Reklama

pátek 22. května 2020

Dopis předsedkyně TOP09 do NATO potvrzuje spolupráci s ČT 09


Lukáš Dolanský dotazy eskaluje ve studiu
v Bruselu do zahraniční politiky Česka
-ps-
22. 5. 2020  ČT_Události...,  PrvníZprávy
„Soudruzi, existují dva druhy náhod. Jsou náhody připravené a nepřipravené. Hádejte, kterých je více?" zeptal se v době hlubokého socialismu jeden politruk v jednom vojenském útvaru vojáků, ale pozor, jeho otázka je stále aktuální. Náhody ve zpravodajství České televize to potvrzují.
„V Česku máme případ pražského primátora, který je pod policejní ochranou. Došlo k exkalaci vztahů mezi Prahou a Moskvou ... " tuto návodnou otázku položil redaktor ČT Dolanský generálnímu tajemníkovi NATO Stoltenbergovi na závěr rozhovoru s ním.

Pokud to hned v tu chvíli sledovatelé zpravodajství pořadu Události, komentáře 7. května 2020 nenapadlo, proč ta otázka vůbec padla, je nutno si připomenout, že rozhovor pořízený v Bruselu ze studia v Praze avizovala redaktorka Daniela Písařovicová právě upozorněním na otázku a odpověď z NATO na policejní ochranu pražských regionálních politiků?

Neuplynul ani den a předsedkyně strany TOP09 Markéta Pekarová Adamová se ujala poděkování do Bruselu neuvěřitelným dopisem ...

Vážený pane generální tajemníku,
dovolte mi, abych Vám touto cestou poděkovala za slova podpory v časech, které více než kdy jindy zkouší pevnost charakterů v naší zemi, jež se před třiceti lety zbavila okovů bezpodmínečné poslušnosti k Sovětskému svazu. Považuji za naprosto nepřijatelné, abychom se hlasitě neozvali ve chvíli, kdy je v naší zemi ze strany Ruské federace oficiálně vyhrožováno demokraticky zvoleným politikům pouze za to, že mají jiný politický názor. Bezprecedentní mlčení čelních představitelů českého státu v této otázce je pak cynickým obrázkem servility k autoritářskému režimu v Kremlu. O to více si vážím Vašeho postoje, který jste v rozhovoru pro Českou televizi vyjádřil veřejně a který mnozí občané přivítali.oučasná doba nám opakovaně ukazuje, že hodnoty, na nichž vyrostla v 90. letech demokratická Česká republika, nejsou tak samozřejmé, jak jsme si možná ještě nedávno mysleli. Podpora demokracie, svobody slova a aktivní občanské společnosti jsou totiž pro některé cizí mocnosti zásadní překážkou k tomu, aby zde efektivně prosazovaly své zájmy a krok po kroku znovu získávaly vliv. Neměli bychom tedy podceňovat jejich snahu udělat vše proto, aby nás oslabily a tohoto cíle dosáhly.
I proto považujeme za klíčové aktivně podporovat naše členství v Severoatlantické alianci. Rozpočet na obranu se nesmí stát nejjednodušší obětí škrtů v době, kdy se ekonomika propadá do recese. Zároveň si uvědomujeme, že Severoatlantická aliance má také svůj politický a hodnotový rozměr. Musíme proto být připraveni na nové nevojenské výzvy, které jsou možná nenápadnější, ale o to nebezpečnější. Hybridní formy války včetně kybernetických útoků na kritickou infrastrukturu, jsou zásadní bezpečnostní hrozby, které se staly fenoménem doby a na které musíme adekvátně reagovat. ----u-uu-A to i přesto, že proti nám stojí plíživá východní propaganda, které svými kroky a prohlášeními aktivně pomáhá i nemalá část tuzemských politiků.----u-u-u-u-
Je pravděpodobné, že máme před sebou boj o samou existenci liberální demokracie. Boj, který by nám ještě před dvacet lety přišel nemyslitelný. A pokud v něm selžeme, čeká nás opět doba temna, se kterou má již naše země velmi bolestné zkušenosti.

Vážený pane generální tajemníku, ještě jednou mi dovolte Vám poděkovat, že se k celé záležitosti nestavíte zády a že Vám není lhostejná.

Markéta Pekarová Adamová
předsedkyně strany TOP 09

Slov váženého generálního tajemníka Stoltenberga si tehdy všiml místopředseda Poslanecké sněmovny Tomio Okamura, když celou připravenou náhodnou akci vyhodnotil jako vměšování do vnitřních záležitostí našeho státu.

Okamura: Stoltenberg se nesmí vměšovat do vnitřních záležitostí našeho státu


44 komentářů :

 1. To není od blbky, ale od ožraly. To je ale síla!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Markéta Pekarová Adamová Bilaková - Zvací dopis 2. To je ale kráva, co? Snad chodí nastrkovat velvyslanci USA. Jinak to nechápu. Snad i slepice má větší IQ.

   Vymazat
  2. Ta ženská je ještě blbější, než si člověk myslel. Zaprodaná a vlastizrádná fuchtle.

   Vymazat
 2. Zemi jež se před třiceti lety zbavila okovů bezpodmínečné poslušnosti k Sovětskému svazu. Teď musíme být bezpodmínečně v transatlantické zadnici. Vyzývám nato aby udělalo v České zemi pořádek. S transatlantickým pozdravem soudružka pekarová.

  OdpovědětVymazat
 3. A to se tyhle existence kdysi smály soudruhům za zvací dopisy. Takhle ponížené supliky vrchnosti se snad psaly jen za Rakouska. Tohle přece nemůže napsat nikdo soudný, kdo má alespoň kousek cti a páteře v těle. Takhle se vyjadřuje lokaj nebo onuce.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No za ty prachy.... :-)

   Vymazat
  2. Ve skutečnosti je to nový zvací dopis.

   Co můžeme od poslankyně Pekarové čekat. Poslal bych jí do Maroka, tam je jako doma.

   Vymazat
  3. 17:27
   Ono je to mnohem horší než zvací dopis. Ta patolízalská slepice navíc ještě podporuje akce NATO proti smyšleným hybridním hrozbám a další eskalaci a navíc horuje za okradení občanů ČR ve prospěch zbrojní lobby a to dokonce v době velké krize.

   Kdyby tu hypoteticky vypukl HLADOMOR, tak PEKAROVÁ-ADAMOVÁ a jí podobné patolízalské prasata budou požadovat nákupy zbraní místo jídla, ať lidi v ČR klidně chcípnou - to je LIBERALISMUS loutek v praxi.

   Vymazat
 4. Není to předělaný a zmodernizovaný děkovný dopis Husáka Brežněvovi, kdy nás ohrožovali imperialisté ze západu a soudruh Brežněv byl záštitou pro náš spokojený život. No to bylo v době, kdy paní poředsedkyně ještě asi nežila nebo říkala h.vnu papúúú. Každopádně pro mně nic nového pod sluncem.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Neurážejte tím přirovnáním G.Husáka, tak bezskrupulózní řiťolezec a podržtaška nebyl, nemluvě o jeho značně vyšším IQ

   Vymazat
 5. George Soros: Koronavirus je revoluční příležitost k dosažení našich cílů:

  http://svobodnenoviny.eu/george-soros-koronavirus-je-revolucni-prilezitost-k-dosazeni-nasich-cilu/

  Koronavirus – válečná mašinerie v Evropě:

  http://svobodnenoviny.eu/koronavirus-valecna-masinerie-v-evrope/

  Německo: Za zapálení vlajky EU až tři roky vězení:

  http://svobodnenoviny.eu/nemecko-za-zapaleni-vlajky-eu-az-tri-roky-vezeni/

  Komisařka EU: Blok by byl chudší bez migrantů:

  http://svobodnenoviny.eu/komisarka-eu-blok-by-byl-chudsi-bez-migrantu/

  Nejvyšší soud rozhodl, že zločinní migranti nemohou být deportováni do země s horší zdravotní péčí než ve Velké Británii:
  http://svobodnenoviny.eu/nejvyssi-soud-rozhodl-ze-zlocinni-migranti-nemohou-byt-deportovani-do-zeme-s-horsi-zdravotni-peci-nez-ve-velke-britanii/

  Istanbulská úmluva je „genderistický blábol“ a Polsko by ji mělo odmítnout, říká náměstek ministra spravedlnosti:

  http://svobodnenoviny.eu/istanbulska-umluva-je-genderisticky-blabol-a-polsko-by-ji-melo-odmitnout-rika-namestek-ministra-spravedlnosti/

  OdpovědětVymazat
 6. Jsem rád že TOP09 šéfuje Pekarová, do očí bije pokrytectví, prudká "yntelygence" , patolízalství nejhrubšího zrna: Ta tu stranu pohřbí sama, hurá

  OdpovědětVymazat
 7. Právě na vměšování cizích mocností tihle jejich kolaboranti především z TOP 09, STAN, ODS, PIRÁTI, ČSSD a KDU-ČSL a fakemainstreamových struktur sází a s plným nasazeníám to podporují.

  Není divu, že chuť většiny ostatních lidí se s nimi extrémně vypořádat prudce narůstá.
  S podobnými kauzami se roztrhl pytel a protiteroristické a protiextrémistické složky státu budou mít brzy plné ruce práce.

  OdpovědětVymazat
 8. Naleštěný panák a hlupák Stolltenberg svou nejapnou veřejnou aktivitou jen potvrdil, co každý soudný člověk dávno ví. Totiž, že hanobení a odstraňování pomníků skutečných osvoboditelů a vítězů ve druhé světová válce, přepisování historie a označování SSSR jako viníka rozpoutání 2. světové války se ve státech bývalého sovětského bloku neděje náhodně na základě hnutí mysli nějakých vesnických psychopatů, pomatených bulvárníků nebo členů gestapáckých famílií, ale, že se jedná koordinovanou a řízenou akci CIA. Cílem je změna myšlení lidí ve střední a východní Evropě, likvidace jakýchkoliv vztahů těchto zemí s Ruskou federací, likvidace slovanského povědomí a sounáležitosti, vytváření podhoubí pro provokace, dezorientaci a vytváření ovzduší ochoty obyvatelstva těchto zemí jít do války v roli kanónenfutr bojovat proti strašlivému nepříteli v americké válce proti Rusku. Bohužel je zjevné, že česká vláda a orgány státu (o mediální žumpě ČT je zbytečné se zmiňovat) této řízené fašizaci, militarizaci a válečné rétorice nečinně přihlížejí, popř. ji skrytě podporují. Kdo tedy řídí náš stát? Co se tu má odehrávat?

  OdpovědětVymazat
 9. Tak to skutečně značně za hranicí servility. Jen pro silné žaludky..

  OdpovědětVymazat
 10. Na všech fórech (teď nemám na mysli to, co bylo tady přede mnou!), která jsem měl možnost číst po světě je to stejné. Zloba, naštvanost, ale ti kteří jsou proti liberalismu často prostě nemohou najít společný jazyk. Markantní většina totiž používá ve svých pohledech jednu nebo dvě "premisy viny" od právě liberálů a jejich tezí. Prostě, co se komu kde a jak hodí. U nás je to často nesmyslná nenávist k Rusku, jinde to může být nespokojenost s hospodářstvím, politikou, zemědělstvím atd, ale všichni tito zapomínají, že pokud přežije jediný "drápek" liberalismu, ten nezahyne. Proto je nejprve nutné začít u sebe, jestli ti (čtenářovo já) "nespokojení" skutečně hledají alternativu. Rozhodně nepřijde nějaký dobrý strýček, a strýček Sam už určitě ne, aby to za nás vyřešil sám. A Putin má svých starostí víc než dost. Buď každý začne každý "odpůrce" sám u sebe a najde v sobě sílu si říci CELOU pravdu a nebo vítejte, páni Stoltenbergové.
  Ostatně za pár měsíců už ani u nás nepoznáte jestli mluví, píše, či co, muž nebo žena, až zruší koncovku -ová. A hodně lidí si zase řekne, to je správný. Není! je to proti smyslu jazyka a je to čistě liberální návrh. Feministický. Další krůček k likvidaci rodiny a společnosti.
  Už vidím, jak budou dál upravovat pravopis: Alena Král zajela autem do příkopu a vytáhla zrcátko, aby se líbila policistovi Janě Kapr.
  Správně bude: Alen Král zajel do příkopu a vytáhl zrcátko, aby se líbil policistovi Janu Kaprovi.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je dobry, tesat do Sametu. Ten to potřebuje jako celebrita absurdit.

   Vymazat
 11. V TOPce jsou vlastizrádné svině a ta co ji vede úspěšně do hajzlu,to jen potvrdila.

  OdpovědětVymazat
 12. Tak takové servilnosti se souzi, snad ani nedoupustili. Proč si bere do hu-úst národ, Pekar-Adam ?

  OdpovědětVymazat
 13. Jestliže považujeme za funkční záznam hovoru Bidena s Porošenkem (https://www.facebook.com/watch/?v=556290055310176), není možno se vyhnout paralelní úvaze o jednání českých eurohujerských protagonistů, úkolovaných, pro Česko stále agilní, Albrightovou a jejím personálem. Když nepodceňujeme rozumové schopnosti Kolářů, Hřiba, Novotného, Vystrčila a dalších z demobloku, či senátu, tak předešle citovaní musí vědět, že svými aktivitami se dostávají do nepohodlné občanské, společenské pozice. Proto musíme usuzovat (nejen na základě posledních událostí) na jejich silnou podřízenost starým ideologickým pořádkům. Nepodaří li se iniciovat konflikt v ruské nebo čínské globální politice, tak jejich společenské „výsluní“ končí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Řekněme si to na rovinu - u našich podlízavých přitroublých šašků to bude ještě horší než u Porošenka. Protože Porošenko je v jádru byznysmen a prase a měl by mít něco za sebou, neměl by se hned tak položit. Kdežto ti, co jste vyjmenoval, to jsou v posránci a zoufalci, ze kterých musí mít skutečný diplomat nebo byznysmen nebo mafián srandu nebo jsou k pláči. To jsou patolízalové a moulové asi té nejspodnější kategorie. Na ty není ani nátlak potřeba.

   Kromě toho Wikileaks zveřejnily zajímavé depeše USS diplomatů o Ukrajině a o tom, který Uk politik se jeví jako vhodná a všehoschopná loutka pro americké plány s Ukrajinou. A oni tam napsali, že Porošenko je ochoten spolupracovat ve velké míře, ale prý je to hrozný chamtivec a chce to hodně mastně zaplatit. Něco v tom smyslu o něm napsali. Myslím si, že ti naši nemyslící liberální mamlasové jsou naopak velmi levní oproti Porošenkovi, že to jsou opravdu céčkové nebo déčkové trapné loutky. Slepice jako Pekarová-Adamová, která nechápe ani jednoduchou logiku, je ukázkový příklad.

   Vymazat
 14. https://www.arfa.cz/miliardovy-clovek-v-tisni-pankova-armada-politickych-dobrovolniku-jsou-to-politruci-mini-nekteri-poslanci-eldorado-dobra-a-moldavska-mise-v-zajmu-vojenskych-zakladen-usa-jake-maji-andele-plat/#.XsLT0EQza70

  OdpovědětVymazat
 15. Ta blbka smrtka označuje neúctu k padlým vojákům při osvobozování Československa jen za jiný politický názor několika zrůdných pražských přeborníků v nenávistí. Na ksichtu nosí černou roušku jako symbol pohrdání lidskými životy. Na PL se diskutovalo o útocích na tuto blbku. Skoro nikdo se ji nezastal. Koho ona vlastně zastupuje?

  OdpovědětVymazat
 16. Je smutné, že tato xxxx, to si doplňte individuálně neví, že v době bezpodmínečné poslušnosti k SSSR byl všechen průmysl a také zemědělství v našich rukách, vyrábelo se vše od jehly po satelity (ty kroužící kolem země, pro mladší generaci pletoucí si je s přístrojem na příjem signálu). Ten systém nešlo porazit, ne vojensky a ani ekonomicky. I kdyby byla výkonnost ekonomiky nastokrát (míněno obrazně) slabší, tak všechen zisk nám zůstal a nebyl využíván na záchranu západu a pro penzijní fondy obtloustlých občanů na západ od našich hranic. Tehdy se po desetiletí vyvíjel a připravoval systém vnitřního rozkladu, který byl završen zradou věrchušky a rozkladem zevnitř, převzetím moci disidenty v cizích službách. Tento princip (dnes známý jako barevné revoluce) byl rozpracován téměř k dokonalosti. A žáby, které ani nepostřehnou, že původně studená voda v hrnci se již začala vařit si stále pochvalují. Dnes je našich pár větších závodů, většina je buď zlikvidována a nebo ve v rukou cizinců. Zemědělství na jakž takž úrovni drží pár zoufalců a montovny fungují na plné pecky. Televize vaří a vaří a pak tlachají Moravcové + spřátelení kolaboranti dle not odjinud. A ve zbytku chrabrý enerický voják/hrdina zachraňuje svět. Pro nás co jsme viděli více a dokážeme kriticky srovnat oba systémy zbyde úkol předat mladší generaci alespoň trochu morálky a soucitu, že svět není jenom o pěnězích a že jsou na světě tatínek a maminky, pak prarodiči a že žádných 624 pohlaví neexistuje (to se stydím psát, že jsme vlastně zhloupli snad během jedné generace). Dnešní výchova k sobectví, života s nároky ale bez povinností je cestou do pekel. Řežou si vlastně větev sami pod sebou. Jenom se divím, jak daleko se nechá mlčící většina dotlašit. Ale naděje svítá, takový mezinárodní zatykač není jenom ke smíchu. Jet na dovolenou s tím jestli tam nemají dobré vztahy s jejich "nepřáteli", to bych nechtěl. Jinak jsem takovou zlobu a nenávist necítil a nebyla ani za normalizace. To se nám jenom snaží namluvit, já tu dobu zažil. Tak bradu vzhůru, je hezky a snad se podaří i víkend

  OdpovědětVymazat
 17. Paní Adamová alias Pekarová se vyjadřuje jako 3,14ča.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Fuj já bych píču neurážel,já bych ji nazval prodejnou děvkou.

   Vymazat
 18. Jenom poznámka k tomu NATO. Sloužil jsem v Armádě před dobou vstupu do NATO. Mám představu o síle armád NATO i Východu. V 90. létech se začal řízený rozklad armád Evropy, kdo ho řídil a s jakým cílem je mi záhadou. Jestli chtěli v USA abychom byli na nich závislí to nevím. Výsledkem je, že armády s menšími výjimkami jsou jenom slabým odvarem toho co bývalo, RF se zastrašuje jednotkami o ničemné síle. Mimo to, že tam asi nechápou co vlastně udělali tak mají z toho harašení asi prču. Čím je NATO slabší, tím je agresivnější. I Taliban je s přehledem nakope do (americký termín). V mé době masových armád, obrovské síly Bundeswehru i dalších armád, a dnes potřebují dát dohromady koalici snad všech států. I když nejsem vlastně vojenský typ, tak jsou jenom k smíchu. Naproti tomu RF si zachovala vojenskou sílu schopnou odrazit útok (nevěřím že by sami útočili) a načechrat NATO peříčka, že by se z toho nevzpamatovalo. Inu asi bude muset ruský kozák zase někomu vysvětlit jaká je situace a kde je jeho místo v tvaru. Jako tomu bylo u všech nájezdů Evropy na Rusko (Švédi, Napoleon, Hitler) tam všude Evropa neuspěla a zdroje nezískala. A věřím že tak to i zůstane.

  OdpovědětVymazat
 19. Co na to říci?
  Vidím člověka vesele mávajícího vlaječkou při vítání wermachtu po Mnichově v Praze. Historie v příměm přenosu. Ještě se divíte, že naši dědové sklopili hlavy a jen vztekle mačkali čepice?
  V každém státě jsou jednotlivci, kterým cizý rohlík chutná lépe, byť je plesnivý ...
  Proboha spoluobčané, tohle už nevolte ... opravdu ne.
  ABC

  OdpovědětVymazat
 20. Pekarová, i ty se přestaň se vyměšovat do vnitřních záležitostí našeho státu !!!

  OdpovědětVymazat
 21. 10:03 onen Husák by se v žádné případě do té míry nezesměšnil, natolik hloupý rozhodně nebyl. Něco takového mohla za totáče sepsat leda poloschopná maturantka. Aby prolezla a poseroutkové se neodvážili po zásluze ji klasifikovat. Co ovšem vím, i tenkrát měl málokdo ze schopných šplhouny rád. Hádám, že madam Pekar Adam se i mezi mnoha svými až dost znemožnila. Je směšná. Nakonec, on se Vít Rakušan i Petr Fiala snaží taky a mnozí z Pirátů o body z ostudy hrají taky. Přejme jim to, jen houšť a větší kapky!

  OdpovědětVymazat
 22. A proto je třeba chodit k volbám a volit proti takovýmto politikům a stranám, které tito politici reprezentují. Je třeba tyto škůdce vystrnadit z politiky aby nemohli škodit. Jinak nás nečeká nic dobrého.

  OdpovědětVymazat
 23. Vše co se v poslední době děje kolem názvu ulic,kolem odstranění pomníku,kolem postavení jiných pomníků,tyhle "vlezdoprdelné " dopisy Pekarové či Pirátů ,či přepisování historie to vše je jen plánovitě postupné vytváření informačního prostoru českými užitečnými idioty pro "události",které se pomaloučku,polehoučku nasunují na republiku.Dá se předpokládat,že jednou z těch událostí je znehodnocení Benešových dekretů,druhou je určitě lokalizace USA základny na našem území .A další události nás mohou překvapit ještě víc.

  OdpovědětVymazat
 24. Fuj, to je odporný dopis, a to tady hovoří 5% volební pijavice

  OdpovědětVymazat
 25. Podle mě je vše zinscenované. Provokatér Novotný ODS, další z TOPky - jméno nevím, třetí z Pirátů. Né náhodou je každý z jiné strany a né náhodou ze stran, které jsou silně zalezlí v euratlantické zadnici.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Stále se jedná o jednu chazarskou stranu.

   Vymazat
 26. Pár set let zpět, takové ženy jak řečená,
  věřili v čarodějnice a leckteré z vrstevnic poslaly,
  s pomocí Církve svaté římskokatolické, k upálení.
  Aby je Pánu Bohu zachránily.

  OdpovědětVymazat
 27. Kdyby vlezdoprdelizmus nadnášel, tak se bude Pekarová vznášet jako holubička. Vždy, když jí potkáte, smějte se jí. Zaslouží si to.

  OdpovědětVymazat
 28. Odpovědi
  1. Jako přepólovaná Dolores IBARURI - La PASIONARIA po lobotomii, PŮVOD ZACHOVÁN...

   Vymazat
  2. Škoda, že nedáváme řád Bílé lvice. Nebo Černé ?

   Vymazat
 29. Historie se opakuje, pokud nejsme schopni a ochtní se z ní poučit. A jak je vidět, nepoučili jsme se. Je to předzvěst toho, že tu zanedlouho budeme mít nějakou tu americkou vojenskou základnu. A možná, že i s jadernými zbraněmi. Takoví Poláci se na to přímo třesou.
  Jak je vidět, Bilakové a Pekarové se najdou v každém režimu.
  Jirka

  OdpovědětVymazat
 30. Paní Matkéto Pekařová Adamová, dovoluji si vás upozornit, že používáte plurál a není to na místě. Příště bude lepší používat "Ich Formu", nebo doplňte, že píšete za TOP09. Podobnou iluzí už žila vaše předchůdkyně Hodinová Vzpurná. Odhaduji, že krom mne s vašim dopisem nesouhlasí více občanů této země.

  OdpovědětVymazat
 31. Odpovědi
  1. Máte pravdu, pane Ševečku. Očividných vlastizrádců je kolem nás a na různých pozicích (politika, sdělovací prostředky, tzv. celebrity atd.) pěkná řádka. Problém vidím ve faktu, že těmto zmetkům vše prochází bez následků.

   Vymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.