Reklama

pátek 1. května 2020

Současná epidemie odhalila jednu důležitou věc, a to:

1. 5. 2020 Milan Peleška

Současná epidemie odhalila jednu důležitou věc, a to:

Bez VIP osobností, zpěváků, herců a jiných - to jde.
Bez Milionu chvilek to jde.
Bez senátu to jde.
Bez devadesáti procent členů poslanecké sněmovny to jde.
Bez demobloku to jde.
Bez neziskových organizací to jde.
Bez prominentních novinářů to jde.
Bez bruselské demokracie a jejích směrnic to jde.

Jen bez té pracující lůzy, která neví koho správně volit - to
NEJDE.


48 komentářů :

 1. Taky bez G5 to taky jde a G4 řádně prozkoumat, zda to není také škodlivé. Nic proti pokroku, ale nemůžeme s vaničkou vylít i dítě, že Dvořáku?
  Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětVymazat
 2. Ještě by to chtělo uvést náklady na ty zbytečné kategorie parazitů, aby ta pracující lůza konečně prozřela ve volbách. Jinak parazitům ke zvolení postačí jenom jejich hlasy.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Souhlas, jen - k jejich zvolení jim stačí jejich "nehlasy". Nechodí totiž k volbám a těm zmetkům stačí jen hlasy jejich disciplinovaných kompliců.

   Vymazat
  2. Kdo si při volbách řádně neprohlédne obálky, má se čemu divit.

   Vymazat
 3. Odpovědi
  1. Jaké jsou kořeny starosty Prahy 6 Koláře?
   Jeho děd Otto Kolář nar. 17.5.1908 jako bývalý čs. občan přijal v době okupace Československa německou státní příslušnost. R. 1941 vstoupil do služeb gestapa v Českých Budějovicích do r. 1943. Pak přešel na gestapo do Prahy. Zúčastnil se zatýkání čs. občanů v době heydrichiády, eskortoval spolu s gestapem tři čs. občany, odsouzené k trestu smrti za schvalování atentátu na Heydricha. Dne 31.8.1967 mu byl zakázán pobyt na území ČSSR jako, rakouskému státnímu občanovi z Lince, z důvodu práce ve službách gestapa. ww.ustrcr.cz doba 1938 -45. Sám pan starosta absolvent právnické fakulty ZUČ v Plzni, dělal tajemníka Schwarzenbergovi, nyní je jeho poradcem.

   Vymazat
  2. Je poradcem, nebo ho přebaluje?

   Vymazat
 4. Přesně tak je třeba aby si lidé uvědomili koho hlavně volí co dotyčná strana prosazuje a jak se chová v euparlamentu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A jak předvolební a programové sliby.
   Před volbami by měli být občané velmi obezřetní a ohlédnout se zpět k minulým programům.
   Jen jediná strana ze svého programu nuhnula ani o 1 mm.

   Vymazat
  2. ....Jak plní...

   Vymazat
  3. Jak politik otevře klapajznu, kecá nesmysly. Je svátek práce, tak jsem to oslavil prací a posekal zahradu. A jak tak za tou sekačkou vykračuju, a koukám , ta tráva roste jak vzteklá. Vedle louka je už skoro na sečení a naproti v Babišově řepce by se schoval menší kůň. Pětisetleté sucho. Tak takhle vypadá? Jen jestli nám ti politici nekecaj. Jen jestli nejsou podmáznutý od těch cizáků, co nám tu naší vodu prodávaj a chtěj si namastit kapsy ještě víc. No proč by nás jinak v téhle děsivé době pořád něčím děsili?

   Vymazat
 5. Omyl! Bez Kalouska nejde v tomto státě vůbec nic! On už je takový patron národa, nad kterým bdí. I patrony do svých tří koltů má na jeho obranu připravené a klidně kvůli nám vysrtřílí i celou vládu! Statečný to muž!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jednou, bylo to v ČT, to potkal Kalousek v Pravé poledne, nějakého bídáka a jsa bez gun, chutě mu nafackoval. Dávno,dávno tomu,dnes už je vyčichlej

   Vymazat
  2. 14.36 - ale to bylo fackování demokratické

   Vymazat
  3. Na takové profackování Němců se Hermann Göring nikdá nezmohl. Posera.

   Vymazat
 6. Pane Peleško, TESAT DO KAMENE !!!

  OdpovědětVymazat
 7. Jenže ten stát musí někdo řídit, jinak by byla anarchie. A to bez oněch výše jmenovaných složek nejde. Dokonce ani bez těch herců, kteří slouží jako strážci demokracie, podobně jako lidé z mimovládních organizací, novinářů a senátu. Nemusíte mít vládu Andreje Babiše a už vůbec ne ty, kteří ho volí, ale bez paní Holubové, pana Mináře a pana Kalouska.. stát zvaný Česká republika přestane existovat.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A to říkali na ČT anebo jsi na to přišel sám?

   Vymazat
  2. Z toho plyne, že je potřeba rozlišit, kdo na stát pracuje a správně ho řídí a kdo jenom parazituje a kdo ho záměrně ničí ve prospěch nadnárodních korporací.

   Dám nějaké příklady:
   Umělec - záměrně stát ničící - tvoří chcíplou kobylu osedlanou Václavem nebo sochu, která močí na republiku
   Umělec - podporující stát - má státní pohřeb a je to událost, která dokonce zastaví řádění té nacistické sebranky milión chvilek

   Politik - kopající za národ - je vnímán jako politik pro dolních deset miliónů a snaží se vyjednat ve světě co nejlepší podmínky pro české podnikatele bez ohledu na instrukce pro naší neokolonii řízenou z ambasády USA
   Politik - ničící stát - považuje dolních deset miliónů za nesvéprávné a za lúzu a nejraději by jim odebral hlasy a nechal hlasovat pouze morálně odporné zrůdy jimi placeným (ne)ziskovek (např.Jakub Janda)

   Jinak je to zcela opačně, bez Holubové, Mináře a Kalouska (to snad nemyslíte vážně to je po Havlovi a Schwancenbergovi třetí největší veřejně známý zrádce českého národa).

   Vymazat
  3. 14:37 ty troubo nerozumíš ironii? Na polích chybí Ukrajinci na sběr zemědělských plodin, já bych tam poslal Martu Issovou a spol. Stejně se mně zdá, že máme příliš mnoho nekulturních pracovníků přisátých na rozpočet ministerstva kultury. P.S.: M.Issová dostala z protekce roli Boženy Němcové (!), ale měla by se raději trvale věnovat reklamě, je mně ze srdce protivná zrovna tak jako ta reklama :-)

   Vymazat
  4. Ad 12:25. Tolik srandy jsem už dlouho nečeetl. Tedy bez retrogrdy tzv. umělců, základny pražské kavárny, tvořících baletní sbor poskoků diktatury kapitálu se občané ČR klidně obejdou. Kde jsou ty časy Nerudů, Jirásků, Máchů, Němcových, Havlíčků, Wolkerů, Nezvalů, Betručů, Janáčků, Smetanů, Dvořáků, Kubelíků,..... Můžete jmenovat aspoň jednoho, který by se dal v současnosti vsunout mezi tu výše jmenovanou elitu? Herci dnes jako strážci demokracie? Jednak kde vidíte demokracii, když vládnou peníze? Je možná demokracie tam, kde vládne mocí kapitál. To je daleko absurdnější, než lidová demokracie v dobách budování občanského státu. Současní herci a tzv. umělci i tvůrci poskakujících "dabldfekrů" - již jen ten nápad vyžaduje psychiatrickou péči - jsou sluhové kapitálu! Znáte někoho té velikosti jako byl Voskovec a Werich, Marvan, Pešek... - a z cizích třeba Chaplin. Kdo ze střední a mladší generace viděl nesestříhané filmy Voskovce a Wericha??? A kdože nám to przní památku Boženy Němcové? Jako stát, jako národ jsme na kraji Macochy a za námi jsou hordy migrantů, vyráběné a tlačené lidumilnými Amíky se samopaly!

   Vymazat
 8. Proč nemáme droždí ?? Je to je svinstvo EU...https://isde.cz/drozdi-neni-mohou-za-to-dotace-a-regulace/?fbclid=IwAR3OqIcjHNicyWRkniQF-9NkK7WGui6SK6PjIHpdrDgFyoxVc8OkiP3Vgyw

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Bude točit nová verze pohádky. Princezna Maruška v ní říká: Mám tě ráda... mám tě ráda - jako droždí! A poletí...

   Vymazat
 9. Před chvílí jsem narazil na zajímavou věc. Jde o Svobodné rádio studio Beta ze dne 28. 4. 2020 kde hovoří Martin Koller nejenom o napětí v Řecku. Doporučuji, hodně výživné.
  Rudý dědeček

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. USA provádějí v Evropě velmi přínosný experiment. Dodávají Řecku i Turecku zbraně k jejich vzájemnému střetu. Ale ani EU neprodělá. Bude uvolněna volná cesta pro pravověrné muslimy do evropských mešit.

   Vymazat
 10. Za komoušů byl jeden státní úředník na 206 občanů a dnes je to 89 občanů při takových technických možnostech. Jsou to samý rodinní příslušníci a jejich ověřený podporovatelé. Stačí když k volbám budou chodit jen tito občané a fertik. Bez povinné a prokazatelné volební povinnosti to nejde změnit. Zrušit veškerou imunitu, od čeho jsou zákony. Dále schválit proveditelné referendum a odvolatelnost politiků.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je to pravda pane ex-ministře Jurečko?

   Vymazat
 11. Také to jde i bez falešné ČT a trapných, vlezlých a pokryteckých rádií, když si zaplatíme internet. Je to navíc lepší a člověk si dává do hlavy jen to, co je mu milé. Ta agresivita a nesnášenlivost k životu není zapotřebí. Snad to pochopí více lidí a příští volby dopadnou o něco lépe.

  OdpovědětVymazat
 12. 13:20 Ctěte zdejší tradici. Je to klasika, pamětníci mi potvrdí hesla - Není maso, není kmín, zato lítá Gagarin, nebo varianta - Není maso, nejsou vložky, co si dáme mezi nožky. Jak vidno, národ nedostatky překonal s elegancí a lidovou poezií. Zatím nic podobného nevidím a neslyším v USA, kde chybí maso a toaletní papír. Možná jsme lepší i roušky si uděláme sami. Proto souhlasím se zdejším odhalením. Jen s dodatkem, že Libuše měla a má pravdu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ...dnes už máme roušek tolik, že si ji místo na hubu dává i na nahou pindu mezi rozcanbené nohy známá hééérečka! Zřejmě to měl být taky vtip na současnou situaci. Teda já se nasmál, to mělo úroveň a vtip...!

   Vymazat
  2. 15:44 Pošlete dar do USA.

   Vymazat
 13. Srv. Ambrogio Lorenzetti: Alegorie dobré a špatné vlády (14. stol.) - jak trefné.

  OdpovědětVymazat
 14. Jen bez té pracující lůzy to nejde? Ale uvidíte, že časem to bez ní půjde a ti jmenovaní, co to teď bez nich jde vám dokážou, že jsou nepostradatelní a důležití i bez hlasů lůzy.

  OdpovědětVymazat
 15. Bohužel i ten, kdo si pečlivě přečte volební lístky a také předvolební lži, tedy programy, se po volbách nestačí divit realitě!

  OdpovědětVymazat
 16. Okamura a jeho SPD je jasná volba. Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětVymazat
 17. Existuje na světě primitivnější banda debilů než jsou američani?

  https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-koronavirus/642449/karanteny-meli-plne-zuby-tak-vytahli-zbrane-ozbrojeny-dav-napochodoval-na-politiky.html

  OdpovědětVymazat
 18. Volby tu mizerii nevyřeší. Vyřešit ji může jen revoluce. Revoluce, která by nastolila vládu lidu. Demokraci. Jak prostéry.

  OdpovědětVymazat
 19. Znameni Bestie:
  https://aeronet.cz/news/brave-new-world-nemecka-vlada-predlozi-do-bundestagu-navrh-zakona-na-zavedeni-imunitnich-karet-pro-vsechny-nemecke-obcany-a-to-podle-doporuceni-billa-gatese-ktery-totez-v-usa-nazyva-covid-pasy/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kolikáté funkční období Merkelová má? Rozvedl bych to dál, ale mohl bych se dopustit trestného činu.

   Vymazat
  2. 20:05 Německo je americký poskok. Česko je daleko lepší, protože Česko je poskok trojnásobný: Německa, Bruselu a Bílého domu. proto ty karty dostanou na 300% i Čecháčkové :-)

   Vymazat
 20. A dnes je zrovna den pracujících, pro pracující jistě nejvýznamnější den za celý rok, pro diktatura kapitálu strašák, proto vládne velké mlčení! Ten soupis bez koho to šlo a naštěstí, neb tím pádem byla epidemie mírná a mrtvých málo, lze doplnit: dokonce vzdor rozhodnutím soudů - které se povýšily nad vládu a nad znalosti lékařství, epidemiologie, infektologie, jakoby stejně jako kapitál toužily po vymření lidí. Ale aspoň víme více o tom, proč je důvěra v soudy tak u nás skromňoučká.
  Já obdivuji vládu, Babiše, Vojtěcha, Hamáčka a zejména paní Schillerovou vůbec nejinteligentnější dámu v historii české politiky, že je nucena proplouvat všemi politruckými poskoky, kteří modří ze závisti úspěchu vlády se vztekají, jako 3letí fagani: čekám, kdy opopolitici si lehnou v parlamentě na zem a budou nožkama kopat do podlahy a kvílet své lži!

  OdpovědětVymazat
 21. Toz gdes aktivojeme telepatio tak to pode bez mobiló viz "nadherná zelená " na jobove......hezké zazitek P.S.

  OdpovědětVymazat
 22. No to jsem věděl už před dvaceti léty. Tedy hlavně o těch pracujících lidech. Bez nich by ostatní příživníci vymřeli jako dinosauři.
  Václav

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Každá společnost si může dovolit vydržovat pouze určité procento lidí, kteří nepracují v získávání zdrojů. Prostě tolik, kolik jich může uživit. Ti si nejen dnes myslí, že jsou něco víc, když nemusí pracovat "rukama". A podle situace výběru povolání v rodinách pro potomky, je těchto (a nebo má být do budoucna) drtivá většina obyvatel země. Bohužel dnešní společnost takto "uvolňuje" ve většině případů jen skutečné příživníky, parazity a debilní idoly čehokoliv (tím se nechci dotknout těch, kterými by jimi měli být).

   Vymazat
 23. Kolar Otto:
  https://www.ustrcr.cz/data/pdf/projekty/doba-nesvobody/zatykac-cb.pdf

  OdpovědětVymazat
 24. Opozice nezvládla a ani do budoucna nezvládne situaci s koronavirem!

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.