Reklama

úterý 14. dubna 2020

Vyslanectví Deep State v Praze: Kdo kavárně vychovává "kádry"? Školící zájezdy do bažin. Prokurátoři, politici, novináři. Všechno upekli Bakala s Albrightovou. Zahraniční agenty si tu alespoň neplaťme z našich daní!

Tomáš Doležal (SPD)
Jiří Kobza (SPD)
Jiří Kobza a Tomáš Doležal
14. 4. 2020  ProtiProud
Jiří Kobza a Tomáš Doležal nahlédli hlouběji do jedné mocné a bohaté americké politické neziskovky, jejíž pražskou pobočkou prošla (a procházejí) pozoruhodná *jména zdejší Páté kolony protičeských zájmů


Pavel Kopecký ve svém nedávném vynikajícím textu pro Protiproud o potřebě razantně regulovat činnost a financováních politických tzv. neziskových organizací se zahraničním napojením zmínil i vlivnou mezinárodní (nebo spíše nadnárodní a globalistickou) organizaci Aspen Institute a její českou pobočku.

O co vlastně v tomto případě jde?

The Aspen Institute (oficiální název) je mezinárodní „nezisková“ organizace. Založil ji v roce 1950 chicagský podnikatel Walter Paepcke jako Aspen Institute of Humanistic Studies (Aspenský institut humanitních studií).

Oficiálně se zaměřuje na podporu „hodnotově orientovaného vedení lidí a otevřeného dialogu o současných globálních problémech.“ Institut sídlí ve Washingtonu, D.C., a má školící centra v Aspenu ve státě Colorado a na Wye River v Marylandu. Jeho prezidentem a výkonným ředitelem je Walter Isaacson, v minulosti mimo jiné šéfredaktor časopisu Time a ředitel televize CNN. Ve správní radě institutu zasedají například Madeleine Albrightová, Condoleeza Riceová nebo Javier Solana.


Chapadla


The Aspen Institute (AI) je z velké části financován nejrůznějšími americkými nadacemi, jako jsou Carnegie Corporation, The Rockefeller Brothers Fund a Fordovy nadace. Partnerské (podřízené) instituty působí také v Berlíně, Římě, Madridu, Paříži, Kyjevě, Mexico City, Tokiu, Dillí, Bukurešti, Aucklandu a od července 2012 i v Praze.

Cílem této (dokonce středoevropské) pobočky AI (založené pod oficiálním názvem Aspen Institute Prague o.p.s., od ledna 2016 pak přejmenované na Aspen Institute Central Europe) je – dle oficiálních materiálů - „rozvíjet mezioborovou spolupráci, podporovat středoevropské lídry z různých sektorů a přispívat k analýze a řešení naléhavých otázek současného hospodářského, sociálního a myšlenkového vývoje na expertním a nestranickém základě, a to jak v rámci České republiky, tak širšího středoevropského, evropského a euroatlantického prostředí ve spolupráci s ostatními Aspenskými instituty.“

Pobočka vydává čtvrtletník Aspen Review. Jejím výkonným ředitelem je v současné době Jiří Schneider, bývalý český diplomat a politik, v minulosti poslanec Sněmovny lidu a Sněmovny národů Federálního shromáždění za Občanské fórum, později za ODS, v 90. letech český velvyslanec v Izraeli, v letech 2010 až 2014 první náměstek ministra zahraničních věcí ČR a také bývalý státní tajemník pro Evropskou unii.

Předsedou její správní rady je Ivan Hodáč, někdejší tajemník Asociace evropských výrobců automobilů (ACEA).

Ve správní radě zasedají mj.:
 • Dita Charanzová, europoslankyně ANO 2011
 • Jan Farský, poslanec STAN
 • Pavel Kavánek, dlouholetý ředitel ČSOB a prezident České bankovní asociace
 • Peter Stračár, generální ředitel spol. GE pro střední a východní Evropu
 • Tomáš Salomon, generální ředitel České spořitelny
 • Tanja Vainio, generální ředitelka spol. ABB Česká republika
 • Tania le Moigne, generální ředitelka spol. Google Česká republika

Jedná se o „think-tank“ úzce propojený s americkou vládní administrativou a establishmentem (bez ohledu na to, zda pochází z lůna Demokratické či Republikánské strany), označovanými jako americký „Deep State“, o organizaci, která zcela naplňuje definici „zahraničního agenta“ ve smyslu například maďarské, izraelské, americké, ale i ruské legislativní úpravy činnosti nestátních politických neziskových organizací.Internacionalizovat zemi


Otevření středoevropské pobočky v Praze bylo do rozhodující míry výsledkem aktivity M. Albrightové, stále čestné funkcionářky vedení institutu – a v reálné praxi byl hlavním iniciátorem a financiérem jejího vzniku Zdeněk Bakala, historicky nejbohatší český krejčí, legendární privatizér OKD a hornických bytů, dříve též člen orgánů Institutu (jeho dozorčí rady) a dodnes fakticky rozhodující hybatel jeho české afiliace.

Neskrývaným motivem otevření pobočky bylo „internacionalizovat Českou republiku“, tedy zásadně působit při oslabování ČR jako suverénního národního státu ve prospěch upevňování jeho integrace do nadárodních struktur typu NATO a EU. V širším „středoevropském“ měřítku pak rozkládat tendence upevňování vztahů a společného postupu zemí V4. A také, opět oficiálně deklarovaná, snaha změnit "stále ještě omezené až uzavřené intelektuální prostředí v České republice"… "Chceme být institucí, která by ráda internacionalizovala náš region, protože když se světu skutečně neotevřeme, jen těžko uspějeme“. Tak zněl vzkaz „Aspenu ČR“ českým občanům v době vzniku.

Klíčovým rysem (nejen) českého AI je také jeho propojení na nadnárodní, globální, byznys, reprezentované i významným zastoupením reprezentantů nadnárodních korporací v jeho vedení. I z toho je jasné, kam až jeho "prsty" sahají a jaké politické a ekonomické zájmy prosazuje.

Jedním z hlavních, ne-li nejdůležitějších, proklamovaných záměrů AI je pak výběr a rekrutace "potenciálnící budoucích politických leaderů". Tedy ideová a jiná příprava „politických kádrů“, které nebudou preferovat ve své činnosti české národní zájmy, ale zájmy jiných států či subjektů. Například zájmy supranacionálních organizací a zájmy nadnárodního byznysu.


Kádry


Pokud se podíváme na další personální obsazení české filiálky AI historicky, nalezneme zde další staré známé:
 • Michaela Žantovského, ředitele Knihovny Václava Havla
 • Tomáše Klvaňu, ("pan Radar" při pokusu instalovat u nás za Topolánkovy vlády americkou vojenskou základnu)
 • Vladimíra Dlouhého (poradce Goldman Sachs pro střední Evropu),
 • Jana Hamáčka, (současného šéfa ČSSD a ministra vnitra)
 • Zdeňka Tůmu, (exguvernéra ČNB)
 • Jana Zahradila, ("věčného" europoslance za ODS)

V poradním sboru českého AI figurovali i další vyznavači nadnárodního politického řízení a „podvolení“ ČR cizím zájmům - Jacques Rupnik, Petr Pithart, dále též „prověření“ novináři Martin Šimečka, Jan Macháček, Adam Černý, či Martin Ehl.

Pražský Aspen organizuje též projekt Aspen Young Leaders Program, což je v podstatě školící a rekrutační „kurs“ pro výběr budoucích politických a mediálních „kádrů“. Oficiálně má jít o „interaktivní workshopy, diskuse, které mají vést ke sdílení osobních zkušeností nad společenskými hodnotami, které jsou zásadní pro dnešní společnost, a které mají formulovat nezbytné kvality a schopnosti současného lídra.“

Ukázka ze školení programu v roce 2018:

„Účastníci si během víkendu poslechli řadu inspirativních osobních příběhů - například od generálního ředitele České spořitelny Tomáše Salomona, který nabídl svůj pohled na to, co to znamená být dobrým lídrem. Nebo od generála Petra Pavla o jeho cestě na pozici předsedy vojenského výboru NATO a o leadershipu v armádě. Zakladatel mezinárodního festivalu dokumentárních filmů věnovaných problematice lidských práv Jeden svět, Igor Blaževič, si pro účastníky připravil workshop zaměřený na dilemata, kterým humanitární pracovníci a organizace musí čelit při podpoře lidských práv po celém světě“.

Absolventy tohoto programu jsou mj.:
 • Adam Vojtěch, (ministr zdravotnictvi za ANO 2011)
 • Aleš Michl (člen Bankovní rady ČNB)
 • Andrea Procházková – (novinářka z Bakalova Respektu)
 • Emma Smetana, (novinářka z Bakalovy DVTV)
 • Vít Rakušan, předseda STAN
 • Jan Farský, poslanec STAN
 • Jiří Mádl, (aktivistický herec a režisér, mj. protagonista někdejší nechutné předvolební kampaně „Přemluv bábu“)
 • Lukáš Kovanda, ("mediální ekonom")
 • Markéta Pekarová Adamová, předsedkyně TOP 09

A kdo třeba přednáší na výročních konferencích Aspen Institut Central Europe?
 • Bob Kartous, (EDUIN, lobbistická společnost snažící se zcela změnit systém českého školství, podpora inkluze atd.)
 • Ivan Gabal
 • Josef Středula, šéf největší odborové centrály ČMKOS
 • Jiří Fajt, exředitel Národní galerie
 • generál Petr Pavel
 • Vladimír Dlouhý
 • Jana Maláčová
 • Jan Lipavský, poslanec za Pirátskou stranu
 • Robert Plaga, ministr školství za ANO 2011
 • Aleš Chmelař, náměstek ministra zahraničí, dříve státní tajemník pro EU, ČSSD


Mladí lídři


Projektem, který je z činností poboček AI mimo USA též velmi těsně propojen, a jehož cílem je taktéž uplatňování americké politické agendy v cílových zemích (tedy i v ČR) na základě vhodného „personálního managementu“ je program International Visitors Leadership.

Jde o americký vládní program (konkrétně je podřazen pod ministerstvo zahraničních věcí USA) několikatýdenní stáž placená a organizovaná americkou exekutivou. Jde v podstatě o projekt exekutivy USA na získání "klientů" z řad (často mladých resp. budoucích) zahraničních politiků. U nás jde vesměs o lidi předem vytipované velvyslanectvím USA v ČR, kteří již předtím prošli například výše zmíněným školícím programem české pobočky Aspen institutu pro „mladé lídry“.

Tito „lídři“ jsou poté v rámci studijního pobytu v USA instruováni k prosazování zahraničněpolitických zájmů USA ve své vlasti. Jde o program (zahájený již v roce 1940), v němž americká administrativa vždy připraví okružní stáž pro perspektivní kádry. Ti pak absolvují řadu setkání s americkými politiky, univerzitními osobnostmi, lidmi z vedení amerických think-tanků a politických neziskovek, zpravodajských služeb atd.

Mezi frekventanty projektu lze nalézt již více než 500 českých občanů, kteří tento americký program absolvovali po roce 1989. V ČR dokonce působí Klub českých absolventů International Visitors Leadership, a to v rámci Amerického centra v Praze na adrese Tržiště 13, Praha 1, Malá Strana - a je financován ministerstvem zahraničí USA…

Zmiňme alespoň některé zajímavější "účastníky zájezdu":
 • Lenka Bradáčová, vrchní státní zástupkyně, Praha
 • Ivo Ištvan, vrchní státní zástupce, Olomouc
 • Petr Šereda, Vrchní státní zastupitelství, Olomouc
 • Daniela Zemanová, soudkyně, předsedkyně Soudcovské unie
 • Pavel Bělobrádek (KDU-ČSL), Jan Farský (STAN), Jan Chvojka (ČSSD), Helena Langšádlová (TOP 09), Marek Ženíšek (TOP 09), Martin Půta, hejtman Libereckého kraje (STAN)

Společný jmenovatel


Velmi zajímavý je rovněž vysoký počet vedoucích funkcionářů českých politických neziskovek, kteří projektem prošli. Právě zde leží kořeny současného neúměrného vlivu těchto organizací na politické rozhodování v ČR včetně jejich inkasa desítek miliard korun z českých veřejných rozpočtů.

Program absolvovali mj.:
 • Radko Hokovský, dlouholetý ředitel think tanku Evropské hodnoty
 • Jiří Kopal, Evropské hodnoty
 • Iveta Jordánová, ředitelka "protikorupční" neziskovky Růžový panter
 • Lucie Sládková, dlouholetá předsedkyně české pobočky mezinárodní Organizace pro migraci
 • Tomáš Vyhnálek, ředitel fundraisingu agentury Člověk v tísni
 • David Záhumenský, někdejší ředitel Ligy lidských práv, který mj. nedávno podal ústavní stížnost proti vyhlášení nouzového stavu na českou vládu
 • Czeslaw Walek, organizátor Prague Pride
 • Oldřich Kužílek, Open Society Fund Praha
 • Magdalena Karvayová, koordinátorka projektů Romské iniciativy v Open Society fund Praha
 • Vlaďka Votavová - Asociace pro mezinárodní otázky AMO, asociace DEMAS - Asociace pro podporu demokracie a lidských práv.
 • Jelena Silajdžić, Slovo 21, spolek, který jen v roce 2015 obdržel celkem na grantech a dotacích více než milion korun a který je také podporován Norskými fondy resp. fondy Evropského hospodářského prostoru
 • Lucie Mádlová, výkonná ředitelka Asociace společenské odpovědnosti, o.p.s.
 • Jarmila Balážová, členka správní rady Romea o.p.s..
 • Patrik Banga. Člen dozorčí rady Romea o.p.s.
 • Katarínu Klamková, bývalá ředitelka IQ Roma servis.

Projektem prošli i někteří novináři, např. Nora Fridrichová z ČT, anebo Ondřej Kundra z Respektu.

Mezi absolventy tohoto amerického vládního programu jsou tedy vrcholoví politici, reprezentanti nevládních organizací, představitelé médií, akademici, ekonomové a další, vytvářející poté vzájemně propojenou síť „nové elity“, utužovanou i do budoucna právě skrze zmíněný Klub absolventů programu. Společným jmenovatelem je jednotná agenda a ideologie, jeden směr uvažování a prosazování shodných strategických zájmů - rozhodně ne těch českých.Jak z toho ven?


Vidíme složitý propletenec téměř neviditelných chapadel obří medúzy. Je i zřejmé, že veřejně dostupné informace (a z žádných jiných autoři tohoto textu nečerpali) nepokryjí zdaleka vše, nicméně dávají dostatečný obraz o tom, kdo a proč se nachází na určitých pozicích. Dává to i obraz k pochopení toho, proč zaujímají někteří z absolventů uvedených programů například vysoké exekutivní posty a navzdory zdaleka patrné nekompetenci, jsou z nich nesestřelitelní. Jak si lze všimnout, není mezi nimi žádný člen SPD - a i to je jednou z odpovědí na otázku, proč po volbách do Poslanecké sněmovny v roce 2017 hnutí SPD nebylo přizváno k vládní zodpovědnosti.

Je zde řada důkazů o tom, jakým způsobem naši domácí vrcholovou politiku ovládl tzv. deep state počesku. Systémem dlouhodobé "přípravy kádrů", masivním financováním nátlakových politických neziskovek pomocí systému různých fondů ze zahraničí a prostřednictvím (pod)placených novinářů vytvářejí neustálý tlak na společnost a politickou scénu, aby se neodchýlila od té jediné správné cesty do amerického pozadí. Představa například našich standardních a pragmaticky vedených vztahů s Ruskem a s Čínou, je pro ně noční můrou.

Celý tento cirkus je financován částečně ze zahraničí a částečně z českých veřejných zdrojů. Nejenom dlouhodobě SPD, ale v poslední době už i KSČM volají po zastavení financování vlivových politických neziskovek ze státních peněz. Je totiž jasné, že demokratické struktury plánům těch, kteří řídí absolventy všech výše uvedených "kurzů", nevyhovují. Snaží se je infiltrovat a ovládnout, anebo alespoň ovlivnit. Jsou to vpravdě "zahraniční agenti".

Je jasné, že ani případná stopka státního financování této chobotnice její podvratné aktivity zcela nezastaví. Zahraniční fondy jsou natolik silné, a jejich zájmy natolik velké, že takový výpadek časem nahradí. To, co potřebujeme, je komplexní obdoba amerického zákona FARA - o financování neziskovek ze zahraničí a o povinnosti deklarovat se jako zahraniční agenti.

Dočkáme se, když mezi těmi, kdo o tom budou spolurozhodovat, jsou právě oni?
87 komentářů :

 1. Výborný a poučný i podnětný článek. Tyto informace měly být zveřejněny již dávno, ale asi nemohly a čekaly na příznivější okamžik, asi přišel!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tyto informace jsou průběžně zveřejňovány na svobodných webech, ale protože je proti těmto internetovým informacím vedena válka právě ze strany zahraničních agentů, veřejností to příliš nehýbá. Aspen jsou totéž, čemu se za socialismu říkalo nomenklatura. Chcete dělat kariéru? Projděte sítem školení The Aspen Institute a máte jistotu, že se s vámi bude počítat na významné místo ve státním aparátu nebo alespoň v nějaké správní radě.

   Vymazat
  2. Jaký je Scenář Coroviru a pandémie

   Koronavírus, legislatíva a čas konca - Prof. Dr. Walter Veith

   https://www.youtube.com/watch?v=zUBxp-7nXsM&feature=youtu.be

   Vymazat
  3. Pro 14:46
   A tady následuje jednoduchá odpověď na otázku. Kdo vlastně řídí tento stát prostřednictvím koupených postaviček? Tady to vychází najevo zcela jasně. Jsme pod kuratelou USA. Jednoznačně. Je mi z toho zle.

   Vymazat
 2. Potěš koště. Tomu říkám kádrová práce v praxi. V čí prospěch asi tak tito absolventi kopou. Lustrační zákon neprodleně inovovat s tím že absolventi, účastníci a členové podobných institucí, napojení na jakýkoliv stát, nemohou vykonávat žádnou funkci ve státním aparátu, ani tu volenou. BIS pověřit sledováním jejich aktivit, to, že je nějaká instituce americká, ještě neznamená, že je ČR prospěšná.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/koudelka-cia-oceneni-bis.A190404_055535_zahranicni_bur

   Vymazat
  2. A tihle lokajové dostali včera příkaz, razantně vystupovat proti všemu čínskému. USA připravují největší loupež v historii světa. Pokusí se za pomoci svých zkorumpovaných soudců ukrást Číně 2 000 miliard dolarů, které jim dluží. Jsou tu ale dvě rizika, které si amíci neuvědomují. Čína může pustit svoje dolarové rezervy na trh, a za cenu vlastních ztrát zničit dolar. Ta horší je to, že může dojít k jaderné válce.

   Vymazat
  3. 12:48 Pan Koudelka by pochopitelně letěl jako první. Už jenom na základě bezpečnostní prověrky a s tím souvisejícím stupněm oprávnění seznamovat se s utajovanými skutečnostmi. Maximálně na vrátnici.

   Vymazat
  4. Podle MMF se ekonomicky propadneme nejvíc z V 4, protože naše montovny jsou orientovány na Německo. Dalo by se obchodovat z Čínou, jen že prašivka s nimi málem vyvolal válku. Dalo by se obchodovat s Ruskem, jen že Novotný a Kolářové vyvolali diplomatickou krizi. Problém je v tom, že krvavá Madla jim sice udělila pochvalu, ale Čína i Rusko podlost těchto hovad hned tak nezapomenou. A to že přijde o práci tisíce lidí takové to lokaje vůbec nezajímá.

   Vymazat
  5. 16:41 Právě jsem koukal na CNN Int. Řešili tam, že již dávno před Wuhanem se vyskytoval Covid-19 v USA. Je z toho pozdvižení.

   Vymazat
 3. Tyto seznamy by mněly být součástí volebních lístků předávaných před volbami. Aby ti kteří nevědí- prozřeli.
  Václav

  OdpovědětVymazat
 4. Je zřejmé,že nadnárodní hajzlové mají slouhy v nejvyšších orgánech ČR. Toto pro mne není novinka,ale možná pro mnohé občany ano.

  OdpovědětVymazat
 5. Ano, diktatura kapitálu se poučila a má dobře propracovaný systém, jak čelit všem snahám o humanizaci společnosti. Jedou z priorit je degradace školství ve směru degradace homo sapiens v HOMO SERVUS A TO SE A NEJEN V čESKU VÝBORNĚ DAŘÍ. Že využívá staré osvědčené "DIVIDE ET IMPERA" JAK VE VELKÉM SVĚTĚ, TAK V RÁMCI SPOLEČENSKÉHO SOUŽITÍ JE SAMOZŘEJMĚOSTÍ. Představitely tohoto "božkého díla" u nás jsou pražská kavárna a miliony úchylek, ale také pražský šprymátor (který je důrazným varováním lidí (ne kapitálu), aby nevolili Piráty. A občanů, aby si dávali pozor na doktory, kteří přičuchli k politice a byrokracii - neb jsou krajně nebezpeční životu - ta raději zajděte k veterináři! Prosím nesmějte se, to říkal už můj děd, vyrostlý ještě za Rakouska Uherska, totéž ale říkal i jeho zeť, vyrostlý za 1. republiky a držel toto mínění i za socíku - tak se nedivte, že to vidím jako předchozí generace, byť se mění režimy, blbí MUDři zůstávají - v parlamentě jich sedí 17, v senátu 12 - a ve Velké Británii v jejich parlamentě 6!!! Jak jsou ti Angličané zaostalí, asi proto, že jich je 7 x více než Čechů, nebo mají tak chytré doktory, že se nemusí živit politikou???

  OdpovědětVymazat
 6. Prosím občany, aby nedávaly si jméno pana Středuly dohromady s odbory, které mají sloužit k podpoře práv pracujících. Pan Středula je předákem tzv. žluťáckých odborů, které nemají s pracujícím člověkem nic společného, je to exponent diktatury kapitálu - šéf podvraťácké činnost v odborech. Že ho idioti volili do Senrnátu, kdo za to může? Tak to je také vynález diktatury kapitálu proti humanitě!

  OdpovědětVymazat
 7. Přesně tak je třeba volit SPD a Trikoloru aby jsme se z toho marasu dostali. Také jsem se z článku dočetl o dalších transatlantických soudruzích vše je jasné.

  OdpovědětVymazat
 8. Je zřejmé,že nadnárodní hajzlové mají slouhy v nejvyšších orgánech ČR. Toto pro mne není novinka,ale možná pro mnohé občany ano.

  OdpovědětVymazat
 9. https://www.email.cz/download/k/Hvy2yT89HJLJpHRutn4-bq-EROvQSqjfinwilMqgHjkkPUudYDgLy0o5jENWxZjPU1GkW0Y/neuveritelne_ze_to_prima__odvysielala1.mp4

  OdpovědětVymazat
 10. Ano, nepřítele je třeba nazývat nepřítelem ! Ale z vládních kruhů se toho nedočkáme. No a právě tam je třeba ty věci začít měnit.

  OdpovědětVymazat
 11. tady se na ně podívejte prodejné děvky :
  https://www.aspeninstitutece.org/people/?gclid=EAIaIQobChMIg_7yit7n6AIVSeR3Ch1lrQHCEAAYASABEgJFDfD_BwE

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tolik kolaborantů, to mně potrvá hodinu, než dojedu až dolů. A šéfuje tomu Jiří Schneider, brácha místního Jana Schneidera. Budeme dělat že to nevidíme, za příbuzné nikdo nemůže.
   Za vzor mají balkánskou řeznici Krvavou Madlu.
   Zaujala mne jména Adam Vojtěch ministr zdravotnictví, Hamáček, udavač Kartous, Ema Smetana, kovaný kádři Radičová, Gál, Dzurinda, pohrobek Landovskýho, nakažený kardiohavloid Pirk, Zahradil (co ten tam dělá? asi hraje dvojí hru), ministryně Maláčová, podvodník a zloděj z Národního muzea Fajt, idiot Jiří Mádl, hehe Pehe, a pozor předseda odborů Josef Středula!, šéf T-mobilu Juraj Bóna, místopředseda vlády Karel Havlíček, státní zástupkyně Bradáčová, režimní géblsáček Luboš Palata, viceguvernér České národní banky Marek Mora, Markéta Pekarová Adamová TOP09, echttrotl Bursík, europoslankyně za ANO Martina Dlabajová, antičínská psychopatka Olga Lomová, a pozor velké eso Robert Kagan ředitel PNAC Projekt pro nové americké století, s Kristolem nejfanatičtější válečný štváč, s manželkou Victorii Nuland provozují státní převraty a války jako rodinný byznys, zapšklej antičeskej dědek Pithart, rektor ČVUT Konvalinka, šatní mol Petr Pavel a jeho bratr v triku Pavel Fischer, prostitutka Ondřej Kundra, fašista a obdivovatel Pinocheta Joch, kydač špíny z Číny Tomáš Etzler, americký radar Klvaňa, KSČ-OF-ODA Vladimír Dlouhý, a pozor... kdo by to řekl? křivák mezi svými Vladimír Špidla, výkonný ředitel Bakalovy nadace Václav Pecha, šéfka Bakalových médií Zuzana Řezníčková, a docela dost lidí ze Škodovky.
   Jak vidíte společnost je tím prolezlá jak 14 dnů starý chleba plísní. V politice zprava zleva, je to jedno.

   Vymazat
  2. K tomu připočtěte ještě Wollnera, různé kulturní úderníky jako je Matásek a v neposlední řadě "Evropské pornohodnoty" taťky Koláře s Jandou, Roučkem, Roithovou, Stránským, Šídlem a dalšími.
   Pak začíná zapadat akce kolem Koněva a další podobné záležitosti do mozaiky...

   Vymazat
  3. Asi tak 90% synů Sionu. Je tam vůbec nějakej čech?

   Vymazat
  4. Tedy elitní sbírka protičeské / protinárodní Komuny. Když se potřebujete zbavit vší, políčíte už na hnidy, ale jak s těmito štěnicemi? Kdyby to byly nejen rozumem jepice, tak by také bylo rychle vystaráno. Ale to je soubor horší než SARS CO-2. A teď si vy mladší představte, že podobní zrádci u nás byli po válce - a skončili v base - a pak léta šla a šla v r. 1990 se z kolaborantů stali hrdinové x-tého odboje jako sluhové nacistů a dnes oslavovaní více než národní buditelé, Komenský či Masaryk. Jak snadné je vykouzlit ze zločinců hrdiny!

   Vymazat
 12. https://www.aspeninstitutece.org/people/?gclid=EAIaIQobChMIg_7yit7n6AIVSeR3Ch1lrQHCEAAYASABEgJFDfD_BwE

  tzv elitní ksichty

  OdpovědětVymazat
 13. Co konkrétně ukazuje pohled na seznam exponentů Aspen institutu? To, že hra na "opozici" (demoblok, piráti) a vládní koalici je jen jedno velké divadlo pro tupý plebs. Všechno je to jedna velká koalice z Aspen institutu, ostatně za vše hovoří polovina ministrů právě z této organizace. Je tedy úplně jedno, jestli volíte kohokoli z demobloku, piráty, ANO nebo ČSSD - vše je jedna a tatáž sebranka, řízená US neocony. A Milion chlívků jsou dobře placení herci, kteří mají vyvolat zdání, že je tu nějaká opozice (asi jediná skutečná opozice je SPD a možná Trikolora). Navíc, ve vedení Aspenu je hlavní hvězda ANO v EP, místopředsedkyně EP Charanzová. Nejsou snad právě Charanzová a Jourová skutečnými lídry ANO?? Vše tomu napovídá.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 13:12 máte pravdu.Je to jen jedno velké divadlo.Soudruzi z USA to mají dobře ošéfované.Ať volíte jak chcete,pořád tam budou jejich fámulové.

   Vymazat
  2. 13:12 a 19:12
   Samozřejmě, tak to přece funguje v USSA už desítky let. Deep state, banksteři, vojensko-průmyslový komplex si už dlouho platí a korumpuje demokraty i republikány. Volby v USSA jsou šaškárna. Jedině Trump je menší anomálie, proto proti němu byl velký odpor i u republikánů, že někteří dokonce zrazovali a spolčovali se s demokraty.

   Něco podobného fungovalo u šmejda zloděje Bakaly nebo jiných oligarchů, když si platili ODS i ČSSD.

   Vymazat
 14. Všechny tyto zrádné, kolaborantské svině bude po revoluci potřeba soudit, odsoudit a po právu popravit (pověsit) !

  OdpovědětVymazat
 15. Po přečtení mně jímá beznaděj. V době hadráku mi bylo 24 let a vidím, že dobře již bylo.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak počkej až otevřou domácí potřeby, kup si solidní prádelní šňůru a hlavně to už neprodlužuj

   Vymazat
  2. 16:06 Tvoje duchaplná odpověď stojí za prd. Můžeš jít příkladem.

   Vymazat
  3. 16:06 asi si v těch sračkách libuješ.
   14:11 si na rozdíl od tebe ty sračky kolem sebe uvědomuje.

   Vymazat
 16. Samozřejmě, že lidé, kteří nejsou v seznamech jmenovaní patří také Schvarcenberg, Drahoš, Petříček, celá ODS, STAN, KDU, ale jak se zdá i ANO je tam zaháčkované. Jediní komunisté jsou mimo, samozřejmě mimo bývalých, kteří tam patří také, viz Dlouhý, gen Pavel a ostatní. Svinstvo, které tušíme, ale také věříme, že je zde proti tomuto zločinnému spolčení nepřekonatelná hráz a tou jsou Čína a Rusko a s nimi spřátelené země. Vietnam, Irák, Lybie, Jugoslávie... a další zločiny jsou "produkty" tohoto banditismu...

  OdpovědětVymazat
 17. Soudci a policisté

  90% tohoto článku budou tvořit osoby z ČR, které tento americký vládní program ""International visitors leadership" absolvovaly. 

  U nás Lenka Bradáčová současná vrchní státní zástupkyně v Praze. Lenka Bradáčová absolvovala stáž v roce 2008 spolu s dalšími dvěma státními zástupci (Ivo Ištvánem a Igorem Střížem), dvěma policisty, a dvěma zástupci nevládního sektoru. Program nese název Program of the United States Department of State Transparency and Ethics in Democracy (Program Spojených států, odbor transparentnosti státu a etiky demokracie). 

  Lenka Bradáčová udržuje nadstandardní vztahy s americkou ambasádou, a podle materiálů z amerických diplomatických depeší prezentovaných na Wikileaks měla poskytovat informace o vysoce interních záležitostech justice americké ambasádě tehdy pod velvyslancem Cabanisem. 

  Bývalým náměstkem Lenky Bradáčové z Ústí nad Labem od roku 2012 je Adam Bašný, který udržoval kontakty s Transparency International, a který stejně jako Lenka Bradáčová, Ivo Ištván či Igor Stříž, a další státní zástupci, k nimž se vzápětí dostaneme, absolvoval stáž amerického ministerstva zahraničí v USA. 

  Adam Bašný Přednášel na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy předmět Korupce a veřejná moc. 

  Transparency International čerpá dotace a granty z norských fondů resp. EEAgrants např. 

  Název programu: Fond pro nestátní neziskové organizace
  Název projektu: PAKT I Protikorupční akademický klub transparentnosti
  Částka: 156,046 KČ. 

  Tak se vám těším, jak bude Transparency plošně poukazovat na Barnevernet, na případ Evy Michalákové, a celkově na problém únosu dětí v Norsku touto soukromou organizací. 

  Jenomže Američané si instalují další osoby, kterými obsazují klíčové vlivné pozice v ČR, osoby, které samozřejmě absolvovaly americký vládní program International Visitors Leadership. 

  Tento program absolvoval třeba Tomáš Martinec, bývalý ředitel útvaru pro odhalování korupce a finanční kriminality, dále International Visitors Leadershipabsolvovala Iveta Jordánová, ředitelka protikorupční nevládní organizace Růžový panter, dále tento americký vládní program absolvoval Petr Šereda olomoucký státní zástupce, a Daniela Zemanová, soudkyně Nejvyššího správního soudu z Brna. 

  To ale zdaleka není všechno. 

  Další osobou, která dostala stipendium na stáž v USA byl Ivo Ištván, vrchní státní zástupce na olomouckém vrchním zastupitelství, a to v období, kdy byl Ivo Ištván za prvního funkčního období Jiřího Čunka odvolán právě kvůli kauze Čunek. 

  Poté Ivo Ištván dostal stipendium, absolvoval americký vládní program spolu s jeho náměstkem Igorem Střížem, který se později stal náměstkem nejvyššího státního zástupce Pavla Zemana. 

  Podle uniklých depeší z Wikileaks donášel na americkou ambasádu interní materiály Jaroslav Fenyk. Jaroslav Fenyk byl státním žalobcem, zástupce tehdejší Nejvyšší státní zástupkyně Marie Benešové, a je také členem ústavního soudu. 

  Nejvyšší státní zástupce Pavel Zeman udržuje s americkou ambasádou rovněž nadstandardní vztahy. 

  Jeho mluvčí a tiskovou tajemnicí v jedné osobě byla Helena Markusová, dříve zaměstnankyně politického odboru ambasády USA, ke které právě Jaroslav Fenyk docházel. 

  Tedy nejvyšší státní zástupce Pavel Zeman, jeho náměstek Igor Stříž, jeho mluvčí a tisková tajemnice Helena Markusová. Pavel Zeman navrhl Lenku Bradáčovou, další absolventku International Visitors Leadership na post vrchní státní zástupkyně v Praze. Klika se navzájem podporuje. Do toho přimíchejme schůzku Lenky Bradáčové, Pavla Zemana, Roberta Šlachty a Ivo Ištvána v brněnské restauraci Rialto spolu s americkým ex-velvyslancem Andrew Shapiro těsně po jeho nástupu. 

  Justice, vrchní soud, státní zastupitelství, ministerstvo vnitra, ředitelé sekcí policejních odborů atd. 

  Američané mají jednoduše zájem o osoby zabývající se závažnou hospodářskou kriminalitou. 

  Touto optikou můžeme pozorovat krásně nasvícené vazby a vrůstání vlivu americké vlády prostřednictvím prokádrovaných osob na klíčová místa zmíněných rezortů.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. vojta.
   Perfektní,díky.
   Jen tolik i když se jedná o zájmy USA,ale všichni,ž,.

   Vymazat
  2. 100% Jenom dodám, že soudci, advokáti a právníci jsou tvrdě ideologicky zpracováváni přímo u nás doma.
   CELLI Institut, o.p.s. má zajišťovat studijní programy těchto dvou hlavních typů:

   a) programů orientovaných na právníky, advokáty, pracovníky justice, ostatní osoby a organizace, které se zajímají o Rule of Law,

   b) programů specificky upravených pro potřebu soudců a státních zástupců.

   "Vytvoření CEELI Institutu jako školícího centra pro právníky střední a východní Evropy schválil výbor guvernérů Americké advokátní komory v roce 1999"

   Dříve byli v této "ópéesce" činní i dva ústavní soudci!

   Více zde: https://vrcha.webnode.cz/news/predsedkyne-akreditacni-komise-celii-institut-o-p-s-a-programy-orientovane-na-pravniky/

   Otevření centra pro vzdělávání právníků je americkým národním zájmem. American Bar Association (ABA), což vizitka poněkud manipulativně překládá jako Americká advokátní komora, by stěží mohla mít zájem školit právníky a soudce z východoevropských zemí - ledaže nejde tak docela o ABA a nemá se tak úplně jednat o školení...

   http://www.britskelisty.cz/0104/20010402d.html

   Vymazat
  3. Lenku Bradáčovou svého času velmi prosazoval i Jiří Pospíšil jako min. spravedlnosti.

   Vymazat
  4. To čučím. 👻👻👻...

   Vymazat
 18. Jj, to je dobry. Vždycky jsem měl rád docela jaderné komentáře tady na NR. Kva kva

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 14.20 S vámi kačer RAMPA také havaroval?

   Vymazat
 19. 14:09 Je teda fakt, že zásluhy o ničení naší republiky mají nezpochybnitelné a je dobře, že tu jsou tak pěkně pohromadě uvedeni, to nezapadne a bude se to hodit. Popravit? To by z toho vyšli moc snadno a rychle. Všichni na Sibiř a makat, když si nezajistíš obživu a dřevo na zimu, zemřeš a v létě tam jam je nádherně a milióny žíznivých komárů. Odtamtud se neutíká a na přemýšlení o své zradě by měli doživotně čas. Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětVymazat
 20. Každý ať si uvědomí,že všichni,co studovali za komunistů na západě,byly takhle proškoleni.Dokonce nejde ani dohledat jejich studijní práce,doktorantské práce.I ten Babiš není na tom lépe,sice většina ovládá cizí jazyk,pokud tam byl delší dobu a to je všechno,jen dobře sloužit jejích zájmům.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No j, to tys sotva dodělal měšťanku ale pa jsi vystudoval poctivě Vokovicou Sorbonnu

   Vymazat
  2. Vokovická Sorbona se studovala několik let. Ale takovému Bělobrádkovi stačil dvoutýdenní kurz v USA a stal se místopředsedou vlády pro vědu a výzkum. Vystudovaný veterinář s praxí na jatkách.

   Vymazat
  3. Příčestí minulé, ženský a mužský rod? BylY proškoleni? Už nikam nic nepyš, troubo!

   Vymazat
 21. Už dlouho volám po tom, aby byla zřízena národní databáze cizích agentů! Pokud to neudělá stát, jako že neudělá, měla by to udělat alternativa.
  Články jako je tento píšeme už 20 let stále dokola. Je to nesmírně užitečné a jsem za to autorům vděčný. Nicméně informace jsou roztříštěné, kdo si chce udělat přehled, musí vynaložit velké úsilí a čas, aby si udělal obrázek. Neustále složitě dohledávat, co je který šmejd zač a kým je placený. Pokud by existovala databáze, každý by mohl nahlédnout a okamžitě zjistit potřebné informace o politických neziskovkách, organizacích placených ze zahraničí, kádrech na ně napojených atd..
  Mohlo by to fungovat na principu veřejně spravované databáze, jako Wikipedie, s tím, že poslední slovo by měl administrátor.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A co databázi Židů, věřících, majitelů vil, homosexuálů ?

   Vymazat
  2. 16:01, všechno popořádku. Už Lenin říkal, když máš víc kupek hnoje, je lepší vyklidit na začátku jednu :-)
   Tak možná byste mohl stanovit pořadí úklidu podle naléhavosti.

   Vymazat
  3. Tady se vyrojilo tolik jmen, že zapamatovat je všechny není možné. Uvítal bych něco jako Cibulkovy seznamy, kde by po zadání jména vyjely kádrové profily těchto výtečníků a jimi spáchané zločiny, včetně jejich řídicích důstojníků. Databázi bych umístil do Spojených států, kde je vše povoleno.

   Těší mne, že nikdo ze současných členů KSČM se členstvím v AI neušpinil.

   Mrzí mne, že mezi lidmi v AI jsou celé zástupy socanů. Znakem úpadku je Středula. Udělal jsem prozíravou věc, že dva roky po převratu jsem z odborů vystoupil. Tehdy na mne rodina naléhala, aby jako za komunistů sehnal z odboru rekreaci, ale ti skvělí aktivisté se ničím podobným nezajímali. Jejich hlavním úkolem bylo budování kapitalismu v Čechách. Odbory mi vůbec za můj život nechyběly.

   Jistou dobu byl v AI také miláček všech pokrokových lidí Honza Keller. Zeptejte se ho na jeho zkušenost a proč tam lezly? Nakonec ušpiněn dostal rozum.

   Ještě budu reagovat na kolegu 16:01. Máte strach příteli, viďte!

   Vymazat
  4. 16:01
   To jste myslel jako for? Nebo jste opravdu tak blbý. Normálním lidem nevadí jiná orientace a jiná víra pokud není vynucována. Jako napr. Praga prait. a podobné zhovadilosti jako např. emancipované ženské. Mne stačí rovnoprávnost a úcta.
   Václav

   Vymazat
 22. https://www.protiproud.cz/politika/5034-boj-o-lex-soros-podari-se-poslancum-useknout-chapadla-neziskove-oblude-nebezpecny-aspen-institute-panek-hamacek-albrightova-pithart-pehe-i-bakala-vsichni-se-budou-zuby-nehty-branit-hraje-se-o-hodne-vzory-jsou.htm

  Budou to mít ale velmi těžké, neboť mezi členy tohoto neziskového bratrstva patří i místopředseda vlády Jan Hamáček, který byl ještě před dvěma lety spolu s předsedou poslaneckého klubu STAN Janem Farským a s europoslanci Ditou Charanzovou (ANO) a Janem Zahradilem (ODS) členem správní rady Aspen Institute. Tedy v době kdy byl členem dozorčí rady Zdeněk Bakala, který spolu s českou televizí spolufinancuje provoz Pražské kavárny včetně knihovny Václava Havla, jejíž ředitel Michael Žantovský, je na stránkách Aspenu uveden spolu s Madeleine Albrightovou jako Honorary Functios. Nepočítaje spolupracovníky uvedené na stránkách Aspen institutu jako je Vladimír Špidla, Vladimír Dlouhý, Petr Pithart, Ivan Gabal, Lenka Bradáčová, Martin Bursík, Jiří Pehe, generál Petr Pavel a desítky dalších, tvořících tvrdé jádro Pražské kavárny. A zde se kruh uzavírá.

  Některé z nich byly pak ze země vyhoštěny, jako například Pánkův Člověk v tísni, který je prodlouženou rukou amerických tajných služeb.

  O tom, zda se podaří tento nesmírně potřebný návrh zákona prosadit, rozhodne postoj Babišova ANO, neboť bez poslanců jeho hnutí se to nepodaří. Sociální demokracie, ODS, lidovci, Starostové, TOPka ani Piráti tento důležitý nástroj pro obnovu země samozřejmě nepodpoří. Vzhledem k tomu, že i mezi poslanci ANO je řada spolupracovníků těchto "cizích agentú", bude záležet na každém hlasu.

  OdpovědětVymazat
 23. Je třeba vytvořit cosi jako Cibulkovy seznamy.Zacatek je zřejmý. Poté výklad českých zákonů.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Na seznamy bych se vykašlal, ty nikdy, nikde a nikomu nic dobrého nepřinesli.
   Spíše by bylo dát otázku: "Chcete tady žít a pracovat?
   Ano, pak pro ni - naši zem - dělejte co umíte a můžete.
   Ne, cestu ven máte - navždy - volnou.
   A když toto porušíš, trest bude takový, jaký zasloužíš.

   Vymazat
  2. 20:34 Pokud nevíš proti čemu bojuješ, žádný boj ani vést nemůžeš. Takto jsme tady žili třicet roků, než jsme vůbec identifikovali mechanismy a mimikry našich zotročovatelů. Seznamy veřejně činných osob v cizích službách a seznamy organizací fungujících jako cizí agenti, není to samé co seznamy homosexuálů. Tam se neuvádějí žádné osobní údaje, nebo něco, co by před tím nebylo již veřejně známo. Prostě je na jednom místě přehledně uspořádán komplexní obraz chobotnice ovinuté kolem naší společnosti.
   Právě s takovým seznamem Židů a hosexuálů pracuje současný režim. Je to seznam bývalých spolupracovníků StB, funkcionářů KSČ a příslušníků Lidových milic, ze kterých udělal současný režim lustračním zákonem občany druhé kategorie a kteří jsou ještě 30 let po převratu neplnoprávnými občany našeho státu. Tím se nechci zastávat komunistů, jenom poukazuji na to, že současný režim nemůže v této věci ani bleptnout.

   Vymazat
 24. Možná se nemusí tvořit nic nového. Něco už existuje.

  OdpovědětVymazat
 25. Vážení jak se říká dnes se roztrhl pytel s informacemi. Na ac.24.cz jsem teď zkouknul video "Špičkový doktor odhaluje skutečnou agendu..." Vědec který ve 14-ti letech vynalezl email a pochází z Indie kde se narodil v nejnižší kastě nedotknutelných, vysvětluje naprosto věcně a uvěřitelně jak to je s koronavirem a připravovaným očkováním. To že pochází z nejnižší kasty, mu asi nedovolí lhát a asi tím, že říká pravdu, šíleně riskuje. Kolik takových odvážlivců i když předem říkali, že by to nikdy neudělali, najednou spáchalo sebevraždu?
  Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Myslíte asi toto: https://www.youtube.com/watch?v=ip2eUr-VjGQ

   Vymazat
  2. Půlka blbostí, o imunitě ví houbeles. Určitě je část vakcín převážně kšeft, jenže zamítnout očkování jako celek je pitomost. Nemáme dětskou obrnu, neštovice jsou vyhubené, proti tetanu je než očkování, spalničky se u nás objevily až s novou hexavakcinou atd. Molekulární techniky strašně zjednodušily přípravu vakcin, jenže kšeft je kšeft. Mě vytáhla z rakve monoklonálka, sám jsem jiné dělal. čau dědku, pozor, lžou skoro všichni a taky je spousta magorů.

   Vymazat
 26. A v rámci vyváženosti - článek pro změnu o ruské organizaci v ČR bude? Nejedlý, Mynář, Klausové, Zeman... bylo by zajímavé znát i ta všechna jména. Prostě pro porovnání.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Proste si pro porovnani otevri ceskou TV kraksnu, fasounsky aktualni seznam, hubu havloidu a liberalnich ritomilcu covid19, a neni nutne nic vyvazeneho sepisovat. Ten seznam nahore je prave aktualni wiki pussy riot do potrebne rovnovahy.

   Vymazat
  2. Kterého Mynáře Mislýš?

   Vymazat
  3. Milý příteli 16:29, běžte se vyvažovat do České televize nebo rozhlasu. Tam dostanete tolik prostoru, kolik je vám libo. Mezi slušné lidi se neserte.

   Vymazat
  4. 16:29 V rámci vyváženosti, se teď nebude několik let lhát, jako když Dvořákovic ČT zprávy vysílá a lže jak když Rudé právo tiskne.
   Hej hou, rudý dědeček

   Vymazat
  5. 16:29 ten covid vás zasáhl docela netypicky.

   Vymazat
  6. Prostě Rusko nic takového nedělá. Nemůže. Tam taky jsou ti "samí" absolventi "stejných" školení, jen přednášených rusky. A ti přece nepůjdou proti svému páníčkovi. Tam se hraje přímo na nejvyšších úrovních i vládní administrativy, to jsou ti Chodorkovští, Navalní atd. atd. Tam je, aniž jste si toho všiml, taky kapitalismus.
   Mimochodem, celkem nedávno jsem to tu popisoval, co zažil při své cestě do Ameriky ruský satirik Michail Zadornov. Vyprávěl to při jednom svém vystoupení. Pokud se hodláte ještě více pomučit, pak vám prozradím, že toto jeho video je na internetu na kanále ZadorTV - YouTube. To teprve bude pro vás to pravé sado maso. A těch videí, dlouhých, je tam asi tak přes padesát. Přeji dobrý poslech, "pane".
   Ale jinak, zase vám sáhli na modlu? Radujte se! Dostanete přidáno! Docela určitě. Teď už jen od koho.

   Vymazat
 27. https://www.kurzy.cz/zakony/40-2009-trestni-zakonik/paragraf-309/

  OdpovědětVymazat
 28. Kolik práce a financí asi stála naše drahé americké přátele příprava našich statečných disidentů ? A že si nedají pokoj ani teď, po dosažení demokracie a nebo, že by nešlo o tu "demokracii", ale o zdejší upevnění amerického vlivu. Banánistán.

  OdpovědětVymazat
 29. Všechny takové perverzní organizace smrdí úplně stejně. Jejich úkolem je sjednotit všechny vlezdoanálníky světa. A dá se to poznat už jen podle názvu. Jenže pro někoho je právě toto, to neodolatelné sousto.

  OdpovědětVymazat
 30. Koho volit, když jsou všichni jedna spřažená verbež...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 18:55
   Mám stejný problém, strany nalevo i napravo jsou stejné, jako přes kopírák, jen jsou-li v opozici tak chvilku vypadají trochu jinak. Ale jak se dostanou k veslu je to totéž. Doba nám poněkud prohodila póly, dříve božstvo sídlilo v Kremlu a dnes je v Bílém domě. Do toho zmatku
   se navíc snaží vecpat EU. K dokonalosti už chybí jen Lidové kroužky angličtiny a samozřejmě Svaz přátel se Spojenými státy. Jednoduše řečeno - nic nového pod sluncem.

   Vymazat
 31. Vždyť i na Západě je to pod stejnou taktovkou USA. I 75 roků po válce musí novou vládu v Německu nejprve schválit administrativa USA. Přesto je ještě odposlouchávají co kdyby. Prostě mocní z USA nám v zájmu kapitálu nedají pokoj. Vždyť těch 400 miliard dolarů co ročně vyvezou z ČR stojí za to, že?

  OdpovědětVymazat
 32. Rudý dědku z 16:16 ten Inditský doktor pochází z nejvyšší kasty a mluví tak, že mu každý kdo chce pochopit co se to se světem vlastně děje-tak pochopí a je to osvobozující PRAVDA.
  Šokujúce odhalenie o koronavíruse - Dr Shiva odkaz svetu o skutočnej pravde. URČITĚ SI TO přehrej, jsou tam titulky.
  https://www.youtube.com/watch?v=bzr6a4XTB34

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hloupý štěkale z 21:44 ten INDICKÝ lékař pochází, jak on i já jsem už řekl, z nejnižší kasty. Podle času příspěvku kdy jsem sem dal příspěvek, je asi každému jasné kdo si článek a kdy přečetl. Neříkala ti paní učitelka, že se nemáš hlásit a radši sedět na prdelce, když víš hovno, možná ne třeba jste měli Inditskou učitelku, to by ledacos vysvětlovalo. URČITĚ SI TO přehraj znova, jsou tam titulky, dá se to přehrát i pomaleji.
   Hej hou, rudý dědeček

   Vymazat
  2. Každý kdo si to pustí ví, že to není Inditský ale indický doktor a že je z nejnižší kasty nedotknutelných. URČITĚ SI TO přehraj, jsou tam titulky, když tak si to pusť p o m a l e j i .

   Vymazat
  3. Dr Siva nepochazi z nejvyssi kasty, ale z nejnizsi, to jsou 'nedotknutelni'. Proto mu verim. Je to velice inteligentni clovek, vynalezce mailu jako skolak.

   Vymazat
 33. Takže, o čem informaval pan Kobza(SPD) kterého bych si představoval jako nového premiera(ne kšftaře a plakákátového podvodníka Babiše, se rozplynulo v v idiotských projevech.

  OdpovědětVymazat
 34. Já myslím, že to o tom proškolení na Západě napsal s tím "y" na konci správně: "...děvky byly..." :-)

  OdpovědětVymazat
 35. Občanům to stále nedochází, ale všichni v článku odhalování šmejdi v žoldu globálního kapitálu vyhlásili slušným lidem v ČR válku svržením pomníku Osvoboditelské Rudé armády ....
  A ve válce se na útok odpovídá protiútokem, J.V.Stalin by se s těmi šmejdy nes*ral, ani K.Gottwald a V.Nosek ..
  Naši zvolení poserové se ale pos*rou a ještě si nechají na*rat na hlavu ..
  Ve Světě se všechno rozkládá a doba si žádá vládu silných osobností ..

  OdpovědětVymazat
 36. Monetární systém - systém založený na moci peněz. Systém uměle zkonstruovaný, kdy z pomocného nástroje vzniklého za účelem zjednodušení směny zboží a služeb, za účelem vyjídření hodnoty, se po malých krůčcích vytvoří prvek prosazování moci. Pro spoustu entit ( lidí ), již není potřeba ideologie, stačí mocné heslo "peníze" a entity konají někdy dobro a jindy zlo. Skoro dokonalý systém fungující do té doby, než si entity uvědomí, že jsou lidé a že peníze jsou pouze prostředkem, pomůckou a ne cílem. A hlavně, bohatství nám bude ve chvíli našeho vyhasnutí k ničemu. To si s sebou nevezmeme. Ale budeme si moci vzít myšlenky?
  Nebude platné pořekadlo "řekni, kde jsi studoval a já Ti řeknu, pro koho pracuješ".
  ABC

  OdpovědětVymazat
 37. K problému se pregnetgně vyjádřil v duchu historických ruských tradic politolog pan Trofimčuk:"Nádo jich vzjať vsjech na karandaš, štoby bylo, poká, kovošto rostreljať"

  OdpovědětVymazat
 38. Děkujeme za seznam špinavců, zrazujících občany ČR a český stát. Děkujeme za seznam špinavců, kteří jsou zaprodaní diktatuře kapitálu a stali se jejími poskoky a frontovými bojovníky i policajty proti lidem - humanitě! Rozmnožujte tyto seznamy a rozesílejte všem známým, uložte v počítači a zopakujte před volbami. Odsouzením barbarů budete zachraňovat lidství!

  OdpovědětVymazat
 39. Nebližuje novým politickým analytikům, už zmotnili i tmu. J.Werich by měl radost, vždyť na celoplošném vysílání R+ můžete zaslechnout i východisko že současné krize. Musíme klást "apel na koordinaci centrálních potencionálů" a je to venku, no comment.

  OdpovědětVymazat
 40. Pánové Doležal a Kobza sestavili přehledný materiál o podhoubí nové totality na pozadí demokratických struktur společnosti. To co většina z nás doposud chápala jako "tušení souvislostí" současného vývoje, které v mnohém připomíná totalitu bolševickou, to nám tady přistálo s přispěním našich nových přátel jako politický mocenský benefit pro ty "lepší z nás", předurčené protektorem pro ovládání mas. Při čtení článku se před očima promítají takové relikty doby, jako na příklad SČSP, VUML, Lidové milice, atd. atp.Pokud se ale společnost aspoň trochu poučila, v dějinách pluralitní demokracie, pak se lze reliktům totality i bránit. Je pouze otázka, zda se o tom nejen bude psát, ale zda zvolení poslanci najdou dostatek odvahy k prosazení zákonů o povinné registraci neziskovek podporovaných ze zahraničí (zahraničních agentů), jakými jsou právě zmiňovaný AICE a další. Viz např. zmíněný FARA v USA, nebo podobné zákony přijaté třeba Ruskem, Maďarskem a dalšími zeměmi.

  OdpovědětVymazat
 41. Neskutečné co se ve světě děje. Jak vidíme, tento článek o propojení státu je přístupný a tedy ví o kolaborantech ČR s USA vláda, bezpečnostní orgány, justice a dokonce špičky justice a nic se neděje. Samozřejmě jestliže je na seznamu i místopředseda vlády a předseda ČSSD, pak se není čemu divit, že všichni jsou v klidu. Myslím si, že zákony zaručující lidské práva, demokracii nejen v ČR, ale i na celém světě jsou cárem papíru a neakceptovatelnou skutečnosti. Copak je možné, aby lidé, kteří byli spolupracovníky StB byli na tom hůře, než konfidenti zločineckého státu USA a dokonce jsou považování ještě 30 let po proamerickém převratu za občany 3. kategorie, ačkoliv už dnes ani mezi námi nejsou ve státní správě lidé spolupracující s StB. Z toho všeho vyplývá, že žádný politici, policisté, justiční orgány nejsou nezávislí, ale nejen to, jsou řízení orgány USA. Co má dělat obyčejný řadový občan, který je ničím, pokud nemá majetkové konto a práva mají cizáci, kteří připravili ČR o velké majetky, např. Švancenberg a zloději typu Vondra, který nazve Koněva zrůdou......A neustále od nich slyšíme útoky proti mírumilovným zemím jakou je Čína, Rusko....!!!!!

  OdpovědětVymazat
 42. Archivujte tyto pomocniky US kolonizatora a generatora rusofobie u nas. Budeme ty seznamy potrebovat, az vyhazime vsechny z politiky a medii, co kopou za USA, aby tam zase nenalezli oknem.
  Nezapomente na ruske zradce Mitrofanova a Romancova v mediich. O ty se ale postaraji Rusove sami.

  OdpovědětVymazat
 43. Velice mne potěšilo, že balkánská řeznice je čestnou funkcionářkou uvedené prostituce/instituce, dokresluje to povahu a směřování tohoto bezbožného spolčení proti lidstvu!

  OdpovědětVymazat
 44. Je ale dobře, že zrádci, kolaboranti a protičeští spiklenci byli odhaleni a jmenováni, však ono na ně také jednou dojde a to nebudou ta léta laskavých soudů po Únoru 1948. To si s nimi bude lid vyřizovat přímo na ulicích!

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.