Reklama

úterý 5. května 2020

Kolářovi a spol. skutečně hrozí smrt

Radim Valenčík
5. 5. 2020 blog autora
"Svatá trojka" – Kolář, Hřib, Novotný – si způsobila velký malér. Zčásti svojí naivitou, zčásti svým fanatismem, zčásti snahou po zviditelnění a zčásti nedostatkem přirozené imunity (i v důsledku předešlého) vůči manipulaci ze strany těch, kteří s nimi hru rozehráli. Dostali se do akutního ohrožení života a nelze se divit, že mají strach. A to jim patrně ještě nedošlo, jaká hra se hraje. Lze tak usuzovat z toho, že i v této těžké situaci dělají sebevraženou chybu za chybou.

Například rozviřování toho, že dostávají hrozby psané azbukou. Normální člověk by si v této situaci položil otázku: Kdo má asi zájem na tom, aby někdo azbukou vytruboval do světa, že si to s ním vyřídí? Tajný ruský agent s kufříkem plným ricinu?

A hned po té si normálně uvažující člověk položí otázku: Komu by prospělo, pokud by mě někdo skutečně zavraždil?

V tu chvíli by normálně uvažující člověk začal mít skutečně strach. Jak se asi zachová mediální mainstream, když mě někdo skutečně zabije a připíchne k mé mrtvole "zaručeně pravou" ruskou vizitku? Jak dlouho bude mediální mainstream váhat, než mu bude všechno jasné a začne masírovat veřejnost? Kdo mě před tímto nebezpečí uchrání, ti kteří se mnou manipulovali?

Normální člověk by si uvědomil, že v tuto chvíli jeho šance na přežití není nijak valná. Na co spoléhat? Na to, že ti, kterým by vyhovovalo zavraždění někoho ze "svaté trojky", se k tomu neodhodlají? Na to, že mají morální zábrany? Nebo na to, že by to veřejnost prokoukla, že by se mainstreamu veřejnost nepodařilo zmanipulovat? – Nahlíženo objektivně, není to příliš velká útěcha. A ve hře jsou kromě jiného stovky miliard s tučnými provizemi, pokud jde o 5. blok Dukovan, který byl dost okatě vtažen do hry i prostřednictvím některých "politických špiček" požadujících kvůli ohrožení "svaté trojky" vyřazení Ruska z ekonomické soutěže.

Pokud by se normální člověk zamyslel nad tím, jak se zpráva o ruském agentovi s ricinem dostala do světa, pak by si zoufalost své situace uvědomil v plné její tragičnosti. A to jak v případě, že zpráva není pravdivá, tak i v případě, že pravdivá je:

1. Pokud to není pravda, tak se ti, kteří se podíleli na zrodu a prvotním šíření této zprávy dopustili trestného činu podle § 357 Šíření poplašné zprávy. Trestní oznámení zpracované JUDr. Vyvadilem již bylo podáno. I na ministra Petříčka, který se projevil jako "rozený diplomat" a nazval tuto zprávu projevem "svobody slova". Přitom není obtížné z otevřených zdrojů doložit, jak závažné důsledky uveřejnění této poplašné zprávy mělo (viz například vyjádření některých ústavních činitelů) a také vyčíslit ekonomické důsledky této poplašné zprávy při rozhodování o stamiliardové zakázce. To vše musí brát vyšetřování podezření ze spáchání trestného činu v úvahu. Podle mě je tady ještě souběh s § 356 Podněcování k nenávisti vůči některému národu, a to vše v podmínkách stavu nouze. Pokud tedy zpráva o ruském agentovi s kufříkem plným ricinu není pravdivá, pak by se leckomu hodilo, pokud by se "nějak potvrdila". A to "nějak potvrdila" může být pro "svatou trojku" hodně nebezpečné.

2. Pokud to je pravda, vzniká otázka: Jak je možné, že o tak závažné věci nebyly informováni ti, kteří ve svých ústavních funkcí za činnost zpravodajských služeb odpovídají? Nebo byli informováni, ale tají to před veřejností, dokonce před svými vlastními ministry? To asi ne, jinak by místopředseda vlády a dvojnásobný ministr Havlíček neuvedl toto: "Pokud se potvrdí, že Rusko vyslalo do ČR osobu s diplomatickým pasem a jedem na zneškodnění českých komunálních politiků, bude vláda reagovat tvrdě... Je třeba, aby informace potvrdily bezpečnostní složky na všech úrovních." A ministr Petříček by s v rozhovoru pro iDNES nekroutil v samých kondicionálech: "Rozhodně by se jednalo o nelegální činnost. Pokud bychom prokázali, že zahraniční diplomaté jakékoli země na našem území konají nějakou nelegální činnost či ohrožují bezpečnost naší země, tak by to byl důvod k vyhoštění." Pokud by tajné služby fungovaly tak, že posílají závažné informace, které mají zásadní význam v oblasti mezinárodních vztahů, přes jakýsi plátek, tak jsou to hry natolik divné, že bych se nedivil, pokud by došlo k zametání stop. Být někým ze "svaté trojky", byl bych v tom případě také hodně nervózní. Hra zašla hodně daleko.


K tomu:

Pokud jde o podezření ze spáchání trestných činů, viz:
http://radimvalencik.pise.cz/7808-respekt-trestny-cin-356-a-357.html

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Trestni-oznameni-na-Kundru-a-Petricka-Advokat-Vyvadil-zaroven-zada-aby-sli-do-vazby-622542

Vyjádření místopředsedy vlády Havlíčka:
https://www.novinky.cz/domaci/clanek/az-se-ruske-vyhruzky-potvrdi-budeme-reagovat-tvrdi-havlicek-k-agentovi-s-ricinem-40322716

Rozhovor s ministrem Petříčkem:
https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/ministr-zahranici-tomas-petricek-rozhovor-rusko.A200430_193051_domaci_knn

Poznámka na závěr:
Je dobře – jak uvedl místopředseda vlády Havlíček, že "pokud se potvrdí, že Rusko vyslalo do ČR osobu s diplomatickým pasem a jedem na zneškodnění českých komunálních politiků, bude vláda reagovat tvrdě"– ale mám k tomu statečnému výroku otázku: Bude vláda také reagovat tvrdě, pokud se nic takového nepotvrdí? Pokud ne, nutně by vyvstala otázka, kdo vlastně řídí naši zemi a jak funguje současná moc.
Zdroj: http://radimvalencik.pise.cz/7832-kolarovi-a-spol-skutecne-hrozi-smrt.html

79 komentářů :

 1. To se nehodí ani komentovat, komu to prospěje?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ty tří exoty zabije sám život... NENÍ ZNÁM NIKDO, KDO BY ŽIVOT PŘEŽIL... i když by každý chtěl žít věčně, já, i kdybych musel věčně pracovat...

   Vymazat
 2. Kdo seje vítr, sklízí bouři.

  OdpovědětVymazat
 3. Novotný chodí prý volně po světě. Stačí, aby mu někdo dobře namlátil a začne se se řvaním o zrušení ruské diplomise. Kolář to má možná zaplaceno, Hřib dost možná taky, ale o Novotném pochybuju, ten to dělá kvůli PR.

  OdpovědětVymazat
 4. Sice už jsme tu měli "mrtvého studenta Šmída",ale teď se spíš hraje o Benešovy dekrety (Rusko nám zaručuje neměnnost hranic), takže snad na ně Němci nikoho neposlou

  OdpovědětVymazat
 5. Likvidace těch tří individuí mě nechává naprosto v klidu.....

  OdpovědětVymazat
 6. Ruský ministr Lavrov k títo kauze prohlásil že: od října loňského roku RUSKÁ FEDERACE NEVYSLALA ANI JEDNOHO člověka na území ČR s diplomatickým pasem!

  OdpovědětVymazat
 7. Mě také hrozí smrt a nikdo o mě nepečuje a nikdo mě nechrání.
  To co pustil z "úst" ministr Havlíček, to je jen jeho neznalost a hloupost, kdyby nebyl ministr všeho, možná by si dal větší pozor.

  OdpovědětVymazat
 8. Dobře si chlapci naběhli na nůž. Možná, že tyto trapné loutky ani neví kdo tahá za provázky.

  OdpovědětVymazat
 9. V jedne z diskuzi o "pametni desce pro Vlasovce", se objevil nazor, ze zbyva uz jen postavit v Praze sochu Reinhardu Heydrichovi. Vrele bych se za ten to napad primlouval. Byl to vzorny , otec rodiny, sportovec s vykony na urovni olympijskych standartu a v neposledni rade opravdu statecny chlap. V dobe sve dovolene se "rekreoval " jako stihaci pilot na ruske fronte, coz mu posleze Adolf zakazal. Pokud by dnes mohl pozorovat jak se Kolar, Hrib a Novotny zoufale snazi schovat pred dabelskym muzikem z olejnickou ,za suknemi ( v zadnici ) von Lejnove v Bruselu, patrne by si odplivl a rekl: vzdycky jsem tvrdil, ze Cesi do Evropy nepatri.

  OdpovědětVymazat
 10. Ricin je bílkovinný toxin, fungující jako tzv. buněčný jed. Smrtelná dávka činí cca 70-500 mikrogramů. Záleží na způsobu aplikace. Teprve nedávno bylo vyvinuto antidotum[1] a vakcína.[2]
  Otrava se projevuje nejprve mírně a symptomy se podobají chřipce. Později se objeví bolesti hlavy, pálení v ústech, zvracení, průjem, střevní kolika a vnitřní krvácení. Smrt nastává těžkým poškozením jater, ledvin a sleziny.

  Takže pražská trojka již má objednánu vakcínu? Budou se sbírat víčka nebo to uhradí pražský magistrát z peněz všech daňových poplatníků?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Játra, ledviny a slezinu likvidují, alespoň mezi disidenty a "kavárenskými" povaleči, chlast a životospráva podle Havla... dalšího, kromě tabáku, trávy a "perníčku", nepotřebovali...

   Vymazat
  2. Ale potřebovali, své sponzory ze zahraničí....

   Vymazat
  3. Tedy jak to líčí 17:04, tak mi to připomíná Covid-19 u seniorů. Takže kdo ví, jak jsou u nás senioři likvidováni, aby zbylo více na diktaturu kapitálu!

   Vymazat
 11. No nebyl by to konečně pádný důvod útoku naší země na Rusa, kdyby ty tři někdo zlikvidoval? Vždyť i jako mrtví by udělali zemi velkou službu. Konečně pádný důvod jít do boje. Je úplně jedno, kdo je zlikviduje, vzhledem k jejich důležitosti si to s nimi asi vyřídí Putin osobně. Již dopředu to vidím, jak v Řeporyjích těm třem hrdinům postaví pomník hned vedle Vlasovců. Opravdu jim jejich oběť přeju. Již dopředu čest jejich památce. Že někomu přeju smrt? To já ne, to Kalousek vyhrožuje se svými třemi kolty, že je použije. M.R.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tady jde o to, aby pidistrany se svými pidipolitiky iniciovali zasednutí bezpečnostní rady státu, tak jak to tom často volají. A rada státu ricin prošetří, prošetří i hrdinného Hřiba a Koláře jestli už si stříkly do trika. A jestli ne, tak je to jen humbuk ambasády USA jak pošpinit Rusko. To by v tom byl čert, aby jsme nekupovali ten předraženej plyn z USA. Jestli teda jejich ekonomika příští dva měsíce přežije.

   Vymazat
 12. Sorry jako, článek jsem pochopil tak, že někdo ze "svaté trojice" (nebo všichni tři) asi brzy zemře na následky otravy ricinem a že soudruh (nebo bratr?) Petříček na základě informací agentů z Respektu následně uzavře ruské zastoupení v ČR. A to na věčné časy!

  OdpovědětVymazat
 13. Vláda ČR chce jednat o Smlouvě … s Ruskem, jen si je třeba připomenout, že smlouvy se mají dodržovat, viz Smlouva mezi vládou a církvemi v otázce náhrad. Někdy to zřejmě platí a někdy ne. Takto to řeší svoboda a demo.

  OdpovědětVymazat
 14. žeby Ku ciak šará da ?

  OdpovědětVymazat
 15. Jestli že se nepotvrdí projímadlo v houslovém futrálu ruského diplomata, vrahouna jednoho, tak se jistě Havlíček za svá předčasná výhružná tvrdá slova určitě omluví! Jistě je to slušně vychovaný člověk, když už nemá diplomatické vychování.

  OdpovědětVymazat
 16. Mám podobné pocity a nechápu, že se ti 3 nechali takto označit. Evidentně mají nejistou budoucnost a pokud například bude potřeba Rusy vyřadit z Dukovan,ale nejen to, tak je podle mně klidně někdo odpraví. Bez mrknutí oka. Pikantní je, že si o to dlouhodobě v nějaké formě koledují, jsou naivkové.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. z tohoto hlediska (dostavby Dukovan) může Petr Nečas mluvit o velkém štěstí, že je ještě naživu

   Vymazat
 17. Tato vláda mě nas...jsou stupiditou, Halíčku ty skončíš i s Babišem

  OdpovědětVymazat
 18. V Praze se nemůže žít tak blaze, aby lidé donekonečna ignorovali takové plýtváni penězi a prací placenou i z jejich daní. I při tradičně silně tendenčním způsobu myšlení většiny zbohatlíků jim musí být jasné, že tyto peníze by mohli být použity daleko užitečnějším způsobem i pro ně. I podprůměrný Pražák si umí představit, jak se nabaluje sněhová koule a jaké pokračování to bude mít. Tedy pokud byl alespoň pár let i žák.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Piráti v Praze přestavují Václavák. Dole (u bývalé Koruny) mají být aleje stromů. Důvod: aby nebylo vidět na pirátské smažky při nákupu drog od dealerů.

   Vymazat
 19. Výsledkem jejich činnosti je vzrůst přeferencí ANO a Soroš a jeho šéfové chyby neodpouští. Tito cizokrajní spoluobčané, to je dar! Stupiditu vyhnali až do absurdnícho stavu, že i hloupý volič upřímných šmejdů pochopil.

  OdpovědětVymazat
 20. K první světové válce došlo pro střelbu nezodpovědného mladíka v Sarajevu. Avšak již dlouho před tím byly armády budoucích protivníků na tento střet připravovány, protože vládci všeobecně nebyli spokojeni s tehdejším stavem dělby na exploataci možných zdrojů bohatství. Toto je možno konstatovat i o době současné. Jen nelze stanovit, zda armády možných budoucích protivníků jsou již dostatečně na onen střet k dělení možných zdrojů bohatství připraveny. Nezodpovědných osob připravených k vyprovokování dalšího střetu je ale dost. Bůh ochraňuj svět před jejich nezodpovědností. Armagedon by potom byl slabý název toho, co by nastalo.

  OdpovědětVymazat
 21. Takhle to dodrbat může jen banda debilů. To už snad pochopí i absolvent Smíchovské zvláštní školy a SVĚTLONOŠ alias Honolulu.

  OdpovědětVymazat
 22. Hřib je ještě větší magor než se dalo čekat. Takového dárečka si snad ani Praha od Moravy nezasloužila. Toto dělá pražského primátora: https://www.novinky.cz/domaci/clanek/ruda-armada-prijela-na-konci-valky-do-jiz-svobodne-prahy-rekl-hrib-40322953

  OdpovědětVymazat
 23. Jistě se normálně myslící občané srdečně zasmáli historce o kufříku plném proserpistolu pro pány, kteří pro nedostatek vlastního umu se musí nějak zviditelnit. A nejlépe na úkor Rusů (mimochodem jsem se dozvěděl z TV, že Rusové jsou určitě mimozemšťané a že je Rusy nutno vyhubit!!!). Oni dobře vědí, že dobře propagovaná idiocie může skončit dobrou trafikou. A jeden , zvaný lidem tlustoprd - a jak by trefněji řekl můj otec zemědělec "lejta močky" by chtěl rovnou trafiku v poslanecké sněmovně. Což o to, o jednoho blba více nebo méně nic nezmění na "kvalitě" Waldštejna. Další vyhozené miliardy z kapes pracujících jen pro simulaci, že máme cosi připomínajícího Reichstag z dob pražskou kavárnou tak milovaného Vůdce... A zase mimochodem! Víte, jak byl "spáchán zločin požáru Reichstagu" za éry Pražanům milovaného a znovu objevovaného a oslavovaného nacismu? Vzpomínáte nebo četli jste o "lipském procesu". Tak to máme zpoět, i když si myslím, že i debil by vymyslel nějakou půvoodnější hiustorku a neopissoval by od Adolfa Hitlera. Tak útok na Reichstag (Bundestag) tentokrát sice jen hackerský spúáchal, no kdo myslíte? No přeci Rus. České nemocnice napadají hackeři z Amíkova, a pak nějaký jejích potentát Pumpeo ři Pumprdlík žádá, aby toho soukmenovci v době řádění koronaviru nechali.
  Tak mně řekněte, nezbláznili se přemnozí politruci Světa? Ne koronavirus, ale nadlidská blbost, zhovadilost a touha po trafikách, snadném životě a beztrestném kradení ohrožují humanitu, kulturu a civilizaci. Ale to je politrukům toho nejcivilizovanějšího světa, který dávno ztratil kulturu, fuk, hlavně, že se oni "napakují" - aspoň do hrobu, jako někdejší faraoni.

  OdpovědětVymazat
 24. Přesné zhodnocení situace.
  Odklizení kohokoliv ze jmenovaných jako důkaz "Putinovi krutovlády" by se mohlo hodit více zemím světa. Kdekomu kromě Ruska. Být jedním ze jmenovaných, dával bych si pozor na kohokoliv, o kom vím, že má kontakty s ambasádou USA, UK a Izraele. Na druhé straně operace tohoto druhu se konají tajně, takže to může přijít od kohokoliv. Asi bych neměl příliš klidné spaní. Nejhorší je, že tajné služby na takovou akci mají čas. Spoustu času! Týden, rok, 5 let... Klidně i déle. Pokud se někomu z uvedených něco stane, bude viník "naprosto jasný" stejně jako se tak stalo v případně Skripala. Tam to hlavní aktér naštěstí přežil. Ale možná už je také uložen v nějakém chladícím boxu...

  OdpovědětVymazat
 25. Nejhorší smrt je z vyděšení a to jim (3 pokakaným mušketýrům )
  viditelně hrozí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vlastně se nic neděje. Ona ta smrt patří k životu.

   Vymazat
 26. Je potřeba přinést první oběti před vyhlášením války. V Gliwicích taky napadli Němce Poláci, aby bylo možno legálně někoho obvinit a začít bojovat na Westerplatte. Saddám Husajn měl alespoň zbraně hromadného ničení a Muammar Kaddáfí sestřeloval letadla nad Lockerbie. To v Česku nehrozí, protože nemáme ani zbraně natož HN a ani letadla (vše je již připraveno na východní frontě). PK2

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Máte tam dva kiksy. Saddám Husajn obdržel ty ZHN od západu a ten slavný západ byl pak velmi překvapen, když se žádné po přepadení Iráku nenašly. Zákeřný Husajn je totiž včas zlikvidoval! No a Lockerbie nebylo vůbec prokázáno jak Kaddáfího kauza. To že zaplatil za pád letadlo, to ještě není prokázáním viny. To je stejné jako v případě pádu ruského letadla nad Sinají, to také nezpůsobili Egypťané, ale těžce na to doplatili!

   Vymazat
  2. Však také Poláci nepřepadli Gliwice. Asi jste nepochopil, že všechny ty "kiksy" byly uměle vytvořeny, jen aby vznikla záminka. Na Ukrajině k válce mělo vést sestřelení Malajského letadla a jen proto, že Rusko vlastní své satelitní snímky, které jasně dokazují, kdo to vlastně letadlo navedl do prostoru a pak sestřelil, zatím k válce nedošlo. Jinak je válka proti "agreserovi" na spadnutí, protože v opačném případě se zhroutí západní burzy. Minimálně se však zhroutí americký trh s ropou. PK2

   Vymazat
  3. Však on se důvod na civilizovaném nekulturním Západě k rozpoutání 3. světových jatek najde. Je to totiž existenční otázka diktatury kapitálu. Buďto VÁLKA a kapitál a nebo MÍR a lidstvo. KDO ASI ZVÍTĚZÍ, KAPITÁL NEBO LIDSTVO? Tertium non datur, řekl by starý latiník.

   Vymazat
 27. Věřit na agenta s ricinem nechce ani můj pes, už se tři dny válí smíchy a nechce ani pečené koleno.

  OdpovědětVymazat
 28. Tihle 3 lžizvěstové – Kolář, Hřib a Novotný, by nikomu nescházeli, ale jako mrtvoly naopak budou moci posloužit výborně, jako nejlepší náboje fakestreamovému propagandistickému dělostřelectvu.

  Na kauze ricin, stejně jako předtím novičok, je krásně vidět, kolik jinak jistě dobře vzdělaných lidí, vždy rádo uvěří každému nesmyslu, který podpoří jejich víru.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. S tou podporou víry třebas i evidentním nesmyslem to asi do značné míry sedí. Otázkou ovšem je, zda o to ten fakestream vůbec musí nějak zvlášť usilovat. Jestli mu prostě nestačí jen vypouštět ty neuvěřitelné historky a na jejich základě se pak dožadovat příšlušné (politické, diplomatické, vojenské, hospodářské, ...) reakce. Aspoň mě to tak v dnešní době už připadá.

   Vymazat
 29. Ministra Petříčka bych z té kritiky vynechal. Není přece možné chtít po něm, aby běžel 100 m za cca 10 vteřin, když víme, že stovku běhá za 15 vteřin. To samé je u něj i v oblasti IQ.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No ano, co po něm chtít. Ale jak ragovala správně ruská strana, když v začátku svého mandátu chtěl Petříček vyhlásit "válku" Rusku jménem celé Unie (už přesně nevím, asi to byla ta záležitost s Novičokem) - Ребята, ну кого же вы назначаете в эту должность ???

   Vymazat
 30. Od zítřka bude ricin na druhé koleji. Lokajové dostali na zítra za úkol vytáhnout letadlo sestřelené nad Ukrajinou. Od zítřka to zase začne. Zlí rusové sestřelili nad hodnou Ukrajinou letadlo.

  OdpovědětVymazat
 31. Já už ani nemůžu k takovým blbům jako jsou Kolář, Hřib - satan a postiženej židáček Novotný vůbec vést jakoukoliv diskusi. To už je přes mou čáru.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Všichni tři patří mezi výkvět politických stran, bez kterých se Česko dost dobře obejde. Strany, které jedou na konečnou. Dobře jim tak, neměly mezi sebe brát takové debily!

   Vymazat
 32. Ale oni mrtví dávno jsou - mentálně.

  OdpovědětVymazat
 33. Co si kdo uvaří, ať si taky sní.

  OdpovědětVymazat
 34. Považuji mediální hry tzv. pražské trojky ne za poplašnou správu, ale přímo za zločin. Existuje dostatek § v našem právním řádu, aby se část pražských nemehel chovala tak jako dobrodruzi a nesli za to trestně právní odpovědnost. Už takou drzost proti velmoci jako je Rusko , pro kterou je ČR bezvýznamným trpaslíkem a dovolí si to puberťáci pražské kavárny. Kdyby takovou informaci použili proti USA, už by byly proti ČR vyhlášeny sankce a ČR byla požádaná o jejich vydání a byli by dopraveni na americké Guantanámo. Co by k tomu řekli Kalúsek či bruneta Adamová Pelichová.

  OdpovědětVymazat
 35. Tuhle zemi ridi zaprodanci cizi moci a jeste mluvi o nejakem zasahu z Ruska. Hanba ceske vlade, parlamentu a prezidentovi, ktery taktez pichl do Ruska, ze se pry vmesuje. Hnus. To si nepamatuje jak proti memu US vysveslanectvi rozdavalo cervene karticky? To byly primo fotografie te krabice s adresaty Us ambassy .. tohle fakt nebylo vmesovani? I Zeman u me klesl.

  Mel jsem tuhle zemi rad, az to skonci, jedu pryc. To uz i ty Scycari maji vic dustojnosti.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Souhlas.
   Zeman je Nula.
   Babis je Hokynar.
   Volte SPD Okamura.

   Vymazat
  2. Kdou jsou to Scycaři? Jdi zpátky do Okrajiny.

   Vymazat
  3. Nic jste nepochopil. Českou republiku neřídí zaprodanci, tu už minimálně 30 let řídí mistodržící koloniální mocnosti, který si k tomu vybírá výkonný aparát pomocí tzv. voleb. Švýcarsko na tom není o nic lépe, má jen jinou roli.

   Vymazat
  4. je tam tez mediokracie/korporatokracie ale nejak jsem si nevsiml aby tam pusobily vylozene rusofobove a takyo otevrene nackove. I kdyz ta zeme jim patri. Holt i Svycari i Rakusane i Italove- v zadne zami TAKOVE TROTLOVE jako ten Hrib Novotny Kolar Nepusobi. Ty zeme nejednaji takyo debilne jako CR.. ostuda

   Vymazat
 36. K poděkování za článek s jehož obsahem a vývody absolutně souhlasím projevuji lítost nad tím, že neexistuje hodnocení "nebetyčné hlouposti" jako závažný trestný čin. Trojka i s roztesklávači by byla zavřena a byl by klid. Jinak té trojce a zejména Kolářovi podle mne opravdu hrozí nejméně újma na zdraví - doporučuji jejich ochranu, ale měli by si ji zaplatit a nebo jejich straničtí kolegové.

  OdpovědětVymazat
 37. Všechno špatně. Na stole leží informace "novináře" Kudry, nebo jak se jmenuje, že do ČR přicestoval ruský agent s kufrem plným ricinu na fyzickou likvidaci tří komunálních politiků. "Informaci" údajně získala BIS, nebo nějaká jiná tajná služba.
  A nyní si položme otázku, jak asi funguje ona služba, když z ní utíkají takto závažné informace. Kudra měl již dlouhé hodiny sedět na služebně s hubou sežehlou od žárovky stolní lampy a měl by zpívat, kdo že mu takto závažnou informaci vyzvonil. Tady jde totiž o bezpečnost státu a v tom případě ochrana zdroje musí jít stranou. A potom musí padat hlavy. Šéf oné služby by měl slinit inkoustovou tužku a sepisovat žádost o uvolnění dohodou. Ve speciálním kriminálu by se měla vyklízet cela pro zaměstnance, který takto citlivou informaci vynesl Kudrovi. Protože, milí daňoví poplatníci, každá sranda něco stojí. A naše tajné služby si z našich daní ukrojí rok co rok také pěkný krajíc. A jestli máme mít tajné služby, z kterých "utíkají" informace z režimu "tajné", nebo "přísně tajné", tak je lepší tyto spolky rozpustit. Něco by jsme ušetřili a nebyli by jsme zbytku světa pro smích. Alespoň co se tajných služeb týká.
  A nebo si Kudra všechno vycucal z prstu. Ale proto, že i ochrana těch tří debilů nás něco stojí, měla by se pomalu vypočítávat částka, která bude Kudrovi předložena k náhradě. Krom toho, pokud by se skutečně jednalo jenom o výplod chorého mozku páně Kudry, naplňoval by skutkovou podstatu trestného činu "šíření poplašné zprávy". Protože třeba já už týden nespím, protože se obávám návštěvy ruského agenta s ampulí ricínu.
  Je zvláštní, že jsem slyšel snad desítky komentářů a rozhovorů na toto téma. Ale ve výše uvedených rovinách se nikde a nikdo nevyjádřil.

  OdpovědětVymazat
 38. Varianta, že některý z hlavních pražských blbů typu Novotný/Kolář/Hřib bude obětován svými loutkovodiči v zájmu eskalace společenského střetu i novodobého tažení na Východ, asi přichází v úvahu. Jako reálnější vidím spíše, že až tito magoři vyrazí "na venkov" (tj. kamkoliv mimo pražský skleník), tak jim hrozí zmrzačení, kam vkročí - neboť v jejich případě zřejmě už jen fyzické utrpení se může propálit do míst, kde myslící lidé mají mozek.

  OdpovědětVymazat
 39. Naivita, chyba za chybou, málér, fanatizmus - a co když je to pouze pouhá sázka tří karieristů s havlistickými projevy na pohodlný život v roli nových českých diplomatů v USA, Kanadě, či Austrálii?
  Co když je teď věc potřeba už jenom dalšími vyhrocenými absurditami dotáhnout do kýženého konce, kdy bude jasné, že v Evropě zůstat by je "MOHLO OHROZIT".? :-)
  Podle mě to proto bude dál gradovat a výsledek ten brzy uvidíme.

  OdpovědětVymazat
 40. Velmi dobrá hypotéza. Dokonce je možné, že už článek ve zmíněném časopise mohl být součástí připravovaného atentátu. Dokonce není ani vyloučeno, že zmíněná trojka je už delší dobu někým řízena, jako se to dělá s Bílými koňmi.

  OdpovědětVymazat
 41. Pro CIA nebude velkým problémem zlikvidovat Koláře, Novotného, Hřiba a pak to svalit na Rusko. Takových případů už bylo. A ti tři budou pro své přátele užiteční i po smrti. Vždyť jejich smrtí se vztahy s Ruskem ještě více zhorší a o to jim přeci ještě za života jde.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ti tři exoti jsou snadnější cíl, než byl Boeing nad Ukrajinou,

   Vymazat
 42. Tři kašpaři. Už se v této malé zemi událo leccos, leč tito plantážníci hrají prim ! Jestli " tohle " leze ze škol..... panečku, dobrý Bože ! Stůj při nás !

  OdpovědětVymazat
 43. Kolar s spol se pos.rou strachy i bez ricinu.

  OdpovědětVymazat
 44. Nic jste nepochopil. Českou republiku žádní zaprodanci neřídí. Tu už minimálně 30 let řídí místodržící koloniální mocnosti, který si k tomu vybírá výkonný aparát formou tzv. voleb. Švýcarsko na tom není o nic lépe, má jen jinou roli.

  OdpovědětVymazat
 45. Také mám naši zemi rád a to navzdory tomu, že její elity byly, jsou a budou vlastizrádné, slouhovské a zbabělé. Inu asi mají více cizí krve a méně Slovanského genomu a koronavir jim vymazal čich (jidášské groše nesmrdí - přímo odporně páchnou a oni pro ně zradí lidi).

  OdpovědětVymazat
 46. Přesné tak poskoci západu ne aby ti tři fašisté byly odvolaní ze svých funkcí protože nemají co kecat do zahraniční politiky. No až někam pojedou budou mít bobky jestli je dotyčná země nevydá RF. 30 let v Černém delfínu by bylo tak akorát pro ně.

  OdpovědětVymazat
 47. Bohužel česká republika byla zatažena do takových ekonomických, politických a kulturních sraček ze kterých není možno se již vyhrabat.

  OdpovědětVymazat
 48. Naprosto neskutečná píkovina o ricinu v zavazadle (či kde).
  Jestli zkouší debilitu stáda, ři co má tato stupidita znamenat je neuvěřitelné.... Lavrov na Rossiji jen kroutil hlavou jak něco tak stupidního mohl někdo vymyslet. Logicky proč, když by něco takového zjistili proč by pustili vůbec majitele zavazadla na naše území a nezadrželi ho hned ??? Navíc nikdo s diplomatickým pasem k nám z Ruska dávno nepřicestoval. To mají čučkaři rentgenové oči z Karlína až na letiště ? :-)))))

  OdpovědětVymazat
 49. Byl bych radši, kdyby důvodem jejich strachu, byly instituce naší republiky.

  OdpovědětVymazat
 50. Promluvi CIA-Prdelka:
  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2020050511899182-sef-cuckaru-promluvi-ve-snemovne-o-ruskem-agentovi-s-kufrikem-ten-se-casto-prevleka-za-nasince/

  OdpovědětVymazat
 51. IQ parlamentu opět výrazně klesne....
  https://ac24.cz/en/-/pavel-novotny-oznamil-svuj-vstup-do-velke-politiky?redirect=%2Fen%2F

  OdpovědětVymazat
 52. Tři prosťáčci se po-rali!!!

  OdpovědětVymazat
 53. Vypuštění informace o ricinovém eliminátorovi bylo vedeno PŘEDSUDEČNOU NENÁVISTÍ.

  OdpovědětVymazat
 54. Ale i pro daleko menší excesy než je tento, byli už jednotlivci v minulosti odvoláni z funkcí - dokonce i vládních funkcí ( ministr Kocourek a další) jak to, že dosud nebyly projednávány v nějaké vládní komisi tyto nepřípustné, neschválené a svévolné excesy Hřiba,Novotného a Koláře? Zbavit imunity a donutit je aby vysvětlili svoje postupy - komu a čemu tím slouží? Že se nic takového neděje ze strany vlády, to svědčí o jediném - ti lidé jsou ke svým činům úkolováni, byli pro tyto excesy najati, a berou za to těžký prachy. A vláda moc dobře ví, odkud je to kormidlované - proto dělají mrtvé brouky, proto se taky vymýšlí ty blbiny o ricinu. Ve skutečnosti ty kokoty někam schovali a nechali je chránit - ale před vlastními spoluobčany!!! kteří jsou na ně nasraní. Nebyli by to první politici, kterým by někdo pořádně rozbil hubu, a tohle divadlo se dělá proto, aby nebylo zřejmé, že lidé obecně s těmito provokacemi nesouhlasí,a považují je za vlastizrádné. Tyto společenské emoce jsou účelově potlačovány. Proto se hraje to "ruské" divadlo, je to opět jedno z hnusných pokrytectví. De facto už začal řízený převrat naší společnosti, a musí se zajistit ještě rozeštvání s Ruskem, aby nikoho nenapadlo, až dojde "na věc" požádat Rusy o pomoc. Že je česká společnost už do mrtě rozesraná, vidíme všichni (také díky "koronaviru") - občanská válka by byl sprostý, perverzní, sadistický občanský hnojník. Máme asi nejvyšší čas se k tomu jako občané nějak postavit, asi to nechat plavat a odeznít. Proč šlapat po vydržovaných krysách a vystavovat v nebezpečí svoje rodiny?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kdyby to nebyl tak ohromnej průšvih, tak by se hodilo napsat scénář, jako pokračování Hříšných lidí města Pražského. Obsazení hlavních rolí není problém.

   Vymazat
  2. Vláda nemůže odvolat starosty. Starostu může odvolat pouze zastupitelstvo, soud, nebo občan volič místně příslušný pokud si to vydupe. Mediální a politický tlak může mít úspěch pouze, pokud se mu povede přesvědčit výše zmiňované což je v podstatě nereálné jelikož média, světlonoši pravdy, politická opoziční galérka a 3 debilové jedou na stejné vlně nenávisti proti jakékoliv názorové jinakosti odlišné od jejich lokajského monopolu na pravdu.

   Vymazat
 55. Když slyším v rádiu, že právě měl ministr zahraničí vážnou automobilovou nehodu, při které zahynul taxikář, tak se i já bojím. Snad už Praha není naše hlavní město, ale patří někomu jinému. Vypadá to jak varování od mafie. Možná až vyjdu po karanténě ven, tak zjistím, že žiji někde úplně jinde.

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.