Reklama

středa 6. května 2020

PP bez F


TARAS2
6. 5. 2020 TarasovaTerasa
Ondřej Neff ve sporech na síti či v korespondenci nešetří idioty, rozdává je rukou štědrou. I já jsem jednoho obdržel. Ve svých astonovských úvodnících pak střídá světlé chvilky s černými. Tak to máme všichni, něco se povede, pak zase podělá. To, co vytvořil 3. května (Tvrdá, ale… ZDE), to je kakanec nejhrubšího zrna a kupodivu se tahle idiocie z NP potkala s ještě hovnějším komentářem Martina Fendrycha na Aktuálně ZDE. Zdá se, že po pražských politicích začali o hrdý titul PP soutěžit i novináři.
O Fendrychovi se ví, že je kapánek pomalejší, Neff ale v minulosti prokázal jistou úroveň, kterou se ale dnes snaží podstřelit s co největší odchylkou dolů. O co jde? Pokud jste si oba komentáře přečetli, musela vám být jasná křečovitá snaha obou PP bez jakýchkoliv věcných a hodnověrných důkazů obvinit Rusko ze zločinu, který vůbec nenastal. Pokud právníci říkají, že i příprava je trestná, pak ani pro ni neexistuje sebemenší důkaz. Tedy zbývá už jenom podezření, že se ruské silové služby zabývají myšlenkou na to, že by mohly způsobit, aby se tři pražští politici usrali k smrti; myšlenka je to pro ně jistě lákavá, to vzhledem k tomu, jak trapně se tihle snaží urazit a pošpinit to, co je Rusům nesmírně drahé a cenné: jejich strašlivé oběti a utrpení ve druhé světové válce.

PP Neff:

„Nastává další kolo zápasu o gubernizaci České republiky. Zatím jsme všechny předchozí kola prohráli – nejostudnější se týkalo amerického radaru v Brdech. Tehdy ruská agentura zvítězila K.O. a Česko ztratilo hodně na své důvěryhodnosti jako spolehlivý spojenec.
Dá se čekat, že se do věci vloží Hrad, tato bašta ruské agentury u nás. Je nepředstavitelné, že by si Miloš Zeman dal ujít útok na tajné služby a na akt servility vůči Kremlu. Má čerstvý zářez na pažbě, jeho štvanice stála život Jaroslava Kuberu. Teď má šanci ukázat znovu, co dovede a že v oboru podrývání a štvaní nemá u nás rovného.
Co má dělat vláda? Samozřejmě že vyhoštění dotyčného Rusa je to absolutně nejmenší a to nejnutnější, co může udělat. Čekání na dobrozdání tajných služeb je pouhý alibismus. To nepřijde a přijít ani nemůže. Vláda má pravomoci ke konání suverénních kroků. Pokud nechce pokračovat v tragické tradici mnichovského podvolení, Benešovy smlouvy se Stalinem a moskevských protokolů z roku 1968.“

A PP Fendrych:

„Sice stále nevíme, jak je to s vrahem, jehož cílem měl či má být starosta Prahy 6 Ondřej Kolář (TOP 09), primátor Prahy Zdeněk Hřib (Piráti) a starosta Řeporyjí Pavel Novotný (ODS), ale už známe českou reakci. Můžeme si udělat portrét naší reprezentace.“

„Sice stále nevíme“, do kamene tesat, ale jinak je Fendrychovi vše jasné, i když to nevíme. Je nutné vypovědět ruského velvyslance, vypovědět Rusku válku (Myš která řvala) a odlišné stanovisko od tohoto nazývá „rusonacionalismem“, což je prakticky jediný Fendrychův příspěvek lidstvu: za krutých porodních bolestí vypřemýšlel tento PP takovýhle hanlivý název. Toporným jazykem provinční „žurnalistky“ pak Fendrych jmenoval rusonacionalistou (RN) Zemana, toho v první řadě, i když štrejchnutého čínonacionalistou. Potom Filipa, to se rozumí samo sebou. Rusonacionalisté dbají o dorost a tak se do jejich řad přihlásil i Klaus junior. U Babiše si nebyl jist, ale protože ten navštívil Langley, oválnou pracovnu a objednal vrtulníky, je prozatím jenom pod přísným dohledem RN z Hradu.

Neffa komentovat nebudu, tak trapný je jeho úlet, včetně obvinění Zemana coby příčiny Kuberova skonu.

Ještě co znamená to PP. Může to být „pražský politik“ nebo také „pražský publicista“ a ani pražského pitomce nelze úplně vyloučit. Pro drsnější nátury se pak nabízí vysvětlení zkratky PP, které vychází z Babišova slovníku, ve kterém se pro jeho bývalou zaměstnankyni Slonkovou uchytila přezdívka ZP.

Když se na aféru podíváme střízlivýma očima, tak jsou zde nesporná fakta. Pražská „demokratická opozice“ (viz politická příslušnost těch hejkalů z Fendrychova citátu) se snaží svými odpornými a zhovadilými činy vyprovokovat Rusko k příslušné reakci – a tu pak vydávají za projev ruské agresivity.

PK Kundra z Bakalova Respektu nepochybně dostal noty od BIS. Plukovník Koudelka (hezká shoda, také PK) se v této instituci všech čučkařů marně snaží získat generálské frčky, protože RN Zemanovi se hnusí jakékoliv zalézání do řitě zpravodajské službě cizího a navíc zločinného režimu, ať už se jedná v minulosti o sovětskou nebo dnes o americkou službu.

Záležitost má ještě trochu vyšší úroveň řízení. Jestli si někdo myslí, že BIS by roztočila sama o sobě kola téhle provokace, tak se mýlí: je to to samé, jako kdyby si StB bez požehnání KGB dovolila rozjet nějakou aktivní operaci na Západě. Neboli za tímhle stojí CIA a mediální i politické PP vědí naprosto přesně, jak je nutné v tomto případě roztočit naplno ventily na svých sračkovodech.

A potom už zbývají jenom dohady: jestliže americká tajná služba schvaluje a podporuje takhle primitivní provokace proti Rusku, tak se patrně rozhodla se svou vládou vykročit na válečnou stezku.

No a potom se i koronavirus může náhle jevit jako pravé požehnání.


41 komentářů :

 1. Však on byl, jistý František Koudelka, poněkud nadčasově žádán, panem Peterkou, aby se nepouštěl do žádných větších akcí. Bohužel opět neposlechl a máme tu špiona jakého svět ještě neviděl, povídala jedna paní.

  OdpovědětSmazat
 2. Proboha, aby už ty spory skončily. Z Ruska bereme plyn, ropu a palivo pro jaderné elektrárny. To máme přeplácet břidlicový plyn ze zámoří? Kdo zaplatí přestavbu rafinerií na jinou ropu než z Ruska? Pokusy využívat uran od Westingshouse se jevily nebezpečné. Na Ukrajině je prý většina jaderných elektráren odstavena. Co si vezmeme od tří pražských gaunerů až bude proud v zásuvce třeba hodinu denně?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nákup paliva, plynu a hlavně dostavba ETE... tohle vše může v nejbližších měsících skončit a bude dodávat jiný. A v podstatě se k tomu pomalu propracováváme. O to tady jde.

   Smazat
 3. No vidíte a já si až do dneška myslel, že Neff je sice pravičák, ale s určitou úrovní, rozhledem a hlavně smyslem pro pravdu. To jsem si asi pana Neffa idealizoval. Takže 1. Žádná štvanice se nekonala. Myslím tím štvanici proti Kuberovi. Odpornou štvanici na Zemana a v posledních letech na Babiše, průběžně na komunisty a lidi od Okamury vedou neúspěšní a o to agresivnější pravičáci a novodobí čeští fašisté. 2. Vyhoštění nájemného vraha je to nejmenší. Takového člověka musí české orgány zadržet už na letišti a nemusdrovat. Jen musí být důkaz, že je to vrah a že vůbec existuje! Pokud neexistuje a je to jen chiméra, zaslouží tvrdé potrestání šiřitel poplašné zprávy a je jedno jestli je to pražský novinář nebo nějaký důchodce z Horní Lhoty. 3. Odsouzení si zaslouží všichni ti, kteří naskakují na falešné zprávy, které pak sami dál šíří jako zaručené pravdy.

  OdpovědětSmazat
 4. To od Neffa neni vubec prekvapive.
  Jednou za mesic napise slusny clanek, ale jinak ‘vari kafe pro kavarnu’.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je to spisovatel sci-fi, proto fantasta na straně belzebuba.

   Smazat
  2. Naopak já zase nejsem překvapen panem Fendrychem, ale naopak sem překvapen reakcí pana spisovatele. Vždy jsem s chutí četl i poslouchal jeho notisky, kteréré měly vždy logiku a vtip. Tentokrát nám chybí fakta a na základě pouhého podezření nelze logicky soudit.

   Smazat
  3. 11:04
   Správně - "Tentokrát nám chybí fakta a na základě pouhého podezření nelze logicky soudit.". A když tomu spisovateli chybí fakta, neměl by se vyjadřovat jinak, než s důrazem, že je to jenom jeho další sci-fi dílo.

   Smazat
 5. neviem, ale to čo sa deje v Prahe,a v celom Česku, je hanbou, lokajstvo novým pánom posluhovať, to vám ide skutočne. Vždy, a som pamätník - keď sa dalo vytĺcť čosi zo správneho postoja, koryto, mešec grošov, to šlo. V celej vašej slávnej histórii. Mala pravdu sv. Ľudmila, keď prehlásila - v Česku sa nič nepodarí. Už len z nedávnej histórie, prišiel Hitler, vítali ho davy a údávalo sa, nadávate na Sovietov, že vraj vám nanútili "socializmus" pokiaľ viem, v 1948 boli Sovietske vojská doma, ale šli ste znova do houfu - kto vám kázal dať moc komunistom, kto stál so zbraňou v ruke? - Sovieti ? - A Konev, neoslobodil Prahu ? - škoda - mal ju nechať v rukách Wermachtu, a že ich tam bolo v okolí požehnane, že vraj Wermacht kapituloval a podpísal kapituláciu, nie Smrkovský a spol. umožnili ich odchod cez Prahu a nebránili tomu, no a Magyarské "povstanie " - pravicový puč, nič viac a nič menej, v Budapešti vešali všetkých tých, čo bojovali so Sovietmi, viem to naprosto presne, žiadni hrdinovia, ale vojaci Horthyho armády, ktorý do posledných dní zabíjali aj na území ČSR - a mali za to platiť, to bolo to "povstanie" .... vždy chcete meniť históriu pre sebecké záujmy istej časti honoru, ste steblá trávy ktoré sa ohnú v každom nečase, pravda, a preto ste sa nenaučili - až na pár jedincov, stáť v každej dobe rovne

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hle, v 6:50 káže nám hlas ducha Slovenského štátu, spojence nacistického Německa, který se zúčastnil II. sv. války na straně Osy...
   https://cs.wikipedia.org/wiki/Slovenská_republika_(1939–1945)

   Smazat
  2. Ano. A je jen otázkou času, do příštích prezidentských voleb, kdy i na našem hradě bude sedět nějaká česká varianta vaší proti-Slovenské loutky Čaputové.

   Smazat
  3. Vláďa z Brna Neházejte flintu to žita ještě jsme neprohráli může tam být normální člověk.

   Smazat
  4. 6:50, v Bratislavě koluje petice na zrušení památníku na Slavíně. Už jste podepsal? Protože podepisují všichni: voliči Matoviče, Lišky, Truban-Beblavého, Čaputové a také Kotleby. V tomto se vzácně shodnou.

   Smazat
 6. Soudruh Fendrych stačil se svou kariérou na MV, tam ukázal, že je neschopný, tak se dal na psaní, protože nic jiného neumí. Jeho výplody už nečtu mnoho let, protože umí do každého tématu zamotat, Zemana, Babiše, Rusko atd. Divím se, že ho ještě někdo platí?! V dnešní době nejde ani tak o obsah, ale o rozkliknutí článku, vše je o penězích!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je placený z nájmů bytů ostravských havířů, které si přivlastnil s pomocí Kalouska a Sobotky krejčí Bakala.

   Smazat
 7. koment výš to vystihl-hraje se i o modernizaci našich JE, hraje se o peníze

  OdpovědětSmazat
 8. Kdybych neměl příbuzné a mnoho známých na Slovensku tak bych Vám 6:50 něco napsal, ale to nemá význam TERAZ ČO BOLO TO BOLO. Někde jsem četl, že za březen a duben ani nikdo do ČR s diplomatickým krytím nebo pasem z Ruska nepřiletěl.

  OdpovědětSmazat
 9. Martin Fendrych ( s pouhou maturitou na gymnáziu, neb studium Strojní fakulty ČVUT nedokončil) představuje už dlouhá léta absolutní " dno žurnalistiky " , jeho komentáře na webu by mohly soutěžit s pořadem V. Moravce o nejneobjektivnější pohled na dané téma.

  Pan Fendrych je v dnešní době pochopitelně neoliberální, a ostře protilevicový . Až bude světovým hegemonem Čína ( dá se to čekat do 10ti let) , tak si patrně dá sešikmit oči .

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. tak tenhle debil ještě žije? Děkuji, je to pro mě novinka :-)

   Smazat
 10. Teda s tím Kuberou opravdu nevím. Tak zkušený komunální i státní politik a zhyne po přečtení jednoho vyhrožujícího a ještě k tomu podepsaného dopisu. Já myslím, že v Teplicích a v senátu dostával tolik opravdu konkrétní dopisů vyhrožujících i smrtí, že by to našince opravdu sklátilo. Ale on? Vždy bodrý nad věcí? Ani nevím, čím konkrétním ho chtěli Číňané zničit? Pověsit,udělat mu hara kiri, zastřelit(to poslední omějí velice dobře, od roku 2002 zastřelili 22 tisích úplatných,zkorumpovaných státních a stranických úředníků a funkcionářů). To Rusové mají jasno, zlikvidují Hřiba, Novotného,Koláře projímadlem. Ano, pan Kubera jistě neměl pevné zdarví díky svému způsobu života ale nikdo ho nenutil kouřit jako fabrika. Podle obrázků na cigaretách musel vědět, co ho jednou i třeba v brzku může potkat. Mohl dopadnout mnohem, mnohem hůře i bez dopisu. Nevěřím, že ho zklátily stres a bázeň z nějakých nekonkrétních hrozeb Číňanů. Ona ta aféra kolem něho mu na jeho pověsti nijak nepřidá a asi ani jemu by se to nelíbilo, dělat z něho nějakého slabocha. M.R.

  OdpovědětSmazat
 11. Velmi dlouho, jestli ne napořád bude trvat mínění o pražákovi jako praseti. Bohužel bude slušných pražáků asi tu tolik jako pracujících cikánů.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ono se řekne Pražák! Teď se velmi omlouvám bratrům Slovákům za blbý vtip, který se říkal za komunistů: Co udělají Moraváci s nepovedeným novorozencem? Hodí ho přes zeď na Slovensko. Není to tak teď nějak podobné s Prahou? Nejsou tam ti nepovedení čeští politici naházeni taky přes pomyslnou zeď? Kdo z nich je rodilý Pražák? Předseda vlády, prezident, Kalousek, feudál Schwarzenberg tam byl vhozen dokonce přes hradby, Hřib, v minulosti Valach Topolánek...Jediný pravý a nefalšovaný Pražák křtěný Vltavou byl Havel...Neházejme všechno na Pražáky, no i když ten Havel... A Slováci, co se kdysi škádlívalo to se rádo mívalo!

   Smazat
 12. Soudruh Fendrych psal už za komunistů.

  OdpovědětSmazat
 13. Zajímavé je, že ta trojice pražských pepíků dostala prý policejní ochranku. Na druhou stranu se dozvídáme, že MZV Petříček se vzdal policejní ochrany, když kdesi po Praze korzoval v noci v taxíku, jehož řidič náhle zemřel. Neměl by být ohrožen i Petříček?... Je to celé jedna velká šaškárna (bohužel s velmi významným mezinárodním přesahem).

  OdpovědětSmazat
 14. Včera byl na TV Barandov pořad, kde proti sobě stáli Hřib, Novotný proti Foldynovi a Luzarovi.Vedení diskuze Soukupem bylo ubohé a servilní k Hřibovi. Dobré bylo vystupování pana Novotného. Alespoň měli diváci možnost shlédnout co je to za exemplář. Znalosti nula,ambice na profesora a MZ, sprostota, urážky a exhibicionismus.Doporučil bych časté vystupování v TV. Hřib intelektuál-doktor, který opět vše ví a je přesvědčen o jediné pravdě bez znalostí historických souvislostí-válku dle něj aj. způsobilo Německo a Rusko. Prostě jejich činy nadevše ať je třeba i válka.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zvát do studia nácky z náckořití není od Soukupa demokracie, ale humus, jakoby si pozval Hitlera, kdyby žil. A jejich sledování v Soukupově převrácené vysílačce je jenom pro silné žaludky, a ten nemám. Ostatním dvěma účastníkům se lze jenom podivit, že se k tomu tyjátru propůjčují snad jenom proto, aby byli viděni, a slyšeni pro příští volby, což ale jejich stranám asi neprospěje. Pokleslé Soukupoviny i s celou jeho vysílačkou se zařadily mezi stoky, kterým se už provždy vyhnu.

   Smazat
  2. Soukup se v poslední době točil jako korouhvička, až zachytil ten správný vítr. Jeden Moravec stačí.

   Smazat
 15. Ondra Neff píše tak aby byl čten a zaujal a je mu jedno kdo to čte a co píše. Jednou libozvučně pro jedny, pak zase pro druhé...mnohdy popře i sám sebe, to co kdysi napsal. Ale omlouvá ho, že v jeho věku si už tolik nepamatuje. Pozdrav jeho stále pěkné ženě.

  OdpovědětSmazat
 16. Hamáček by měl odstoupit, když nechá po Praze běhat nebezpečného vraha. Proč ho nezatkli hned na letišti, když mají takové nezvratné důkazy? A že nezvratné jsou dokázal vyjádřením důvěry a podpory Koudelkovi při parlamentním slyšení.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. zvláště, když nezabránil atentátu na Petříčka

   https://www.arfa.cz/atentat-na-ministra-petricka-mrtvy-ridic-a-nehoda-ve-stejny-den-kdy-bis-potvrdila-hrozbu-utoku-proc-poslal-ochranku-domu-co-zabilo-tajemneho-taxikare-a-kdo-kolem-vraku-rozhazel-vetve/

   Smazat
  2. 17:34 To nebyl atentát, ale pouze varování.

   Smazat
 17. Zadávám podruhé:
  Ano, všichni ti zmiňovaní pánové (myšleni Hřib, Kolář a Novotný) se usilovně zesměšňují. Bohužel, padá to i na nás ostatní. Já blbec jsem se poškleboval úrovni propagandy, kterou SSSR produkoval po invazi ze srpna 1968. "Radio Vltava", tiskovina "Tribuna", nějaký ten leták. A máme to tu nanovo. S obrácenou polaritou, z vlastní produkce a za naše peníze. Zkušenost mi sice cosi napovídala, ale že natolik, to jsem nečekal. Neuměl si představit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano, všichni ti zmiňovaní pánové (myšleni Hřib, Kolář a Novotný) se usilovně zesměšňují. Hamáček je nechá hlídat policií za naše peníze. Dále jsou zváni do krachující televize na místo vyšetřovací vazby...

   Smazat
  2. 14:39 ne,ne,usilovně budují svojí kariéru.Jako užiteční idioti to dotáhnou hodně vysoko,protože jsou schopni absolutně všeho.
   Sice to tady kritizujeme,ale to je tak všechno,co proti tomu můžeme dělat.O nás je již dávno rozhodnuto.Teď už to jen ti správní a vybraní hoši uskutečňují.Jsme a budeme jen nesvéprávnou kolonií s přepsanou historií,s totálně sdevastovaným školstvím,s rozbředlou importovanou nic neříkající filmovou a televisní kulturou a stále většími a většími poslušnými a prodejnými děvkami ve veřejných funkcích,kteří budou mít jen a jen ty správné názory a správné vidění světa.

   Smazat
 18. To je celkom možné. Pamätník na Dukle sme si už nechali dokurviť. Zbežné googlenie mi však nič nevyhodilo. Nejaký link by ste priložiť nemohli? Ďakujem.

  OdpovědětSmazat
 19. Neviditelný pes míval úroveň, i když...no nic...
  Holt stáří je sfiňa a i pes stárne.
  Ondyno se svěřil na ČRo, že teda s tou Hankou Lipovskou je to fujka, pes nemá rád hony na lidi a protestuje!!!
  Potom bla bla bla a svou glosu zakončil blaženým vyznáním, jak je šťastnej, že máme tak objektivní tu naší/vaší...
  Ách jó

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vysvětlení Neffovy oscilace mezi idiotismem a vcelku normálními komentáři by mohlo spočívat v tom, že se mu podařilo namíchat lektvar, pomocí něhož se kdysi dávno Dr. Jekyll proměňoval v Hyda. A ten citovaný komentář psal poté, co si řádně přihnul rovnou z láhve. Přijďte pobejt, první komentář se schvaluje, pak už to jde rovnou.
   Taras

   Smazat
 20. No nevim co by řekl táta Vladimir na to ,že jeho synáček si přeje mit v Brdech cizi zakladnu....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Synáček je zavilý sionista, tudíž i zavilý atlantik...Jsou to tak ňák spojené nádoby, Sijón a USA...;-)

   Smazat
 21. Kterou Benešovu smlouvu se Stalinem má pan Neff na mysli? Tu z roku 1935?
  Viki L.

  OdpovědětSmazat
 22. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.