Reklama

pondělí 4. května 2020

Dopis předsedovi Poslanecké sněmovny


4. 5.  2020
Vážený pane předsedo Vondráčku,
jsem celoživotní nestraník, kdysi chemik a nyní publicista. Mám dostatek životních zkušeností, abych mohl říct, že níže citovaný výrok starosty Řeporyjí Pavla Novotného je nejen v rozporu s dobrými mravy, ale a to  především s Ústavou ČR. Ta stanoví, že základem českého politického systému je volná soutěž politických stran.


KSČM je jednou z legálních politických stran. Její předseda, Vojtěch Filip, je ovšem i vysokým ústavním činitelem. Byl do pozice místopředsedy Sněmovny zvolen jejím hlasováním a jako takový musí tedy požívat její ochranu.

Starosta Pavel Novotný napadl místopředsedu Sněmovny takto:

„To jsem měl při včerejší předtáčce pro OVM vědět, že ve studiu bude dnes opět ta svině Vojtěch Filip. Musí tam toho duševního mrzáka zvát. Co jako lži toho chudáka vyváží?“ ptal se Novotný a záhy doplnil: „Jestě jednou řekne, že jsem si požádal o ochranu, a normálně pojedu na ty Kafky a rozbiju tomu zmrdovi hubu.“ Viz https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/-Nikdo-mi-nerekl-ze-Starosta-Kolar-prekvapil-Vsechno-muze-byt-jinak-622694
(PL odkazují na autentický výrok na sociálních sítích.)

Jsem přesvědčen, že jako předseda Poslanecké sněmovny nejen můžete zakročit, ale dokonce máte povinnost podniknout kroky na ochranu Ústavy ČR a ústavních činitelů.

S pozdravem,

Jiří Jírovec
Praha 3

Pozn. red.: Autor dopisu doprovodil výše uvedený text také svým komentářem pro mne. Publikujeme ho, protože je závažný: 

"Mám velmi neblahý pocit, že to, co se děje, je fašizace naší společnosti. Kdysi to začalo házením vajíček na Zemana na Albertově, které nikdo neodsoudil. Pak začnou létat kameny a nakonec nějaký pistolník přijde na nápad začít ty "svině" střílet nebo věšet.

Viděl jsem tuhle rozhovor, kde z Bartoše a Fialy (ODS) tekly po dlažbě proudy jedu a nenávisti k současné vládě. Doufám, že Prozřetelnost zůstane věrna svému jménu a vlast naši před těmito politiky ochrání.

Nevím, jestli jste zaregistroval, že třeba Seznam.cz neustále otiskuje vzpomínky na nacistické generály. Hitler je mimo hru, ten si to pokazil skrz židy (myslím, že ho nepustili ke studiu malířství ve Vídni).
Jinak by byl býval statečným bojovníkem proti bolševikům. Heydricha nakonec vezmeme na milost, protože jsme zabili hudebníka, sportovce a tátu od čtyř dětí. Časem se ukáže, že pro Čechy chtěl jen to dobré, totiž aby se naučili dobře německy.

Za peníze se dá koupit všechno i upravovatelé historie na správnou míru.

Vždyť to byl on, Reinhard, který poslal Eichmanna vyjednávat s Brity, aby si nějaké židy z Německa vzali do Palestiny. Smůla byla, že je nikdo nechtěl, dokonce ani Američané."
 

31 komentářů :

 1. Podle všech příznaků, je asi zbytečné se s tím ubožákem vůbec zabývat, možná by byla rozumnější řeč s Pepkem Vyskočilem, ten byl sice taky retardovanej ale ne nebezpečnej a drogama určitě nepoznamenanej. Na rozdíl od Pavky Novotného, tedy lituji jeho rodiče, byl Pepek úsměvná postavička, Pavluša je spíše tragikomedický debil a to bude asi jediný podstatný rozdíl.
  Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
 2. Novotný je z ODS tak že se není co divit. Ještě Kraďousek a Šaraprdka, Deník N, Echo 24, Respekt a Reflex. Větší hnůj už tu snad není. A tyhle hnidy útočí na Rusko a Čínu. Lokajové USA. Takových kolaborantů jsme tu měli vždy plno. Jen že co s námi bude. Přichází krize. Rusko a Čína s námi obchodovat nebudou. Německý průmysl se hroutí. Podle kolaborantů nám vyškubnou trn z paty amíci. Ha,ha,ha,ha,ha. Až tu bude 25% nezaměstnaných, měli by jsme tu chátru pochytat a zatočit s nima.

  OdpovědětSmazat
 3. A Policie České republiky je pod vedením představitele ČSSD, pana Hamáčka, v naprosté letargii. Je to asi proto, že významní představitelé ČSSD jezdí podporovat Banderovce na Ukrajinu, konkrétně účast Zaorálka na Majdanu v Kyjevě a předvolební podpora Banderovce Porošenka ze strany ministra zahraničí Petříčka v prezidentských volbách a to osobní účastí taky v Kyjevě. Jó, pořádně nám hnědne ta Česká strana sociálně demokratická.

  OdpovědětSmazat
 4. Mám takový neblahý dojem, až skoro pocit jistoty, že ten kdo se dostane k vytouženému postu, najednou zapomene za koho vlastně kopal. Není to jen pan Vondráček, oni jsou tak naoko všichni nepřátelé, ale ve skutečnosti velicí kámoši. No neber to, koryto jako prase, bez kouska zodpovědnosti a za neskutečný prachy. Chce to mít jen ten správný žaludek. Lidí ? Na ty se z vysoka sere, ti jsou důležití až před volbama. "Pravda a láska vítězí", od r. 1989, neustále.

  OdpovědětSmazat
 5. Jak se dělají obchody. Z deníku zasvěcených. Doník chtěl napadnout Irán, pro záchranu ekonomiky USA. Čína a Rusové mu to zatrhli a přišel na řadu vysoký obchod. Čína obsadí Tchaj van, Rusové v úplné pohodě dostavějí plynovod a Itálie zařídí zrušení sankcí. Cena ropy vyskočí na 45 dolarů za barel, zachrání tím USA ekonomiku a karavana půjde dál.

  OdpovědětSmazat
 6. Ano, jsme v nebezpečí jako Češi i jako obyčejní lidé. Lidé, které kolaboranti typu Novotného,Koláře a podobných zjevů touží plně zotročit a vzít nám hrdost na naši českou vlast. Oni vlast nemají, nejsou schopni vůbec pochopit, co to je. Zřejmě jejich duševní obzor je pouze jidášský groš.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano, nějak nám z politiky zmizel prostor pro humornou nadsázku. Rozbití státu je dnes proveditelné a prvním krokem je mezinárodní izolace od hospodářských partnerů. Vygumovat posledních 80 let historie.

   Smazat
  2. Já tyto nezralé hochy pokládám za nebezpečné i pro celou Evropu. Jejich utržení od reality a dětinské předvádění sebe za každou cenu, určitě narušuje i strategii Evropy. To možná jejich ctitelé nepochopí a tleskám jim, za úspěchy na místním hnojišti.

   Smazat
 7. Smůla, nebyl by tu řeporyjec Novotný...

  OdpovědětSmazat
 8. Spravne.
  Babisi, Zemane neschovavejte se.
  Novotny s vami nalozi stejne jako s nami.

  OdpovědětSmazat
 9. Tak jsem zvědav jak zareaguje pan předseda PS.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jak zareaguje, to se asi dá očekávat. Asi více účinější by bylo trestní oznámení vypracované advokátem...

   Smazat
 10. ......Smůla byla, že je nikdo nechtěl, dokonce ani Američané.".......
  Proč je nikdo nechtěl? : Bez komentáře

  OdpovědětSmazat
 11. Už dávno si ten nemocný tvor zaslouží státní péči v některém z ústavů zdraví, nebo tepláky:

  http://www.skrytapravda.cz/domaci/3266-atentat-na-lavrova-a-asi-i-putina-svet-je-v-soku-mezinarodni-skandal-vyvolal-clen-ods

  A ti, kdo mají moc trestat projevy nacismu, a fašismu, a nekonají, ti s tím svinstvem souhlasí. Asi není nikoho, kdo by trestal je.

  OdpovědětSmazat
 12. Pavel Novotný je duševní mrzák a proto ho neberu vážně. Jemu chybí něco ve stylu "vojny".
  Byl jsem na Trocnově a Žižka zvedl palcát.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A co Blaničtí rytíři? Ti jsou podle mne dávno vzhůru ale jen v údivu koukají, co se to u nás vůbec děje. Těch zrádných a protinárodních parchantů je vcelku málo ale dělají si tu co chtějí. Ale až se k nim časem přidá propagandou zmasírovaná mládež, vyškolená takovou svoločí, jako je Člověk v tísni, bude hůř, mnohem hůř. Po nás starších už nastupují převážně lidé s vymytými mozky, bez vlastního uvažování a názoru. Můžem tomu říkat třeba amerikanizace. Tak že shrnuto, Blaničtí rytíři jsou už zřejmě vzhůru, Žižka pozvedl palcát a jen národ spí... M.R.

   Smazat
  2. 8.18 NA JA, JEDEN JE PRÝ VIDĚL... PRÝ NA NĚHO ŘVALI "SPRECHEN SIE DEUTSCH?" Ty raubíře si ten "svatý" Václav, Wenzel von Böhmen, pronajal od Němců za voly a stříbro + lup k "umravňování (=porobení) Čechů jemu a Katolické církvi...

   Smazat
 13. Z knihy Operace Ratlines: V dubnu 1943 se konala na Bermudách konference britských a amerických představitelů, která formálně rozhodla, že se nebude dělat nic proti holocaustu a "vyloučila veškeré plány na masovou záchranu". (...) Ministerstva zahraničí obou velmocí se obávala, že by třetí říše (...) umožnila statisícům (ne-li miliónům) přeživších Židů emigrovat za svobodou na Západ. Na konci roku 1943 britské ministerstvo zahraničí "tajně vyjevilo" americkému ministerstvu svou obavu, že pokud bude na Německo vyvíjen "příliš silný nátlak", aby propustilo Židy, "přesně to by se mohlo skutečně stát".

  OdpovědětSmazat
 14. Každý si dnes za penízky přisadí. Novinář Šíma na Seznamu píše jen zprávy z Ruska a jen to nejhorší. Další dnes popisuje, že na Olšanských hřbitovech jsou pochováni alkoholici atd.Napsal by dnes někdo, že anglický premiér byl před válkou masový vrah v koloniích? Nebyl také Napoleón hrdlořez? O kdejaké zachráněné kočce píší novináři story a tady denodenní projev fašismu a ubohá vláda mlčí, jako před druhou válkou. Zase to dopadne jako za okupace. Kdo by ale šel za tuto rozkradenou a rozprodanou republiku bojovat? Opravdu se stydím.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zprávy Seznam, ČTv se nedají číst ani poslouchat. Nově to dorazí CNN Prima News.

   Smazat
  2. Olšanské hřbitovy a alkoholici, zřejmě vojáci RA? A co byl Churchil, alkoholik. Když jej za to kritizovala poslankyně britského parlamentu, tak se přiznal že bývá opilý, ale druhý den vystřízliví a ona je tak škaredá, že bude škaredá i druhý den a furt.
   Ruský národ je slovanský a mírumilovným národem, včetně vůdce Ruska Putina, který nikomu nevyhrožuje, jako diktátor Trumf, naopak vyzýva jak EU, tak ostatní státy k mírové spolupráci. Za oběti, které ruský národ podstoupil v 2.sv. válce si zaslouží obdiv a úctu,.

   Smazat
  3. CNN Prima sídlí v Bohnicích? Tak to uklidňuje.
   "Mám silnější armádu než Rusové" "ministerstvo zahraničí čeká, co přijde z Řeporyjí a pak na to adekvátně reaguje" vzkazuje chráněnec:
   https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Novotny-drazdi-Rusy-Mam-silnejsi-armadu-Petricek-pry-jen-ceka-co-prijde-z-Reporyji-622783

   Smazat
 15. Tak to bohužel je fašisti mají ochranu protože patří k nedotknutelným. Vláda fašounů z demožumpy by byla katastrofa pro celý národ stačí co dělají v Praze.

  OdpovědětSmazat
 16. https://news.e-republika.cz/article4299-Bli%C5%BEi-se-posledni-sv%C4%9Btova jak Hitler začal...

  OdpovědětSmazat
 17. Mě se líbí jak pan Zaorálek jezdí na Majdan a o tom se hned píše.Ale zkuste se ho zeptat na recepci ve Švícarsku a proč odvezli manželku velvyslance do nemocnice. V normální slušné zemi tento člověk v politice skončil.Má pan premiér Babiš o tom odporném icidentu nějaké informace?

  OdpovědětSmazat
 18. Policie Novotného stíhat nebude, ta je tu totiž od toho, aby ho chránila. Jinak by se měl někdo postarat o to, aby měl stát právo na to, odvolat tohoto "starostu" a jemu podobné z funkce. Starosta totiž reprezentuje stát, oddává a pod., být oddán tímto dobytkem musí opravdu velká čest, obzvlášť když jeho drmolení je běžně opatřováno titulky. Někdo možná ani netuší co při obřadu a jiných aktech vlastně mele. To nesvedl ani pan feudál Schwanzenberg.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale kdyby pan Filip na toho parchanta podal žalobu pro sprosté urážky na cti a žádal omluvu a jako odškodnění pár set tisíc, ono by ho to přešlo. Právě to je škoda, že si každý řekne že se s tím sráčem špinit nebude, tak si sráč bude pouštět hubu na špacír pořád - musí mu ji někdo konečně vypláchnout pěstí, jinak to neskončí.

   Smazat
 19. Ani se nedivím.Toho blázna by už měl někdo umravnit

  OdpovědětSmazat
 20. Hledáš li pomocnou ruku, najdeš jí na konci své paže, pane Jírovče.
  Fialy a Bartoše za nás nikdo do Vltavy nenahází. A Boha se nedovolávejte. Ani prozřetelnosti. Kdykoliv slyším P. Novotného, nebo Fialu, napadá mne, že ten Hitler měl náš osud dotáhnout do úspěšného konce. Měl nás vyhladit. Na světě by dnes bylo o deset milionů bastardů méně. Nejde o Fialy, nebo Bartoše. Jde o ty tisíce, které jim házejí do uren své hlasy. A o ty miliony, které nečinně přihlížejí.
  Kdo zlu neodporuje, sám se proviňuje...

  OdpovědětSmazat
 21. Z té existence, co starostuje v Řeporyjích, slova neustále lezou, takzvaně spodem. Copak toto opravdu neumíme potrestat? Myslím si, že by to tato existence, potřebovala jako koza drbání. A moc bych za to nedal, že by to bylo poprvé, v jejím životě.

  OdpovědětSmazat
 22. T5
  Řeporyjci, sochobijci kupředu levá, nebo kupředu pravá, zpátky ní krok. Před námi Moskva, ustupovat nelze,

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.