Reklama

neděle 3. května 2020

Ostudná komedie nad mrtvým

Martin Koller
3. 5. 2020
Pokud sleduje cizina titulky v českých médiích, především na Seznamu, musí nutně dojít k názoru, že tady žijeme nejen pod rouškami a útokem coronaviru, ale rovněž v nějakém divokém akčním filmu. Jeden aby opatrně rozhlížel, neboť ze všech koutů se mohou vynořit ruští, případně čínští zabijáci.


Vše začalo již dávno komedií kolem údajně otráveného agenta neagenta Skripala v Anglii, samozřejmě najatými ruskými vrahy. V podstatě se nic neprokázalo, pouze to, že údajný vražedný prostředek Novičok se experimentálně vyráběl v mnoha zemích, včetně naší, a to u armády. Stálo to místo ředitele vojenského výzkumného ústavu v Brně, který si dovolil sdělit občanům pravdu, což je v euromarxistické německé EU minimálně zločin. Ministryně obrany Šlechta a její bojová pudla to neunesly. Přehlédnout nelze ani opakovanou komedii kolem chemických zbraní, jež údajně použila armáda prezidenta Asada v Lybii proti umírněným a demokratickým islámským teroristům. Alternativně je měli tamtéž použít ruští vojáci. Hrdiny komedie se stali příslušníci takzvaných bílých přileb, kteří působili podle doložených zdrojů jednou jako zdravotnická mírová organizace, jindy jako součást islamistických teroristických skupin. Místy se ani nestíhali zcela převlékat, jen odkládali ty přilby. Nakonec se ukázalo a u nás utajilo, že chemické „zbraně“ v obalech z Německa a Nizozemska dodala teroristům do Sýrie Saúdská Arábie, známý sponzor sunnitského islámského terorismu. V rámci přípravy poslední komedie, která měla posloužit k obvinění Ruska, ne-li přímo Putina z používání chemických zbraní, se lehce nešikovní teroristi sami otrávili a jejich velitel za podivných okolností vypadl z okna v prvním přízemí a zabil se. K domácí mediální komedii se údajně připojila i česká vláda, zastupovaná slouhou cizáků Petříčkem, která varovala Rusko, aby se neodvažovalo ubližovat hrdinným slouhům cizích zájmů, především německých, Hřibovi, Kolářovi a Novotnému. Obávám se, že český státní znak bude zdobit v budoucnu místo lva, hlava neoholeného šaška s rolničkami.

Demokratický mučedník

Protičínskou akční show začal pražský atomový Hřib, ale získal vydatnou podporu od Kubery, reprezentanta našeho zbytečného a drahého Senátu. Jeho uzený uživotní styl, stejně jako napětí při podpoře rozprodeje pozemků Arabům mu určitě na zdraví nepřidaly, takže infarkt byl, vzhledem k věku a očividné opotřebovanosti, v podstatě logický. Propagandistická akčnost se projevila v Kuberově připravované cestě na Tchaj Wan, která měla být demonstrativní podporou Hřibova protičínského mediálního, či komediálního tažení. Dokonce byla prezentována jako projev demokracie a spolupráce s demokracií odporující agresivní Číně. Je ilustrativní, že od údajně nedemoikratické Číny by chtěla EU okopírovat systém sledování obyvatel, ale už nikoli neustálý růst životní úrovně všech obyvatel.

Fakt, že ostrov Tchai Wan byl obsazen zbytky protinárodní čínské armády generála Čankajška, která tam v podstatě páchala genocidu místního obyvatelstva demokraté typu Hřiba, či Kubery a jejich vesměs nedovzdělaní mediálních přátelé lehce přehlížejí. Nicméně se to lze dočíst v řadě historických publikací. Vzhledem k nevalné úrovni českého polistopadového školství, které se zabývá více propagandou euromarxismu a jeho zvráceností, než odbornými a použitelnými znalostmi studujících, se nelze divit neznalostem a omezenému rozhledu Hřibů, Kolářů, Novotných a jejich přátel. Režim na ostrově má daleko k iluzorním představám o evropské euromarxistické demokracii. V podstatě lze konstatovat, že tamní režim by už dávno neexistoval, kdyby ostrov nesloužil jako nepotopitelná letadlová loď USA a kolem se nemotalo americké válečné loďstvo. Mezi Čínskou lidovou republikou a takzvanou Čínskou republikou na Tchai Wanu, panuje od konce občanské války v Číně silné napětí. Důvodem je, mimo jiné i fakt, že Čankajšek v době druhé světové války, spolupracoval v některých obdobích s Japonskou okupační armádou, která se neštítila nejhorších zvěrstev proti čínskému obyvatelstvu. Čankajškova armáda byla vedena zkorumpovanými a mnohdy doslova zlodějskými důstojníky, kteří se starali víc o svoje obohacování, než obranu země. V několika případech „bránili“ města tak, že do nich přitáhli, vykradli banky a zásoby a zase ustoupili a ponechali obyvatele na pospas Japoncům. Na neskutečnou zlodějinu, korupci a morální rozvrat upozorňovali i američtí vojenští poradci. Vzhledem k tomu, že naše republika měla s kontinentální Čínou dobré vztahy už v meziválečném období a po ukončení občanské války v nich pokračovala s Čínskou lidovou republikou, můžeme konstatovat, že náhlý obrat ve vztazích vyvolaný Hřibem za tiché podpory ministerstva zahraničních věcí euromarxistického ministra zahraničních zájmů Petříčka, člena Aspen Institutu, lze hodnotit minimálně jako diplomatickou neomalenost, ne-li vyložené hulvátství. K tomu se pojí početné mediální útoky pražské havlérky proti prezidentu Zemanovi, který se snaží udržovat s jednou ze tří světových velmocí dobré vztahy, stejně jako s dalšími dvěma. K tomu lze dodat, že Čína naši republiku nepotřebuje, protože prakticky nemáme, co nabídnout, zatímco my jsme v řadě případů na dovozech z Číny závislí a mnozí na nich nemálo vydělávají, místy i na účet spoluobčanů a plátců daní.

O to komičtější je výhružný dopis z čínského zastupitelského úřadu, který byl údajně nalezen u Kubery a měl být důvodem jeho smrti. Především nový vůdce zbytečného Senátu se na mediálním boji proti Číně a stavění Kuberova pomníku zviditelňuje. Má to zapotřebí, protože se jedná o takovou „osobnost,“ kterou nikdo dříve neznal. Nelze však přehlédnout několik faktů. Dopis oplývající vyhrůžkami nebyl dodnes zveřejněn a v současnosti by autenticitě zveřejněného papíru už nikdo nevěřil. Je otázka, zda vůbec existuje, nebo se jedná pouze o imaginární argument k protičínské kampani, případně nějaké falzum. Cílem je evidentně narušení dobrých vztahů mezi naší republikou a Čínou a vytvoření nepřátelského veřejného mínění našich občanů vůči Číně s pomocí mediální kampaně. Přitom Čína nás nekolonizuje a v podstatě u nás, stejně jako její občané, téměř nic nevlastní, nanejvýš něco restaurací, obchodů s oděvy a nemnohé podíly v soukromých firmách. Na rozdíl od spřátelených evropských koloniálních demokracií, především Německa.

Kdyby dopis odpovídal tomu, co o něm píší média, neexistoval by důvod k zatajování obsahu. Má tento dopis oficiální formu, podpis velvyslance a razítko čínského zastupitelského úřadu? To nikdo neřekl. Pokud nemá, jedná se o nějaký podvod, ne-li záměrnou provokaci na objednávku. Osobně si na základě svojí diplomatické praxe, byť poměrně krátké, nedovedu představit, že by velvyslanec nějakého státu posílal výhružné dopisy reprezentantu cizího parlamentu. Pouze američtí velvyslanci si zvali na koberec, coby ponížené sluhy, některé latinskoamerické prezidenty, politiky a generály, a německé kancléře, jako reprezentanty kolonií v rámci demokratického neoimperialismu.

Buď se tedy jedná o vyloženou komedii a podvod, nebo je utajovaný obsah dopisu jiný, takže ho nelze zveřejnit, bez ostudy. Pokud dopis existuje, nelze vyloučit zcela oficiální text, v němž je Kubera slušně upozorněn na nevhodnost svojí návštěvy na Tchai Wanu s tím, že může dojít ke zhoršení ve vtazích mezi Čínou a naší republikou. Něco takového by bylo logické a nejednalo by se o vyhrůžky, tím méně osobní. Tvrzení, že dopis obsahoval přímo vyhrůžky Kuberovi, se jeví z hlediska diplomatické praxe jako účelová mediální fantazie, novinářská kachna, ne-li přímo lež. Současný čínský velvyslanec je karierní diplomat, který nemůže něco takového spáchat a musel by k něčemu takovému mít souhlas vlády. Podíváme-li se na čínskou diplomacii posledních desetiletí, lze takovou možnost vyloučit. Na rozdíl od EU Čína nikde nevede válku. Nicméně některá česká média prezentují dopis a jeho údajné následky nejen jako fakt, ale téměř na úrovni nechutného a nevalného akčního filmu, kdy tlupy jakýchsi nindžů made in China, vyzdobení rýžovými slamáky, hedvábnými kabáty, meči a kopími pronásledují ubohého demokratického hrdinu Kuberu a nakonec ho uštvou k smrti dříve, než si stačí zapálit poslední cigaretu.

Celá causa kolem Kubery je dokladem české ubohosti z hlediska mezinárodní politiky, posluhování cizákům, ale rovněž neuvěřitelně pokleslé morálky politiků a mediálních pracovníků. Je v zásadě lhostejné, jaký má kdo na Kuberu názor. Už dávno jsme se dostali za hranice slušnosti a evropského civilizovaného projevu. Komediantské a propagandistické mediální parazitování na mrtvole, kohokoli, nejen Kubery je dokladem toho, kam jsme poklesli jako německá kolonie od roku 1990.

35 komentářů :

 1. Lhaní našich politických loutek je běžnou součástí jejich práce.
  Kdyby chtěli makat pro lidi, tak by v první řadě zahájili kroky k vystoupení ze zlodějské EU,která nám dává vlastně naše peníze,a to ještě jenom část a ještě nám diktuje na co je máme použít.
  "Kapesné", které dostáváme v podobě "dotací" je výsměchem všem, kteří poctivě pracují a odvádějí daně, se kterými naši poblitici nakládají jak je jim nařízeno a jak to vyhovuje především jim.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Existují dvě základní evropské a euroatlantické demokratické hodnoty, které se prolínají současnými demokratickými společnostmi: 1. Prachy; 2. Lhaní politiků a mainstreamových médií.

   Smazat
  2. Pro 18:49

   EU nám skutečně dala nazpět o stovky milliard Kč více, než ČR do EU odvedla.

   To že je ČR " krmelcem Evropy " nesouvisí až tak s EU , ale s katastrofálním prodejem téměř všeho v ČR- průmyslových podniků, plynárenství,vodárenství, bank, pojišťoven, telekomunikací, zemědělské půdy atd. do zahraničí a dále pak s tím že stát zahraniční firmy řádně nedaní - například A. Babiš už 6 let odmítá sektorovou daň na banky a telekomunikace - která by ČR přinesla ročně několik desítek milliard Kč.

   I po odchodu z EU by bylo z ČR každým rokem vyváděno na Západ několik set milliard Kč ( na tom by odchod z EU nic nezměnil).

   EU má nyní katastrofální vedení ( mnohem horší než 1.5. 2004 kdy tam ČR vstupovala) - takové vedení se snáze ovládá skutečnými vládci Západu.

   Jistě jste si všimnul , že nejen EU , ale i velké státy Západu ( Německo, VB, Francie - Merkel, Johnson, Macron) mají téměř " katastrofální vedení - ani to není náhoda - s takovým vedením je pak jisté , že tyto státy " svým občanům moc sloužit nebudou " - zato se přetrhnou pro " nadnárodní zájmy "

   A že se v EU, ČR politiky a médii lže zcela běžně - ani to by Vás nemělo překvapit - komu patří Západní média ??? A kdo tvoří velkou část politiků Západu ?? Až zjistíte opověď na tyto otázky nebude se divit jejich chování. Nápověda - jejich " důstojným reprezentantem " - je starosta Pavel Novotný.

   Smazat
 2. Poturčenec horší Turka.
  Ale ti jsou všude. Mají různou podobu, různé prostředky a postupy, ale stejný cíl.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Sami si svobodu neumíme vybojovat, proto se v ČR děje co se děje. TV vše překroutí a "mladí" hlavně že mají hned vše a ničeho si neváží. jednoho dne přijdou ke starým rodičům, že nemají kde bydlet, protože si na vše půjčili a nemají na splátky.

   Smazat
  2. Pokud američani budou na hlavě nosit hovno, havloidi budou na hlavě nosit hovna tři.

   Smazat
 3. Nevím o dopise, jako každý v této zemi, vůbec nic na rozdíl od Kuberova řídicího důstojníka v zákulisí. Naše televize mne však z detektivních filmů vychovala tak, že bych šetřil i možnost, že dopis je podvrh. K zajištění mlčenlivosti udělali z manželky Kubery vdovu. Prostě nesplnil úkol a na čínský ostrov nejel.

  Kubera byl sympaťák. Podle Wikipedie začal studovat v Brně matematiku. Studium nedokončil a šel studovat do Prahy ekonomii se stejným výsledkem jako v Brně. Jako Zeman vstoupil za pražského jara do KSČ. Pro jeho povahu jej nepronásledovali a neprotahovali manuálními dělnickými povoláními. Po převratu vycítil příležitost a šel nahoru. Nepřátelé pro svou družnou povahu asi neměl.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Podle Vás byl Kubera " sympaťák " ?? Člověk který nedokončil 2 VŠ a s pouhou maturitou ( na vojenském gymnáziu - což nikde v životopisu neuváděl( jaksi se to pro " pravicového politika nehodilo že " - naopak uváděl jako svou " alma mater " Univerzitu v Brně - odkud ho vyhodili hned na počátku studia , ani to že pochází z rodiny vysokého funkcionáře KSČ.
   Pokud si získal Vaše sympatie třeba vystoupením v pořadu Jílkové, kde se přiznal že kouřil v letadle nad USA na záchodě a spustil tím alarm či kouřil ve Státních budovách kde je to zakázáno - pak je to s Vámi na pováženou.
   Ten člověk se chtěl mít dobře za každého režimu ( z rodiny vysokého funkcionáře KSČ) , později " kovaný pravičák " - neměl schopnosti ( nedokončil 2 VŠ) - těžko by hledal zaměstnání mimo politiku s pouhou maturitou z vojenského gymnázia a jeho vystupování by bylo v zemích jako je Německo či Rakousko shledáno jako nepřijatelné, Vám to možná imponovalo. Ten člověk byl ostudou ČR, ani ne tak pravice ( tam je takových jako on více).

   Smazat
  2. "těžko by hledal zaměstnání mimo politiku s pouhou maturitou..."

   Nic tak výjimečného ve státě, kde takový člověk se může stát prezidentem...

   Smazat
  3. Prezident je přece zaměstnání v politice. Je s podivem že předseda Senátu, Sněmovny či prezident nemusí mít v ČR vyšší vzdělání než maturitu zatímco u daleko nižších funkcí je vzdělání vyžadováno.
   Pan Kubera nebyl schopen dokončit 2 VŠ , zato " na stará kolena " zvládl kumulované funkce starosty Teplic, senátora, předsedy Senátu, a členství v různých společnostech - zač jeho práce " stála " si každý může domyslet. Jen za práci řadového senátora požadoval pan Kubera 270 000 Kč měsíčně - a to Senát od svého založení v roce 1996 ČR spíše jen permanentně škodí.
   Někomu ale byl pan Kubera sympatický - že byl " klaun ".
   To ale není v popisu práce politika ČR - ten by měl sloužit dle svého nejlepšího svědomí lidu ČR a to důstojně - ne ze sebe " dělat kašpara ".

   Smazat
 4. Naše zahraniční politika připomíná frašku s mizernými texty a herci. Výhrůžný dopis, ricinový agent, polepšení vlasovci, kdyby to někdo zfilmoval, tak máme oscara za přínos světové komedii.

  OdpovědětSmazat
 5. Kuberagate a Ricingate jsou rozehrané hry od stejného hráče.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Další na řadě je Kuba Kubikula...

   Smazat
 6. Nemám rád paušalizování jako že Američané chtějí, česká ubohost a pod. Lidé se za hranice slušnosti nedostali, je třeba jmenovat konkrétně, kteří politici a jaké strany reprezentují.
  Poslouchám teď, jaké jsou průzkumy a mnozí lidé už pochopili. Ubohost politiků opozičních stran a různých starostů je tak nechutná, že dělají pro podporu třeba ANO maximum. Např. pánové Novotný, Kolář a pod., zasluhují upřímné poděkování.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 19:51 s tím poděkováním, to máte určitě pravdu a měli bychom jim děkovat alespoň na 5 let, romští kolegové by byli určitě nadšení z tak kvalitního materiálu.
   Hej hou, rudý dědeček

   Smazat
 7. Ještě jsem si tak maně vzpomněl na akci paní Nely Boudové s rouškou. Jenom na ní zapomněla připsat nápis Kund.a, aby to bylo naprosto dokonalé ale i tak ji velice fandím a oceňuji její humor.
  Rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
 8. Až soukromníci v Praze budou řvát, jak je korunavirus poškodil, tak zdalipak budou taky řvát na ty co zavinili to, až komunistický režim v Číně svým občanům nařídí: do Prahy ani noha a uraženému ruskému národu netřeba nic zakazovat, nepřijedou sami. A americké bachyně s manžely stejně tlustými v křiklavých havajských košilích tu turistický ruch nezachrání. Po epidemii bude každá kačka dobrá. Ne?

  OdpovědětSmazat
 9. Nový předseda senátu není "nepopsaný list".Když hejtmanoval na Vysočině zazářil při vítání prvního občánka.Matkou byla nezletilá cikánka,otcem dávno zletilý její vlastní otec.Namísto vítacího výboru složeného z orgánů policie vybavených zatykačem se dostavil Vystrčil s kyticí a blahopřáním.

  OdpovědětSmazat
 10. Jak říkám, problém je, kromě jiného, i v tom, že ministerstvo zahraničí vede ministr vykonavatel !

  OdpovědětSmazat
 11. Mi u toho Kubery přijde, jak mlčel, chodil po zahradě a vůbec měl změnu chování, že prodělal mozkovku...

  OdpovědětSmazat
 12. Pane Martine Kollere, upřímně před Vámi smekám klobouk. Obdivuji, s jakým přehledem pravdivě předkládáte a syntetizujete množství informací, navíc s humorným espritem. Vaše práce má pro český národ vysoký přínos! Přeji Vám hodně zdraví a štěstí!

  OdpovědětSmazat
 13. Vyhruzny dopis byl sestaven z vystrizku pismen z novin.

  OdpovědětSmazat
 14. Přesně tak jen americký poskoci hájící touhu usa po světovládě a do znaku si dají americkou a skopčáckou zardel.

  OdpovědětSmazat
 15. Mediální kurvičky v ČT,ČRo,Respektu,Seznamu Forum 24 a podobných hovnech jsou za lhaní a blití placeni.

  OdpovědětSmazat
 16. Já bych se neposmíval, v Organizaci pro zákaz cehemických zbraní, která je hlídací pes v oblasti zákazu chemických zbraní byl vytvořen mezinárodně obsazený tým, který hluboce prozkoumal zprávy z všetřování použití chemických zbraní v Sýrii a stylem Sherlocka Holmse vyřkl ortel. Asad je vinen. Co na tom, že předchozí vyšetřování používalo tzv. důkazy poskytované podezřelou stranou a vyšetřovácím týmem který často nepřijel na místo činu, nebo tam přijel s velkým zpožděním. Někdy se ani samotná vyšetřovací týým neshodl jak to mohlo být a rozsudek byl vyřčen vedením Organizace. Takovéto "důkazy" by neobstáli u žádného neutrálního soudu.Nicméně jsou lidi kterí mají morální profil vhodný k takovéto práci a jsou schopni přispět za 30 stříbrných k vyostření mezínárodní situace. Mám obavy, že podobně se brzy bude určovat vina i za Covid-19 a výsledek známe předem.

  OdpovědětSmazat
 17. Vy, co neco pamatujete, delali neco takoveho komuniste, aby denne pousteli do etery nejakou LEZ? Tohle je ted na bezicim pasu, delano velkovyrobne. Souhlasim s tim, ze nekdo lze jak RUDE PRAVO. Tadu je ale videt upadek mozku hlavne v Praze, protoze spravna verze je - LZE TISICKAT VICE NEZ RUDE PRAVO.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No, kdo pamatuje dobu budování socíku, tak ví, že to s lhaním nebylo až tak hrozné. Bylo to daleko elegantnější: když se pravda nehodila, neobracela se v lež, jako dnes, ale pravda se neříkala, zamlčela se. Přece jen byli ti soudruzi poctivější než jsou dnes páni. Ale pokrok nelze zastavit a tak lež je běžným artiklem psaného i mluveného slova, určitě olomoucké syrečky jsou vzácnější a voní, oproti psanému a mluvenému, zejména borci jsou na čété a seznamu, ale i jiných www. Myslím si, že nyní v době, kdy chybí pro COVID-19 sportovní zápasy, by mohla vést media zápasy o největší lži. Která si myslíte, že dostanou zlatou, stříbrnou nebo bronzovou medaili? Sazka už dávno mohla dál vydělávat, no a já zá nápad určitě nějaké to patentné!

   Smazat
 18. Blíží se poslední světová?

  http://svobodnenoviny.eu/blizi-se-posledni-svetova/

  OdpovědětSmazat
 19. Zlodějina velkého kalibru pokračuje !
  https://a2larm.cz/2020/04/cesti-poslanci-neodhlasovali-navrh-proti-statni-pomoci-firmam-se-sidlem-v-danovych-rajich/

  https://a2larm.cz/2020/05/stat-jako-krizova-pojistovna-pro-rentiery-spekulanty-a-velky-byznys/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Naprosto nemorální!

   Státní pomoc je nemorální i pro firmy, které daní mimo ČR, třeba v Německu nebo ve Francii.

   Státní pomoc jen pro firmy danící v ČR.

   Smazat
 20. Kuberu uštvali senátoři, nutili ho jet na Tchaj-wan.

  https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/kubera-ovcacek-tchaj-wan-senatori-svedomi-nuceni-cesta-cina-hrad-zeman-mynar.A200504_104530_domaci_remy

  OdpovědětSmazat
 21. Dobře napsané, jen prosím nepoužívejte "euromarxismus" místo správného EURONACISMUS. Kdo si kdy přečetl i jen pár řádek z díla Karla Marxe, nemůže najít špetku spojitosti EU s ideou sociální spravedlnosti. A nejde ani o pseudomarxismus, ale o 75 roky poválečnéhého období obohacený nacismus. Ano, EU naplnila, a nyní přeplňuje již program Adolfa Hitlera se vším všudy: rasismus, dělení na nadnárody a podnárody, rabováním podnárodů (např. Čechů), teroristickými válkami. Zda si uvědomují Češi, že jen na rozkradeném majetku jeden každý přišel o 110 tisíc Kč tvrdé měny, že byl jeden každý, včetně novorozenců zadlužen dalšími 40 tisíci, opět tvrdé měny? (Pro dnešní hodnotu Kč nutno násobit 12x.) A to všechno vlády 1990-2017, které své zločiny navíc si nechaly od prvních dvou prezidentů amnestovat. To se to žije z nakradeného! (Tedy neříkám kteří prezidentí, neb jich v našem státě mají na čele všechny možné spolky, společky, komory a komůrky, asi i "vochomurky" přehršle. Myslím, že by se Češi měli začít trochu bouřit a nenechat se zavléci do 3. světové války, aqspoň pro historii, aby nebyli v dalších stoletích zařazením mezi masové vrahy a nelidský odpad. Češi si to nezaslouží a pokud Pražané po tom touží, ať jsou zřetelně tito nacisté odděleni od humanistů. Český národ povstal z mrtvých po době TEMNA díky českému venkovu a také i Praha. Nechť aspoň čest a hrdost zůstane českému venkovu, když Pražané chtějí skončit v opovržení lidstva!
  Pane Babiši, vzdor ekonomické krizi zaviněné pandemií koronavirem, pokuste se vyvést stát a národ z poddanství pražskému nacismu. My Češi, Moravané a Slezané nechceme být spojováním s tím lidským odpadem, který musí skončit na hnojišti dějin - K tomu pražským Pepíkům dopomáhej Bůh!

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.