Reklama

úterý 28. dubna 2020

Vlastní gól tvůrců jiného světa

Ivan David
28. 4. 2020
Budovatel pomníku Vlasovcům a ničitel pomníku Koněva s jeho spolupracovníky jsou nejen gauneři, ale také blbci. Prokázali totiž, že nejsou schopni dohlédnout důsledků svých činů. Napadá mě aforismus: „Chtěl být událostí, ale stal se případem.“ (Omlouvám se, na jeho autora si nevzpomenu.) Chtěli se předvést, ukázat, co všechno si mohou dovolit. Ale ani funkcionáři vlastních politických stran se k nim nehlásí. Pochopení nalezli jen u předsedkyně TOP09, která se s činem starosty Koláře solidarizovala, aby nám o sobě prozradila to, co jsme beztak již tušili.


Následně se aktéři těchto činů domáhají policejní ochrany a soucitu veřejnosti, kterého se však nedostává.

Vladimír Neff uvedl ve své pentalogii hezký příklad jiné sebepoškozující propagandy. Mladý novinář v devadesátých letech 19. století se ve vlivném německém listu Prager Tagblatt pozastavil se nad brutalitou českých dělníků, kteří při vzájemné potyčce naházeli německé studenty do Vltavy. Pochvalu šéfredaktora si ale nevysloužil. “My se tady snažíme každého přesvědčit, že Praha je německé město, a vy zatím píšete tak, že to vypadá, že si zde Němec nedovolí vystrčit nos na ulici. To neštimuje, pište tak, aby to štimovalo!”

Zmínění budovatelé a ničitelé pomníků se chtěli opřít o sympatie veřejnosti, ale nehlásí se k nim ani jejich přívrženci. Dostali se do situace, v níž, ať udělají cokoli, bude to špatně. Snaha s nimi spřízněných novinářů udělat z nich mučedníky se zase jen obrátí proti těmto pisálkům. Ukazuje se to, co jsem předpokládal. Naprostá většina lidí odmítne nový výklad dějin. Budou uplatňovat svůj zažitý, ať je jakýkoliv.

Stejně je tomu i v Polsku, Estonsku, Litvě, Lotyšsku. Tam je pro většinu lidí důležitým článkem víry, že největším nepřítelem je Rus, bez ohledu jaký režim v Rusku právě vládne. Právě poslanci Evropského parlamentu ze zemí, jejichž armády a divize SS táhly na Sovětský svaz navrhli usnesení “evropské paměti” v němž v připisují Sovětskému svazu zásadní podíl na rozpoutání druhé světové války. My víme, že je to blbost, oni “vědí” že to tak je. Toto usnesení je tak vlivné, že si ho v souvisloísti s odstraněním sochy maršála Koněva nikdo nedovolil připomenout, ačkoli mimo jiné vyzývá k odstraňování “pomníků komunismu”.

Na tomto usnesení je však podle mě rozhodující odmítání totalitních režimů, fašísmu a popírání holokaustu. To je gól do vlastní branky eurokratů a eurounionistů či eurohujerů, protože to jsou prokazatelně oni, kdo potlačují demokratická práva, nadřazují zájmy nadnárodních korporací nad veřejný zájem, prosazuje cenzuru, snaží se zničit státy, projevují sympatie i podporu tureckému a ukrajinskému fašismu, pěstují nenávist ne k jednomu, ale ke všem evropským národům a vymýšlejí nové varianty popírání historických událostí. A také připravují válku. Naši trapní “hrdinové” jsou z tohoto rodu.

62 komentářů :

 1. Předsedkyně TROP 09 převzala funkci kapitána na Titaniku, tak prožívá poslední chvíle slávy. Věřím, že tentokrát nepomůže ani výpadek hlasovacího zařízení k tomu, aby se tato pastrana dostala do parlamentu. Jedině, že by vymysleli nějakou novou křivárnu. Tupan z MČ Praha 6 si nadělal svým hrdinským činem až až. Však oni ho podrazí vlastní. Všehoschopných podvraťáku mají mezi sebou hodně. Na to je absolutní spoleh.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. BIS shání ricin.

   Vymazat
  2. Buďte bez obav, TOP se do parlamentu dostane. Proč myslíte, že bylo zavedeno korespondenční hlasování? Při posledních volbách byli poměrně hluboko pod čarou. Aby po sečtení korespondenčních hlasů najednou poskočili nad.
   Já už nevěřím ničemu. Policajti a justice jsou v rozvalu. Armáda je velmi drahou partou šašků. Tak proč by volby měly být košer?

   Vymazat
  3. Volby?Aspon v Praze plati stare ,ale pravdive:Neni dulezite kdo voli,dulezitejsi je kdo pocita hlasy

   Vymazat
  4. zhnusený Tak kraďousek se tam dostal právě podvodem s zahraničními hlasy. A případ ANO a pyjáti je též divný nové strany a hned v parlamentu....

   Vymazat
  5. Anonymní 28. dubna 2020 18:57
   V našich Tajných přísadách EU, na www.tajneprisadytravice.cz, máme na skladě pouze novodobou variantu - USriCIAn 2018, zato v dostatečném množství, za výhodnou cenu ve slevě 27%.

   Vymazat
 2. Pro vyjádření toho, co mne napadá, raději použiju autentický a dokumentovatelný citát od Chestertona.

  Vím, že v čase opět se rozvíjejícího tvůrčího přístupu k právu jest dubiosní spoléhat pouze na to, že jde o spisovatele - a který smělec by si tohle dovolil zpochybnit ?? - konservativního a katolického, ale pokud on si dovolil před 99 lety napsat:

  “It is terrible to contemplate how few politicians are hanged,” (Cleveland Press, 1. března 1921), snad si to můžeme v demokratickém právním eurostátě beztrestně alespoň bez dalšího připomenout.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Doplním: "Je strašné uvažovat o tom, jak málo politiků je oběšeno. Veškerá vláda je ošklivá nutnost."

   Vymazat
 3. Já díky kauzám "Koněv - pomník Vlasovcům" a "Hlasování v EU parlamentu o vině SSSR za 2WW" jsem si ještě trochu více prohloubil znalosti dějin této doby. A vím, že Kolář, Novotný, Hřib, Petříček jsou "neznalci" nebo lháři, každopádně ale rozesírači našich dobrých mezinárodních vztahů...

  OdpovědětVymazat
 4. Paní učitelko, už nám nemusíte lhát, můžete to dělat dobrovolně. Odbojář Kolář si musí zvykat na práci v podzemí. Jako správný hrdina by ovšem měl odmítnout policejní ochranu a jít do toho jeho kampfu prsama. Dřív bývalo zvykem svým ideálům také něco obětovat, pochopitelně ze svého. Teď se zaštěká a zaleze se pod policejní policejní ochranu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ještě že NA NETU JE DOST NÁVODŮ NA VÝSTAVBU ZEMLJANEK a soukromých protiatomových krytů, takže se o Kolářovy nemusíme bát. Piráti je ochrání, Pavlík Moroz... éé, NOVOTNÝ jim zaveze zásoby svojí obrněnou multikárou pro Ostfront a ministr vnitra jim za naše peníze dodá i pozorné ozbrojené služebnictvo z Útvaru na ochranu ústavních činitelů a zvláštních objektů.

   Vymazat
  2. Kolář odletěl se skupinou blíže nespecifikovaných osob tajným letadlem AIR FORCE FOR TUPING do Německa na utajovanou základnu US Army. Když nad Ruzyní burácelo letadlo, obyvatelé se prý radovali, že se obnovují zahraniční turistické cesty přes letiště. Když se normální občané dozvěděli, kdo a kam letěl, mávli rukou a zároveň Praha prý podle opakovaného pravidelného měření nadmořské výšky "náhodou prováděného" jen den poté, stoupla v průměru o dva metry výše.
   Pražská organizace - Imitace na druhou s.r.o., se vydala do ulic a hledá další dvojníky některých "politických" činitelů, jejich jména však odmítla zveřejnit a novinářům předložila pouze anonymní snímky. Práce je královsky placená a pracovní poměr je na dva týdny. Strava, ubytování a oblečení všeho druhu zdarma.

   Vymazat
 5. Kdeže je ta demokracie, kterou tak obhajuje jakýsi neodostudovaný nedorostek, co je to svoboda? Kdy zvítězí ta jejich pravda nad jejich nenávistí, kdy se vráti vláda lide do rukou tvých? Až o tom rozhodne jakýsi Kalúsek, Švancenberg, Filaja, a další z těch pražských chytrolínů. Nebo snad je to nedostatkem žen v politice, jak nás poučuje ta pravověrná z TOP9. Ne Adamové, Němcové Langšádlové a další ženščiny, za které uvažují jiní, zde nepotřebujeme.
  Zde musí vládnout ti, které jsme si zvolili. Jestliže někteří volili blbě, je to jejich problém. My zde chceme mír, přátelství mezi lidmi všech národností a nikoliv vládu příživníků, zlodějů a podvodníků a posluhovače USA. Nechceme zde kolaboranty BIS a EU. Chceme zde vládu práva, sounáležitost a neúplatných lidí.......

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kolář je produktem nové ideové totality. Bude za ni bojovat dosmrti tak, jak to do něho od mala natloukli ti, kteří "přeci mají na nenávist plné právo"!

   Vymazat
  2. Otázkou ovšem nadále zůstává, kdy si pro něho ta SMRT přijde...

   Vymazat
  3. Kolář jr. prostě nepadl daleko od stromu:-)

   Vymazat
 6. Doufám, že soudruh Kolář bude žít s ochranou, až do konce života, když ji nepoužil Kolář st.! Ona každá akce, vyvolá reakci, ale jak to vysvětlit tupým lidem?

  OdpovědětVymazat
 7. Kolář v úkrytu? Jen ho nechte, ať se bojí! U takových odporných lidských kreatur škoda každé rány, která padne vedle. Kalousku mám pravdu? Jedna pecka mezi oči je mnohdy lepší než nějaké tahání po soudech, navíc když jsou k ničemu!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dovolím si jen citát jednoho velkého syna Francie před gilotinou : "Muž umírá jednou, zbabělec umírá stokrát!

   Vymazat
  2. Míra by mohl vyprávět, jak dopadl jeho švagr! Proto má ty 3 pistole!:-)

   Vymazat
  3. 7.24 má JENOM DVĚ RUCE, ALE tři revolvery... že by se jeden pokládal k zezadu zastřelenému oponentovi jako důkaz, že oponent se pokusil střelce perfidně odprásknout přes rameno... takže nešlo o prachsprostou vraždu ale o nutnou obranu?
   Chytrý, jak chytrý je ten Mirda. I když fackoval to chrastítko, studentíka, měl Mirda po boku jednoho VAZBU... asi na odnos obdržených květin od vděčných nečeských národů a na odnos požehnání jeho Církve. Panáky a revolvery si prý nosí na malé vzdálenosti sám...

   Vymazat
 8. Pane David, já si pamatuju za komunistů, jak nám vyprávěli pamětníci historky z války a ty jsme mezi sebou vyměňovali. Jedno byla státní propaganda, ale mezi lidem se mluvilo jinak. Já jsem na Rusa skutečně nic dobrého neslyšel a že těch historek bylo. My jsme sice akceptovali, že Rus tu válku vyhrál a tušili jsme, že to nebylo zadarmo, jenže dobrého jména se mu nedostalo ani tehdy. Není tedy divu, že je v národu tolik lidí, kteří okamžitě budou souhlasit s čímkoliv, aby toho "Rusa" nějakým způsobem poškodili. Přiznám se bez mučení, že i já jsem dlouho udržoval podobné názory a hodně dlouho mi trvalo, než jsem si zvykl, že Rus může být také účetní, právník, krejčí, lékař, řidič autobusu, dizajner... a ne jen mrtvé tělo s krvavou rubaškou v poli nebo loupící tupý Ivan, taktéž v rubašce, který za největší zázrak považuje splachovací mechanismus.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A na které straně byli vaši "pamětníci"?

   Vymazat
  2. 17:37 během Protektorátu až do 21 1968 jsem o Rusech nic špatného neslyšel snad krom zesměšňujícího "davaj časy", to při vlastní zkušenosti, že jeden mi dal kolo a o kousek dál, my ho jiný vzal. Ale, pokud jsem se bránil, zastání jsem našel. To mi bylo devět. Ve škole, byla to pětitřídka, jsme splachovací záchod neměli, v celé té vesnici kde jsme bydleli ho neměl nikdo, vodovod tam nebyl, elektřina taky ne, natož telefon nebo kanalizace. S tím Rusem, pro kterého byl splachovací mechanismus zázrakem, s tím jsem na tom byl stejně. Věru hloupě tady machrujete.

   Vymazat
  3. Správná odpověď!

   Vymazat
 9. Podle selského rozumu to tak je (mluvím zejména o posledním odstavci). Jenže ten oni nepoužívají a jelikož mají monopol na pravdu, můžou si klidně hrát se slovíčky o totalitních režimech, neboť které to jsou, rozhodnou oni. Také holokaust prý popírá Okamura a jeho poslankyně je předsudečně nenávistná, zatímco Novotného výhružky smrtí kde komu jsou v pohodě. Nenávidět a cenzurovat můžete, jde jen o to koho. Takže střelba do vlastní nohy se myslím nekoná, naopak, mají báječně nabito na ty, co jim překážejí v cestě k vytčeným cílům... J.

  OdpovědětVymazat
 10. Rusko se tak specializuje na ukončení válek. https://www.youtube.com/watch?v=rgndGg1DDsw
  Rád bych si vzpomněl na slova velkého Henryho Kissingera, který prohlásil, že ve věku 96 let byl zklamán myšlenkami kapitalismu a považuje největší hřích USA za „systematickou destrukci jediného spravedlivého světa - Sovětského svazu“, kde „nový člověk se skutečně narodil ... homo sovietikus. „Tento muž byl o krok výše a je mi líto, že jsme tuto rezervu zničili. Možná je to náš největší zločin.“ Podle Kissingera ho chování jeho vlastních vnoučat přimělo k takové myšlence.
  Je zřejmé, že panika nad koronavírusem je opona, která zakrývá přerozdělování světové nadvlády nad ropu a další zdroje planety. Je to bitva, v jejímž důsledku vítězí buď světlo, nebo tma. Osobně věřím, že zvítězí světlo, dobro a rozum, Rusko a ti, kdo sdílejí naše hodnoty, zvítězí. Ruský svět vyhraje!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No, jestli to řekl doopravdy, pak nemohu tak docela souhlasit s tím, že by byl Kissinger až tak "velký" tímto výrokem, když celý život dělal právě to, co dělal a hlavně proč to dělal. To potřeboval - bez urážky - "zmoudřet" až věkem? Podle mne vždy rozhodují činy a nikdy jen a pouze slova!
   Připomíná to spíše situaci, když jste vy (nebo já, to je fuk) něco rozbil a řekl jste (jsem) doma, že za to může třeba kočka, kterou jste (jsme) neměli.
   Tím neupírám ani tečku z toho, co udělal skutečně.

   Já bych taky mohl uvést celou řadu "podobných" výroků. Jeden od nás ukáži, který má ale jiné pozadí. Krátce po odstoupení Gustáva Husáka z funkce prezidenta, přišel můj otec a povídal mámě, slyšel jsem to na vlastní uši, že Husák prý řekl, že - Holt si to ti mladý budou muset vybojovat znova a jinak! No a vidíte, dodneška vlastně nevím jestli to řekl, nebo někdo té situace "jen" využil.

   Vymazat
  2. 18:39 Nerozumím tomu, proč z této "bitvy" jako možný výstup očekáváte nějaké světlo. Buď to bude vítězství globalistů nebo (zjednodušeně) Clintnovců, nebo nějaké to Pyrrhovo vítězství. Celá agenda s koronavirem je čiré zlo a satanisti jsou jedni i druzí, i když se teď mezi sebou řežou. Tak jakéže světlo ???
   wc

   Vymazat
 11. Bratrstvo kočičí pracky - Kolář, Hřib, Novotný - prototypy vymazlených, velkohubých zbabělců. Nejspíš psychopati, proto ta ochranka, aby nás od nich ochránila a nezpůsobili nám další nevratné škody.

  OdpovědětVymazat
 12. SSSR vděčíme za osvobození a za záchranu slovanských národů. Já jsem projel Rusko od Rostova na Donu po Petropavlovsk Kamčatskij a všude jsem potkal bezvadné a velice srdečné lidi. I přesto jak se k Rusku zachoval pan Kolář (který s velkou slávou odstranil sochu maršála Koněva a teď je z toho po..anej, zbaběle se schovává a má strach že se mu něco stane) mají nás Rusové rádi. Rusové mají ohromné srdce. Je dobré připomenout, že nám SSSR pomohl v době sucha v roce 1947. A jak nám pomohl Západ? Francie a Anglie nás v roce 1938 zaprodaly Německu. Z Československé republiky se stal protektorát Čechy a Morava a vznikl fašistický Slovenský stát kterého vojáci bojovali proti našim osvoboditelům - proti Rudé armádě. Já pevně věřím, že vztahy s Ruskem se oteplí, ale to bude chtít především změnu ministra Zahraničních věcí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Taky mám rád Rusy ....v Rusku.
   Obdobně jako Amíky v Amwrice:-)

   Vymazat
 13. Nebyl bych až takový optimista. Mladí lidé, kteří jednou převezmou řízení naší země, podporují vesměs Piráty, vše prozápadní a vše neslovanské. Poslechněte si mluvu mladých lidí, která je prošpikována spoustou anglických slůvek a obratů. Dovolím si tvrdit, že i z nápisů na výkladních skříních poznám, že majitelem obchodu je mladý člověk, neb upoutávky a reklamní slogany jsou v angličtině. Až tito lidé budou vládnout naší zemi, opravdu nevěřím, že budou mít v úctě naše osvoboditele od fašistického jha. Někdy si říkám, že jsem rád, že se těchto časů nedožiju....
  Honza, Havířov

  OdpovědětVymazat
 14. Já pro srovnání dám Západ a Ruský svět.
  Západní svět provedl genocidu severní, střední,jižní
  Ameriky, Afriky,Austrálie,Indočíny v podstatě všude
  kam stoupil.
  Ruský svět má 197-8 národů a národností a žádná z nich nezanikla a jsou doposud.
  Pro autora 17,37: nevím kde jste žil? Ale dlouho na vesnicích i menších městech splacovací VC nebyl.
  Až v 50 až 70 letech se začala dělat kanalizace a vodovod a ruský voják měl ruksak na zádech,co do něho
  mohl dát.Toto jsou povídačky, které donesly ženské
  z kostela jak rusové kradů a znásilňují již před
  příchodem fronty.Pro spoustu takových: pokud jste byli na vojně na armádních cvičeních s plnou polní
  a týl x km dalako, brodil se bahnem, neboť pršelo
  jak z konve, usučit jsi se neměl kde, jídlo nikde,
  nepřítel všude. Jak si ještě mohl krást a kam to dát.
  U sovětů za to byla kulka.Jsou lidi co ještě hodně
  pamatují.
  Co se týká těch děbilů, škoda slov. Blb zůstane blbem
  jak říkal Švejk.

  OdpovědětVymazat
 15. S úžasem jsem dnes sledoval Události Čt1 a jejich informace o Kolářovi.

  1. Časopis Reflex otiskl informaci, že tajný ruský agent přijel dpo naší země, aby sejmul Koláře za to, že dal do depozitu sochu Koněva.

  2. Státní tajné služby po přečtení článku okamžitě zaujaly obranné pozice a Koláře i s jeho rodinou ukryly na neznámé místo. Situace je podle Reflexu totiž vážení soudruzi opravdu, ale opravdu vážná.

  3. Další pokyny pro tajné služby ČR budou uveřejněny v květnovém vydání časopisu Reflex na straně 5. a poté na straně 19.

  4. Vidím to pro pana Koláře na Řád Bílého lva a doživotní důchod za 4. odboj proti nebezpečnému ruskému špionovi, cvičeného ve vysokých štábních školách Ruska.

  Hezký večer všem normálním lidem. :-)))
  https://www.youtube.com/watch?v=zF8O1t34B7Y

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kolář je nyní mediální hvězdou a i V Rusku o něm již vědí. Takových hvězd máme bohužel příliš málo. Nejprve jsem si myslel, že Kolář je nějaký sběratel barevných kovů a sochu nejdřív někam ulil aby ji později mohl prodat do sběru a tak si vylepšit jeho mizerný plat starosty. Teď vidím, že jsem se mýlil, protože on to nepochybně spáchal zcela nezištně v rámci propagace Prahy v Rusku.

   Vymazat
  2. Vtipná byla i reakce Petříčka a nějaké jeho pipky na nótu ruského velvyslanectví:
   Štíchová podotýká, že v České republice platí svoboda tisku a zákaz cenzury podle Listiny základních práv a svobod.
   Jak do toho zapadá např. ta skupina na MV vedená Romancovovou, nebo třeba podnikatelská činnost Laďky Mortkowitz Bauerové, která - placena ze zahraničí - v ČR kontroluje "pravdivost" zpráv na sociálních sítích.
   Jen namátkové příklady státní i proxy cenzůry!!

   Vymazat
 16. Pane Davide, uz to hlasovani prosim nechte byt, at se na to zapomene.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Okecává to statečně, generál se prý už omluvil.

   Vymazat
  2. nojo ...vono to asi bylo fakt těžký rozhodování:-(

   Vymazat
 17. Nešlo o Reflex, ale Respekt, to je ještě větší hnůj.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky za opravu - jsem už taky docela nahluchlej... :-)

   Vymazat
 18. Cituji z Prvních zpráv:
  "Jestli se má starosta Kolář dnes někoho bát, tak jsou to ti, kteří to všechno organizují a o kterých toho hodně ví. Už ho nepotřebují a jeho napadení a třeba i smrt jsou schopni využít proti Rusku jako další propagandistický argument na utvrzení memu ruské zákeřnosti a agresivity." Co když ho odrovnají? Co na to jeho otec? Stálo to synkovi za to, stát se falešním mučedníke? Že to zvedne protiruskou vlnu je maličkost ve srovnání s tím, že zemřel člověk. Sice kvůli své blbosti a zaprodanosti, ale zemřel.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pamatujete si určitě dobře, jak se britské tajné služby a vlastně celá Británie prostřednictvím svých politiků ztrapnily před celým světem akcí Novičok!
   Myslíte, že by je chtěla BIS napodobit? Že jsou až tak velcí čučkaři? :-)
   wc

   Vymazat
  2. No a Vy myslíte, že snad ne???? ....za řád z Langley?

   Vymazat
 19. Akce našich bretschneiderů na udržení té správné euroatlantické vazby a formování nenávisti pouze směrem na Východ je v plném proudu. Dnes "vyšel" článek ze seznamové tasemnice, kde vdova po Kuberovi jasně vidí za smrtí svého muže "čínskou stopu". Do prošetřování této dozajista smrduté stopy se pustili chrabří ochránci svobod ze senátu, nějaký Dientsbier (občan USA) a Fišer... Mám pocit, že téhle partě by v blbosti nestačil ani soudruh čuník Napoleon z farmy zvířat...

  OdpovědětVymazat
 20. Zřejmě máme nejlepší novináře a rozvědčíky na světě Vědí, že je tu ruský agent s ricinem, nebo taky možná z Jelcinem /vodka/, ale nejsou schopni ho polapit. Trochu mi to připomíná historku o rozbití ruské špionážní sítě které si BIS vykazovala několik let zpětně. Kupodivu se nikdo nechlubil počtem odsouzených nebo vyhoštěných agentů. To by spíš toho Koláře dostala nějaká ta uzenina zpracovaná podle zdejších receptur.

  OdpovědětVymazat
 21. Blbost je zvláštní úkaz. A. Einstein řekl, že lze těžko dokázat nekonečnost vesmíru, ale u blbosti je to jisté. Inteligence má své limity, ale lidská blbost nikoli. Ministr Petříček je takový příklad, tím, že varoval RF před útokem na protiruské hrdiny jim podepsal ortel smrti. Jejich zabitím /kým asi/ bude jasná ruská stopa. Hnus velebnosti. Záložák.

  OdpovědětVymazat
 22. Dobrý večer.
  Účel byl splněn. Pomník už se na své místo nevrátí. Nikdy.
  Jako bych je slyšel. Okecejte si to jak chcete, nic
  neuděláte. Příště zkusíme víc.

  čtenář

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nikdy neříkej nikdy.

   Vymazat
  2. Anonyme 22.35 Prozradil jste na sebe (jistě nechtěně) hned dvě věci ze svého soukromí: Někdo vás donutil naučit se číst - na což jste hrdý, protože jste se podepsal "čtenář" - a dále jste se zřejmě naučil i psát.

   Na všech amerických vojenských školách, i v přípravkách, UČÍ FREKVENTANTY JEDNU ZÁKLADNÍ POUČKU: "NIKDY NEŘÍKEJ NIKDY"

   Vymazat
  3. 9:16 ten tvůj výblitek také není důvod k hrdosti.

   Vymazat
 23. no, pane Davide, neměl jste hlasovat pro.

  /právě proto, že každý si vybere to důležité - pokus změnit minulost.

  OdpovědětVymazat
 24. Já bych rozlišoval. Zatímco Kolář je už od pohledu odpudivý, jeho činy jsou úlisné a zbabělé, tak Novotný má určitou hrdost, inteligenci a schopnost argumentu, pokud se k tomu rozhodne. Tu svojí "válku proti Rusku" vytáhne bojovat osobně na svojí oranžové multikáře, a je připravený nést za svoje jednání zodpovědnost i kdyby se měl bránit mačetou. A absudita toho jeho komediantství mu pořád nechává pootevřené dveře do reality. Zatímco Kolář se výhradně schovává za jiné, očekává a vybízí, aby se za něj postavilo tu ministerstvo, tu stát, že mu jiní budou platit ochranku, že jiní zaplatí demontáž sochy a její uskladnění a jediné k čemu svou existencí inspiruje, je pořádná rána po té jeho hubě. Ten Hřib, to samé.
  Chci říct, že zatímco Novotný je osobnost, svým způsobem mě i baví (i když to gesto s Vlasovci je neomluvitelné), tamti dva ... jsou prostě jen sajrajti.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Osobnost Novotného baví jenom infantilní jedince.

   Vymazat
 25. On i pan Satan je určitě osobnost, taky by vás mohla svým způsobem bavit. To už záleží na vašich tendencích. Za mě musím konstatovat, že osobnost pana Novotného je mi prostě odporná.

  OdpovědětVymazat
 26. Tak mě napadá..
  toho 5.května tam můžu zajet položit alespoň kytku...
  Přidá se někdo?

  OdpovědětVymazat
 27. Nenávist, a hloupost čučkařích tvorů není jenom směšná, ale taky škodí lidem. A pan Babiš měl použít nějaký inteligentnější mozek, a držet ústa:
  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Vrazda-Kolare-Andor-Sandor-predlozil-fakta-BIS-nebude-rada-622242

  OdpovědětVymazat
 28. A kdo jiný v kapitalismu od chudých k bohatým. Dnes spíše v systému dluhu virtuálu který chtějí naplnit zcela. Mentální atleti.
  https://www.seznamzpravy.cz/clanek/osn-az-polovina-celosvetove-pracovni-sily-je-v-ohrozeni-103273?seq_no=4&source=hp&utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=z-boxiku&utm_campaign=null

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A je to o tom. Time 52:30 / 55/00
   https://www.youtube.com/watch?v=yiapb5PPnmA

   Vymazat
 29. Tak to dopadá, když trpajzlíci si myslí, že jsou obří. Horší je, že se tak díky reakci Ministerstva zahraničí zesměšňuje celý stát.

  OdpovědětVymazat
 30. REZAVÝ POTKAN ZALEZL DO NORY A...třese se strachem,vepřoid z řypákorijí dělá ještě hrdinu.Rusko má čas.Za rok dva se najednou ztratí ti zmetci a s krumpáčem v ruce budou budovt hedvábnou stezku.A žě jim ty po....trencle hrdinům přeji.

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.