Reklama

čtvrtek 14. května 2020

Služebníci boha války


Stan
14. 5. 2020 Outsidermedia
Tohle je Adolf Heusinger (1897 – 1982). V roce 1944 sloužil jako náčelník generálního štábu Wehrmachtu, po válce byl vyšetřován kvůli podezřením z válečných zločinů, ale jako svědek v Norimberském procesu vyvázl bez soudu a potrestání, v letech 1947 – 1951 byl členem Gehlenovy organizace, předchůdkyně Spolkové zpravodajské služby podřízené od roku 1949 CIA, od roku 1950 přímý spolupracovník CIA (ZDE), v roce 1957 sloužil jako náčelník štábu ozbrojených sil Spolkové republiky Německo a poté v letech 1961 – 1964 jako předseda vojenského výboru NATO.


***

Tohle je Petr Pavel (nar. 1961). V letech 1985 – 1989 byl členem KSČ, v roce 1989 pracoval ve vojenské rozvědce Československé lidové armády, v letech 2012 – 2014 sloužil jako náčelník generálního štábu Armády České republiky, v letech 2015 – 2018 pak jako předseda vojenského výboru NATO. 11. května 2020 v rozhovoru pro Forum 24 s titulkem „Jsem připraven sloužit této zemi“ oficiálně oznámil svoji kandidaturu na prezidenta ČR.

Někteří lidé jsou připraveni sloužit vždy a za všech okolností. Někteří jiní lidé je za to obdivují. A někteří jiní lidé pak s velkým potěšením využívají jejich služeb.

Námět: Rado Miko

28 komentářů :

 1. Jeden z Emanuelů Moravců dnešních dnů.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pan Vidkun QUISLING byl také připraven sloužit NOVÉMU NORSKU A NOVÉMU SVĚTOVÉMU ŘÁDU, JAKO JAKÝSI PAVEL DNES, ZE VŠECH SIL...

   Vymazat
  2. Takže Petr Eman Pavel.....??

   Vymazat
 2. No jo to známe, to jsou takzvaně nadměrně schopní lidé. Ti jsou totiž schopní, pro svoji ctižádostivost a nenažranost, úplně všeho. Morálka, etika, přísaha? To jsou pro ně cizí slova, která oni neznají, jako třeba Halík, Štětina a jim podobní: Jednou se upsali ďáblovi a tak stačí jen převléct kabátek a jede se vesele dál. Co ale naplat, jenom ty konce bývají neveselé, truchlivé...
  Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. N
   Dědečku nic nového pod sluncem, už tu byl i generál Syrový.🗽💰⚔️🎖️🎭

   Vymazat
 3. A Někteří jim přesto ještě tleskají, a volí je.
  A někteří je zviditelňují, protože co kdyby vyhráli volby.
  Soukupovo nové heslo „Padouch nebo hrdina – vždyť jsme jedna rodina!“. I nenechat nepohodlné domluvit se už od žumpy naučil:
  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/-Nejste-informovany-Minar-chtel-u-Soukupa-ukazat-jak-vlada-kryje-kradeze-Klaus-ml-i-Nacher-se-ozvali-neverili-vlastnim-usim-Je-to-uplne-jinak-623831

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To heslo není Soukupovo, to už za totáče prohlásil Limonádový Joe.

   Vymazat
 4. Tohle všehoschopné individium to snad ne !
  Coronavirové cvičení je zkouška na chování všech států a lidí při skutečném vylidňovacím procesu. Nyní má následovat povinné očipování budoucích poslušných otroků. Vidle do toho hodili Trump s Putinem...Pravda zvítězí..
  více - https://tadesco.org/marneho-okenko-13-05-2q2q-boure-se-neda-zastavit/

  OdpovědětVymazat
 5. Generál Pavel přísahal již za komunistů věrnost Československému lidu a své vlasti. Je to takový náš český Vlasov, neb se dal na stranu jeho tehdejších nepřátel proti kterým byl připraven hájit svou vlast. Jen připomínám, že voják smí přísahat jen jednou, tak že to je bezpochyby zrádce vlasti. Jednou mu Novotný v Řeporyjích postaví třeba pomníček... M.R.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vlasov byl nepřítelem zajat a musel si vybrat, zradu nebo smrt. Generál Pavel Vlasov přešel k nepříteli dobrovolně a okamžitě volil zradu.

   Vymazat
  2. Cituji klasika - Von přísahal a taky se na to vysral.

   Vymazat
 6. Petr Pavel je bezcharakterní hajzl sloužit za peníze komukoliv.Jistě na tohoto hajzla má CIA a jiné skupiny patřičné kompromitující materiály.
  zkouška cenzora
  Má tento hajzl nějakou rodinu a potomky nebo je jalový jako spousta gaunerů jemu podobných ?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 15:50 Má dva syny.

   Vymazat
  2. PRÝ MU NĚKDO POSTAVIL NA SOKL PO MARŠÁLU ABSTRAKTNÍ POMNÍK (=WC) - ale Kolář ho závistivě zabavil...

   Vymazat
 7. Zrádná svině bude vždy sviní,ale i na tuto svini se vaří voda a i tato svině přijde na řadu.

  OdpovědětVymazat
 8. Pro pana generála Pavla je jistě velkou škodou, že se nenarodil o něco dříve. Mohl by si tak do své pestré vojenské kariéry započítat i členství v jednotkách SS. :-D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Myslíte, že SS-Sturmbrigade Dirlewanger, pozdější 36. granátnická divize Waffen-SS, se mohla jmenovat jinak? Jejího velitele umlátili ve vězení k smrti polští strážní...

   Vymazat
 9. Doby, kdy si generál, který selhal, prohnal hlavu kulí jsou v nenávratnu. Vojenskou čest nahradila vojenská recyklace.

  OdpovědětVymazat
 10. Skutečně idol těch, kdo slouží CIA. Babišovi je vyčítáno, ba neustále připomínaná spolupráce s StB, samozřejmě i gen. Pavel musel být spolupracovníkem StB, jinak by nemohl být generálem a dnes je gen.Pavel spolupracovníkem CIA, Babiš zřejmě ne. Já pokládám spolupráci každého občana s StB Československa za vlastenecký čin na rozdíl od těch kteří spolupracovali proti státu s CIA.
  Dále je jednom z portálů internetu umístěno toto oznámení:
  Putin ohlásil doktrínu otevřeného globálního soupeření s USA
  Alexander Chaldej na portáli iarex venuje svoju pozornosť prejavu ruského prezidenta Vladimíra Putina, v ktorom ruský prezident naznačil, že Rusi začnú vystupovať podstatne aktívnejšie voči Američanom a Britom, ktorí už svojími agresívnymi krokmi postupne vyčerpali ruskú trpezlivosť. Vďaka americkým krokom na politickej scéne sa prehlbuje spolupráca Ruska a Číny v politickej či ekonomickej oblasti, k tandemu Rusko a Čína sa pripája čoraz viac krajín.
  13.5.2020. A ve veřejnoprávních médiích ČR a ani SR o tom nenajdete ani zmínky. Prostě zatajování důležitých informací pro celý svět a také pro nás řadové občany. Je to v zájmu zachování míru na Yemi.

  OdpovědětVymazat
 11. Počkejte jak budeme čumět až pan generál se bude přísně koukat z obrazů nad katedrou.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kdo bude čumět my ho volit nebudeme a liberálů je málo ještě to tak.

   Vymazat
  2. 20:31 Takoví zpravidla visívají na vyšších stromech, jejich pohled si netroufám hodnotit.

   Vymazat

 12. "Generál Pavel Vlasov přešel k nepříteli dobrovolně a okamžitě volil zradu."

  Toto tvrzeni je velmi sprosta lez. General Petr Pavel byl zajat specialni jednotkou NATO-johoho, tzv. DURA ( duchod rangers). Po krutem muceni a deseti velkych skotskych, podepsal (ac nerad) spolupraci s nenavidenym nepritelem, pod krutou hrozbou vysokeho duchodu. Jak se ve slabe chvilce priznal nejmenovanemu priteli z Milionu chvilek, jiz v okamziku podpisu byl odhodlan tuto brutalne vynucenou hanbu odcinit svou nezistnou sluzbou ve funkci prezidenta republiky. Republiko vzkvetej, jen vice takovych Kozenych, Pavlu, Kolaru a Hribu. Kupredu Leva, kupredu Prava zpatky ni krok.

  OdpovědětVymazat
 13. Co mi to Pavlovo provolební heslo také připomíná?
  S podobně líbivým sloganem o tom, že chce sloužit lidu zvítězil v prezidentských volbách v banderistánu Zelenskij.
  Aby se pak ukázalo, že spíš, než že by čím sloužil lidu, posluhuje tento komediant tamní oligarichii a hlavně(!!) US páníčkovi. Kterému se vtírá jak ten toaleťák. Lokaji, co by chtěli sloužit, to už jinak neumějí. Doopravdy.

  OdpovědětVymazat
 14. Škoda, že jsme nepřevzali mnoho rozumných zákonů z 1.republiky, kde vedle zákazu lichvy, byl taky velmi vhodný zákon o zákazu aktivní politiky pro armádu a učitele.

  OdpovědětVymazat
 15. Pavle, Merkelova, komousi pred plysakem spojte se! Aspon vas budeme mit pohromade, az prijde vysluha!

  OdpovědětVymazat
 16. Slouha zustane slouhou. Pan se nepta, zda-li ma pevny charakter. Dulezite je, aby byl poslusny a oddane plnil prikazy. Merkelova, Pavel, Dienstbier st., vsichni z KSC a STB, kdo jsou dnes u moci a ve funkcich. Verbez, lidsky odpad, ktery tolerujeme. Nemame na vybranou.

  OdpovědětVymazat
 17. Slouha zustane slouhou. Pan se nepta, zda-li ma pevny charakter. Dulezite je, aby byl poslusny a oddane plnil prikazy. Merkelova, Pavel, Dienstbier st., vsichni z KSC a STB, kdo jsou dnes u moci a ve funkcich. Verbez, lidsky odpad, ktery tolerujeme. Nemame na vybranou.

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.