Reklama

sobota 9. května 2020

Prý jsem antisemita. Argumentace na úrovni Respektu.

Ivan David
9. 5. 2020
Dávno si nevšímám "novinářů" a "publicistů", kteří o mně píší nesmysly, pokud to není bizarní až pro zasmání. Při hledání něčeho zcela jiného jsem narazil na článek jakéhosi Jiřího Hrebenara ZDE, podle kterého jsem nejen "prokremelský", což má být nadávka od protiruských, ale dokonce antisemita. Že jsem Žid, to jsem se dočetl od různých antisemitů mockrát, ale že jsem antisemita, to je pro mne novinka. Nepsal bych o tom nebýt té kouzelné argumentace tohoto "intelektuála", který o sobě uvádí, že se zabývá lidskými právy a "monitoruje extrémistickou a radikální scénu".


Autor, který sám sebe na facebooku charakterizuje "Blogger, odpůrce extrémismu, nacionalismu a dalších stupidních ismů. Milovník demokracie, politiky Václava Havla a hrdý Sluníčkář" ZDE, o mně uvádí: "Na sociálních sítích rozšiřuje nenávistné příspěvky, hoax i fake news, zatímco v rámci ideoboje za Koněva i prokremelské zájmy v České republice neváhá a k podivné konstrukci vět přikládá obrázek s jasnými antisemitskými rysy, až se člověku z toho všeho obrací žaludek vzhůru."

Důkazem mého antisemitismu je karikatura od Honoré Daumiera. Hrebenar píše, že Daumier byl autorem "protivládních malůvek, na kterých jsou ideoví nepřátelé, například někteří poslanci, zobrazeni v podobenství karikatury Žida s typickým nosem i ďábelským vzhledem ve tváři, aby divákovi na první dobrou v mysli naskočily patřičné asociace nenávisti vůči všemu židovskému".

Takže dílo světoznámého grafika, malíře a sochaře jsou podle Hrebenára "protivládní malůvky". Daumier skutečně zobrazoval sociální protiklady s neskrývaným pochopením pro utlačované a nesympatizoval s vládou. Těžko bylo tedy k očekávání, že by představitele státní moci zobrazoval jako sympaťáky. Že mnozí bankéři nepřekypovali sociálním cítěním a shodou okolností byli Židé, to ještě není antisemitismus. Že karikatura osoby, která má velký nos je důkazem antisemitismu, to je mi novinka. Podle génia Hrebenara jsem antisemita protože používám jako ilustraci grafiku zobrazující poslance francouzského parlamentu zasedajícího před 170 lety, na níž někteří mají velké nosy. Brilantní důkaz!

To není vše, z toho dál Hrebenar dovozuje, že i SPD je antisemitská, protože za ni byl zvolen poslanec, který používá grafiku...

Pan Hrebenar není schopen nahlédnout, že především on sám šíří nenávistné příspěvky, hoax i fake news. Varující je už jenom to, že se neštítí publikovat na Blog.Respekt...

Přál bych si mít skutečné důstojné názorové oponenty, ale zakopávám jen o zoufalce.

50 komentářů :

 1. No to je v politice normalni.
  Napriklad Biden byl obvinen, ze penetroval nejakou sekretarku prstem. Tak to se Vam jeste nestalo.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A čo jej penetroval prstom, oko? Pretože v amíkove žena vo veku sekretárky má za sebou už minimálne 10 -15 rokov súloženia. :)

   Smazat
  2. 7:51, nehledě na to, že penetrace prstem by asi nebyla úspěšná, o kdyby dotčená slečna byla nedotčená.

   Smazat
  3. 16:36 gogomiku

   Smazat
 2. Kdo takové kecy čte jen pravdoláskařský fašisti my určitě ne nečtu ani nic od demožumpy a pyjátů. Tak je neberte na vědomí nebo hajzl zůstane hajzlem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Unknowne!!

   Děláte velikou chybu, že nečtete žvásty nepřítele! Je třeba číst je nejméně dvakrát (a nebát se slabošské indoktrinace). Poprvé posoudit pravdivost obsahu, manipulativnost argumentace a gramatické i sémantické chyby (ala intelekt pisálka).
   Podruhé analyticky zjistit účel žvástů a možnosti obrany populace proti manipulaci (fakta, logika, dějiny).
   Podceňovat i toho nejdebilnějšího trolíka se vymstí, protože ne všichni občané znají fakta, dějiny a vládnou logikou. Pokud si však přečtou vaši pravdivou odpověď na trolení, pak mají na výběr, komu a čemu dají za pravdu.

   Smazat
 3. Pro jistotu byste pane doktore měl publikovat i fotografii z profilu. Jak má pán Hrebenár poznat, kdo jste?

  OdpovědětSmazat
 4. Sluníčkáři jsou devianti, ale Hrebenar to je postižená zrůda.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Víte ale, jak se cítí ve svém postižení důležitý? Jak si honí vlastní ego a zatím je to ubožák?

   Smazat
 5. Ze publikuje na blog (D)espektu neni varujici, ale priznacne.

  OdpovědětSmazat
 6. To hrebenaro je přímo ukázkový "demokrat", který si svou nevymáchanou hubu otíral už několikrát o lidi, kteří se nebojí vyjádřit jiný názor než jemu podobní. Prostě tuctový ubožák...

  OdpovědětSmazat
 7. Právě končí film mnou neoblíbeného režiséra Jana Hřebejka Musíme si pomáhat. Jak těžkou dobu prožívali naši předkové a jak krásně to ten Hřebejk natočil! Pan Dušek neměl chybu. Slováci měli nádhernou postavu v osobě pana herce Martina Huby. Bolka nevyjímám, bomba! Lepší, než farář! Jeden vedle druhého, zahráli perfektně, vč. Richarda Tesaříka, či Simony!!! Proč v poslední době Jan uklouzl, nechápu...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. jeho vlastní pocit vyjimečnosti a nadřazenosti že on je nositelem té pravdy no a hlavně alkohol

   Smazat
 8. Když jim došli argumenty mají "nářekový průmysl. A to je něco jako podpičník s křidélky, suchým zipem a háčkem. To je přirozeně horší jak samolepka jen s projitím okolo.

  OdpovědětSmazat
 9. Názory těchto Hrebenárů nejsou nadávkou ani urážkou, jsou nářkem našich nepřátel. A ten se poslouchá skvěle !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dík, kvalitnější přípodotek bych nevymyslel.

   Smazat
  2. To je skutečně skvěle napsané!

   Smazat
  3. Pane MuDr. Ivane Davide jste náš, proto Vám hlupáci závidí. Vydržte!!!

   Smazat
 10. Nechte MUDr. Ivana D. na pokoji, vážení! Je to "pan člověk", nezatížený ismy a hlavně současnými výstřelky nerozumné a špatně vychované mládeže. Tím opravdu myslím to hovádko z Řeporyjí... Už jeho otec se v sedmdesátých letech chlubil a holedbal, že vyhrál spor s ČS spoji, který spočíval v tom, že mu telefonní automat "sežral" 25-ti haléř, ač používal ohnutou velkou kancelářskou sponku na "vyhození" mince po telefonátu!!! Jsem přímým svědkem této události, kterou dal pan otec k lepšímu v DKK na Smíchově při veřejném vystoupení Fešáků! Co pan otec provedl s Greenhorns po emigraci Oskara Hahna, nechť si každý vyhledá, či dopátrá SÁM...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tentýž člověk je veden v Archivu bezpečnostních složek pod registračním číslem 12418, krycí jméno Tragéd.

   Smazat
 11. Jj, nadávají do antIsemitů a staví pomníky vrahům dětí, žen, starců a i Židů. Pakáž nacistická.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak. Obviňují ostatní z toho, čeho jsou sami plní. Nejen Hrebenara by měli soudit pro jimi vymyšlenou "předsudečnou nenávist", což je nemožné, když jí sami trpí.

   Smazat
 12. pane David na AE News jste oznacen za zida prasiveho nosateho od tamejsich komentatoru.
  Sam veliky guru VK naziva zidy Nosaty pani se zakrivenejma zobakama.
  Velikemu VK uz neni pomoci totalne se zblaznil . Ctete jeho vyklad co vse videl v projektoru.

  OdpovědětSmazat
 13. Vážený pane Dr. Davide, co Vás na tom udivuje. Dnes se přeci každý moula specialistou na lidská práva, mezinárodní vztahy, "vybrané chování" má dvacet titulů ze zahraničních vzdělávacích center a jinak je naprosto pro život a vlast NESCHOPNÝ.
  Václav

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nejvíce obdivuji ČT24 a NOVU, jak neustále dávají komentáře "presidentů čehosi", politologů na vše co se děje ve světě … Nakonec je ukázka tzv.hong - kongského parlamentu, kde "prozápadní demokraté" když nevyhráli hlasování, tak tam rozpoutali alespoň demokratickou rvačku. A vyvrcholení ČT24, jak redaktor v přímém přenosu předvádí úspěchy Izraele. Kdyby se tak chovalo Rusko nebo Čína to by bylo řevu, ale tady je to vrchol světové politiky.

   Smazat
 14. Neznám mnoho Židů, jen v mé chalupářské vesnici se sedmi sty obyvately jich Němci(to Němci píši schválně, mohl bych použít fašisti) vyvraždili 80 obyvatel židovského původu, nezůstal a z koncentráku se nevrátil ani jediný! Neznám úplně jejich mentalitu. Ale co si mám o nich myslet, když Žid Novotný ,,radí" svým spoluobčanům, aby vychcípali? Neustále někomu vyhrožuje smrtí.Co si mám myslet o tom, když tento jasný rasista, extremista a zatím jen slovní terorista dělá takové jméno všem Židům? A co Židovská obec? Co dělá proti svému bratrovi, aby ji nešpinil jméno? Ohradila se alespoň proti jeho odporným výrokům? To jsou všichni takoví jako Novotný? Já nechci být antisemita!Ano pan MUDr.David, Obrtel,Ortel, Klub pohraničí... jsou vedeni jako extrémisti! A co Novotný, Kalousek se svým zbrojním arsenálem, který, jak sám řekl, je schopen ho použít proti legitimně zvolené vládě, komoří Lang, vyhrožující smrtí hlavě státu, Langšádová, preventivně házející atomovky na Rusa atd. Opravdu nechci být antisemita a ani extrémista, jenom tím, že píši o těchto lidech. Ale když vidím tichou podporu Novotného bratří? Člověk musí nějak reagovat. Díky Novotnému, budu zatím k Židům obezřetný. Míček je na jejich straně hřiště. A ti ostatní jmenovaní? No to nevím, kdo by se za ně měl omluvit. My obec Slovanskou nemáme... M.R.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vidíte sam, že to nálepkování nefunguje a všude sa najdou slušní lidé i grázlové. Taky taky nálepka psaná úmyslně "Němci", může vyznít i jako davidové, Češi, Slováci, Poláci, Maďaři, antisemité... Díky za váš názor. Mnozí napsali, že oživení tradice Banderovců na Ukrajině mají právě na svědomí ti, kteřím je prokázán židovský původ. Znám člověka s židovským původem, přijal křest ale nadává na katolickou církev, pak vstoupil do KSČ ale nadává na komunisty, jeho příbuzní zemřeli v koncentrácích, ale velebil Ustašovce, Bosenské moslimy, Kosovské albánce a schvaloval humanitní bombardování Srbů. Tak tohle si dejte dokopy! Podle mě to není záležitost dneška, kdy tihle "lidé" dávají přednost penězům před charakternosti, pravdou a láskou. To určitě bylo taky před nástupem fašismu a odvlečením do koncentráků.

   Smazat
  2. Paní Aleno Vitásková, kandidujte na úřad presidenta.


   Prosím!!!!

   Smazat
  3. Novotný, je možná naštvaný "nežid". Židovství se prý dědí po matce.Ovšem na mě působí jako nežit. Žere a škodí.

   Smazat
 15. Tak nějak v Jeruzalémě a v širokém okolí židovští vědci - genetici z Hebrejské university - bádali a vybádali, že Palestinští muslimové jsou geneticky více semitští, než židovská populace v Izraeli.
  Hrebenár... hrebenár... viděl jsem kdysi na Slovensku starou slovenskou kresbu postavy v kaftanu s pytlem přes rameno, jak se nečasem plahočí od drevenice... do pryč a zjevně po ní nikdo netouží... Hauzírník... podomní obchodník s pochybným zbožím... pojmenovaný "hrebenár"; dnes takovým v oblecích říkáme šmejdi - např. s "levnou" elektřinou, se zázračnými hrnci...

  OdpovědětSmazat
 16. Nechápu, jak někdo může říkat, že jste prokremelský. Vždyť tady na serveru se Kremlu i Washingtonu měří stejným metrem. Vychází články ruskýma očima i americkýma očima (nebo snad ne?). Když se napíše, jaká nová zbraň, co svět neviděl, se v Rusku připravuje proti NATO, hned se objeví i článek, co připravily země NATO proti Rusku (nebo ne?). Diskutující potom ani jedné straně nenadržují. Počet článků o úspěších USA a Ruska je dosti vyvážen. Prý prokremelský, no kdo si toto může myslet?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A co kdyz je pan David "pouze" proevropsky a o Americe nepise tolik, protoze mu jeji politika jako proevropska neprijde? U Washingtonu preci nebranime Brusel (nebo snad ano?). Jste-li pronarodni a pisete o tom, ze nasi republiku osvobodili i rumunsti vojaci, znamena to, ze jste probukurestsky agent? (Anebo snad ne?)

   Smazat
  2. Proč psát o Americe v rámci Evropy? Rusko je v Evropě a do Ameriky je mi šumák! Amerika se s.re do Evropy ale co je mi do ní? Teda zrovna ona mě neživí. Její problémy teda opravdu ale opravdu nebudu řešit. Ať se třeba po.ere.

   Smazat
 17. Jo Hrebenár. To je známý frustrovaný postižený kripl, který se mstí zdravým lidem za svůj zkrurv. život tím, že je udává na policii, když někde na netu napíšou něco tzv. závadného. Už podle fotky je poznat, že je to zlý a mstivý člověk. https://www.facebook.com/hrebenarjiri

  OdpovědětSmazat
 18. Máme hystericky nadávat Rusku a nevšímat si postupného předávání naší národní suverenity do rukou unijní byrokratické oligarchie, která svoji stále rostoucí moc využívá k likvidaci původních Evropanů. Máme zapomenout na to, že vymíráme, že technologicky zaostáváme, že se zvyšuje spotřeba psychofarmak, protože jsou lidé čím dál vystresovanější, že evropské země jsou stále méně bezpečné, že se zvyšuje počet no-go zón, což ve skutečnosti znamená, že Evropa přichází o části svého území a předává jej Afričanům, Arabům, Afgháncům a dalším... Na to všechno máme zapomenout a fanaticky, jak tupci bez vlastního rozumu, nadávat Rusům.

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Jaroslav-Foldyna-zpet-k-Soukupove-show-kde-malem-padaly-facky-Svetla-svitila-do-oci-vedle-telnaty-Novotny-Spitali-si-s-Hribem-ten-se-hihnal-jak-14leta-holka-623356

  OdpovědětSmazat
 19. Neodpustím. Nejde zapomenout. Znásilnili ji, pak uřezali prsa. 95letá sovětská zdravotnice svědčí o 2. světové válce. Je to otřesné čtení:

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Neodpustim-Nejde-zapomenout-Znasilnili-ji-pak-urezali-prsa-95leta-sovetska-zdravotnice-svedci-o-2-svetove-valce-Je-to-otresne-cteni-623344

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To podle současných historiků dělala jen NKVD, případně zvlčilá soldateska Rudé Armády. Němci nikdy nikdy. To byli civilizovaní lidé, demokraté, plní soucitu. Učí tom ve škole.

   Smazat
 20. Co chcete od republiky, která na školách produkuje samé humanisty, historiky, novináře, filmaře, herce atd. Aniž si to ti mladí uvědomují, stávají se nesvobodnými. Tu korunu si musejí tvrdě odpracovat za podporu amíka, EU a dalšími protiruskými keci. Jó 400 miliard si západ od nás ročně odveze a záplatou udržuje z těchto peněz žvanili v jejich prospěch. A my blbý ovce, který ty prachy ve fabrikách a na poli vyděláme akorát utřem hubu a ještě ty jejich keci musíme vidět v TV a číst v tisku. Prostě vynikající dělba práce.

  OdpovědětSmazat
 21. Pravda nebo lež tyto lidi nezajímá, je to zbraň k ovládnutí a zotročení jiného národa. Dávají slovům opačný význam, je to ale i jejich největší slabina, naprosto přesně říkají komu dát hlas, kdo jim nejvíce překáží. Už se tím pár let řídím a neudělal jsem chybu.

  OdpovědětSmazat
 22. Nevidím na antisemitismu vůbec nic špatného. Krom toho židé nemají se Semity absolutně nic společného - viz "Jak byl vynalezen židovský národ" od profesora historie z telavivské university Šlomo Sanda.

  OdpovědětSmazat
 23. Pane doktore, zde se sešla divná společnost, asi sem nepatřím. Vás mám rád, je mi to líto.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zkoušel jste Novinky? Možná vás to zbaví lítosti a pochyb.

   Smazat
  2. Pane Davide, tak nějak vás řadím, podle toho jak píšete a jak se projevujete, mezi elitu svou inteligencí, slušností a férovostí. Takovými které pan Pjakin tituluje "éto děbil" se vůbec nezabývejte, vždyť to znáte, "Orel mouchy nelapá".
   Hej hou, rudý dědeček

   Smazat
 24. Jeden musí obdivovat jakými vzletnými názvy nazývají někteří lidé svou činnost, označení "jsem hrdý sluníčkář" je totéž jako "vymkl jsem se zdravotní péči".

  OdpovědětSmazat
 25. Nic se neděje jen tak náhodou. Vše někdo připravuje dopředu.

  https://aeronet.cz/news/video-zahajovaci-ceremonial-nhs-nanny-state-na-olympiade-zion-2012-v-londyne-odhalil-v-projekci-epidemii-coronaviru-jeho-sireni-vzduchem-gretu-thunberg-s-dlouhymi-copy-borise-johnsona/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. bingo, viděl jsem to běhal mě mráz po zádech, scénář dokonalý.

   Smazat
 26. Žid? Antisemité, kteří mají od přírody bujnou fantazii, se zřejmě domnívají, že se správně jmenujete David Ivan a abyste své židovství zakryl, záměrně si jména přehazujeze.

  OdpovědětSmazat
 27. Hrebenár a Respekt.cz, to je poznávací znamení, které obcházím bez povšimnutí. Samozřejmě, kdyby psal o mně, určitě bych si to přečetl.

  David nechce sirotky. Zvláštní. Na Západě neustále vykřikují, jak nutně potřebují statisíce imigrantů a "sirotci ze Sýrie" je taktéž nechávají chladnými. Je jich plná Moria, proč už je nepřevezli k sobě a proč platí lodě neziskovek, které vozí další a další a umisťují je v Řecku, Itálii nebo Španělsku. Stačilo by pár námořních mil navíc a můžou se vyloďovat přímo ve Francii.


  OdpovědětSmazat
 28. Vážený pane doktore, s blbostí si ani Bohové nevědí rady, a proto místo lustračního osvědčení by bylo lépe přeměřit IQ.

  OdpovědětSmazat
 29. Pane europoslanče Davide!

  Celá diskuse se motá okolo židů (Židů) a vy sám jste nakousl kam Vás někteří ?????? řadí. O židech jsem poprve slyšel před 62-mi lety v evangelickém náboženství při čtení z Bible, (když po mně chtěli otčenáš nazpaměť, již mne tam nikdy neviděli).
  Za socíku se o židech nemluvilo (snad o "zrádci" Slánském), ale v 90-tých to začalo na plné pecky. Holokaus, cholokoust, 5 milionů mrtvých židů - nepopírám, souhlasím, ale proč až v roce 1999??
  O 35-ti milionech mrtvých Slovanů ani píp, to nebyl holokaust, nýbrž genocida!! A tak jsem začal pátrat po tom co se děje. A zjistil jsem, že holokaus vymysleli, naplánovali, objednali u Ády a zaplatili chlapci z volstrýtu (rokefeler, ročild, saxs, morgan, wartburg a další). Říkali tomu ořezávání suchých větví (protože Žid je židem po matce, nikoliv po otci - ten je haluz). No a kde je sad, tam je i sadař a když sad prosychá sadař musí ořezávat. Proto ta podpora Adolfa od IG Farben a podobných angloemerických korporátů, bez které by Ádu kriminalizovali hned jak vylezl v Mnichovské pivnici na bečku a začal pomateně řvát.
  Píši o tak ožehavém tématu ze dvou důvodů:

  1) protože se situace opakuje jako přes kopírák a nic se neděje (to chcete holokaus č.2??).
  2) opět přenecháme iniciativu majitelům zemičky, aby to s námi skoncovali definitivně??

  Uvítal bych Vaši osobní odvahu zveřejnit můj příspěvek, ikdyž vím že to není o hubu, ale přímo o život. Za bonus bych považoval, kdyby jste se k tématu principiálně vyjádřil (coby autorita), je nejvyšší čas (včera bylo pozdě).
  Váš podporovatel Ďuro Trulo alias Somárik Sprostučký, terazky čoby Anonymus

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.