Reklama

neděle 12. dubna 2020

Zemřela Tereza Spencerová, dezinformoval Sputnik

LU LINA
12. 4. 2020   NonServiam
Na Kavčích horách v sobě nenašli ani tolik obyčejné lidské slušnosti, aby o jejím úmrtí byť jen alespoň informovali. Před lety usmívající se Písařovicová opakovaně vítala ve vysílání novinářku Spencerovou – Heydrich neHeydrich – a dneska už nám ani nesmí říct, že zemřela. Chce se mi zvracet.

55 komentářů :

 1. aká tam slušnosť -strach povedať vlastný názor ....

  OdpovědětSmazat
 2. Protože se nedá dodržet výše uvedená prosba redakce pod slovem OKOMENTOVAT, bylo by snad lépe "zablokovat" diskusi, slušně neokomentuješ.

  OdpovědětSmazat
 3. Pro nás to je ztráta, ale jak jsem si opakovaně ověřil, nikdo Terezu neznal. Alespoň z mého okolí ne.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Asi nejsem z vašeho okolí. Osobně jsem znal i její pejsky.

   Smazat
  2. Já jsem její články četl už v LN , kolik lidí zná různé kapitalistické poskoky o jejichž úmrtí ČT informuje ?!

   Smazat
  3. Protože nečinným a neangažovaným lidem stačí mainstream. Zatočit už konečně s ČT a ČRO. Kdy bude mít Babiš konečně gule?

   Smazat
  4. Tak čtěte dál ty kokoty,ona něco znala

   Smazat
 4. Já se nedivím. Co také může čekat člověk od té bandy užitečných zaprodaných idiotů.

  OdpovědětSmazat
 5. Žijeme opravdu v těžké a temné době.A Terezce ať dá pán Bůh nebe.

  OdpovědětSmazat
 6. Mlčením o sobě říkají vše.

  OdpovědětSmazat
 7. Dobrý den.
  Pokud měl autor příspěvku na mysli tu redaktorku, která hovořila s Terezou Spencerovou, tak se vloudila chybička. Ta redaktorka se jmenuje Barbora Kroužková. Je to nakonec jedno, protože jsou tam "řádně poučeni" všichni.
  Pěkný článeček jsem četla od paní Ilony Švihlíkové včera. Vylepšete si náladu, pokud to v tomto případě se dá tak napsat, co se týče naší Terezky Spencerové.
  http://casopisargument.cz/2020/04/08/male-stripky-vzpominek-na-terezku-spencerovou/
  Přijatelný jarní den přeji.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Děkuji za odkaz :-)
   Na Terezku si nevzpomněli ani na ČRo, přitom ještě nedávno ji pustili k mikrofonu...
   Je to celkem bizár, když Terezce věnovali aspoň suché dva řádky i na Deníku N.

   Smazat
 8. Je to hnus, ostatně soudím, že česká veřejnoprávní televize v této podobě musí být zničena. Apropó ještě by mě docela zajímalo jak paní doktorka Peková, která vymyslela rychlou metodu na vyšetření koronaviru, o kterou je zájem po celém světě, jak vyšetřujem konkrétně její laboratoř. Poté co řekla že ze svých zdrojů zjistila, že na ní chce ministerstvo kleknout, je takové nějaké podezřelé ticho o další její činnosti. Naštvala asi mocné, protože si dovolila vyvrátit lživou zprávu, že je nakažená virem a leží v nemocnici a něco vymyslet svou hlavou a říci to světu. Kdo něco víte, dejte vědět, možná by to bylo i práce pro dobrého investigativního novináře.
  Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Doktorka Peková provedla něco daleko strašnějšího! Hodila totiž vidle do proamerické (= české) masmediální propagandy, když prohlásila, že koronavirus byl uměle zkonstruován v laboratoři a rozhodně nepochází z nějakého netopýra. Mimochodem, jak by asi tak ten netopýr doletěl na americkou letadlovou loď Theodore Roosewelt v Tichém oceánu. P.S.: toho kapitána už Trump přece po zásluze odvolal (ohrozil čínské odškodnění za koronavirus pro zchudlou Ameriku), když tuto informaci pustil do světa (kapitánovi nechtěli léčit posádku ani na ostrově Guam), že? :-)

   Smazat
 9. Je mi smutno z těchhle lidí jako je tento "Lulina", kteří mají nenávistí tak zatemněný mozek, že dokonce i smrt jejich nejbližších přátel pro ně není ničím víc než pouhým užitečným prostředkem k výronům nenávisti k jiným, v tomto případě k ČT.

  Jinak, při vší úctě ke Spencerové, opravdu neexistuje jediný důvod, proč by měla ČT informovat v hlavní zpravodajské relaci o úmrtí někoho o kom 98% obyčejných lidí v životě neslyšelo.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Její rozhovor s Asadem je znám v celém světě !

   Smazat
  2. re:8:40
   Jaká nenávist k těm mluvícím hlavám. Těmi národ jen pohrdá.

   Smazat
  3. 8:40
   Česká bruselská ČT žije bruselí, a to není místo pro pluralitu. Kdo ty vymývače sleduje, nemůže se tam samozřejmě dozvědět o ničem, a o nikom, kdo by svými projevy vybočil z její lajny. Kdo má mozek, sleduje více zdrojů, a ví.

   Smazat
  4. To neni pravda, pokud zemre nekdo ze spravne strany barikady, informuje CT promptne a to i kdyz dotycneho znal jen zlomek promile. Napriklad pred tydnem zemrel Tom Dempsey, ktereho znalo mozna 50 lidi v republice, ale nekrologu se mu na verejnopravkach dostalo.
   Lulina velmi spravne konstatuje: CT se nedostalo slusnosti, jeji protiobcanska zavilost je prilis silna a neplni sve poslani.
   Zdravi obcasnik

   Smazat
  5. ČT vnucuje lidem "sereblity", o kterých také nikdo nikdy předtím neslyšel. A po jejich vystoupení i rád dál neuslyší.

   Smazat
  6. 8:40
   Pane,paní.
   Nevím, co vy a kde sledujete, ale dle mého soukromého názoru nám jak novinky na seznamu, tak všechna tištěná media, rozhlas i TV informují o událostech a lidech o kterých neví mimo sousedů a rodiny nikdo jiný. To nemluvím o tom kolika blbostem a příběhy lidí z ciziny ná denně krmí.
   Václav

   Smazat
  7. 8:40 za svou osobu (i větší část blízkého okolí) vám mohu sdělit, že ČTv i ČRo mi jsou odporné zejména tím, jak cedí informace. Nakonec i tím, že je překrucují. Stejně jako za komunistů jsem sledoval, co sdělovadla neříkají, protože právě to bylo významné, stejně to dělám dnes. Pozoruhodné je právě to, že cedník mají čím dál hustší. Takže, přituhuje!

   Smazat
  8. Vždyť to byla nejvýraznější novinářka!
   Po odchodu pana Petránka a Terezy už nemáme nikoho, kdo dovede komplexně pokrýt celý svět.
   A navíc se zaměřením na regiony, kde se dneska "vaří" politika.

   Smazat
  9. Prospěchářskou Chramostovou neznal taky nikdo a přesto měla státní funus. Co velkého vykonala Chramostová? To jsou zvláštní metry, co?

   Smazat
 10. Taky psala o hnusu co dělají transatlantičtí soudruzi a to se neodpouští.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Stejně to mají česká masmédia velmi těžké, když musejí denně v potu tváře přesvědčovat tupé Čechy, že americká "lež a nenávist" je ve skutečnosti americká "pravda a láska :-)

   Smazat
  2. Prostě : Psala pravdu a takových je jako šafránu.

   Pooupravím známé přísloví o chytrých :

   "Pravdomluvní z nebe nepadají, ale lháře jakoby shazovali".

   Smazat
  3. Kdyz se cokoliv stane , tak zacnete nadavat na Ameriku a ta je zahledena do vlastnich problemu ! Ta o vas ani nevi ! NEVNIMA VAS ! Nema zajem vam skodit !

   Smazat
  4. 17:01 Amerika nám škodí například tím, že nám sem pouští z Floridy do diskuse hloupého Lulana, protože hloupost je škodlivá úplně stejně jako výsledek bádání v americké vojenské biolaboratoři, kterým Amerika právě zamořila celou planetu!

   Smazat
  5. 17:01 Amerika "neškodí".Jen prosazuje své zájmy.A to jakýmkoli způsobem.Třeba tím že škodí.
   A máte pravdu .Amerika nás, ani vás ,ani nikoho jiného žijícího v prostoru Česka nevnímá a nezajímáme je.
   Vnímají nás a zajímáme je jen jako odbytiště jejich zbrojního šrotu,jako odběratel Westinghousu,jako území pro radary ,území pro jejich vojenské letiště , odpaliště balistických raket,a vojenské idioty v jejich válečných operacích a o stát,který mohou za přispění místních šmejdů žalovat za zmařené investice-např.TV NOVA .
   Jo,vůbec je nezajímáme.

   Smazat
 11. Naštěstí funguje princip reciprocity. Až sejde z tohoto světa (z toho mediálního podstatně dříve) něco takového, jako je Písařovicová, tak po ní také ani ten její vlastní "ČT pes" neštěkne!

  OdpovědětSmazat
 12. To víte Etzner- bývalý zpravodaj ČT v Číně klidně uráží prezidenta, že se pos... a poch..l, další Novotní věší, Kolářové zneuctívají osvoboditele ve válce. A co soudy- nic!!, přitom zákony jsou jasné.Vláda se sice snaží s tím k..va virem, ale proti těmto nic neudělá, zahraniční politiku nikdo nevede a tu přebírají bývalí poskoci firera.
  Proto i mlčení o výborné novinářce .

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Etzler Tomáš byl v ČLR tak připosraný, že sbíral agenturní zprávy od kolegů a sám se bál vystrčit nos ven. Čínštinu neovládal ani jednu. JanDrda

   Smazat
  2. Etzler je sice omezený chudák, alespoň občas ukázal z Číny něco z prostého života a starostí Číňanů. Sestra pana ředitele Zpravodajství ČT, jistá BArbora Šámalová se nezmůže na nic jiného, než naopisování z notiček našich nových páníčků. Fuj, hnus, bída ... chce se mi zvracet.

   Smazat
 13. Jak učinit lidí šťastnými:
  1/Všechno jim seberete
  2/ Všechno jim zakážete
  3/ Pořádně je vyděsíte
  4/ Vezmete jim jejich jistoty a zpřeházíte zvyklosti.
  5/ Zhruba polovinu toho, co měli, jim vrátíte
  6/ Namluvíte jim, že jste zahnali nebezpečí
  7/ Zhruba polovinu toho, co jste jim zakázali, jim povolíte.
  Budou si připadat neskonale bohatí, volní a šťastní a budou vám zavázaní a vděční.

  https://pravyprostor.cz/neziskovy-paseracky-byznys-jede-dal/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nevím, kde jste tuhle moudrost vzal anonyme 11.56 -ale ta sedí do všech detailů jak zadek na nočník. Zejména pak a v každém případě to platí na české lidské ovce. Každý "převrat" začal přesně takhle, už se to v ČR osvědčilo. A právě teď prožíváme něco podobného, a zase to sedí do detailu. Ach bože - proč se lidi nedokážou změnit? Co by je změnilo? Proč nemáme - konkretně my Češi - vůbec -ale vůbec žádnou hrdost?Například media s námi dělají úplně co chtějí - lidi ovlivní naprosto každá kravina! Proto prachatým a politickým šmejdům stačí koupit si media - a je to jasný!

   Smazat
 14. Jen další ukázka mediálního (mainstreamového) "vybraného" vkusu, vlastně hnusného pokrytectví. Paní Tereza v TV nebyla, protože nemohla. Nebyla totiž spoutána. A už vůbec ne ideol. viděním šiřitelů "dobra a hodnot". Euroatlantických..
  Písařovicové bych to ale nepřičítal a ani nevyčítal.
  Ta je v té TV jen (hezkou) loutkou a tlampačem těch, kteří ji za sebe nastrkují na oči diváků.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Opluštile,
   vůbec nevíte co vlastně melete. Právě díky těm vámi nenáviděným "euroatlantickým hodnotám" si paní Spencerová mohla dovolit změnit pohlaví a žít život podle svého. V jiných končinách světa než těch euroatlantických zcela nemožná věc. Raději mlčte.

   Smazat
  2. Nevychovaný a nemyslící anonyme 14:37: Opluštil nemele ale píše a sice o pokrytectví a zvrhlosti elity, která se ohání "euroatlantickými hodnotami", což není nic jiného než napadání cizích států při notorickém porušování mezinárodního práva. Pokrytectví, absence morálky, dvojí metr, cenzura, lhaní, porušování demokratických principů, manipulace davů prostřednictvím médií - to jsou ty vaše hovnoty.
   Tak raději ty mlč a šoupej nohama, nemyslící individuum!

   Smazat
  3. 15:43
   Euroatlantické hodnoty, kterými spolu s Opluštilem tak pohrdáte, nejsou žádné "napadání států", ale důraz na svobodu, důležitost jedince, tržní prostředí.

   https://cs.wikipedia.org/wiki/Z%C3%A1padn%C3%AD_hodnoty

   Zrovna vy si nějaké "demokratické principy" vůbec neberte do úst. Komunismus vám čouhá z bot.

   Smazat
  4. Nepohrdám hodnotami, ale zfanatizovanými nemyslícími idioty, jako jsi ty.Zločinně postupovat proti mezinárodnímu právu a nechávat za sebou statisíce mrtvých, to je nějaký "důraz na svobodu, důležitost jedince, tržní prostředí"? No ty jsi mi ukázkový imbecil!

   Smazat
  5. 17:24
   Já o koze (o euroatlantických hodnotách se kterými vy jste začali), vy o voze (blábolení o statisících mrtvých). Jste hlupák, diskuse s vámi je ztrátou času.
   Na neshledanou.

   Smazat
  6. Re (14:37):
   To, co nazýváte hodnotami, je ve skutečnosti pokryteckým mediálním či ideologickým krytím těch největších prasáren, jak se v posledních dekádách odehrály.
   Od zločinného napadení býv. Jugoslávie přes vylhaný Irák ... a IS(IL) až kupř. po dnešní Libyi.
   Statisíce až miliony mrtvých, miliony lidí bez domovů, rozvalené státy a jejich ekonomiky, zničené kulturní cennosti, migrační krize, růst nenávisti a násilí (náboženského, mezietnického aj.).
   Vskutku skvělá to vizitka "hodnot".
   To, oč těm "hodnotovým" jde, nejsou autentické všelidské kulturní hodnoty, ale moc.
   Ta, která mnohým tak náramně chutná ...

   Smazat
  7. 14:37 v Iranu nejen ze je zmena pohlavi legalni, ale STAT rocne prispeje na desitky techto operaci!

   Smazat
  8. 16:49 jak vy můžete vědět co komu čouhá z bot?
   Ale podle vašeho příspěvku je zřejmé,že vám čouhá z hlavy násada zatnutého krumpáče.Dělejte s tím něco člověče.To musí bolet a blbě se s tím spí.

   Smazat
  9. 17:38 neunesl logiku "euroatlantických hovnot". Napřel se do diskuze lživou frází, kterou ho oblbli někde ve škole nebo v ulhaných médiích a nechápe, co se ve skutečnosti děje.

   Pod hesly o lidských právech, právech jedince a podobných frázích se vedou války proti státům, které neposlouchají. Co je víc - právo jedince na cokoli nebo právo státu na spravování lidské společnosti? Je víc právo teroristů na svobodu terorizovat, nebo právo státu proti teroristům zakročit?

   Kdo tomu neporozuměl, připomínám:
   Jugoslávie (1991-1999),
   Irák II,
   Libye,
   Sýrie,
   Jemen,
   Venezuela,
   atd. atd.

   Smazat
 15. "Nekdo" kdysi rekl:"Nehazejme perly svinim!" Tereza Spencerova byla a zustava jedinecnou Perlou zurnalistiky.

  OdpovědětSmazat
 16. Kéž by to byla pouhá dezinformace....

  OdpovědětSmazat
 17. Blbců je nespočet. Kéž by Bůh našel ty rozumné alespoň o Velikonočním pondělí...

  OdpovědětSmazat
 18. umřela 3 dny po tom co dostala vyhazov z TV Prima...

  OdpovědětSmazat
 19. Z televizní branže, je vyjímkou parta od Počasí, jinak ostatní bez vyjímky jsou přesvědčeni o své "profesionalitě", žel opak je pravdou. Razance blbosti je zřejmá ve výběru "elit", kterým dává "veřejnoprávní" prostor. Proto platí, že opravdu vynikající z nás tam ani nepatří. Bylo by vhodné, kdyby některá ze soukromých tv tuto mezeru zaplnila. Zatím marně hledám a nacházím jen bakalovce, sorošovce ... Asi opravdu platí, koho chleba jíš, toho píseň zpívej.

  OdpovědětSmazat
 20. Omlouvaj se, došlo k chybě... Takže videjko neuvidím.
  Doufám, že všichni co na ni vzpomínají podepsali petici na petice.com...
  To státní vyznamenání in memoriam by si strašně moc zasloužila.

  OdpovědětSmazat
 21. Keď to takto bude pokračovať ďalej(Tereza, Hlavné správy, FB, google,...), asi si budeme musieť zvyknúť na jediný, celoplanetárny, zdroj informácií. A nedaj Bože pochybovať!

  OdpovědětSmazat
 22. Takových novinářů jako byla Spencerová není u nás ani ve světě moc. Škoda. Psala pravdu a to není v souladu s "demokratickým" pohledem současné společnosti.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.