Reklama

sobota 30. května 2020

Schröder se neovládl po výstupu ukrajinského velvyslance v SRN: "Tento trpaslík nikoho nezajímá"


30. 5. 2020      zzackon
Exkancléř Německa Gerhard Schröder doslova zničil reputaci velvyslance Ukrajiny v SRN. Po poznámkách Andreje Melnika vůči SRN vystoupil Schröder s ostrou kritikou kroků velvyslance a nazval jej "trpaslíkem z Ukrajiny". Přitom Schröder dokonce nenazval Melnika jménem, čímž úplně ponížil jeho politickou důstojnost.


Je třeba poznamenat, že tato příkrá vyjádření následovala poté, co ukrajinský velvyslanec udělal narážku na spojení exkancléře SRN a Ruska. Krátce před tím Schröder znovu vystoupil proti zavedeným protiruským sankcím.

Dříve si Melnik postěžoval, že politici SRN, kteří vystupují proti zrušení protiruských sankcí, zasadili Ukrajině "úder do tváře". Podle vyjádření Schrödera SRN nevidí "tvář" v ukrajinské politice. Maximálně tak nestydatou tlamu, jež chce rukama jiných států rdousit Rusko.

Schröder ještě jednou podotknul, že žádný prezident RF nevrátí Krym Ukrajině. Politik soudí, že Ukrajinci musí zkrotit svou ctižádost a přejít k vedení normální adekvátní politiky. Ale pokud se kariéristé jako Melnik snaží vytrubovat nesmysly, jejich názor nikoho nezajímá.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

34 komentářů :

 1. Ten trpaslík z Ukrajiny je asi větší příbuzný trpajzlíků z Prahy a z okolí - hlídaných policejní ochrankou, aby neumřeli strachy.

  OdpovědětVymazat
 2. Koho by zajímal ukr-tlampač?

  OdpovědětVymazat
 3. Přesně tak banderovci protěžovaní usa k boji proti Rusku DLR a LLR by se měly přidat k RF.

  OdpovědětVymazat
 4. Ukrajinský prezident Zelenka si povolal velvyslance USA a vznesl rozhodný protest proti nepokojům v amerických městech a střílení do lidí. Následně se k protestu přidali ministři zahraničí České republiky a Polska. A pohádky je konec.

  OdpovědětVymazat
 5. Na panské prdele se holoto odrbaná držkující nesahá rouhači, kacíři a nově s francimórem mutr jí to cálující kafíři a nevěřící prašiví psi.
  Něco nechápete? Dejte si to srovnat brutopýrovi z ejronetru do správných větných skladeb sla býkáře gramatika.

  OdpovědětVymazat
 6. https://www.youtube.com/watch?v=v4CsQSQka9Y

  OdpovědětVymazat
 7. Nemyslela jsem si, že mohu souhlasit s německým politikem, ale v případě pana Schrodera plně souhlasím! Ukrajinců a jejich vydírání mám už plné zuby!

  OdpovědětVymazat
 8. Rusko bylo od vzniku SSSR takovou dojnou krávou, která na úkor vlastního národa vyživovala všechny možné vyžírky ve světě, pokud mávaly praporem komunistické revoluce. Přednostně to ale byly svazové republiky jako Ukrajina. "Mlékovod" na Ukrajinu byl obzvláště vydatný. I ten teritoriální - Stalin přidal Zakarpatí, Chruščov zase Krym. Z agrární země byla vybudována doslova průmyslová velmoc, která před rozpadem SSSR měla HDP srovnatelný se SRN! Byla to nejbohatší svazová republika. Ukrajinští negramotní politikové (takoví jako Melnik) to dokázali ruku v ruce s oligarchy všechno zničit za necelé tři dekády. Posledních pět let ten držkopád ještě urychlili. Ti pitomci pochopitelně musejí obvinit vnějšího nepřítele jako viníka vlastního selhání a neschopnosti. Přitom ten vnější nepřítel doposud drží tu žebráckou Ukrajinu nad vodou, obchodní výměna s Ruskem je vyšší než s jinými zeměmi. Nicméně i z toho ruského cecíku toho dnes teče nesrovnatelně méně než před třiceti roky a dnešní nesplatitelné půjčky MMF ještě žádnou zemi světa nezachránily a nespasí už ani Ukrajinu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. myslím si, že stejně zničili i samotné Rusko, ale to na rozdíl od Ukrajiny má Rusko stále ještě dostatek surovinových zdrojů ke přežití a žití

   Vymazat
 9. No to je Schroder, a kdo dál? Rozhodně mu jsou schopni vyčiniti trpaslíci z Čech, Štětina Kocáb a Šmudla Schwarzenberg a postavit se za toho ukrajinského Rejpala.

  OdpovědětVymazat
 10. Schröder je frajer a byl vynikající kancléř. Bohužel současná německá sociáLní demokracie má podobné názory naši liberální fašisté i jako naše současná ČSSD vedená Hamáčkem a Petříčkem.

  OdpovědětVymazat
 11. Tyhle ukrajinský fašouni nebudou pít krev lidem do nekonečna. Jen co se změní mezinárodní situace, půjdou všichni do jednoho před mezinárodní válečný soud, kterému budou předsedat představitelé slovanských zemí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Bylo by to zajimave, protoze by je soudili vezni zemi NATO, kteri uz valecnym soudem prosli.

   Vymazat
 12. Omlouvám se, jedna koncepční: Inspiroval mě ráno doc. Zbořil, když mluvil o nezprávách z Ruska a Číny. Pan Ďoubalík má rubriku Ruskýma očima, snad by neškodilo tuto nebo snad jinou rubriku nazvat: (Co se děje) Za železnou oponou. Díky za laskavé zvážení.

  OdpovědětVymazat
 13. Ukrajina je po americkem puci na Majdanu poskokem USA a fasisticky stat, ktery domaci a americti vlci trhaji jeste nestydateji jak Rusko po rozpadu SSSR. Uz zacinaji prodavat i to posledni, co jim zbyva -pudu. A budou ji nicit glyfosaty a pesticidy, GMO odrudami.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Podle některých politologů ten majdan zorganizovali bruselští politikové (kdepak je jim konec?), které si k tomu najaly USA. Ale vloudila se tam chybička. Bruselanům slíbili, že mlýnský kámen s názvem Ukrajina si vezmou na starost USA (= povede tam dolarový penězovod). Taková byla asi dohoda s Obamou a spol. Trump do toho hodil vidle a chce, aby ten penězovod vedl z Bruselu. Je to částečně Trumpova odveta za to, že kyjevský režim pomáhal demokratům v prezidentských volbách na podrazech proti Trumpovi. Výsledek? Na Ukrajinu kašle EU zrovna tak jako Washington. Nejsou finance :-)

   Vymazat
 14. Schröder podporuje spolupraci Nemecka s Ruskem jako jedinou spravnou politiku. Americka politika nenavisti, straseni a vyhrozovani privede Evropu jedine do valky a k sebezniceni.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Občas rád poslouchám (někdy příliš optimistické názory na budoucí vývoj) politologa Panarina. Podle něho bude vybudována obrovská Gerussija, jejíž páteří bude právě spojení Německa a Ruska. Česko má být za "čárou" jako součást obnoveného soustátí dřívějšího Rakousko-Uherska :-)

   Vymazat
 15. Zcela jistě jde o člověka , kterého vybrali jeho chlebodárci a přesně plní roli, kterou dostal.
  Jen jde o to, zda tajné služby opravdu nevyprovokují velký konflikt.
  Skripal, Satan z Prahy, Prase z Ř., protekční synek flaškova velvyslance. Linky se propojují a konflikt se připravuje.

  OdpovědětVymazat
 16. Byl by to dobrý velvyslanec v Praze. Cítil by se tady určitě dobře.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. nepochybuji, že tu je nemlich stejný typ, jako přes kopírák, protože "kdo chce s vlky býti, musí s nimi výti" :-)

   Vymazat
 17. v článku je tam ve větě na začátku druhého odstavce, správně má být: "... politici SRN, kteří vystupují pro zrušení protiruských sankcí ..."

  OdpovědětVymazat
 18. v momente, keď na Ukraine zistili, že z Ruska im už nič nepríde za polovičnú cenu, stratili zábrany vediac, že trhy na Západ sú pre nich nedosiahnuteľné, na Východ potrebovali doláre aby sa presadili, hrivnou platiť sa nedá a skončili v momente, keď im USA sľúbili "pomoc"

  OdpovědětVymazat
 19. Banderoodpad patří do kafilerky..... a havlolejnolavárenskou žumpu mužem dát jako bonus!!!!!!

  OdpovědětVymazat
 20. Ukrajinská opozice vyzývá sondu do amerických biolaboratórií na Ukrajině.
  https://beforeitsnews.com/politics/2020/04/ukrainian-opposition-urges-probe-into-us-biolaboratories-in-ukraine-3183406.html
  Na Ukrajině už pronajímají i dělohy žen. Hnus. http://www.zvedavec.org/vezkratce/17096/

  OdpovědětVymazat
 21. Velice pěkný příklad pro chvilkaře,kavárnu a hééérečky.....tady vidí za co nás má ten slavný západ,nebo si myslí,že jsou něco víc?...jedině ještě větší hlupáci,nejlépe asi být za šašky celému světu...máte toho Mináře,kterého můžete pasovat na nejvzdělanějšího Generála šašků.....vo.ové....

  OdpovědětVymazat
 22. Zajímavé téma, aktuální i pro nás. Velvyslanec země topící se v problémech všude, kam se podíváme. Země mrzačená občanskou válkou, kterou podporují vlastní politici v cizím zájmu, kritizuje Německého politika. Politika země, která s jeho "nepřítelem" vesele obchoduje, stále nepochopil, že sankce jsou prostředkem k omezení konkurence. Zatímco Ukrajinci bojem proti Rusku přišli o exluzivní pozici tranzitní země pro Ruský plyn, Němci jej budou do Evropy dodávat namísto nich. Bohužel, mu Češi jsme na tom velice podobně. Dobré obchodní vztahy s Ruskem se poničili a na naše místo nastoupili firmy ze zemí, které sankce vymysleli a které je prosazují. Pouze potřebují najít vhodného místního idiota, který pro pár špinavých zlaťáků prodá i poslední selku v Horní - Dolní.
  ABC

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Divide et impera. Povedlo se rozbít Československo, Sovětský svaz a vybrakovat tyto země. Svádět to na Slovany jako takov je blbost. Cílevědomá zrahraniční politika H.D.Gentschera a H.Kohla stojí za dnešním rozvalem a bídou. Co nedokázal A.Hitler a Lev Trockij Davidovič Bronstein s financemi ze Zámoří, podařilo se po pádu železné opony.
   Bomby na Jugoslávii byly už jen třešničkou na dortu.

   Vymazat
 23. Podobně jako pobaltské republiky...
  Lotyšsko je šokováno - Rusko požaduje vrácení 100 miliard dolarů zpět! https://www.youtube.com/watch?v=cRKN1pPkKFU&feature=emb_rel_end

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dnešní pobaltské státy mají velmi přiléhavý ruský název "vymíráty" (ze sousloví vymírající emiráty), protože vymírají (i díky velké emigraci) právě proto, že samy nevyžijí (bruselské dotace se krátí) a že žily na úkor zbytku SSSR (stejně jako Ukrajina), tedy především na úkor Ruska. Byly to hraniční země, a proto se budovaly jako výkladní skříň pro západní sousedy.

   Vymazat
 24. Schroder je v penzi, Nemecku vladne zeleznou rukou Merkel, a ta Banderovce potrebuje.

  OdpovědětVymazat
 25. Harabin: Je důležité, aby naše děti věděly, jak Anglosasové připravovali Hitlera na konečné zničení Slovanů

  https://cz.sputniknews.com/slovensko/2020053012009588-harabin-je-dulezite-aby-nase-deti-vedeli-jak-anglosasove-pripravovali-hitlera-na-konecne-zniceni/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. píšete to v minulém čase, ale já mám pocit, že v tom pokračují jinými metodami, třeba bruselským a americkým neokolonializmem

   Vymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.