Reklama

pátek 8. května 2020

Kolář jako Biľak: soudružko Leyen, zachraňte nás! Tedy mě, tátu a kluky. Páteř by nebyla?

Tomáš Vyoral
Tomáš Vyoral
7. 5. 2020 blog autora
Prominentní politik Ondřej Kolář po vzoru zvacího dopisu soudruhů z roku 1968 prosí předsedkyni EU komise Leyenovou o pomoc proti Rusku. Hrdinný provokatér a jeho otec zkrátka nemají cit pro PR. Deja-vu. Jen Langley místo Moskvy.Petr Kolář, stvořitel mýtu Drahoš a nyní blanického rytíře Petra Pavla, se ne a ne poučit. Ačkoliv má v zádech proamerický kohortu, o které by si prakticky každé údajně proruské dezinformační médium mohlo nechat zdát, nebo možná spíš právě proto, je mimo jak Halík v kněžském rouchu. A poslední dopis jeho syna sochaře adresovaný soudružce Leyenové, pokud ne z jeho dílny tak jistě s posvěcením, jest důkazem, že bolševici a lokajové pouze prohodili světové strany o 180 stupňů... jinak zůstávají stále stejní.

Rod: bezobratlí a bezpáteřní


„Vážená paní předsedkyně,“ píše Kolář mladší na úvod otevřeného dopisu (jejichž inflace je podobná vysokoškolským titulům).

„Akt sejmutí sochy z piedestalu ovšem vyvolal zcela nepatřičnou reakci Ruské federace, která se v reakci na toto zcela legální rozhodnutí Prahy 6 rozhodla reagovat vyhrožováním a zcela nepatřičným vměšováním se do vnitřních záležitostí Prahy 6, Prahy jako takové a ve finále celé ČR,“ napsal Kolář v otevřeném dopise zveřejněném na webu TOP 09.

„Rusové nás již rok označují za nacisty, já osobně jsem podle jejich oficiálních představitelů 'Gaulaiter', ruská ambasáda v Praze a ruští oficiální činitelé vyzývají české občany prostřednictvím sociálních sítí a dezinformačních webů k fyzické likvidaci těch, kdo v odstranění sochy 'mají prsty'.“

Nechci mluvit za Rusy, ale myslím, že za nacistu mají jen Koláře. Necítím se, a myslím, že nejsem sám, býti považován Rusy za nacistu.

Falšování historie, hybridní válka a tak, říkal táta


„Rusko obviňuje Západ z falšování historie a přepisování dějin, vede proti Evropské unii jednoznačnou hybridní válku, jejímž bojištěm se aktuálně stala Praha... Pokud budeme jako Evropa tomuto pseudovelmocenskému tlaku východního obra na hliněných nohách ustupovat, nebude to znamenat nic jiného, než pomalé, ale jisté zhroucení liberální demokracie.“

Hybridní válka je oblíbenou mantrou právě jeho otce Petra Koláře, stejně jako otcova nového koně, převlékače uniforem a samozvaného blanicého rytíře Petra Pavla. Za povšimnutí stojí i termín liberální demokracie, kterou je v moderním pojetí ve skutečnosti spíše myšlena demokracie vnucovaného multikulturalismu, genderismu, globalismu, ekoterorismu apod., která má s demokracií společné jen tohle slovo, jinak je totalitou a socialismem.

„Vážená paní předsedkyně, žádám a vyzývám Vás, abyste se důrazně zasadila o to, aby Rusku bylo jasně řečeno, že takovéto chování je neakceptovatelné.“

„Vážená paní předsedkyně, velice Vám děkuji za čas, který jste věnovala těmto řádkům a věřím, že mou prosbu kladně vyslyšíte. Přeji Vám, Vašim blízkým a spolupracovníkům, jakož i celé EU hodně zdraví, pevné nervy v boji s koronavirem a odvahu v boji s extremisty. V dokonalé úctě...“

Myslím, že poslední dvě citace snad ani nepotřebují komentář, a každý normální člověk si o intelektu a charakteru Ondřeje Koláře a jeho otce a gurua Petra Koláře udělá obrázek sám.

A podstata? Že by provokace a dehonestace Ruska a jeho vyšachování z tendru na dostavbu jaderné elektrárny u nás?

34 komentářů :

 1. Já si pamatuju ze školy, že se vždy našel jeden z nás, který po vyučování cestou domů rozbil žalobníkovi hubu, někdy až krev tekla.

  OdpovědětVymazat
 2. Pražáci přepisují dějiny II.světové války -
  FSTEJTE SE, NYC SE FÁM NÉSTANE...........

  OdpovědětVymazat
 3. Tak tenhle dopis je třeba dobře uschovat a za nějaký čas se třeba dozvíme, že ho k tomu někdo přinutil, že situace si to prostě žádala nebo že to bylo myšleno úplně jinak... Ach jak české....

  OdpovědětVymazat
 4. Leyenová se patřičně vyzbrojí a vtrhne do Ruska jako brutální Nikita, aby ty chudáky Koláře osvobodila od ruského teroru....

  OdpovědětVymazat
 5. No jo oni se už dávno necítí být Čechy jsou to rádoby Evropané a makrela s lejnovou jsou jejich představitele.

  OdpovědětVymazat
 6. Bill Gates a jeho „válka proti hotovosti“ jsou ohrožením naší svobody, varoval ekonom:

  https://cz.sputniknews.com/nazory/2020050711907950-bill-gates-a-jeho-valka-proti-hotovosti-jsou-ohrozenim-nasi-svobody-varoval-ekonom/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Bill Gates byl zatčen, jeho majetek zablokován. Pokud se vše Trumpovi podaří budou se dít velké věci i v Evropě. Svět bude osvobozen z otroctví dolaru....

   Vymazat
 7. Jiří Vyvadil8. května 2020 11:18

  Skvělé a vtipné

  OdpovědětVymazat
 8. Nechápu, proč se ten šestkový vykuk pokakánek neschová Lejnové pod sukně u ní v "Bruseli" a hrdinně nevykukuje zpod lemovky a nehrozí Rusům pěstičkou? Proti tomuhle byl i Henlein osobnost a charakter!

  OdpovědětVymazat
 9. Chtěl bych touto cestou z duše poděkovat nebojácnému, hrdinnému bojovníkovi, za pravdu a lásku. Přeji za naši společnost dlouhá léta a pevně věřím, že bude pan Kolář společně s panem Schvarzenberkem nadále využívat našich služeb. S hlubokou úctou a obdivem, společnost PEMPERS.

  OdpovědětVymazat
 10. A kdyby byl na živu a u moci Vůdce Adolf Hitler, nepochybně by se obrátili o pomoc k němu, jehož ideologii a metody výroby rasové čistoty by jistě horlivě vyznávali. Ale co jim zbývá, Vůdce není, ale je náhrada v euroinacismu, který jen kvete s rasismem, sadismem, terorem a mistrovským lhaním. Podvodníkům zmar, lidu zdar! A památce všem, kteří bojovali proti nacismu čest a sláva. A zapomenutí na všechny, co i dnes nacismu nadbíhají a horlivě s ním kolaborují, třeba i tím bruselským. Že se to stalo specialitou některých starostlivých Pražanů, jim patří hanba a věčné boží zatracení! Praho, jak jsi mohla přivést k moci takové lidské svin(ň)stvo a pošlapat vlastní historii!

  OdpovědětVymazat
 11. Já nevím, ani to určitě z lásky k morálce, pravdě, slušnosti a Rusku nedělají, ale jedna věc se jim musí přiznat - ve své neskonalé zkaženosti nejvíce prospívají právě Rusku a panu Putinovi. V Katyni sundali cedulku a kdo může cokoli komentovat? O dokumenty a vůbec historii se zajímá čím dál více lidí. Čím dál více lidí se vrací k hodnocení "ala Rudé právo" - co tvrdí tyto obskury - opak je pravdou. Copak někdo může brát vážně Jandu, coby představitele jakýchkoli hodnot? Copak někdo může mít nechuť poddobytku, co uštval k smrti smutnou holku, jednu nevrazit do vypasené tlamy? .... . On až praskne vřed studeného hněvu většiny, možná začnou ymslet na to, že místo soch, měli odstraňovat pouliční lampy.

  OdpovědětVymazat
 12. Zdravím, Kolářové,Novotný si ani neuvědomují co vlastně napáchali. Zdehonestovali památku na RA která má největší zásluhu na osvobození republiky. Jan Púček

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ale oni si to velice dobře uvědomuji. Na památku RA oni serou. Budou odměněni. Dostanou nějakou dobře placenou trafiku. Nejspiš jako "poratci" v nějaké podivné neziskovce. Plat možná 150.000-200.000 měsične.

   Vymazat
 13. Žaloba proti Angele Hitler – Merkelové.
  https://tadesco.org/zaloba-proti-angele-hitler-merkelove/
  Obžaloba proti Angele Merkelové, jménem spojenců (Donalda J. Trumpa a Vladimira Putina)

  Tento případ je sledován vojenskou policií vedenou SHAEF (Europe Defender 2020 – Evropský ochránce 2020). Z důvodu převratu státu a převodu moci na EU

  EU je mrtvá. Je tu vynucený konec druhé světové války.

  Nizozemsko, největší hnízdo pedofilních krys na světě, neunikne čistce za účelem osvobození oblbované populace Evropy. Všechny zúčastněné zkorumpované vlády Deep State po celém světě budou zatčeny. Plánovaná tyranie Nového Světového Řádu a její Satanističtí posluhovači jsou odsouzeni k zániku. Konec konců Donald J. Trump varoval, že před bouří bývá ticho.

  OdpovědětVymazat
 14. Srovnání silně kulhá. Žádost Vasila Bilaka, byla do jisté míry oprávněná. Hrozila tu prostě destrukce socialismu a to by mělo dalekosáhlé důsledky na rozložení geopolitických sil. Jsou ovšem lidé, kteří se nedovedou oprostit od ideologie a tak předstírají slepotu.

  OdpovědětVymazat
 15. Obracet se na zcela neschopnou Ursulu je dosti hloupí tah. Pokud chce KOlář ochranu, tak by se měl obrátit na sicilskou Mafii nebo Ndranghetu, ti s tím mají větší zkušenosti, ale bohužel to něco stojí. Nevylučoval bych, že ho to již napadlo, ale ještě si asi není jistý jestli mu na tu jeho ochranu přispěje pražský magistrát, protože to je v principu účel liberální demokracie. Liberální demokracie je socialismus pro bohaté a mocné, kteří očekávají, že to co oni ukradnou nebo zbabrají stejně nakonec zaplatí hoi polloi.

  OdpovědětVymazat
 16. Nevím, jaké máte vzdělání, ale alespň základní rysy systémů, by jste měl rozlišovat. Vaše vývody, že liberální demokracie není demokracie a je vlastně socializmem, je minimálně nový podnět, alespoň pro bádání a teoretiky. Vaše závěry jsou tak znodušené a popírjí základní rozdělení na pravici a levici. A rozdíl mezi nimi. Nejde mi nějak ten "náš současný a evropský socialismus" dohromady a přemýšlím pro koho je ten systém, komu slouží a koho systém odměňuje, jako svého "slouhu". Různými vládními i nadnárodními funkcemi, ve správních radách a organizacícich, jednoznačně podporujících nadnárodní kapitál. Takže když to shrnu, tak vlastně nadnárodní kapitál je (diktatura) v tom jediném s Vámi souhlasím, diktatura peněz, ale že by to byl socialismus to je nesmyslné tvrzení. Vycházíte-li ze zájmů, tak alespoň koho ?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pan Georg si asi myslí, že žije v demokracii, protože na to má adequátní vzdělání a chápe jak se pravice liší od levice. Já na to vzděláni nemám, proto Vám, milý Georgu nebudu nic vyvracet. Satiru ale asi moc nechápete, nebo se mýlím?

   Vymazat
  2. Z toho citátu jsem satiru opravdu nepochopil. Cit.: "Za povšimnutí stojí i termín liberální demokracie, kterou je v moderním pojetí ve skutečnosti spíše myšlena demokracie vnucovaného multikulturalismu, genderismu, globalismu, ekoterorismu apod., která má s demokracií společné jen tohle slovo, jinak je totalitou a socialismem." To není dle mě satira, to je pouhé konstatování a jestli je tam satira skrytá, tak to jsem opravdu nenašel a pokud to dle Vás satira měla být, tak se omlouvám.

   Vymazat
 17. Ještě chybí pozdrav Vůdci a vlasti. Takoví šmejdi tady tomu velí a najdou se mamlasové co je volí.

  OdpovědětVymazat
 18. Chlap se nikdy neschovává za sukně ženskejch.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 14:55
   To,že má mužské příjmení z něj může nedělá.....leda NEmůže!!!!

   Vymazat
 19. Do těchto událostí se musí už konečně razantně vložit naši nejvyšší státní činitelé. Začíná to totiž opět zavánět rozhodováním o nás bez nás. A proč? Protože vysíláme signály, že je nám to jedno !!! Samozřejmě předpokládám, že naši nejvyšší, nejsou na straně těch městských kašparů. Alespoň navenek tak vystupují.

  OdpovědětVymazat
 20. Vážený pane Vyorale, rád čtu Vaše články, většinou mají hlavu a patu, ale zde jsem na rozpacích u jedné věci: z jakého titulu totiž spojujete to svinstvo, které tu nastoluje to bratrstvo kočičí pracky, se socialismem. Jestli ta tzv. liberální demokracie má s něčím něco společného, tak je to pomnichovská politika druhé republiky, ale určitě ne socialismus.

  OdpovědětVymazat
 21. Spravne jste okomentoval dopis toho prominentniho politika. "Páter by nebyla?😊 ta opravdu není na prodej!!! Doufám že vás mladých s názory jak máte vy je vic než "chvilkaru".

  OdpovědětVymazat
 22. Nakonec, kdyby se to důkladně studovalo a vyhodnocovalo-stejní sráči kteří vítali Hitlera, tak jejich potomci a nějací zbloucilci vítali r. 1989. Prostě zblbnutí davu.
  Dnes je to to samé. Nakonec i to čipování bude IN.
  Je to na zblití. Dnes jenom podprorujeme miliardáře pochybné národnosti a ještě pochybnějšího chování.
  Zdar a sílu a hlavně se hlupáci nepo...te.
  Václav

  OdpovědětVymazat
 23. Rusové mají pravdu, je tu snaha oživovat fašismus a blahořečit ho. Kolář je ukrytý na americké ambasádě, doufám že dopadne jako Skrypal, že zmizí z povrchu zemského, americký mouřenín službu udělal, tak může jí pod kytky, čím dříve, tím lépe.

  OdpovědětVymazat
 24. Těžko se podivovat Rusku, když čelí tak podlým provokacím.
  Nevím, zda-li je pro pražského koláře a spol. přiléhavým pojmenování gauleiter či nacista (když je to spíš ryze proamerický neoliberál bez skrupulí), ale vím, že je to darebák.
  Který by měl být i naší justicí volán ke spravedlnosti a dodržování našich závazků k udržování památek na osvobození republiky Rudou armádou.

  OdpovědětVymazat
 25. Pane Vyorale,
  jste prostě moje krevní skupina, s Vašimi názory 100% souhlasím. Kdybyste kandidoval na prezidenta, máte můj hlas!

  OdpovědětVymazat
 26. Oznam vlade sr chazarska satanisticka mafia vatikan jezuiti cierna slachta idu na popravu.

  https://www.youtube.com/watch?v=ZRIe6kY9sH0

  OdpovědětVymazat
 27. Současní horlivci jsou do té míry omezení, že budou překvapeni, až se ty dnešní "vyspělé demokracie" onen "rozvinutý západ" bílé rasy, bude nucen opřít o onoho obra na hliněných nohou, kousíček na východ od nich. Už se to, ne tak dávno, přes všechna ta předchozí zaříkání a intriky, už se to jednou stalo. A nešlo ani o bůhvíjakého obra, o bůhvíjaký kulturní rozdíl. A přec, jak by šlo o život. Nebo snad nešlo?

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.