Reklama

neděle 3. května 2020

Havlíček: Držel bych se toho, že ne všechno je tak, jak to vyjde v médiích


Lubomír Man
4. 5. 2020
Politika pražské kavárny, reprezentovaná v nedělním vysílání ČT pořadem Otázky Václava Moravce, zabředává do stále hlubší a hlubší stupidity. Už jen když vezmeme v úvahu, že něco tak pitomého a absurdního, jako je ruský agent přijuchavší do Prahy s aktovkou plnou jedu pro naše vynikající tři starosty, se vůbec může stát předmětem vážně se tvářící debaty a jmenovitě tedy nedělní debaty OVM. Máme zde jako na talíři otázku duševního zdraví toho, kdo tento problém do debaty zařadil, stejně jako duševního zdraví těch, kteří jsou před tváří celého národa ochotni se s výtečníkem, který tohle provedl, vůbec bavit.

Protože propánakrále, copak jsme už z těch všech Agentů 007, které se na nás od sametu až dodneška z filmových pláten a Tv obrazovek valí, zpitoměli tak, že si nedovedeme postavit otázku pro koho je to dobré, či mohlo by to být dobré, a podle toho se i k problému, jako je tento, postavit? A tedy zeptat se sama sebe, čeho dobrého by Rusko dosáhlo a jak by se zlepšila jeho pověst ve světě - o níž jde Rusku ze všeho vůbec nejvíc - kdyby zabilo tři pravděpodobně nejpitomější obyvatele Prahy? Protože kdybychom to s rozumem dryákem nezkaleným provedli, či kdyby takovéto úvahy byli schopni též redaktor Moravec a pirát Bartoš, nemohli by přece dokonce ani oni brát tuhle neuvěřitelně groteskní kovbojku o ruském agentu s jedem v aktovce vážně, museli by se přece lidsky zasmát tak, jak se tomu dnes směje dle ankety Parlamentních listů 95 procent našich lidí, museli by další účastníky debaty objat kolem ramen a namísto tlachání nad nesmyslem, jaký jsme v naší novodobé histori ještě nezaznamenali, by je pozvali do místní kavárny na drink.

A teprve až tam, kdyby se mluvilo upřímně a od srdce k srdci, by věta ministra Havlíčka ze skutečně proběhlé debaty OVM i z titulu tohoto článku získala správný lesk, protože by ji jistě doprovodila spousta vět dalších, ministrův výrok dokumentujících i potvrzujících.

Což by se pochopitelně týkalo i pořadu OVM. A redaktor Moravec by se smál, až by se za břicho popadal, a možná by dokonce i kápl božskou...

61 komentářů :

 1. V.Moravec je názornou ukázkou toho,co všechno je člověk za peníze ochoten dělat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nevím proč, ale se mi zdá, že jméno Moravec se "proslavilo" už za německého protektorátu ! Určitě není náhodou, že i americký protektorát Česko má také svého Moravce a to dokonce doslova !! Morálka "vládnoucí" elity po Listopadovém majetkovém puči se podobá té protektorátní jako vejce vejci !!

   Smazat
  2. Jé je že by byl emanuel příbuzný tohohle moravce hlavu má na to vylízanou dost.

   Smazat
  3. 7,03
   Už,aby si vzal Moravec mustr ze svého jmenovce a stejně tak statečně odešel.....

   Smazat
  4. Pan Moravec je euro-přiblblík, který se všeho dočká, co si zaslouží.

   Smazat
  5. Co se divíte. Moravec praktikuje rektální sex, takže zákonitě musí mít i jeho debata OVM rektální charakter.

   Smazat
  6. Myslím, že to není o Moravcovi, co představuje a jak vede diskuze, bylo již vícekrát popsáno,že to dělá naše peníze o to hůř. Je to zcela o úrovni České televize a zejména publicistice a zpravodajství, které je jednostranné a neobjektivní. Pochopitelně, že za tím stojí lidé, kteří TV řídí. Ještě nikdo mě nedokázal odpovědět proč sněmovna zatím odsouhlasila předložené výroční zprávy ČT. Není právě tady onen zakopaný pes? Proč poslanci ANO zprávy schválili ? Čeho a koho se bojí ?

   Smazat
 2. možná je to úmysl, tito tři starostové svůj úkol již skoro splnili, teď nám v ČT vysvětlili, že až je někdo otráví, tak že to byl rus. Tak už jen čekám, kdy je doopravdy někdo otráví a svedou to na rusa. Hned bude další důvod k protiruské propagandě. Však oni se s tou zprávou o ruském agentovi nevytasili jen tak, určitě to bude mít pokračování a já být jedním z těchto užitečných idiotů, tak bych se opravdu bál.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano, správná úvaha. Říká se tomu "sakrální oběť". Pro toho, kdo tyto tři výlupky řídí je v tuhle chvíli nejvyýhodnější, aby alespoň jeden z nich byl zabit za nevysvětlitelných okolností, aby mohla protiruská agenda dál kulminovat. Jako Němcov, po kterém si tito hoši sami pojmenovali náměstí. Nyní mohou být jeho hrdými následovníky.

   Smazat
  2. To - 0:03 a 4:15
   V této věci se může stát cokoliv.+
   99,99% občanů se pravdu nikdy nedozví a rozdělí se na : 1/ty, kteří neuvěří žádné teorii
   2/ty, kteří budou věřit médiím a jejich
   averze vůči Rusku se díky tomu
   zvýší(což může být cílem)
   3/ty, kteří budou celou kauzu považovat
   za další z mistrovských pohádek našich
   prozápadních politiků
   4/ty, které politické "hrátky"
   nezajímají, a ani si neuvědomují, že
   ovlivňují jejich každodenní život
   5/ ty, kteří budou vždy v opozici proti
   všemu a všem.

   Jednou z teoriíí může být i to, že díky takovýmto zprávám mohou naši "Tři stateční" dostat právě od Ruska perfektní ochranku, právě proto aby na Rusko nepadlo podezření.
   Médi věnují spoustu času a místa ostrakizování Ruska, ale nic o jeho zásluhách.
   Lidi všímáte si toho??
   Není už dost důkazů pro zahájení stíhání pro spáchání trestného činu podněcování k nenávisti vůči jinému národu.
   Rádoby ministr Petříček mluví o státní suverenitě, ale když za mořem písknou je po státní hrdosti a suverenitě.
   S USA a NATO a s EU v pozadí hlasitě štěká na Východ, jako pes v bezpečí za plotem.
   A podobně se chovají další vládní korouhvičky.
   Dříve foukalo od Východu k Západu, dnes fouká od Západu k Východu.
   V podstatě se mnoho nezměnilo jen vítr se otočil a jak to přesně vyjádřil Jíří Suchý :

   - "V socialismu kradlo hodně lidí, ale málo.
   Dnes krade lidí méně, ale
   zato hodně"
   - "V socialismu zloději kradli toaletní papír,
   mýdlo, tužky.
   V kapitalismu zloději kradou fabriky
   vyrábějící toaletní papír, mýdla, tužky."

   - "V socialismu dělníci dostávali přebytky.
   V kapitalismu, jsou dělníci přebytkem."

   - V socialismu se o zlodějích psalo v černé
   kronice a seděli v base.
   Dnes se o zlodějích píše jako
   o celebritách a sedí v daňovém ráji."

   Všichni víme, že je to tak, ale nic neděláme stále spokojeně žijeme ve vysněném pozlátku ve virtuální realitě štěstí.

   Smazat
  3. Odvetná opatření proti Rusku: V Ukrajině a v Povolží přišel na ně Petříček, za pomoci eskadrony rozšlapal jim košíček.

   Smazat
 3. Vachmajstr z Putimy ve Švejkovi ( v geniálním podání pana herce Marvana) byl duševní gigant proti Moravcovi a Bartošovi. Havlíčka jsem považoval za racionálního a velmi výkonného ministra, kterému bych i přál další politický růst, k němuž mu ale očividně chybí podstatně větší dávka odvahy i prozíravosti. V opačném případě by totiž toho zprofanového křiváčka, který si hraje na novináře, poslal i s jeho "ricinovým zabijákem" do Bohnic. Prostě bylo neuvěřitelně nedůstojné, že místopředseda vlády přistoupil na takovou debatu. To jsem si myslel, že je Havlíček větší frajer. No nic, zatím to vypadá, že se zařadí mezi početný dav slouhů a poskoků, s nimiž bude manipulovat kdejaký novinářský ksindl.

  OdpovědětSmazat
 4. https://www.arfa.cz/kauza-agent-s-kufrem-trestni-oznameni-a-vazba-pro-ministra-petricka-novinare-kundru-a-zakaz-vydavani-tydeniku-respekt-advokat-vyvadil-to-vzal-pekne-od-podlahy/#.Xq9ESHUzbcc

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. liberálně demokratická justice maximálně odsoudí Vyvadila.Proč? Ruští turisté v Ostravě

   Smazat
 5. Havlíček ze sebe udělal kokota, to mu nezapomenu, divím se Filipovi, že tuto vládu ještě chce podporovat, fuj

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 5:14 jakou máte na mysli jinou variantu? Něco jako listopad 1989? V čele s Mikulášem Minářem?

   Smazat
 6. To co je v článku napsáno samozřejmě sedí, ale úplně nejhorší je znovuobnovení prasečí nekulturní besedy, kdy Moravec nenechá Filipa vůbec domluvit a stále mu skáče do řeči a Bartoš by radši mluvil nepřetržitě aby Filip nemohl nic říci, čemuž Moravec pomáhá tím že dá slovo Havlíčkovi, aby Filip nemohl jakkoli oponovat. Je s podivem a v tom obdivuji oba žijící presidenty, že takovéto prasata od nich dostanou stopku. Je vidět že ostatní politici si sami sebe neváží, pokud by Filip řekl ještě jednou mi skočíte do řeči, odcházím byla by to adekvátní reakce zástupce řádně zvolené parlamentní strany, která by se dala volit. Vůbec nejde o to že obhajuji komunistu, taková prasečina by měla vadit u kohokoliv každému a volit někoho kdo si neumí obhájit své právo svobodně promluvit to promiňte nemohu. Proto jsem volil Zemana a je dobře, že byl zvolen, což je vítězství normálních lidí nebývalé hodnoty a ostatní ať jdou třeba do roušky.
  Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vystihl jste to dokonale.

   Smazat
  2. 100+1 bod.

   Smazat
  3. Naprosto přesné a správné,tak by se mněl politik chovat! Ale i tomu Filipovi jde o malé korýtko a tak ve vlastním zájmu moc nevyskakuje. Možná by to někdo z KSČM dokázal (Skála) ale příště by ho už pravičácký Moravec nepozval.

   Smazat
 7. Ono je vůbec s podivem, že se s tím Moravcem, ten ministr na dané téma vůbec bavil. Bezvýznamný plátek zveřejní blábol, tři pacienty hlídají, místo doktorů, policajti a pan ministr vytrubuje do světa, že pokud se to potvrdí, tak naše odpověď bude tvrdá. Nějak si nevybavuji, že bychon v novodobých dějinách někomu tvrdě odpověděli a to na potvrzená příkoří, natož na tohle. V březnu, květnu a září bychom se měli pravidelně prsit na SRN, z TV by neměly slézt dokumenty o Lidicích, plynových komorách, pankrácké sekyrárně, střelnici v Kobylisích a pod.. Místo toho hledíme do budoucnosti ve které kdosi vidí válku s Ruskem. Gott mit uns,jak říkali naši současní spojenci na svých opascích.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je to přesně tak. Havlíček jen demonstroval, jak ubohá vláda dnes spravuje zemi. A nejsměšnější byly ty jeho opakované výroky o suverénním státě. Tím spíš od ministra vlády, která tiše přechází skutečné vměšování amerického a německého velvyslance, a nedokáže dokonce ani zpacifikovat pár lokálních politiků, kteří narušují mezinárodní závazky.
   Ptal jsem se pod jiným článkem - kolik lidí sledovalo OVM a vnímali to jako naprostou frašku? A potěšilo mě, že i podle odezvy na Novinkách je takových lidí spousta. Přece jen nejsme národ nějakých naivních přitroublíků.

   Smazat
  2. 6:32 To máte naprostou pravdu, skutečný politik by řekl, "ale pane Moravče, to opravdu, ale opravdu nemyslíte vážně, pokud tu chcete řešit takovéto věci, já odcházím, na to mlátit v ČT prázdnou slámu, ale opravdu nemám čas". Potom by to bylo dokonalé a když by nikdo nechtěl na ty připitomělý besedy k přiblblému Moravcovi chodit, tak by ho vyhodili. Ještě doušku, všimli jste si že Hlodavec trochu ubral plyn v tom, že doposud vždycky hrál přesilovku a hosty si zval podle klíče 2+ Moravec, proti jednomu. Tentokrát to bylo alespoň l+ Moravec, proti dvěma. To že pan Havlíček řekl něco špatného nesouhlasím, řekl "pokud se prokáže"... každý ví, že je to nesmysl a nic se nemůže nijak prokázat, protože nic=nic. On je podle všeho dobrý taktik a s blbcema se nebude hádat, už i Werich říkal, že to je zcela zbytečné.
   Hej hou, rudý dědeček

   Smazat
 8. Jak se z toho jenom vykroutit. No, nejde to Petříčku, lež má krátké nohy:

  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2020050311889937-petricek-pokud-by-do-cr-priletel-diplomat-s-jedem-tak-by-byl-vyhosten-ochrana-kolare-je-preventivni/

  Petříček "Zprávy z médií nejsou věcí, kde by měl český stát cokoli jakkoli dokazovat“, fašistické tendence hitlerovských pohrobků "ruská strana zbytečně politizuje", a přitom si Petříček pozval na kobereček ruského velvyslance?!

  OdpovědětSmazat
 9. Američané mohou cizí státní představitele v jejich vlastní zemi zabíjet(viz. Irán), ale RF se nesmí ani ohradit proti poškozování zájmů RF na našem území. Když chtějí udělat stejné řešení jako to dělají USA, tak to nejde, nebo o agresivních a nedemokratických aktivitách USA se nesmí mluvit. Souhlasím s tím, aby ty pražské proamerické figurky pražské kavárny stíhala RF stejně jako by to udělaly USA. Co se mají co plést do zahraniční politiky ČR> Nás Rusko nepotřebuje, my je ano. Rusko je světová velmoc, jehož představitelé nikomu nevyhrožují sankcemi, je to mírumilovná vláda Putina, která se snaží o vyváženou spolupráci mezi národmi, což je v diametrálním rozporu s politikou USA.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Samozřejmě, pokud naše vláda a orgány státu činné v trestním řízení nekonají proti narušování mezinárodního závazku, je správné, že tedy koná druhá strana. Já myslím, že něco té fyzické práce, která dotyčné dvojici hrozí při zametání moskevských ulic, by jim přišla jedině k duhu.

   Smazat
  2. Možná to superzkonspiruji, ale jako možnost jejich přežití, docela vážně, předpokládám jejich vydání do RF. Tam si dají Rusové pozor na jejich vyšetření a odsouzeni, určitě v rukavičkách, protože akce bude pod dozorem celosvětových médií. Zde v Čechách, může mít na jejich likvidaci zájem kdekdo. Lákavá je představa, že se to dá svézt na Putina.

   Smazat
 10. Máme zde jako na talíři otázku duševního zdraví toho, kdo tento problém do debaty zařadil, stejně jako duševního zdraví těch, kteří jsou před tváří celého národa ochotni se s výtečníkem, který tohle provedl, vůbec bavit....
  tento citát autora článku přece stačí;dále je potřeba NEZAPÍNAT televizor v době kdy je JAKÉKOLIV zpravodajství na "veřejnoprávní ",a v poslední řadě je třeba si připomenout páně Werichův bonmot o blbosti.

  OdpovědětSmazat
 11. Pamatujete na Saddáma a chemické zbraně? "Chemické zbraně", na to jsou šmejdi specialisti. Za chvilku zjistí že to nebyl ricin, ale "koněvčok", chce to trpělivost.

  OdpovědětSmazat
 12. Moravec je fanatický blb a spolu s ním i celá kavárna, ti lidé žíjí ve světě svých bludných představ a názorů a nevědí, jak se říká, která bije ..
  Nikdy se nemůžou, jak píše autor, nad svým počínáním pousmát, myslí to smrtelně vážně a budou se za svojí věc bít až do konce, až všicni padneme na hubu ..
  Zapadní civilizace totálně zblbla a nečeká ji nic dobrého ..

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Myslím, že není fanatický. Je jenom absolutně prodejný. Stejně tak, jako Kolář, Hřib a Novotný. Novotný. Co se týká BIS, tak je evidentní, že se řídí pokyny velkého bratra. Ale je trapné, že hrají až tak debilní hru.


   Smazat
  2. Pamatuji instalaci Moravce do ČT, bylo to ve stylu, se kterým se dosud nikdo nesetkal. Byl první, kdo měl své jméno v názvu pořadu, měl raketový nástup, byl nedotknutelný. To všechno bylo ve své době velmi podezřelé. Bylo jasné, že je za ním velká a mocná ochranná ruka. Teď už jsem ho 10 let neviděl. Nemám tv.

   Smazat
 13. OVM. Onanie Václava Moravce.

  OdpovědětSmazat
 14. Když si uvědomím, kdo a kde si teď mne ruce a naopak, kde jsme za hlupáky.....
  My, obyčejní lidé, nemáme sice uniformy ani zbraně, ale přesto jsme plnohodnotní vojáci v této válce.

  OdpovědětSmazat
 15. Již delší dobu se na pořad Otázky V.Moravce,Máte slovo s M. Jílkovou a pořad M.Wollnera nedívám a jsem v pohodě.Ubohost těchto relací je pod úrovni normálně myslících lidí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nejste jediný, koho nechávají takové stupidní estrády v klidu!
   Potkal jsem soudruha Moravce v Makru v Babišově (Průhonicích), chtěl jsem mu dát pětikorunu, aby si zašel na polívku, vypadal totiž, jako ti, co chodí do Armády spásy! Tepláky s vymačkanými koleny, mobil u ucha a poletoval, jak kdyby ho tam ještě měl!

   Smazat
 16. Dle Úmluvy o zákazu chemických zbraní by měla Ruská federace deklarovat "vývoz" toxinu ricinu (neplést si s projímadlem ricínovým olejem) do České republiky. Jinak jsou v rozporu s mezinárodním právem. Pro méně chápavé, je to pokus o vtip na úrovni Respektu a kdyby to nebylo k pláči tak je to k smíchu. A Ti co pustili tuto informaci do bulvárního plátku Respekt (ó jak zavádějící název) bych odebral prémie a zbavil je tzv. příspěvku za službu za porušení zákona a šíření poplašné zprávy. A mezi námi velice nízké kvality, co zavání diletantizmem. Styďte se... Pozn. kdo potřebuje webovou adresu ke zjištění identity přispěvatele si ji zjistí, má na to aparát. Anonymita neexistuje

  OdpovědětSmazat
 17. Jenom k doplnění k 9:09 úmysl vývozu Ricínu do ČR musí RF deklarovat 40 dní předem s určením místa kam, množství látky a účel vývozu. To samé musí deklarovat Organizaci i Česká republika. Tak babo raď. To asi čuč.. i Respekt nedocenili

  OdpovědětSmazat
 18. Moravec je buzerant.

  OdpovědětSmazat
 19. Neměl by raděj dostat ochranku Moravec?...to až tak berete ohledy na jeho sexuální orientaci?..chápu,že pánský stud je největším studem na světě, ale že zde je ohrožena existence ČT,to si neuvědomujete?...je to obrovská lehkovážnost...

  OdpovědětSmazat
 20. Víte, jak to nakonec skončí to pátrání po zdroji? Ta informace přišla z Ukrajiny a té byla podsunuta CIA. Koudelka bude tvrdit, že tu informaci dostali z ověřených zdrojů, ale že nemůže říci u kterých a že nemá tušení, kdo ji z BIS vynesl. A ten kokot Kundara nemusí zdroj sdělovat a máte to jako s tím Novičokem, nic se neprokáže, ale novináři napojení na CIA o tom budou mlet půl roku. Čín dříve se KSČM zbaví Filipa, tím lépe.

  OdpovědětSmazat
 21. Sochař a prominentní synek Kolář má stažené půlky. 2. série fake news telenovely Skripal?

  http://svobodnenoviny.eu/sochar-a-prominentni-synek-kolar-ma-stazene-pulky-2-serie-fake-news-telenovely-skripal/

  Sergej Lavrov pokojně sedí ve svém křesle , pokuřuje doutník a směje se českým politikům:

  http://svobodnenoviny.eu/sergej-lavrov-pokojne-sedi-ve-svem-kresle-pokuruje-doutnik-a-smeje-se-ceskym-politikum/

  Církev se spojila s italským starostou, aby usnadnila imigraci:

  http://svobodnenoviny.eu/cirkev-se-spojila-s-italskym-starostou-aby-usnadnila-imigraci/

  OdpovědětSmazat
 22. CNN PRIMA NEWS? BÉČKO ČT 24 …
  https://pravyprostor.cz/cnn-prima-news-becko-ct-24/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11:42 Už ten název budou tam vnucovat ty „správné" transatlantické názory.

   Smazat
 23. Tak nam přibyl dalši nalejvaci kanal.CNN Prima.Konecne se dozvime,kteři Rusove zachranili Prahu.Vyzvali Pavlika Morozova-Novotneho aby to narodu sdélil.Dal uz jsem nekoukala,nestojim o infarkt.Je tohle Bila hora nebo Mnichov?V kazdem pripade je to k po.rani.

  OdpovědětSmazat
 24. Oznam vlade sr chazarska satanisticka mafia vatikan jezuiti cierna slachta idu na popravu.

  https://www.youtube.com/watch?v=ZRIe6kY9sH0

  OdpovědětSmazat
 25. Nechte je bejt, ať se bojej. Vždyť oni dobře znají všechny ty zákulisní tahy. Jejich strach je o to větší, než u neinformovaného obyčobčana.

  OdpovědětSmazat
 26. Zkouší se, kolika lžím, dehonestacím a absurditám uvěříme. Proto je třeba pěstovat kritické myšlení nebo alespoń zdravý selský rozum.
  Takže na letišti čučkaři otevřeli ruskému diplomatovi kufřík, dovezenou neznámou tekutinu podrobili chemickému rozboru, zjistili, že je to ricin, který má být podle mezinárodní smlouvy deklarován 40 dnů předem, kufřík s ricinem předali diplomatovi a umožnili mu odjet na ambasádu. Pak zavolali do Respektu, kam to nahlásili.
  Poté, co to veřejně oznámil Respekt, dostalo Bratrstvo kočičí pracky ochranku, kterou platí daňoví poplatníci.

  Příběh hodný pro vyvedení v komiksové podobě pro děti od 5 - 5,5 let.
  Proč toho diplomata, který údajně porušil všechny protokoly a mezinárodní smlouvy, okamžitě nezatkli? Na to se žádná imunita nevztahuje. A oni vlezli diplomatovi do kufříku?

  I jako zpravodajská hra je to primitivní.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 12:57 pokud se nepletu, osoba vybavená diplomatickým pasem a její zavazadla nepodléhají kontrole, takže mi není jasné, jak byla získána informace, že daná osoba převážela ricin, který snad ani nebyl zabaven ... Ostatně, jakým způsobem by asi prostřednictvím takového jedu kdo na cílovou osobu zaútočil? Hřiba, Novotného a Koláře by pozval na kafe? Mezi řečí by ho každému do kafe cvrnknul a hned se k odchodu omluvil?To jako aby u toho nebyl?
   Jen tak mimochodem, lahvičku, lahvičku do ČR ti břídilové potichu nedovezou, metráky čehokoli jiného, jako nic?

   Smazat
 27. Soudruzi v ČT udělali někde chybu. Už jen ta režie, aqarium s bublinami a blbinami vypouštěnými kapříky kol stolu, které drží na háku (udici) pan moderátor. Když se omylem některý z kapříků odkloní od role, octne se na trestné lavičce s má ušrum. Tak vypadá výchova kapříků a diváků v přímém přenosu. Má to jen jednu chybu, už jim nikdo nevěří.

  OdpovědětSmazat
 28. "Rozmohl se nám tady takový nešvar". Pražská Kavárna a její mediální polibyro ČT24, nám ústy Václava z Kavčích hor za metodické péče Aspen Institutu a jeho tajných přátel a sponsorů s železnou pravidelností vstupují každou neděli do našich domovů, aby rozehrávali absurdní dramata o obrazu pravdy a lásky, která plodí lež a nenávist, o společnosti, kterou prý demokracie nespojila pro blaho a úspěch celé země, ale naopak rozdělila na ty bohaté, chytré a chudé a hloupé socky. O hrozbách, které prý opět přicházejí. Tentokrát ne ze Západu, ale prý zase z Východu. Jeden se v tom nevyzná. A tak každé nedělní poledne musí nastoupit "rychlá rota" z Kavčích hor vedená vševědoucím Václavem, aby všem těm chudým sockám vysvětlili, jak to absurdní společenské drama země, "nahlížet". A my všichni to přece víme. Milý Václave děkujeme, bylo toho dost. DĚKUJEME ODEJDĚTE

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. tak do mého domova nevstupují, na Oravce jsem se přestal dívat snad již před 15ti roky :-)

   Smazat
 29. Vždyť se neřídili ani tím Bondem.Ten by nebyl tak pitomý,aby někam šel v době největšího cvrkotu a ještě nejspíš s průsvitnou igelitkou,aby ten ricin mohl zahlédnout i Kundra

  OdpovědětSmazat
 30. Stupídny Moravec nie je to najhroznejšie na tejto veci. Ani skorumpovaná redakcia ČT nie je až taká hrôza. To, čo je NAJväčšia katastrofa je - že vysoké percento ovčanov je ochotné veriť takýmto stupídnym demagogiam. NAJväčšia katastrofa je - že vysoké percento ovčanov považuje všetky absurdné lži z televízie za pravdivé. NAJväčšia katastrofa je - že vysoké percento ovčanov používa namiesto svojho mozgu svoj TV prijímač.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Podle ankety na Parlamentních listech historce ricinem věří 5% čtenářů.

   Myslel jsem si, že Babiš ustojí útoky, ale neustál. Lavrov se ptá, proč komentuje něco, o čem sdělí, že neví, jak to bylo. Nejsem voličem ANO, jen jsem je měl za rozumné lidi.

   Smazat
  2. Bingo Anonymní4. května 2020 18:55 trefil jste do černého.Dokud bude mnoho občanů sledovat blití v čt,nova a podobných žump tak dopadnou volby v neprospěch.Dokud bude politiky ovládat žumpa působící nejen v ČR pod názvem ASPEN-pod vedením Bakaly,krvavé Madly,kde jsou v seznamu lidí ovládaných ASPEN bandou ministři vlády ČR Hamáček,Adam Vojtěch,Plaga a např.Dlouhý Vladimír, Středula Josef a spousta dalších tak se ze sraček občané nedostanou.Tyto figury jsou připraveni hned po volbách oblbovat občany ČR.

   Smazat
  3. Takže v Aspen lóži jsou to bratři a sestry i s řeznicí a když vylezou ven, tak se rozejdou do svých stran a staví se proti sobě. Ale jsou to jen loutky. Loutkovodiči se veřejně nevystavují. Commedia dell arte.
   Znamená to, že ČSSD, Ano, odbory, ..., všichni členové Aspen lóže, schvalují ukradené hornické byty bratrem Bakalou? Jak ti lidé mohou spát?

   Smazat
 31. S Moravcem a s celou ČT nikdo nic dělat nebude!!!Pracují totiž na "politickou objednávku" té správné strany.A to samé platí pro šmejdy Hřiba,Koláře a Novotnýho.Tak jako platí beztrestnost pro některé naše milé spoluobčany,jako např.Bakala,Kožený a další a další ,kteří byli a jsou jen nastrčené loutky obršmejdů z té správné strany.A my všichni na to čumíme s otevřenou hubou jak si naši "noví přátelé" za pomoci svých mopslíků u nás vytírají s námi p...l ve všech možných i nemožných oblastech.Vypadá to že sneseme všechno.

  OdpovědětSmazat
 32. https://www.aspeninstitutece.org/people/?gclid=EAIaIQobChMIxNTw__ma6QIV1ueaCh2qIQpSEAAYASABEgJSVPD_BwE

  je tami Gabal,Jan Hartl Daniel Kroupa a spousta dalších řízený Bakalou a spol. to jen pro zlepšení informovanosti např z DVTV Emma Smetana,Cyril Svoboda,Eva Romancovová,Lukačevič ze Seznamu,dále Jakub Landovský,Jan Pirk,Jan Macháček,Jan Zahradil,Jiří Pehe,Jiří Šedivý,Karel Havlíček ministr průmyslu a dopravy,Lenka Bradáčová,Lukáš Kovanda,Lukáš Lukačevič

  OdpovědětSmazat
 33. https://www.aspeninstitutece.org/people/?gclid=EAIaIQobChMIxNTw__ma6QIV1ueaCh2qIQpSEAAYASABEgJSVPD_BwE

  je tami Gabal,Jan Hartl Daniel Kroupa a spousta dalších řízený Bakalou a spol. to jen pro zlepšení informovanosti např z DVTV Emma Smetana,Cyril Svoboda,Eva Romancovová,Lukačevič ze Seznamu,dále Jakub Landovský,Jan Pirk,Jan Macháček,Jan Zahradil,Jiří Pehe,Jiří Šedivý,Karel Havlíček ministr průmyslu a dopravy,Lenka Bradáčová,Lukáš Kovanda,Lukáš Lukačevič

  OdpovědětSmazat
 34. v ASPENu je Robert Plaga,Zuzana Roithová Tomáš Etzler působil v Číně ho vyhodili z ČT a spousta dalších figurek zajímavé je to,že z čt a čro tam mnoho figurek není

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.