Reklama

sobota 9. května 2020

Sovětská armáda zachránila český národ před vyhlazením. Kauza s „ruskými ricinovými agenty" je tragikomické představení s cílem připravovat občany ČR na konflikt s Ruskem

Radim Fiala
9. 5. 2020 Euportal
Sovětská armáda zachránila český národ před vyhlazením a přinesla největší oběti při našem osvobození. Hnutí SPD si připomíná výročí květnových událostí v roce 1945 a 75. výročí konce druhé světové války. Květnové povstání českého lidu a osvobození Československa armádami Spojenců znamenalo konečnou porážku nacistického Německa. Je třeba připomenout opomíjené oběti 132 000 vojáků tehdejší sovětské armády a 33 000 vojáků rumunské armády, kteří padli v letech 1944 a 1945 na území Československé republiky.


Drtivou většinu našeho území osvobodila sovětská armáda, která přinesla i největší oběti na životech. Zachránila nás před konečným řešením české otázky, kdy Německo plánovalo likvidaci našeho národa. Německo dosud zaplatilo jen mizivý díl válečných reparací. Hnutí SPD jako jediná politická strana nepovažuje tuto otázku za uzavřenou a žádá zaplacení zbytku reparací, které nám po právu náleží.

Hnutí SPD v této souvislosti také zásadně odmítá překrucování historie a zhoršování mezinárodních vztahů mezi Českou republikou a Ruskou federací, prováděné v současné době některými pražskými politiky, jmenovitě primátorem Zdeňkem Hřibem (Piráti), starostou Prahy 6 Ondřejem Kolářem (TOP 09) a starostou Řeporyjí Pavlem Novotným (ODS). Kauza s „ruskými ricinovými agenty" je tragikomické představení s cílem psychologicky připravovat občany ČR na konflikt s Ruskem.

Hnutí SPD prosazuje korektní a vzájemně vyvážené vztahy se všemi mocnostmi. SPD není proruské, pouze se drží zdravého rozumu a historických zkušeností našeho národa. Proto vzdáváme čest a úctu těm, kteří nás zachránili před zánikem pod diktátem německé Třetí říše a stejně tak vystupujeme za svobodu naší země proti každému, kdo chce v Evropě vybudovat Čtvrtou říši.
81 komentářů :

 1. Kolář, Hřib a Novotný toť čeští vlasovci, už jen začít "hajlovat". A ministr Petříček má k nim hodně blízko.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. „Čeští vlasovci 21. století mají stejně zkřivenou duši a morálku.“ Skála rozdrtil primátora Hřiba a Pavla Novotného:

   https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2020050811909697-cesti-vlasovci-21-stoleti-maji-stejne-zkrivenou-dusi-a-moralku-skala-rozdrtil-primatora-hriba-a/

   Smazat
  2. Jsou to loutky, nastrčené figurky, užiteční idioti. Nejdříve odstranění pamětní desky ve Staroměstské radnici, pak přejmenování náměstí, pak památník vlasovcům a potom odstranění Koněva. Vše v jedné režii, celé je to organizované z jednoho centra s cílem rozeštvat národ a připravit ho na konflikt s Ruskem.

   Smazat
  3. Žádná válka nebude na to nemají prostředky a dobré zbraně už je jasné že mají Rusové obranu proti us zbraním.

   Ministerstvo obrany RF oznámilo, kdy dostane střely Cirkon a systémy S-500:

   https://cz.sputniknews.com/svet/2020050811909292-ministerstvo-obrany-rf-oznamilo-kdy-dostane-strely-cirkon-a-systemy-s-500/

   Smazat
  4. Když půjdu kolem pomníčku v Řeporyjích mám těm Vlasovcům zasalutovat, jako statečným sovětským vojákům, kteří osvobodili Prahu, nebo zahajlovat, jako těm, co bojovali statečně na straně fašounů proti vojskům protihitlerovské koalice? Zrádce je zrádce a kolaborant kolaborantem. Za jednu jedinou akci vše odpuštěno? No nejsem tak naivní jako Vlasovci. Tací zasluhují ve válce tu nejhorší smrt a to platilo ve všech armádách.Nakonec byli popraveni humálně.

   Smazat
  5. Ahoj.zkus plížením,plazením v před.Nebo Podpor ležmi,za rukami upravit.zirkone.nejdříve pěsti,pak atomovky.miru zdar.marek.

   Smazat
  6. Kluci a holky.Kdo z vás byl na vojně.militant

   Smazat
  7. Kdyby SS začaly válku proti RF nebo ČLR, bude se nový průliv v Severní Americe jmenovat Trumpův průliv.

   Smazat
 2. Jaký konflikt? Vždyť by se nás nikdo nezastal, ze soudruhů na západ od našich hranic! Umějí jen tlachat a to je vše, když by došlo na nejhorší, tak by většina utekla a schovala se! Vlastně ne, oni by se stali migranty, to je vzor pro dnešní mladé! Žádná láska ke své Vlasti, to už oni neznají! Prý ani za milión by nešli bránit naši rodnou hroudu, to raději emigrují, protože Zemana a Babiše nevolili! To jsou argumenty....chybí ZVS, jako sůl!!!

  OdpovědětSmazat
 3. A kde je pozadí celého konfliktu? Není to další znamení jak v budoucnu má proběhnout už několikátá revoluce Růžová, zelená , fialova a jaká ještě. Jak dlouho ještě bude čekat naše vláda s otálením a konečně se postavit za český národ? Jak dlouho si ještě necháme vnucovat tu západní demokracii? Nebo už je opravdu pozdě a jen plníme úlohu posledního lokaje západu? Na co se ještě čeká?
  Nebo jsme opravdu řízeni od sameťáku už jen západními mocnostmi? Kdo jedenkrát zradí, zradí vždy, když to bude podle jeho pravidel a v jeho zájmu. Opravdu si necháme v cizím zájmu rozbít tu naši zem? Rozkradená už je, tak ještě devastace morální? Jak reagují státní složky, min. zahraničí, BIS a podobně? Jestli je to skutečně pravda, co se děje v naší zemi,podle novinek a jiných plátků, tak bůh s náma.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. O jaké vládě to mluvíte? O Babišovi, pro kterého je EU geniální projekt, o Půlpochem, pro kterého je NATO svatý grál, o Hamáčkovi, pro kterého Aspen klub víc než strana, vlast a čest dohromady, o dalších (opozice a poslanci z celého politického spektra) raději pomlčet.

   Smazat
 4. „Volení lidé ve volených pozicích mají právo rozhodovat a činit rozhodnutí, o kterých jsou přesvědčeni, že jsou správná. Samozřejmě se můžeme lišit v názorech, ale využívat výhrůžek a zastrašování ve snaze podkopávat jejich mandát demokraticky rozhodovat, to je něco, co je naprosto nepřijatelné,“
  prohlásil Stoltenberg v rozhovoru pro ČT před svým ohlášeným příjezdem do Prahy.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Koho chleba jíš, toho píseň zpívej!

   Smazat
  2. A není to vměšování Antone Pavloviči?
   Pardon, my jsme dvojitá kolonie.

   Smazat
  3. 10:28 Proto stále vyvoláváte nenávist k zvolenému prezidentovi, předsedovi vlády a ke každému kdo vám překáží v cestě rozkrást zbytek republiky. Urážíte státní symboly a pokřivily jste nejenom název státu/Česko/ ale křivíte celou historii. Posraný chartysti, neziskovkáři a další zdegenerovaný zvrhlý paraziti.

   Smazat
  4. Tady rozhoduje každý Jouda, protože za to nenese odpovědnost, to je největší problém současnosti, chybí jakákoliv zodpovědnost!!! Podle toho to také zde vypadá! To je ta demokracie!

   Smazat
  5. A kým byl zvolen on sám?

   Smazat
 5. Jan Keller: "Takoví vlasovci byli prokazatelně trojnásobnými zrádci. Nejdříve zradili své spolubojovníky, poté zrazovali české odbojáře, které vydávali do rukou gestapa, a nakonec vrazili nůž do zad Němcům. Pro politika ODS hned tři důvody, proč jim postavit pomník. S přihlédnutím k charakteru politiky současné ODS je takový postup naprosto srozumitelný."

  OdpovědětSmazat
 6. celá vláda v tom jede, jediný rozdíl je v tom, že ti gauneři z práglu to dávají otevřeně najevo, babiš nejnověji vyblil, že 75 let nebyla v Evropě válka, asi žil jinde

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Odstraníme Babiše a nasadíme Fialu s Kalouskem a Pyjráty. Už nikam nic nepyš!

   Smazat
 7. NATO chce bránit Českou republiku před ruskými hybridními útoky, které považuje za velmi závažné vměšování do vnitřních záležitostí suverénního státu. Čili možná v budoucnu můžeme očekávat, že pokud se někdo rozhodne, že vyhostí velvyslance a celý diplomatický sbor a zkonfiskuje majetek RF, bude to oprávněné opatření suverénního státu vůči inviderovi. Momentálně nás čeká další krok před tímto, odstranění ruských památníků a hrobů z vojenského hřbitova na Olšanech. Znám aktivisty, kteří má tom místě chtějí zřídit "Monument vděku Spojeným Státům za osvobození od fašismu a bolševismu". Podobně jako Koněv, budou pozůstatky naházeny do nějaké jámy za Prahou, Rusku nebude ani umožněno, aby si je příbuzní převzali. To je taktéž součástí práv "suverénního státu". Jakékoliv protesty budou považovány za hrubé porušení pravidel mezinárodních vztahů a rozdmýchávání nenávisti. Pokud Rusko přistoupí k demontáži, ať už na lokální úrovni nebo celostátně, památníku na Legionáře, mimochodem velmi "oblíbených" na Sibiři, a nazývaných "čechosobaki", pak se toto bude brát jako přímé napadení.

  OdpovědětSmazat
 8. Ten nadpis článku bych doplnil, že se jedná "... o tragikomické představení masmédií a některých českých politiků ..." mezi které bohužel musím zařadit i informovaného, a proto mlčího Babiše a celou jeho stranu, včetně např. ministra za ANO Havlíčka, který se k té informaci dostal zřejmě také, protože začal náhle dělat ramena na Rusko (k 75. výročí osvobození), a proto si také musel dát sdružený kapitalistický závazek bezpodmínečně dokončit do roku 2021 rekonstrukci dálnice D1 v parametrech, které umožní přesun těžké americké vojenské techniky z Německa na východní frontu. Vypadá to, že něco zbude i pro Mošnov, bombardéry a jaderná munice, o jejich přesunu se v už i v Bundestagu hovoří nahlas! Občané, konflikt reálně očekávejte už v r. 2022. Těšíte se? Asi ne, že? Ale vaši prodejní loutkoví politici a masmédia se už asi nemohou dočkat!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. soudruh Stoltenberk přijede osobně ověřit situaci a celkovou připravenost na konflikt v české kolonii, rok 2022 je tu coby dup

   Smazat
  2. na D1 bylo třeba prioritně zbourat všechny nadjezdy, nevešly by se pod ně totiž podvalníky s americkými tanky :-)

   Smazat
 9. Velebíme ty, Francii a Anglii, kteří nás bez uzardění v Mnichově 1938 zradili, porušili mezinárodní smlouvu, klaníme se těm, Němcům, kteří nás vraždili, mučili a měli v úmyslu vyhladit, a dehonestujeme ty, Rusy, kteří i za nás umírali a osvobodili nás od německých zrůd. Úchylná doba.

  OdpovědětSmazat
 10. noviczech
  ..."Proto vzdáváme čest a úctu těm, kteří nás zachránili před zánikem pod diktátem německé Třetí říše a stejně tak vystupujeme za svobodu naší země proti každému, kdo chce v Evropě vybudovat Čtvrtou říši."
  Ano,děkujeme že nás zachránili, ale boj ještě neskončil!: Nacisté a fašisté utekli do USA a do Anglie a jiných zemí, kde nebyli trestáni. A boj ještě proti nim a jejich posluhovačům neskončil. Vzpomeňme zde ještě, severní Koreu, Vietnam, Kubu a další a další země, nově Afghánistán, Jemen, Sýrii, Lýbii, ale i Kongo, více jak 700 000 mrtvých. Ten "HNĚDÝ MOR" stále žije a poslední dobou zapouští stále více kořeny. Může si změnit jen jméno, např. Gat..., nebo Mas.., hlavně je jejich cílem to co měl i Hitler za cíl "SEŽRAT CELÝ SVĚT"!!!

  OdpovědětSmazat
 11. Pane Fialo, my to víme a oni to vědí také. Ovšem mají své úkoly a ty musí plnit, třeba za těch pomyslných 30 stříbrných.

  OdpovědětSmazat
 12. Konflikt s Ruskem ? Proboha a kdo by jako měl jít bojovat a proč ? Za sebe mohu říct že by mě ani ve snu nenapadlo jít bojovat proti někomu, koho si vážím a naopak, nasazovat vlastní krk za někoho, kým hluboce pohrdám. Ti debílci co tady zadělávají na problémy, můžou jít v první linii i se svýma frackama a stupídníma voličema. Bylo o pár idiotů míň.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale to přece ne, ti, co nejvíce křičí, jsou největší zbabělci.Ti budou v zázemí organizovat, obchodovat a posílat druhé a mnout si ruce. Potřebují jen zfanatizovaný dav, stačí milion sekund pro nenávist a je to.

   Slováci jsou ještě normální - k 75. výročí dávali ruský film Osud člověka podle Šolochova na 1. programu.

   Vlasovci vraždili po boku Němců na Ukrajině, v Polsku, na Slovensku, na Moravě, v Čechách a pak v Praze se chtěli přes Němce probít k Američanům a za to vraždění po celou dobu až do Prahy mají pomník a jsou oslavováni. Neuvěřitelné.

   Smazat
 13. Koho chleba jíš, toho píseň zpívej. A tak páni SATANI,KOLAŘOKOLABORANTI A PLNOŠTÍHLÍ NOVOTNÍ - URČITĚ PŘÍBUZNÍ ANTONÍNA - SE PŘEDVÁDĚJÍ NA SCÉNĚ NEONACISMU. Myslíte, ŽE SE DÁ IDIOTŮM VYLEPŠIT IQ, PÁNI PSYCHOLOGOVÉ, CO RADÍTE?
  O 2. SVĚTOVÉ VÁLCE, O NACISMU, O RASISMU I NĚMECKÉM SADISMU MOHOU MLUVIT JEN TI, CO DOBU ZAŽILI NA VLASTNÍ OČI, UŠI I NA VLASTNÍM TĚLE A DUŠI. Všichni ti dnešní pseudohistorici samozřejmě napíši vše, zač budou řádně zkorumpovaní, jsou nepochybně připraveni prohlásit za světce nejen Hitlera, Himmlera, Heydricha, Mengeleho, ale stavět jim i na Staromáku pomníky díkůvzdání. A nyní je vhodná chvÍle, na radnicích PrAhy sedí spřízněné duše nacistické ideologie. A dokonce se jeden chlubí titulem MUDr. Kterápak univerzita se dnes do morku kosti stydí za to, že takovému gaunerovi takový titul udělila? Stejně mi vrtá hlavou, proč lékaři v politice patří k lékařskému i politickému odpadu? Nás je 10 milionů a v parlamentě máme doktorů tuším 29!!! Velká Británie má obyvatel 60 milionů a poslanců lékařů je 5. Tedy kdo je blbější nechám na úvaze čtenářů. Ale lékaři nejen titulem, ale i znalostmi a dovednostmi tvrdí, že odchodem těch lékařů do politiky byl zachráněn mnohý život nemocným. A politici nejen titulem, ale znalostmi a dovednostmi tvrdí, že lékaři v politice jsou holé neštěstí, horší, než Covid-19.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No vystudovaly doktoráty za pomocí tlačenek a nejsou schopni takovou ušlechtilou práci vykonávat. Na to tlačenky nestačí a tak jdou prznit lidem život.

   Smazat
  2. Lékaři jsou neštěstím v politice hned z několika důvodů. Předně jejich 6ti leté studium ( 34 semestrových + 6 státních zkoušek) jim pro práci nedává ani elementární předpoklady. Primátorem může být třeba právník ( vyzná se ve smlouvách) , ekonom ( má za sebou zkoušky za matematiky, statistiky, účetnictví, ekonomiky atd.) či absolvent stavební fakulty ( vyzná se ve stavbách jako je tunel Blanka, vnitřní a vnější okruh, stavba metra) .
   Lékař se v praktickém životě nevyzná prakticky v ničem ( z těch celkem 40ti zkoušek co absolvuje není ani jedna z matematiky, statistiky, účetnictví, hospodářského práva, ekonomiky, nákladů , kalkulací, rozborů, atd . Lékař neumí rýsovat jako absolventi ČVUT a mimo medicínu se nevyzná prakticky v ničem. A i po absolvování medicíny je pro pacienty spíše nebezpečím ) a to do doby než získá alespoň první atestaci.
   Za další u lékařů se projevuje skutečně mimořádná arogance ( domnívají se že vystudovali " nejtěžší VŠ).

   Nic není tak daleko od pravdy - nejtěžší VŠ v ČR je Fakulta jaderná a Fyzikálně inženýrská ČVUT , dále jsou těžké školy MFF, Elektrotechnická či Strojní fakulta ČVUT či VŠCHT. Na všech těchto fakultách musí student v rámci Bakalářské či Diplomové práce navrhnout něco nového. Lékaři žádné Diplomové práce nepíší - pouze papouškují v latině kosti, svaly, atd. - aby tomu pacient nerozuměl. Ovládání latiny - ještě nikoho nenaučilo efektivně léčit.
   Současná statistika z UK ( z pěti fakult Všeobecného lékařství - 3 jsou v Praze , 1 v Plzni, 1 v HK. vypovídá že tam studuje 65% dívek a mají studijní úspěšnost 70% - to je hodně vysoká - která jednoznačně svědčí že to zdaleka není nejnáročnější studium .

   Na technických školách jako je Strojní, Elektrotechnická či Fakulta informačních technologií je dívek od 10-14% ( nestačí na takové studium) , na MFF či Jaderné Fakultě je jich jen o něco více. Studijní úspěšnost na těchto školách nedosahuje ani 50%, na Jaderné fakultě je necelých 30%

   Primátor Hřib absolvoval 3 Lékařskou Fakultu v Praze ( dříve s názvem Hygienická) , která je vyšší studijní úspěšnost ) je méně obtížná než 1 Lékařská fakulta( dříve Všeobecného lékařství)

   Motivem studia Lékařství je pro některé muže fakt, že ve škole není žádná matematika či rýsování , či že ženy budou na jejich pokyn odkládat šaty a oni si budou užívat se zdravotními sestrami, medičkami či pacientkami.

   Řada docentů či profesorů má ze manželku či milenku svou studentku ( ve filmu ) či ve skutečnosti jako exprimátor Prahy Svoboda a další.

   Žil jsem 10 let v zahraničí a v porovnání s lékaři v USA či v Německu se lékaři v ČR chovají šokujícím způsobem . Chodí pozdě do ordinace, pacientovi se nesnaží nic vysvětlit - jen ho vyhnatco nejrychleji z ordinace , déle se věnují jen pěkným pacientkám a jsou celkově arogantní- s takovým přístupem by venku vůbec neuspěli.

   Neplatí to pochopitelně pro všechny lékaře , chirurgů co ovládají operování si vážím.

   Nicméně lékaři v ČR mají stále nějakou odpovědnost ( i když malér se většinou zahraje " do autu") - v politice ale nebudou mít odpovědnost vůbec žádnou - jsou znalostně vybaveni jen pro pozici Ministra zdravotnicví - ale klidně vezmou i Ministra obrany (Barták) , Ministra Průmyslu ( Kuba) , předseda Senátu ( Sobotka) či práci primátora Prahy ( Bém, Svoboda, Hřib).

   Výkon funkce pokaždé katastrofální - arogance, nekompetentnost, amatérství.

   Ostatně i současná šéfka Evropské Komise von Leynen je lékařka ( už má za sebou katastrofální působení na Ministerstvu obrany).

   Smazat
  3. Lékařů se dále zmocnila rychlá touha po majetku , někteří z politiky ve vězení už jsou (Rath, Kott s manželkou Pancovou) , jiné to čeká ( exředitel Motolské nemocnice Dbalý - který předstíral nedůstojnou duševní poruchu), obžalovaný byl i Barták ( exministr Obrany a exprimátor Svoboda.)
   Lékaři nějak rychle zapomněli na přísahu pomáhat trpícím lidem - místo toho chtějí pomoci své peněžence a to i tak, že účtují lékařské výkony co nikdy neprovedli a materiál co nespotřebovali) či používají jednorázový materiál opakovaně ) - kvalifikovaný odhad hovoří o mnoha miliardách Kč ročně zaplacených Zdravotními pojišťovnami zbytečně.
   Přičemž v ČR se dostanou k lékaři k titulu MUDr. snáze ( stačí jim 6 let studia ) v USA jsou to 4 roky Bakalářského studia a 4 roky Lékařské školy, v Německu po absolvování Lékařské fakulty není udělen žádný titul , na ten si je třeba sesbírat v praxi, 4-5 let po Fakultě odborné poznatky a napsat a obhájit Rigorózní práci - titul Doktor všeobecného lékařství je tam udělen ne ve 24 letech ale o nějakých 5 let později.   Smazat
  4. Já souhlasím a 15:52. Jen si nemyslím, že ministrem zdravotnictví má být lékař. To spíše zdravotní sestra nebo bratr. Obecně ministry by měli být především dobří organizátoři, znalí všech autorem uvedených dovedností, také znalí práva, řízení "podniku", umějící jednat s lidmi, věci zvažovat, rozebírat a lékaři mohou být poradci ve speciálních otázkách oborů medicíny. Víme, jak má zdravotnictví naprosto bezedné dno, pokud jde o propad vložených financí. Víme, jak se zhoršila zdravotné péče o nemocné privatizací zdravotnictví, víme, že se zrušily pohotovostní lékařské služby a že by lékař došel za nemocným do jeho bytu, tak to bylo naposledy před převratem 1989! Největší starostí, kterou dnes mají lékaři především v soukromých ambulantních praxích: oč méně umí a vědí, o to větší chtějí platby od pojišťoven. Podívejte se na ordinační doby. Kde je těch obvyklých 42 hod. týdně? Kdo ze soukromých praxí slouží noční služby? Tak pokud lze o nějakém zdravotnictví mluvit, pak je to ve státních nemocnicích, tedy fakultkách a některých nemocnicích krajských a ojediněle i soukromých. Kdysi lékař - to bylo vážené povolání, dnes u mnohých s hodnotou "plzeňských práv"! Ano, na medicíně se dává doktorát za dokončení studia, nemusíte dělat žádnou práci bakalářskou natož magisterskou, prostě se musíte něco nabiflovat - mít "sicflajš". Rozum nepotřebujete. Kdo ovšem lékaře přečurává jsou advokáti. Ti postávají kolem špitálů a vyzývají odcházející nemocné po vyléčení k tomu, aby nemocnici žalovali, určitě je to bolelo, špatně možná i spali, nechutnal jim oběd, měli zácpu či naopak průjem a za vše mohou zdravotníci, žalujme je, a pak se milí paciente šábneme o peníze, které vysoudíme - na plátcích zdravotního pojištění. A tak medicína - chorobopis nemocného, to je fascikl ne lékařských faktografií, ale souhlasů s léčením, neléčením až po souhlas /nesouhlas s odchodem větrů. Jo další prznitelé světa lidství jsou nositelé vysokoškolských titulů - jako PUDr., pro neznalé Prdutriusque doktor, no čuristé.

   Smazat
  5. 18:24 správně uvedl, že pro studium medicíny stačí " sicflajš " a ještě k tomu je třeba mít dobrou paměť. Studia je dost ( anatomie, atd.) - ale při nasazení dlouhých hodin to zvládnou i ženy. (" vysedí to ")

   MFF UK či ČVUT se ale " vysedět " ( nasazením dlouhých hodin studia) nedá - tady je třeba problematice rozumět a navrhnout i něco nového - proto zde dívky či ženy mají problém uspět, zatímco na medicíně tvoří 2/3 všech studentů.

   Dnes je problém obsadit místa v nemocnicích - absolventky medicíny tam nastoupit netouží ( nechtějí noční či víkendové služby) - touží po soukromé ordinaci kde v pátek skončí ve 1200.


   A v soukromé ordinaci dostává lékař kapitální platby za každého registrovaného pojištěnce i když třeba nebyl v ordinaci několik let ( ve výši cca 1 000 ročně) - což v závislosti na počtu registrovaných pacientů činí několikset tisíc Kč ročně, dále dostane od Farmaceutických firem různé výhody za předepisování léků , dále od VZP ( i za neprovedené výkony) - pak není divu " že pacient je někde na posledním místě).

   Dále lékaři jsou zvyklí jednak se všemi " z vrchu " - pacienty, sestrami, medičkami - není divu - že potom díky své aroganci mají problém v politice jednat s lidmi - bývají velmi špatnými manažéry.

   Smazat
 14. SPD má moje sympatie, že se drží zdravého rozumu. Doufám také, že nestaví Stalina na roveň Hitlera a neříká, že byl Stalin masový vrah, jak je dnes módou tvrdit.
  Nejvíc lží a špíny se na Stalina sneslo od Chruščova a jemu podobných, kteří se nejprve takříkajíc hřáli v jeho aureole. Pak potřebovali na někoho svést všechny ty nepravosti co se v Sovětském svazu staly. A Chruščov záviděl Stalinovi jaký je, stejně tak jako mnozí jiní. Pak se k nim přidali i "mistři" ze Západu, kteří s chutí líčili, jaký je Stalin primitiv, zhýralec, zločinec a vrah. K tak zvrácenému pohledu na Stalina jistě přispělo to předchozí nekritické zbožňování jeho osoby, které on ale nevyžadoval, jen je trpěl.
  Je třeba se podívat k meziválečným neruským autorům. Kdo ví, co o Stalinovi psal G. B. Shaw, který s ním v roce 1931 rozmlouval, ten ho ale až moc obdivoval. To americký novinář John Gunter byl Stalinův kritik a přesto v roce 1935 mj. napsal, že Stalin je bystrý, vytrvalý, trpělivý, má smysl pro podrobnost a má odvahu přiznat své omyly, má schopnost jednat s lidmi, nedbá na pompu a obřadnost. Hodně čte, když má čas, hraje šachy. A TGM např. ve Světové revoluci píše, že Stalin chtěl, aby v klidu naši legionáři jako svobodní lidé odjeli do Vladivostoku s potřebnými zbraněmi na obranu proti kriminálním živlům, ale místní funkcionáři to nedovolili!
  Nebudu zdržovat dalšími citacemi, z nichž vyplývá, že Stalin byl ten, obrazně řečeno, kdo ruského mužika pozvedl z bláta a omyl mu tvář. Ano, podepisoval rozsudky smrti nad mnoha lidmi, ale zapomíná se na ty, kdo mu ty rozsudky předkládali, kdo jeho jménem týral uvězněné v gulazích. Nechápu také vůbec, jak mohou někteří lidé dávat rovnítko mezi německé vyhlazovací koncentráky a sovětské gulagy, to je také zkreslování historie...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. OK Můj hrob je hozen odpadky, ale vítr historie ho rozptýlí. I.V Stalin.
   "Stalin převzal Rusko s dřevěným rádlem a předal ho jako jadernou velmoc." W. Churchill
   Citáty Stalina, potvrzující jeho genialitu a vhled
   https://www.youtube.com/watch?v=fhkOlYpd-0I
   "Je nutné ... zkrátit pracovní den alespoň na 6 a pak na 5 hodin." Je nezbytné ..., aby členové společnosti měli dostatek volného času nezbytného pro ... komplexní vzdělávání, “- tak Stalin psal o pracovním dni v roce 1929.
   a Stalin tomu byl blízko. Nebo jen udělejte pracovní týden po dobu 4 dnů. Doslova trochu zůstalo před zavedením. Ale pak Chruščov všechno rozdrtil.
   @ Roman Halibrod Stalin vedl návštěvní deník a ukazuje, že během války pracoval téměř nepřetržitě.
   Odkaz na video „Kdo jsou Rusové?“ https://youtu.be/1jccyCbncas

   Smazat
  2. To nevíte, že se už oficiálně objevily zprávy, že koncentráky stavěl pro Němce ve východní Evropě Stalin?

   Smazat
  3. To je také ukázka "matení" historie. Právě např. onen Chruščov byl jedním z nejaktivnějších "vynašečů rozsudků" v třicátých letech. Měl vlastně štěstí, protože "včas" zmizel z vedení Moskvy na Ukrajinu, kde se mimo jiné dožadoval dalšího navýšení kvóty na popravy v rámci očisty společnosti. Tady vidíme, že ten všemocný Stalin, a jeho "klika" prohráli hlasování o represích po přijetí nové sovětské ústavy v roce 1936, kdy se kromě jiného, měly konat volby tajné, výběrové z více kandidátů. Hlasovací právo měli zhusta získat i ti, co jej dosud neměli. To vytvářelo nebezpečí pro "místní králíčky", kteří to ihned pochopili, ale na sjezdu nemohli veřejně vystoupit proti. Vystoupili po něm po stranické linii a tvrdili, že je nutné se "zbavit" nepřátel a špionů. Atmosféra byla taková, že kdyby Stalin a jeho "klika" vystoupili proti, hrozilo jim i to nejhorší. Takže museli ustoupit a jedinou "pojistkou" bylo určené množství. Na místech to samozřejmě "králíčkové" vyplnili "rychle" a vyžadovali další navýšení. Samozřejmě že si vyřizovali svoje účty se sobě nepohodlnými, mimo skutečných nepřátel. Asi nejznámější odpověď na to je odpověď Chruščovovi, kdy mu Stalin poznamenal na jeho žádost - Uklidni se hlupáku. Stalin zmaření voleb a zavedení nové ústavy "pomstil" po příchodu Beriji, který vystřídal Ježova. Teprve pak, ano až teď, se zastavily exekuce a začalo se jíti po vinících masakru, a to Berijovi a Stalinovi ve skutečnosti dávají za vinu - ostatní oběti jsou jim fuk, a tedy represí v letech 1937-8.
   K ústavě se vrátil Stalin až po válce na XIX. sjezdu VKS(b), od teď KSSS. No a za pár měsíců byl mrtev. Náhoda? Podle všeho určitě ne.

   Smazat
  4. anonym 9. května 2020 13:25
   Jestli si Stalin vedl deník mi není nic známo, ale to co máte na mysli je "obyčejný" záznam příjmů návštěvníků Stalina v jeho pracovně. To, že se dochoval je skoro "zázrak", ale užitečný.
   Ty záznamy však svědčí samozřejmě jen o tom, co se dělo na tomto místě. Ale i tak vyvrací mnoho mýtů. Pro historii je škoda, že něco podobného nebylo o jeho činnosti "venku" mimo pracovnu.

   Smazat
 15. Kauza má připravit občany ČR na konflikt s Ruskem? Co to je za blábol? Jaký konflikt má pan Fiala na mysli? Kdo jako by ten konflikt s Ruskem měl mít?
  Možná by si někteří paranoidní představitelé SPD nějaký ten konflikt s Ruskem přáli, ale bohudík mají smůlu. Nic podobného není na pořadu dne.

  OdpovědětSmazat
 16. Na SPD je dobré to, že se voliči komoušů rozdělili.

  OdpovědětSmazat
 17. Nejhorší Petříčkův den v roce. Do rána se bude modlit doma u hákenkrajce.
  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2020050911915728-petricek-uctil-pamatku-padlych-vojaku-rude-armady-a-obeti-prazskeho-povstani/

  OdpovědětSmazat
 18. Doby, kdy na Rusko platila tvrdá ruka Michaela K., jsou pryč.

  OdpovědětSmazat
 19. Každý rok 9. května se v den výročí narození Bulata Okudžavy setkávají písničkáři na Arbatu a zpívají jeho písně. Letos v den jeho nedožitých 96. narozenin je to trochu jinak – legendární autoři a písničkáři, kteří se k Bulatu Okudžavovi hlásí a zpívají jeho písně, se potkají na on-line maratonu přenášeném živě pomocí internetu. https://www.youtube.com/watch?v=z5y_TtDqXRQ

  OdpovědětSmazat
 20. Děkuji pane Radime Fialo za rozumná slova. Kéž by bylo více politiků jako jste Vy.

  OdpovědětSmazat
 21. Klíčovou událostí bylo odvezení Štěchovického archívu Američany. Sice jej vrátili, ale samozřejmě bez toho, co vlastně jedině chtěli - seznamy kolaborantů, připravené sítě špionů. Ti, kteří toto umožnili z české strany a dostali za to odměnu, by měli být označeni a vystaveni jako zrádci přímo za války.
  Po válce soudy v kompetenci ministerstva spravedlnosti pod vedením Prokopa Drtiny vynášely přinejmenším podivné a mírné, pokud to "šlo", rozsudky nad těmi, se kterými bylo nutno se vypořádat. I toto umožnilo uchovat právě sítě připravených agentů, nyní již pod velením nových pánů. A to především z CIA a BND. Tady je nutné hledat základy toho, že jsou stále mezi námi v "takovém" množství zrádci národa.
  Mimochodem. Národ je přirozená formace, která zabezpečuje potřeby obyvatel na jednom daném území, daném historicky, kulturně, zvyky a teprve později povětšinou na území daném politicky hranicemi (i uvnitř státu). Mýtus o nepřirozenosti a "promísení" národů (což se dělo vždy přirozeně v rámcích rasy) je mýtem liberálního pohledu, který má umožnit zničení povědomí o sounáležitosti lidí, aby bylo snadněji možné zabojovat území, podřídit si oblasti a zbavit se možnosti skutečně silných států, protože státy složené nedobrovolně z několika národů v historii dlouho nepřežívají. Například Němci by si měli položit otázku, v čím zájmu na jedné straně chtějí získat (a to trvá stále) "nová" území jako naši republiku a na druhé straně, proč jim do Německa nutí multikulti směs. Chtějí Německo definitivně rozlomit a zneškodnit. Kdo? Především Anglie, USA. Němci nejsou s to pochopit, že paradoxně životní prostor, aspoň ten co mají, jim dlouhodobě zajistí jen těsná, mírová, vzájemně výhodná hospodářská a kulturní spolupráce. Bohužel se asi nedožiji splnění této předpovědi, ale je to podle mne garantováno na sto procent. Pokud jsou teda Němci skutečně ti pedanti, pořádku milovní, pečliví ... Ale to je další mýtus a proto výhledově Německo bude rozděleno. Dopadne stejně, jako slovanské státy, které byly proti sobě od nepaměti štvány zvenčí, až to dosáhlo dnešního stavu,kdyby třeba nejraději Poláci ... Chorvati ... atd.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. určitě tam nechyběla rodina Kolářových !

   Smazat
 22. Ricinový olej se prodával a prodává, kde je chyba? Jako kluci jsme si dávali panáka do nádrže Jawy, aby to vonělo, jako dříve závodní stroje:)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je obrovský rozdíl mezi ricinem a ricinovým olejem. Jed ricin se vyrábí semletím semen skočce. Prášek patří mezi neprudší rostlinný jedy, na který neexistuje protijed. Asi hodinovým vařením lisovaných semen se alkaloid ricin neutralizuje a na povrchu tekutiny se utvoří povlak ricinového oleje, který je již bezpečný. Takže kolego, pokud nechceš vypadat, jako hlupák, chtělo by to, doplnit si znalosti.

   Smazat

 23. O těch zmrdech
  Kateřina Konečná
  https://www.facebook.com/konecna.k/videos/279917696374933/
  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Ajajaj-Hodne-smradlave-bahno-starosty-Kolare-Krome-Koneva-mizely-i-penize-623188

  OdpovědětSmazat
 24. Ten nadpis článku bych doplnil, že se jedná "... o tragikomické představení masmédií a některých českých politiků ..." mezi které bohužel musím zařadit i informovaného, a proto mlčícího Babiše a celou jeho stranu, včetně např. ministra za ANO Havlíčka, který se k té informaci dostal zřejmě také, protože začal náhle dělat ramena na Rusko (k 75. výročí osvobození), a proto si také musel dát sdružený kapitalistický závazek bezpodmínečně dokončit do roku 2021 rekonstrukci dálnice D1 v parametrech, které umožní přesun těžké americké vojenské techniky z Německa na východní frontu. Vypadá to, že něco zbude i pro Mošnov, bombardéry a jaderná munice, o jejich přesunu se už i v Bundestagu hovoří nahlas! Občané, konflikt reálně očekávejte už v r. 2022. Těšíte se? Asi ne, že? Ale vaši prodejní loutkoví politici a masmédia se už asi nemohou dočkat!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Havlíček bude od Stoltenberka zcela jistě pochválen :-)

   Smazat
  2. Se mi zdá 14:47, že jste ten, který neumí číst a píšete to sem opakovaně. Bylo řečeno "pokud se prokáže, tak...", tedy podmíněně a s jasně naznačenou pochybností. Cituji přibližně, přesně jsem, pravděpodobně právě vám, už argumentoval. Buď tedy jste pitomec, nebo rozeštváváte úmyslně.

   Smazat
  3. 21:38 mnoho slov, ale asi kromě vás nikdo nechápe, co chtěl básník říci, můžete nám ostatní vysvětlit, co jste to popsal?

   Smazat
 25. K tomuto není co dodat, leda tak vytesat na zeď pražské radnice: « Rusko nebude mít, a ještě nikdy neměla takové nenávistníky, závistivce, klevetníky, a dokonce zjevné nepřátele, jakými jsou ta slovanská plemena, hned jak je Rusko osvobodí a Evropa je odsouhlasí přiznat jako osvobozené ». Daná slova napsal Fjodor Michajlovič Dostojevský v dávném roce 1877, když Rusko vedlo válku s Tureckem, aby osvobodilo Bulharsko.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Slovan = slave = otrok to platilo už v dobách římského impéria. České loutky to potvrzují dodnes!!!

   Smazat
 26. Možná mimo mísu. Poslouchám Ro+ v reálu a stále více se ujišťuji, že jedni židé připravují válku a druzí Židé se jí hrozí v předtuše, že budou také oběti. Nevím, jestli se bude historie opakovat jako fraška a také nevím zda projdu sítem NR, přesto se kloním k názoru, že Židé obecně by si měli udělat pořádek ve svém etniku a mnohé ze svých řad eliminovat.
  Je to těžké, jako je těžké eliminovat naše nacisty.

  11:40 má pravdu v obraně Stalina, jsem schopen tolerovat i ideály Václavů.

  Vše tedy záleží na ideologiích a jejich realizátorů dole, tam je nejslabší článek úspěchu.

  Tam patří i Hitler a mnoho dalších, kteří se museli spolehnout na "rádce a realizátory".

  Suma sumárum?
  Každý voják na cizím území, před všeobecnou válkou je agresor i kdyby byl pozván aniž byl potvrzen referendem.

  Takže Židé zde na NR, ozvete se na ožehavé téma?
  Od centrálních odpověď nečekám.

  .


  OdpovědětSmazat
 27. Díky vám, pane Fialo. Tak by měl hovořit dnešní politik, který zná pravdu z historie a dokáže se orientovat v současné situaci. Chování a mlčení našich vrcholných politiků ke zkreslování historických faktů je skandální a ostudné. Copak si o nás asi myslí zbytek Evropy a světa, kterým ještě nestihli vymýt mozky? My, co si ještě pamatujeme vyprávění rodičů a prarodičů, jak to opravdu bylo nenecháme vtloukat dětem do hlavy nepravdy a budeme je všemi prostředky učit žít v pravdě a lásce k vlasti.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 16:27 politik, pokud se stal a má zůstat politikem, může a musí říkat jen to, aby byl zvolen a potom obstál vůči silám, které jsou mocnější než podpora, se kterou disponuje. Jak to vypadá, vám a mnohým dalším to nedošlo a zřejmě ani nedojde. Nebýt hlupáků, zlí nepořídí.

   Smazat
 28. V roce 1945 si měli vojáci RA směrem do ČSR tak akorát uplivnout a zůstat stát. 80% ztráty německých branných sil na východní frontě a tady někdo spekuluje o úloze RA. Němci si nikdy nejezdili na východní frontu odfrknout, to se o té západní říct nedá. Stejně tak má vypovídající hodnotu, jak si to Němci hasili do zajetí na západ. Oni věděli, kde se jim za jejich zločiny v podstatě nic nestane a nezmýlili se.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ti řadoví němečtí vojáci se asi přece jen "spletli". Pod velením gen. Eisehnowera měli - podle některých pramenů - v zajateckých táborech daleko vyšší úmrtnost, než by se dalo očekávat. I když vím, že z těch ruských se jich taky moc nevrátilo.

   Smazat
  2. Přesně tak. Měli nechat Protektorát Američanům a vzít si jenom Slovenský štát. Jenže nenechali a byla z toho polízanice na 40 let.

   Smazat
  3. 08:07 Je z toho polízanice na 70 let, neboť po té vaší polízanici následuje další, spojená s debilizací.

   Smazat
  4. 08:07 Jako by byl tento současný stát nezávislý, většina legislativy předána Bruselu, vedeného SRN. Naoko ovšem máme parlament, vládu a dokonce i senát. A všichni si tam mohou urvat tlapky jak "schvalují" bruselské výmysly, které NEMOHOU odmítnout. Svoboda a demokracie jak lusk.

   Smazat
 29. My máme veliké štěstí, že Koněv neviděl do budoucnosti. Kdyby viděl Prahu roku 2020, tak by se tam nehnal. Ten nevděk a výsměch ( dnes na místě sochy umístěna záchodová mísa ), by za životy jeho vojáků nestál. A navíc by se dozvěděl, že tam jeho armádu ani nepotřebovali.

  OdpovědětSmazat
 30. My, český národ jsme neměli a nemáme sebemenší důvod k jakémukoliv konfliktu s Ruskem. To jsou produkce nacistických mozků a nejen od dob Adolfa Hitlera 1933, ale už i jeho učitele, polského diktátora Pilsudského, který se svou hrdlořeznou armádou vtrhl na území vznikajícího SSSR 1920, aby tam loupil, vraždil, vypaloval vesnice a sadisticky zabíjel ženy a
  děti. Lidice? Jen drobná napodobenina toho, co dokázali Poláci po svém vpádu a okupaci území SSSR - až do konce září 1939. Tehdy se vrátilo Poláky okupované území zpět SSSR - když polská vláda po porážce nacisty během dvou týdnů zdrhla zbaběle na Balkán.
  A okupace vojsky Varšavské smlouvy 1968? Pražské jaro byl pokus o puč, řízený NATO a 21. srpna šlo o to, kdo bude rychlejší, zda Nato nebo Varšavská smlouva. Víte, že by stát byl po 21. srpnu řízen říšským protektorem, že by na úřadech seděli a rozhodovali občané SSSR, že by u nás působila ne česká, ale SSSR policie, že bychom měli "okupanty" zavedené nějaké Gestapo, že by u nás byly koncentráky řízené SSSR, kolik občanů popravili soudy SSSR u nás a byli u nás vůbec takové soudy - a měli jste svoji Kenkartu jen v azbuce? Nic takové se nekonalo, jen byla zajištěna západní hranice zemí Varšavské smlouvy, o jejíž propustnost pro vojska NATO tehdy šlo v prvé řadě! Za to, že přes četná varování a jednání všech představitelů Varšavské smlouvy s Dubčekem a spol. pučisté táhli ČR do NATO a jen se divím, že tato jejich vlastizrada nebyla nikdy po právu potrestána. Tuto ostudnou kapitolu českých dějin jsme si mohli skutečně odpustit. Ale stalo se, že jsme v čele státu měli zrádce, stejně jako v r. 1989/1990. Lidský odpad, špína, kulisáci lidských stvůr,kteříza trochu potlesku od neonacistů Západu zaprodali ČSR! DNES HOPSÁME VE SLUŽZBÁCH VÁLEČNÝCH ŠTVÁČŮ A ZLOČINCŮ A SNAŽÍME SE PŘEDSTIHNOUT V ANTIHUMANITĚ VŠE, CO KDYSI DOKÁZAL HITLER A JEHO IDEOLOGIE. TOU UŽ JE BRUSEL A HEXAGON DOKONALE PROSÁKLÝ, TAK HRRR NA RUSA, DRANG NACH OSTEN, SEN NATO. VÁLKY A HROMADY MRTVÝCH, VIDÍTE TY JISKŘÍCÍ OČI NADŠENÝCH HRDLOŘEZŮ SOUČASNOSTI? I VY TOMU FAMDÍTE!!!?

  OdpovědětSmazat
 31. To zkreslování není zdaleka jen to, co máme teď tady po třicet let, ale táhne se po celém světě a prakticky ve všech oblastech lidské činnosti.
  Ano je hrozné, když zkreslujeme kdo nás osvobodil.
  Ano je hrozné, když země lžou oficiálně o své minulosti.
  Ano je odporné, když ten kdo je viníkem se snaží stát jen obětí, jako v případě s Německem.
  Ano je hrozné, když nám lžou o celé historii.
  Ano je na zvracení, když naše společnosti různých národů a států, rozvrací morálně a psychicky.
  A je také hnusný podraz, když nám lžou o našem zdraví a možnostech přirozené léčby nemocí. Myslíte, že zákaz uvádění léčivých účinků u "přírodních" čajů byl náhodný?
  Ale největším zločinem proti lidstvu je to, že to vše dělají naprosto vědomě a pouze v zájmu svých příjmů. Nic míň, nic víc.
  Na jedné straně "vítězové" z Německé EU přepisují historii, na další nám kradou naše děti a vnuky a snaží se je od nás oddělit jakýmkoli způsobem. Neváhají křičet o tom, že za krize můžou obyčejní lidé tím že se zadlužují, ale v podstatě nemohou ani říct jak. Protože oni se "zadlužují" na náš účet a mají z toho jen zisk a ještě jim ty "ztráty" zaplatíme v podstatě znovu.
  My, jako obyčejní občané, musíme pochopit, že všechno je provázáno a že to, co samo o sobě vypadá jako "nevinná" hra je ve skutečnosti jen částečka celku.

  Pro větší informovanost i v souvislosti s aktuálním virem, když už třeba někdo nechce věřit jiným zdrojům, než původně "správným":
  https://lbry.tv/@otevrisvoumysl:7/plandemic-skryt-agenda-za-covid-19:e

  OdpovědětSmazat
 32. Dnes jsem se vypravil uctít památku osvoboditelů.

  Takhle to tam vypadalo:

  https://synodesQc.cz.quickconnect.to/blog/#param=id_2

  OdpovědětSmazat
 33. https://www.arfa.cz/reportaz-konev-se-vratil-a-uz-nikdy-neodejde-vlastenci-si-pripomneli-75-vyroci-konce-valky-a-zalozili-poutni-misto-pod-okny-rusofobniho-starosty-osvobodil-nato-vietnam-uchvatne-video-stihack/#.XrbC3kQza70

  OdpovědětSmazat
 34. Po dnešním shlédnutí dílu "Hledání ztraceného času", musím konstatovat, že soudruh primátor Hřib je totální VŮL a překrucovač dějin Prahy!!! Doporučuji se na dnešní díl podívat a udělat si obrázek o posledních dnech Pražského povstání!!! Soudruh Hřib by si to měl denně pouštět místo večerníčku!!! Je tam vše, američtí vyjednávači v Bartolomějské, Vlasovci atd.
  A hlavně ta "osvobozená Praha", do které přijela RA!:-)))
  SATANE ODSTUP, takové selhání se netrpí!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. mám sílící podezření, že celá ta pirátská strana se skládá z podobných debílků, kteří se sice snaží přitáhnout a ovlivnit mladou generaci, ale ve skutečnosti je to pěkná sebranka, ve vedení této strany probíhá soutěž o zrůdičku číslo jedna, i když momentálně mediálně vede Hřib

   Smazat
 35. Zde ten zmiňovaný díl HZČ: https://www.youtube.com/watch?v=gyqFIqWGFpE

  OdpovědětSmazat
 36. Anonymní9. května 2020 17:45

  V roce 1945 si měli vojáci RA směrem do ČSR tak akorát uplivnout a zůstat stát. 80% ztráty německých branných sil na východní frontě a tady někdo spekuluje o úloze RA. Němci si nikdy nejezdili na východní frontu odfrknout, to se o té západní říct nedá. Stejně tak má vypovídající hodnotu, jak si to Němci hasili do zajetí na západ. Oni věděli, kde se jim za jejich zločiny v podstatě nic nestane a nezmýlili se.


  P.S. souhlas, měli zastavit na hranicích Slovenského štátu a ponechat geniálnímu astatečnmému českému národu, aby světu ukázal, jak by se statečně rval. Jak říkám dávno, nevděk světem vládne a škoda tak jednoho ruského života položeného za český národ. Slovenský štát prohrál u Stalingradu a Poláky bych také nechal napospas .

  OdpovědětSmazat
 37. 11:39..Pirátská strana je novodobá alternativa "hitler jugend" s hippies nátěrem ...a fašistickou rusofobní ideologií..!

  OdpovědětSmazat
 38. Kdyby nebyla Rudá armáda kousek od Prahy, ale ještě někde na Ukrajině...tak Praha dopadla jako Varšava a babičky a dědové Kolářů, Satanů, Novotnejch a bohužel i dalších...by si určitě užili/pokud by vůbec přežili/ nezapomenutelné zážitky při osvobozování Vlasovci..Franta z Prahy

  OdpovědětSmazat
 39. https://www.prvnizpravy.cz/zpravy/politika/rasismus-v-armade-usa-cernosi-meli-v-plzni-po-valce-zvlastni-tabor-3/

  jak se bojuje o planetu Zemi, zuří, přichází něco obrovského. https://benjaminfulford.net/
  USA provozují obrovský gulag vězeňské práce. https://www.mystateline.com/news/local-news/illinois-releases-146-sex-offenders-including-3-sexually-dangerous-persons-convicted-in-winnebago-ogle-counties/

  OdpovědětSmazat
 40. Celá akce tří zástupců pravicových opozičních stran (nadutec Hřib - Piráti, slizoun Kolář - TOP 09, obecní blb Novotný - ODS) má podle mě bližší cíl, než je příprava na konflikt s Ruskem. Jejím cílem je znemožnit v budoucnu podobnou akci, jakou byl boj české veřejnosti proti americké radarové základně v Brdech.

  Místopředseda ODS Vondra už prořekl záměr stavět novou základnu na Ostravsku. Akce pražské trojky má už dopředu z každého odpůrce tohoto záměru udělat přítele vraždících agentů Ruska, které si nechce přiznat, že zavinilo 2. světovou válku.

  Jde o takový český "Majdan," v němž ukrajinského Banderu nahrazují vlasovci a který je nejspíše řízen americkými tajnými službami.

  OdpovědětSmazat
 41. 11:04...absolutní souhlas ..fašouři NO PASARÁN !

  OdpovědětSmazat
 42. Velice mne překvapilo prohlášení nového ministra zahraničí SR, který po působení v USA jako velvyslanec, se vrátil domů ve funkci ministra zahraničí. Očekával jsem, že bude lokajem USA a Slovensko bude směřovat tím směrem. Mile mne ovšem překvapil svým prohlášením, které bylo citováno na internetových stránkách. Nebudu jej asi citovat přesně, ale v podstatě vyhlásil: Bude podporovat všechny opatření a návrhy OSN (tedy nikoliv USA či NATO)které budou směřovat k mírové spolupráci všech národů světa. Tedy žádná podpora agresivní politice USA či NATO a příprava války proti Rusku a Číně. Bohužel v deklaraci nové slovenské vlády se tento vynikající názor neobjevil. Tam se objevil opak, poslouchat kazisvěty USA a Nato, včetně EU. Pak se nelze divit, že žijeme v době vymknuté z kloubů směřující k válečnému konfliktu s Ruskem a Čínou.

  OdpovědětSmazat
 43. Šavličky, pfederpusche osedlejte bělouše a vzhůru na nepřítele. My máme ocelový ptáky...

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.