Reklama

čtvrtek 7. května 2020

Pokrytci ze senátu: Nebožtík Kubera jako klacek pro boj s Čínou? Prohlášení 16 pragováků a krátká paměť. Nejprve se distancují, pak ho velebí. Kachní žaludky štamgastů Kavárny. Že je hanba nefackuje

Kubera a Pětiminutovka Nenávisti podle Orwela
(originální grafika ProtiProudu)
Radek Pokorný
7. 5. 2020  ProtiProud
RADEK POKORNÝ si všímá neskutečného pokrytectví skupiny "liberálních" senátorů kavárny, kteří se ve své snaze poškodit prezidenta republiky nezastaví před ničím

Že je hanba nefackuje. Napadne člověka, když slyší hysterické výlevy některých senátorů, kteří rozpoutali (pokolikáté už) další primitivní kampaň proti prezidentu republiky a jeho nejbližším spolupracovníkům.

Tentokrát se záminkou pro jejich útoky stal list papíru nalezený v pracovních materiálech bývalého předsedy senátu Jaroslava Kubery. V něm čínská ambasáda vypočítává negativní dopady na vzájemné vztahy včetně ekonomických důsledků, po případné cestě předsedy senátu na Tchaj-wan, kterou dlouhodobě plánoval.


Kolaboranti křičí


Není nic divného, že podobný materiál vypočítávající případné dopady byl předsedovi Senátu prostřednictvím Pražského hradu poskytnut, aby měl komplexní přehled o případných důsledcích svého rozhodnutí. Je to zcela přirozené. To, co z toho vytvořila pražská kavárna na čele se skupinou senátorů podpořených drtivou většinou médií včetně těch veřejnoprávních, nenechává nikoho na pochybách, za který dres tento senátní tým kope.

Česká republika to jistě není. Dramatická prohlášení senátorů a titulky o výhružném dopisu, který si prý v Číně objednal kancléř Mynář, nenechávají nikoho na pochybách, kdo za podobným divadélkem stojí. Jako černý humor vyznívají apely bruselských pohůnků zasedajících v českých senátních lavicích, vzývajících zničehonic naši národní a státní suverenitu. Titíž lidé, kteří ve dne v noci velebí naši podřízenost bruselskému impériu a předhánějí se v kolaborantských slibech věrnosti Říši, náhle mluví o státní suverenitě.

Že je hanba nefackuje.


Prohlášení senátorů


Stejná sestava senátorů, která dnes vydává Jaroslava Kuberu, za oběť čínského tlaku, se od něho přitom dramaticky distancovala po jeho projevu v Terezíně předneseném právě před rokem - 19. května. V něm Kubera správně varoval před lidskoprávní totalitou - kterou právě tito senátoři představují.

„Jsme lhostejní k opětovnému nárůstu totalitního uvažování, ve kterém tak nepokrytě platí, 'kdo není s námi, je proti nám a je potřeba ho umlčet'. Vždyť totalita, má dnes zcela jinou podobu. Třeba zahalenou do slov ekologie, životní prostředí, rovnost pohlaví, politická korektnost a multikulturalismus. Není to tak, že holocaust, nacismus, totalita a nenávist jsou mrtvé. Stačí chvilka nepozornosti a ožijí. Braňme se tomu. Dívejme se do budoucnosti, ale nezapomínejme, jak lehce lze překročit práh nesvobody,“ uvedl ve svém projevu mimo jiné Jaroslav Kubera.

To co se poté strhlo ze strany stejných lidí, kteří si dnes pokrytecky vzali Kuberu jako záminku ke své zahraničně politické rozvratné misi, překvapilo i otrlého politického harcovníka jakým Kubera byl. Rozhořčené prohlášení 16 „pragováckých“ senátorů je zřejmě dokumentem, na který by dnes tito zástupci (bruselského) lidu nejraději zapomněli.

21. května loňského roku vydali senátoři „Prohlášení skupiny senátorů k projevu předsedy Senátu Parlamentu ČR Jaroslava Kubery v Terezíně dne 19. května 2019“. V něm mimo jiné uvádějí:

„Distancujeme se od slov předsedy Senátu Jaroslava Kubery, která pronesl při hlavním projevu na Terezínské tryzně, a v nichž přirovnal ekologii, ochranu životního prostředí, rovnost pohlaví, politickou korektnost nebo multikulturalismus k totalitě a rasismu. Tato slova Jaroslava Kubery považujeme za nemístná, vzhledem k absurditě použité analogie za zcestná a vzhledem k funkci předsedy Senátu a druhého nejvyššího ústavního činitele také za nedůstojná.“


Partička


Pod dokumentem jsou potom podepsáni dnešní největší uctívači Jaroslava Kubery coby nevinné oběti čínského tlaku. Nikoho nepřekvapí, že tam najdeme na prvním místě senátora za Prahu 1 bývalého rektora Karlovy univerzity Václava Hampla, zvoleného za KDU-ČSL, který se stal symbolem přeměny univerzity v multikulturní šorošovskou líheň nových bruselských kádrů.

Hned za ním následuje další opora multikulturní scény a iniciátor žaloby na prezidenta Miloše Zemana Václav Láska zvolený na Praze 5 jako nestraník za Stranu zelených a KDU-ČSL s podporou Pirátů. Velkou trojku doplňuje Marek Hilšer, velký obdivovatel Porošenkových zločinů na Ukrajině, který se ve svém anarchistickém aktivismu neváhal na podporu kyjevských fašistů vetřít na tiskovku vlády a demonstrovat polonahý po vzoru svých ukrajinských vzorů z Femen loajalitu k ukrajinským pučistům.

Čtvrtá v pořadí je neviditelná lidovecká senátorka Jaromíra Vítková. O té naopak nikdy nikdo, snad kromě jejího obvodu v Blansku, neslyšel.

Dalším na tomto seznamu hanby je poněkud překvapivě Alena Dernerová, která z rasismu obviňovaných Severočechů v obvodu Most zakotvila v klubu STAN. Podobně je to i s nevýrazným sokolovským senátorem Miroslavem Balatkou, který o sobě také za celou dobu v senátu nedal příliš vědět. To, že kandidoval jako nestraník za STAN s podporou TOP 09 a Pirátů vypovídá ale o všem.

Zato šestka je v kavárenské komunitě pojem. Neúspěšný prezidentský kandidát proti Miloši Zemanovi Jiří Drahoš, který dostal jako náplast za svoji neschopnost přesvědčit o svých kvalitách voliče mimo Prahu, možnost kandidovat za kavárnu (KDU-ČSL, SZ, STAN, TOP 09) na Praze 4. Další signatář prohlášení senátor Petr Orel z Nového Jičína zvolený za Stranu Zelených s podporou lidovců, (absurdnější spojení si lze těžko představit), toho zatím také kromě tohoto ostudného podpisu příliš nepředvedl. Stejně jako místopředsedkyně lidovců Šárka Jelínková zvolená do senátu v Kroměříži.

Zato Lukáš Wagenknecht alias bruselský Pavlík Morozov, zvolený v Praze 8 za Piráty, který pravidelně donáší na předsedu české vlády bruselské vrchnosti, patří k oporám místní páté kolony.


Kachní žaludek


Do stejného ranku patří Františka Čubu nahradivší senátor za Zlínsko Tomáš Goláň. Stejně jako David Smoljak zvolený na Praze 9 za STAN či brněnský akademik Mikuláš Bek podporovaný napříč kavárnou tedy ODS, STAN a TOP 09 či senátorská matadorka Jitka Seitlová, která paří k veteránkám havlistické scény. V senátu zasedla poprvé za ODA v roce 1996 v obvodu Přerov. Po pauze, kdy působila v roli zástupkyně ombudsmana, byla před šesti lety zvolena v Přerově za Stranu zelených a lidovce.

Naopak o Radce Chmelové ze Záběhlic slyšel od jejího zvolení pražskou kavárnou (KDU-ČSL, Piráti, LES) na Praze 10 asi jen málokdo. Stejně jako o jejím kolegovi z Prahy 11 Ladislavu Kosovi (SZ, KDU-ČSL, Piráti), který ostudný seznam signatářů protikuberovského prohlášení uzavírá.

Asi málokoho překvapí, že právě těchto 16 senátorů patří dnes spolu s předsedou zahraničního výboru Senátu Pavlem Fischerem k největším kritikům čínské politiky v souvislosti s nátlakem na Jaroslava Kuberu. Zastánci konspirační protičínské teorie, pomrkávají po jeho manželce, chytají se každého slova tragédií zdrcené ženy a podprahově naznačují, že nikdo vlastně neví, jak to s úmrtím předsedy senátu doopravdy bylo.

Tyto "informace" jsou dávkovány do médií ze stejného zdroje jako "informace" o ruských zabijácích usilujících o život tří pražských komunálních politiků. Pro takové pokrytectví je třeba mít opravdu kachní žaludek. Distancovat se od někoho, a po roce, když už se nemůže bránit, neboť je na pravdě Boží, si ho vzít jako záminku pro svoji politickou hru a všemožně jej najednou velebit - toho jsou schopni snad jen liberální demokraté, jak si dnes europeisté s oblibou říkají.

Že je hanba nefackuje.22 komentářů :

 1. Jako Rusko se nemá plést do rozhodnutí českých zastupitelstev, tak nám není nic do toho, jaké vztahy má Čína s Tchaj-wanem. Oba případy by byly podle slovníku kavárny zasahování do vnitřních věcí. S Ruskem máme smlouvu o péči o ruské památníky, ke Tchaj-wanu nás neváže vůbec nic kromě snad úplatku, který možná senátoři tajně vzali. Ani bych se tomu vzhledem k jejich charakteru nedivil.

  Stálo by za to prověřit, kolik lidí tyto senátory vlastně volilo. Vypadá to tak, že jsou to klasičtí samozvanci.

  Vše nasvědčuje tomu, že dlouhodobě tlačili na Kuberu, až nevydržel stres a zemřel. Jsou to takové svině, že štvou i vdovu po Kuberovi.

  V seznamu je i senátor z našeho obvodu. Ve druhém kole jsem kdysi volil jen jednou a to mne ten zákeřný senátor zklamal, protože hlasoval za zákon, který poškozoval ty, co ho ochotně volili. Jsem rád, že jsem se volbou toho falešného senátora neušpinil.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Re (23:32):
   Rusko se také do výsledků rozhodování českých zastupitelstev neplete! Pokud k tomu nemá pádný důvod.
   A důvodem je dnes provokativní lživé či pokřivené špinění zásluh Rudé armády o osvobození naší republiky od fašistických okupantů a hanobení památníků osvobození, které si poválečná generace našich občanů republiky postavila. A nadto se je (v mezistátní smlouvě) zavázala řádně opatrovat!
   Na takovou hanebnost, s jakou jsou dnes v republice (a zejména) Praze tyto památky ničeny, Rusko musí reagovat. Je to jeho svaté právo vyjádřit své pobouření nad naší neúctou k tisícům jeho padlých, i jeho povinnost vyplývající z té smlouvy.
   Totiž to, aby alespoň těm z nás, kteří pociťují stud z nedodržování práva, připomněli náš vlastní závazek.
   ---
   Pražským cajzlům, vedeným triem socio- či psychopatů, je zbytečné cos připomínat, ti tu darebnost dělají vědomě, aby jak jen možno silně narušovali dobré vztahy k Rusku. Ti náleží psychiatrům anebo soudcům.

   Smazat
  2. Ti pražští cajzlové, jsou většinou naplaveniny odkud? Obyčejný Pražák, se nad tímto pohledem musí smát!:-)

   Smazat
  3. Pane Opluštile, ti pražští "cajzli" jsou vesměs (přímo oni sami, nebo jsou potomky) odpad z východu.
   Prosím proto Moravany, Slováky i Slezany, ba i podílníky na církevních "restitucích" z náboženských obcí, aby se mezi sebou, bez rvačky a cajzlování, dohodli na poměru (v %) zastoupení svých "taképražáků" a "udemokratů", či jakoby Čechů (=nečechů).

   Smazat
  4. Re (11:14):
   Fajn, pak je tu ale drobná otázka, a sice, co tedy vlastně pudí většinu obyčejných a slušných Pražáků až k takovému masochismu, že si dokážou (bez zjevného nucení) do svých zastupitelstev navolit i tyto darebáky či psychopaty? Mají ti obyčejní ještě jakous sebeúctu?

   Smazat
 2. Stručně. skoro co senátor to darebák

  OdpovědětSmazat
 3. Ano, za vsim jsou lide a jmena.
  Radek je vsechny pekne jmenuje.

  OdpovědětSmazat
 4. Hanba naše Incitáty (=senátory) nefackuje prý proto, že přes její otrlost se osazenstva VALDŠTEJNSKÉ KONÍRNY ŠTÍTÍ...

  Mimochodem, údajný tlak na Kuberu byl neporovnatelně menší, než je již roky vedený tlak politického suterénu (který sám sobě dává přídomek "demokratická opozice") tuzemské i Bruselské ciziny atd. na premiéra Babiše.

  OdpovědětSmazat
 5. Celé je to tak komické až to navozuje myšlenku, že myšlenkově zcela nekompatibilní jedinec s vysokým kreditem musel být odstraněn aby na jeho pietě mohl parazit dál prosperovat a budovat svůj oltář cti a slávy. Ovšem již bez nebezpečí odhalení. Kdo ze ctihodného senátu toho Jardu v inkriminovaný den tak vytočil, že to jeho srdíčko neuneslo? Nebylo by to poprvé kdy se tahle praktika použila. Také alternativa.

  OdpovědětSmazat
 6. Kubera si prostě zapálil moc silnou cigaretu a už nepodad druhý dech. Jinak po sobě nechal viditelnou stopu - islámský stát v ČR.
  Václav

  OdpovědětSmazat
 7. V diskusi na PZ (první zprávy) jsem četl příspěvek, že pan Kubera ve svých 72 letech měl TBC, skoro nic nejedl, ale denně vykouřil stovku cigaret a vypil láhev whisky. Ale jeho manželka a dcera se nechaly najmout do masmediální taškařice o tom, že Kuberu zabil nějaký dopis z Číny. Asi moc doma nepobýval a ani se mu moc nedivím.

  OdpovědětSmazat
 8. Jediná možnost, jak zachránit senátory před smrtí, je zrušit senát a poslat je mezi obyčejné lidi, tak kam patří. Copak chcete, aby zkolaboval i vyděšený Vystrčil, který evidentně svou funkci nezvládá? Asi si jako učitel prožil se svými žáky peklo, což na něm zanechalo trvalé následky. Na rozdíl od Kubery se nedokáže ani usmát, vždy se jedná o vynucený škleb.

  OdpovědětSmazat
 9. Docela mně mrzí, když z Kubery dělají takového ubožáka, kterého porazí nějaký, konkrétně nevyhrožující dopis, nebo bláboly prezidenta. Kolik za život dostane takový politik konkrétních vyhrožujících dopisů i smrtí? Pan Kubera vždy bodrý a žoviální a najednou třesoucí se baba, kterou tohle sklátí? Kuřák non plus ultra, musel vědět jak na tom zdravotně je.Vždyť to má nakreslené na krabičkách. Jeho neštěstí mohlo potkat kdykoli. Když už na to neměl tak měl odejít. Já osobně ho i přes jeho životní styl nějakým slabochem, kterého sklátí nějaký přihlouplý dopis z Číny nepovažuji. Čest jeho památce! M.R.

  OdpovědětSmazat
 10. Dokud bude systém senátních voleb takový jaký je, tak se budou do senátu pravidelně dostávat exoti, co by jinak ke zvolení neměli žádnou šanci. Jako třeba na P4 Drahoš CsC. I když u kokotů z P4 možná ano.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ono se stačí podívat do statistiky, kolik stačilo hlasů tomu ňoumovi Drahošů ke zvolení a jaká je účast v senátních volbách...potom se tam dostává taková (j)elita a mají trafiku jistou!

   Smazat
  2. česká věda a školství jdou do kytek, stačí se podívat na vystupování údajného akademika Drahoše a údajného profesora Fialy z ODS a už je jasné, proč :-)

   Smazat
 11. O senátu nemá cenu mluvit jen teplé dobře placené místo pro liberální bezmozky.

  OdpovědětSmazat
 12. Stačí snad jen toto: "Potrefené husy se vždy ozvou!"

  OdpovědětSmazat
 13. Pan Kubera byl sympaťák a bude všem slušným lidem chybět bez ohledu na politickou příslušnost. Nechutné debaty snad nejsou na místě.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Správně. A kdyby rodina pana Kubery byla solidní, nikdo by si nic takového nedovolil. Abych předhodil svého -řekněme otce nebo strýce -mediím jako sousto k přežvykování? To by si vůči mé rodině nikdo nesměl dovolit, ani politici, aby zneužívali úmrtí člena mé rodiny ke svým vzájemným špinavostem a osočování, nebo dokonce aby ho špinil a pomlouval bulvár? To by zatraceně draze zaplatil.

   Smazat
 14. Ono je to stejné i z volbami na jiná místa a dalšími při ustavování předsedů a dalších darmožroutů. Nakonec ti už asi po volbě předsedy můžou zůstat doma. Předseda se postará. Viz. Kolář, Hřib, Novotný - je jich více, ale toto je opravdu výkvět.
  A korunuje to velké "B" s jeho ANO-NE. Kdyby takto řídil svoji soukromou firmu tak je to asi na měsíc.
  Václav

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.