Reklama

pátek 1. května 2020

Nová Guinea v Praze

Taras
1.5.2020 TarasovaTerasa
Kundra z Respektu se spojil s neznámým zdrojem z neznámé instituce (BIS) a oznámil veřejnosti, že na Ruzyňském letišti přistál speciál? z Moskvy, vystoupil agent s kufříkem, který obsahoval ricin, olejíček ze semen skočce, tak silně projímavý, že oběť se vykaká z podoby, byl s ním v Londýně (jehla ukryta v deštníku, v pákistánské metropoli pořád prší) zavražděn bulharský přeběhlík Markov. 

K dramatizaci situace a tím i článku přispělo to, že agenta s ricinem odvezla z letiště limousina se záclonkami, z ruského velvyslanectví. To je vždy podezřelé, nabízí se ovšem otázka, jestli mu měli přistavit koloběžku, když taxíka nět. U některých článků Respektu si zapamatujte jedno základní pravidlo: „r“ se automaticky škrtá.

Obětí neměl být tentokrát Bulhar, ale Papulánec Kolář, takto nevyzpytatelným řízením božím starosta Prahy 6. Tento exot spolu se svým krajanem Hřibem měli prý být obětí další Putinovy vražedné mise, mánie, která Skripalem nebyla dostatečně ukojena. Oba Papulánci se svými mimořádně prodlouženými koňskými ksichty neboli papulami, odtud to pojmenování jejich mutace, jsou od té doby pod policejní ochranou, ale dovezený ricin se prý jeví jako zcela nadbytečný, protože oba jsou posraný až za ušima i bez něj.

Respektu by se bylo dobré zeptat, jestli měl informaci o příjezdu Putinova vrahouna potvrzenu ze tří nezávislých zdrojů, jak zní jedno pravidlo Bakalovy objektivní a neposkvrněné žurnalistiky. Přitom podle mých informací se jedná o trapné nedorozumění, agent je ve skutečnosti specialist, krizový údržbář, a přijel bleskově namazat panty u strašlivě vrzajících dveří na velvyslanectví. Což je následek toho, že velvyslanectví změnilo adresu a musely se začít používat vchodové dveře z Korunovační ulice, od bratrské pomoci prakticky nevyužité. Tenkrát jimi na velvyslanectví tajně chodili Bilak s Indrou.

Redaktora Reflexu Bucherta zase napadlo, že bychom měli tváří v tvář ruským (a patrně i čínským) vražedným komandům vystupovat jako „silný, sebevědomý a suverénní stát“. To se snadno říká, ale hůř dělá, když jsme ve skutečnosti slabá, vazalská, provinční a bruselským kolonialismem ovládaná republika.

Co se tématu č. 1 týká, nemohu vydávat žádná silná prohlášení, jak říkává VK, protože o tom vím prdlajz, ostatně jako skoro všichni, kteří silná prohlášení vydávají. Jedno je ale nápadné. Nejvíce jsou postiženy státy, které jsou vyspělé, s vysokou životní úrovní, obchodně i turisticky zdatné, tedy s velkým pohybem osob, nejméně naopak zasaženy málo rozvinuté a v Evropě postkomunistické země. Jako by nás ta desetiletí komunismu zocelila, učinila odolnými ve smyslu románu Kak zakaljalas stal.

Já byl za bolševika odbojář, akorát jsem nikoho nevraždil, jako jistí hrdinové, ale projevovalo se to tak, že jsem na střední škole sabotoval výuku ruského jazyka. Měli jsme na mučivý předmět kočku, blondýnu, asi sedmadvacet, studenti neodbojáři chodili ke katedře dost často pro objasnění zákonitostí v umisťování měkkého znaku, ve skutečnosti jí čuměli za výstřih, který ona (respektive jeho obsah), stejně jako měkký znak, nijak nezapírala.

Byl jsem tažen a zkoušen z Šolochova. S Tichým Donem nebyl problém, ten se řekne stejně česky jako rusky, já ho navíc čet, na rozdíl od šplhavých čumilů, stejně jako Rozrušenou zemi, jenže u té jsem nevěděl, jak se řekne rusky, tedy jsem to přeložil jako Razgromenaja zemlja. No a narazil jsem, protože se to celkem nepochopitelně jmenuje Padňataja celina.

Takže bych se ruského agenta s ricinem – na rozdíl od Papulánců – se svými odbojářskými zkušenostmi nebál a vyzbrojen znalostmi od té kozy s kozama mu řekl: „Něsjer i mazaj nazad vo svaju stalícu!“27 komentářů :

 1. Kdyby stát fungoval jak má, Kundra by byl buď zavřen za šíření zpráv které ohrožují chod státu, nebo jako naprostý státu nebezpečný debil.
  Václav

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hlavně by v myslící společnosti nebyl zvolen. A když, tak do žádné funkce.

   Smazat
  2. Kundra je mezinárodním společenstvím novinářů oceněný žurnalista, investigativec, autor několika knih a respektovaný znalec mezinárodní i domácí politiky. Toť oficiální
   charakteristika tohoto člověka. Proto nikdo, obzvlášť ze zahraničí, nebude pochybovat o jeho zdrojích a jejich relevantnosti. Zpráva o zabijákovi s ricinem se už dostala na stůl amerických tajných služeb a momentálně se s ní zaobírá také Brusel. Nakolik vehementně, to nevím, ale informace považují za znepokojivé. Zvlášť poté, co je potvrdila i BIS a české zamini.

   Smazat
  3. S Kundrou je tak jak píšete, jak to u Boľševikov je zvykom: "já na bráchu a brácha na mně!". Navzájom si pripínajú metále a potľapkávajú sa po pleci. Vziať to prorežimne ako pán11:07, tak je všetko v poriadku, tak ako má byť, a prípadom s cudzím agentom sa nezaoberá Moskva s niekdajšími americkými, ale súdruzi v Bruselu s ruskými. Vziať to s nadhľadom, padli sme z blata do kaluže. Voľakedy sa bývalý minister zahraničia SR. Mároslav Lajčák hrdil že takto naňho strojili Srbi atentát, keď bol vo funkcii ríšskeho protektora Bosna&Hercegovina(viď. Wikipedia).

   Smazat
  4. Kundra je především blb sám sebou pasovaný na? blba.

   Smazat
 2. Toz Macky Messer opet v Praze...titolek z Vecerní Prahy.....toz priletel z Londyna nad Temzou tak ze to je jasné je to Jobovka stejne jak s Honzó Masaríkem...ale hledá se iná adresa......toz nebét blbé je deviza této dobe neb blbéch je vsade prehrsel.....hezkó nedelo P.S.

  OdpovědětSmazat
 3. Jak jsem už řekl, žádné jedy, na Ruzyni mělo přistát komando s bičem a trest vykonán veřejně.
  Bohužel, nedokážeme li to my, musí to udělat někdo za nás. Jak potupné, ale jak dnešní !

  OdpovědětSmazat
 4. Nebojte se, však on Babiš nechá toho Kundu zavřít až zčerná a tu cizí org. BIS rozežene až do Tržnice.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nic takového neudělá. Proč plácáte podobné hovadiny.

   Smazat
 5. Na tohle by Hašek napsal drama že by jsme se všichni válely smíchy po podlaze. Jenže už i ten humor stojí za hovno.

  OdpovědětSmazat
 6. Těmto blbostem se nedá věřit RF není šílená aby zabila tři malé nácky z Čech. A havlostoka jede us protiruskou propagandu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Správně. Odpovědi se dělají v mezinárodní politice úplně jinak, a jen občas "podle přání publika", a my se to ani nemusíme vlastně dozvědět. Vždycky bylo nejlepší zacílit a "potrestat" skutečného viníka. Já bych ani moc nepřál takovým Kolářům a Hřibům, aby CIA zjistila, že za ropnou "válku" můžou právě oni. Klidně by je po americku pozvali např. do Afriky někam, kde mají vysoké hotely a ... tam by se "určitě objevil Rus s ryze americkým přízvukem.

   Smazat
  2. Markov byl zabit za CCCP. Ted tikaji ty hodiny jinak. Je to ale skoda, stejne je paranoici ze vseho obvinuji, dokonce i z ovlineni pristich uS voleb! A tak bych se na to vykaslal a zacal jim skodit kde bych mohl. Jako oni to delaji Rusum vsude.
   American by mel dostat od kazdeho vsude pres drzku. Jako Madar ve Svejkovi.

   Smazat
  3. Lev ani ruský medvěd chrousty neloví... Máša vám to dosvědčí.

   Smazat
 7. To, co píšete není pravda. Já jsem to viděl na vlastní oči. Nebylo to letadlo, nebylo ani z Moskvy, nevystoupil ani mužíček ani kufříček, vyvalily se vlny blbosti a vzedmuly přistávací plochu na Ruzini. A v tomto blázinci, krycím manévru, kterýž soustředil pozornost všech medializátorů, nenápadně seskočil s jakými si létacími křidélky na jednu věž Svatovítského chrámu muž se srpem a kladivem a pilnou prací srpem a kladivem srovnal věž se zemí, čímž se ocitl na nádvoří Hradu. Pak pokojným krokem odkráčel k medializátorům, aby jim oznámil, že má v kufru kubík ricinu a že jde otrávit české debilní pisálky a že byl objednán Basfligornou z Černého domu. Ten dům na žádost o potvrzení zatím nereagoval, neb má pilno s pohřbíváním obětí naprosté nepřipravenosti AMI zdravotnictví na jimi vyrobený covid-19. Jakmile budeme vědět více, doplníme pravdivé informace.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ono to bylo jinak. V novem bunkru US ambasady na Petrine, tak utajovanem Prazanum a verejnosti probiha generalni zostuzovani a nasirani Ruska prostrednictvim ceskych rusofobnich fasistu a US ritolezcu.

   Smazat
 8. Mně by zajímalo proč pánové, kteří byli v článku jmenování neprojevili obavy o naši suverenitu, když přiletěl americký potentát a odvezl si Nikulina, což bylo rozhodně protiprávně Dělá se mi blbě z té novinářské bídy a připosranosti v touze se zavděčit našemu spasiteli Americe. Našla by se vhodnější slova, ale nejsem zvyklá je používat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nechapete, ze jsme kolonii USA, ktera ridi nase media a politiku. Tim je vsechno dano a vy se prestanete divit. Doufam!

   Smazat
 9. Trump, Putin a Si společně zastupují globální měnový systém založený na blockchainu. Dny centrálních bank jsou sečteny.
  https://tadesco.org/trump-putin-a-si-spolecne-zastupuji-globalni-menovy-system-zalozeny-na-blockchainu-dny-centralnich-bank-jsou-secteny/

  OdpovědětSmazat
 10. Tímto tématem a jejich protagonisty už by se konečně měli začít zabývat opravdoví odborníci a znalci z oboru psychiatrie

  OdpovědětSmazat
 11. Oni ty své špionážní zápletky snad získávají od amíků, něco tak blbého jsou schopni vymyslet jenom oni. Kde jsou ty doby, kdy se tu oblbovalo alespoň trochu inteligentně. Holt si musíme zvykat na tyhle laciné scénáře hodící se leda pro amerického diváka.

  OdpovědětSmazat
 12. Každému jen trochu myslícímu člověku je naprosto zřejmé, že všechno okolo hřiba Satana a Zkouleného koláře je naprostá hovadina.
  A není třeba o tom psát další hovadiny, Tarasi.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Máte pravdu, každý soudný člověk, používající svou hlavu k myšlení, ví, že to je hovadina na druhou, ale jak řekl genossepartei pánů Moravce (Emanuela i Václava), Koláře, Novotného, Fialy či Adamové Pekarové Joseph Goebbels, stokrát opakovaná lež se stává pravdou. Proto je namístě občas takový článek napsat. A říkat to nahlas.

   Smazat
  2. A pochopitelně nejen Kundra, ale všichni, co tu hovadinu rozšiřují dál, kteří si o celém národu myslí, že mají hlavu jen na to, aby jim nepršelo do krku.

   Smazat
 13. Ako sa spravne opytal Lavrov , preco ceske urady nezatkli onoho agenta a pustili ho dalej ? Bratia cesi opat Svejkujete
  a robite zo seba blbcov . Petricek je to to najhorsie po
  Stropnickom !

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.