Reklama

pondělí 4. května 2020

Stealth Rambo vítězně prchá


Martin Koller
4. 5. 2020
Poslední měsíce české mezinárodní politiky bychom mohli, a to bez velké nadsázky, nazvat kombinací bezuzdného podlézání německé EU a cizáckým firmám, spojené s ubohou, lokajsky přisprostlou protiruskou mediální propagandou na zahraniční objednávku. Naše svoboda a nezávislost po třiceti letech v přímém přenosu. Ricinová komedie je dokladem úrovně české zahraniční politiky, vedené ministrem zahraničních zájmů Petříčkem, jestliže vyzývá Rusko, aby se neodvažovalo napadat Hřiba, Koláře a Novotného, idoly, téměř falické, současného propagandistického tažení proti Rusku. 


Lokajským maločecháčkům nedochází, že partnery a objekty zájmu Ruska jsou velmoci, nikoli kolonie vedené slouhy. Záměna lva v českém znaku za hlavu vousatého kašpara s rolničkami, koukajícího z německého zadku, nám hrozí zcela reálně. Naštěstí nemáme společnou hranici s Ruskem a na ní nějaké studio ČT, které by mohli přepadnout „ruští“ agenti a vyhlásit nám válku.

Je ilustrativní, že Babiš se ke komediím s odstraněním sochy Koněva, stavění památníku příslušníkům SS ROA v Řeporyjích, ani agentům s teplou vodou, ricinem a podobným propagandistickým akcím nevyjádřil. Na to má svoje slouhy na špinavou práci z ANO, ČSSD, Aspen Institutu, případně z takzvaných opozičních stran, takže může vypadat téměř jako nestranný vlastenec. Tak se dělá politika pro české voliče. Cizáky dosazený guvernér v kolonii, jeho slouhové oficiální, slouhové hrající nepřátele a hlupáci, kteří tomu věří.

Většina z nás pravděpodobně viděla seriál o říši pohádek, zlém Rumburakovi a Dádě, pardon Xenii, rozdávající úsměvy a natřásající vnady v souboji dobra se zlem. Dokonce i tuto fantazii předčil svojí komedií starosta Prahy 6 Kolář, člen Aspen Institutu. Jen vyvstává otázka, zda hraje Mekotu, či Blekotu. Nelze přehlédnout, že mu v posledním zviditelnění vydatně napomohl mediální euromarxistický aktivista Kundra, oplývající fantazií více, než bujnou, a zároveň kolega z Aspen Institutu Allbrightové. Kolář se rozhodl stát demokratickým mediálním hrdinou, nebo spíš sehrát komedii. Podporuje ho otec dříve profesionální diplomat, vzhledem k věku, kdysi pravděpodobně člen Svazu československo-sovětského přátelství. Zato děd byl, podle dosažitelných informací, poskokem Němců v době okupace, neboli kolaborantem. Odtud možná pochází starostovo nadšené podlézání Němcům. Vícegenerační seriál o vzorech vlastenectví a pevné morálky za každého režimu.

V tom Kolář zcela určitě předstihl mnohé konkurenty o mnoho délek. Předvedl se především přisprostlou ubohostí, tedy odstraněním sochy osvoboditele Prahy a reprezentanta protinacistické druhoválečné koalice maršála Koněva, nositele mnoha českých, britských, amerických a francouzských vyznamenání. Určitě dostal za boj o přepisování české historie podle německých not velkou jedničku s hvězdičkou z Berlína i Bruselu, čímž předstihl i Novotného z Řeporují, pravděpodobně utajovaného člena Aspen iInstitutu (Pavel P. Novotný bez fotky). Nicméně, s výjimkou voličů v Praze 6 a pražské havlérky, dostal Kolář spíš nedostatečnou, bez ohledu na mohutnou reklamu, vedenou především v ČT i další podporu. Protože nenásledovalo patřičné davové protiruské nadšení a masové oslavy Kolářova hrdinství, naopak mnozí občané jeho akci odsuzují, kritizují, případně mu po zásluze nadávají za evidentní protinárodní podlézání cizákům, rozhodl se zachránit mediální komedií ve stylu různých utiskovaných menšin. Stal se obětí, ne-li přímo mučedníkem, nikoli českého rasismu a xenofóbie, ale ruské a komunistické nenávisti, možná i předsudečné. V šaškárně mu vydatně pomáhá jeho otec, ale především zmíněný Kundra. Tatík zaměstnaný u americké advokátní firmy spustil nářek, že jeho statečný syn, bojující proti Rusku je ohrožován na životě. Přitom na něj nikdo ani neplivl. Škoda sliny. Z vedení TOP 09 odešel Kalousek a je to samá ostuda. Následně Kundra objevil ruského diplomata, jenž převážel ve svém kufříku dvě ampule ricinu, což je prudký jed. Nad Kundrovými schopnostmi by zbledl závistí i Sherlok Holmes. Kundra geniálně vydedukoval, že Putinovi agenti chtějí zavraždit novodobého hrdinu Koláře, a to osvědčeným ricinem. Kundra patrně považuje ruské tajné služby za úplné blby, kteří donekonečna opakují známé schéma a poté hrdinsky vítězí, snad jako naše BIS, nanejvýš propagandistickými žvásty.

A zde se dostáváme do Kundrovy říše pohádek, kterou tvoří nejen ricinový agent. Jak Kundra zjistil, že přiletěl nějaký ruský diplomat? Seznamy cestujících letadel, jsou utajené. Jak zjistil, že vezl dvě ampule? Rentgenové oči, měl pouze americký superman, pubertální vzor Vojtěcha, Babišova kdákajícího televizního Kena, člena Apen Institutu. Jak Kundra zjistil, že v ampulích je ricin? Že by mu diplomat poskytl ochutnávku? Kundra bájí, jako by požil ochutnávku projímavého ricinového oleje. Ta by mu bleskově provětrala nejen trávicí trakt, ale rovněž mozek produkující stupidní propagandu na úrovni Dušana Jasánka v padesátých letech. Spektrografický rozbor přes stěnu kufříku a obsahu ampulí, pokud nějaké existují, není technicky možný, obzvláště s vybavením a odborníky u rámů na pražském letišti. Můžeme tedy konstatovat, že se jedná s velkou pravděpodobností o výmysl, ne-li záměrnou lež, takovou demokratickou pohádku na objednávku. Nelze se divit, jestliže jeden ze dvou hlavních pilířů německé euromarxistické EU je lež a druhý korupce.

Kundra každopádně statečně vyrobil pronásledovaného hrdinu, doslova českého Ramba. K tomu se akčně připojil ministr vnitra Hamáček, rovněž člen Aspen Institutu. Hamáčkova policie skrývá Koláře na neznámém místě, přestože ho ohrožují nanejvýš Kundrovy fantazie a tatíkovy komedie, šířené na objednávku euromarxistickými médii pražské havlérky. Možná by bylo přínosné, aby Kolář odstoupil z pozice starosty, kterou nemůže dlouhodobě vykonávat a postoupil ji někomu, kdo se nezabývá politickým komediantstvím, nepředvádí se plnými kalhotami a soustřeďuje se na práci ve prospěch spoluobčanů, nikoli posluhování cizákům.

Situace kolem Koláře začíná připomínat svojí úrovní rumunské akční filmy ze šedesátých let, kde nebezpečný gangster Bučudliga kradl družstevní slepice a dopadl ho uvědomělý komisař Roman studující po večerech moudra Nikolu Čeaušesku. Případně americké komiksy ze stejného období, kdy vnadná ruská agentka v bikinách létá na ochočeném drakovi a pálí po mírumilovných amerických demokratech laserovou pistolí. Nebo modernějšího amerického supermana, svalnatého, leč evidentně mentálně opožděného Ramba, který s výkřiky éé, trr, bum poráží sám v Afghánistánu celou sovětskou armádu a zachraňuje s lukem na koni americkou civilizaci a evropské hodnoty pro afghánské islámské narkobarony. Téměř stejný hrdina, jako Petr Pavel, člen Aspen Institutu, který se naučil poslouchat rozkazy v angličtině a pochopil, že Němec je pán, takže touží po prezidentském postu. Dopracoval to při posluhování cizákům tak daleko, že důstojnická uniforma, obvykle symbol nezávislého státu, se v jeho případě stala spíš lokajskou livrejí. Vzhledem k svému podlézavému propagandistickému lokajství, přestává Pavel působit nejen jako voják, ale i jako chlap. Než dojde k volbám, bude jako Čaputová, kterou lze hodnotit nanejvýš podle jejího kadeřníka, krejčího a vizážisty.

Nicméně, hrdinů štvoucích proti Rusku a volajících do války je stále víc a nejen takových. Každá komedie dobrá k udržení koryta. Nedávno nám Seznam prezentoval Hamáčka jako bojovníka proti EU. Dokonce předvedli s králem slouhů Teličkou komediální spor na sociální síti. Hamáček se hrdinsky zdržel hlasování o vystoupení z EU. Mohl to udělat v klidu, protože slouhovské protinárodní partaje pražské havlérky měly dostatek hlasů, aby tento rozumný návrh zamítly. Naše sněmovna připomíná ve vztahu k EU předlistopadové doby, kdy 99 % voličů a 100% poslanců (včetně poslanců ČS strany lidové a ČS strany socialistické) hlasovalo pro vedoucí úlohu KSČ lásku se Sovětským svazem na věčné časy. Komedie fungují i dnes, evidentně ještě lépe. A hle, ubohý socialistický slouha cizáků Hamáček jako vlastenecký hrdina, snadno a rychle. Stejně, jako se Chramostová stala ze zapálené soudružky morální bojovnicí proti komunismu. Stačí jen správná porce drzosti, propagandy a šaškárny v euromarxistických médiích. Hybridní mediální válka proti národu v přímém přenosu.

Nejhorší na současných komediích je, že plní úlohu nenávistné propagandy zaměřené proti Rusku a Číně. Cílem je především vytvoření nenávistného myšlení v české společnosti proti Rusku a tím posílení podpory další kolonizace Německem a ochoty jít do jaderné války v Evropě. Někdo bude muset zaplatit následky coronaviru a pokračovat v udržování německé vysoké životní úrovně. Někdo musí být ochoten bezmyšlenkovitě táhnout na Rusko do války, aby se ušetřily vzácné německé životy pro islamizaci, afrikanizaci a dozor k koloniích.

Nelze se zbavit dojmu, že komedie, pardon, hrdinný boj trojice českých, či spíše německých euro-demokratů a euromarxistických Rambů Hřiba, Koláře a Novotného proti údajným ruským a čínským agresorům, bude pokračovat, možná se nepostradatelnou duševní a morální podporou Kundry, dalšího tvůrce jediné a vzorové europravdy. Mohl by se dopracovat úrovně akční pohádky pro potřeby ČT na téma neviditelný Stealth Rambo Kolář. Například, s trochou nadsázky: hrdina Kolář prchá před ricinem, maskovaný za starostu Řeporyjí puntíkovými trenkami, rouškou a vojenskou čepicí z bazaru. Pohybuje se jako Rambo nenápadnými přískoky mezi odpadovými kontejnery noční Prahou pod přímou ochranou Útvaru rychlého nasazení (URNA) PČR, vzdálenou ochranou BIS a sledován štábem ČT v přímém přenosu. Jednotka psovodů odstraňuje vše, po čem by mohl uklouznout. Palebnou podporu zajišťují posledních dva pojízdných tanků naší armády, vypůjčené z muzea a prapor výsadkářů. Těm bude velet generál ve výslužbě Pavel v zelených bikinách, mimořádně povýšený Merkelovou na polního maršála Bundeswehru, dovedně maskovaný oholením vousu (aby konečně vypadal jako voják) a zároveň nasazením celohlavové kukly v duhových barvách, která oholení prohnaně zakryje.

Funkci Kolářova osobního tělesného strážce převezme vrchní komisař Jakub Janda z Hamáčkova ministerstva vnitra, maskovaný růžovými tangy, nalepeným plnovousem a vyzbrojený toxickými větry starosty Řeporyjí. Na podpůrnou demonstraci proti ruskému ricinu nastoupí novodobí svazáci z milionu chvilek za školou, všichni maskovaní jako Stealth Rambo-Kolář. Po dobu ochrany neohroženě skrytého hrdiny se bude s cílem zmatení ruských agentů konat každý den Prague Pride za peníze uvolněné ministerstvem financí. Čínští agenti v nenápadných rýžových slamácích a hedvábných pláštích s meči, stejně jako nenápadní ruští agenti v černých oblecích a kloboucích brežněvovského stylu, vybavení nezbytnými černými brýlemi a kanystry s ricinem, budou bezradně pobíhat po Praze a hledat dovedně maskované hrdiny. V Praze plné šaškovských hrdinů, evropských hodnot a českých mediálních komedií se zcela ztratí při řešení otázky, zda a kdo je Stealth Kolář, či ten Kundra, ta Kundra, nebo to Kundra.

V devadesátých letech, za vlády krále amatérských dramatiků, jsme se zviditelnili politickou stranou s názvem Nezávislá erotická iniciativa a pobavili celou Evropu. Nelze se zbavit dojmu, že politické šaškárny jsou nekončící formou české polistopadové demokracie. Jsem zvědav, jak se režiséři z primitivní ricinové komedie dostanou, či přímo vykecají. Nicméně, nelze přehlédnout, že mediální manipulátoři u nás obvykle používají taktiku: „čím hůře, tím lépe,“ například „více Evropy, více afroislámských migrantů“ případně vycházejí z předpokladu, že lži není nikdy dost, zvláště té dlouze a účelově opakované.

Na druhé straně nelze vyloučit ani možnost, že se jedná o podvržený vtip ze strany ruských tajných služeb, které se královsky baví nad tím, jak jim hejlové z BIS, Kundra, česká média a někteří politici skáčou na špek a bojují s nějakým diplomatickým kurýrem, který nic nebezpečného nevezl. Ona je na místě logická otázka, co by Rusko získalo likvidací nějakého z řady českých kašparů, který má plno konkurentů, třesoucích se na to, aby ho nahradit, rychle a levně. Kdo by měl z nějakého mrtvého, například Koláře, větší užitek? Rusko, nebo ti, kteří vyvolávají protiruskou válečnou psychózu? Je to jako s tím letadlem nad Ukrajinou. Kdo z toho má prospěch, se ptali už staří Římané. Kolář by se měl zamyslet nad tím, že pravdivost jeho komedie by mohla zvýšit jeho nehoda. V závěrečném dějství může mít pro režiséry podstatně vyšší propagandistickou hodnotu jako mrtvý, než živý, takže z komedie by mohla být tragédie.

65 komentářů :

 1. Kolář už nikdy nebude žít v pohodě , urážku 27 milionů sovětských obětí 2.sv. války mu Rusové nikdy neodpustí a bude stále na mušce !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale houby. Zařadí se do plejády person, na které bude vystavený zatykač a kašlou na něj. To, že se Rusko zaobíralo nějakými lokálními politiky, především Kolářem a Hřibem, kteří strhávají jeden památník za druhým, je důrazné varování České republice jako takové, protože to neřeší. A pak taky jako vyhlídka do budoucnosti, jelikož oba se mohou klidně v budoucnu stát vlivnými politiky na české scéně. Na Novotného v tomto ohledu evidentně hodili bobek, protože její vyhlídky nejsou valné.

   Smazat
  2. dobře mu tak

   Smazat
  3. Nebude na žádné mušce, snad jen nějakého místního blba, odkojeného US seriály. Po zbytek života ale bude u myslících lidí spolu s Hřibem za pitomce. Novotný? Novotný je dlemého zločinec, propagující válečné zločince. To mu izraelští neodpustí. Odstranění sochy Koněva a adorace nacismu, SS a ROA prospívá Rusku a Putinovi - nemusí nic vymýšlet, stačilo jen toho kašpara pustit do ruské televize a náležitě dostat do povědomí lidí v Rusku odstranění té sochy. Oni už si rozumný názor udělají sami. On si možná někdo vzpoemen an Ivetu Bartošovou a vyjádření Novotného k tomu a vystaví mu účet. Kavárenská lůza v akci - jen smrad po nich zůstane.

   Smazat
  4. Dnes poslal starosta Kolář, vnuk gestapáka Otto Koláře (nar. 17.5.1908 dle www.ustrcr.cz) stížnost „německé“ Evropské komisi na Rusko.

   Smazat
  5. Rusové na české prdochy z Prahy serou zvysoka ...
   Ví že kromě plynu aropy budou brzy potřebovat obilí jako tomu bylo za sucha 1947 ....

   Smazat
  6. Kolář nebude Rusko zajímat. Je pod rozlišovací úroveň velmoci. Zajímat by však mohl některou ze zpravodajských služeb spojeneckých zemí podobně, jako nebohý Skripal. Tyto složky totiž občas potřebují mrtvé hrdiny, zavražděné jakoby Ruskem, aby bylo po kom pojmenovávat naše náměstí. A klidně by neměli spát ani zastupitelé Prahy 6, kteří se do celé maškarády aktivně zapojili. Ani oni nejsou úplně vyřazeni ze hry o zesnulého hrdinu.

   Smazat
 2. Jedno mi nejde do hlavy! Naše veledůležitá země podle BIS je prolezlá od sklepa po půdu ruskými a čínskými špiony, tedy též většinou vycvičenými vrahouny. A na zmetky Hřiba, Novotného, Koláře si ještě pozvou specialistu, nějakého ruského Galapetra s houslovým futrálem, který tam nemá rozebraný samopal ale projímadlo? Navíc tito ruští specialisté nebyli ani schopni zlikvidovat obojetného agenta v Anglii. Teď je taky chudák někde zavřenej, ne proto, že by se tam báli o jeho život, ale aby nepindal někde nebo neprodal třetímu státu nějaké informace co získal svou špionážní činností u Angličanů ve prospěch Rusů(On tam stejně zhyne po nějaké nehodě). Jako občanovi této země je mi úplně jedno co s těmi zrádci a zemskými škůdci bude, jestli se po ricinu po.erou nabo pozvrací. Opovrhuji jimi i těmi, kteří je obhajují. Prostě hnus velebnosti M.R.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 14.00 - agenti BIS jsou "měkůni" protože na nikoho neukázali a ani nemohou. Nic neví jen Koudelka plácá nesmysly.

   Smazat
 3. Je potřebné si uvědomit, že strach o život českých "vlastenců" z Prahy je opodstatněný. Co když si je někdo vyhlédl, jako dobrý subjekt zpravodajských hrátek, aby se ukázalo, jak je Putin zákeřný. Vždyť i Skripalům se asi nedaří dobře!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V tom to právě je. Tito navedení poturčenci nebudou mít dlouho klid. Protože nikoli Rusové, ale spíš jejich nepřátelé je můžou sejmout. A ta možnost není úplně teoretická.

   Smazat
  2. Chtěl jste asi napsat "vlasovců"...

   Smazat
 4. Pobavil jsem se nad barvitým popisem akce hrdinů euroforces proti ruským zabijákům z tajných služeb. Koller je čím dál tím víc nasranější.

  OdpovědětSmazat
 5. Skripal je s dcerou zavren, mozna uz i zabit, ne proto aby nevyzvanil "nejake informace", ale proto aby nemohl vypravet jak ho vlastne otravili.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 14:32 Viděl bych to spíš na tu druhou variantu. Když tenkrát odmítli lidem z ruské ambasády návštěvů Skripalů, hned jsem si říkal - ty už nikdy nikdo neuvidí.

   Smazat
 6. Je to problém pro psychiatry, na jedné straně jsme tak mali, źe potřebujeme protektora ( Rakousko Německo Rusko EU či USA ), na druhé straně jsme velmoc pro zájem cizích rozvědek. Dle se mi hruď, jak to bez nás nejde.

  OdpovědětSmazat
 7. Kam nás náš absurdní polistopadový vývoj až dovede? Jsme tu pro srandu králíkům a nikdo nás nemůže brát vážně. Samet začal podvodem mrtvý Šmíd, podvodná privatizace, restituce nakonec rozkraden a za hubičku vyprodán a zrušen průmysl. Rozklížené školství, na úrodné půdě fotovoltaika, sklady dotace za neobdělané lány. Z armády nově žoldáci v cizích službách. Špatná vymahatelnost práva, bezdomovci, korupce různé nenažrané neziskovky, netáhla napojené na stát atd....
  Nakonec to završí špatný, neschopný a všehoschopný politici.
  Politici nehájící zájmy naši vlasti, ale podléhající tlakům lobystických skupin z domova i ciziny. Lež se usadila v naši zemi a suverenita je jenom na papíře.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 14:55
   Přesný popis současnosti . Bohužel na to morální dno demožumpy ještě Češi neklesli . Je otázkou jestli nějaké vůbec v české kotlině je .

   Smazat
  2. Zapoměl jste na zdravotnictví. To je úplná parodie. Futrujou do vás zbytečné hory prášků, aby farmaceutické koncerny měly ryto a doktoři svůj bakšiš.
   Po tom co mi udělali zbytečnou operaci čistě kvůli vykázanému úkonu, jsem pochopil, že smysl kapitalistického zdravotnictví jsou jen a pouze prachy.
   Poslat důchodce do LDN, je v podstatě rozsudek smrti.
   Tam je napíchají uspávadlama a jejich srdce to nevydrží. Těch případů je hrozně moc, pozůstalí se i soudí.
   Mám dva známé, oba měli jít před deseti lety na bypass. Jeden šel, jeden nešel. Ten co šel je v pr..., ten co nešel je celkem ok.
   Smyslem je ne vás uzdravit, ale co nejvíc z vás vyždímat.

   Smazat
  3. Plně s Vámi souhlasím. A je toho mnohem více, co bylo po slavné sametové revoluci pošlapáno, rozkradeno, zničeno atd. Mladí předchozí dobu znají pouze z pomlouvačných kampaní a moc je to nezajímá. Média jsou zaprodaná a celé toto dění podporují. Hlasy z opačné názorové strany nejsou publikovány, případně jsou dehostovány.
   Jak z toho ??? Po pravdě jsem rád, že jsem měl možnost prožít většinu života v klidu a míru minulé doby. Přál bych to i nové generaci. A netvrdím, že bylo vše bez chyb !

   Smazat
 8. Ta sranda s ricinem je nejspíše podhoz ruské zpravodajské služby, který čučkaři opět spolkli i s navijákem. Stejně jako před lety "pokus o vraždu" S.S. smažkou Citronem "organizovanou" Srbou, kterého tady léta pracně připravovali na funkci rezidenta v Moskvě (chudáka tady troubové odsoudili, aby mu nakonec tajně vyplatili tučné odškodné).

  OdpovědětSmazat
 9. Naprosto užasný. Takhle dobře, jsem se u článku už dlouho nezasmál. Děkuji :-) Kudrna Pavel

  OdpovědětSmazat
 10. Česká zahraniční politika, je už na všech podstatných pozicích vedená západními korporátními zájmy napřímo svými placenými lobisty; a kolaborující ministr zahraničních zájmů Petříček tak už je dnes také jen propagandistou na úrovni nastrčených mamlasů Pavla Novotného, Ondřeje Koláře a Zdeňka Hřiba.

  Lokajským maločecháčkům nedochází především, že to hlavní o co se tyto hry hrají je, aby jsme byli na západních korporacích zcela závislí, aby jediný prodej, který nám bude dovolen, byl přes západní korporace, aby tyto nám mohly platit právě jenom tolik, abychom byli jakž takž zdraví na práci.

  A pokud tedy Putina vůbec nějací blázni v české žabomyší "politice" zajímají, tak jedině jako ty nejlepší příklady do jejich ruské vnitrostatátní propagandy.

  OdpovědětSmazat
 11. Ba ne. To je báchorka našich investigativních novinářů.

  OdpovědětSmazat
 12. A dnes to Kolář posvětil otevřeným dopisem předsedkyni "Lejnové", kde si stěžuje z úkrytu na dění (socha, Rusové atd.). Pro tento lidský odpad už snad ani není pojmenování!

  OdpovědětSmazat
 13. Škoda, že nepřežil Dikobraz to by BIS z poplachu nevyšla. Šíření poplašné zprávy je tu jenom pro pro prosté ženy a muže z lidu, tisk může šířit jak mu objednávka zavelí.

  OdpovědětSmazat
 14. Německo je ale protektorát USA,na to se nesmí zapomínat.Kanclere jim budou schvalovat ještě celkem dlouho

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pro 17:08
   A každý americký prezident si jede nejprve pro posvěcení do Izraele, takže bych to viděl pro hlavní aktéry afér opravdu bledě...
   Tam zcela jistě fašistům a nacistům nepřejí!

   Smazat
 15. 14.56 Ricinová komedie je nejspíš test inteligence a servility zbytku českého národa...

  OdpovědětSmazat
 16. Babiš hraje ubohou hru podle předloženého scénáře stejně jako ostatní. Ministr Sergei Lavrov položil otázku proč premiér naší země po vymyšlené kauze s příjezdem diplomata vyhlašuje, že nedovolí se vměšovat Rusku do našich vnitřních záležitostí. Možná, že to není naprosto přesné, ale stačí už jen jakékoliv skryté potvrzování lží. Teče mu do bot a nechápe, že až poslouží záměrům bude stejně potopen.
  Nechápu proč nevyklidí pozici a nenechá "demoblok" provést definitivní kolaps našeho státu.
  Kdo neviděl doporučuji shlédnout naši světovou ostudu zde v čase 1:05 hod. I pasáže předtím však stojí ta to.
  https://www.youtube.com/watch?v=J3aqJgLXvwQ

  OdpovědětSmazat
 17. Soudruh Kolář musí být podělaný, když žaluje i soudružce Lejnové, aby EU reagovala na chování Ruska!:-) Snad mu to hrdinství vydrží až do důchodu, nebo si to nechá časem raději projít hlavou?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Chudáček, i do Alp na lyže se bude bát. Mezinárodní zatykač je silná zbraň.

   Smazat
 18. Rambo zabije Kolare.
  Jinak by to byl propadak.
  Steven Spielberg

  OdpovědětSmazat
 19. Přiletěl Jóžin z Bažin práškovacím letadlem z Ruska a zazpíval si, "Koláře jsem dostal, už ho držím johoho, dobré každé lóve prodám já ho do ZOO"

  OdpovědětSmazat
 20. Nikdo ze Západu nikde odstranění pomníku Koněva nijak zvlášť nekomentuje a ani nechválí, ani Německo ne. Politici mlčí a noviny jsou strohé.Nikdo ze Západu si to s Ruskem a Čínou nechce rozházet, jen skrze naše idioty poštvávají naší zemi proti nim. Opět tu položím otázku: Čím Rusové vyhrožují naší zemi, škodí ji, jaké na nás mají požadavky, čím nám vyhrožují, že my se k nim takto chováme? V rakouských Korutanec je před kasárnami na podstavci vyparáděný ruský tank s červenou hvězdou. Neumíte si představit co tam teď v květnu bude před ním květin! A snažit se tuto válečnou zbraň někdo odstranit, tak to by si mohl zkusit. Vedle tanku je prosklená nástěnka, kde se každoročně vylepují fotky z tamního osvobození Rudou armádou. Na vedlejším čestném pohřebišti budou opět vedle sebe plát velké vlajky Sovětského svazu(!), Anglie, USA. A to prosím se Rakušané celkem ochotně připojili k Velkoněmecké říši! A věřte tomu, že vzpomínkové akce a veselice k osvobození se dělají každoročně(!)po celém Rakousku. Letos to asi bude těžší. Já tam pět let žil tak vím co vím...M.R.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. My nejsme páni ve své zemi, dovolili jsme, aby nám vládli jiní. Rusové to chápou velmi dobře. Češi jsou v zóně vlivu Německa, korigované vlivem USA. Jedná se o nesvéprávnou zemi bez jakéhokoliv vlivu. Prostě bezvýznamnou. Píši to velmi znechucen, ale snažím se objektivně hodnotit výstupy našich představitelů a jejich činy a nic jiného mi nevychází.
   Smutek zalévá moje nitro. Bohužel se lidé o situaci kolem sebe zajímají pouze v dosahu své bubliny. Ke konání pražských es mohu pouze říci. Mimopražští mohou zcela ignorovat turistiku do Prahy. Žádné nákupy, ani výlety .... Praha sobě ...
   ABC

   Smazat
  2. 18:47
   Vaše formulace problému mi vyhovuje víc, než originální článek. Nejsem proti škádlení, ale co je moc, to je moc. Netřeba zdůrazňovat hloupost viditelnou na první pohled. Možná i ironie není zrovna na místě, protiźe se může stát kontraprouktivní. Napíšu-li, že mi v Řeporyjích chybí už jen socha Čankajška, tak mám strach, že ji tam zítra postaví,

   Smazat
  3. Oba máte pravdu.
   CZEXIT!!!

   Smazat
 21. Z dnešní zahraniční politiky je mi docela bl...no. Zvlášť když je nanejvýš jasné jak P..... udává tón a další P …..poskakuje jak mávátko na prvního máje. Mám za to, že 30 let se to tady rozkrádalo dehonestovalo a v dnešní době máme v rukách co? NO H...O to nám zůstalo. Kdo nemá máslo na hlavě ať zvedne ruku. Myslím, že by nebyla ani jedna.

  OdpovědětSmazat
 22. Zvrácené výtvory psychopatů:
  https://cz.sputniknews.com/nazory/2020050411894250-v-praze-napichli-na-kul-tank-sssr-dali-mu-nacistickou-prilbu-aneb-5-dalsich-bizarnosti/

  OdpovědětSmazat
 23. Jak se zdá, Češi, alespoň ta pražská část, nikdy nedokážou vystoupit ze svého stínu. Stínu patolízalství, slouhovství a prospěchářství. Svěrákovo :"Můžeš se ohnout, ale musíš se zas narovnat", u nich platí měrou vrchovatou. Jenom s tím narovnáváním moc nespěchají. Ve shrbenosti mají evidentně zalíbení. Čtyřicet let se hrbili před Moskvou, a když už byli ohnutí, tak v něm zůstali. Pouze se otočili o 180 stupňů a dnes se hrbí před těmi na západě. Pocit napřímení neznají.

  OdpovědětSmazat
 24. Blázen nemá, nemůže mít soudnost, ale jestli ho jeho domostrana navrhne, pak jistě za prasácké metody, a zásluhy. A pak volby ukážou, kolik nácků, kromě náckořití v tomhle státě je:

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Pavel-Novotny-ohlasil-kandidaturu-do-Polanecke-snemovny-Kdyz-ho-ODS-postavi-622696

  OdpovědětSmazat
 25. Prosím vás, jmenuje se ten novinář opravdu Kundra? Není to překlep?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To "r" tam přidali, aby to ztížili prezidentovi.

   Smazat
  2. to je jasné, to r se tam dostalo nedopatřením

   Smazat
 26. A co kdyz Kollar bude otraven, nejlepe novicokem ale ne ruskými agentmi?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kundra si zažertoval. Za okupace byl pokus otrávit kolaborantské novináře jedem v obložených chlebíčcích. Kolář se podle mne bojí střelce, který sejmul Mrázka. Po požití ricinu by stačilo vypumpovat žaludek.

   Smazat
 27. U generála Pavla se obávám změny pohlaví, což by mu mohlo přinést hlasy moderních intelektuálů a jejich příznivců.
  V takovém případě budu věřit v jeho úspěch. Byl by prvním p-rezidentem tohoto typu.
  ABC

  OdpovědětSmazat
 28. Ať se vláda ČR dá do pořádku a zajistí během týdne navrácení sochy zpět a to i kdyby to měla udělat armáda. S Kolářem a zastupitelstvem ať udělá pořádek vrchní st. zástupce Zeman ( alespoň ukáže jaký je vlastenec). Tím bude konec aféry a ve státě nastane pořádek a řád.

  OdpovědětSmazat
 29. https://www.arfa.cz/nehorazne-evropska-unie-odhlasovala-ze-nemecko-a-sovetsky-svaz-zacali-valku-spolecne-prepisovani-historie-z-nehoz-se-zveda-zaludek-zelezna-ursula-na-stope-bileho-kralika-pro-hlasovali-take-cesti/

  OdpovědětSmazat
 30. A takhle šťastně a spokojeně si tady žijeme.

  OdpovědětSmazat
 31. Stojí za přečtení:
  http://casopisargument.cz/2020/05/04/usluznost-hloupost-nenavist-a-penize/

  OdpovědětSmazat
 32. Tak falze flagisté vyrábí aférky jak na běžícím pásu s nájemnými nýmandy aby se lidé nerozkoukali co za svoloč je plácá jak retardi platelínu.
  http://www.nwoo.org/2020/05/04/evropska-komise-chce-dovazet-toxicke-osivo-z-ukrajiny-a-zneuziva-covid-krize-aby-povoleni-proslo-bez-rozpravy/#comments

  OdpovědětSmazat
 33. Jeden skandál za druhým:
  https://eurozpravy.cz/domaci/politika/kolar-pise-do-bruselu-sefku-evropske-komise-vyzval-k-reakci-na-chovani-ruska.a1734e3e/
  Tak uvidíme, jak na tom je s nacismem, a fašismem brusel.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Němci hodlají profitovat z obchodu s Ruskem. Ideální stav by pro ně byl, pokud by veškeré obchody s Ruskem probíhali prostřednictvím Německých firem.
   Pochválí Koláře za správný přístup a Ruské straně naznačí "naši ratlíci pouze štěkají a nekoušou, však nemají zuby, vidíte ... mají krátké vodítko a poslouchají na slovo".
   ABC

   Smazat
 34. Ricinový olej se prodává v lékarně,výborné teplé obklady.Asi naše hrdiny něco bolí.


  OdpovědětSmazat
 35. https://aeronet.cz/news/americane-rozehrali-v-cr-zpravodajskou-hru-nejen-proti-rusku-ale-soucasne-i-proti-cine-ministr-zahranici-tomas-petricek-vyzval-k-zahajeni-vysetrovani-ciny-kvuli-utajovani-informaci-o-coronaviru/

  OdpovědětSmazat
 36. Samé pohádky. Nejvíce se mi líbila ta o tom, jak kapička novičoku zlikviduje město a přitom nezabije 2 lidi nebo nadlidi? Další o atomkách v Iráku také nebyla k zahození.Nebo ta o afgánských a afrických lékařích a inženýrech, kteří se hrnou do Evropy aby ji pomohli k prosperitě. Ale opravdu nejlepší je ta poslední s rticinem. Pokud se ti pitomci bojí, tak je to jen dobře.Ať se bojí ale svých vlastních lidí.Kapitolou samou pro sebe je naše BISka.Tak oni věděli, že diplomat veze jed a tak mu dali čestnou stráž? Až na ruské velvyslanectví? Tak potom přichází v ůvahu jiná nutnost. Vyházet je všechny a poslat sázet stromky do lesa. Tam budou alespoň k něčemu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nemusíte mít žádné důkazy. Stačí plivnout jedovatou slinu a je vystaráno. Stín spekulaci se vyrojí.

   Smazat
 37. Lze si představit psychózu Koláře a spol, když se začnou bát nikoli Rusů, ale nějakého imaginárního nebezpečí, protože si jistě umí představit, že někomu by se vlastně hodilo potvrzení současného málo pravděpodobného a neprůkazného útoku, aby se reálnou příhodou smazala směšnost politiků a novinářů. Máme je litovat?

  OdpovědětSmazat
 38. Ten problém, jak zjistit, jestli ta informace o Reicinovi je pravdivá a nebo není, je v tom, že se to na BIS dostalo zřejmě přes několik zahraničních rozvědek, CIA podsunulo zprávu Ukrajincům o příjezdu Reicina a ti ji sdělil BIS s tím, že neidentifikují svůj původní zdroj, odkud to mají, jen řeknou, že to mají s důvěryhodných pramenů, CIA zde mají své aqenty, jako Koudelku Vondru atd., a ti to předají Kundovi. Kundra samozřejmě nemusí prozradil svůj zdroj. Takže nakonec dopadneme jako s Novičokem, nic se nedozvíme, jestli ano a nebo je to lež od samého požátku. Jen tu bude Koudelka z BIS pořád tvrdit, že my tu informaci dostali z důvěryhodných pramenů a nevíme, jak se to ke Kundrovi dostalo. Za to by měl Koudelka zaplatit hlavou. Pokusil se z nás udělat stejné blbce, jako ve V.B udělali s Brity s tím Novičokem, to je od něho drzost, my přece nejsme tak hloupí, abychom spolkli tak levnou návnadu. Měla by z tohoto vzniknout akce - vyhodit Koudelku a co nejdříve. Přece není možné, aby agent cizí služby zde vedl BIS? Lidi, probuďte se konečně, to byl útok Koudelky na vaší inteligenci se snahou se jí vysmát.

  OdpovědětSmazat
 39. Samozřejmě musí čeští aktéři té frašky vědět, že jim to Češi nezbaští. Přesto se tváří smrtelně vážně a celou tu stupiditu roztáčí do obrátek. To znamená jediné. Mají jasné pokyny od svých zahraničních vedoucích a nemají na výběr. Musí chtě nechtě ze sebe udělat idioty!
  Jestli ovšem musel ze sebe dělat idiota v této souvislosti i Babiš, je otázka. Pro mě ovšem jasná odpověď - volit SPD.

  OdpovědětSmazat
 40. Pan Koller to skvěle natřel Českým západním lokajům. Pan Babiš je „hodný" on za nic nemůže jen má na to tyhle loutky.

  OdpovědětSmazat
 41. Není to jen problém pár drzých a hloupých pubertálních jedinců z bažin rozkrádačů republiky pod záštitou svobody a demokracie, ale nás všech, kteří jsme jim, a mnoha jiným, dovolili nestydatě ničit morální řád, parazitovat na statkách vytvořených našimi předky, prznit hodnoty blízké našemu lidu. Ano, i my neseme svůj díl viny, protože jsme je volili a důrazně neprotestovaii, když se ukázalo, jaká je to sebranka bezcharakterních lotrů. Upřímně: kdo z nás volal po potrestání zlosynů, kteří ukradli z hradu státní vlajku a pověsili místo ní trenýrky? A šlo o jeden z prvních nehorázných útoků na českou státnost, národní hrdost a morální řád. Od této chvíle jsme měli právo dožadovat se od hokejových fanoušků, aby si při oslavování vitězství národního týmu začali malovat tváře místo trikolorou trenýrkama... Kdo z nás přestal sledovat ČT a kupovat noviny, když vyšlo najevo, že hnusnou provokaci ukrajinské fanatičky na prez. Zemana ve volební místnosti umožnili, a snad i zosnovali, přítomní čeští mainstreamovi novináři? Nebyl to snad i útok na symbol naši národní soudržnosti? Komu z nás vadilo, že na kandidátku ucházečů na post prezidenta byl oficiálně zaregistrován i muž s tetováním na celém obličeji? Cožpak tím příslušná komise neuřážela většinově u nás uznávané normy slušnosti a mravů? Zřejmě se řídila (ne)pravidly prolhané sametové demokracie... Příkladů na to, že veškeré zlo české politiky pramení z úpadku morálky a z liberální ideologie je samozřejmě více, a jeich vyčíslení by vydalo na obsáhlý příspěvek, nicméně ty zmíněné snad postačí k zamýšlení se nad obecným stavem naši duševní kondice a národní dospělosti. Pokud nám totiž ti známi neznámi Oni ukradli a rozprodali vše, co mělo nějakou vyčíslitelonu hodnotu, tak My sami jsme se v téže době stihli zbavit cennosti nejvzácnějších: pocitu univerzální spravedlnosti, svodobomyslnosti a národní hrdosti.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.