Reklama

pátek 8. května 2020

Ajajaj. Hodně smradlavé bahno starosty Koláře. Kromě Koněva mizely i peníze

Starosta Prahy 6 Ondřej Kolář
8. 5. 2020 ParlamentníListy
Publicista Pavel Matocha na serveru Česká pozice píše o tom, jak Praha 6 přeplácela spolužáky a lidi z okruhu známých starosty Prahy 6 Ondřeje Koláře (za TOP 09). Jde o statisícové odměny.

Konkrétně jde o právní služby a analýzy či plagiáty z veřejně dostupných textů, za které Praha 6 zaplatila starostovu spolužákovi ze studií Petru Kubíčkovi statisícové částky. „Ještě před pěti lety se přitom Kolář holedbal, že nechal vypovědět pro Prahu 6 nevýhodné a předražené právní služby, v příštích jich však nechal řadu uzavřít,“ podotýká Matocha.

Dva případy, kdy si Praha 6 objednala právní analýzu za stovky tisíc korun u Kolářova spolužáka, advokáta Petra Kubíčka, zdokumentovaly servery Aktuálně.cz a Nášregion.cz. Prvním je právní stanovisko k účasti a postavení obce ve správních řízeních, za které mu Praha 6 zaplatila 212.500 korun.

Nejdříve obsah dokumentu městská část Praha 6 dlouho tajila a odmítala zveřejnit, přestože o to byla opakovaně žádána na základě zákona o svobodném přístupu k informacím. Důvod, proč se Praha 6 bránila ukázat tento drahý posudek, byl jasný hned po jeho zveřejnění. „Obsahuje totiž především obecné informace, v čem spočívá stavební řízení nebo jaké nástroje v něm může samospráva uplatnit,“ podotýká publicista.

„Kubíčkova kancelář opsala posudek z několika závěrečných vysokoškolských prací, z webové platformy epravo.cz nebo z rozsudků vynesených Nejvyšším správním soudem. Nejvíce čerpala z materiálů právníků sdružených pod hlavičkou uskupení Frank Bold. Ze zmíněných zdrojů přebíral Kubíček beze změny i celé odstavce, aniž by uvedl jejich původ,“ cituje ... ... ... ... ...

22 komentářů :

 1. Žádné bahno, ale žumpa 100 let nečerpaná.

  OdpovědětVymazat
 2. A co? Jede se dál. Nic se nezmení...

  OdpovědětVymazat
 3. jaké bahno? Přece bojovníci za demokracii

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Souhlas, "šikovný" tvor, pochopil co je demokracie a stará se o rodinu. Přesně odhadl IQ svých voličů. Děti budou potřebovat byty, peníze na studium a dovolenou a nebudou potřebovat hypotéky. Už ho Piráti nahlásil policii a Míra ho vyloučil ze strany, nebo mu pozastavil členství? Vemte si z nich příklad, jak drží při sobě a vzajemně se podporují.

   Vymazat
 4. Vláda NEkoná a sOUDY MLČÍ,tomu SE UŽ 30'let říká"""""demokracie""""""!!!!!

  OdpovědětVymazat
 5. Přijde malé podivení nad domluvou Trump, Macron, Putin a pak pád,... Jak přesně zpívají donátoři...

  OdpovědětVymazat
 6. Celý tento režim byl postaven na lžích a zhasnutí před právníky a výsledek ? Chaos ve všech myslitelných oblastech, nomenklaturní kádry byly nahrazeny kamarády, kamarádů a to i v těch nejmenších obcích. Hra na demokracii v režii nácků, korupčníků a pod., je v celku logickým vyústěním zdejšího polistopadového vývoje. A nejhorší na tom je, že jenom málokomu je to divné, nebo odpudivé.

  OdpovědětVymazat
 7. MaP 422 USA a Rusko obnovují 70 let starou koalici! Brusel, Pražská kavárna, Hříb a Kolář asi puknou.

  https://www.youtube.com/watch?v=efoAkZxd45Q

  OdpovědětVymazat
 8. Je to marné. Pražáci si v tom bahnu lebedí. Oni jsou přesvědčení, že tohle je ta správná demokracie. Krást, podvádět a lhát. Dělali to tak vždycky. Už za Žižky, kdy si rozebrali majetky vyhnaných Němců. Tak proč na tom něco měnit?
  Kradou všichni. Od stánkařů, přes taxikáře až po politiky.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kdo jiný si to asi měl rozebrat, než Pražáci? Amerika tehdy ještě nebyla objevena.

   Vymazat
 9. Je to smutné, když skoro v každé skříní je kostlivec. Pravděpodobně budeme teď svědky, jak to pan starosta "vykomunikuje".

  OdpovědětVymazat
 10. Ondřej Kolář je od pohledu hajzl a pak když otevře svůj odpadový kanál pod rypákem to jen potvrdí.
  A ten jeho fotr je ještě větší hajzl.

  OdpovědětVymazat
 11. Robert Vasicek, reakce:
  https://cz.sputniknews.com/nazory/2020050811913238-vasicek-prekryl-roa-pamatnik-vlasovcu-v-reporyjich-maketou-konevovy-cedule-z-radnice/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Rozbíhá se celorepubliková akce po vzoru Dejvic a Řeporyjí. U nás už o tom rokovalo městské zastupitelstvo.

   Vymazat
 12. 22:16 No až na ně dojde a nejde o to zda, ale kdy na ně dojde, se bude muset vyhlásit nějaká amnestie pro nejlehčí vězně, protože jinak pro ně v naší posametové svobodě a demokraci, nebude ve vězení místo. Zítra se možná dozvíme více, co se upeče v Jaltě bude asi velice zajímavé. Ať už to dopadne jakkoli, všechno bude lepší nežli válka v jejíž 75. výročí se rozhoduje mnohé o osudu světa. Rudý dědeček

  OdpovědětVymazat
 13. Tihle memoranti co si vše nabouchají třeba do nosu a na požádání vysypou (nabuchodonozdeři) maji ostatní za bezmozky či negramoty. Opak je pravdou. :-))))
  Pak se nedivte že "tržníkují když mají ostatní za tažné voly

  OdpovědětVymazat
 14. Tfuj09 je známá tunelářská strana. Však ji založil ten největší polistopadový tunelář u nás. A tenhleten lidský prodejný odpad jako Kolář, Novotný a spol, co jiného od něj čekat, že lezení do zadku, provokace, snaha se zviditelnit a když jsou někde v zákulisí, tak samozřejmě zlodějiny a tunelování na projekty, které jsou domluvené a je z toho "vejvar".

  Chcete napsat svou reakci hitlerovskému pohrobkovi panu Koláři?

  Ondřej Kolář - okolar@praha6.cz
  Jeho asistentka Martina Skokanová -mskokanova@praha6.cz
  220-189-150

  A neandrtálec Pavel Novotný - starosta@prahareporyje.cz
  602-316-148

  OdpovědětVymazat
 15. Je to hotovka, máme budoucího ministra financí.

  OdpovědětVymazat
 16. Neblázněte. I kdyby se na Kolářovi dokázala distribuce dětského snufporna, samozřejmě zůstává na místě, protože to je žádoucí. Přece takový člověk nebude eliminován, když míří do vysoké politiky. V Praze 6 už má vychovaný kádr.

  OdpovědětVymazat
 17. A už to vyšetřuje policie? Když ne, tak to co nám tvrdíte je k ničemu.

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.