Reklama

středa 20. května 2020

Rádio svoboda nazývá nacisty "šprýmaři"

Ljusja Korsunová
21. 5. 2020 вперёдроссия
Letos proběhl Nesmrtelný pluk v nestandardním formátu. Bylo to online vysílání fotografií. Lidé posílali snímky svých příbuzných - válečných hrdinů. Celkem to byly tři milióny přihlášek. Vypadalo to všechno velmi pěkně, ale, bohužel, našli se "géniové", kteří se rozhodli všechno pokazit. Nu a podpořilo jejich zločin ničemné Rádio svoboda - prozápadní karikatura, působící ve prospěch diskreditace Ruska. Čtyři kumštýři poslali fotku Hitlera a nacistů pod záminkou, že jde o sovětské veterány. Byli už zadrženi a budou souzeni ve věci rehabilitace nacismu.


Samotní podezřelí přiznali vinu, nicméně nazvali spáchaný čin "žertem".

V jejich prospěch se okamžitě angažovala liberální média a obdivovatelé Západu. Všichni zdůrazňovali, že hoši si pouze "zažertovali" a že trest odnětí svobody je za to příliš tvrdé opatření. Podobnými výroky se už vyznamenal Dožď a Rádio svoboda.

Bylo to provedeno záměrně, aby u lidí vznikl názor, že chlapci údajně nic neprovedli, prostě "si zažertovali". Vůbec nepoškodili Den vítězství a velké hrdinství sovětské armády. Ve skutečnosti se však pokoušeli nejenom pošpinit svátek, ale doslova ospravedlnit nacismus, a to nejsou žádné žerty.

Není nic legračního na komentářích jako "Hitler byl přece také účastníkem války" a atd. Je to ničemnost, neúcta, za což je třeba potrestat. Je jasné, že liberálové se snaží překroutit historii a učinit hrdinství naší země ve Velké vlastenecké válce ne tak velkým. Plní tak západní objednávku. Ale to se nepodaří.

Stejně jak se nepodařilo ospravedlnit primitiva Vladislava Sinicu, který byl uvězněn na pět let za výzvy k vraždění dětí policistů a zakopávání nepohodlných v lese. Takové lidí je třeba trestat a zavírat, stejně jako primitivy, kteří se pokusili očernit Den vítězství.

Ba co víc, za takové trestné činy by tito "přátelé" byli odsouzeni v kterémkoliv státě, zejména na Západě. Ale ruští liberálové překrucují fakta tak, že z těchto ničemů dělají "oběti režimu", vždyť zakázku je třeba si odpracovat, a peníze přece nesmrdí.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

28 komentářů :

 1. Fašistický svině...místo židů rozpoutali štvanici na Rusko a Rudou armádu jako odplatu za vítězství ve světové válce proti Hitlerovi a německému nacismu ...přiznám se, že donedávna mě byli rusáci ukradený...ale tohle smrdí fašismem 2. republiky a potom válkou...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dnes jsou Židé, vis Novotný a spol. na straně neofašistů. Oni Židi před válkou mezi sebou v rodinách mluvili výhradně německy a Němci jim byli vždy bližší než Češi. Žili hlavně v ghetech českých měst ovládaných německou menšinou. Dokonce zprvu podporovali Hitlera, dokud nenapsal Mein Kampf. Pak jim za tu němčinu a morální podporu řádně(!) poděkoval...Novotný jde ve stopách svých předků. Bohužel.

   Vymazat
  2. Pavel Novotný: Jak se pěstuje antisemitismus.

   Vymazat
  3. A divíme se, proč to takto je?

   Zeman: Petříček nedodržel slovo. S kým se český ministr setkal v den nehody a proč to pobouřilo prezidenta?


   https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2020052111972336-zeman-petricek-nedodrzel-slovo-s-kym-se-cesky-ministr-setkal-v-den-nehody-a-proc-to-pobourilo/

   Vymazat
 2. Mám jen jednu poznámku, že dnes už bych asi příliš nepočítal s tím, "zejména v kterémkoliv státě na Západě by liberálové tohoto typu byli za takové trestné činy odsouzeni". To si myslím už pravda není.
  Dnes už se na tomto západě zavírá i za podstatně nevinnější názory, ale nikoliv liberální tohoto typu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Právě včera proběhlo médii stanovisko soudu v Praze, že otevřené vyzývání k zavraždění prezidenta a povraždění poslanců parlamentu je pouhý přestupek a i to je na zvážení. S konečnou platností má rozhodnout obecní úřad v Jesenici. Zastupitel za ODS jakýsi Lang tuto výzvu sesmolil a zveřejnil na sociálních sítích. Jiný občan prohlásil, že souhlasí s masakrem na Novém Zélandu a že naši padlí vojáci v Afghánistánu si svůj osud zasloužili. Tedy řekl svůj názor na věc. Nikoho k ničemu nevyzýval. Ale tomu hrozí osm let na tvrdo! Já nesouhlasím ani s jedním názorem. Vraždit lidi kteří vyznávají jiné náboženství je zločin a nelze ho jakkoliv obhájit. Ale mně zaráží ten aktivismus našich soudů. Když opilému Romovi nenaleje hospodský další rundu, má na krku komise, aktivisty, je tahán v médiích. Když jakýsi hoteliér neubytuje Rusy jen proto, že nepodepíší papír odsuzující jejich prezidenta jde o zákonný požadavek. Takto rozhodl Ústavní soud!! Reagoval by stejně, kdyby jiný hoteliér udělal totéž občanům Německa, Švédska nebo - nedej bože - USA? Takže v Čechách by byli oslavováni jako nekonformní hrdinové bojující proti zlému Rusku.

   Vymazat
  2. Nezavírá se povětšinou, ale "morálně" a pracovně se likviduje.

   Vymazat
 3. Pokud jde o hloupost, za tu byl její držitel dostatečně potrestán tím, že ji obdržel a musí s ní žít. Pokud jde o ostatní, slonovi víc sluší myš velkoryse ignorovat než se snažit se ji zašlápnout.

  OdpovědětVymazat
 4. To co u nás nemůže stát, aby "šprýmaři" byli souzeni a doknce snad odsouzeni. U nás by dostali mimimálně míssto starosty v Praze.
  Václav

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jen si vzpomeňte na řidiče autobusu, kdy politikům nakreslil tykadla. Rok natvrdo.

   Vymazat
  2. Svět je teď samá sranda. Doma vidím boje Babišovek s Bakalovkama, které píská soudce Kalousek a na střídačce sedí Rakušan s Minářem. O patro výš boxuje západEU kontra východEU. Nad tím trojbojuje Merkel, Trump a Putin a vítěz bude mít právo vyzvat Čínu. Sranda žejo ?

   Vymazat
 5. Když někdo zlehčuje utrpení Židů nebo Rómů za války,tak to je trestný čin.Když někdo zlehčuje utrpení občanů SSSR,tak se jedná o humor.Zajímavé.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 7.29 - napsal jste to přesně. Souhlasím s Vámi. Pro mě je úděsné, že se zlikvidoval vepřín u Let, protože pro B.Sobotku to nebylo důstojné. Kolik lidí bydlí v blízkosti vepřínů a kravínů, a nikdo nevolá po zrušení. Je důležité komu to vadí, "panstvo" má právo a "lůza" může jen mlčet a dělat na panstvo.

   Vymazat
  2. 7;29 a zlehčovat utrpení Němců a ještě je obviňovat a plivat na ně je dovoleno? Čím se provinili?

   Vymazat
  3. 17:01 - neprovokuj idiote! Jak můžeš srovnávat viníka s oběťmi?! Ani jako vtip to není dobré. Jen hnus, hnus a idiocie!

   Vymazat
  4. 17:01 : O jakém utrpení Němců mluvíte?

   Vymazat
  5. 19:16,19:19 O jakém srovnávání vinníka s obětí mluvíte? Podle nového výkladu dějin Rusové nejenže napadli Polsko na začátku války, oni taky napadly Německo poblíž Moskvy a Stalingradu:-).

   Vymazat
 6. Jó, kdyby tak mu přidělali tykadla, to by byla rána...

  OdpovědětVymazat
 7. Zdali by ti žertéři nesli fotografie Hitlera a jeho party v průvodu nesmrtelného pluku, tak jak se konával obvykle?
  To by teprve byla správná legrace a "happening".

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To by asi pravděpodobně pak byla zpráva o nečekaném kolapsu čtyř účastníků průvodu, pod vlivem ruční masáže.

   Vymazat
 8. Pokud se nebudou náckové trestat bude to horší a horší být ten „zlý" socialismus ten by s nimi zatočil.

  OdpovědětVymazat
 9. To je na pořádný flastr, spojený s "rekreačním" pobytem v zařízení ve stylu třetí říše. Jako humoristi by to jistě pochopili.

  OdpovědětVymazat
 10. Vondru zvedl ze židle lídr Zelených v EP. Chce povinné omezení konzumace masa a mléka:

  https://cz.sputniknews.com/politika/2020052011971063-vondru-zvedl-ze-zidle-lidr-zelenych-v-ep-chce-povinne-omezeni-konzumace-masa-a-mleka/

  OdpovědětVymazat
 11. Ministr Šojgu uvedl jednu z hlavních hrozeb pro vojenskou bezpečnost RF:

  Západní strategické směřování zůstává pro vojenskou bezpečnost Ruské federace největší hrozbou,“ řekl na zasedání Ministerstva obrany RF.

  https://cz.sputniknews.com/svet/2020052111971935-ministr-sojgu-uvedl-jednu-z-hlavnich-hrozeb-pro-vojenskou-bezpecnost-rf/

  OdpovědětVymazat
 12. Do této kategórie spadají i Novotný-Hřib-Kolář,...vždyť tito zločinci si ani neuvědomují co způsobili a snaží se do toho zatáhnout i jiné,dokonce naši vládu a EU...ví dobře co je čeká,že se to nedá ničím ospravedlnit,..do konce jejich života je budou tyto počiny nahánět,dokud je nestihne spravedlivý trest,takže redaktóři prosím,alespoň se vás zbavíme.....

  OdpovědětVymazat
 13. Ano ,takhle bychom to potřebovali umět ! Ale u nás se bojuje s nepřítelem tak, že mu prostě neříkáme nepřítel. A je po boji, neprohráli jsme. HURÁ!!!

  OdpovědětVymazat

 14. https://www.email.cz/download/k/xgU9ZMymAnLXA0LaXvrxi9S5g4YdqUv_iHt_oc3xtqApYUBXa86kqcEUy95NIFfq6Czj9lQ/Dopis%20Ing%20Luk%C3%A1%C5%A1e%20premi%C3%A9rovi%20-%20to%C5%A5%20prima.pdf

  OdpovědětVymazat
 15. Kdyby nebylo bolsevicke agresivni rozpinavosti, (1918-20) tak by Nacismus nikdy nevznikl.
  "Soudruzi", vy jste tradidcne porodni BABOU vseho zla na nasi planete.
  Proto vas nic dobreho neceka !

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.