Reklama

pátek 8. května 2020

A co teď, pohádkáři Hřibe, Koláři, Novotný?

Martin Koller
8. 5. 2020
Sedmého května jsem se vyjel dozásobit před svátky a přitom si poslechl komentář v českém rozhlase na téma osvobození Prahy. Podobnými jsou současná česká média zavalena a slouží především k ohlupování mladé generace. Mají u stále hloupější mládeže vyvolávat pohrdání a nenávist vůči Rusku a ochotu dobrovolně se podřizovat německému koloniálnímu panství, případně neméně dobrovolně se nechat zabít v preventivní válce proti Rusku.

Kromě vydatné samochvály ČR (Český rozhlas placený z našich peněz, stejně jako ČT), který se začíná podobat ČT, jsem si poslechl donekonečna omílanou novou historii osvobození Prahy. Rudá armáda prý dorazila až šest hodin po odchodu Němců, takže pouze obsadila již osvobozenou Prahu. Dokonce byla citována nějaká paní, údajně pamětnice, která do ČR napsala, že první do Prahy dorazil motocykl se dvěma Rudoarmějci. Údajně se jí ptali: „Gdě fricy.“ A ona napsala do ČR, že tito fricy, tedy Němci byli již pryč šest hodin. Mohla uvést, zda to měřila se stopkami v centru, či na kraji města. Pokud se Rudoarmějci ptali aspoň přibližně dospělé ženy, nikoli děcka, mělo by být údajné svědkyni kolem 90 let.

Nicméně je důležité, že uvedla přesně to, co vytváří jako novou českou historii euromarxistická propaganda v zájmu nadnárodních zájmových skupin reprezentovaných Sorosem, Allbrightovou, Merkelouvou a u nás Žáčkem Hřibem, Kolářem a především veleduchem Novotným z Řeporyjí. Ten na druhý pokus (první neúspěšný byl střední ekonomická) prolezl s vydatným tatíkovým sponsoringem církevní střední školu ve 26 letech. I ten nápis oslavující SS Vlasovce na pomníku v Řeporyjích napsal Žáček (bývalý ředitel ÚSTRu, poradce Porošenka na Ukrajině, aktuálně TOP09), který to samozřejmě zapírá. Patrně nechtěl připustit, aby se jeho pomocný dělník Novotný příliš duševně namáhal. Pánové inženýr Topolánek, vysokoškolský pedagog Fiala a předlistopadový doktor přírodních věd Vondra a další mají opravdu důstojného partnera.

T-34 proti Hetzerům na Klárově

Pro všechny výše uvedené „historiky“ a pohádkáře, jim posluhující mediální nádeníky a především jejich posluchače a čtenáře, si dovoluji připomenout nezpochybnitelnou historickou skutečnost. Devátého května ráno přijížděly k Hradčanům tři sovětské tanky T-34 s taktickými čísly 23, 24 a 25. Jako průvodce a tlumočník s nimi jel uprchlý vězeň František Souček, který si dva roky užíval německých kriminálů. Na Hradčanech je varoval kapitán Kaše, jenž se zúčastnil povstání s tím, že na Klárově jsou Němci. Nicméně tanky pokračovaly v jízdě do centra města, přičemž po cestě měly zajistit Mánesův most. Podle dosažitelných informací jely v pořadí 24, 23, 25. Tanku číslo 24 velel gardový poručík Ivan Grigorijevič Gončarenko. Tento tank vjel do léčky, kterou připravila na Klárově čtyři německá samohybná děla/stíhače tanků JPz 38(t) Hetzer. Tato vozidla s vysokou bojovou hodnotou využívala podvozek předválečného československého tanku LT vz. 38 a byla v době okupace masově vyráběna v podnicích ČKD Praha a Škoda Plzeň.

První ranou Hetzeru byl zabit poručík Gončarenko a raněn František Souček. Osádka tanku pokračovala v boji, přičemž při dalším zásahu byl zraněn řidič staršina Ijla Šklovskij, který přišel o oko a dále lehce přední střelec a radista Alexandr Filipov. Střelec seržant Pavel Batyrov a nabíječ Nikolaj Kovrišin zničili v souboji jeden Hetzer. Další zlikvidovala palba tanků 23 (velitel poručík Burakov) a 25 (velitel poručík Kotov). V boji byli dále zabiti vezení samopalníci (pravděpodobně průzkumníci) Mjagov, Davydov a Vostrikov. Zbývající dva stíhače tanků Hetzer ujely, pravděpodobně směrem na Smíchov. Tanky číslo 23 a 25 pokračovaly v cestě do centra Prahy, kde číslo 23 dorazil jako první na Staroměstské náměstí.

A my od našich politiků a mediálních pracovníků posluhujících cizákům při štvavé protiruské propagandě dostáváme dlouhodobě politická školení na téma, jak Rudá armáda neosvobozovala Prahu, její vojáci v Praze nebojovali, pouze se opíjeli, případně kradli. Podle nové historie Hřibů, Kolářů a Novotných osvobodili Prahu hrdinové z SS ROA generála Vlasova, abychom mohli nevděčně a sprostě a lživě urážet a ponižovat osvoboditele na cizáckou objednávku. A ejhle, devátého ráno, kdy byli údajně Němci dávno pryč a Praha osvobozená, bojuje téměř v centru jednotka německých obrněných vozidel s tanky Rudé armády. A co teď, pohádkáři Hřibe, Koláři, Novotný, pracovníci protinárodní ČT, ČR a dalších médií, a co vy historici, kteří nestoudné lhaní podporujete? Opět se potvrzuje, že jedním z dvou hlavních pilířů německé EU a pracovním nástrojem jejích místních lokajů, je lež, což dokazují ubohé komedie kolem Kubery, agenta s ricinem i ničení památníků osvoboditelů.

32 komentářů :

 1. A "feťák" Novotný může dělat starostu, co za ním zbude? Nic, nic nic!!!!

  OdpovědětSmazat
 2. Kdo se diví,když takový odborník na baterky Pavel Žáček tvrdí i historie se vyvíjí,kdyby raději napsal,historie se falšuje,tak by to na něj sedělo.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Soudruh Žáček, ten svazák? Ten viděl historii z rychlíku, proto si ji upravuje podle sebe!

   Smazat
  2. Historie se samozřejmě vyvíjí, ale směrem do budoucnosti, nikoliv do minulosti. Leda že by Žáček uměl cestovat časem, a minulost mršit.

   Smazat
  3. Lukáši, historie je, byla a vždy bude proměnná dle vítězů. Starejme se o politiku nebo o bojové umění.

   Smazat
  4. Bože, Povolný, ty jsi ale hňup a pitomec. Ty budeš tleskat, až nám budou tvrdit, že nás osvobodil Hitler od bolševiků a že mu musí Praha udělat pomník na místě, kde stál Stalin. Hrůza. Nechtěl bych tě potkat, protože pak bych asi skončil v báni za těžké ublížení na zdraví.

   Smazat
  5. 17:38-nevím, kdo je z nás větší! Vy čekáte Jak? Já aspoň píši pod jménem a proti nacistům naší doby.Máte pravdu, nechtějte mne potkat ale jak poznám anonyma? Útokem do zad? Jistě i to jsou praktiky ratlíků.

   PS.kde jste četl, co tvrdíte?

   Smazat
 3. Mnistři zahraničí střední a východní Evropy potvrdili společným prohlášením, že teprve v současné době jsou zástupci kolonií. (USA jim při tom svítil, a taky podepsal):

  https://cz.sputniknews.com/politika/2020050811911816-kveten-1945-neprinesl-svobodu-cele-evrope-ceska-a-slovenska-diplomacie-vzdaly-svuj-hold-obetem-2/?utm_source=push&utm_medium=browser_notification&utm_campaign=sputnik_cz

  No, když už nemůžou popřít lví podíl Rudé armády na osvobození Evropy od nacismu, a fašismu...

  OdpovědětSmazat
 4. MaP 422 USA a Rusko obnovují 70 let starou koalici! Brusel, Pražská kavárna, Hříb a Kolář asi puknou.

  https://www.youtube.com/watch?v=efoAkZxd45Q

  OdpovědětSmazat
 5. Co teď, toť samozřejmě otázka. Když si ale uvědomíme, že jim to stále prochází …..

  OdpovědětSmazat
 6. Velká část našich politiků a většina mediálních pracovníků posluhuje cizákům i proto ( že oni jsou též cizáci - i když mají občanství ČR). Co mají společného například M. Albright, G. Soros, A. Vondra, prof. Fiala , P. Novotný, J. Železný, M. Jílková , J. Kraus ???

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 18:05-celosvětovou organizaci.

   Smazat
  2. Jste hold Pražači. Ne všichni jsou však takovi Ale Novotný a další jsou blbější nic nedokázali ale sprosté uràžet to jim jde. Jsem zvědav že ne mluvíte že Američane omylem misto Drážďan bombardováli Prahu a zahynulo 700 praženu. .Nebo Plzeň osvobodili Američane ale že ji také bombardovAli a mimo jiného zahynula i učitelka ze svými žáky to.nikdo nevspomene.Hitler nás dobýval zbraní a nyní EU s Německem a dalšími státy nás zaberou v klidu my tam sami se dámě. Již tak jsme spojenci USA.Můžeme se pRipper svítidla na valku.Rypeme proti SSSR ČÍNÉ. Američane nám pomůžou? ??,,?

   Smazat
 7. Obávám se, že pravda je to poslední, co ty tři exoty zajímá. Patřiční histerici a badatelé se, za nezištné pomoci ČT, postarají o to, aby tyto bájky získaly punc věrohodnosti. Dneska sleduji ČT 2 a konstatuji, že podle této stanice se na osvobození ČR podílel kde, kdo, jenom ne Rudá armáda. Do budoucna se musíme zřejmě připravit na to, že v rámci oslav Dne vítězství, bude Rudá armáda primitivně hanobena. Proto slavím osvobození Československa 9.5 a mám svatý pokoj.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já to preventivně vůbec nepouštěl a šel raději na výšlap do lesa. Tam je rozumnější společnost než ta na ČT. Stačilo mi přečíst si upoutávku na dokument o Vlasovcích. Prý staví proti zideologizovanému pohledu skutečnost. A stačilo mi. Komupak asi chtějí vnucovat kult zrady?!

   Smazat
 8. Samozřejmě je správné uvést fakta. I ta usvědčují provokatéry ze lží. Ale samo o sobě tvrzení, že Rudá armáda neměla podíl na osvobození Prahy, je prostě nejen lživé, ale i vyjádření primitiva, či pro primitivy. Dokonce i kdyby Němci Prahu opustili bez jediného výstřelu. Před kým asi tak ustupovali od Stalingradu z počátku roku 1943!?! A samozřejmě i z jiných úseků fronty.
  A zdalipak by se Pražané vůbec mohli odvážit povstat, kdyby Rudá armáda v těch dnech nebyla za humny?!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To ten moravskej pablb primátorskej Satan sám neví, kdo osvobodil Moravu a Čechy po cca Rokycany? Čím větší trouba, tím vyšší funkce, hrůza! Oni ti tři "bratři v triku", mnoho rozumu nepobrali!

   Smazat
 9. Já vůbec nepochybuji o tom že Němci byli jsou a budou těmi nejhoršími lumpy.Proto aby neškodili na světě měli být vyhubeni jako škodná pro lidstvo!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 10. ROI byli obyčejní zbabělci. CO udělali ve Warszawie v roce 1944 to Kolář potomek zrádců a Hřib zapomněli? Novotný běž do Polska vztyčit pomník vlasovcům. Ani se Ti nepodaří odejít od ponmníku poláci by tě zabili. V Praze jim teklo do bot tak otočili. Jsem rád, že je Rudá armáda postřílela - zrádce.

  OdpovědětSmazat
 11. Další výborný článek, ale označení pohádkáři je moc mírné. Oni jsou to kromě jiného kolaboranti, prodejné děvky a podporovatelé nacismu. Vlastně i ta děvka má větší čest než oni - děvka prodává jen sama sebe, oni by prodali i svou matku a celou zemi.

  Lidský odpad, primát Prahy Hřib Satan, prohlásil u Soukupa, že že SSSR spoluzavinil rozpoutání 2. světové válce a kvůli němu pak bylo tolik obětí. Je tu nějaký právník, jestli je možné tohoto primáta Prahy žalovat za propagaci nacismu?

  Novotný v tomtéž pořadu u Soukupa dokonce používal nacistické hesla. Je fascinující, že tento nedomrlý neandrtálec se takto otevřeně odkopal v TV.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pokud si vybavuju, tak nějaké žaloby na dotyčné (nevím zda na všechny tři) i Respekt podávány byly. Ale asi je policie a soudy zametají pod koberec.
   A vláda svojí nečinností (nejspíš záměrnou) dala těm třem příležitost své odporné provokace jen stupňovat.

   Smazat
  2. Na to kdo rozpoutal II.sv.válku dal zcela jednoznačnou odpověď německý ministr zahraničí,
   v článku pro SPIEGEL:Označil režim Třetí říše za
   j e d i n é h o v i n í k a vypuknutí 2.sv.války. Tak snad už v tom konečně budou mít
   jasno i rádoby znalci historie.

   Smazat
 12. Kdesi jinde jsem četl výrok Palackého: "Pokud žijí Čechové, nevyhynou volové. A protože Palacký žil v Praze, své zkušenosti čerpal z Prahy.
  Kdolpak nás přivedl jako kolonii posledního řádu do EU, kdo nás vykradl do "poslední mrtě", státního majetku rozkradl za 11 bilionů Kč a ročně vykrádá stát o dalších 600 miliard Kč. Co chybí Švédsku, Finsku, Švýcarsku, Rakousku, Irsku.... které se do válek proti lidstvu a do výroby migrantů nepřipojily? Kdo nás nutí do válek proti jiným národům a státům, kdo nás nutí být okupanty cizích zemí, kdo nás nutí družit se k hrdlořezům a vyrábět nejostudnější historii celého národa za 14 století jeho existence? Je nám to zapotřebí, aby nás Svět míru vnímal jako válečné zločince, jako národ gangsterů, sadistů. Proč to podřízení se euronacismu, který plní sny svého ideologa Adolfa Hitlera? Znám způsobnější život člověka, jsem zřejmě zvrhlík, že na rozdíl od moci dávám přednost humanitě před zločinností - na rozdíl od různých těch Satanů, Kolařů i Novyčokových.

  OdpovědětSmazat
 13. Dneska spolkový prezident Německa Heiko Mass označil nacistické Německo jako jediného viníka rozpoutání II. světové války a odmítl teorie a spoluvině SSSR. Takže co teď bude s tím "novým pohledem"? Ale je smutné, když musí Němci vyvracet lži o svojí vině. TOP09 a ODS se jeví jako nové Kuratorium pro výchovu české mládeže a Vlajka zároveň. Hřib, Novotný, Kolář, Žáček a spol. by měli dostat Svatováclavskou orlici ("vyznamenání" pro zasloužilé kolaboranty za Protektorátu). Jistě by ji hrdě nosili.

  OdpovědětSmazat
 14. Soucasny svet spociva na zakladech Darwinismu - konkurence mezi lidmi i narody, silnejsi vykoristuje a ovlada slabsi. Odpovida to Pax Americana.
  Svet neustalych valek, vsude zakladny, ktere maji mlatit hned po hube ty, kdo dobrovolne neodevzdaji klice od vladnich budov a suroviny. Parazitovani vsude, na vsech a na vsem. To je dnesni cil USA a cil NWO. Jenom par zemi jeste neovladaji, ale delaji vse pro to, aby je ovladly.
  Proti tomu stoji a jen pomalu vitezi svet vzajemne spoluprace na zaklade presvedceni, ze je vyhodne spolu zit v miru a obchodovat na principu win win (vyhodnym pro obe strany). Zadne vydirani, sankce, tvoreni vojenskych bloku k agresim a zabijeni. Tento svet chce vetsina a ten se pomalu tvori. Je mozne, ze to nepujde bez uplneho zniceni USA. Svet by si oddychnul. Co pak udelame s nasimi zradci, zalezi to jen na nas. Druhy samet to nebude. Za tech 31 let lhani a opovrhovani pravdou a narodem!

  OdpovědětSmazat
 15. Jak je zmíněno výše.
  Veletoče kolem konce druhé světové války nemají původ v hledání pravdy, ale v nastolení a pevném zakotvení "západní" ideologie v Čechách.
  Když už jsou Ti lidé nevolení a zcela beztrestně porušují zákony a dobré mravy, není načase hledat způsob, jak jim znepříjemnit život?
  Každá bojůvka páté kolony, pokud je dostatečně dlouho tolerovaná, nabírá na agresivitě a vytváří ve společnosti negativní napětí, které se lehce změní v konflikt. Je to jednou z metod řízení v zájmových státech západních zemí, zejména USA.
  My chodíme do zaměstnání a svými daněmi si platíme ty, co jednají proti našim zájmům a ještě nás u toho vesele okrádají.
  ABC

  OdpovědětSmazat
 16. https://www.arfa.cz/nechutne-starosta-kolar-zaluje-u-nemecke-protektorky-ursuly-von-der-leyenove-evropska-unie-a-zminuje-vojensky-zasah-proti-rusku-zvaci-dopis-jako-v-roce-68-prezident-zeman-je-to-jen-prujem/#.XrLvf54zbIU

  OdpovědětSmazat
 17. www.hlavnespravy.sk/ministerstvo-obrany-ruskej-federacie-odtajnilo-dokumenty-oslobodeni-prahy/2153460

  OdpovědětSmazat
 18. Soudruh Mikuláš Kroupa, to je další blbec, co se potřebuje zviditelnit v ČTsračkách u Syrečkové dnes! To jsou výplody nesmyslů, asi má noty primátora Satana. Prý přijeli Rudoarmějci do vyklizené Prahy, kde bylo jediné hnízdo odporu na Petříně. Hned začala NKDV zatýkat naše spoluobčany, to jsou pohádky. Stovky znásilněných žen atd., to jsou kecy a to je spoluautor "Paměti národa", chce se mi zvracet velebnosti! Historik, který má pár let po škole a už má historii v malíčku, jako s.Žáček!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ČTKroupovize. Starý Kroupa snad má na Kavčích Horách garsonku, že ho tak často zvou komentovat cokoliv. Mikuláš Kroupa, jeho syn se dnes vyznamenal v Interview, kde vršil historické lži a polopravdy. Janek Kroupa, třetí z dynastie, známý investigativec, lhář a fabulátor už vystřídal několik médií. Odevšad ho vyhodili.

   Smazat
 19. Rodiče mě slušně vychovali, nesnáším vulgaritu, proto těm třem konšelům vzkazuji, že urazili mne, prože urazili ty co objetovali životy i za tu naši Prahu. Padlí se už dnes nemohou bránit. Jestli si pánové myslí, že demokracie davá prostor pro urážení a znesvěcování symbolů a hodnot, tak nic nepochopili. Natíraní tanků na růžovo, jako ničení vlajek je primitivní. Bez rozdílu na politickou orientaci se dospělí lidé nemaji chovat, jako děti na pískovišti. Bylo by vhodné, aby jimi nějaká jimi respektovaná osoba, či strana vysvětlila, že nedělají ostudu jen sobě, ale své straně, národu, státu i Evropě. Další rozebírání jejich činů nemá cenu, jen posíluje jejich infantilní egoizmus. Zbývá jen slušně se za ně omluvit všem uráženým.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.