Reklama

úterý 19. května 2020

Stanislav Novotný: Babiš dostal dopis od Ligy mládeže Pskovské oblasti

Stanislav Novotný, předseda
Asociace nezávislých médií
Stanislav Novotný a -rp-
19. 5. 2020  PrvníZprávy
Předseda rady Ligy mládeže Pskovské oblasti Konstantin Bělov poslal 16. 4. 2020 starostovi Prahy 6 Ondřeji Kolářovi dopis. V něm ho vyzval ke spolupráci a vyjadřil zájem o pomník maršála Ivana Stěpanoviče Koněva.Navrhl, aby sochu starosta předal do péče ruské občanské organizace s tím, že tato uhradí veškeré náklady na její dopravu a jiné služby. Bělov Kolářovi návrh zaslal opakovaně, a to 23. dubna a prostřednictvím českého velvyslance v Rusku ještě 29. dubna. Ani na jeden dopis starosta Prahy 6 nereagoval.

Liga mládeže Kolářovi: Dejte nám sochu Koněva, vše uhradíme!

14. května 2020 proto předseda Ligy oslovil předsedu vlády Andreje Babiše. Ptá se jej, zda se nemohou zhoršit vztahy mezi Ruskou federací a Českou republikou např. v oblasti obchodní, kulturní či turistice poté, co místní starosta populisticky odstranil Koněvův pomník.

Dále chce Konstantin Bělov vědět, jaký osud čeká demontovaný památník věnovaný Ivanu Koněvovi. Oficiální česká strana odmítá předat památník Rusku s odůvodněním, že se jedná o vlastnictví obce. A i když ministerstvo zahraničí dalo koncem dubna najevo ochotu k jednání o předání pomníku Rusku, panují nejasnosti o konkrétních krocích, jež budou následovat po tomto vyhlášení.

Bělov v dopise premiérovi konstatuje, že starosta Kolář se vyhýbá dialogu a že o tomto jeho podivném chování referovala i česká média. V závěru zdůrazňuje, že pokud české úřady nemohou předat památník do Ruska oficiální cestou, lze problém vyřešit jednáním mezi ruskou občanskou organizací a obcí.

Dopis předsedovi vlády Andreji Babišovi18 komentářů :

 1. Pane Novotný, provokovat, provokovat, provokovat! To by v tom byl čert aby se z těch Rusů neudělali gauneři, kteří zasluhují ztrestat. Vojevůdci a generálové tu jsou. Novotný, Hřib, Kolář, Langšádlová, Pavel zvaný Český hrdina Vlasov...No já si kvůli nim hubu rozbít nenechám...!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jo bude z nich první Strafbataillon který bude prošlapávat Ruská minová pole.

   Smazat
 2. Ti Rusové, zřejmě mají utkvělou představu, že se s triem Kolář, Hřib nebo Novotný nechá jednat. Dá, s násadou od krumpáče v ruce.

  OdpovědětSmazat
 3. Vypsaly už naše sázkové kanceláře kurs na odpověď našeho premiéra na dopis Ligy mládeže Pskovské oblasti? Odepíše či neodepíše - bude mít k problému i dále "zastrčenou hlavu v písku jako pštros"?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kdyby situace nebyla vážná, tak mi to připomíná zdravice zasílané vládě od pionýrských organizací.

   Smazat
 4. To by byl čert v tom aby nám snad Rusko zmodernizovalo naše JE!
  To je to oč tu běží, a proto špinit špinit a špinit

  OdpovědětSmazat
 5. http://v4novaevropa.cz/kontaktni-sledovaci-skupina-zalozena-sorosem-a-billem-gatesem-ma-na-palube-chelsea-clintonovou/

  BIS je filialka CIA a ostatnich 15 tajnych sluzeb USA .
  BIS je jima ukolovana, Koudelka dostava metaly za sve sluzby. CSSD nepatri do vlady kvuli par procentum nema mandat na ovladani vnitra justice a policie a na vedeni dulezitych ministerstev. Vule volicu neni respektovana pane Babisi

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale naopak, Koláře, Hřiba, Novotného, Piráty atd., to zvolili voliči. Co všechno ještě by měl řešit Babiš? Ale mám pro vás dobrou zprávu. Jestli "chvilkaři" seženou dostatek lidí, tak to teprve bude mazec a nebude to žádná škoda, proč by hlupáci měli mít vlastní stát a lidi budou civět jako voliči ČSSD na Bakalu.

   Smazat
  2. Anonymní19. května 2020 12:17
   Babiš je předseda vlády, takže by měl vyjádřit postoj vlády k této události, která může mít dopad na naše mezinárodní vztahy. Neměl by dělat mrtvého brouka, neboť to vytváří dojem, že je tam jenom do počtu a politika že se vytváří jinde. P.K.

   Smazat
 6. Mám proti akci primátora Koláře, mnoho námitek. Od ryze morálních,které asi nepochopí (urážka všech hrdinů co položili životy), přes sice pro mne hloupé, ale pro něj pochopitelné (cena odstranění, převozu a uskladnění sochy navíc navýšená o platy pracovníků magistrátu, kteří akci věnovali svou pracovní dobu), poslední s nadějí o porozumění je znevážení principů demokracie. Pan primátor Prahy 6, sám v rozhlase uvedl, že městská rada odstranění odhlasovala, jako reakci na petici obyvatel. Tak to je vcajku, ale jak sám uvedl podepsaných bylo cca 3000 ,a teď příjde ten úlet, občanů Prahy 6 bylo 100. No tleskat zrovna nemusíte. To si nechávám pro sebe otázku kdo byl byl majitelem pomníku. Určitě tato hurá akce byla buď naivní a nepočítala s logickým protestem Ruska, nebo byla záměrná což je horší. V každém případě je to ostuda.

  OdpovědětSmazat
 7. „Česko je americká kolonie.“ KSČM varuje před návratem fašismu:

  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2020051911961978-cesko-je-americka-kolonie-kscm-varuje-pred-navratem-fasismu/

  OdpovědětSmazat
 8. No ona je celkem klika v tom, že kromě Rusů ty JE umí jen Japonci; těm to však vyděrači odpálili formou umělé tsunami...

  OdpovědětSmazat
 9. Jenom že ten Kolář jak je členem toho Kurvatoria, azbuku nezná a nemůže si dopis přečíst. A i kdyby nakonec chápal, tak jako opopolitruk musí jednat podle not diktatury kapitálu a proti českému národu. Víte jakou dělá tím radost nacistům v celé EU a pražské kurvakavárně a jak tím zadarmo přispívá k nenávisti mezi národy, mezi občany a věřícími, a to se holenkové platí. Jen aby nepřišla světová revoluce, která by pak provětrala ty stuchliny zbylé po Hitlerovi. Tedy "Prag ist kaput durch Regnen". Nebo Čaput? Richtig ist es "durch Idioten".

  OdpovědětSmazat
 10. Pokud se socha nakonec objeví v Rusku, bude v nejlepších rukách. To je pravda. Ale pro nás to bude porážka. Ne od Rusů, ale od fašistů ! A náš ministr vykonavatel už na té porážce pracuje.

  OdpovědětSmazat
 11. Když to tak člověk sleduje, ještě štěstí, že máme debil blok zkrachovalých politiků se svým výkvětem v senátu. Jinak by byla nuda. Když jsou k řešení témata, kde je potřeba inteligence, tak debil blok zaleze, ale najednou prozří, že je na vedlejší koleji a tak spustí. Najednou je čínský dopis, do toho ricinový špion, završeno útokem na Filipa za to, že otevřel pandořinu skříňku ohledně chování našich slavných legií v Rusku. To jsou bomby, které nakonec vždy vybouchnou v rukách čučkařů, protože takové slátaniny dokáží jen trapní amatéři. Záložák.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jistě, že legie a byly nejen v Rusku, měly i pozitivní význam. Ale jejich výboje proti rodícímu se SSSR musel tlumit docela imperativně sám Masaryk. Naděje Západu, že legie pomohou devastaci a vykradení Ruska splaskly - ne docela, byl ukraden ruský zlatý poklad a z něho byla pak založena u nás za 1. republiky Legiobanka. Jo z nakradeného se žije. Ale víte, že zdaleka ne všichni legionáři byli raubíři a tak nátlak, aby bojovali proti SSSR ztroskotal vzpourou jednotky, které velel jistý Švec, (od kdy plukovník neví, ale za života ne). Ten nezvládl velení, jednotka se postavila na stranu ruského lidu a tak spáchal sebevraždu, neb "selhal". Také víme, že Hašek byl rudým komisařem a mnoho dalších se přidalo v Rusku na stranu občanů a proti carskému despotismu i vpádu intervenčních armád Británie, Francie, Japonska, Polska.... Ale všichni vzdor rozpadající se struktuře Ruska dostali výprask. Není ani nezajímavá úloha jednotek s Čechy, Poláky, Rakušany, které po skončené bojů na ruské frontě po VŘSR působili jako okupantské jednotky. To se to také kradlo a co všechno si vojáci pak dovezli domů!!! U nás vzniklo tehdy ČSR, ale dobové dopisy a záznamy vypráví, že to příliš často nebyli hrdinové, ale jen obyčejní lapkové (to jsem napsal moc slušně! Také k připomenutí, že se podobně chovala u nás i Rudá a USA armáda na konci 2. světové války.)

   Smazat
  2. Anonymní20. května 2020 11:38
   Chtěl bych udělat malou poznámku k těm „lapkům“. Za války se dějí zvěrstva, která by v době míru neprošla. Proto bych viděl jako zločin, vyhlášení války a ne sebezáchovné chování lidí/vojáků v tom mlýnku.
   Ti naši legionáři snad měli příkaz, nezasahovat do ruské občanské války. Jenom se hleděli se zdravou kůží, z toho Ruska nějak dostat. Pokud se nějak namočili do transportu zlatého pokladu, tak nejspíš v zájmu britských tajných služeb a vůbec Británie. I to mohlo mít váhu, při uznání nezávislého Československa, západními velmocemi. P.K.

   Smazat
 12. Muzeum 20. století není nic jiného než kabaret pro zesměšnění minulosti. Starat se o to muzeum má JUDr. Marvanová, která má děti s náhodně sehnanými chlapy včetně nějakého Cibulky, kterému také podržela. Kolegu z podniku, kde jsem pracoval, Cibulka zabil.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.