Reklama

středa 15. dubna 2020

Ze dvou tisíce dotázaných lékařů 65 procent odhlasovalo, že by pro záchranu svých rodin volilo lék hydroxychlorochin

M. C. Miller
15. 4. 2020
Všichni tito lékaři jistě vědí, že „náš svobodný tisk“ nechce, aby lidé věděli. Mediální organizace „Demokracie nyní“, vyrukovala dnes s příběhem, že Brazilie zastavila své pokusy léčit koronavir protimalarickým hydroxychlorochinem, protože 11 nemocných zemřelo. democracynow  Stejné dva pokusy, a to jeden ve Wu-chanu a druhý ve Francii, takovéto fatální důsledky nezaznamenaly, a to nepochybně proto, že byly správně prováděny. Avšak tuto nuanci nenajdete ve zprávě „Demokracie nyní, protože ta tluče na stejný buben jako New York Times: Prezident Trump opakovaně lék hydroxychlorochin pochválil, takže ten tím pádem fungovat nemůže. A to tedy proto, že on řekl, že funguje.

Se všemi těmi 65 procenty lékařů, kteří hydroxychlorochin svým pacientům předepisují a jehož účinnost byla pokusy ve Wu-chanu a ve Francii potvrzena, se vynořuje následující otázka: které z uvedených dvou stanovisek má tedy větší váhu? Stanovisko Trumpa, který lék „opakovaně pochválil“, nebo tisk, který je rozhodnut znalost lidí o tomto léku potlačit?

Zopakujme si: 65 procent lékařů by členu své rodiny lék podalo a jen 11 procent by tak neučinilo.

„Práce ve zdravotnictví nás poučila, že nejlepší cestou k získání skutečně zodpovědného názoru lékaře na jakýkoli lék, je zeptat se ho: podal byste jej i členu své rodiny?“ řekl prezident firmy Jackson and Coker, která hlasování 2000 lékařů napříč Spojenými státy zorganizovala. „ Nu a ta odpověď je jasná!“

Výbral a přeložil Lubomír Man

16 komentářů :

 1. Nevím, kdo ten tzv.lék na COVID-19 vyrábí a kdo si na jeho jinak neprodejnosti - neb malarie ve SVĚTĚ TČ. NENÍ PROBLÉMEM - mastí kapsu. Nevím proč a kde těch 65 % tzv. lékařů propadlo klamným nadějím o účinnosti? (Ale děje se u nás také často, že lidé konzumují doplatkové léky, které vůbec nepotřebují, ale o zisk se šábnou lékárníci a lékaři.) Ale současná pandemie plodí těch blbostí a idiotů více, než je pro Zemi zdrávo. I u nás propadlo 300 tzv. akademiků, snad absolventů tzv. "plzeňskýh práv" hysterii, protože v rámci karanteny a prevenci proti číření COVID -19 nesmí přechodně otcové k soudobému jinak vynálezu asistence u porodů svých možných potomků (pater semper incertus ist). Po staletích tomu tak bylo, že u porodu se pohybovaly jen ženy, později přibyli porodníci a dnes asistují i možní otcové. Co se to stalo s českými ženami, že se přerodily ve zbabělkyně - které vlastně rodí v důsledku nehod z nechtěného početí a pak propadají ponice, co s tím porozeným budou vůbec dělat? Jak jejich srdcím jsou bližší psi a kočky! I to žrádlo pro ně je uvařit snazší, než kojit a ničit si naďra, natož z implantátů.
  Těm tzv. kvasijuris akademikům je zcela fuk, že současná opatření slouží zdraví rodiček a zdravotnického personálu a jako právníkům jim uniká že ten, kdo zavleče infekci a způsobí onemocnění druhému je potencionálním a někdy skutečným vrahem? Snad české ŽENY ve 21. století po pár měsíců "strpí" to co strpěly jejich české předchůdkyně v české kotlině po 1500 roků a budou rodit děti ve zdravém prostředí a snad i čeští muži ( mimo absolventů plzeňských práv) přežijí těch pár měsíců bez výpomoci ženám při tlačení jako na stolici. Proč se vždycky, když je krize (podobně po Mnichovu a za války) vybublají na povrch zeměkoule blbci?

  OdpovědětVymazat
 2. Šokujúce odhalenie o koronavíruse - Dr Shiva odkaz svetu o skutočnej pravde. URČITĚ SI TO přehrej, jsou tam titulky.
  https://www.youtube.com/watch?v=bzr6a4XTB34

  Choré elity chazarskej satanistickej mafie nútia choré zákony a šíria strach, paniku a dezinformácie cez média a cez ich poskokov a podrž tašky opičky na špagáte vlády jednotlivých štátov tak ako u nás cez chorú sionistickú vládu SR. Všetci politici sú vygumovaný sociopati a nechápu vôbec čo sa na Zemi deje a ak to funguje. Polícia nevie tak isto nič a slepo plní všetky príkazy sociopatov.

  Opatrenia, príkazy, nariadenia, rozkazovanie, vyhrážanie občanom to je jediná reč, ktorú vláda SR aj iné vlády vedia používať na občanov svojich krajín.. A sprosté naprogramované ovce zo strachu všetko plnia a nechajú sa týrať. ovládať, a a manipulovať. Ak príde osoba, ktorá inak myslí ako systém učí a ukazuje národu pravdu tak ku zlikvidujú zabitím alebo dajú do basy. To je neláska ku životu a všetkému živému.
  Koronavírus - nosenie rúška je čisté zlo a nevedomosť chorých ľudí a ich nariadení
  https://www.youtube.com/watch?v=o4PBS...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 10:34 o jakém "utrpení" mluvíte? Nejste v zájmu zdraví a života jiných něco ze svého pohodlí obětovat? Chcete tvrdit, že všechna ta opatření jsou k ničemu? Kde máte jaký důkaz? Hodláte na základě nedoložených tvrzení, pro své pohodlí životy jiných, nejen riskovat, ale i obětovat? Pak jste bezohledná lidská zrůda!

   Vymazat
  2. Presne tak situácia si to momentálne vyžaduje. Nikto nechce nakaziť svoju rodinu a nikto to zbytočne neriskuje. Nejaká povedačka o víruse by predsa nedokázala celkom zastaviť čínsku ekonomiku. Kto to od začiatku sledoval musí vedieť aká tam bola ťažká situácia medzi lekármi personálom ako tam zatĺkali ľudí do karantény vo vlastných bytoch. Načo by to všetko číňania robili sami sebe?
   Pamätáte sa ako sa minister hospodárstva v USA vytešoval z Čínskeho nešťastia? Ako im to dobre padlo že ekonomika Číny je zablokovaná
   Asi je ten vírus skutočný a dokáže zastaviť na čas fungovanie ekonomiky

   Vymazat
  3. 10:34 Nikdo nechce být ovcí. Ale je lepší, když se člověk na nějaký čas omezí a zachrání život a zdraví sobě i rodině, než frajeřit a nadělat spoustu škod sobě i druhým. Podívejte se na premiéra GB Borise Johnsona. Není to tak dlouho, kdy machroval. Pak chytil koronavir a je mnohem klidnější a pokornější. Vydržať!

   Vymazat
  4. Má smysl odpovídat pisálkovi, který spadl z Marsu a nemá ponětí o dění na Zemi?

   Vymazat
 3. „Otevřete hospodu a za 14 dní vám všichni lehnou!“ Generál Blaško proti uvolňování: Vaše kecy si nechte! Co řekne krizový štáb, platí:

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/-Otevrete-hospodu-a-za-14-dni-vam-vsichni-lehnou-General-Blasko-proti-uvolnovani-Vase-kecy-si-nechte-Co-rekne-krizovy-stab-plati-620594

  OdpovědětVymazat
 4. Největší problém ale je, že je levnější než Ataralgin...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jezte kapry jsou zdraví 🐟🐟🐟 MZVž 🐳🐳🐳

   Vymazat
 5. Trump je především nezodpovědný blbec, který na začátku pandemie naprosto zaspal, místo opatření nedělal nic, jen situaci zlehčoval.
  Výsledkem je 26.000 mrtvých a apokalypsa v New York City. A to tam teprve začíná nabírat na obrátkách.
  Jeho názory na nějaký lék jsou dobré leda tak k vytření zadnice.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Trump není medikus, ale businessman. Proto má v oblastech vyžadujících speciální přípravu (vojenství, námořnictví, zdravotnictví, civilní letectví, atd.) teamy odborných poradců. Ovšem vzhledem ke známým "kvalitám" US školství a k protlačování politických koní a oslů s tituly do poradenských funkcí, bych trumpa nezatracoval, protože je obklopen bandami Katzů, a šlemilů hlídajících zájmy svých patronů... kde je pravda až úplně na posledním místě.

   Vymazat
 6. Zajímalo bymne, kdy konešně někdo přestane papouškovat tu blbost, kterou první použil Trump - Hydroxichlorochin. Ta sloučenina se jmenuje HYDROCHLOROCHIN a kdo chodil do základní školy a zná chemické názvosloví tak pochopí, že Hydro a Hydrxio je diametrální rodíl. Přinejmenším o jeden atom kyslíku v molekule. Dokonce jsem slyšel jednu reportérku říct Hydroxid Chlorochinu - to by si pacient opravdu pošmák.

  OdpovědětVymazat
 7. Nevím, nevím, ale něco mi to připomíná. Asi 99% žen dává přednost našemu grilu, vysavači, pračce....

  OdpovědětVymazat
 8. Je neuvěřitelné, co všechno dokáže dnes vystudovat medicínu!? Pak se nedivme, jak nás školí koronavirus. Ale stejné je to i s právníky, ale u těch je to dlouhodobě známé - od dob tzv. plzeňských práv, že se bouří svojí akademickou "potencí" dnes proti nemožnosti rodit možné vlastní děti společně s porodníky. A od ověnčených tituly by i nevzdělaný člověk očekával trochu odpovědnosti, solidarity s lidstvím a zdravotníky a nakonec i se svoji ženou. Ale když je krize na Zemi, vždy se to nejvíce projevuje u těch, co sice vystudovali, ale nevzdělali se!

  OdpovědětVymazat
 9. Toz já besem prosim vodhlasoval cibolo, cesnek,chilli pasto a hlavne krenovó placko s tó prababicka manzelke zachránila nejednó vnóce aj suzích toz páni felcari na stráz, ale prece enem meslim na teho Svejka "dej mo Pámbuh nebe!" jak to proved s tó rezavó vodó to be mohlo téz fongovat....ani ta japonská stopa nemá sanco to je enem pozdrav D.S. na oslabení imonite hezké den P.S.

  OdpovědětVymazat
 10. Jednoduchá pomoc, nenechte netopýry.

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.