Reklama

pondělí 20. dubna 2020

Země Severní Porýní-Vestfálsko je pevně v islámských rukou

Migranti v Německu jsou pod silným vlivem extremistů
DM a -rp-
20. 4. 2020 Journalist a PrvníZprávy
Rekordní podíl cizinců v nejlidnatějším spolkovém státě Německa: Nikdy předtím nebylo v Severním Porýní-Vestfálsku (NRW) tolik cizinců, kolik jich je dnes - na konci roku 2019 jich bylo 2,7 milionu.


Počet neustále roste deset let v řadě - a díky nepřetržitému přistěhovalectví měl tento trend malý účinek změnit. Většina přistěhovalců jsou muslimové.

Podle Centrálního registru cizinců vedeného Spolkovým úřadem pro migraci a uprchlíky bylo v NRW v roce 2010 zaregistrováno 1,8 milionu cizinců, od té doby se k lidem neněmecké národnosti přidalo téměř celé kolínské obyvatelstvo - to je v nejzápadnějším státě Německa.

Jak uvádí zpráva většina z nich jsou Turci, kterých je v současnosti téměř půl milionu (492.300) obyvatel, následují Syřané (225.500 lidí), Poláci (221.000 lidí), Italové (143.100 lidí) a Rumuni (138.200 lidí). Nárůst počtu cizinců byl „téměř plošný“: v 50 z 53 městských čtvrtí bylo na konci roku 2019 zaregistrováno více cizinců než v předchozích letech. Muslimští cizinci dominují téměř všude.

Ankara připravuje migranty s koronavirem na přesun do Řecka

NRW také přijímá řecké uprchlíky

Aby se v tomto vývoji nic nezměnilo, tak spolková vláda v čele s předsedou Arminem Laschetem (CDU) - a navzdory obzvláště závažné koronavirové pandemii v NRW prohlašuje, že je připravena přijmout několik stovek uprchlíků z řeckých táborů. Jak píše "Welt", ministr pro integraci FDP Joachim Stamp jednoduše uvedl jako důvod této úžasné "otevřenosti", že jsme .. připraveni na vstup několika set".

Podle Stampa byla jeho země „připravena uspořádat druhou evakuaci“. Severní Porýní-Vestfálsko musí „v tom nyní pokračovat a ukončit utrpení na řeckých ostrovech co nejrychleji.“

Zdá se, že by mělo být ukončeno další „utrpení“, které z pohledu mnoha německých politiků existuje: V Německu stále žije příliš mnoho Němců ...24 komentářů :

 1. Němci , to je tragedie Evropy !

  OdpovědětVymazat
 2. Tak to prostě je skopčáci zdegenerovali „pravdou a láskou" a řítí se do islámského chalífátu. Pryč od nich aby nezničili i náš národ.

  OdpovědětVymazat
 3. Německá vláda skrytě financuje a organizuje transport uprchlíků přes Egejské moře do Evropy! https://www.youtube.com/watch?v=UOEMKs_90tY 14. 4. 2020.

  http://www.skrytapravda.cz/zahranicni/3181-madam-merkel-oznamila-ze-otroky-bude-svazet-letadly-a-nemci-budou-na-haciendach

  OdpovědětVymazat
 4. Je to přání německých voličů, proto tam mají paní Merkelovou a tuším již její čtvrtou vládu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Merkelove podpora neklesla nikdy pod 40%. Oni to opravdu takhle chteji. Ale neni vylouceno, ze tahle nemecka sebelikvidace pro nas nemuze byt prinosna. Bud multikulturni Nemecko, anebo uniformni Nemecko plne silenych bursaku- co z toho je pro Cesko prijatelnejsi?

   Vymazat
  2. Merkelove podpora neklesla nikdy pod 40%. Oni to opravdu takhle chteji. Ale neni vylouceno, ze tahle nemecka sebelikvidace pro nas nemuze byt prinosna. Bud multikulturni Nemecko, anebo uniformni Nemecko plne silenych bursaku- co z toho je pro Cesko prijatelnejsi?

   Vymazat
  3. Pro 15:02 Multikulturní Německo bylo. Z císařství a pak chvíli po II. SV. Ale to se rychle mění. Až muslimové převládnou o nějakém multikultuře nebude žádná řeč. Šaría ji nedovoluje. Bude to nacismus v jiném hávu, ale se stejnými metodami a cíli. Půlměsíc místo svastiky je pouhá formalitka. Stejně tak jako Alláh Akbar místo Heil! Už přituhuje. Ale muslimové jsou zvyklí uvažovat v desetiletích i staletích. A vědí, že nás dostanou. Protože, jak píšete to sami chceme. naše vzhlížení k EU je právě ta vůle. Nemůžeme se vymlouvat, že jsme o tom nevěděli. Muslimové, a nejen jejich náboženští a světští (u nich to splývá) o tom hovoří naprosto otevřeně a nezakrytě. Na potkání - jsem muslim a uznávám šaría nikoliv vaše zákony. Jednou tu budeme vládnout. Zelený prapor Proroka bude vlát nad Paříží, Berlínem.. Nad Londýnem už vlaje. Z italských škol zmizely kříže, z vánočních jesliček na pařížské radnici Ježíšek, z belgické tradice Černý Petr, v mnoha zemích už se nesmí říkat Vánocům Vánoce, ale jakési "Zimní svátky", z galerií anglických univerzit busty velikánů vědy, kteří se zasloužili o rozvoj lidstva protože jsou to bílí muži.... Stačí málo a hned je zde mediální lynč a studentské úderky už si s profesorem poradí. I u nás to tak probíhá. Zatím jen okrajově a z důvodů zástupných - gender apod. Univerzita Karlova, nejstarší na sever od Alp a vážená instituce dává akademické tituly za "Genderové stereotypy v Knížce Ferdy Mravence" (viz stránky univerzity). Směšné? Na první pohled. Jde o důkaz naprosté degradace této instituce a úrovní vzdělání v naší zemi. A nejde o jediný případ. tajemníka fakulty vyhodili jen proto, že veřejně ocenil studentky v rouškách. Dovoli si napsat něco ve smyslu, že jim to sluší. Hned se jedna slepice cítila dotřena, zformulovala dopis s těmi správnými genderovými frázemi a druhý den se tajemník poroučel. tak pilní mravenečci hrabou a hrabou, zcela nerušeně, ba pod přísnou ochranou. A jak známo, všekazi zlikvidují jakýkoliv dům docela spolehlivě.

   Vymazat
  4. Takhle Němci podporovali i Hitlera ...

   Vymazat
  5. Anonymní20. dubna 2020 15:02
   Vyhánění čerta ďáblem, nemůže přinést nic pozitivního. Tak jako Říše římská národa německého, legalizovala své výboje tehdejším nezpochybnitelným dobrem – šířením křesťanství, tak současná germánská unie s muslimskými politiky a s přátelským tureckým národem, bude podobně šířit svůj vliv s otevřenou propagací současného nezpochybnitelného dobra – islámu. Střední Evropa se musí spojit, aby se tomu bránila a udržovat přátelské vztahy s Ruskem, poslední evropskou oázou zdravého rozumu. P.K.

   Vymazat
  6. 18.46 Holt národ respektující jakoukoliv autoritu... i nepřátelskou. Napadá mě slavný HEJTMAN Z KOPNÍKU HAUPTMANN VON KÖPENICK... tak tam mají "Němce" u moci a vypadá to podle toho

   Vymazat
 5. Zapadni Evropa se meni v Arabsko-Africkou. Merkelova je tam, protoze ji podporuje kolonizator USA a mozna falsuje volby, protoze ji vetsina Nemcu nenavidi. Je byvala aktivistka DDR, ktera slouzila Honneckerovi pod STASI jmenem Erika. Nedivte se Dienstbier st. byl take spolupracovnik STB pod jmene Ratschek, protoze rackoval jako Venca Bombardak.

  OdpovědětVymazat
 6. Zapadni Evropa se meni v Arabsko-Africkou. Merkelova je tam, protoze ji podporuje kolonizator USA a mozna falsuje volby, protoze ji vetsina Nemcu nenavidi. Je byvala aktivistka DDR, ktera slouzila Honneckerovi pod STASI jmenem Erika. Nedivte se Dienstbier st. byl take spolupracovnik STB pod jmene Ratschek, protoze rackoval jako Venca Bombardak.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 15.47 Erika - dobrej fór. Pusťte si starou dobrou vojenskou pochodovou píseň toho jména... Auf der Heide blüht ein kleines Blümelein: und das heisst ERIKA...

   Vymazat
 7. Teď teprve Německo pozná, co je to být okupovanou zemí. A bohužel, s ním i velká část Evropy. Kdyby žil Žižka, asi by to řekl takto: nepřátel se nelekejme a na nařízení EU nehleďme !!!

  OdpovědětVymazat
 8. Germáni si holt k nedožitým Vůdcovým 130. narozenimám nadělí další dárek. Jako by nestačilo, že za posledních 120 let Říše rorpráskale Evropu nejméně 3x. Spustili dvě světové války, zaplatili revoluci Leninovi, teď sem tahaj doktory a inženýry a hospodářsky kolonizují okolní země. Co s nima, než je nechat, ať se svou pravdoláskařskou a zelenou agendou umlátěj sami. Jenže pořád u nás najdou spoustu Emanuelů Moravců, Rysů-Rozsévačů a dalších nohsledů, kteří náš národ s jásotem povedou k záhubě ve jménu Říše... Fuj.

  OdpovědětVymazat
 9. Germáni si holt k nedožitým Vůdcovým 130. narozenimám nadělí další dárek. Jako by nestačilo, že za posledních 120 let Říše rorpráskale Evropu nejméně 3x. Spustili dvě světové války, zaplatili revoluci Leninovi, teď sem tahaj doktory a inženýry a hospodářsky kolonizují okolní země. Co s nima, než je nechat, ať se svou pravdoláskařskou a zelenou agendou umlátěj sami. Jenže pořád u nás najdou spoustu Emanuelů Moravců, Rysů-Rozsévačů a dalších nohsledů, kteří náš národ s jásotem povedou k záhubě ve jménu Říše... Fuj.

  OdpovědětVymazat
 10. Germáni prušáci měli být v 45 zadupáni do země aby se nikdy nevzpamatovali.Ale to by se strýček Tom tenkrát zlobil.

  OdpovědětVymazat
 11. Němci budou chodit do práce a pečovat o imigranty, to je moc hezké. I my se můžeme pochlubit spoluobčany, kteří docházejí na akce milionů chvilek..

  OdpovědětVymazat
 12. Ta fotografie, není to záběr při odchodu z továrny?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ne, ne. To je fronta na sociální dávky, byty zdarma a na občanství EU...

   Vymazat
 13. Pře lety jsem tady napsal: Kdyby mě bylo 30 odejdu do Číny naučím se čínsky, kdyby mě bylo 50 odejdu do Ruska opráším ruštinu a bude mi dobře. Teď jako prapra děda to radím potomkům a už jenom doufám v zázračnou přírodu.

  OdpovědětVymazat
 14. Příroda funguje- govid je jen začátek. První pokračování bude ekonomické a projeví se jako nedostatek potravin. No a všichni hladoví parazité vyrazí tak, dde simyslí,že je země zaslíbená plná otroků.

  OdpovědětVymazat
 15. U nás zahraniční pracovní jsou přijímáni především pro snižování výše mezd. Několikrát jsem už slyšel o tom, jak krásně zaplatili původní osádce třeba výrobních strojů za zaškolení cizinců a pak ... pak je propustili. Už ani ve skladech a montovnách nejsou Češi tak vítáni, jsou moc nároční. Tamti pracují velmi často až pětkrát v týdnu po 12 hodinách a po dvou dnech jdou znova nebo je také systém 4 ku 2 a dokonce jsem slyšel o tom, že někde Vietnamci si prosadili pět dvanácti hodinových směn za sebou a jen jeden den volna.
  A pořád je to málo pro ... no pro koho asi?

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.