo by dobré znát jména lidí, kteří se za ostudné rozhodnutí zastupitelstva Prahy 6 postavili. Zcela jistě to byli všichni členové stran TOP 09, KDÚ-ČSL, ODS a STAN. Pravděpodobně za usnesení hlasovala i většina členů ANO a část stran Piráti a Zelení. Jediná, kdo hlasoval proti usnesení, byla poslankyně za Piráty Barbora Hrůzová. Protože poslanci byli většinově zbabělí, hlasovalo se tajně a tak je jisté jen jméno toho, kdo celou kauzu zastřešil a inicioval a to je starosta městské části Ondřej Kolář, který se neslavně zapsal do dějin Prahy. Kauza nekončí. Podobně, jako se bude muset v budoucnu odstranit ze Staroměstského náměstí napodobenina Mariánského sloupu, bude jednou opět postavena na své místo socha maršála Koněva.

   Smazat
  5. 20:51 Á pán je znalec. Stačí namalovat jedny tykadla Langrovi a odsoudí vás jeho manželka. Stačí říct, že tu nechcete migranty a je z vás extremista, se vším, co k tomu patří. Všude vás šmírují, přes kamery, mobil, kreditku, znají vaší polohu, co kupujete, kolik máte na kontě Svoboda jak lusk, zlatej socík, kdy hlídali pár Vojtů vykloubenejch a ne celý národ.

   Smazat
  6. Přestaňte už kvílet a začněte jednat. Nebo si snad myslíte, že vám ta ignorantská hovada naslouchají!?!?!?

   Smazat
  7. Co čekáte od TOP09. Oni to jinak než podle neumí. Nutno podotknout, že je to právě Praha, která tuhle verbež drží stále nad 5% hranicí...

   Smazat
  8. 20:51 povídejte o Vašém pojetí svobody vězňům z Oswienczimu.

   Smazat
  9. Ad22:33 A tento zase neznalec - aspoň historie českého státu. Kéž bychom mohli kolo dějin vrátit zpět a vymazat dobu vlastizrady a velezrady státu politruky, kteří vpadli s dýkou do zad národu po r. 1990. Tato naše dnešní doba TEMNA je snad horší, než po Bílé Hoře, nejen rozsahem defraudací , vymíráním národa a také kontrarevoluce 1989 je horší porážkou - než dobytka na jatkách. A když se konečně po řadě Koniášů, Moravců, Háchů, Chvalkovských a Heydrichů , inkvizitorů a upalovaní čarodějnic najde Zeman s Babišem, aby dodali aspoň náznak humanity dnešní době, je zde vzpoura diktatury kapitálu. Demokracie? O té si musí národ nechat snít nejspíše další desetiletí, zkorumpovanost kapitálem a diktatura peněz nikdy nebyla, není a nebude cestou k demokracii, čili vládě lidu!

   Smazat
  10. Herr Kolar dnes na CT ve 20hodin zacina ruska saga rezisera Ozerova Osvobozeni..Jelikoz jste z historie i s herr Novotnym analfabeti podivejte se jak Vasi ,,kamaraden,,kdysi skoncili...Konev byl je a bude vzdycky VITEZ!

   Smazat
 2. Ať sochu neodvážejí daleko, bylo by to neekologické plýtvání energií, až ji budou vracet, Gréta by se zlobila.

  OdpovědětSmazat
 3. Pyrhovo vítězství pražských nul.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V Praze bydlí, ale jsou cizokrajného původu. Podobných šmejdů máte hromadu i na Moravě.

   Smazat
  2. Šmejdů je všude dost, tedy i na Moravě. Ti pražští jsou z povahy věci jednoduše viditelnější.

   Smazat
  3. 17:12 Bohužel to vidím bledě i když stop09 kdu čssd vypadne tak tam bude vládnout ods z deště pod okap.

   Smazat
  4. Bohužel, ty šmejdy, kteří do Prahy přijdou z Moravy, tak ty si Pražáci volí do vrcholných zastupitelských funkcí. Jedině šmejdi mohou volit šmejdy.

   Smazat
 4. Starosta Kolář si podle vybral okamžik, kdy mu "národ" přes roušku nemůže naplít do tváře!!!
  Koláři styď se!!! Zneuctil jsi památku 140 000 padlých rudoamějců!!!
  Jaký pomník tam chceš postavit snad Americký bombardér, který osvobozoval Prahu svými bombami a zabil s nimi téměř tisícovku pražanů????!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je zajímavé, že těm vymaštěným zastupitelům vadí osvoboditel ale nevadí jim socha zástupce státu, který nás prodal Hitlerovi. Asi tušíte, že píši o soše Čerčíla. Záložák.

   Smazat
 5. Může si kdejaký starosta z buranova beztrestně porušovat smlouvy mezi Českou Republikou, a jinými státy? Svéprávný stát by to neumožnil.

  OdpovědětSmazat
 6. To není zbabělost, která vedla městské pacholky k povalení sochy Koněva. To je nacistické myšlení a smýšlení, to je chování kozlích hovad, která si mohla obskočit vlastní kozlí myšlení! Jistě se přitom ukojili!

  OdpovědětSmazat
 7. Osobně finančně přispěji na návrat pomníku zpět. Není to jen ostuda Prahy ,ale celé republiky. Kolář má štěstí ,že pamětníkům je 85+ a proto mu narostla ramena. Je mě za něj a jeho nohsledy stydno.

  OdpovědětSmazat
 8. Hitlerovci by na tohoto starostu byli hrdí. V Sasku jsou spousty pomníků sovětským vojákům, tankistům. Všechny obsahují poděkování vyvedené zlatým písmem, jako by byly fungl nové, udržované Němci. U Fojtovic na české straně je česká obdoba téhož, pomník RUINA, česká vděčnost v praxi. Jeden debil postaví pomník spojencům nacistů a vlastizrádcům za pár hodin odboje, druhý debil nechá odstranit sochu maršála, který mu osvobodil vlast, nejen ten jeho pelech neřesti.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ad 18:00 No, v Česku je zapotřebí důrazně denacifikovat! Snad k tomu dojde dříve než bude pozdě. Jakkoliv se mi trest smrti nezamlouvá, pak u vědomí toho, že porážíme dobytek na jatkách, tak si myslím, že pro ten nacistický dobytek u nás o nic vlastně by nešlo.

   Smazat
  2. Nebojte, všechny pomníky jsou už z Prahy pryč, přejmenované ulice, stanice metra, všechno a v brzké době dojde i na hroby na Olšanech. Pak i na ambasádu pod Kaštany. Praha už dávno chce odstranit Rusy z toho rozsáhlého sídla vedle Stromovky a přestěhovat je někam na Černý Most, nejlépe úplně vyhostit.

   Smazat
  3. pro 18.55 a proč asi?proto,že pražáci jsou fašouni nic jiného,přeju vám v té prašivé praze aby vás všechny vzal čert aby jste si už konečně uvědomili,že moc,sláva a peníze jsou nástroje satana ....

   Smazat
  4. O Pražáky se není třeba obávati. Vždyť naše hrdinná armáda bojuje v Kábulu za Prahu!

   Smazat
  5. 10:59 Naše hrdinná armáda bojuje u Kábulu za peníze, nikoliv za Prahu. Za Prahu si barák nepostaví.

   Smazat
 9. Teď se vláda může jasně ukázat na čí je straně. Nebude-li okamžitě jednat v nápravě nespravedlivého odstranění bude už jen ztrácet. V zásadních otázkách spravedlnosti nemůže být pro liknavost místo.

  OdpovědětSmazat
 10. Stydím se za to, že je Praha hlavním městem ČR. Měl by jí být přiznán statut sanitárního města, neboť počet pacientů všeho druhu je zde značný.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Proč, vždyť matička Praha za nic nemůže, to jen ze zbohalíků se staly hyjeny. Skoupili byty a vyhnali jejich ceny do nemožnosti. Mladí nemají kde bydlet a nejhůř na tom jsou teď v zimě bezdomovci. Zato tu máme kasina a drahé hambince. Vrchnost si dělá v Praze co chce. Kam se na ni hrabou feudálové.

   Smazat
 11. Není pravdou, že Rudá armáda spolu s tehdejšími spojenci osvobodila Evropu od fašizmu a nacizmu. Evropa byla Rudou armádou a spojenci osvobozena od německé okupace. Fašizmus a nacizmus v Evropě zůstal. V republice Česko, Morácko a Slezsko nacisté a fašisté žijí především v hlavním městě Praze. A je jich tam něúrekom, kam se na ně hrabe koronavirus.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vypadá, že Heydrich a Frank zanechali v Praze pohrobky a ti se teď začali množit dělením. Jako prvoci.

   Smazat
 12. Já, obyčejný vidlák z venkova považuji to, co provedlo h@vado Kolář a jeho pražské zastupitelstvo za prasečinu nejvyššího řádu. Jménem 140000 padlých mu nepřeji to, co museli prodělat ve svém źivotě oni.

  OdpovědětSmazat
 13. A Koněv se i po druhé připojil k porážce fašismu a nacismu - v r. 1956 při snaze maďarských nacistů/fašistů, Horthyovců - se znovu chopit moci. A to mu pražští nacisté/fašisté nemohou odpustit! A já bláhový jsem si myslel po 2 světové válce, že je s nacismem/fašismem aspoň pro Evropu konec a ona nám ta idea nestvůrných nadlidí kvete přímo v našem hlavním městě. Stud mne jímá, jak město, které se nemalou měrou zasloužilo o naše obrození po době TEMNA, se dnes samo octlo v tmářství, které provokuje Boha k odplatě! Jen si připomeňme tu škálu zločinů, které páchá jakýsi Oberlandrat Prag na svých občanech a na Česku! Ta galérka Satanů!

  OdpovědětSmazat
 14. „Veškeré zlo v životě pochází z duševní prázdnoty, nudy, lenosti, a vše to je nevyhnutelné, když si člověk zvykne žít na účet druhých.“ — Anton Pavlovič Čechov ruský dramatik a prozaik 1860 - 1904

  OdpovědětSmazat
 15. Až se to třeba začne v Praze srát, při takové hustotě obyvatelstva by to ani nebylo v dnešní době nic divného, pak požádejte Koláře, ať vás ochrání. Rusi na vás hodí právem bobek.

  OdpovědětSmazat
 16. Je to otřes.Co jsme to za narod proboha.Mezi nevdecnymi šmejdy jsme dnes ti nejvetsi.Meli se na Čechy proste v.srat.Slusneji se to rici neda
  .

  OdpovědětSmazat
 17. "Iniciátoři války proti památníkům svými provokativními kroky, za shovívavého přihlédnutí ze strany českého vedení státu, usilují o zhoršení celého komplexu rusko-českých vztahů. Demolice pomníku maršála I.S.Koneva nezůstane bez příslušné reakce ruské strany.“

  https://czech.mid.ru/cs/news/-/asset_publisher/f36slMKy3SCk/content/kommentarij-posol-stva-rossii-v-cehii-v-svazi-s-demontazem-pamatnika-marsalu-i-s-konevu-v-prage?inheritRedirect=false&redirect=https%3A%2F%2Fczech.mid.ru%3A443%2Fcs%2Fnews%3Fp_p_id%3D101_INSTANCE_f36slMKy3SCk%26p_p_lifecycle%3D0%26p_p_state%3Dnormal%26p_p_mode%3Dview%26p_p_col_id%3Dcolumn-2%26p_p_col_count%3D1

  OdpovědětSmazat
 18. Provokování velmocí Číny a Ruska je proti zájmům naší republiky. Co je mi do toho, že tyto státy nemá v Praze někdo rád. Oni ani tak nepoškozují Rusko jako spíš naší republiku. Přece se stále nemůže někdo stavět do role těmto velmocem rovným. Oni nás nebudou nikdy potřebovat a třeba okamžitě se na nás vykašlou úplně ve všem. Osobně vůbec nechápu co to má za zvrácenou logiku přejmenovávat náměstí po mě naprosto neznámém ruském novináři a odstranit sochu člověka, kterému můžeme být vděčni, že tu vůbec jsme. Nazval bych to klukovinou, kdyby to nebylo tak vážné.Toto není urážka jenom Rusů, to je urážka všech rozumně myslících lidí v naší zemi. Vláda má nyní důvěru jakou ještě nikdy neměla. A měla by toho využít a ty výtržníky z Prahy 6 potrestat. Nechci být nepřítel jmenovaných zemí jako ti omezenci. Je třeba s těmito nepřáteli naší země něco konečně dělat. To budou neustále naší zemi škodit?

  OdpovědětSmazat
 19. Kolář a spol. i jeho příznivci se "hrdinně" postavili po bok všem skutečným zrádcům svých národů po celém světě. Opravdu dobrá společnost ... Piráti by se měli přejmenovat na Tschechische Sudeten Hitlerjugend. Aspoň by pak nelhali v názvu.

  OdpovědětSmazat
 20. Vaši dedovia pradedovia babičky a prababičky musia v hrobe obracať z toho čo v Prahe stvarate

  OdpovědětSmazat
 21. Divím se, že ještě existuje náměstí I.P.Pavlova. Ještě že mu říkají Pražáci Slinťák a dávají tak jasně najevo, co si o tomto názvu myslí.

  OdpovědětSmazat
 22. Jak v osmatřicátém, lid by bojoval, ale představitelé státu hlásí ústup.

  OdpovědětSmazat
 23. Jen další protirusky cílená podlost pražských cajzlů. Na víc už asi nemají ...

  OdpovědětSmazat
 24. Všichni lidé dobré vůle odsuzují tu hanbu, a blijí.

  https://cz.sputniknews.com/nazory/2020040311752012-skala-k-odstraneni-sochy-ivana-koneva-z-nam-interbrigady-v-praze-je-mi-na-zvraceni/

  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2020040311751707-odstraneni-pomniku-marsala-koneva-nenechame-bez-odezvy-v-rusku-vyjadrili-protest-vuci-demolici/

  OdpovědětSmazat
 25. Je to chátra, je třeba si je pamatovat, až zas začnou převlékat kabáty.

  OdpovědětSmazat
 26. Praha je hadí doupě, které přitahuje hady ze zbytku země. S trochou nadsázky, kdyby se jí kdokoliv, jedno zda Putin, nebo Trump, rozhodl vymazat z mapy světa, spáchal by milion dobrých skutků.
  V roce 1945 vítali rudoarmějce, v roce 1948 vynesli do čela Gottwalda, v roce 1989 svrhli bolševíky a v roce 2020 strhávají sochy těch, které před sedmdesáti lety vítali?
  Dětem jsem vždycky říkával, že slovo dělá chlapa. Chlap musí dodržet dané slovo, i když se mu to nehodí. Pokud něco slíbím a nesplním, stojím za hovno. A nemusím na to mít podepsanou sto stránkovou smlouvu. To je ale pro pražáka něco nepředstavitelného. Ojebat vždy a všude. To je jejich krédo.
  Už se mi chce zase zvracet ...

  OdpovědětSmazat
 27. Měla by na to tvrdě reagovat vláda a parlament ve svém prohlášení, ale i konkrétní akcí. Určitě na to bude reagovat p. prezident v neděli.

  OdpovědětSmazat
 28. Je to jednoduší než by se zdálo. Kolář ukázal, že kašle na lidi na smlouvy, na vládu. Nyní je na řadě vláda, pokud nic neudělá je to jasný signál, že je potřeba vládu vyměnit. Možností je více, demise , defenestrace, volby. Tím že vychcanej připosranej židáček nekoná, jenom se schovává za to jak je pracovitej, dopustil aby tato situace nastala a to ho asi semele, chcete-li. Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vždy jsem se ztotožňoval s názory rudého dědka, dnes jeho názor považuji za hloupý až ubohý!!!
   Kdo by dnes podával dobrovolně demisi když národ ztratil vůli něco změnit? Kdo by provedl defenestraci? Národ zadlužených hlupáků kteří se klepou o práci? Lid který ztratil hrdost? Volby??? Po každých volbách je to o kus horší a pořád se věří,že další volby něco změní!!! Změna k lepšímu je dnes už jen sen sociálně slabších(důchodci,invalidé,svobodné matky atd.),administrativa se navyšuje a mlaskající čuňata nedopustí už nikdy změnu.Je jich většina.....

   Smazat
  2. Má pravdu přecedo.

   Smazat
 29. http://svobodnenoviny.eu/nepritel-skryty-v-talaru-kryje-a-organizuje-vrazdy-rusi-celostatni-volby-likviduje-nepohodlne-na-objednavku-zpusobuje-krize-bere-deti-rodicum-blokuje-efektivni-rizeni-statu-a-garantuje-ze-z/

  http://m.legalnivrazda.webnode.cz/novinky/zakaz-otevreni-rakve2/ Pokud má někdo zájem seznámit se vice s prací justiční mafie a policejních gangů, ať se podívá na stránky http://michalapetr.cz/doku.php Státní zástupkyně souložila s gangsterem, kterého vyšetřovala! Gang JUDr. Pavla Zemana. https://www.youtube.com/watch?v=fhl2UB0PcYw

  OdpovědětSmazat
 30. Je to marný, je to marný, je to marný, blbec zůstane blbcem. Smutné je, že slouha SS Petříček strachy ani nedutá. Národ, který si nechá takto špinit svoji historii, nemůže mít ve světě vážnost a proto se s Českem všude jedná jako s onucí. Záložák.

  OdpovědětSmazat
 31. A co na to ruský mužik ?
  Komsomolskaja pravda: "Byla to právě absence zaslouženého trestu za pomoc nacistům, co Čechy utvrdilo v jejich pocitu pravdy, dalo jim falešné iluze. Prostě nepochopili, že umístění Československa do socialistického tábora bylo pouze mírnou formou trestu. Tyto iluze nakonec skončily „pražským jarem“ - krvavým protisovětským povstáním organizovaným Západem."

  OdpovědětSmazat
 32. Hloupé a uslintané gesto trpasličího úředníčka, který kazí pověst naší země. Vždyť pokračuje v nesmyslu kácení pomníků, který jsme měli opustit s totáčem. Doufám, že tuto akci posvětil stranický výbor a pak už bude všechno v cajku. Stavba a bourání pomníku Stalina na Letné nás stál jednu novou polykliniku. Proto by mne zajímal rozpočet bourání a budování nového pomníku, v době kdy potřebujeme každou korunu v rozpočtu na životně důležité investice. I když přehlédneme naprostý nedostatek respektu dějin, tak marnotratnost zbytečné útraty je důkazem, že tací úředníčci nepatří do vyšších funkcí. Kdyby dnes za tu cenu stříkala cisterna dezinfekci v ulicích, tak je to útrata ve prospěch obyvatel města, bourání pomníků je blbost.

  OdpovědětSmazat
 33. Kdo u nás vede ten velký svůj boj proti Čechům,proti Rusům,proti všem Slovanům?
  Snad všichni sledujete vyjadřování K.Schwarzenberga,kdš se ještě dost uctivě o nás vyjadřuje jako o zaprděných Čecháčcích!Tento čestný předseda té fašonazi tlupy TOP 09 je prodchnut nenávistí ke všem Slovanů, a jde mu výlučně o revizi a revanš za výsledek 2.WW.
  Takže i odstranění sochy Koněva nacisty z Prahy 6 je v režii tohoto nacisty.

  Pavel Beran

  OdpovědětSmazat
 34. Na týchto nezdarencov, ktorý dali odstrániť sochu, sa rýchle zabudne, ale maršála I. S. Koneva nikdo z histórie nevymaže. Bol to jeden z najdoležitejších vojvodcov Rudej armády vo Veľkej vlasteneckej vojne a prio oslobodzovaní ČSR zvlášť. V úcte nielen nás vždy zostane a v neúcte je len pre zapredancov, ktorí sú ochotní zradiť aj svojích najbližších.
  Pre tento akt nemám slov a neviem, ale slušne sa to pomenovať nedá. Skoro zabúdame. Len aby sme skoro zase neplakalia aby už nebolo pozde.

  OdpovědětSmazat
 35. Źižka pred smrťou kamarátovi povedal..Veľmi ľutujem,že som Prahu nezničil.......Tato skutočnosť hovorí za všetko.

  OdpovědětSmazat
 36. Nakopat do p*dele! Dobytek Kolář. Podlost v nouzovém stavu. Foldyna ještě velmi, velmi přitvrdil:

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Nakopat-do-p-dele-Dobytek-Kolar-Podlost-v-nouzovem-stavu-Foldyna-jeste-velmi-velmi-pritvrdil-619351

  OdpovědětSmazat
 37. SOUHLASÍM s autorem
  Václav

  OdpovědětSmazat
 38. Protože pokládám akt likvidace sochy osvoboditele Prahy a hrdiny SSSR (uzání mněl i u spojeneckým sil) v době kdy je vlastně vyhlášen stav ohrožení za porušení zásad tohoto stavu vyhlášeného vládou a parlamentem - tedy za akt naprostého porušení příkazů vády. Čekám na rázné rozhodnutí Vlády a parlamentu i Ústavního soudu proti takovému porušení zákonů této země. Jinak opravdu nemohu a ani nemohu s představiteli tohoto státu a jeho mocenských organizací nic polečného. Jsem vlastenec a ne nějaký papír na vytření prde..le. Pokud zde neplatí zákony a každý idiot na radnici si může dělat co chce(když se na opileckém zasedání dohodnou) asi tak můžeme dělat i my ostatní!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 39. Pardon nepodepisuji se, je to zbytečné hovada na MV a BIS si to jistě bez problémů zjistí.

  OdpovědětSmazat
 40. Kdo a kedy proti tejto sebranke konečne zasiahne ?

  OdpovědětSmazat
 41. I tohle se v 89 roce vyzvonilo

  OdpovědětSmazat
 42. Svinský starosta Ondřej Kolář. Ubohý podrazáček, který využil mimořádné situace. To není žádný chlap, to je obyčejná prodejná děvka a podrazák nejhrubšího zrna. Na každého jednou dojde, i na toho prodejného ubožáka!

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.