Reklama

pondělí 25. května 2020

Kopřivu mráz nespálí

Taras 2
25. 5. 2020  TarasovaTerasa 
Ještě nikdy v historii země nebyla propast mezi občany tak hluboká a rozpory tak nepřekonatelné, jako je tomu dnes. Důvody jsou zřejmé, jenom je málokdo říká: pravice, reprezentovaná především ODS a později i TOP09 (za občasného přicmrndávání KDU a dalších výběhových modelů), přivedla stát cugrunt, jak zločinnou privatizací v devadesátých letech, tak i pozdější hrůzovládou Topolánkovou a Nečasovou. 

Zajímavé pak je, že se k obyčejnými občany nenáviděným partajím přidala tzv. elita národa, tedy umělci a pozůstatky havlistické smetánky. U podnikatelů a živnostníků je pak příchylnost k ODS, straně, která jim umožnila rozkrást státní majetek a neplatit daně a odvody, pochopitelná, stejně jako u manažerů, ajťáků a inteligence, která na současném stavu věcí profituje, typicky pak právníci, lékaři, vysocí úředníci.

Zvláštní pozornost pak zasluhují novináři. Vzhledem k tomu, že česká kapitalistická sebranka vlastní prakticky všechna média a veřejnoprávní jsou těžce zasažena prostředím pražské kavárny, je jejich působení dnes už čistě propagandistické, agitační, snaží se posluchače přesvědčit, že současný marasmus kapitalistického režimu je vlastně prima. Všichni dohromady, včetně veřejnoprávníků, kopou za pravici, s jedinou výjimkou, Parlamentními listy, které jsou mnohem objektivnější a vyváženější než ČT a ČRo dohromady (bohužel si samy škodí sklonem k bulvárnosti titulků).

Tohle byla moje standardní tiráda, kterou jste tady mohli číst mnohokrát. Doplním ji konkrétní ilustrací shora uvedených tvrzení.

Předseda komunistů Vojtěch Filip přišel do České televize, oni ho občas pozvat musejí, jinak by měli malér. A pochopitelně se dostal do konfliktu s Michalem Kubalem, který cítil potřebu opravovat Filipovy výroky, dávat je do správného historického rámce. ZDE v čase 23:30 a dále Kubal prohlásil, že Sovětský svaz měl v období 1939 až 1941 s hitlerovským Německem uzavřenu spojeneckou smlouvu. Každý byť i s jenom povrchní znalostí peripetií vzniku druhé světové války ví, že smlouva Ribbentrop – Molotov byla smlouva o neútočení, nikoliv smlouva spojenecká. Smlouvu spojeneckou mají Kubal a ČT patrně s CIA, jinak by se celý ansámbl zpravodajství nechoval jako agresivní amerikánská hovada. Filip to ostatně řekl, že se jednalo o smlouvu o neútočení, ale zaniklo to v redaktorově žvastání. Kdyby se totiž jednalo o smlouvu spojeneckou, tak by SSSR musel v září roku 1939 vyhlásit válku Anglii a Francii.

Skandál má samozřejmě pokračování v dalším pravičáckém táhlém blití. Že se jednalo o smlouvu spojeneckou tvrdil i poslanec za ODS Baxa a za ahistorickou kravinu, spíše však Kubalovu sprostou lež, se postavil i další veřejnoprávník Jakub Szántó, který se domnívá, že Kubal školil ve výkladu historie Filipa. Drzost těchhle husákovských spratků skutečně nezná hranic. (Shrnutí celé záležitosti je ZDE .)

Takže jestliže se u puncovaných ódéesáckých intelektuálních abortů jejich tupé a zavilé zhovadilosti a nevzdělanosti nelze divit, jsou přiživováni z milodarů pravičácké podnikatelské pakáže, potom ale u veřejnoprávních redaktorů, kteří jsou živeni z peněz všech koncesionářů, je nutné nemilosrdně vyžadovat, aby měli povědomí alespoň na úrovni učiva dějepisu základní školy, což zjevně nemají.

Problém ČT je personální zkorumpovanost, zprivatizovaly si ji ODS, TOP09 a pražská kavárna. A žáby na prameni – vedle těch úplně blbých a přitom extra drzých redaktorů – jsou exrodinka Fridrichových, Šámal a Dvořák jakožto reprezentanti téhle sebranky. Jediné řešení: vyházet a nahradit lepšími. Druhé jediné řešení: zrušit bez náhrady, nikdo přece nepotřebuje zcela zdeformovanou a patologickou instituci, do které občan cpe sedm miliard ročně a dostává se mu zpátky brak a póvl na zvracení.

Třetí jediné řešení je pak vhodit do budovy na horách Kavčích dýmovnici s trojkombinací léčivých látek koronavirus, novičok a ricin – a vzduchotěsně zaletovat všechny otvory.

Obávám se však, že po měsíci by tihle všichni vyšli z budovy s úsměvem a posíleni na duchu i na těle.

A hned by pokračovali, novodobí oráčové, v prohlubování té brázdy, kterou jsem zmínil v úvodu.

75 komentářů :
 1. „svět viďte pane Goeringu / hrál jako cikán na jedinou strunu / chtěl dostat Rusko s vámi do ringu / a sám si sednout na tribunu“

  Uvedené verše v zatracované básni jsou naprosto přesné a v jejich kontextu jsou dnešní diskuse na téma pakt Molotov - Ribbentrop naprosto trapné. Historická pravda zhutněná do několika slov. Nezval byl jednoduše gigant...

  V. Nezval, Stalin

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Máte recht, "podivuhodný kouzelník".

   Vymazat
  2. KLIKNĚTE SI PŘIMO NA TARASE JE TAM ZUŘIVÁ DEBATA

   o Sjednoceni pod Navrhem Programu Voličů chtêji tam Krtečka a jeho indiány z firmy I&K zabývajici se podnikánim v oblasti Velkých společenských události pobit do posledniho!
   Teď je tam na konci i co NPV obsahuje za články a bývalý spolupracovnik režimu,který je prakticky zasti i dnešnim marasem vinen tam ze sebe dělá hlupáka,který ničemu nerozumi.
   No neni divu,že nam takovi vminulosti udělali z republiky dnešni nijak potěšujici stav!

   Vymazat
  3. Když poslouchám ČT24 mám dojem, co si to ta vláda dovoluje mít svůj názor, a ne názor opozice. Až bude Fiala/ODS/ dostatečně připraven a bude jmenován premiérem vlády, budou se pak dít jiné řešení. Při této konstelaci může jen a jen "blábolit" co by on. Kdy dojde vedení ODS o co jde?

   Vymazat
 2. Dnes, běžně se na noviny a politiku od ČT, ale i na další TV se nedívám, chvílí jsem zahlédl 168 hodin a ještě něco v ČTV. Protivládní, protiprezidentský, antibabišovský HNUS. Prý veřejnoprávní. Ne, a ne. Jen výrazbě protičeká, za to prosvazová, unijní.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dobrý den, v článku mě irituje označení "obyčejný člověk či občan". Znám Zmiji obecnou, ale to je plaz. Označením "obyčejný" se nadřazujete. Jinak musím uznat, že po vládnutí ODS a ČSSD nastal ještě větší zmar v podobě ANO. Zde se projevila naprostá ignorace v plné síle a pohrdáním lidských hodnot. Současná situace ve formě "korokrize" je ukázkou státu, který je řízený oligarskou klikou Babiš, Keller, Duspiva a dalšími zbohatlíky na úkor občana.

   Vymazat
  2. Psychiatrická klinika na Kavčích horách a jení chovanci.

   Vymazat
  3. Dobráku 11:12 - můžeš nám rozvést svoji podivnou úvahu a pandemii a vládě oligarchů? Např.jak Babiš "projevuje naprostou ignoraci v plné síle a pohrdání lidských hodnotami".

   Vymazat
  4. 15:31
   Něco málo o epidemii a pandemii. Epidemie je mírnější než pandemie a to v počtu nakažených na 100 000 občanů. U epidemii je to 1 600 až 1 800 nakažených na 100 000. V případě epidemie v ČR by muselo být nakažených koronou 160 000 až 180 000 lidí. Letos bylo v ČR 140 000 lidí zasaženo chřipkou a zemřelo jich asi 60. Jsi klasickým příkladem Čecha, který je po staletí ohnutý a šlape. Věříš tomu co ti nalejou do hlavy, protože sám nejsi schopen rozlišit pravou podstatu věci.

   Vymazat
 3. S obsahem článku souhlasím--a ujišťuji, že pokud by se uskutečnila demonstrace odporu proti prolhanému vysílání zkorumpované ČT, tak se rád účastním!..doporučuji přímo před hlavním vchodem na Kavčích horách!...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ale proč. Vždyť každý jasně vidí tu jednostrannost. Tím si ČT škodí sama, a nejvíc. Nechme ji, ať si škodí dál. Pokud ji budeme napadat, budeme naopak vzbuzovat více jejích sympatizantů. A je dobře, že jich má nyní méně a méně.

   Vymazat
 4. Proč jim říkáte kapitalisti, to je naprostý nesmysl! Zadlužit stát, zničit zemědělství, průmysl, ekonomiku, vytvořit nedostatek, vyvolat krizi, dostat naštvané lidi na majdan = revoluce, dosadit nevolenou vládu a o tom, kde budou umírat lidé, rozhodne nevolená komise. Pořád nechápete, "vocogou"?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Správně. To už nejsou kapitalisti, to jsou loupeživí fašisti...., ale i tohle označení je pro ně příliš lichotivé.

   Vymazat
 5. Dosud byly pořady televizního kanálu Prima ZOOM skoro nepolitické. O víkendu jsem náhodou viděl díl britského seriálu, kde vystupuje obchodník se zbraněmi z druhé světové války. Dokud nebyla řeč o politice, byly videa zajímavé. Nyní si to už nemyslím. Viděl jsem, jak to britské tlusté obrýlené prase tvrdilo, že komunisti pozabíjeli stejný počet lidí jako nacisté. Hnus vyvolávala tvrzení tohoto hovada při návštěvě Berlína, kde dělal nákupy pro muzeum studené války kdesi v UK. Britské hovado vynikalo urážkami lidí v východu Evropy. Tvrdil třeba, že s ruskými zbraněmi se nedalo válčit.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 23:59, ono je sere, že nemohli berlínské depozitáře rozkrást sami, ale že se jim do toho zamontovali Rusové. Teď unisono řvou jako pominutí, aby ruští lupiči svou kořist vrátili, přitom v britských muzeích, stejně tak amerických, a především v soukromých sbírkách je stále ohromné množství toho, co ukradli Němci po Evropě a následně vítězové v Německu.

   Ale tohle není nejhorší. Já stále častěji slýchávám o pogromech, hrůzách, které páchali Rusové na Ukrajincích, Židech, Cikánech, Tatarech atd. během války, za účelem jejich vybití. Stále častěji slýchávám o ruských táborech smrti a o tom, jak horlivě spolupracovali s Němci na výstavbě koncentráků. Také o tom, jak se Koněv vyhnul osvobození Osvětimi po jakési dohodě s nacisty, aby se mohlo zlikvidovat co nejvíc Židů a důkazů. Že prý tam přišel tak jako do Prahy, kdy vězni sami tábor osvobodili, bachaři už byli dávno pryč a Koněv si hrál na vítěze. V této souvislosti jsem někdy v 90.letech četl, jak jeho vojáci nejen rozkrádali zbytek hmotného majetku, co tam zůstal, ale tyranizovali vězně tak, že mnozí z nich zemřeli bezprostředně poté.

   Vymazat
  2. 23:59
   Musím potvrdit, že už i Prima Zoom často vypínám, protože poslední dobou se týká čím dál více dokumentů, co jste popsal. Hnědý mor je rozlezlý už všude, a z přijímače se tak stává dekorativní doplněk v zájmu nepokaženého zdraví.

   Vymazat
  3. Protiruská, protičínská, antilevicová propaganda se začíná zhusta objevovat i v kdysi neutrálních cestopisech apod. Už se na nic nedá kouknout bez nucení ke zvracení.

   Vymazat
  4. Taky mne Prima zklamala.

   Vymazat
  5. Tuhle v poradu o Egypte hovoril jakysi Egypťan o ruske (samozřejme sovetske )vystavbe prehrady jako o zločinu Rusu.Pry postavili,vyhnali obyvatele ,nechali jejich vesnici zaplavit vodou a pak odešli.Uz se v te TV po.rali.Slusneji se to neda napsat.

   Vymazat
  6. Co víc svědčí o změně doktríny než to, že si tam nasadili CNN?

   Vymazat
  7. 11:10, zřejmě mluvili o Asuánu. Z této životně důležité stavby žijí dodnes. Jen bylo třeba přenést chrám Ramesse II. na vyšší místo a o to se postarali Britové. Myslím, že to bylo v čase, kdy zemřel Násir a vystřídal ho Sadat, který byl pro západní. Rusáky vyhnal, za práci a dodávky nezaplatil a to co bylo objednáno, zrušil. Samozřejmě začal s pomluvami a k té jedné patřily i hrůzné historky okolo Asuánské přehrady.

   Vymazat
  8. Nedivme se Primě. ČT na všechno nestačí. Ani jeden sdělovací prostředek v této zemi není vlastním nezávislým pánem. Poslouchat se musí!!! No a i ti sympatičtější moderátoři než na ČT nás začnou časem s.át. Tak to tady chodí! Primo, sbohem!

   Vymazat
 6. puncovaní ódéesáčtí intelektuální aborti
  /ódéessesáčtí - Novotný - je správně

  OdpovědětVymazat
 7. Taras ma vesmes pravdu.
  Jen ty klasicke pojmy jako levice/pravice, kapitalismus/socialismus jsou dnes neadekvatni. Uz je jen oligarchie se svymi slouhy proti zbytku sveta.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Neboli pravice proti levici. Ono přes všelijaké úmyslné zmatení jazyků se vždycky nakonec vyklube z víru a prachu doby tahle dichotomie, otrok proti otrokáři, poddaný proti feudálovi, zaměstnanec proti kapitalistovi.

   Vymazat
  2. A ta je hnědá.

   Vymazat
  3. Taras26. května 2020 7:01
   Nenechte se mást. V levici jsou nejvíce slouhové těch otrokářů. Viz sjednocená levice a zelení, nebo jak se jmenují, v evroparlamentu. P.K.

   Vymazat
 8. Ten pořad jsem neviděl, ale teď jsem se dověděl, že SSSR sice nebyl tak významný, aby byl v v Ose, ale zřejmě byl na pozici Maďarska, Rumunska.. apod. Takže to byl vlastně fašistický stát. Co se to ještě nedozvíme? Děkujeme ČT, že díky pilnému studiu archivů nakonec zříme pravdu v celé její nahotě.

  OdpovědětVymazat
 9. Je zajímavé, že si nikdo ani nevzpomene na naše slovenské přátele. To byli spojenci A. Hitlera v pravém slova smyslu. A o čem už se vůbec nemluví, je to, že jako jediní platili Němcům za to, že se jejich Židé nevrátí z Osvětimi. V tomto případě je ticho po pěšince. Stejně jako v případě Mnichovské smlouvy, kdopak jí v roce 1938 podepsal ? Kdopak to hajloval při přátelském zápase Anglie - Německo, ANGLIČANÉ. A to jsou jenom střípky toho opravdu strašného odporu vůči třetí říši.

  OdpovědětVymazat
 10. Je zajímavé, že si nikdo ani nevzpomene na naše slovenské přátele. To byli spojenci A. Hitlera v pravém slova smyslu. A o čem už se vůbec nemluví, je to, že jako jediní platili Němcům za to, že se jejich Židé nevrátí z Osvětimi. V tomto případě je ticho po pěšince. Stejně jako v případě Mnichovské smlouvy, kdopak jí v roce 1938 podepsal ? Kdopak to hajloval při přátelském zápase Anglie - Německo, ANGLIČANÉ. A to jsou jenom střípky toho opravdu strašného odporu vůči třetí říši.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Slováci to maj s germánama skutečně jinak. My tady s germánama přes tisíc let bojujeme a snažíme se přežít. Zatímco oni nás likvidují v lepším případě zotročují. Celé české dějiny jsou o tom, jak přežít germánskou rozpínavost.
   Tohleto Slováci nemaj. Ti žijí za kopečkama.

   Vymazat
  2. 12:45, možná to už dneska není tak vypuklé a nebezpečné jako Češi vs Germáni, ale Slovač ještě nedávno kvůli Maďarům skoro neexistovala.

   Vymazat
 11. Referendum s chutí

  Poslouchám chvíli Vystrčila
  hned cítím v břiše silné pnutí
  kam nás ta parta dotlačila
  všechny jen velmi balamutí:
  Číňan a Rus jsou strašně krutí:
  Ricinem Rusko, čímpak tráví Čína?
  Zdalipak takto nemoc nezačíná?
  Kdo že je tady vlastně v suti?
  Senát si vůbec dobře nepočíná:
  Referendum bych vypsal s chutí

  Církev nás k Temnu zatlačila
  chybí nám Hus a jeho hnutí
  Inkvizice je zato čilá
  Elfové k pravé víře nutí
  Stačí jen malé rozhodnutí:
  Situace být může rychle jiná
  Francie přece dodnes připomíná
  svobodné táhlé nadechnutí
  Církevní mamon je jak rakovina:
  Referendum bych vypsal s chutí

  Série válek nestačila?
  Špatní jsou Asad a s ním Putin?
  Amerika snad neválčila?
  To všichni šlapou, či jsou dutí?
  Převraty prošly bez mrknutí
  Krásné se boří, opěvuje špína
  mozek pak mnoho lidí nezapíná
  Z NATO bych padal, ať jsme zutí
  Či chceme, ať nás Turek obepíná?:
  Referendum bych vypsal s chutí

  Občané mají – ne, to není psina
  Do Rady Čé Té – bude to však dřina
  Přímo si volit bez leknutí
  Odvolat členy, když se zjistí vina:
  Referendum bych vypsal s chutí…

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Marku - skvělé! Zase za jedna s hvězdičkou. Jenom je škoda, že to nejde obecně, pro širší veřejnost - diskuze navštěvuje jen určitý počet lidí - denně ti samí. Zkuste založit hudební těleso, někoho kdo vaše texty zhudební - něco jako byl K.Kryl, aby se to zpívalo venku, na táborech, a tak. I když Kryl si stačil sám i na hudbu, což není v možnostech každého literárně nadaného člověka. Kdybych měl vaše nadání, našel bych si kytaristu a někoho, kdo to zhudební a zazpívá. Zpívali bychom prostě pod širým nebem, něco na způsob Hyde Parku,kde údajně může kdokoli předvádět cokoli. V metru, na náměstích - kdekoliv. A tak bychom nenápadně burcovali obyčejné lidi. Aby elity konečně viděly tu obecnou nasranost. To zvyšující se pohrdání politickými elitami, které si ze země udělaly trhací kalendář a nás občany mají za blbce a trubce neschopné odporu, neschopné čehokoliv. Co by mohli? Vyvézt vás někam do Brixenu jako K.H.Borovského?

   Vymazat
  2. Jste obdivuhodně nadaný, duchaplný a osvěžující lehkostí vyjádření podstaty. Nejen novodobý Karel Havlíček Borovský, ale i Francois Villon.
   Děkuji, že díky Vám tak nejvyšší míra kultivovanosti nastavuje zrcadlo vulgaritě, nízkosti, hulvátství, podlosti a omezenosti typů jako je Novotný, Holubová, Hřebejk a dalších vulgárních pravdoláskařů a havlodětí, kteří svými vulgaritami bojují za "slušnost" v politice.

   Vymazat
 12. Abychom mohli žít, nebo se vůbec narodit, položilo na našem území životy v boji proti hitlerismu na 144000 rudoarmějců. Když se dnes dozvídají, jak se u nás překrucují dějiny, představte si, kolik asi jejich pozůstalých toho dnes trpce lituje.

  OdpovědětVymazat
 13. Propast mezi občany je hluboká. Rozhodně nejsem na jednom břehu s P.Novotným, Kotlářem, Hřibem, Fijalou Kalouskem, Němcovou ale i Hřebejkem, Rejžkem,Holubovou,Hrušinským...a dalšími celebritami (nikoli respektovanými, uznávánými autoritami a osobnostmi celým národem). Kolik lidu je na straně těchto idńdividuí nazývajících se mezi sebou celebrity? Národ není rozdělen, to smrdí jako půl na půl. Jsou jmenovaní s pár svými poskoky(ani 100 tisícový ´čelově vizuálně plošně rozprostřený dav do sektorů po celém place, kde nebylo ani 80 tisíc lidí-já tam jako čumil byl) dav na Letné mě neohromí. Na druhém břehu opravdové miliony obyčejných lidí se svými starostmi a problémy, kterým jejich život ti jmenovaní akorát stěžují, otravují a znepřípříjemňují. A k tomu všemu ČT, která se ztěch ,,obyčejných" snaží dělat pitomce, lže jim úplně veřejně(dnes se dá každá informace ověřit) a stále a jen vnucuje názory těch ,,neobyčejných" hlupáků. Já jim neberu např. jejich výkladní skříň Pavku Novotného a oni ať mi neberou můj rozum, čest a svědomí. Dobrovolně jim to rozhodně nedám. M.R.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Myslím si že Řeporyjec přesvědčí i váhající o skutečnosti, kam až jsme se při hledání demokracie propadli. Má eso v rukávu, chce kandidovat do Parlamentu.

   Vymazat
  2. No - nemusíme spekulovat zrovna jenom o politicích anonyme 8.14. Mohutně se na psychice občanů a šíření nenávisti mezi obyčejnými lidmi - těmi nejobyčejnějšími - podepisují právě media, a dělají to úmyslně. S cílem rozvrátit společnost a nasrat lidi na sebe navzájem tak, že kdyby něco, pobijeme se mezi sebou sami.Praktikuje se to tak v každé zemi. Aby sami občané zabili své prezidenty ( Hussajn, Kadaffi) tak zhovadilým způsobem, to musela být síla rozvracení lidí mezi sebou navzájem. Vždyť teď plošně stačil obyčejný "korona..." A těch blábolů! A té příšerné nenávisti všude. Jak chtěli diskutující střílet lyžaře, a každého bez roušky na ksichtě - to snad nebylo odporné? Nebo už to máme šťastně za sebou a budeme se tvářit jako že nic? Jenom Novotný, Hřib - a tyhle figury, které budou zase vystřídáni jinými figurami? A co my - občané? My se nemáme za co stydět? Za tu odpornou nenávist? Vlezeš do krámu v hodině vyhražené seniorům a pomalu tě zavřou do klepet, případně umučí? Tak jsme dopadli! Čumíme jeden na druhého jako nahá prdel z roští, realizujeme "odstupy" i když je to směšné. Ano, článek je pravdivý, ale zameť si každý před svým prahem.

   Vymazat
  3. 8:14..volná citace..ČT se z nás obyčejných lidí snaží dělat pitomce, lže se nám veřejně/dnes se dá každá informace ověřit../a vnucuje nám své názory..Já jim neberu např. jejich výkladní skříň Pavku Novotného a oni, ať mi neberou můj rozum, čest a svědomí. DOBROVOLNĚ JIM TO ROZHODNĚ NEDÁM !...absolutní souhlas !

   Vymazat
  4. ...a co ta nenávist některých z nás k důchodcům, źe 11.13? To vám ještě chybělo pořádně rozebrat...

   Vymazat
 14. Výborný článek paní Radky Johnové:
  https://radkajohnova.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=751280

  OdpovědětVymazat
 15. V dnešní době se na nás valí problémy několika druhů a hlavní je, že
  globální kapitalistický systém je v krizi a týká se to hlavně ekonomiky a proto současný politický trend včetně maistreamu na to reaguje, mimo jiné.. profašistickou agresí vůči Rusku a Číně..!.. a od toho se odvíjí snaha propagandisticky ovlivnit vědomí lidí,..aby si snad nechtěli opět vyzkoušet jiný politicko-ekonomicko-sociální celospolečenskej systém a proto se musí falšovat dějiny a hlavně dějiny reálného socialismu...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 9:24Souhlas.Doufejme,že zde platí to známé o "chcípající kobyle,která kolem sebe kope!",a parazitický a kontraproduktivní kapitalismus zmizí na smetišti dějin.V opačném případě tento zrůdný systém zničí nás a celou tuto modrou planetu!!

   Vymazat
 16. Hnědý mor opět na scéně:
  https://cz.sputniknews.com/nazory/2020052511991138-konev-musel-jit-praha-uctiva-hitlera-a-esesaky-uz-mate-trhaci-kalendar-s-nacisty-ne/

  OdpovědětVymazat
 17. Fakt zůstává že se Filip s nacistickýma poskoky pere sám a ČT je hlásnou troubou liberálních pro západních slouhů.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Už se máš redaktoři, jak v rádiu, tak v televizi se naučili tak dokonale skákat do řeči, že to aplikují i na své milce. Hrůza je, že posluchač nemá šanci dekódovat o co jde.

   Vymazat
 18. Partyzán Tichomir Mirkovič: Koněv, vlasovci? Divím se, že se Češi nebouří. Dříve poslouchali Moskvu, dnes USA. Nového Hitlera si lidstvo nesmí dovolit:

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Partyzan-Tichomir-Mirkovic-Konev-vlasovci-Divim-se-ze-se-Cesi-nebouri-Drive-poslouchali-Moskvu-dnes-USA-Noveho-Hitlera-si-lidstvo-nesmi-dovolit-625084

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vynikající rozhovor s panem Tichomirem Mirkovičem, který je pamětník a Němci mu vyvraždili celou rodinu. Je to hrdina, který bojoval proti německému nacistickému zvěrstvu.
   Kdo nás, Čechy, chtěl vyvraždit a selektované děti poněmčit, byli Němci!!!

   Vymazat
 19. Jestliže ona prezentovaná vyváženost Čt spočívá ve výhradním hlásání názorů 5% TOP 09, potom zcela jistě tato instituce funguje na jedničku.
  Moderátoři jsou podle všeho vybíráni podle jednoho politického názoru, přičemž se jim zrovna hodí, že vláda, premiér i prezident mají odlišný pohled na politiku - mohou je tedy "nezávisle" urážet, plít na ně a říkat tomu právo na svobodné informování.

  Pozice Čt se ale v poslední době také trochu změnila. Zatímco se dříve vedení bránilo a na každou kritiku reagovalo, dnes se nejenže tak už vůbec neděje, ale zaměstnanci této veřejnoprávní instituce se dnes už divákům doslova vysmívají do ksichtů.

  Andrej Babiš chtěl řídit stát jako firmu, začínám ale souhlasit se starým Klausem, že bez politiky to nejde. Jako ministr financí budiž. Ale jako lídr vládnoucí koalice ani náhodou. Příslušníkům SS se staví v Praze pomníky, komunálové dělají politiku namísto ministerstva zahraničí a celá naše země působí jako klasický Kocourkov plný bezvládí a chaosu - vše pod bedlivým dohledem a vždy nachystaným "vhodným" komentářem moderátorů Čt.
  Zrovna včera jsem četl o narůstající oblibě Němců k Číňanům - to opravdu nikdo nevidí, že nás ta nejrůznější polonáckovská verběž táhne směr Ukrajina?!
  Kdyby nebylo pandemie, tak už čt stvořený pan nikdo Minář by za pomoci jejich halasné (neplacené) propagandy plnil ulice se řvoucími demonstrany s hesly typu - předejte zemi nevoleným elitám!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. CT si to může dovolit. Protože nikdo se na ně neopováží vztáhnout ruku, nedejbože ji připravit o miliardový příjem z našich kapes, ale v posledních dobách, jak dorůstá mládež, ji významně stoupají preference.

   Vymazat
 20. Komunálové dělají zahraniční politiku a ministr zahraničí politiku na komunální úrovni...

  OdpovědětVymazat
 21. Topolánek byl jednoznačně to nejhorší, co tady po listopadu bylo. Zatímco Klaus měl alespoň nějaké formální ideály, Topolánek bylo naprosté hovado, které se řídilo pouze heslem vyjebat a rozkrást. To byla ta nějhorší tresť z ODS. Dneska ho znaj dobře ve Špindlu, kde jezdí vožralej a dělá machra.

  OdpovědětVymazat
 22. 10:48..SOUHLAS !...stejně tak s ostatními příspěvky!..ČT je nejen rodinný podnik námi dobře placených existenci bez morálních zábran, ale bohužel i hlásnou troubou profašistických imperialisticko-agresivních sociopatů, kteří mají na svědomí minulé války i současné vraždění ve světě a k tomu potřebují zblbnutí společnosti!...a k tomu je maistream s překrucováním dějin a fejkprotiruským a čínským zpravodajstvím hlavním nástrojem!..NE nadarmo, amíci, když museli utýct z Vietnamu..tvrdili.."že válku nám prohráli novináři..!"/viz tehdejší celkem objektivní americké zpravodajství o hrůzách války ve Vietnamu a protiválečných demonstracích/..Dnes mají novináře pevně pod palcem !..Rys-Rozsévače a Vlajkaře v nových kabátech !

  OdpovědětVymazat
 23. 10:48..ještě poznámka k Babišovi nebo Zemanovi..podle mého názoru, jsou oba oportunisté a tak i menší zlo,.. ale pro naše fašoury je to málo a proto takový řev proti jejich osobám, kterému maistream dělá publicitu !

  OdpovědětVymazat
 24. 10:48 Naprosto se vším co píšete se dá souhlasit a podepsat. Avšak, když si představím tu hrůzu, že by na Hradě seděl ten hňup z Jablůnkova, nebo slizský Fišer. A vláda by byla stvořena z opozice, tak by tady musela být už dávno situace jako na Ukrajině. V tom lepším případě.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Fakt když chybí osobnosti, tak najít alespoň jednoho rovného slušňáka by moc pomohlo.

   Vymazat
 25. Dalším kýblem zvratků je pak skutečnost, že všichni sborem vytýkají minulost pouze Rusku. Ale Rusko bylo pouze jednou ze svazových republik. Rok 68 je potom blahoskloně přehlížen u Lotyšů, Litevců, ale zejména Ukrajinců, "zapomínaje", že tehdejším šéfem svazu byl Ukrajinec Brežněv. O účasti Němců, Maďarů, Poláků a Bulharů se cudně mlčí také.
  Současná demontáž historie má vést k jedinému cíli. Další krvavé lázni v Rusku, kdy paradoxně nebudou umírat ti, co onu demontáž dnes provádí, ale ti, kteří jim za to nerozkopou držky.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zhnusený, nemělo by se zapomínat na Čaučeskovo Rumunsko, které svou účast na invazi vůči ČSSR v roce 68 odmítlo a jako jediné ze socialistického sektoru odmítlo i blokádu OH v Los Angeles v roce 1984. M.R.

   Vymazat
 26. BIS je filialka CIA a ostatnich 15 tajnych sluzeb USA .
  BIS je jima ukolovana, Koudelka dostava metaly za sve sluzby. CSSD nepatri do vlady kvuli par procentum nema mandat na ovladani vnitra justice a policie a na vedeni dulezitych ministerstev. Vule volicu neni respektovana pane Babisi

  OdpovědětVymazat
 27. VO CO GO?
  Rozdělení?
  VO CO GO?
  Od r. 1918 jsme měli mnoho ministrů zahraničí. Některé lepší a některé horší. Ale po celých 100 let (s výjimkou německého protektorátu) jsme měli MINISTRY ZAHRANIČÍ.
  Teď MÁME NAPROSTÉ HOVA.O. ZVÍŘECÍHO BEZMOZKA NA OBOJKU.

  VO TO GO. Proto je to rozdělení.

  OdpovědětVymazat
 28. Toz ale spáli oz dávno nejsó mrazy jako bejvle todká máme mraze technologické primmo z mikrpvlnke vlnka za vlnkó a je po koprivje ale to je to nejmensí oz abe belo po zródnéch kolaborantech a jejich prislohovacích to mosí mráz spálet a gdes ne mráz tak to odelajó se slevó v Tábore.....hezké den p.s.

  OdpovědětVymazat
 29. 10.48 - na probíhá jedna věc - téměř 30 let se děli v tomto státě zlodějiny a kdo byl za to potrestán? Kromě kukuřice, řepky a trocha obilí nic nepěstujeme. Proč? Kdo takové smlouvy vyjednal a podepsal? Přijde déšť a z polí se řine hlína s vodou, proč jí pole neudrží? Různí Bursíci a jiní netáhla pořád diktují, co se má dělat? Strčit je do "ťurmy". Co nám moudrého řekl k viro krizi nic, tak ať dál mlčí. Co nám dala ke krizi ODS, TOP … nic, ať mlčí dál. A proč jsou posílány peníze neziskovkám, zastavit platby. Kdo to slíbí, toho volím.

  OdpovědětVymazat
 30. Kupte si - nejde o vtip:
  https://www.nasevojsko.eu/nasevojsko/eshop/52-1-Kalendare/164-2-Valecne-osobnosti/5/6254-Kalendar-2021-osobnosti-treti-rise

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 15:23 Vyhledal jsem si to. Původně jsem myslel že nejapně žertujete. Opak je pravdou , ale může se někdo v tomto třicetiletém neskutečném bordelu něčemu divit ? Opravdu, zlatí slušní komunisti. Proboha kam jsme se to dostali ?

   Vymazat
  2. 16.59 Dostali jsme se přeci do kapitalismu, kde vše je zboží. Co je bestseller? Co se SAMO PRODÁVÁ A O CO SE ZÁKAZNÍCI A PRODEJCI PEROU...
   Je zájem o Lišku Byst-roušku? Je zájem o Němce z války? Kapitalista je rád vytiskne a prodá... pro srovnání - například o oběti holokaustu ZŘEJMĚ ŽÁDNÝ LUKRATIVNÍ ZÁJEM NENÍ, přitom kapitalista by je rád vytiskl a prodal též... ale není-li poptávka... To víte, VLÁDNE NEVIDITELNÁ RUKA TRHU!

   Vymazat
 31. Kubal se má chovat jeko redaktor řídící diskuzi dvou oponentů a ne jeko politický komentátor vnucující divákům ČT svůj názor.

  OdpovědětVymazat
 32. Exekuce připravily občany na to že je to normální stav aby se nebouřily až přivedou stát do exekuce. Za to nemůžou to zavinil koronavirus. Není nad kapitalistickou demokracii. Neviditelná ruka trhu všechno zařídí.

  OdpovědětVymazat
 33. Soukup dnes dal vládě vysvědčení, a na něm skoro samé pětky. Oproti jeho "výkonům" je to poněkud příkré hodnocení, když on sám brouzdá v bažinách.

  Soukupe, dohodněte se s Českou televizí, vypadá to blbě:
  http://www.skrytapravda.cz/domaci/3296-soukupe-dohodnete-se-s-ceskou-televizi-vypada-to-blbe

  Soud konstatoval: Soukup z TV Barrandov lže:
  http://vasevec.parlamentnilisty.cz/clanky/soud-konstatoval-soukup-z-tv-barrandov-lze

  OdpovědětVymazat
 34. Zbytecne vyjmenovavat strany, vsechny byly legalne vitezy voleb. ZA VSE MOHOU VOLICI, CESI. HLAVNE TI, CO NEVOLILI. Pro zajimavost - jakou predstavu mel TGM:
  Masarykova WASHINGTONSKA DEKLARACE nezavislosti z 14. rijan 1918: "Ceskoslovensky stat bude republikou. Ve stale snaze o pokrok zaruci uplnou svobodu svedomi, nabozenstvi a vedy, litratury a umeni, slova, tisku a prava shromadovaciho a peticniho. Cirkev bude odloucena od statu. Nase demokracie bude spocivati na na vseobecnem pravu hlasovacim. Zeny budou postaveny politicky, socialne a kulturne na uroven muzu. Prava mensiny budou chranena pomernym zastoupenim; narodni mensiny budou pouzivat rovnych prav. Vlada bude mit formu parlamentni a bude uznavat zasady iniciativy a referenda. Stale vojsko bude nahrazeno milici. Ceskoslovensky narod provede dalekosahle socialni a hospodarske a reformy; velkostatky budou vyvlastneny pro domaci kolonizaci; vysady slechticke budou zruseny.

  VSE SE PLNI DO PUNTIKU! Masaryk by jasal.

  OdpovědětVymazat
 35. https://tadesco.org/marneho-okenko-special-26-q5-2q2q-strucne-jasne-vystizne-neuveritelna-data-celosvetoveho-deni-primo-od-pramene/
  ..jak neustále tvrdíme, ke konci časů musejí lidem říci pravdu. A když ji řeknou, lidé stejně nechtějí věřit řečenému, i když předložíte 1000 důkazů. Proč asi? Pochopíte z krátkého rozhovoru….

  OdpovědětVymazat
 36. ČT, dceřinná společnost pražské kavárny a sTOP09, je prý ohrožena. Toto napsala na Twitteru tato politická analfabetka Pekarová, cituji: "„Zvolení pánů Veselého, Matochy a paní Lipovské není pro ČT dobrá zpráva, to je naprosto zřejmé. Dělali jsme, co jsme mohli, nestačilo to. Teď by se měla probudit občanská společnost. Volby 2021 budou šancí. My Vám musíme dát reálnou možnost porazit tuhle vládu, vy nám důvěru“. Česko je zase ohroženo touto dámičkou.

  OdpovědětVymazat
 37. 17:59
  Mirku a Gazdíka to taky tuze rozhněvalo. Já mám účet v cajku, TV poplatky platím a naposled jsem si pustil ČT na Nový rok. Jinak sleduji jen satelit a jsem s ním spokojen s povinnou platbou ČT spokojen nejsem.

  OdpovědětVymazat
 38. Tak jestli je ODS & TOP09 pravice, tak já jsem Čínskej bůh srandy.

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.