Reklama

pondělí 25. května 2020

Svět ruskýma očima 560

Zajoch
25. 5. 2020  Outsidermedia
Proč se úspěšně rozvíjí hospodářství Íránu i přes americké sankce * Světová historie s Andrejem Sidorčikem * Čína vyvíjí energetickou zbraň


Írán potlačil COVID-19 a vytlačuje USA z Blízkého východu

Inna Novikova, Jurij Kondratěv

19 komentářů :

 1. Zrádce Gorbačev má na svědomí stamiliony lidí !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ono jich je více. Co udělal Václav Havel pro lidi ČR? Jen po něm jsou lavičky za 300 000. Nedělejte to.

   Smazat
 2. Jestlipak vnímáte , že svet právě teď stojí na samém kraji utesu. Rozehrano už je na celém světě kdeco najednou. Halic, Recko, Libye, Hong Kong, King Kong, Syrie, Irák , Írán – Venezuela, Severní tocna, Severní Korea, jižní kvocna, Indie – Pakistan, Indie – Cina, Barma se tomu nevyhne, Afghanistan taktez.
  Svetove vredy=prazske dredy. – USA, Turecko, Indie, Izrael, Brazilie, Kolumbie, Reporyje, Kamyk.
  Praha Dejvicemi spustila horkou frazi Třetí konecne. Konev=Konec.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 16 ;19 dobre Ty -to je vtipna realita
   zdravi te Zarathustra

   Smazat
  2. Tuhle uhrančivou reakci anonyme 16.19 - má za následek nedostatek prášků, nebo naopak jste toho vzal víc? Vidíte -vidíte - takhle dopadnou časem všichni nadšení čtenáři internetového bulváru, tím myslím ty, kteří již nedovedou žít bez bulváru novinky.cz. Každý den výplach mozku a žaludku - strašné! Postupně jsou ze všech psychopati, kteří už nemohou žít s bulvárem, ani bez bulváru. Domovnice, které dříve každý den hltaly drby na pavlačích, na tom byly mnohem lépe. Media jsou zbraně hromadného ničení, zejména bulvár, který k nám přišel ze "západu" - USA, Anglie - celá ta anglosaská páchnoucí mediální stoka. Výsledkem závislosti na tomto jsou psychicky zničení lidé.

   Smazat
  3. A co je tam blbě, anál y tiku?

   Smazat
 3. Všechno zlo přichází z USA. Opět se v těchto dnech Trump pochlubili laserovou zbraní, která může sestřelovat letadla. Je tohle normální? Skutečně je nutné postavit Trumpa před tribunál OSN a obvinit jej ze zločinů které jsou v rozporu s Chartou OSN. Copak si svět nedokáže poradit s Trumpem? Asi ne když ani "nezávislá" justice ČR si nedokáže poradit s řeporyjcem Novotným, Hřibem, Kolářem či dalšími kazisvěty?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A kdyby si "svět" poradil s Trumpem - tak co jako? Anonyme 19.33 - co by se změnilo? Za jednoho trumpa by přišel jiný. Amerika je odjakživa páchnoucí senkrůvna, z níž teď už vytékají sračky ven všema směry. Už opustily trativod a šíří se všude. Dřív jsme si toho nevšimli - nadšeně jsme četli rodokapsy, sledovali westerny a poslouchali country music. Nevšimli jsme si, že "západ" -potažmo USA - je klasický svět "navrch huj, a vespod hnůj" - a jako české imitace západu teď máme úplně zničenou a zdevastovanou mravnost, kulturu, vkus, naše media jsou možná z osmdesáti procent vlastněna anglosaským "západem" a vše, co sledujeme v TV nebo čteme, je také z osmdesáti procent americká produkce. Málokterý film a pořad z toho lze sledovat, většinou jen starší tvorbu - jinak jsou to jen zvrhlé, ujeté a perverzní pitomosti, jako je celý ten jejich svět. A až u nás některý vládní zvrhlík prosadí změnu ženských slovanských příjmení na anglosaská, bude zkáza dokonána. Už nebude nikdy zřejmé, kdo je kdo. Nebo že by už celá současná zvrhlá generace plošně spěla k zániku? Vyloučené to není.

   Smazat
  2. Mýlíte se. Trump s Putinem spolupracují na porážce globalistů. Všechno zlo pochází z Německa....
   https://megazpravy.cz/nigel-farage-europskej-unii-vladne-nemecko-video/
   https://www.youtube.com/watch?v=oygq0ovYnxA
   NEMŮŽE BÝT CHYBĚNO! Konec bývalé Země. Letošní nový svět.

   Smazat
  3. Tak mne napadá, že ten globalizmus byl vymyšlen v prospěch někoho, kdo z něj bude těžit a zbytek srazí paty a bude pracovat pro blaho těch prvních. Inu taková třetí (čtvrtá..)říše jenom maskovaná libými slogany. A slovy básníka, proč by si měl jistý stát řezat větev sám pod sebou. Kapři si rybník nevypustí. Takže trochu skepse je na místě.

   Smazat
  4. Trump není sám a USA nejsou jediní, je těch mírotvorců fůra.

   Smazat
 4. Ušáci jsou chudáci kteří se chlubí tím co budou vyrábět a co dokáží. A zase jsme u té jitrnice co ji svět neviděl a ani neuvidí. Rusko seznamuje svět se svými novými zbraněmi opatrně a až když už je má a toho čím se ještě nepochlubili mají asi taky ještě dost. A laser? Ten už dobře znají Číňané z Usuri z roku 1969, tam je laserem vygumovali z povrchu zemského a ty kteří to přežili, prý doráželi čínští důstojníci aby to nemohli doma vyprávět a demoralizovat čínskou armádu. Zdá se, že Ušáci tu naši pohádku o té jitrnici co ji svět neviděl neznají.
  Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
 5. Trumpolina je loutka.Putin to řekl jasně. Někdo v USA vyhraje a pak jisti , co musí! Deep Stata je emerická prostata.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mám podezření že si tu hrajeme na minulé století. Trump se možná už dávno dohodnul s Putinem, ale stejně v USA i v RF existují jestřábi včetně zbrojařských firem, které tlačí na agresivní vztahy. Přitom jak Putin,tak Trump potřebují doma klid a sympatie obyvatel, aby byli zvoleni. Proto se soustřeďují na vnitřní politiku a na expanze nemají chuť. To je jen můj názor, nikomu ho nenutím.

   Smazat
 6. Na Írán nemají patrony teď představili jejich novou stíhačku sankce nesaknce. Mají skvělou raketovou obranu to nejsou žádní aláh akbar s kalašnikovem. A východní Němci jsou díky socialismu normální jako my. Pro západní „lepšoněmce" jsou také odpad z východu viděl jsem o tom pořad.

  OdpovědětSmazat
 7. Nakladatelství Naše vojsko čelí trestnímu oznámení kvůli nabídce kalendářů. Jedná se o produkci s portréty nacistů:

  „Každá osobnost má nějaký význam v historii. Nechceme být jako za socialismu. Co se nesmělo, to se škrtalo a nesmělo se to psát. Myslím si, že dnes jsme v demokracii, kde můžeme cokoliv,“ sdělil tehdy serveru iROZHLAS šéf nakladatelství Naše Vojsko Emerich Drtina.

  https://cz.sputniknews.com/byznys/2020052511990058-nakladatelstvi-nase-vojsko-celi-trestnimu-oznameni-kvuli-nabidce-kalendaru-jedna-se-o-produkci-s/

  OdpovědětSmazat
 8. Trocha historie:
  Masarykova WASHINGTONSKA DEKLARACE nezavislosti z 14. rijna 1918: "Ceskoslovensky stat bude republikou. Ve stale snaze o pokrok zaruci uplnou svobodu svedomi, nabozenstvi a vedy, litratury a umeni, slova, tisku a prava shromadovaciho a peticniho. Cirkev bude odloucena od statu. Nase demokracie bude spocivati na na vseobecnem pravu hlasovacim. Zeny budou postaveny politicky, socialne a kulturne na uroven muzu. Prava mensiny budou chranena pomernym zastoupenim; narodni mensiny budou pouzivat rovnych prav. Vlada bude mit formu parlamentni a bude uznavat zasady iniciativy a referenda. Stale vojsko bude nahrazeno milici. Ceskoslovensky narod provede dalekosahle socialni a hospodarske a reformy; velkostatky budou vyvlastneny pro domaci kolonizaci; vysady slechticke budou zruseny.
  Fota:
  1. maj 1918 v Praze se standartou: SOCIALISTICKY NAROD
  Tabor lidu na Bile hore pocatkem listpadu 1918 se standartou 'Socialisticky narod" -za 102 let jsem zustal sam, kdo chce socialismus. Jine standarty na obou shromazenich nebyly, jen tahle.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kde máte interpunkční znaménka anonyme 23.44 - to má být česky? Nebo cesky? K.H.Borovský kdysi napsal epigram ..."Kdo jsi Čechem, prosím za to - slavných otců hlasy slyš! Český jazyk cti co zlato, česky mluv a česky piš!"... Takže - jestli jste Čech, používejte háčky a čárky, jestli jste anglosas...... "zeny na uroven muzu"... strašné!

   Smazat
  2. Anonymní25. května 2020 23:44
   Na té Washingtonské deklaraci je špatná jedná věc – že se nenaplnila. Stále nemáme demokracii, neboť nemáme zákon o referendech. Také máme v ústavě nic neříkající „lid je zdrojem veškeré státní moci“, místo jednoznačnějšího, např. „občané země, jsou držitelé státní moci“. Naše ústava by asi potřebovala více změn, ale nevím, proč je demokratický základ horší, než socialistický? P.K.

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.