Reklama

úterý 5. května 2020

Co americké zpravodajské služby skutečně věděly o „čínském“ viru?

Prezident Trump v biochemické laboratoři (2020)
Pepe Escobar
2. 5. 2020  UNZ, překlad Zvědavec
Hybridní válka 2.0 proti Číně, bipartijní americká operace, již dosahuje svého vrcholu. Na základě celospektrální informační války 24/7 obviňují Čínu ze všeho, co souvisí s koronavirem - a zdvojnásobují úsilí ve své diverzní taktice proti jakékoli informované kritice prachbídné připravenosti Ameriky.


Panuje hysterie, jak se dalo předpokládat. A to je pouze začátek.

Soudy budou zaplaveny žalobami, to je jisté - jako například právní skupina Berman (spojená s demokraty) a Lucas-Compton (spojení s republikány) v Jižním distriktu na Floridě. Stručně řečeno: Čína musí vysolit tuny peněz. A to minimálně 1,2 bilionu dolarů, což je - surrealisticky a ironicky - stejná částka, jako americké krátkodobé státní obligace, které má v držení Peking. Jak si nárokuje soud v Texasu, může jít až o sumu 20 bilionů dolarů.

Případ soudního stíhání, jak nám nezapomenutelným způsobem připomněl Scott Ritter, je jak vystřižený z Monty Pythona. Funguje to přesně takhle:

„Pokud váží stejně jako kachna...
...je vyrobená ze dřeva!“
„A proto...“
„je čarodějnice!!!!!“

Z hlediska hybridní války 2.0 se současný směr ve stylu CIA ukazuje takto: zlá Čína nám nikdy neřekla, nám, civilizovanému Západu, že se objevil nějaký hrozný nový virus. Kdyby nám to řekli, měli bychom čas se připravit.

Dosud nám lhali a klamali nás. Mimochodem, to je typický rys CIA podle samotného Mike Pompea - „We Lie, We Cheat, We Steal“ (lžeme, podvádíme, krademe). Všechno zatajovali. Cenzurovali pravdu. Chtěli, abychom se všichni infikovali. Nyní musí platit za všechny ekonomické a finanční škody, které jsme utrpěli, a za všechny mrtvé lidi z naší země. Je to chyba Číny.

Veškerý tento humbuk nás nutí, abychom se znovu zaměřili na konec roku 2019 a zjistili, co americké zpravodajské služby tehdy skutečně věděly o tom, co bylo později označeno jako Sars-Cov-2.


„Žádný takový produkt neexistuje“


Zlatým standardem zůstává zpráva na ABC News, podle níž zpravodajské služby varovaly již v listopadu 2019 prostřednictvím Národního střediska pro lékařské zpravodajství (NCMI), dceřiné společnosti Obranné zpravodajské agentury Pentagonu (DIA), před novou smrtící nákazou, která se vymyká kontrole ve Wu-chanu, na základě „podrobné analýzy, sestavené podle komunikačních prostředků a satelitních snímků“.

Nejmenovaný zdroj řekl společnosti ABC, že „analytici dospěli k závěru, že by se mohlo jednat o katastrofální událost“, a že informace od rozvědky byla „mnohokrát předána“ agentuře DIA, sboru náčelníků štábů Pentagonu a dokonce i Bílému domu.

Není divu, že Pentagon byl nucen vydat příslovečné zamítavé prohlášení – pentagonským způsobem, a to prostřednictvím plk. R. Shane Dayeho, šéfa Národního střediska pro lékařské zpravodajství (NCMI): „V zájmu transparentnosti během této současné krize veřejného zdraví můžeme potvrdit, že zprávy podávané médii o existenci/vydání produktu/vyhodnocení Národního střediska pro lékařské zpravodajství, týkající se koronaviru, z listopadu 2019, nejsou správné. Žádný takový produkt ze strany NCMI neexistuje.“

Pokud by takový „produkt“ existoval, kolem šéfa Pentagonu a bývalého lobbisty Raytheonu Marka Espera by se utahovala smyčka. George Stephanopoulos z ABC se ho na to dle očekávání dotazoval:

Otázka: „Obdržel Pentagon vloni v listopadu od Národního střediska pro lékařské zpravodajství vyhodnocení zpravodajské služby o COVIDU v Číně?“

Esper: „Hm, nemůžu si vzpomenout, Georgi,“ (...) „Ale máme mnoho lidí, kteří to pozorně sledují.“

Otázka: „Toto hodnocení bylo provedeno v listopadu, a na začátku prosince bylo předáno NSC (Národní bezpečnostní radě), aby posoudila dopad na vojenskou připravenost, což by pro vás bylo samozřejmě důležité, a možné rozšíření ve Spojených státech. Takže byste jistě věděl, zda proběhlo v prosinci předání informace Národní bezpečnostní radě, že ano?“

Esper: „Ano“ (...) „Nejsem si toho vědom.“

Takže „žádný takový produkt neexistuje“? Je to podvrh? Je to past ze strany deep state/CIA na Trumpa? Nebo podezřelé osoby jako obvykle lžou ve stylu CIA?

Pojďme přezkoumat základní informace. 12. listopadu byl manželský pár z Vnitřního Mongolska přijat do pekingské nemocnice, kde podstoupil léčbu plicního moru.

Čínské Centrum pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC) veřejně oznámilo na platformě Weibo - čínský Twitter - že je „extrémně nízká“ pravděpodobnost, že by z toho vznikla novodobá epidemie. Pár byl poslán do karantény.

O čtyři dny později byl diagnostikován třetí případ plicního moru: muž pocházel také z Vnitřního Mongolska, nebyl spřízněný s manželským párem. Dvacet osm lidí, kteří byli s mužem v úzkém kontaktu, bylo umístěno do karantény. Nikdo neměl příznaky moru. Plicní mor má symptomy respiračního selhání, které se podobá zápalu plic.

Přestože centrum CDC znovu opakovalo, že „není třeba obávat se rizika infekce“, mnoho lidí tomu samozřejmě nedůvěřovalo. Centrum CDC veřejně potvrdilo tyto případy plicního moru 12. listopadu. Ale poté Li Jifeng, lékařka z nemocnice Chaoyang, kde trojice z Vnitřního Mongolska podstupovala léčbu, zveřejnila soukromě na WeChat, že byli poprvé převezeni do Pekingu 3. listopadu.

Klíčový fakt, který později z příspěvku lékařky Li Jifeng odstranila cenzura, byl tento: „Jsem velmi dobře obeznámena s diagnostikou a léčbou většiny respiračních nemocí (...). Tentokrát jsem však stále zkoumala, ale nemohla jsem přijít na to, jaký patogen způsobil zápal plic. Pouze jsem si pomyslela, že to je vzácný stav, a nezískala jsem mnoho informací, pouze anamnézu pacientů.“

I kdyby tomu tak bylo, klíčový bod je to, že ve všech třech případech se zdá, že onemocnění bylo způsobeno zjistitelnými bakteriemi. Covid-19 je způsoben virem Sars-Cov-2, nikoli bakterií. První případ onemocnění Sars-Covid-2 byl diagnostikován pouze ve Wu-chanu v druhé polovině prosince. Teprve minulý měsíc byli čínští vědci schopni trasovat první skutečný případ Sars-Cov-2 - a to ke dni 17. listopadu, několik dní po diagnostikování trojice z Vnitřního Mongolska.


Přesně vědět, kde hledat


Není pochyb o tom, že by americká zpravodajská služba, v tomto případě NCMI, nevěděla o tomto vývoji v Číně, pokud zvážíme, že CIA provádí špionáž, a vzhledem k faktu, že tyto diskuse byly zveřejněny na Weibo a WeChat. Pokud tedy „produkt“ NCMI není podvrh a skutečně existuje, je to známka toho, že již v listopadu zjistili informace o určitých vágních případech plicního moru.

Takže varování - které obdržela agentura DIA, Pentagon, Národní bezpečnostní rada a dokonce i Bílý dům - se týkalo těchto případů. Zřejmě se to netýkalo koronaviru.

Nabízí se palčivá otázka: jak mohlo středisko NCMI vědět vše o virové pandemii ještě v listopadu, když čínští lékaři diagnostikovali první případy nového typu pneumonie až 26. prosince?

Dále se nabízí velmi zajímavá otázka, proč se NCMI v prvé řadě tak zajímalo o tuto konkrétní chřipkovou sezónu v Číně - počínaje pacienty s plicním morem, léčenými v Pekingu, až po první příznaky „vypuknutí záhadné pneumonie“ ve Wu-chanu.

Koncem listopadu a začátkem prosince byly na klinikách ve Wu-chanu patrné náznaky mírně zvýšené aktivity. Ale v té době nikdo - ani čínští lékaři nebo vláda, nemluvě o zpravodajských službách USA - nemohli vědět, co se ve skutečnosti děje.

Čína nemohla „ututlat“ to, co bylo 30. prosince označeno jako nová nemoc, a náležitě to oznámila Světové zdravotnické organizaci (WHO). 3. ledna šéf amerického Centra pro kontrolu a prevenci onemocnění (CDC) Robert Redfield kontaktoval nejvyššího čínského představitele CDC. Čínští lékaři sekvenovali virus. A teprve 8. ledna bylo zjištěno, že jde o Sars-Cov-2, který vyvolává Covid-19.

Tento řetězec událostí ještě jednou otevírá mocnou Pandořinu skříňku. Připomeňme si dobře načasovanou simulaci Event 201; úzký vztah mezi Nadací Billa a Melindy Gatesových a Světovou zdravotnickou organizací (WHO), jakož i Světovým ekonomickým fórem a univerzitou Johnse Hopkinse v Baltimoru, včetně Bloombergovy školy veřejného zdraví; digitální ID/kombo vakcína ID2020 projekt Dark Winter (Temná zima) - který simuloval biologický útok neštovicemi na USA předtím, než byl v roce 2001 obviněn Irák z antraxového útoku; američtí senátoři začali prodávat po brífinku CDC cenné papíry za dumpingové ceny; více než 1 300 generálních ředitelů a šéfů opustilo v roce 2019 svá pohodlná bidla, „předpovídali“ celkový kolaps trhu; Fed sypal peníze již v září 2019 - jako součást QE4 (tj. čtvrté kolo kvantitativního uvolňování).

A poté, když se začala validovat zpráva z ABC News, vstoupil do toho Izrael. Izraelské zpravodajské služby potvrdily, že je zpráva od americké rozvědky skutečně v listopadu varovala před potenciálně katastrofickou pandemií ve Wu-chanu (znovu si připomeňme: jak to mohli vědět již druhý týden v listopadu, tak brzy na začátku hry?) A také spojenci NATO byli varováni v listopadu.

Sečteno a podtrženo, je to horké: Trumpova vláda, stejně jako CDC, dostaly varování nejméně čtyři měsíce dopředu - od listopadu do března - kvůli řádné přípravě, až se epidemie Covid-19 rozšíří v USA. Přitom pro to nic neudělali. Celý případ je odhalen - „Čína je čarodějnice!“

Kromě toho sdělení izraelských zpravodajských služeb potvrzuje něco mimořádného: americké zpravodajské služby věděly o Sars-Cov-2 zhruba jeden měsíc před tím, než lékaři v nemocnici ve Wu-chanu potvrdili první případy nákazy. Zřejmě nějaké božské vnuknutí.

K tomu by mohlo dojít pouze tehdy, kdyby americké zpravodajské služby s jistotou věděly, že předchozí sled událostí nutně povede k „záhadné, prudce se šířící nákaze“ ve Wu-chanu. A nejen to: věděly přesně, kde mají hledat. Nikoli ve Vnitřním Mongolsku, ani v Pekingu, ani v provincii Guangdong.

Není na škodu položit si znovu stejnou otázku: jak mohly americké zpravodajské služby vědět o nákaze jeden měsíc před tím, než čínští lékaři detekovali neznámý virus?

Mike Pompeo - „We Lie, We Cheat, We Steal“ (lžeme, podvádíme, krademe) - zřejmě celou hru vyzradil, když veřejně pronesl, že Covid-19 je „živé cvičení“. Navíc ke zprávám na ABC News a sdělení izraelských zpravodajských služeb je jediným možným logickým závěrem, že Pentagon - a CIA - věděly dostatečně dopředu, že pandemie je nevyhnutelná.

To je pistole, ze které se ještě kouří. A nyní vláda Spojených států plnou vahou zakrývá všechny výchozí body tím, že proaktivně a retroaktivně dává vinu Čínu.


61 komentářů :

 1. America first - v coronaviru

  Čína je ekonomická jednička.

  Kdo nebyl v Číně nebo v současném Rusku neví "o co jde" a plácají nesmysly.

  OdpovědětSmazat
 2. Když chci někoho obvinit,tak to připravím tak,že to způsobil on.Pompeo jako bývalý ředitel CIA,toho musí vědět mnoho,tato akce se připravovala delší dobu a možno,už za jeho úřadování.Co se také ukazuje,že USA potvrzuje o laboratorním vývoji koronaviru a toho bych se držel,je jen otázkou,jak se to mohlo rozšířit po celém světě a kde se Číňané nemohli dostat.Spíš se ukazuje,že to rozšíření po celém světě byl úmysl a řízen,aby se toho všechny státy ujaly,obvinily Čínu a požadovaly náhradu.Takže můžeme čekat nátlakovou propagandu,svolání mimořádného zasedání OSN.

  OdpovědětSmazat
 3. A znovu, už druhý článek za sebou, kydání tuny hnoje z N.R. na USA a Západ. Že se dvořáku ani trochu nečervenáš co.
  Vy v té redakci už ani nic jiného neumíte. Před časem se tady našlo několik článku které se daly číst, ale poslední dobou jste se totálně posrali a spadli na uroveň ac24, aronet a pod. totální sračky. Že ti to dvořáku stojí zato!
  Jinak, každý rozumný člověk ví, že to svinstvo se dotáhlo z ČÍNY, mužete opisovat a čmárat co chcete!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. "Každý rozumný člověk ví..." je známá floskule ulhaných propagandistů. Nikdo neví, protože obě strany - Čína i USA - mlží. A administrativa USA je už po desetiletí známá svým lhaním a manipulací s informacemi -
   Např.:
   incident v Tonkinském zálivu, naprosto vykonstruovaný lež, kterou američtí sráči zdůvodňovali bombardování suverenního státu, který je neposlouchal,

   vystoupení gen. Powela v OSM s vzorkem "chemických zbraní", po kterém následovala 2. válka proti Iráku, na jejím konci miliony mrtvých, zničená země a vznik teroristického Islámského státu,

   manipulace a nesplnitelné požadavky vyděračky Krvavé Madly Albrightové na konferenci v Ramouillet a překroucení faktů z kosovského Račaku, po kterém následovala letecká agrese NATO proti Jugoslávii a okupace a následné protiprávní odtržení jižní srbské provincie.
   Pod tímto zorným úhlem historických zkutečností čti i článek Escobara.

   To jen pro připomenutí, ty jeden Indický Psychopate.

   Smazat
  2. A co to směšné "dopadení a zabití a pohřbení" Usámy bin Ládina? Taky slavná americká lež!

   A co britsko-americký skřípající skandál Novičok?!

   Smazat
  3. Ad Dvořák - pokud I. Běžec věří tomu co píše, pak jeho schopnost něco pochopit je mizivá a jakákoli osvěta je zbytečná. Pokud tomu nevěří a jenom "prudí", pak opět, osvěta je zbytečná. Nejlepší je, ponechat toho člověka v jeho nevědomosti.

   Smazat
  4. 9.28
   Nebudu tady rozebírat Tonkinský záliv když severní komoušský Vietnam napadl jížní a ani nebu rozebírat kdo zahájil ( SRB ), válku v Jugo.HLUPÁKU!
   Ale podstatné je co jsem psal, vždy a všechno tady házíte na USA a ostátní jako Rusko nebo Čína jsou čistí , ti nikdy nic že!
   A s tím psychopatem bych byl soudruhu Dvořáku opatrný, stále lepší psychopat jak rudý SMRADLAVÝ nok!

   Smazat
  5. 9:30
   Strejdo, tak ty máš taky dost.
   Ládin byl dopaden a oběšen, stačí si dohledat video!
   A RUŠTÍ agenti GRU ve V. B. byli zaznamenáni na komerách a jasně prokázáni.Ještě ti chybí ke tvé "dokonalosti", že Amík nebyl na Měsíci a sundal si sám dvojčata:

   Smazat
  6. 9:28
   Ještě dodatek.
   USA ten corana. vyrobila, vynesla do Čína a dnes má nejvíce mrtvých USA že.
   Tak potom nevím kdo z nás dvou je PSYCHOPAT!

   Smazat
  7. Indická běhna,
   jdi opěvat amiokupanta jinam,tady jsi za dementa z Reichenbergu!

   Smazat
  8. Americkou propagandou úplně zblblého psychouše Indického Běžce jsem pustil do diskuze jen pro pobavení p.t. čtenářstva. Jeho nadávky, útoky a urážky jako správní hostitelé samozřejmě do diskuze mezi slušné lidi nepouštíme.

   Smazat
  9. 9:16 Pepku, můžeš nám vysvětlit, jak je to s pádem Twins a mrakodrapu No.7? Způsobila zřícení těchto mrakodrapů letadla nebo demolice? Přiznej barvu! No a my všichni budeme vědět "who is who" :-)

   Smazat
  10. 9.28 - pane Dvořák, připomeňme si bombardování Srbska, pražská kavárna ví, že to mělo být probombardování k "demokracii". Jen se to nějak minulo účinkem. S rozumní lidé vědí, že to byla agrese proti suverénnímu státu.

   Smazat
  11. 10:14 tomu retardovi by stačila k proškolení jedna krátká návštěva v USA, jinak ten tlučhuba nikdy nepochopí, která bije :-)

   Smazat
  12. Indický běžec.
   To by bylo moc podezřelé,kdyby se to USA vyhnulo.
   Takže to nemohlo USA minout,těm na mrtvolách nezáleží.Můžeme se jen dohadovat,kdo neodhadl sílu toho koronaviru.Jinak Čína už prožila několik podobných pandemii,tak se jejich reakcí nedivím.

   Smazat
  13. Pane Dvořáku, nepouštěl bych zblblého psychouše do diskuze ani když z něho vytéká americká propaganda slušnou formou. Dosti toho na mejnstrímu.

   Smazat
  14. Nejsem asi "rozumný člověk", možná by to chtělo ještě trochu specifikovat a precizovat co je rozumný člověk. To bude asi ten co chápe, že je to"kydání hnoje"...totálně jste se posrali...a totální sračky. Skutečně "rozumný člověk" argumentoval. Alespoň vím, že nejsem rozmný člověk.

   Smazat
  15. Pane Dvořáku 10:14, to, že do diskuze nepouštíte všechny názory je ukázková cenzura. Pravda, Indický běžec je buď zagitovaný popleta nebo provokatér, ale to, že prosazuje jiný názor než tady převládá, ho diskvalifikovat nemá. Takový je můj názor JiH

   Smazat
  16. Jinými slovy anonymní JiHu,vy byste toleroval, kdyby na váš večírek chodil IB, který je nevzdělaný, plácá nesmysly, opakuje cizí lži a přitom všem průběžně nadává, podsouvá, chvástá se, uráží vás i vaše hosty. To bych rád viděl, jak by ostatní na něj reagovali a jestli by ho místo vás nevyhodili dveřmi nebo oknem.

   Smazat
  17. A ještě jste měl - pane Dvořáku - ke své odpovědi anonymovi 13.43, který prahne po čtení verbálních splašků zfanatizovaného blba "běžce"- doplnit, jestli by dovolil na večírek mezi své hosty účast individuu, které by smrdělo hnojem, chovalo se nevhodně, krkalo by a prdělo, a hosty by uráželo - tak se totiž běžec projevuje na diskuzích. Ne nadarmo jsou na večírcích vyhazovači. Běžec jen sprostě uráží, fanaticky leze do zadku USA - ale proč tam proboha neodjede a otravuje vzduch v ČR? Proto, že tam by pošel na ulici jako prašivý pes? Zatímco v ČR pobírá přes veškerou nenávist k zemi důchod, který si vybírá z kaslíku, tedy peníze z práce těch lidí, kterým sprostě nadává a uráží je. A není mu to trapné. Má na provoz internetu, u něhož dřepí celé dny. A jestli touží anonym 13.43 po jeho urážkách a nadávkách, může se s ním spřátelit, a mohou si dopisovat na tema úžasné USA a strašné Rusko každý den. Na diskuze bych toho zfanatizovaného sprosťáka
   je nepouštěl - je zcela neobjektivní,a všechno co píše je pořád na jedno brdo, a k tomu sprosté a urážlivé.

   Smazat
  18. Doufám pane Dvořáku, že je to vaše poslední reakce na toho Indického blba. Zabývat se jím tak obsáhle je pod úroveň rozumně myslícího člověka. Navíc vždyť on je denege, degene no prostě úplně blbej a reakcemi na jeho pindy se akorát baví, jak to tu rozvířil. Utněte mu klidně tipec, ničím to to tu neobohacuje a co tady pindá víme z ČT.

   Smazat
  19. Pane Dvořáku, blog Nová republika není společenský večírek pro zvané, když se prezentuje jako veřejně přístupná informační a diskusní platforma spolku s určitými stanovami, kde potom dává pro účast na diskuzi jistá pravidla. O tom, jak má být ten který diskusní příspěvek ideově či politicky nebo jakkoli jinak orientován, v těch pravidlech nic není. Takže, pokud třeba Indický běžec není vulgární, nikoho jako osobu nad společenská pravidla nenapadá, blokován by být neměl. Nevidím rozumný důvod, proč by svobodná diskuze měla být selankou stejně naladěných, byť by někteří byli onoho Kačera pouhým protipólem. Zajisté chápete. Děkuji. JiH

   Smazat
  20. Kachna je jen užitečný idiot.Brzy přestane být užitečný,tak mu zbyde jen ten idiot.

   Smazat
  21. Pane/paní JiH, jste tvrdohlavá osoba. Proč, i přes psané, nechápete, že psychopatický primitiv, který se podepisuje Indický Běžec, porušuje všechna pravidla slušného chování?

   Smazat
  22. Pane Dvořáku, Vaší pracovitosti si vážím, detaily nechci zdržovat. Za odpověď děkuji. JiH

   Smazat
  23. To není kydání hnoje na USA, to je kydání USA hnoje. Nedivte se, že Augiášův chlév leckomu nevoní.

   Smazat
  24. Několik slov proč v USA jsou nakonec největší ztráty v souvislosti s koronavirem (pro Běžce). Od zveřejnění důsledků koronaviru si myslím, že to hrstce nejbohatších oligarchů světa celkem vyhovuje. Virus zabíjí spolehlivě ty nejchudší se špatnou zdravotní péčí, důchodce a nemocné lidi, kteří trpí řadou nemocí. Když budu cynický, mohl bych to nazvat požehnáním pro státní i soukromé pojistné a sociální systémy. Právě tato skupina lidí dává do systému relativně málo peněz, ale vydává se na ně největší díl nákladů. O tom svědčí i postup úřadů USA a prezidenta Trumpa. Podle posledních zpráv se má ekonomika země plně rozběhnout, i když virus není v žádném případě poražen a třeba jen za včerejšek bylo zjištěno v USA necelých 25.000 nových případů nákazy a zemřelo asi 2350 osob. Že to nejspíš podpoří šíření nemoci po USA je celkem jasné. Ale lidé jako Trump příliš ohroženi nebudou. Pojišťovnám ubudou nákladní klienti a nemocnicím vymřou pacienti s onkologickými, plicními a srdečními chorobami. Když se na to podíváte z tohoto hlediska - ten Američan, co počítá peníze v miliardách, může být spokojen.

   Smazat
  25. Indický idiote, neztrapňuj se neustále více a více, jsi opravdu takový idiot?

   Smazat
 4. Naši spojenci z Ameriky spolupracovali s věštkyní babou Vangou z Bulharska. Ta sice zemřela v roce 1995, ale Pentagon s ní stále komunikuje, i když je to ze záhrobím. Předpovědi baby Vangy se plní na 80%. Možná, že i Kund.a má platné kódy pro tuto komunikaci. Kolář má důvod ke strachu.

  OdpovědětSmazat
 5. Ono to musí být jasné každému nejdříve ekonomická válka kterou projeli vojensky to taky nejde. Tak teď budou obviňovat Čínu z koronaviru o kterém věděli v předstihu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 9: 29 Je to tak.
   "Zloděj křičí, chyťte zloděje".

   Smazat
  2. Při pokusu o převrat ve Venezuele, byli zajati 2 žoldnéři z ochranky presidenta Trumpa.
   Co k tomu dodat …..

   Smazat
  3. 10:29 Co k tomu dodat? Snad jenom to, že těžba venezuelské ropy je propastně levnější nežli té americké z břidlic :-)

   Smazat
  4. 10:29 Přesně tak jejich operace neskončili zničením socialismu neustále jedou dál v touze po světovládě. Jenže na Čínu a Rusko nemají patrony.

   Smazat
 6. Světové divadlo v režii CIA brzo skončí...
  https://aeronet.cz/news/americane-rozehrali-v-cr-zpravodajskou-hru-nejen-proti-rusku-ale-soucasne-i-proti-cine-ministr-zahranici-tomas-petricek-vyzval-k-zahajeni-vysetrovani-ciny-kvuli-utajovani-informaci-o-coronaviru/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pokud by byl žebříček politických troubů v české vládě, tak by Petříček aspiroval jednoznačně na první příčku :-)

   Smazat
  2. Souhlasím s vyšetřováním,ale ne Číny,nýbrž skutečného autora tohoto svinstva nazvaného Covid 19.V r. 2015 v USA zveřejnili zprávu o tzv."chimerickém viru" v r.2019 proběhlo v New Yorku cvičení integrovaného záchranného systému včetně nár.gardy na téma řešení biologického útoku viry typu "Sars"a Bill Gates si nechává patentovat vakcínu na koronaviry. Na to nemusí být člověk Einstein, aby si dal dohromady odkud to je a k čemu to má sloužit! Válku v Evropě proti Rusku se jim nepodařilo vyprovokovat, tak to rozjeli alespoň tou biologickou.Cíl bude splněn. Celosvětová ekonomika jde do kopru,sníží se počet populace starší 60 let a Gates vyjde se svojí vakcínou, aby proočkoval celosvětovou populaci.Jen lidem jako Petříček to nedochází, mají hlavu strčenou jako pštros v písku,(nebo někde jinde) a melou si jen tu svou!!!Voliči ČSSD je mi vás líto!

   Smazat
 7. A jak sám Trump řekl,USA ten výzkum vývoj v Chuanu platili,tak to přece musí vědět,dokonce tam byly u toho výzkumu USA vědci,takže stačilo to nenápadně podhodit a je vina Čína.
  Teď se tam vrací příslušnici CIA pod značkou CNN.

  OdpovědětSmazat
 8. Bez ohledu na skutečnost, že koronavirus znají USA už od r. 2015 a že se jim podařilo vyvinout vir k "celosvětovému využití" (a je jedno, ve které ze čtyř set vojenských biolaboratoří), tak se u nich doma šíří už od počátku r. 2019 (loni na něj USA vymyslely krytí pod názvem "nemoc z e-cigaret"). USA se o koronavirus podělily nejenom se svými přáli z NATO, kde mají své základny a laboratoře (Itálie, Španělsko), ale dovezly ho i Číňanům na vojenské sportovní hry ve Wu-hanu. V rámci zametání stop pak byl koronavirus exportován do dalších zemí světa. Pro Česko je dnes už jedno, jestli se k nám dostal od nakažených z Německa (rovněž z amerických vojenských základen), nebo třeba z izolovaného Afghanistánu, odkud si ho dovezli z mise jako suvenýr naši vojáci i na Olomoucko. Kdo jinému jámu kopá, sám do ni padá. V zemi původu se koronavirus šíří již přes rok, není proto divu, že tam bude nejvíce nakažených, ale i zemřelých. Na Čínu je třeba koronavirus svést jenom proto, aby bylo možné znárodnit (zneplatnit) americké obligace v držení Číny ve výši přes jeden bilión dolarů, aby americká ekonomika přežila dalších pár měsíců (alespoň do listopadových prezidentských voleb).

  OdpovědětSmazat
 9. Možná se testuje nový způsob likvidace státního zadlužení.
  Americký, nezávislý soud rozhodne v neprospěch Číny.
  USA Číně sdělí, že náhradu "umažou" z dluhopisů, které vlastní Čína.
  Čína pochopí a hodí dluhopisy do Čínského moře, protože dluh může vymoci pouze nasazením armády, což neudělá. V Čínském moři zmizí americká ponorka, protože ty papíry na ni náhodou spadnou. A už ji nikdo nenajde.
  Svět přestane dobrovolně investovat do amerických dluhopisů.
  Americké dluhopisy začne ve velkém kupovat pouze ČNB za eura půjčená na výhodný úrok z EU.
  Vyhrňme si rukávy, čeká nás pořádná fuška.
  ABC

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Právě dnes nastala kritická doba, kdy by každá správná proamerická figurka měla projevit svoji lásku k USA a pomoci jim z louže. Čeští politici se již činí každý dle svého portfólia. Nejvíce Metnar, ale to přece nestačí! Divím se, že naše vláda nekupuje plyn a ropu výhradně z USA. Snad dostanou výstavbu všech budoucích jaderných elektráren. Rusnok by měl každopádně vyměnit zbytek zlata za dolarové dluhopisy, nejenom eura. No a všichni milující Ameriku řadoví občané by si měli uvědomit kam patří a nakupovat výhradně americké výrobky a začít by měli s tolik potřebným toaletním papírem, i když je původně vyroben v Číně. America Fisrt Again!

   Smazat
  2. 11:40 U nás v krámě u Vietnamců je všechno z Číny, snad jenom brambory jsou od nás :-)

   Smazat
 10. Říká se, že umírající kobyla kolem sebe nejvíce kopá. Na Americe je to dnes vidět nejlépe. Dnes to snad vidí i ti slepí. Vyjímám samozřejmě placené agenty v masmédiích (zde je to třeba agent provokatér s krycím názvem "indický běžec") :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Indický běžec agent? Provokatér ano. Podceňujete americké tajné služby. I ty mají nějakou svoji úroveň a nedovedu si představit, že by toho blba ještě za ty kecy platili. Osobně si myslím, že až takové magory nezaměstnávají.

   Smazat
 11. Libanonský prezident: Západ brání návratu běženců do Sýrie:

  https://cz.sputniknews.com/svet/2020050411891696-libanonsky-prezident-zapad-brani-navratu-bezencu-do-syrie/

  OdpovědětSmazat
 12. Kdy a proč se objevil virus na US válečných lodích? To bylo dříve než ve Wuchanu, že by jim vařili v kuchyni netopýry?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Indický běžec vám jistě rád vysvětlí, že to američtí námořníci chytili až o několik měsíců později při vycházce s červenými lucerničkami ve Wu-hanu :-)

   Smazat
  2. 11:32 Indický běžec vám nevysvětlí nic.Ten sem chodí jen fnukat

   Smazat
  3. 11:32 Wuchan přece leží ve vnitrozemí a nejde tam zaparkovat s letadlovou lodí! A jak se třeba dostal americký koronavirus na francouzskou letadlovou loď Charles de Gaulle? Také přes Wuchan?

   Smazat
 13. Havlofašistka v čele googlu!

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Sefka-Googlu-Vzdelavat-duchodce-i-deti-Filtrujeme-co-lide-vidi-Clovek-v-tisni-Podporujeme-Cesi-pozor-622803

  OdpovědětSmazat
 14. Politické reprezentaci USA já už nevěřím ani nos mezi očima.Uz to opravdu nejde

  OdpovědětSmazat
 15. https://tadesco.org/marneho-okenko-04-05-2020-shaef-ve-svycarsku-uz-uraduje/

  Coronavirus je největší politický podvod v historii. A já dodávám celosvětově. A kdybyste tomu nevěřili, můžete se přesvědčit zde: https://www.washingtontimes.com/news/2020

  Ještě jednou zopakuji, co jsme psali před několika dny. Prezident Trump nyní podepsal, že elektřinu a plyn mají domácnosti v USA zdarma. Také uvolnil pro lidstvo volné energie (jejich plány a patenty) od Nikola Tesly. Díky těmto skutkům se burza v Saudské Arábii řítí ke dnu. No, v budoucnu si asi šejkové budou muset umývat okna sami.

  OdpovědětSmazat
 16. Určitě to ví v USA i v Číně, ale nám to nepoví. Efekt překonal jejich očekávání a je nevratný. Nejhorší na tom je, že vypustili z láhve potvoru, která se tu bude sama neřízeně množit a modifikovat. Rychlost s jakou se dokáže šířit ji dělá skoro nepolapitelnou a její chování je takřka neodhadnutelné. Proto vyrobit sérum je nadlidský výkon. Naději nám dává snaha laboratoří celého světa. Já upředňostňuji nalezení séra, před nalezenim viníka i když to možná bude stejný subjekt.Pravděpodobně tentokrát mezi podezřelé nepatří RF.

  OdpovědětSmazat
 17. https://www.arfa.cz/to-snad-ne-sokujici-vysledky-prvnich-pitev-lidi-kteri-oficialne-zemreli-na-covid-19-zadny-pacient-nezemrel-primo-na-covid-19-pandemie-kde-nejsou-zadni-mrtvi/

  OdpovědětSmazat
 18. Nevím, co americké tajné služby věděly o "čínském" viru. Zato ale vím, že Američané nikdy v minulosti nezaváhali nasadit proti obyčejným lidem protivníka (nikoliv proti protivníkově armádě) ta největší možná svinstva, kterými disponovali a jakými byla kobercová bombardování celých měst (viz třeba Drážďany nebo Tokio), svržení atomových bomb (Hirošima, Nagasaki), použití otravných látek v Korei a ve Vietnamu. No a dnes mám věřit tomu, že tentokrát nešíří mezi civilním obyvatelstvem svůj poslední skvělý vynález Covid-19? Směšné, America First Again!

  OdpovědětSmazat
 19. V JUESEJ nemá nikdo /kromě armády/ tu sílu rychle reagovat na takové potřeby při takové pandemii a tak se hledá ospravedlnění na vzniklé problémy. Zvykly si všechno koupit, vytisknout na to doláče a mít havaj. Vždyťi ti vědci jsou koupeni z celého světa. Prostě parazitování se stalo normou.

  OdpovědětSmazat
 20. Základní Euroatlantické demokratické hodnoty: - „We Lie, We Cheat, We Steal“ (lžeme, podvádíme, krademe)

  OdpovědětSmazat
 21. Česká masmédia stále dokola jako kafemlejnek mluví o čínské biolaboratoři ve Wu-hanu, ale ještě ani jednou jsem nezaslechl, že v tom městě jsou dvě laboratoře, že obě byly otsourcovány do Číny z USA a že obě dodnes patří Americe, protože jednu vlastní Soros a tu druhou vlastní Bill Gates!

  OdpovědětSmazat
 22. Za rozšíření kontraviru chtějí USA po Číně uhradit škody a také za to, že v USA nezvládli pandemii. Co takto požadovat po USA škody způsobené v Hirošimě, Nagasaki, kde ještě dnes umírají lidé (potomci) po ozáření radiací, požadovali po USA uhradit škody ve Vietnamu, kde používaly jedy nejen proti občanům, ale i proti přírodě, proti civilistům v My Lai, a také za škody a oběti "humanitárního bombardování", zločinnou invazi do Iráku, podpora rozvrácení Lybie, atd.prostě za zločiny, kterých se USA dopustily ve světě.
  Američané ještě dnes okupují o konce 2.sv. války Německo, jako náhradu za pomoc při válečné obnově Německa.....

  OdpovědětSmazat
 23. Poslední, opravdu čestný ,,Američan", byl Vinnetou. Pak už to stálo za prd.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.