Reklama

pondělí 11. května 2020

Jak zakrýt výročí německé porážky: Skeč v podání Páté kolony. Bondovka krachla. Zrzek z Dejvic se zhlédl v Bil’akovi. Zachraň mě, Lejnová! Vtrhne NATO do EP na obranu Babiše? Chybička se vloudila

Originální grafika ProtiProud
Petr Hájek
10. 5. 2020  ProtiProud
Petr Hájek hodnotí kreativní nápady zdejších německých kolaborantů, kteří při výročí osvobození sní o dalším „Drang nach Osten“


Oslavili jsme dosti typicky významné výročí pětasedmdesáti roků od porážky Němců, kteří si chtěli podrobit svět a nás vyvraždit: kácením pomníků našim osvoboditelům, stavěním památníku zrádcům a Hitlerovým vojákům a zoufale zpackanou provokací proti Ruské federaci, jejíž důsledky zatím nelze ani odhadovat.

Ničím jiným není zpravodajská fraška, rozehraná nikoli náhodou právě v této době. Je hodna „dědiců“ odkazu Václava Havla, kteří ji jednak zkonstruovali, jednak si v ní rozdali hlavní role: Byla havlovsky absurdní, nepůvodní, umělecky mizerná – ale dostalo se jí obrovské pozornosti u nás i v zahraničí. S ambicemi stát se „světovou“, na což nepoučitelní architekti dalších válek proti slovanské velmoci rádi slyší.

Široká veřejnost se jí nezabývá, nebo si jen ťuká na čelo. Jako z chlupaté deky trčí totiž z této „bondovky“ její umělost a la teze, tak charakteristická pro zdejší havlistickou kavárnu: Smyslem bylo co nejvíc poškodit naše beztak již dlouhodobě narušované normální vztahy s Ruskou federací (včetně hospodářských). Tím nás učinit ještě více závislými na historicky i aktuálně nebezpečném západním sousedovi, který nás již opět pokládá za svůj protektorát (nejen v ČT už ČR říkají 17. spolková země), za montovnu a popelnici své produkce. Jenže v tomto šmíráckém skeči šlo bohužel ještě o víc.


Svědek: mrtvý taxikář


Rozehráli jej nikoli jen ze symbolických důvodů právě v době výročí zhroucení minulého pokusu o „evropskou integraci“, v níž měli historické státy a národy zaniknout ve Třetí říši. V té současné Čtvrté se Hitlerův krach proto nemá připomínat. Tím spíš, že globalisté v průběhu pandemie dál těžce ztrácejí své pozice. Jejich plán na Báječný nový svět pro vyvolené elity (ostatní budou zlikvidováni) dostává aktuálně podobné trhliny jako Hitlerovo tažení, když dospělo ke Stalingradu. Protože ignorují historické zkušenosti, opakují führerovy chyby – a jednají právě tak, jako tehdy on: otevírají další místa útoku na ruské frontě.

Proč k tomuto velkolepému plánu ovšem centrála německé Páté kolony v českých zemích musí používat bezvýznamné pražské komunální pičmundy? Jenže – co jí zbývá? Již zhroucením Topolánkovy, respektive Nečasovy vlády (a s ním i ODS) – a poté i pádem Merkelové podržtašky premiéra Sobotky (a s ním i ČSSD) – ztratili kolaboranti větší část vlivu na zahraniční politiku. Zčásti se do ní nakonec vklínili pražskými socialisty, jejichž kmotr, „Bruselan“ Poche (patrně z německého „pochen“) bušil do předsedy Hamáčka, aby ho na „zamini“ dostal. Zasáhl sice prezident republiky, který Pocheho (za zoufalého kvičení Páté kolony) odmítl jmenovat, ale už neměl dost politické síly, aby zabránil dosadit místo něj kmotrova bruselského „asistenta“ Tomáše Petříčka.

Že ovšem Poche ministerstvu zahraničí prostřednictví své loutky stále pevně velí, ukázal ostatně tragikomický incident z minulého týdne: Petříček zajel na „nalejvárnu“ za Pochem. Porada nad další koordinací protiruské provokace tajných služeb měla zůstat natolik utajena, že jel za kmotrem raději bez svého služebního vozu a policejní ochranky (BIS a policie přece jen pořád ještě není totéž). Když se nad ránem vracel domů, řidič taxíku havaroval (a zahynul), Petříček přežil – ale utajenou schůzku to vyzradilo. Bondovka s tajemným mrtvým svědkem tedy pokračuje v krásně nasvícených kulisách.Výron malého Bil‘aka


Jenže fraška kolem údajného příjezdu ruského špióna, jenž prý vezl „jed na krysy“ (ricin) k „popravě“ statečných svazáků TOPky, Pirátů a ODS, mezitím podlehla výsměchu i z některých mainstreamových médií. Britsko-americký agent v čele BIS musel pustit do oběhu trapnou historku o „anonymním udání“. Proto ani v Bruselu si té podřadné hříčky raději moc nevšímali. Ostatně přednost v takzvaném Evropském parlamentu zrovna mělo udání Hřibových Pirátů na Andreje Babiše. Že je moc prý bohatý na to, aby mohl být v politice. To se v bolševickém „liberálním“ socialismu pochopitelně nesmí. Soudruzi z centrály prostě nevědí, kam dřív skočit, kvůli dalším a dalším tvůrčím nápadům pražského „kinderkomunálu“.

Kalouskův starosta Kolář proto využil vzpomínek na výročí. Tehdy pražský rozhlas volal o pomoc a maršál Koněv se vydal z Berlína bojujícímu městu pomoci. A pomohl. Kolář to moc dobře ví, ač spolu s toxickým Hřibem a oplzlým Novotným tvrdí opak. A tatínek Kolář mu také nalil do hlavy, jak účinný byl dopis Vasila Bil’aka soudruhu Brežněvovi. A tak sedl a psal. Jeho květnové „Praha volá o pomoc“ velitelce bundeswehru Ursule von der Leyenové (kterou Merkelová pro neschopnost zbavila velení a „vykopla“ ji na šéfku bruselské „Komise“) má vysoké kvality svého vzoru: Na saka nepúšťať, chtělo by se říci:


Zachraň mě, Lejnová!


„Rusko obviňuje Západ z falšování historie a přepisování dějin, vede proti Evropské unii jednoznačnou hybridní válku, jejímž bojištěm se aktuálně stala Praha,“ píše zrzek z Dejvic, který jako nedostudovaný krejčí nezná rozdíl mezi obviňováním a konstatováním faktu.

Připomeňme tedy alespoň některá typická fakta: zářijová rezoluce Evropského parlamentu obvinila nikoli Německo, ale Sovětský svaz z rozpoutání druhé světové války. Ve falšování historie a v přepisování dějin pokračovala pak letos Evropská komise (již pod vedením dcery Franze Josefa Strausse)*) tvrzením, že koncentrační tábor v Osvětimi osvobodila spojenecká vojska, nikoliv Rudá armáda a maršál Koněv. Je tedy pochopitelné, že právě ji prosí o pomoc likvidátor Koněvovy sochy. Vyšetřování svého trestného činu, kterým porušuje mezistátní smlouvu (uzavřenou ostatně ještě jeho guru Havlem) rovnou vykládá jako další válku s Ruskem. Na pražském bojišti se právě hybridně rozhoduje o osudu světa, takže už je jasné, kdo bude v Dejvicích na podstavci místo Koněva.

„Chování, jaké známe z dob Sovětského svazu, je pro naši civilizaci neakceptovatelné a nesmí být tolerováno,“ buší statečně maršálskou holí hrdina protikomunistického odboje, kterému bylo při převratu pět roků. Proč říká „my“ není jasné, ale nejspíš jde o „pluralis majestatis“, královský plurál, kdy panovník, či jiný vysoký představitel státu o sobě mluví v množném čísle jako za časů římského císaře Diokleciána. Zvlášť půvabná je pak velikánova zmínka o „naší civilizaci“. Povýšit bruselskou diktaturu přímo na „civilizační okruh“, který vystřídal Sovětský svaz i v roli „kotle národů“ má ovšem krásou nechtěného už skoro něco do sebe.Pojďme vlítnout do Ruska!


To hlavní však v maršálově zvacím dopise teprve přijde:

„Pokud budeme jako Evropa tomuto pseudovelmocenskému tlaku východního obra na hliněných nohách ustupovat, nebude to znamenat nic jiného než pomalé, ale jisté zhroucení liberální demokracie.“ Už aby to bylo. Spíš rychlé než pomalé – ale hlavně jisté. Třeba má soudruh od těch tajných kolem sebe nějaké validní informace. Ale hlavně opět to „my, Evropa“ – v tomto případě tedy zřejmě on a Lejnová. Kdepak ustupovat! To si myslel Hitler také. Jenže oni je poženou ještě rychleji než jeho, jestli si chce pán Evropa z Dejvic hrát s nějakou další válkou. A on by tak rád:

„Vím, že EU není NATO a nedisponuje ničím, jako je článek 5. Washingtonské smlouvy, který zajišťuje členům aliance kolektivní obranu, ale jsem toho názoru, že v případech útoku na samotnou podstatu demokracie a svobody ze strany totalitních režimů by měla Evropa jasně dát najevo, že jakýkoliv takový útok na kterýkoli z členských států nebo jeho občany považuje za útok na svou podstatu a měla by jej jednoznačně odsoudit.“ 

Odpusťme soudruhovi hluboké neznalosti práva, ostatně dostal dekret z vyhlášené fakulty v Plzni… EU totiž ve svých zakládacích smlouvách článek o „kolektivní obraně“ svých členů má – a je to ostatně velmi nebezpečné ustanovení. Malí Bilakové s ním mohou kdykoli „pozvat“ Německo, aby ve své 17. spolkové zemi zasáhlo. Jenže on míří svou „žádostí a výzvou“ o pomoc jinam. Tam, kde nejspíš celou tuhle tupou šarádu zorganizovali.


Pomůže NATO Babišovi?


Lejnová zatím příliš nereagovala, tak to za ní vzal skutečný adresát Kolářova dopisu. Šéf NATO Jens Stoltenberg ochotně sdělil České televizi:

„Volení lidé ve volených pozicích mají právo rozhodovat a činit rozhodnutí, o kterých jsou přesvědčeni, že jsou správná. Samozřejmě se můžeme lišit v názorech, ale využívat výhrůžek a zastrašování ve snaze podkopávat jejich mandát demokraticky rozhodovat, to je něco, co je naprosto nepřijatelné. Jakýkoli pokus o použití síly či zastrašení zvolených zastupitelů je pokusem o podkopání demokracie jako takové. A proto na něco takového musíme silně reagovat a jasně říct, že to je neakceptovatelné.“

Měla to být výhrůžka Rusku, způsob, jak znehodnotit pětasedmdesáté výročí dobytí Berlína vojsky Rudé armády a ukončení druhé světové války na evropském kontinentě pražskou operací maršála Koněva. Jenže jak nevědí, kam dřív skočit, chybička se vloudila:

Jak již zmíněno, právě v té chvíli se totiž Evropský parlament obvyklým neslýchaným způsobem vměšoval do vnitřní politiky České republiky. Vyzval premiéra Andreje Babiše, aby buďto prodal Agrofert (což ani technicky nelze dříve než v horizontu roků), nebo odstoupil z funkce předsedy vlády. A teď, babo Lejnová, raď: platí tedy i pro tento případ slova generálního tajemníka NATO, když pseudovelmocenský tlak západního obra na hliněných nohách diktuje zvolenému zastupiteli členské země EU, aby odešel z politiky, protože je kapitalista?

Rozežene NATO Evropský parlament? Že by nakonec přece jen bylo k něčemu?

No prostě – oslavili jsme výročí, jak je v protektorátu Böhmen und Mähren tradicí, kterou ani pětasedmdesát roků nezměnilo: klaníme se okupantům a poštěkáváme na osvoboditele.

Jen to „my“ sem teď už naštěstí nepatří. Jen to tak vypadá, protože mají v rukou hlavní média – ta veřejnoprávní na místě prvním: Oni.


*) Parlamentu EU předsedá a tedy jej vede Ursula von der Leyenová, která není dcerou zesnulého Franze Josefa Strausse. Tou je europoslankyně Monika Hohlmeierová. Ta tvrdila, že koncentrační tábor v Osvětimi osvobodila spojenecká vojska, a ne Rudá armáda. ---- Za upozornění na věcnou chybu v textu děkujeme K.R. - redakce N.R.)

52 komentářů :

 1. Tak to cítím i Já. Hezký den všem.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Proč jsou všechni ti zrzkové tak zrádní??Havel,Kolář jsou toho důkazem

   Vymazat
  2. 17:51 Také Minář (milion chlívek).

   Vymazat
 2. Řeč přímá, jasná, nezpochybnitelná. Co do smyslu a významu. Tak na ně, na šejdíře.

  OdpovědětVymazat
 3. Volený Putin, na volené pozici, má rovněž právo silně reagovat na ty vaše pokusy přečmárávat dějiny a urážet vojenskou čest padlých příslušníků RA, kteří bohužel padli na území země, kde starostou, primátorem, či ministrem zahraničí může být kdejaký prvok.

  OdpovědětVymazat
 4. Již Eduard Beneš ve své jasnozřivosti prohlásil, že přijde doba kdy budou chtít zpochybnit jeho dekrety a budou se snažit očišťovat a podlézat Němcům a přijde doba kdy se zase 5. kolona postaví proti národu. Eduar Beneš před nimi varoval a měl svatou pravdu, protože ty zmije znal. Ta doba je dnes tady a ti zrádci jsou naprosto reální a znovu a již dlouho škodí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tady je je jeho text, jak jsem ho našel:
   Beneš měl pravdu,
   Vážení spoluobčané,
   v nedávné době jsem podepsal historicky významné dokumenty pro naši Československou republiku, to jest, dekrety prezidenta Československé republiky. Tyto dokumenty nám dávají naději, že se již nikdy nebudou opakovat tragické události let 1938 a 1939. Vědom si neblahých zkušeností národa, zejména z této druhé světové války, zanechávám Vám odkaz, ve kterém Vás varuji před všemi možnými dalšími požadavky za znovuosídlení našeho pohraničí sudetskými Němci, kteří byli po právu na základě nejen mých dekretů z naší republiky odsunuti. Může se stát, že mé dekrety vydané právě z rozhodnutí vítězných mocností druhé světové války, budou odstupem času revanšisty prohlašovány za neplatné. Může se stát, že se najdou "čeští vlastenci", kteří se budou sudetským Němcům za jejich odsun omlouvat a že budou nakloněni otázce jejich návratu. Nenechte se oklamat a jejich návratu nedopusťte. Hitlerové odchází, avšak snaha o znovu ovládnutí Evropy Německem stále zůstává. Mohou se najít i vlastizrádci, kteří budou opět usilovat i o odtržení Slovenska od České republiky. Bylo by to pošlapání odkazu našeho prvního prezidenta Československé republiky T. G. Masaryka a spoluzakladatele M.R.Štefánika. Vedlo by to k zániku obou našich národů. Nezapomeňte, že mé dekrety se týkaly i potrestání vlastizrádců, že mají trvalou platnost a potrestejte všechny případné vlastizrádce ať je to kdokoliv a v kterékoliv době.
   Váš dr. Edvard BENEŠ, Praha, květen 1947

   Vymazat
 5. Pražská trojka ODS udělá mnoho pozitivní práce před volbami a ty se blíží. A Korzáři v Praze též tvrdě bojují. Dojde na ně. Jednoho dne "mládež" zjistí, že není z čeho brát a budou muset pracovat. Hodina pravdy se přibližuje ….

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. XTV: do Respektu 'muže s ricinem' zatelefonoval Pavel Novotný z vesničky Řeporyje.

   Vymazat
 6. Skvěle pane Hájku souhlasím oni sice mají média ale naštěstí nemají podporu lidí.

  OdpovědětVymazat
 7. no nedivím se, že protiproud je zablokovaný

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ty jsi jedině zablokovaný 9:56, nedělej ze sebe vola.

   Vymazat
 8. Zmrd Kolář je hajzl.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Když Hřib řekne, že Rudá armáda okupovala tehdejší Protektorát, tak proč neřekne celou svou lež. Armáda SS okupovalo část tehdejšího Protektorátu a to mu nevadí. A že SS okupují Německo 75 let, na to ani ještě nepřišel. Je to politický blb.

   Vymazat
 9. Šéf NATO Jens Stoltenberg ochotně sdělil České televizi:

  „Volení lidé ve volených pozicích mají právo rozhodovat a činit rozhodnutí, o kterých jsou přesvědčeni, že jsou správná". Starostu Koláře zvolila hrstka lidí (míněno v celostátním měřítku) z Prahy 6, ale škodí všem ostatním obyvatelům ČR. Za léto "vystudovaný právník" z profláklé plzeňské fakulty nemá mandát hovořit za celou republiku Stoltenbergu!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Starostu volí zastupitelstvo, ne obyvatelé. Ti často nemají tušení jakou svini jim zastupitelé vyberou.

   Vymazat
 10. Pěkná fotka. Jako dva bratři, ještě tam chybí starej.

  OdpovědětVymazat
 11. Je todiž neděle a mám fůru času...Tak čtu. Čtu velikána naši a světové literatury pana Karla Čapka. Přečetl jsem Krakatit, Matku a teď čtu Bílou nemoc. Teda Pane Čapek kam vy až jste viděl. Maršál, přející si válku s malým drzým bezvýznamným sousedem, kterého chce zničit.Fanatický dav, podporující maršála, mírumilovný dr. Galén(v divadelní hře v geniálně zahrané roli Židem Haasem). No a pak přijde Bílá nemoc! Jak nadčasové! Na porovnání s dneškem nehraje však pár věcí. Naši maršálové(dosaď si sám) nechtějí napadnout malou bezvýznamnou zemi, ale jednu z největších na světě(nejsou troškaři). Tedy malá bezvýznamná země by měla napadnout velmoc. I ty fanatiky, řvoucí na náměstích tady taky máme. Tam zničili Galénovi ampule s lékem a tady se ničí daleko více, lidsky, morálně, charakterově. A jinak snad vše souhlasí. Mistře, děkuji za literární zážitek. Jako dílo velmi skvělé,i když trochu chmurné až depresivní. Ale něco podobného na vlastní kůži prožívat? Daleko horší!!! Někteří lidé se nepoučují z historie a z varování velikánů pro budoucnost. To raději Čapka zašlapou do země a histori změní k obrazu svému, čímž ukazují svou slabost, neschopnost vyrovnat se z realitou, ubohost. Nebudu zde záměrně někoho dnešního srovnávat s čapkovým maršálem, to bych ho pěkně asi urazil a s dr.Galénem? To už vůbec ne, tady nejsou lidi... Chaplipn byl za film Diktátor označen komunistou. Jak dopadnete vy v budoucnu pane Čapku za svá skvělá díla? Jen dodám, že komunisti vás dvakrát nemuseli a spoustu věcí ze života zamlčovali, hlavně j vztah s Masarykem. Teď zřejmě budete vy nazván komunistou a agentem Kremlu. Nehodíte se do dnešní doby(tedy jen pro některé)...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No jo Čapek! Dobře si vybavuju, jak mi doslova převrátila jeho trilogie Hordubal - Povětroň - Obyčejný život co by sedmnáctiletému gymnazistovi vnímání světa. No jo, krásná doba - předkalkulačková :-)

   Vymazat
  2. Mám dotaz. Čapka v ČT zakázali?

   Vymazat
  3. Píše o budoucnosti. Dočkej času, dočkáš se.I Čapek bude. Je tam otázka, jak dopadnete vy? Čas budoucí...

   Vymazat
 12. Díky Rusko

  http://svobodnenoviny.eu/diky-rusko-2/


  Tak jako po roce 1945 všechny české strany politické strany, které selhaly po Mnichovské dohodě byly pro jednoznačný odpor široké veřejnosti (a rozhodně nejen komunistů) nepřipuštěny k politickému životu, jsem přesvědčen, že nikoliv ve volbách do Senátu, kdy zřejmě naše fašistické strany opět zabodují, ale v příštích sněmovních volbách v roce 2021 zažijí drtivou volební porážku.

  A to bude to pravé spravedlivé rozhodnutí té rozumné části českého lidu.

  Nikdy je nesmíme připustit k moci.

  OdpovědětVymazat
 13. Lejno k lejnu sedá, jako vrah si k vrahovi cestu hledá. Tak lze asi shrnout naší zahraniční politiku. Nahlédl jsem vcelku nechtěně do Benešovy Demokracie dnes a zítra a po pár řádcích jsem si uvědomil, že snad v celé historii od r. 1918 nemělo Česko /ČSR tak nicotnou figurku na čele ministra zahraničí, že se nelze zbavit dojmu, že i portýr tohoto ministerstva má vyšší kvality. Ale asi to byl záměr či úkol ČSSD dosadit do této funkce bezvýznamného blba, kterého na škále od -10 do + 10 nelze ani umístit, neb je hluboce pod -10. Ale proč potřebujeme v té funkci blba, to si Západ myslí, že bychom nenašli mazanějšího a EU/NATO nacismus podlézajícího kolaboranta válečných štváčů a masových vrahů, válečných teroristů? A tak se smiřme, když nemáme Petra, že máme jeho trpasličí mozkovnu i jméno. Válečnými štváči a masovými vrahy jsou historicky germáni - anglosasové - oni, jako vystěhovalci do Ameriky mají lví podíl na vyvraždění 160 milionů Indiánů, oni jako otrokáři v Americe povraždili 15 milionů černochů, oni nesou vinu na 70 milionech mrtvých za 2. světové války, oni nesou i odpovědnost za sadistické vyvraždění 6 milionů Židů. Oni povraždili miliony domorodců v okupovaných koloniích, oni mají v krvi okupovat, okupovat, okupovat a vykrádat všude a stále!!!Oni jsou teroristy světa, oni pěstují teroristické války proto, aby se mohli obohacovat z práce druhých národů. A dnes titíž povýšili nacismus Adolfa Hitlera, ze kterého si vyrobili modlitební bibli a s nepředstavitelným propadem jakéhokoliv zbytku vlastní mravnosti chtějí kázat lidstvu o svém světovém panství. Oni, nadlidé s napalmemn, cyklonem B, plynovými komorami pro nepohodlné podrasy a nezměrnou dávkou sadismu by chtěli lidstvu vnutit války, neb chřadnou pro "nedostatek příležitosti" k loupení, mučení, devastaci zemí druhých národů a jejich rozkrádání..... Češi, kdopak vlastní vaší zem, vaše továrny, vaše hlavy a ruce? Váš majetek a bohatství za minulá staletí? Kdopak bohatne na "svobodném" vykrádání - tunelování českých zemí? Těch 30 roků opatrovnictví českých zemí v novodobém protektorátě vás stálo i s dluhy, které vám naciZápad nadělal bezmála 20 BILIONŮ kČ = 20 TISÍC MILIARD. PRODĚLTE SI 10 MILIONY A ZJISTĚTE, O KOLIK JSTE BYL JEDEN KAŽDÝ OKRADEN A ZNÁSOBTE POČTY ČLENŮ RODINY A ZJISTÍZE O KOLIK JSTE PŘIŠLI JAKO RODINA - A O TO JSOU BOHATŠÍ NĚMCI, lucemburští, bruselští. Myslíte SI, MILÍ ČEŠI,ŽE SE ZMŮŽEME ŘÍCI POLITICE EURONACISMU JEDNOU NE!? myslíte SI, ŽE SE JEDNOU VRÁTÍME K NĚKDEJŠÍ CTI NÁRODA A OBEJDEME SE BEZ ÚČASTI NA TEROLRISTICKÝCH VÁLKÁCH A OKUPACÍCH CIZÍCH ZEMÍ? NAJDE NĚKDY ČESKÝ NÁROD V SOBĚ SÍLU K OBROZENÍ Z TÉTO DRUHÉ DOBY TEMNA?

  OdpovědětVymazat
 14. https://www.email.cz/download/k/HhV_66bFaMm19fk9MwAYjM3iKgkX8bWaV5fbXckymIEOXu3YwusDjqjfcmG0a37t8feKeeQ/10000000_637852120123262_5813804938890838016_n.mp4
  Kto to nezažil, neuverí.

  OdpovědětVymazat
 15. Při pohledu na Heydricha mě vždycky připadne - energický, inteligentní, přitažlivý člověk, skvělý organizátor, vynikající sportovec, milovník hudby a hudebník současně. Prototyp člověka nejmladší (bílé) rasy - od hrdě se tyčící postavy, přes vysoké chřípí a čelo, vzad protáhlou lebku a proporce obličeje.
  Tak kde se vloudila chybička, že se upsal ďáblu ?!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 11.55 Protože Bůh mu odmítl dát slušnou šanci? Pan Satanáš mu ji asi proto nabídl.

   Vymazat
  2. Protože ho vyhodili od námořnictva ( zařídil to otec dívky kterou si nechtěl vzít) a v době krize mu kariéra byla nabídnuta jen od SS .

   Vymazat
 16. Český národ měl být vyhlazen NĚMCI. A z velké části, až po Plzeň, Československo osvobodila Rudá armáda, tedy RUSI, UKRAJINCI, ..., pod vrchním velením Stalina.
  "Endlösung der tschechischen Frage neboli konečné řešení české otázky byl plán nacistického NĚMECKA na germanizaci českého území. Plán lze považovat za součást Generalplan Ost, Obecného plánu Východ, tajného nacistického plánu kolonizace a germanizace střední a východní Evropy připravovaného v letech 1939-1942. Plné uskutečnění plánu by znamenalo genocidu a etnické čistky, zotročení a vypuzení většiny slovanské populace z Evropy.“
  F. Koukolík: Češi. Kdo jsme, co jsme a jak dál. Galén:2015.

  Kolář, Hřib, Novotný by neexistovali.


  Pan MUDr. František Koukolík - důstojný kandidát na českého prezidenta.
  - nevšedně inteligentní, moudrý, objektivní, kriticky myslící.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kolář by existoval. Jeho děda Otto Kolář (nar. 17.5.1908) pracoval za války u gestapa.

   Vymazat
 17. S textem souhlasím. Jako občan protestuji proti rusofobní politice pražského magistrátu. Stydím se, za mlčení naší vlády při dehonestaci a zlehčování obětí Sovětského svazu a jeho Rudé armády při osvobození naší republiky za 2. sv. války. Nesouhlasím s propagandou a lživým obviňováním, kdo začal válku,.. politikou NATO a EU vůči Rusku ...obě tyto organizace, ať si zametou před vlastním prahem..téměř všechny evropské státy se zúčastnily útoku na SSSR spolu s Hitlerem a Švédsko bylo hl. dodavatelem surovin pro zbrojní výrobu hitlerovskému německu, a proto bych p. Stoltenbergovi/švéd/..gen. taj. NATO a EU představitelům doporučoval aby drželi hubu !...pokud se nemíní omluvit !
  Franta z Prahy

  OdpovědětVymazat
 18. Bilak alespoň nebyl zrzavej.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Bilak alespoň chvilku dělal něco užitečného i když mohl šít jenom kalhoty. To také vyžaduje jistý stupeň šikovnosti. To by ten pa... nezvládl. Takže neurážejte Bilaka, ten měl alespoň pouličnou inteligenci (street wise anglicky pro "novodobé vzdělance") a jistě by se uživil i mimo politiku a to poctivou prací, ne škoděním. Vasile, ať Ti je zem slovenská lehká.

   Vymazat
 19. Chybička?
  Árijský němec, přesvědčený nacista a muž oddaný říši a vůdci.
  Nemilosrdný a krutý vrah desetitisíců
  Někdy si udělějte čas a prostudujte chybičky němců

  OdpovědětVymazat
 20. 11:55
  Údajně v trezoru kancléřství byly uloženy doklady, že mezi Heidrichovými předky byla i židovská krev. Ideální důvod k vydírání a získání věrného služebníka. Nemám žádný důkaz pro toto tvrzení, mám jen jeden nepřímý důkaz - jeho návrh pro Konečné řešení židovské otázky.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ona jeho babička se jmenovala skutečně Sára a byla židovského původu. Dosti blízký genetický vztah.

   Vymazat
  2. Já to vyřeším jednou pro vždy. Všichni pocházíme ze Židů nejpozději pře desátým "kolenem".
   Nesmíte věřit zdaleka všemu. Tolik osobností se stalo "židy", že je to profláknuté a z obou stran - pro i proti - trapné. Třeba Stalin (toho jako jednoho z mála mezi židy zrovna "nehrnou") měl být potomek polského šlechtice Przewalského i když to časově dopadá tak, že by se jednalo o podobný "zázrak" jako neposkvrněné početí, absolutně se to neshoduje časově. No a články na tento "původ" jsem viděl (ne četl) dosti dlouhé. Nebo Hitler - český frajtr, jestli si vzpomenete, a šlo přece "jen" o jazykovou a zeměpisnou chybu. Vlastně i ve vzdělání Němců.

   Vymazat
 21. Pane Hájku, opět skvěle, připadá mi, že jste jeden z těch, kteří, nejen mě drží při životě, v dnešní době plné lží a hnusu. Děkuji.

  OdpovědětVymazat
 22. Skvělý článek, až je z toho jednomu smutno, čeho jsme se dožili.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nebojte bude líp.
   Jak to vlastně bylo a je s Coronavirem 19. DŮLEŽITÉ !
   Žijeme ve vzrušující době. Všechny impéria nakonec zaniknou. Nacházíme se v konečné fázi Nového světového řádu (NWO), který se již nezotaví z ruské ruletové hry, kterou hraje. Vladimír Putin mu totiž podal nabitou zbraň a stiskl spoušť.
   https://tadesco.org/putin-a-trump-vs-novy-svetovy-rad-finalni-bitva/

   Vymazat
 23. Nemám důvod vlichocovat se politikům vládní koalice, ale musím uznat, že v posledních měsících odvedli maximum z možného. Naopak, opozice se dodatečně probudila, ale ne s podporou, ale s krytykou všeho možného i nemožného. Vrcholem zvrhlosti je zneužití stavu pandemie, k přepisování konce války a oslavy vítězů. Vše vrcholí akcí s pomníky, ostudu by snad bylo možn ažo vysvětlit, kdyby vše bylo jen v režii Řeporyjí. Ale díky Praze, v tom lítáme všichni. Jak pozoruji, opozice je při chuti a ostuda tak bude gradovat.

  OdpovědětVymazat
 24. Zrady zapadu z Mnichova se promitaji do zrady po 1989, kde jsme spadli do podruci US protektoratu. Nasi fasiste jsou jenom mopslici scenare, hanobiciho viteze a naseho osvoboditele. Media a opozice pracuji na odstraneni poslednich zabran - prezidenta a premiera, aby zde byla zakladna USA a vystaveno predpoli k valce s Ruskem. Pri ni zahyneme a uzemi bude neobyvatelne.

  OdpovědětVymazat
 25. Zrady zapadu z Mnichova se promitaji do zrady po 1989, kde jsme spadli do podruci US protektoratu. Nasi fasiste jsou jenom mopslici scenare, hanobiciho viteze a naseho osvoboditele. Media a opozice pracuji na odstraneni poslednich zabran - prezidenta a premiera, aby zde byla zakladna USA a vystaveno predpoli k valce s Ruskem. Pri ni zahyneme a uzemi bude neobyvatelne.

  OdpovědětVymazat
 26. Ano, jsou to tři bezvýznamní pražští politici, ovšem pozor.
  I osel, je li v rukou nepřítele, dokáže běžet dostih.

  OdpovědětVymazat
 27. Tohle se stává jedincům, kterým nenarostlo péro. Tak prostě nahrazují nedostatek jinak a jinde.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hitler měl údajně jednu kouli a kam to dotáh...

   Vymazat
 28. Jen doporučím shlédnout, kam se obrátilo to střevo:
  MaP 425 Výsměch EU - Pracovat ANO, Jíst NE! Nová pravidla IV. říše pro neněmecké dělníky v Německu!

  OdpovědětVymazat
 29. Dovoluji si též doporučit na YT : Ostrá hádka Foldyny a Novotného v Aréně u Soukupa z 6.5.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To byla hádka dvou se třemi. Soukup nám hnědne. Zeman udělal dobře, že se Soukupa zbavil. Novotný je psychicky nemocný člověk. Hřib je to nejhorší, co se tady mohlo narodit.

   Vymazat
 30. Je to stejně paradox dnešní doby, když se Praha stává kolébkou novodobých fašistů. Ten paradox je o to větší, když je přece historickým faktem, že před válkou se Praha skládala ze tří specifických třetin obyvatelstva - české, německé a židovské. Nadto je prý Praha okultním židovským centrem do dnešní doby. O to více mě zaráží, že právě potomci předválečných židovských rodin nejenom k rozkvětu fašismu v Praze nečinně přihlížejí a někteří se na něm dokonce aktivně spolupodílejí. Mohli by to mně, zcela "obyčejnému" laickému Čechovi vysvětlit? Nebo to tu bude v budoucnu díky židům jako na dnešní Ukrajině, kde jsou sice ve vedení státu židovské klany i se svými prezidenty, ale spravují a budují neprospívající zemi plnou nácků?

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.