Reklama

sobota 2. května 2020

Pavel Novotný: Na Bartošové budeme parazitovat, až ji zabijeme.

Lubomír Man
2. 5. 2020
Takový je titul rozhovoru webu iDnes.cz z 22. července 2013 (a tedy z doby, kdy zpěvačka Iveta Bartošová ještě žila), s tehdy bulvárním novinářem Pavlem Novotným, dnes starostou pražské městské části Řeporyje. Člověk ten rozhovor čte a ptá se: vědí obyvatelé Řeporyjí, jaká lidská zrůda jim to starostuje? A pokud se snad někomu ta „ zrůda“ zdá výrazem nepřiměřeným, nekritizujte a čtěte z rozhovoru P.N. pro iDnes.cz dál:


„Já jsem ublížil i mnoha lidem ne celkem mainstreamového ranku. Mrzelo mě to, ale nedá se s tím nic dělat. Jsem dobře placený za to, abych se s tím vyrovnal“, říká budoucí starosta na úvod a dává tím čtenářům na vědomí, že dle jeho hodnotového měřítka zahladí peníze pohodlně vše, snad i vraždu. A po tomto vskutku parádním úvodu tehdy ještě jen novinář a ještě ne starosta Řeporyjí P.N. pokračuje, a to už jen směrem k zatím stále ještě živé zpěvačce Ivetě Bartošové:

„SAMOZŘEJMĚ, MY JI SKUTEČNĚ ZABIJEME. Ona se však zabíjí i sama, ale o tom se nebavme. Faktem je, že na ní dlouhá léta parazitujeme. Lidsky ji už i lituji...skutečně přispíváme k jejímu blížícímu se konci. Poptávka po ní je neskutečná, články o ní si otvírají i lidi, kteří bulvár nečtou. Pak jdou hranice stranou a BUDEME NA NÍ PARAZITOVAT AŽ DO KONCE a ještě půl roku po něm. Je to tvrdé a morálně špatné, ale tak to je“.

Nevím, ale není tohle vědomé ubíjení a nakonec i zabití ničím se nepronivšího člověka záležitostí trestního stíhání. Anebo je hon, uštvání a posléze i zabíjení celebrit, které si bulvár vzal na mušku, normální praxí, která se z našeho právního pořádku nevymyká? A je myslitelné a morálně snesitelné, aby člověk, který vše shora popsané vypustil z úst, zastával v České republice funkci starosty? Rozhodoval o tom, co je v obci spravedlivé a nespravedlivé, kdo je v právu a kdo v neprávu?

A co na to všechno strana ODS, jejímž je starosta Pavel Novotný významným členem? Co? Jste na něj pyšní?

57 komentářů :

 1. To se dá komentovat jedině připomenutím názvu jednoho francouzského filmu: Bestie musí zemřít.

  OdpovědětSmazat
 2. Myslel jsem si, že Pavel Novotný je mírně řečeno jen blb, ale navíc to je i lidská zrůda ! Jeho voliči musí být ignoranti, pokud nejsou něco horšího !!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Novotný je hovado - rovná se člen ODS.

   Smazat
  2. Pan purkmistr si vybral správnou stranu a je jejím nejlepším reprezentantem, akorát ho nepouštět na saka a do zahraniční politiky.

   Smazat
  3. Chovat se způsobem Pavla Novotného nejen k Ivetě Bartošové, ale i k jakékoliv ženě, to mohou jen lidé z bulváru a fašistická prasata z Řeporyjí.

   Smazat
 3. Není třeba ničeho jiného, než vyšetřování pro veřejně přiznaný psychický nátlak k "sebevraždě", pokus o vraždu.
  Noviny štvou některé lidi (jiní se tam hrnou dobrovolně za každou cenu), tajné služby a korporace "umožňují" mnoha svým "zajímavým" pracovníkům skočit z okna vysokého hotelu v "pravou chvíli", vlády a podnikatelé povětšinou okrádají občany kde můžou s úsměvem na tváři a všichni tvrdí, že jinak to nefunguje. No, kriminálka, ale půjde spíš po mně, než po těhle "nešťastných případech", když podám trestní oznámení. Jo, a většina lidí si bude ťukat na čelo.
  K té osobě se vyjadřovat nebudu, nestojí za to, i když článek stojí za to. Jenže by měl tohle posoudit někdo jiný. Soud, politici, jeho spoluobčané, protože ti mu to umožňují.

  OdpovědětSmazat
 4. Bohužel, ale myslím, že tentokrát popsal P.Novotný pravdu, konstatoval a odhalil ,,činnost" bulváru. Bartošová nebyla jediná, kterou bulvár uštval a nebylo to jen vinou Novotného. To ovšem nemění nic na tom, že je zrůda a nakonec se uštve sám, protože přijde čas kdy nebude vědět kudy kam. Lidé ho nenávidí, věřím, že i někteří v Řeporiích a ti, kterým slouží a už jim nebude moci dát nic nového, se na něho časem vy.erou a odhodí ho jako zmuchlaný papír. Prostě předpovídám této lidské zrůdě špatnou budoucnost. M.R.

  OdpovědětSmazat
 5. Diky za informace.
  Ta zruda jeste vi, ze je to moralne spatne.

  OdpovědětSmazat
 6. Tady funguje ne dvojí metr,ale dvojí kilometr.Pokud někdo chce podříznout prezidenta,je to v pohodě.Když nějaké pako vyzývá k zabití představitelů Ruska je to v pohodě.Když někdo promluví že je třeba zastavit invazi mohamedánů(třeba na Novém Zélandu)je obžalován,zastrašován,likvidován a souzen.Připomíná to fašistický islámský stát,žeby EU.

  OdpovědětSmazat
 7. Návod k sebevraždě je v této zemi trestným činem, uštvání bohužel ne. To by se dobytkům typu Novotný špatně žilo. Výmysly, lhaní, souzení na léta + směšné finanční postihy vydavatelů. Kupodivu na bývalého bulvárníka se žádný bulvár nevrhne a že by se určitě na něj něco našlo, počínaje základkou a jeho tatínkem konče. Pak by možná taky podíval v kolik hodin mu ten vlak jede. Hrdina s ochrankou.

  OdpovědětSmazat
 8. Uštvané bulvárem či státními institucemi po roce 1989 byli mnozí lidé, kteří neměli ten " správný původ" . Pavel Novotný ho ale má a je si toho vědom a proto je nedotknutelný stejně jako pachatelé největších porevolučních krádeží a podvodů.

  OdpovědětSmazat
 9. Ako je tu uz spomenute, PN bol sucastou bulvaru a ten sa zivil poziadavkami citatelov. Takze staci trosku natocit ruletku a PN sa stava aj so svojou rodinou lovnou zverou. Asi to tomu autorovi dementnych ksichtov velmi nedochadzalo ale vsetko je otazka penazi. Co je dnes PN pre vacsinu obyvatelov? Hov.....do zrele na odstrel. Takze mily chlapce, nemusis cakat na ruskeho agenta, daju ta dole vlastni...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tohle ma logiku, z Řepo-ryj může být "Nový obětní čunik". Vlastni ho pro svou slávu a cíle obětuji - jen co se stane pro ně přítěží.

   Smazat
 10. Snad jen jedna otázka se vkrádá, a sice, jak si kdos z těch Řeporyjí může dobrovolně (bez nátlaku) zvolit ke správě jeho věcí veřejných takového sociopata?
  Ta otázka ostatně směřuje i k těm,kteří to ve volbách "dali" tamním činovníkům Kolářovi (jr.) či Hřibovi ...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To jsou psychopaté. Podívejte se na jejich charakteristiku:

   https://www.youtube.com/watch?v=03Ycmfb_UvE

   Smazat
 11. Nyní vyrochněný pašík s celou rodinkou v pohodě. Všeho však do času. Tak už to v životě chodí.

  OdpovědětSmazat
 12. Jako zrůda PN je celá ODS od začátku a nepochopím lidi kteří jim daly a dávají volební hlasy. Stačí porovnat nárůst sebevražd a majetkové trestné činnosti od roku 89. I po třiceti letech se stále mele o zločinech komunizmu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Osobně se mně dělá mdlo při jakémkoliv vystoupení Miroslavy Němcové i předsedy Fialy. V prvním případě afektovaná slova hloupé ženské, ve druhém případě prázdná slova prý inteligenta.

   Smazat
 13. Čím více toho člověk ví, tím to má těžší. V dnešní, tak trochu osvícenecké době, například i izoterici tvrdí, že na špatné věci se nemá ani myslet, že se tím přivolávají, nebo-li zhmotňují. Docela bych se varoval toho, ještě na veřejnosti o špatných věcech tohoto typu, hovořit. Ovšem je to věc každého člověka, já ale po životních zkušenostech, bych už měl strach o tomto takhle hovořit a vím o čem mluvím. Rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je to blbost - právě o TĚCHTO VĚCECH SE MÁ HOVOŘIT!

   Smazat
 14. Že by Boží mlýny? Pomohl uštvat Ivetu,( má toho na triku ten ma - gor víc) teď se aspoň bojí, a jak víme, kdo se bojí, se -re v síni! Q.

  OdpovědětSmazat
 15. No jeho otec nebyl tím koho bych se vážil (komedianti ho ale mněli rádi). Nasral se do všech známých oborů, i do kantry hudby.Ale dle mého názoru byl byl nemorální hovado a jeho syn dovedl jeho charakter do skutečných výšin zhovadilosti.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. jeho fotr nebyl žádný umělec ale uslintaný hovado

   Smazat
 16. Proč ho nežaluje bývalý přítel I.B.? Bojí se?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nebo syn? Tak zneuctil a dohnal k smrti jeho maminku.

   Smazat
 17. vskutku, aký otec, taký syn ...

  OdpovědětSmazat
 18. Panstvo, jestli dobře čtu, tak P.N. správně konstatoval, že bulvár I.B. uštve ... a uzavřel, že to tak je. Samotným tímto článkem se věcně nijak neprovinil. Něco jiného je, že, a jak, pro bulvár pracoval a, že systém který tyto vlastnosti nese a rozvíjí, snaživě podporuje. Hloupý tedy není. O to víc jím opovrhuji.

  OdpovědětSmazat
 19. Ona I.Bartošová nebyla ž. a o tom to je,víme jaké zastává stanovisko P.Novotný a to by měl pan Man,také připomenout.

  OdpovědětSmazat
 20. Pavel Novotný je pražská spodina a jako takový je členem strany, které tuto českou spodinu sdružuje, obojí je hanbou Česka. Hrnko to napsal dobře, pouze poznamenávám, že většinou nejsme žádnými bratry zastupitelů z Náckova!

  https://cz.sputniknews.com/slovensko/2020050211884820-hanba-bratri-cesi-ze-jste-to-dopustili-hrnko-popsal-masakr-vlasovcu-na-slovensku-a-vyslovil-protest/

  OdpovědětSmazat
 21. Muže mi někdo aspoň trošku fundovaně vysvětlit, jak je možné, že se tento ( no nevím jak ho nazvat, to snad ani nejde) no tato …… postava dostal na místo starosty? Je mi někdo schopný odpovědět? To mám chápat tak, že v Řeporyjích už opravdu není lepšího člověka než je toto....? To jsme došli do pěkné pr….. e.
  Toto …. má prezentovat byť by jen část obyvatel Prahy?
  Tomu sám nemůžu ani věřit. A toto má prezentovat stranu ODS? TOTO? Opravdu TOTO pane Fialo?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anonymní 9:23
   Spíš bych se zeptal,která část Prahy je na tom líp,než Řeporyjská.

   Smazat
  2. Nedelejme si zadne iluze,podobnych hyen jako je PN je v tehle spolecnosti mraky a Praha se bohuzel stala jejich doupetem.Je to i Hrib,Kolar a mnozi dalsi. Je mi na zvraceni a nejhorsi je ta neskutecna bezmoc cokoli s timto odpadem udelat. Oni jsou touhle spolecnosti totiz jeste hajeni a mnohymi uznavani. A co na tohle vse prezident a vlada? Mlciiiiii!!!!! Pro mne je tohle uz davno spolecnost zalozena na korporatnim fasismu,bohuzel. Jen ta neskutecna bezmoc me tryzni.

   Smazat
  3. Ptatetse Fialy, ale zkuste se obratit na jeho voliče! Jakou úroveň myšlení, dané vzděláním, pracovním zapojením a životními zkusenostmi mají oni?

   Smazat
  4. Vysvětlím vám to jednoduše.Lidi z velké části nechtějí dělat nic pro druhé. Navíc ono dělat starostu, je opravdu o zodpovědnosti a schopnostech a je to práce mnohdy nevděčná.
   Takže pokud si řeporyjští přespávači řekli kdokoliv, jen ne já, měl cestičku umetenou.

   Smazat
  5. Nevím, proč se drtivá vetsina pod své "odvážné" názory nepodepíše!

   Smazat
  6. Nevím, proč se drtivá většina pod svoje "odvážné" názory nepodepíše.

   Smazat
 22. Takových jako je šmejd novotných máme v republice hodně parazitovat a hlavně nemakat to je jejich.

  OdpovědětSmazat
 23. Pamatuji si ten článek, i tenkrát mne zamrazilo. Stálo by za úvahu dát dohromady dokument o jeho dosavadním působení jako novináře, pracovnika TV Barandov a politika ODS. Pro voliče a jeho potomky. Možnost pro mladého dokumentaristu?

  OdpovědětSmazat
 24. Prosím srovnejte,( jestli je to pravda, zde se opičím od p.Babiše) s tak zv."štvanicí" na p.Kuberu. Dle opozičních politiků, samozřejmě i ODS, by měl parlament nechat štvanici vyšetřit. Na tomto příkladu vidíme, jak je naše "liberální demokracie" nestranná, demokratická a jak jsme si "všichni" rovni. No je to "liberální", tedy volné, svobodné, ale jen pro vyvolené.

  OdpovědětSmazat
 25. Je Škoda, že je tento čin již promlčen...

  OdpovědětSmazat
 26. Když si představím co a jak tlačilo občana Kuberu, aby cestoval na Tchai-wan a co zas, aby tam necestoval, zbývala mu sofiina volba. Mohl leda onemocnět. Provedl to důkladně.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kdo na něho tlačil? Tady je to černé na bílém:

   https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2020050311888229-kdo-tlacil-na-senatora-kuberu-aby-jel-na-tchaj-wan-tady-je-mate-v-cele-sve-krase-ctete-velmi/

   Smazat
 27. Nedělejte si o obyvatelích Řeporyjí nejmenší iluze. Autor serveru Quintus Sertolius navštívil instalovaný památník vlasovců a po absolvování několika rozhovorů s místními prohlásil, že se teď ani v nejmenším nediví zvolení Novotného za starostu této části Prahy.

  OdpovědětSmazat
 28. To, jak to PN s potěšením napsal o honu na Ivetu, dokazuje, že je sadista. Jako prase se rochnil v utrpení té holky a nechal si za to dobře platit. SADISTA, nic jiného. Jeho sadismus vysvětluje ten jeho přístup k vlasovcům, proč jim nechal postavit pamětní desku. On jim tu desku nenechal dát za pomoc při osvobození Řeporyjí. Nechal ji dát, protože sadistické řádění vlasovců ve Varšavě, na Slovensku a jinde, ukájelo a stále ukájí sadistické choutky jeho samotného. V mnohém to vysvětluje i příčiny jeho chování jako úchyláka, jeho výroky o tom, že někoho zabije atd.

  OdpovědětSmazat
 29. Novotný je v prvé řadě velice nemocný člověk .Jeho chorobná závislost udělat naprosto všude ( ať jsou to media , nebo politika ) co největší bordel už přesahuje hranice normálně myslícího člověka . Dlouhodobý pobyt v sanatoriu by asi opravdu byl na místě

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Váš úmysl je sice dobrý, ale mýlíte se . Tito lidé jsou trestně odpovědní v plném rozsahu.
   Pavel Novotný ve zmiňovaném článku říká:
   ,,Věděl jsem, že pokud rezignuji na morální otázky, které jsou s touto prací spojené, mohu se takto dlouhodobě a dobře živit" (řečeno pro slovenský server SME.sk). Žádná polehčující okolnost na obzoru ...

   Smazat
 30. On to je taková oběť očkování a s překotnou řečí získanou encefalitidou bigpharmy a MK ultra sociopatického školství molocha trha ale evidentně žák překonává učitele. Deformant deformující. Brutopýral

  OdpovědětSmazat
 31. Kdy bude řeporyjec ODS vadit a zavazet? Až opět prohrají volby.Politická mapa se zásadně změnila,díky Novotnému,zlodějům,co kradou stále,viz kauza Brno,o Praze ani nemluvě.ODS je po smrti,od okamžiku,kdy Němcová & spol,zosnovali stranický puč.To neznamená,že když je ve státě pražská fašistická lokalita,že se přidá celý národ.

  OdpovědětSmazat
 32. Já nad každým mrtvým novinářem jasam.
  Nebot opět přežije několik slušných lidi

  OdpovědětSmazat
 33. Pavel Novotný je lidský odpad

  OdpovědětSmazat
 34. Celá společnost je nemocná,má li možnost být na veřejnosti Kalousek,Němcová,to nedochůdče z Letné,ale toto? To už není nemoc.To je rakovina společnosti.Nemám o Fialovi valné mínění.Jeho nesmysly mleté stále dokola a trapnost prý vzdělaného člověka,ale toto držet ODS? Nechápu.To je sebevražda zevnitř.Zdravím Zd.

  OdpovědětSmazat
 35. Krásný ukaz co je v ODS za neskutečný arogantní hovada

  OdpovědětSmazat
 36. Novotný odpad společnosti a Fialkuv dvorní ritolezec

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.