Reklama

úterý 12. května 2020

P. C. Roberts: Šlo o falešné obvinění – FBI přiznává, že generál Flynn byl obviněn bezdůvodně

Paul Craig Roberts
Paul Craig Roberts (překlad Lubomír Man)
12. 5. 2020 blog autora
Dokumenty získané z rukou FBI dokazují, že tažení proti dřívějšímu prvnímu poradci prezidenta Trumpa v otázkách Národní bezpečnosti generálu Michaelu Flynnovi bylo nezákonné a neopíralo se žádné důkazy, takže ministerstvu spravedlnosti nezbylo nic jiného, než věc odložit.


Presstitutky vyvolaly obrovský skandál z dřívějšího Flynnova přiznání, že agentům FBI lhal. Ovšem zamlčely, že se tak stalo až poté, co tito generálovi pohrozili, že pokud on neobviní sám sebe, obviní oni jeho syna. Čili že šlo o lež vynucenou. (ZDE)

Publicista Tucker Carlson poukazuje i na to, jak se dnes oficiální lživá média pokoušejí naznačit, že za odložením případu generála Flynna se může ukrývat jakýsi politický (presidentův) vliv, když je naprosto jasné, že případ byl odložen proto, že od samého začátku šlo o zcela průhlednou fabrikaci.

Otázkou tak zůstává už jen toto: Jak je možné, že agenti FBI, kteří se záměrně snažili obvinit zcela nevinnou osobu, nebyli dosud sami obviněni a postaveni před soud?

Peter Strzok je zneuctěným činovníkem FBI, který stál v čele úsilí falešnou konstrukcí pošpinit pověst Trumpova prvního poradce v otázkách národní bezpečnosti. Což činí Strzoka a jeho milenku Lisu Page vinnými ze zločinu pohrdání spravedlností.

Proč nebyli oba dosud zadrženi? Kdo tyto kriminálníky chrání?

A jak to může FBI stále procházet?

14 komentářů :

 1. Je prakticky nemožné vyznat se v předivu amerických lží a polopravd. Lež je již po dlouhá léta hlavním nástrojem americké politiky, jak domácí, tak zahraniční.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je jedno, zda je to republikán či demokrat. V USA žijí všichni v duchu euroatlantických hodnot, které Mike Pompeo, ministr zahraničí USA, charakterizoval následovně: „We Lie, We Cheat, We Steal“ (lžeme, podvádíme, krademe). To vše dělají pro hlavní euroatlantickou hodnotu a tou jsou PRACHY.

   Vymazat
  2. vvenc 12. května 2020 9:49
   To máte pravdu. Proto člověk nikdy neudělá chybu, když nebude do dokonalého ověření ničemu odtamtud věřit.

   Vymazat
 2. Flynn byl očištěn, OK. V článku ale zcela chybí informace, z čeho byl obviněn. Bylo to kvůli "ruské stopě" při prezidentských volbách v r. 2016. Tato stopa byla ve skutečnosti ukrajinská, kdy kyjevští banderovci úzce spolupracovali s demokraty proti Trumpovi. Spolupracující svědek Skripal byl již ze scény odklizen. Teď je ale třeba řešit zadavatele. Kdypak budou obviněni a půjdou do basy třeba Hilary Clinton nebo Biden?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Optimisté píšou, že Trump jde tvrdě po americké kabale a že s ní zatočí. Pesimisté naopak píšou, že musí kabalu poslouchat úplně stejně jako jeho předchůdci. Mohu to posoudit jenom zdálky, ale podle toho, jak "Me Too" zcela ignoruje všechna věcně podložená obvinění Bidena (když pro odstranění po desítkách let jinde tomuto hnutí stačilo obvinění bez důkazu), tak bych řekl, že Amerika je ve sprostém slově a Trump s ní.

   Vymazat
 3. Nikdo není trestán nebo nefunguje právní stát a jedna spravedlnost pro všechny. U vás lháře u nás fašisty.

  OdpovědětVymazat
 4. Napjata-situace-pretrvava -BOUŘE PROBÍHÁ....
  https://tadesco.org/marneho-okenko-11-05-2q2q-napjata-situace-pretrvava/
  Zprávy z USA a Jalta
  Prezident Trump se předevčírem setkal se všemi důležitými generály. Trump byl z několika stran datován o několika možných atentátech, které na něho kabala připravila. Možná proto se „šachy“ s Jaltskou konferencí takto tajily. Nevíme. Bylo mu raděno, aby z bezpečnostních důvodů nikam momentálně neletěl. Od jiného zpravodaje z Ruska se k nám dostalo, že Prezident Trump přezevšechno na Jaltě byl či ještě je. V každém případě se tam dnes nacházelo letadlo Prezidenta Putina.

  5) Rusko – Prezident Putin
  Máme zprávy, že Prezident Putin v pátek 08.05.2Q2Q telefonoval celých 8 hodin s několika hlavami států. Dokonce měl i krátký hovor s MADAMME ANGELA HITLER MERKELOVOU. Bylo to právě den před konferencí, která se měla, nebo se snad uskutečnila na Jaltě. Tak jak jsme Vás datovali.

  MSM vůbec nevědí že právě MADAMME ANGELA HITLER MERKELOVÁ nemá vůbec zájem o podepsání smlouvy, byla jí několikráte nabízena jak Putinem tak Trumpem. To jí totiř úplně odstaví od moci. Je vidět, že MSM píší „VYSOCE INTELIGENTNÍ “ bytosti, které mají „skutečný přehled“…..

  5.5) Trump a JFK jeho syn. Vítáme Vás zpět
  Syn JFK se musel po celý život dobře ochraňovat před zločinci KABALISTICKÉHO HNUTÍ. Proto zinscenoval kdysi nehodu letadla a unikl tak pozornosti. Do budoucnosti má být dalším prezidentem USA jako následovník Prezidenta Trupma.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Trump a Putin mají dnes zjevně společné to, že se je oba dva snaží jejich vlastní národní klany odstavit z vedení stejnou cestou, jaká byla otestována u Jonsona - totiž infikovat specifickou mutací koronaviru, dostat je do nemocnice a tam je nechat skonat. Už se dostali do jejich bezprostřední blízkosti. V USA se dříve prezidenti většinou stříleli na veřejnosti (vyšší mediální dopad), v Rusku zase trávili v ústraní bez svědků (Stalin), dnes už jsou modernější možnosti, že?

   Vymazat
  2. ... Johnosona

   Vymazat
 5. Lež a zlodějina jsou základem každé kapitalistické diktatury. Dnes v době krize epidemie COVID-19 to platí mnohonásobně. Babiš byl posmíván proto, že kdysi prohlásil, že řízení státní byrokracie vyžaduje pevnou ruku stejně, jako výrobní podnik a že si ouředníčkové nemohou dělat ze státu cirkus, jak si představují Kalousové, Fialové, Pospíšilové, Bartošové, nakadeření, natupírovaní, nadredovaní a frigidní mužatky, kterým se tak lépe kradlo ve službách diktatury kapitálu..... Dnes se tento výrok Babiše o řízení státu jako výrobního podniku přepsal zase samozřejmě stejnými idioty na boj proti epidemii COVID-19. Ale každý, kdo má aspoň 5 obecných ví, že právě tato situace, ohrožující miliony lidí na zdraví a statisíce na životech, vyžaduje pevnou ruku a mysl v rozhodování i konání a že zde "tuplem" platí kázeň - tedy řízení záchranných prací ne jako řízení bálu dobrovolných hasičů, ale jako ve válce, dnes ve válce s infekcí.
  A je mi líto, že ze sebe dělá i idiota Bolek Lolek Polívčička, ač si takovou roli vybral pro cirkusovou scénu. Zeman samozřejmě přečnívá o mnoho délek lidských lebek ty ostatní a také Volka, neprohlašuje se ani za valašského ani papalášského krále a to, že mnozí vedle něj vypadají jako idioti, není jeho vina, ale vina těch nepovedených politických šašků, obskakujících mocné penězi.
  Útočí se na Prymulu, se kterým mám já sám nevyřízené účty. A přesto musím i pro své znalosti uznat, že se nenašel nikdo lepší, kdo problému současné infekce rozuměl. Máme jistě desítky generálů po boji, kteří pomlouvají vykonané dílo proti COVID-19 jen z pouhé závisti, že sami na nic podobného neměli v hlavě ani co by " za mák se vlezlo". Ti místo nápomoci zhoršují situaci i přesto, že ví, že jejich "nápady" jsou i vražedné. Obdivuji odvahu všech těch pseudoexpertů. Ale zatím skutečně ČR zásluhou vlády a také Prymuly "vykonala nemožné". Račte si srovnat čísla - třeba s malou Belgií nebo velkými USA, jak ty "velmistrovsky" epidemii zvládly, jaké tisíce mrtvých jdou na konto těch, kteří rozhodovali!
  Ale neradujme se příliš, vir udělá pár koleček kolem zeměkoule a uvidíme, kde budou vykecávající se "hrdinové kritiky" dnešních dnů, kteří se cítí bohy a nejsou ani pořádní pinčlové svých pánů.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Prymula mel pravdu. Chranit slabe, stare a nemocne a otevrit se viru a ne se schovavat a nicit lidi a ekonomiku.
   Doufam, ze to potvrdi Belorusko, brzy to uvidime.

   Vymazat
  2. Ad 10:49. Ale i vy se pasujete do role generála po boji! Bělorusko ještě do cíle nedoběhlo, stejně jako Itálie, Špnělsko, USA. Nechval den před večerem. Modli se za objevení specifické vakciny a za to, aby coronavir nemutoval jako vir chřipky. Zničená ekonomika vinou epidemie? Je na vybranou: buď zůstat zdravý a chudý, nebo zhohatnou cestou smrti vlastní či druhých. Ostatně jsem pro to, aby podniky, které v důsledku epideme stojí před krachem, aby je i s dluhy převzal stát. Kdysi o ně, když byly bez dluhů byl okraden, tak by to byla jen malá domů se ztrátou, kterou musí zaplatit pracující svými daněmi. Nebo jste slyšel, že by někdo jiný u nás daně platil???.

   Vymazat
 6. A stane se zase kulovy. Protoze tam soudy ani policajti nemaji zadnou suverenitu, ridi je prachy.

  OdpovědětVymazat
 7. Vsimli jste si, ze nikdo nebyl obvinen, ani potrestan? Flynnovi znicili reputaci, ztratil job. USA jsou paranoidni, nemocna zeme se stalym honem na carodejnice. Ten hon okopiroval Mc Carthy ze stredovekych inkvizic. Pouziva se i v zahranicni politice a propagande. Zeme, ktera se potrebuje mlatit klackem se obvini z neceho a bez dukazu se tresta, uvaluji se na ni neustale sankce. Chaplin vcas utekl do Svycarska, jinak ho tam zavreli a vsechno mu zkonfiskovali, protoze pry byl komunista!

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.