Reklama

sobota 16. května 2020

Obskurní boje na radnici Kolářovy Prahy 6

Jiří Paroubek
16. 5. 2020 VašeVěc
Vypadá to, že si někteří pražští politici udělali z útoků na Rusko a Čínu živnost pro své zviditelňování. Je to určitě jednodušší cesta k sebeprezentaci, nežli pracovat.


To, že to může být zcela pragmatický kalkul, který je založen na poznání, že určitá část pražské veřejnosti prostě projevuje animozitu ke všemu ruskému, čínskému, případně všemu, co prošlo byť zdálky kolem komunistů či levice, ukazuje postup Pirátů na radnici Prahy 6. I když zástupci této podařené strany v zastupitelstvu Prahy 6 hlasovali před časem pro starostův (Kolář z TOP 09, dříve blízký spolupracovník K.Schwarzenberga) návrh na odstranění Koněvovy sochy z veřejného prostranství na Praze 6, nyní mají velkou starost o to, že to komplikuje vztahy s Ruskem. No, to si ale chlapci měli uvědomit už před časem, že se to stane. Takže teď pro změnu kritizují starostu Koláře za to, že drží politické pozice, které mu sami pomohli vytvořit. No, komedie...

To starosta Kolář je jinačí číman, ale zároveň také troškař. Se svým kamarádem ze studií na proslavené Právnické fakultě plzeňské univerzity se domluvil, že udělá jakýsi víceméně nesmyslný právní posudek, který mohlo udělat právní oddělení úřadu jeho městské části a mohlo tak v klidu 240 tisíc korun za honorář vyplacený Kolářovu kámošovi. Tento neobratný pokus nechat kamaráda ze studií vydělat nějakou korunu, ovšem skončil fiaskem. Když se celá věc provalila, kámoš vrátil 240 tisíc korun zpátky radnici. V zásadě tak přiznal, že práce, které provedl, byly hodny tak maximálně nějakého absolventa druhého ročníku právnické fakulty UK a možná i z té proslavené plzeňské vysoké školy.

58 komentářů :

 1. Ono šlo primárně jen o to poškodit Rusko. O nic jiného nejde. Prostě Kolář a spol. nejsou kádři a nic jiného neumějí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ono lšo pomluvit |Rusko u české veřejnosti, poštvat lidi proti Rusku, chystat proti Rusku válku.

   Pravda není první obětí války, jak se říká. Pravda umírá dávno před válkou!

   Smazat
  2. Poškodit Rusko? Zatím ale poškodili Česko. A dost podstatně...

   Smazat
  3. 16.36 No konečně. Řekněte, čím naší republiku Rusko poškozuje, ohrožuje, čím nám vyhrožuje vyjma reakcí na naše provokace, jaké má na nás požadavky, čím nás v současné době tak podstatně poškozuje. A prosím, nematlejte do toho rok 68 a anexi Krymu, která mě vůbec nezajímá. Pro Putina jsme pro Rusko dle jeho slov naprosto bezvýznamný stát, jak v oblasti politické tak hospodářské. Opravdu mně zajímá co se dá ještě v tomto státě více poškodit? Vždyť my se likvidujeme sami a Rusovi stačí akorát přihlížet a nemusí hnout prstem...

   Smazat
  4. 18:30 pro Rusko rozhodně nejsme bezvýznamní, to by tady neměli tak hojné zastoupení. Rusko se snaží ovlivňovat své bývalé satelity a je jen na nás, kolik toho dovolíme. Tohle samozřejmě dělá nejen Rusko. Jenže tahle země je specifická v tom, že z hlediska geopolitiky a bezpečnosti je pro nás pokud ne přímo nepřítelem, tak protivníkem. Není třeba zapomínat, že jsme součástí nejen EU, ale také transatlantických struktur. Čili pozice těchto subjektů je pro nás klíčová, i kdyby 99% Čechů Rusy milovala jako své bližní. Což nemiluje.

   Smazat
  5. Dělají to pro to kdyby se eu rozpadla abychom nemohli přátelit a obchodovat s Ruskem a Čínou. V jejich zájmu je být skopčáckými a americkými poddanými. Jinak ty slouhovské strany nemají žádný program jen sloužit západu a to plní.

   Smazat
  6. 22:03 Jsou za to placeni. A znovu zopakuju. Jsme součástí EU a NATO, čili je přirozené, že pracují pro západní instituce. V podstatě by to tak mělo být všude, protože máme nějaké závazky.

   Smazat
  7. 20.56 Opět nejste konkrétní. Opakuji hlavní otázku, čím a jak se k nám staví Rusko jako nepřítel našeho státu, čím nás provokuje, čím nám vyhrožuje, jaké má požadavky, že my jsme ti aktivní nenávistní. Snad se tu jedná o boj cizích rozvědek na našem území,o geopolitické rozložení ale jsem přesvědčen, že se nejedná ani tak o naši zem jako takovou. Ta už není rovnoceným partnerem ani pro země EU. Ano máme závazky ke svým ,,přáelům" ale jsou tam body, kdy vcelku bezdůvodně máme urážet a plivat na Rusa, místo toho aby jsme se snažili o porozumění a spolupráci? Vždyť takhle jako někteří naší politici urážejí Rusko, si nedovolí nikdo v Evropě. Zkuste šáhnout na pomníčky Ruským vojákům dokonce i na vyšperkovaný sovětský tank na podstavci v Rakousku.Nemám Rusko nijak v lásce ale za svého nepřítele ho nepovažuji. Ale až nás na ně NATO požene nikam nejdu. Tam ať jsou v prvních liniích Novotný, Hřib, Kotlář, Langšadlová...Hezký den

   Smazat
  8. 5:31 Aha to je práce připravovat válku hlásit se k nacismu. Politici mají pracovat pro ČR a ne pro cizí mocnosti. Když na západě rozhodnou že každému 10 oholí hlavu tak ty sluhové budou chytat lidi a holit jim hlavy. My Český občané žádné závazky k západu nemáme.

   Smazat
  9. pro 20:56 - ty seš dobrá struktura.. nikdo se na to tenkrát obyčejných lidí neptal, jestli chceme být ve "strukturách", rozhodl kulisák a jeho kámoši, strukturo...

   Smazat
  10. 7:55 podle oficiálních prohlášení vrcholných představitelů EU a NATO, stejně tak i čelních představitelů států Západního společenství je jasně stanoveno, kdo je přítel a kdo nepřítel. Protože jsme součástí těchto uskupení, jsme povinni akceptovat jejich ustanovení. Čili: jestliže se říká, že Česko je obětí hybridních útoků Ruské federace, potom nás tímto Rusko ohrožuje. Například pan Končakov, vedoucí sekce pro vědu a kulturu, přinesl pod diplomatickým krytím do naší země dva jedy určené na likvidaci komunálních politiků. To je jedna z těchto hrozeb. Druhou hrozbou je i samotné působení pana Končakova, který v naší zemi popularizuje ruskou kulturu, což je v rozporu s bezpečnostními zájmy EU, USA a NATO, a tedy i našimi zájmy. Stačí vám to tak?

   9:07 já někde projevuju sympatie k nacismu? Státy Západního společenství proti nacismu bojovaly a jak bylo ustanoveno ve vrcholném vedení EU, byli to právě Rusko, které s nacismem spolupracovalo a umožnilo jeho nástup a válku. Pod tento dokument již podepsaly všechny státy EU a Západní Evropy plus Kosovo, Makedonie, Bosna a Ukrajina. Určitě to já oficiálním sajtu EK najdete.

   Smazat
  11. Ne, nejste nacista. Vy jste ukázka individuí, která nacistům pomohla k moci. Nechápete, že fandíte kriminální části světa, jejíž lídr ničí mezinárodní právo, napadá nezávislé státy, kamarádí a podporuje středověké feudály jako např. v Saúdské Arábii, terorizuje svět, parazití na světě skrz měnu, chce ovládnout celou planetu. Nejde o demokracii, jde o nadnárodní korporace, kterým "dělá" terén. "Naše bezpečnost" v Říši Zla, které se nesprávně říká Západ, je nesmysl. Operujte s kvazihodnotami, které do vaší nemyslící palice nalil český kolaborantský mainstream a aktivisté z ČT a ČRo.

   Smazat
  12. 13:15 zbytečně prskáte. Já jsem někde psal, čemu fandím? Jste samonasírací typ. Já jsem vám jen popsal, jak na záležitosti s Ruskem nahlíží politická garnitura Západu, jehož jsme součástí. Vy zjevně nechcete vidět, že USA a třeba Británie nikoho nenapadá, ale bojuje za svobodu a demokracii. A je úplně jedno, jaké prostředky na to používá. Pak je zde politika EU
   Jestli se rozhodnou, že vás vystěhují z vašeho domu a dají ho k dispozici migrantům z Bangladéše, bude to humanistický čin. Že to vy nechápete, to je už váš problém, protože většina voličů je s touto situací usrozuměná a plně se s ní ztotožňuje. Jinak by přece volili někoho jiného, ne?

   Smazat
  13. Ad 12:03 Kdo je přítel a kdo nepřítel koho, to jistě stanovuje nacinato a nacieu, ale občané - myslící - nemusí nacistická stanoviska těchto nadstátních orgánů ve vlastnictví diktatury kapitálu akceptovat. Pro diktaturu kapitálu je nepřítelem každý, kdo je např. proti válkám, protrože války a hromady mrtvých i s potřebnou dávkou sadismu udržují kapirtál na nohou, při životě. Největším nepřítelem a vůbec nejhorším je ten, kdo hlasuje pro mír. Samo slovo MÍR je pro kapitál tak vlastizrádné, že při jeho zaslechnutí už dávají znamení ke startu atomových bombardérů, raket a ponorek. Hnusnějšího než MÍR nic prostě kapitál nezná. A po nás občanech se žádá jen, abychom kapitálu masakrování lidstva posvětili, abychom ho nekritizovali a aspoň trochu podporovali. Zatím je dost těch, kteří se ke zločinnosti dají kapitálem snadno zkorumpovat. Budeme zločinci také, když se budeme tvářit, že o diktatuře kapitálu a jeho zločinech nic nevíme? Budeme souzeni u soudů pro lidská práva, až zvítězí humanismus na kapitalismem?

   Smazat
  14. 20:56
   Naším nepřítelem je ten, kdo se dlouhodobě snaží korumpovat naše politiky a soudce a další osoby, neustále tu buduje svůj vliv a snaží se nás zneužívat pro své vlastní mocenské zájmy. A to rozhodně není Rusko, ale USSA, EU a NATO. V případě potřeby, až příslušní primáti Prahy vykonají svou práci jako poslušné loutky, tak budou klidně zrazeni jako za Mnichovské zrady. Možná dokonce někdo z nich dopadne jako Kuciak a strhne se blábolící štvanice, jak to způsobilo Rusko, Zeman, Ondráček, Okamura ap.

   Naši nepřátelé jsou s námi v NATO, tečka!

   Smazat
 2. Co k tomu dodat? Lidi tyto politiky volí a jak se říká, hlas lidu hlas boží. Jestli se Praha rozhodne zkonfiskovat všechna ruská aktiva v tomto městě, mají na to plný nárok. Jestli budou viditelně krást, mají na to plný nárok. Jestli se rozhodnou pronásledovat ve městě bolševiky, mají má to plný nárok.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ty máš plný nárok na Bohnice či Dobřany. Plný. Copak Praha nemusí dodržovat lidská práva? Copak Praha nemusí dodržovat mezinárodní úmluvy? Fakt Bohnice, Dobřany - máš plný nárok.

   Smazat
  2. 13:56 Určitě se nebudu mýlit, když napíši, že výše jmenovaný (13:36), dle jeho moudrého příspěvku, těchto služeb již plně užívá. Má na to právo a plný nárok.

   Smazat
  3. Takže - anonyme 13.36 - jestliže je nějaký člen nějaké "strany" do které vlezl aby měl lepší start k možným korytům, ve volbách zvolen, znamená to, že se na něho nevztahují zákony? Že pro něho přestane platit Ústava ČR? Že nemůže být z funkce odvolán a trestán? Proč tedy seděl protiprávně dva roky ve vazbě hejtman MUDr Rath? Volby znamenají že se volí něco jako Bůh? Nebo predátor? Něco jako byl římský císař Caligula? Něco, co přestává být normálním občanem? No vy - hlase lidu hlase boží na diskuzích - jste se asi uvolil sám, a přestal jste být normální. Nebo má jiný diskutující plný nárok napsat že jste bzuk?

   Smazat
  4. https://www.top09.cz/regiony/praha/regionalni-organizace/praha-6/podrobny-volebni-program-top-09-pro-mestskou-cast-praha-6-do-komunalnich-voleb-16655.html
   Vážený pane, v odkazu najdete volební program TOP09 na Praze 6. Nenašla jsem tam jméno Koněv, ani bourání soch. Takže Váš názor je naprosto irelevantní.

   Smazat
  5. 16:17 protože na Ratha někdo napsal udání. To se třeba u Koláře nikdy nestane.

   17:30 možná pro vás irelevantní, ale zato pravdivý. Boj o mozky v Praze už konzervativní levice a pronárodní strany dávno prohrály. A nejenom v Praze.

   13:56 socha má lidská práva? Mně se taky nelíbilo, že to dali po 30ti letech dolů, když to dosud nevadilo, ale tohle je skutečně věcí městské části Prahy 6. Podobně by se mohla odstranit ruská část Vojenského hřbitova na Olšanech. Ani jeden subjekt nepatří pod správu státu. A stát v této podobě se nemíní podobnými věcmi zaobírat. Naopak, jakékoliv ohlasy z ruské strany bere jako vměšování a podle mezinárodního práva má pravdu.

   Smazat
 3. Nejbolestivější na tom je, že to každý ví, ale neděje a nebude se dít vůbec nic. Toto není zdaleka jediný případ, který spolehlivě vyšumí do ztracena. Fakt, "Nejsme jako oni".

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To ne - anonyme 13.39 - čeká se na nový převrat. Pak si budou ti noví zase kupovat voliče z řad obyčejných občanů. Zbohatlíci, a miliardářská zlodějská havěť, kterou si vyrobili popřevraťáci po roce 1989, aby měli voličskou základnu, už se proflákla. Nikomu nemůže uniknout, že je občané strašně nenávidí, a skrze ně nenávidí i politickou verbež, protože je to jedna jediná zlodějská verbež. Takže noví popřevraťáci zase budou likvidovat tuhle verbež, brát jim majetek, a odškodňovat poškozené občany - a budou mít obrovskou voličskou základnu. Tady -v ČR -to jde takhle pořád - dokola - dokolečka. Když asi tak v roce 1987 už komouši věděli, že tady "disidenti" najímaní a vydržovaní "západem" připravují převrat k němuž určitě dojde, byla situace úplně stejná. Už se neřešilo nic. Soudy nepracovaly - nic se neprojednávalo, jen nějaké sračky. Asi jako teď. Převrat je na spadnutí.

   Smazat
  2. ono se bude dít, to ještě uvidíte

   Smazat
 4. Rusové jsou na své mrtvé hákliví a nezapomínají , ti kolářové už nikdy nebudou mít klid !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Viz dnešní TASS - Nějaké tři mladé ruské trubky vyvěsili na stránky NESMRTELNÉHO PLUKU tři nepatřičné osoby - pana Adolfa HITLERA, zrádce VLASOVA a ještě někoho z nazi.
   A už je mají a vyšetřují. "Trio pokakánko" s ochránci od MV by měli sledovat, jaké flastry dostanou.
   A na EuroZprávy.cz pod článkem "osobu pod ochranou policie bych nikdy neosočoval, říká Novotný..." z 15.5. 15.00 hod. už včera odpoledne byla zablokována diskuse... Ale nebojme se o něho. Primáti takového původu si to hodit nepůjdou. Jsou teflonoví.

   Smazat
  2. 13:39, blbost. Na tyhle typy Rusáci kašlou. Zvlášť poté, co EU odhlasovala podíl Ruska na rozpoutání války.

   Smazat
 5. Přijde bída na Hřiba, Koláře, Novotného kdy je přestanou kamarádi plácat po zádech a začnou se jím vyhýbat i ti pro které jsou dnes užitečnými idioty. Najednou zjistí, že čeho je moc, toho je příliš. On ten Novotného hnus a sprostota se musí jednou přejíst i jeho přátelům. Prostý lid se již dávno od nich odvrátil a časem je budou ignorovat i ,,celebrity a osobnosti". I ony zjistí, že stát vedle takových idiotů jim na popularitě a image . Oni neskončí na smetišti dějin, to bych jim moc lichotil ale někde na hnoji u prasečáku. Skončí v osamění bez pochlebovačů, přátel i těch pro které to všechno dělali. Jejich konec jak politický tak lidský bude velmi smutný. O tom jsem přesvědčen. M.R.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 13:43, žádná bída má je nepřijde, oni mají strašně moc stoupenců.

   Smazat
  2. 16.18 hlavně aby jim těch několik desítek stoupenců nějaký čas vydrželo. Podle mne se vejdou do jedné větší kavárny.

   Smazat
  3. 17:57, možná v celostátním měřítku, ale v Praze bezpochyby ne. Tam mají vysoké preference.

   Smazat
 6. Osobně doufám, že ti tři tupouni jednou sejdou na nějakou dlouhou a těžkou chorobu, bylo by to spravedlivé ocenění jejich nicotné politické kariéry.

  OdpovědětSmazat
 7. Nevěděl jsem, co je to za lavičku a po zadání "rudá lavička-obrázky" mně to vyhodilo, že lavička je na Praze 6, náklady na lavičku připomínající Václava Havla byly 800.000Kč, z toho 350.000Kč instalace a půl mega hodnota díla.
  Musí být hezké, když voliči na Praze 6 kolem ni chodí a jsou kulturně obohacováni.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přepokládám, že to dílo vytvořil známý "umělec" Černý.

   Smazat
  2. Sud od piva a prkno natřené na červeno? Zajímalo by mě podle čeho se určuje cena takového "díla", příp. rozpis faktury (hodnota materiálu, cena provedené práce apod.).

   Smazat


 8. Na rozdíl od Čecháčků typu Kolář si váží těch kteří položili své životy aby jsme my mohli žít v míru.

  Předmět: Pozrite si na videu otvorenie hlavného chrámu Ruských ozbrojených síl Ruskej federáci pri príležitosti 75. výročia skončenia 2. svetovej vojny!!!Je to velkolepé a moumentální připomenutí břímě, které Sovětský svaz nesl v době II. světové války. Na druhé straně je vidět, že ani 70 let učení materialistického a ateistického přístupu k chápání světa nestačilo. Je to důkaz, že pravoslaví je hluboce zakořeněno v ruské duši.  Otvorenie hlavného chrámu Ruských ozbrojených síl k 75. výročia víťazstva nad fašizmom. . .

  https://www.youtube.com/watch?v=x_lDNvwTx6Q

  https://www.youtube.com/watch?v=eOSw6NgAhVA

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Bylo by fajn, kdyby místo toho za ty peníze otevřeli novou nemocnici v Irkutsku a Archangelsku. Jsou potřebné jako sůl.

   Smazat
  2. 15:31, je to monstrózní, ale znám jednu zemi, ke které se podobná epická stavba hodí a přesně tam to postavili.

   Smazat
  3. Mají peníze i na nemocnice - právě v tyto dny otvírají 8 nemocnic z rozpočtu Min. obrany RF určených pro pacienty s nákazou koronavirem.

   Smazat
  4. 1:59 to je hlavně PR Kremlu, skutečnost je hodně odlišná. Zkuste i jiné informační kanály.

   Neříkám, že tamní vláda vůbec nic nedělala. Byl slíben příplatek zdravotníkům v první linii a skutečně se na to vydělily finanční prostředky. Jenže ty peníze se rozkradly cestou k nim v hlubinách byrokracie, takže nedostali ani kopějku. Naopak, mnohým se platy ještě krátily. Lékaři se bouří a sepisují petici. To samé je i s těmi nemocnicemi.

   Začala se stavět jedna mobilní u Novosibirska výhradně jen pro Covid-19. Peněz bylo dost. Jenže ty se taktéž "ztratily" a namísto plnofunkční infekční kliniky zůstalo jen u hrubé nevyhovující stavby z lepenky bez infrastruktury. Podobná nemocnice v tomto městě je přitom potřebná jako sůl, jelikož Novosibirsk je spádové velkoměsto pro ohromnou oblast.

   V Novosibirsku je nejnovější nemocnice ze 70.let. Ta je sice relativně nová, ovšem bez modernizace už dlouho nezpůsobilá. Tedy ne úplně nezpůsobilá, ale piští po velké rekonstrukci. Ani ona, ani ty zbývající se nemůžou normálním způsobem vypořádat se současným stavem, protože jen tak tak stíhají pokrýt alespoň částečně kvalitní péčí i mimo epidemii.

   Znám to tam dobře. Rok jsem tam žil a pracoval a mám odsud spoustu přátel. Ale chápu, že to nezní zrovna jako oslava Ruska, takže po zkušenostech se správci tohoto blogu počítám s tím, že to redakce zablokuje. Alespoň si moje poznatky přečte.

   Na závěr bych chtěl vyseknout poklonu ruským zdravotníkům.

   Smazat
 9. Podvodnici a zbabelci, ritolezci, blazni jako starostove. Vysledek voleb a blbosti Prazanu. A take vysledek vysachovani vitezu voleb v Praze ANO a ODS.
  Praha musi dostat jine vedeni. Krnacovou za ANO media bicovala za kazdou malickost. Ted k temhle akcim a bordelu a spine v Praze mlci!
  Alespon je videt, ze jsme totalne v riti kolonizatora. Zadna demokracie, protoze lzi a zamlcovani, zadna svoboda, protoze plati jenom ta jedina, ktera je jejich, zradcu a grazlu z Moravy a ja nevim odkud jeste!

  OdpovědětSmazat
 10. V první přiblížení to vypadá na komedii. Novinář otiskne zprávu o agentovi. Ví, odkud ty informace má, ale neřekne a neřekne, protože v naší demokracii jsou novináři a jejich zdroje chráněny.

  Každé pravidlo má výjimky. V roce 2003 zemřel Dr. David Kelly, britský expert na zbraně hromadného ničení. V rozhovoru s reportérem BBC Ted Gillianem zpochybnil tvrzení Blairovy vlády, že Hussein takové zbraně má.

  Tím ohrozil snahu Británie podpořit válku s Irákem. Gillian chvíli zdroj zapíral, ale pak Kellyho jméno prásknul.

  Doktor se zastyděl a byl nalezen studený. Lord Hutton to odhadl na sebevraždu a zprávu své komise utajil na 70 let - prý s ohledem na (zrádcovy) příbuzné. Existuji konspirační teorie, že to bylo jinak.

  Novináři Kundrovi žádné nebezpečí za prozrazení nehrozí. Nikdo na něj vodu lít nebude, protože v Česku se stejně všechno vykecá.

  Celá záležitost smrdí z jiného konce. Lze totiž spekulovat, že Kundra tu informaci dostal, aby ji, vědomě či nevědomě zveřejnil, jako spouštěč akce.
  BIS je mírně rozhořčena únikem informace. Tím ovšem prozradila, že na zprávě něco je. Policie se přidala a nabídla třem bezvýznamným místním politikům svoji ochranu. Tím zprávě přidala druhou nohu věrohodnosti.

  Až sem to vypadalo jako bondovka. Přijel agent s jedem, adepti zavraždění byli zachráněni a nakonec přijde hrdina, který agenta chytí, donutí požít jedu z kufříku a z jeho kapsy vytáhne ruský pas a odznak tajné služby.

  Jenže do hry vstoupil šéf NATO, Stoltenberg, s oznámením, že NATO nedovolí Rusku, aby ohrožovalo životy politiků, kteří slyšte, slyšte museli dostat policejní ochranu. Dodal potřebnou třetí oporu.

  Lze tedy spekulovat, že máme co do činění s koordinovanou akci, která má podpořit utuchající nenávist proti Rusku. Vir sem, vir tam, musíme dál zbrojit. Až dojdou bojové vrtulníky a obrněné transportéry dojde k akci. Potíráme virus a tak dorazíme i Putina.
  Jiří Jírovec

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 17:04, a pak je tady ještě čtvrtá noha, Pompeo a jeho pohrůžka ohledně hackerského útoku na české nemocnice. Měli to ohlas. Vždyť jaká bestie, jaká hyena může v takové době útočit na nemocnice? Rusko! Pak lze snadno uvěřit zprávám SOHR, že Rusko bombarduje nemocnice v Sýrii během jejich plného provozu.

   Takovou zemi je nutno zničit. Bombardovat její nemocnice je v tomto případě nejen legální, ale přímo žádoucí.

   Smazat
 11. Předmět: Královna ještěrka pod domácím vězením, jak se klouzá pryč od veřejného oka, „neurčitě“? !!
  Pondělí 11. května 2020 14:03
  https://beforeitsnews.com/alternative/2020/05/queen-lizard-under-house-arrest-as-she-slithers-away-from-the-public-eye-3722567.html

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Bohajeho, když už dáváte odkazy na články v cizím jazyce, snad se ani nepokoušejte o překlad, a to ani titulku. Vždyť to není vůbec čeština. Nechte to na místním překladateli alternativních pravd, panu Manovi, tam to má občas hlavu a patu.

   Smazat
 12. Náměstí pod kaštany, socha Koněva, památník Vlasovcům a další ,,drobnosti". Čekám na politika, který bude mít ve svém volebním programu, nápravu těchto ostudných záležitostí!

  OdpovědětSmazat
 13. Nemám rád emoce, mám nejraději fakta. Linie osvobození našeho území byla dohodnuta na Jaltě. Je to jasný fakt a ostatní infantilní fantazie nejsou k ničemu. Květnové povstání vzniklo neočekávaně a Rusové to od Berlína rychleji nestihli.Argumentovat počty mrtvých se mi nezdá fér. Nevím a nerozumím tomu proč musel být odstraněn pomník Koněva. Moji rodiče pamatovali osvobození a nejen že vítali tanky, ale i ubytovali ruské vojáky u nás doma, maminka říkala, že byli velice slušní s byli tak unaveni, že ani nejedli a usnuli u stolu. Nevím, jakou zkušenost měla rodina pana primátora.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 21:36 jsou lidé i s jinými zkušenostmi.

   Smazat
 14. Rusko zaútočilo na Prahu 6.
  https://email.seznam.cz/imageresize/?width=1680&height=939&mid=98599&aid=1&uid=28144896&default=%2Fstatic%2Fwm%2Fimg%2Fdefault-image.svg

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Už mnohokrát jste byl upozorněn, že z VAŠEHO SOUKROMÉHO MAILU, si nikdo číst články nemůže.

   Smazat
 15. Proč se u nás musí tajtrlíkovat a sundávat sochu maršála? Doporučuji nezávislý pohled na YT, kde emigrant Michal Sopor podává civilní pohledy na Los Angeles. Na jednom videjku vás provede parkem, kde jsou dva památníky na Ruskou armádu i s azbukou na počest vítězství. Žádné natírání na růžovo, žádné opřené záchodové mísy ani hanlivé sprejovky, prostě čisté, okolo posekaná travička. Proč jenom u nás musíme vypadat jako primitivové.

  OdpovědětSmazat
 16. Ano,soudům to je jedno,zvláště Rychtovačce,což je výsměch DEMOKRACII A CELÉMU SVĚTU......

  OdpovědětSmazat
 17. Diktatura kapitálu pro svůj život potřebuje několik zásadních podmínek. Tou první jsou různé války od obchodních až po ty teroristické. Sankce, vydírání, embarga , prostě nevybíravé způsoby poslušnosti poskoků a vazalů kapitálu , nejen policie, soudů a armády. Druhou principiální věc, se kterou stojí a padá kapitalismus je korupce poskoků: musí být "korektní", podle šarže odsupňovaná, ale stále pobídkového charakteru a vytvářející naději na lepší život, byť na úkor druhých. Třetí podmínkou životnosti kpitálu je lidský život, od bezcennosti člověka, který neslouží "dobru" diktatury kapitálu až po drahokam, který si musí kapitál chránit jako oko v hlavě - takovým drahokamem je např. propaganda a propracovaný systém a prezentace lží, v lepším případě překrucování pravdy k nepoznání. Další podmínkou existence kapitálu je vymoření pro kapitál zbytečných lidí z hlediska jeho zisku,ale také těch, kteří jsou nebezpeční jejich vládě odlišným myšlením, jako je třeba humanismus. Proto dalším atributem je likvidace nepohodlných pestrou škálou metod, od dehonestování, pře nadávání, proklínání až po kuciakování. To lze provádět i prostřednictvím kapitálem vlastněných a řízených mocenských struktur, uvedených výše - soudy, policie, armáda....

  OdpovědětSmazat
 18. Ad 1:27. Jenže v Česku vedle lidí žije i dostatek nelidských hovad i na postech zastupitelů a starostů a ti pak z pozice pocitu síly, moci a vlastní nepostradatelné blbosti jednají. Tedy problém je v mentalitě části, možná i menší, lidí, kteří se manipulacemi ale dostali do Vůdcovství svých praseryjí! A víte jak jsou pak hrdí nejen na své vítězství, ale i na svou blbost, která se tak dobře prodává?

  OdpovědětSmazat
 19. Rodina Kolářů nezasluhuje tolik pozornosti. Jsou to neschopní ubožáci, ať otec nebo syn. Fotr prosperoval jako diplomat jenom proto, že se jak štěnice přidržoval Klause a pak Havla. V roli velvyslance v Moskvě poškodil naše vztahy s Ruskem tak, že se tam nedalo obchodovat. Z PPF ho museli pro neschopnost vyhodit po pár měsících. Ještě, že si ho vzala na výkrm americká neziskovka. Vzhledem k tomu, že jablko nepadá daleko od stromu, tak stejnými kvalitami trpí i jeho protekční synáček, který se umí asi jenom mediálně angažovat a bude stejný prospěchář, jako jeho tatík. Před oběma si stačí odplivnout, je to pražská spodina.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jenže lidé je volí, že ano? Já jsem se už vsadil o dvě láhve Amontillada, že v příštích volbách bude Novotný v parlamentu. Pro ODS je jedinou šancí.

   Smazat
 20. Myslíte, že to změní volby ? 👅 👻 🎭🐧🐧🐧🐧

  OdpovědětSmazat
 21. p. Paroubek vraťte se do ČSSD...je vás tam zapotřebí !

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.