Reklama

úterý 5. května 2020

Havlíček: Držel bych se toho, že ne všechno, co vyjde v médiích, tak je

Lubomír Man 
5. 5. 2020
Politika „pražské kavárny“ reprezentovaná v nedělním vysílání ČT pořadem Otázky Václava Moravce zabředává do stále hlubší a hlubší stupidity. Už jen když vezmeme v úvahu, že něco tak pitomého a absurdního, jako je ruský agent přijuchavší do Prahy s aktovkou plnou jedu pro naše vynikající tři starosty, se vůbec může stát předmětem vážně se tvářící debaty a jmenovitě tedy nedělní debaty OVM, máme zde jako na talíři otázku duševního zdraví toho, kdo tento problém do debaty zařadil, stejně jako duševního zdraví těch, kteří jsou před tváří celého národa ochotni se s výtečníkem, který tohle provedl, vůbec bavit.Protože propánakrále, copak jsme už z těch všech Agentů 007, které se na nás od sametu až dodneška z filmových pláten a TV obrazovek valí, zpitoměli tak, že si nedovedeme postavit otázku, pro koho je to dobré, či mohlo by to být dobré, a podle toho se i k problému, jako je tento, postavit? A tedy zeptat se sama sebe, co dobrého by Rusko dosáhlo a jak by se zlepšila jeho pověst ve světě, kdyby zabilo tři pravděpodobně nejpitomější obyvatele Prahy? 

Protože kdybychom to s rozumem nezkaleným nějakým dryákem provedli, či kdyby takovéto úvahy byli schopni též redaktor Moravec a pirát Bartoš, nemohli by přece dokonce ani oni brát tuhle neuvěřitelně groteskní kovbojku o ruském agentu s jedem v aktovce vážně, museli by se přece lidsky zasmát tak, jak se tomu dnes směje dle ankety Parlamentních listů 95 procent našich lidí, museli by další účastníky debaty obejmout kolem ramen a namísto tlachání nad nesmyslem, jaký jsme v naší novodobé historii ještě nezaznamenali, by je pozvali do místní kavárny na drink.

A teprve až tam, kdyby se mluvilo upřímně a od srdce k srdci, by věta ministra Havlíčka ze skutečně proběhlé debaty OVM i z titulu tohoto článku získala správný lesk, protože by ji jistě doprovodila spousta vět dalších, ministrův výrok dokumentujících i potvrzujících.

Což by se pochopitelně týkalo i pořadu OVM. A redaktor Moravec by se smál, až by se za břicho popadal, a možná by dokonce i kápl božskou…


30 komentářů :

 1. Dvořáku, jak píši každý den a moje uvahy SE potvrzují.Pouze pomluvy ČT, USA a Západu, nic jiného tady nečtu. Pouze chorobná nenávist několika pacientu a vy dvořáku jako jejich lékař je v jejich nemocech neléčíte ale podporujete.
  Zase stalinista man a zoufalec paroubek dehonestují a pomlouvají ČT. Co tím dokážete NIC! Tak na ČT nečumte a máte pokoj! UBOŽÁCI!
  Včera v pořadu ČT24 interview to pan Vystrčil dal komoušum pořádně sežrat, tak proto dnes ty ubohé odezvy!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Proč tu lezete? To vám nestačí lživá chvála na ČT?

   Vymazat
  2. Co pozitivního, byste napsal vy? Indický běžec je druh kachny, to jistě víte. A váš příspěvek, bohužel, kachnou je. Napište zajímavý článek, klidně úvahu o žalování starosty Koláře paní Layenové, nebo zhodnoťte jak na vás působí ruský tank přikrytý německou helmou vystrčený na tom falusu v Řeporyjích. Prezentujte v klidu a slušně svůj názor. Jistě vás za to nikdo nesežere. Přeji vám klidný den!

   Vymazat
  3. 9:09 Vy nejste "indický běžec", vy jste placený agent provokatér Pepek Vyskoč a o tom to je. Vy do místní slušné společnosti vůbec nezapadáte, jste si toho vědom, ale musíte tu pracovat v potu tváře a obhajovat neobhajitelné, nedůvěryhodnou a prodejnou ČT, topící se západ a krachující USA, pro které žijí ve zbytku světa jenom indiáni k vyhubení. Běžte tam, kam patříte, go home, amigo (spíše jsem měl napsat "blbe") :-)

   Vymazat
  4. 10:07, chválabohu, redakce propustí alespoň tohoto. Buďte za to rád.

   Vymazat
  5. Nevstupuje do diskuze pod pseudonymem "Indický běžec" přímo starosta jedné pražské části? A spolupracuje při tom s vnukem jednoho SS-áka...

   Vymazat
  6. 09:09 Měl byste svého zaměstnavatele požádat o přeřazení na jinou práci, třeba do archivu. Pokud MV reprezentují běžci vašeho typu, tak je protiruská propaganda bez nároku na úspěch, na to je vaše mentální dýchavičnost příliš zřejmá.

   Vymazat
  7. Ještě číst tady vaše výrony, to už snad NE! Kdo to dal sežrat komoušům? Malý napoleonek, ten se také bojí, až nechává fleky na židli v ČT.

   Vymazat
  8. 9:09 kachna,kachna ty si přímo libuješ v tom svém kreténismu

   Vymazat
  9. 20.33 no a vidíte kolik má reakcí na své keci. Je tu veleúspěšný diskutér a zvedá počty diskutujících. Když to tady tak všude sečtu tak určitě kolem padesáti...

   Vymazat
  10. Hloupý kačere!

   Stále bráníte zuřivě demokraturu a ještě nenávistněji útočíte na tzv. komouše. Marně dumám proč? Asi vašeho dědečka usvědčili z keťasení s potravinami nebo bony a protáhli ho pionýrským táborem (o vězení za socíku nemohla být ani řeč).

   Ale k věci. není důležité pojmenování (věcí a lidí - podstatná jména, názorů, činů, zločinů - slovesa). Důležitý je obsah pojmů a hlavně pravdivost výroků. No a to se likviduje tzv. indoktrinací neboli fanatickou výchovou. Uměli to již judaji, křesťani a po nich komunisti a fašisti. No a štafetu úspěšně převzali demogradi a korporátní liberasti. Výsledky jsou vždy stejné (dejte nám vaše děti a my z nich uděláme vaše vrahy). Beduchá, tupá a nemyslící stvoření, ochotná za přesvědčení svých ovladačů obětovat život svůj, svých předků i potomků. Odpovězte mi na tři otázky (pravdivě o otevřeně)!

   1) co vám udělali komunisté (konkrétně)
   2) co vám udělali Rusové (konkrétně)
   3) co je pro vás svoboda a co otroctví (konkrétně)

   Těším se na vaši pravdivou odpověď a diskusi, kterou na NR vyvolá. Možná pak pochopíte, že kritika diskutérů na NR z vaší strany byla pohledem vás do zrcadla, tedy pokud máte oči, rozum a morálku (ne vlčí, ikdyž i ta je svým způsobem poctivá).

   Ďuro Trulo alias Somárik Sprostučký

   Vymazat
  11. 14.40 A vy myslíte, že vám odpoví? Tak jste naivní? On tu prostě rozpoutá nesmyslnou debilní debatu a pak se baví reakcemi na jeho kydy. Jste jeho kořist. M.R.

   Vymazat
  12. Ten pán "Pindický běžec" nebere na vědomí, že jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá. A tak ultralhářství v oblasti historie, které zachvátilo západní civilizovaný svět, se rozlilo i do české pánve. A je tedy jasné, že výmysly a velmi zlomyslné pomluvy jsou oponovány promluvami protistrany. Jen ale jak vymýtit lhářství, které u nás zakotvilo s převratem socíku v diktaturu kapitálu v r. 1989? Že by to věděli pahistorici ustrkujícího ÚPRDU?

   Vymazat
 2. To jim nikdo nesežere takovou frašku a můžou si us poskoci plácat co chtěj. Jinak na seznamu je článek že každý 10 rudoarmějec pohřbený na Olšanech umřel na otravu alkoholem. Jen další fašistické kecy.

  OdpovědětVymazat
 3. Bretschneideři dostali povel k akci, a tak plní rozkazy i kdyby byly sebepitomější. Vždyť jsou to pořád ti samí hoši a holky z Institutu krvavé Madly a ostatní z fanklubu baráku Na Tržišti. Prošetřování zavinění Kuberovy smrti navrhují trafikanti Dientsbier a Fischer a vyšetřování se dozajista ujme někdo z okruhu Bradáčové či Olomouckého SZ. Šlachta s Kundrou se také synchronizovali s akcí a už chybí jen kulturní fronta, kterou drží na uzdě pouze koronavirový výpadek dotací. A celé to má zřejmě na povel STS Chvojkovice-Brod (Koudelkova tisková kancelář, kdysi prý civilní kontrarozvědka, která měla pracovat snad pro zájmy ČR, což si po obdržení zlaté plakety nevalné hodnoty nemůže Koudelka pamatovat...)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. i placení agenti se snaží seč mohou - viz náš Pepek Vyskoč (9:09)

   Vymazat
  2. Havlíček: Držel bych se toho, že ne všechno, co vyjde v médiích, tak je. Přesně tak. V médiích se píše, že Koláře a Hřiba chrání policie. To ale není pravda. Je chrání pouze speciální komando městské policie, které nechal vytvořit primátor.

   Vymazat
 4. Posílám adresu, kde jsou i další lidé řízené Bakalou a Madlou.  https://www.aspeninstitutece.org/people/?gclid=EAIaIQobChMIiquqzYCc6QIVB5zVCh1eqQiTEAAYASABEgLP_PD_BwE

  OdpovědětVymazat
 5. Indický běžče,běž do hajzlu.Kyž Vystrčil hejtmanil na Vysočině,vítal prvního občánka.Matkou byla nezletilá cikánka,otcem JEJÍ VLASTNÍ otec.Namísto policistů s klepety přitáhl Vystrčil kytici s gratulací.

  OdpovědětVymazat
 6. Na vás jsem Indický běžče 9:09 čekal. Při svých správných pohledech budete vědět, jak bylo zjištěno, že onen ruský diplomat měl v kufříku či aktovce lahvičku ricinu. Pak, jakou máte představu o postupu, aby se onoho ricinu dostalo pánům Kolářovi, Hřibovi či Novotnému. Děkuji

  OdpovědětVymazat
 7. Oficiální pravda. Co píšou oficiální média v souzvuku s manželkou pana Kubery.
  Kuberova manželka Věra říká: "To nejhorší ale je, že stále nevíme jistě, na co manžel zemřel, a už nevěřím, že se to někdy skutečně dozvím." Rodina čeká tři měsíce na pitevní protokol, o který požádala nemocnici.

  Tolik oficiální zpráva, zatímco primářka patologie tvrdí, že důvod úmrtí pozůstalým sdělila a pokud chtějí písemnou zprávu, mají si podat žádost. Tu dosud nepodali. Kdo má pravdu? Podle oficiální propagandy pravdu mají oficiální média, která spolu s vdovou spekulují nad příčinou úmrtí, jež bezesporu souvisí s připravovanou cestou šéfa Senátu. Možná to ani nebyl infarkt, ale otrava ricinem

  OdpovědětVymazat
 8. Jedia mají 6. majitelů a brzo budou 4. a zakáží konspirační net. Vyberete si z jediné pravdy molocha mamona úžera.

  OdpovědětVymazat
 9. Jedia mají 6. majitelů a brzo budou 4. a zakáží konspirační net. Vyberete si z jediné pravdy molocha mamona úžera.

  OdpovědětVymazat
 10. https://cz.sputniknews.com/svet/2020050511897006-at-si-precte-rozsudek-norimberskeho-tribunalu-v-rusku-zareagovali-na-kolaruv-dopis-sefce-evropske/

  Kolář rozsudek norimberského tribunálu asi číst nebude, ale evropskou komisi, která vůbec, ale vůbec není fašistická, by zajímat měl.

  OdpovědětVymazat
 11. https://beforeitsnews.com/new-world-order/2020/04/breaking-news-busted-documents-exposing-the-covid-1984-plandemic-is-a-world-economic-forum-rothschilds-unciamockingbird-media-crown-us-corporation-de-facto-government-production-amountin-8842.html

  Američané si také musí být vědomi toho, že luciferiánský kabal, jezuité, sionisté provozovali systém světové správy a centrální bankovnictví, což je ve skutečnosti systém obchodování s lidmi a otroctví ovládaný podle Rothschildů (Vatikánských bankéřů) ovládaných BIS, MMF, FED , Světová banka a národní centrální banky. Nedávno jsme byli upozorněni, že FED a Treasury převzala / provozuje Shady židovská (sionistická) společnost kontrolovaná BLACK ROCK a FED nyní nakupuje VŠECHNY

  OdpovědětVymazat
 12. Pokouším se překonat odpor k Iběžci, který mi brnká na nervy. Patřím ke střední třídě a po předcích jsem zdědil jen dříve závadný původ, leč jsa bez restitucí nejsem za vodou a proto inklinuji doleva (byť zděděné DNA směřuje vpravo). Hulvátství se u nás doma tolerovalo jen pro hospodské a pavlačové experty. Poúnorovou elitu, maminka nazývala "Rudou buržoasií" a 1.dámě prý čouhala z lodiček sláma. Dodnes si pamatuji výrok - kdo se narodil pod lavicí, nemůže na lavici-. Platí to i dnes, nesoudim tím vnější karoserii, ale vnitřní výbavu osobnosti. Krásný důkaz podává pan(í) Iběžec, až budou otevřené hospody, tak tam najdete hodnotnější lidi. Dnešní pravici a její poskoky lze bez problémů přirovnat k poúnorové honoraci. Je-li to možné,uberme na aroganci a netleskejme ignoranci

  OdpovědětVymazat
 13. No, tak bych si udělal inventuru za poslední dva tři roky, kolik bylo odsouzeno lidí a k jakým trestům, za šíření poplašné zprávy. A buď bych dotčená média obdobně oflastroval, nebo bych ty předchozí případy amnestoval a odškodnil. Samozřejmě s dodatkem, že se tento paragraf vyškrtne a od současnosti můžeme říkat, alespoň co se tohoto ranku týká, úplně všechno.
  Každý, kdo se bude nudit, si může zavolat na policii, že tam a tam umístil bombu, nebo že právě přiletěl agent 007 zakroutit krkem našemu starostovi, protože mne včera nasral.
  Je to jednoduché a říká se tomu princip jednoho metru. Mimochodem, v ústavě máme zaručenou rovnost před zákonem.

  OdpovědětVymazat
 14. Indický běžec je nastrčený bourač diskusí. Vůbec nepochybuji o tom, že to má v popisu práce. Nevím, kdo mu dělá výplatu, ale zadarmo to určitě nedělá.
  Setkávám se denně s lidmi rozdílných názorů. Často to nejsou žádní hlupáci a když jim vyložím své argumenty, doplněné zdroji informací, minimálně uberou plyn. Ono změnit názor o 180 stupňů nejde najednou. A já to chápu.
  Dnes jsem například vedl debatu s jedním člověkem na téma, financování duhy. Oponent tvrdil, že jsou financovaní zejména ze zahraničí. Řekl jsem mu, že drtivou většinu peněz dostávají od nás, daňových poplatníků. Nevěřil. Tak jsem mu našel finanční zprávu Duhy olomouckého kraje za rok 2018. Cca 90% přijatých peněz byla od Čechů. samozřejmě různými kličkami. Byla tam třeba částka od Libereckého krajského úřadu. Musel jsem se ho zeptat, zda Liberecký krajský úřad má nějaké doly na peníze, nebo dostává přerozdělené daně od nás všech. Teprve pak mu došlo, jak je tento současný systém prohnilý. My si vykrmujeme ty největší škůdce nás všech. To nejsou jenom paraziti. To jsou likvidační paraziti. Jim nestačí život bez práce. Oni skutečně usilují o naší likvidaci.
  Indické kachně evidentně nedochází, že po našem zániku bude muset začít makat. O jeho služby mizerného práskače a patolízala nebude zájem. Jenom Praha takovými hnidami praská ve švech. A ti co budou u lizu si vyberou jenom ty skutečně dobré. Na zbytek zbudou lopaty.

  OdpovědětVymazat
 15. Myslím si, že jste "běžce" potěšili pozorností, kterou jste mu věnovali. Já se vrátím k "veřejnoprávní", ta se potřebuje dovzdělat, neustále se dopouští elementárních chyb. Vždyť i překonáný Goebbles radil svým novinářům - nelžete, jen co je vhodné zdůrazněte a to co je nevhodné nezveřejňujte. Žel ani to dnešní média neumí a máme tam samé absolventy univerzit (snad i dobře placené). Díky, pro nás konzumenty je verifikace, jejich produktů, velmi snadná.

  OdpovědětVymazat
 16. Media všechna v rukou kapitálu včetně čété jsou to poslední, čemu lze přikládat jen špetku víry, leč mentálně zaostalými. Dne se dočítáme o hrdinech epidemie Covid-19 a jsou jmenování Prymula, Dušek, Hamáček. Nic proti nim. Prymula je povoláním epidemiolog, má zkušenosti ze své vojenské éry z manipulacemi s biologickým materiálem pro válečné účely, za to se stal plukovníkem a cosi jako prof. na Voj. lék. akademii. Po nástupu na místo ředitele fakultní nem. v Hradci Králové se spojil se s ostatními byvšími kariérními soudruhy a vyhazoval slušné lékaře,i nejkvalitnější odborníky svého druhu v ČR, antikomunisty, kdysi za socíku pronásledované - ti se ale dobře uchytili po vypuzení v zahraničí - "jakoby se nic nestalo". Pan Prymula je přece výborný vakcinolog, jeho "dcera" založila pro to firmu a pro finanční machinace, na kterých stát tratil miliony byl pan Prymula na hodinu "uvolněn" z funkce ředitele FN 2017 - pamatujete - skandál, ale společenství někdejších soudruhů se ho podařilo utlumit, jinak pan dr. Rath je běloskvoucí altruista. Pan Dušek - počítá nemocné a mrtvé, jistě záslužné, ale že by hrdina zvládání koronavirové epidemie?
  Pan Hamáček, ministr vnitra - a spor zda řídit stát v době pandemie Covid 19 podle zákona bojujícího konkrétně proti masové hrozbě lidskému zdraví a životům - nebo podle zákona o nouzovém stavu, řešícím problémy např. plynoucí z povodní?!
  Ne hrdinou pandemie u nás je samozřejmě pan Babiš a Vojtěch, záchrancem kapitálu pak paní Schillerová, přesto, že finanční injekce si nejvíce fasují ti, kteří na pandemii vedle dotací od státu z kapes pracujících vydělávají domácí prací - třeba kadeřnice obchází byty klientek, dostávají jako SVOČ a nakonec i jako matky dětí - není to prima život? Ale pro kapitál je typické dělat z nýmandů světové objevitele a naopak zasloužilé lidi zadupávat do země.Tak je to i u nás s "hrdiny" epidemie!!! A co zdravotníci, hasiči a zejména občané, kteří dělají vše pro to, aby se epidemie nešířila!?

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.