Reklama

středa 6. května 2020

To se, Pražané, necháte takovým tupcem starostovat?

Lubomír Man
6. 5. 2020
Poslechněte si, co prohlásil pražský primátor Hřib dnes v úterý v projevu věnovaném 75. výročí povstání Pražanů, a titulek tohoto článku se vám už ani v nejmenším nebude zdát přehnaný. Spíš nedohnaný. Tady jeho neuvěřitelná slova jsou: „Je třeba si připomenout, že Rudá armáda dorazila do Prahy 9.května jako do fakticky svobodného města. Sověti tak nenesli hlavní zásluhu na jejím osvobození“.


Četli, jste už někdy, milí Pražané a čeští občané vůbec, kolosálnější pitomost, než je tahle. Měla Praha kdy ve své historii na čele dějepisného primitiva většího, než je tenhle pomatenec, který zřejmě nevlastní ani nejprimitivnější schopnost uvažovat o příčinách a následcích jevů a o jejich logické provázanosti. Cožpak jste si pane primátore nikdy nepoložil otázku, proč Pražané – když jak říkáte, že Sověti nenesli hlavní zásluhu na osvobození Prahy – neuskutečnili své vítězné povstání třeba v roce 1941, nebo 1942, nebo 1944 a proč s tím čekali až se Rudá armáda v pětačtyřicátém hnala dolů z Krušných hor a od Brna?

Ne? Taková otázka vás, pane primátore, nikdy nenapadla? Jistěže ne. Protože kdyby vás napadla, tak byste musel uznat, že bez té Rudé armády už doslova za pražskými humny, by se povstání Pražanů nejen nikdy nekonalo, ale nikdy by na ně nikdo ani nepomyslel. Protože víte, oni ti nacisté byli tak mocní, že těch rudoarmějců, než do Prahy a do Berlína od Moskvy a Stalingradu došli, muselo 12 milionů padnout. A vy jste jejich oběť svým výrokem o tom, že Sověti hlavní zásluhu na osvobození Prahy nenesli, naprosto barbarsky, nelidsky, a navíc ještě též slabomyslně popřel.

A otázka z předcházejícího vyplývající: když tedy ne Sověti, kdo tedy podle vás nese hlavní zásluhu na osvobození Prahy? Pražané? Vlasovci?

Ale pozor, abyste se svou odpovědí nešlápl do ještě většího lejna, než jste provedl – a to už na věčné časy, protože jsou výroky, které se tak vzpouzejí přirozenosti lidské i boží a dokonce i zemi a nebesům, že se na ně zapomenout nejen nedá, ale ani nesmí.

Ale vy jste důkaz své pitomosti shora řečeným neuzavřel. Nikoli, vy jste se rozhodl jej ještě rozhojnit. Takže jste dodal:

„Lidé při pražském povstání šli bojovat za svou svobodu, i když si byli vědomi převahy nacistů. Na památku těchto lidí, kteří se nebáli vzít svůj osud, osud města, do svých rukou, nesmíme nikdy zapomenout“.

Jistěže ne. Nikdo na ně též zapomínat ani nechce. Jistě, nebáli se vzít svůj osud, osud města do svých rukou. To je pravda. Ale je třeba dle pravdy též doříct toto: Nebáli se též proto, že ta velká síla, na kterou v tu chvíli spoléhali a doslova přes rameno se k ní otáčeli, se už k městu nezadržitelně blížila a byl jí rádiový prostor Čech plný: „Govorit Praga, srečno parašutnoj podderžki“. „Praguue calling the Army of USA. Help to save Prague“.

Takže tohle, pane, byla ta síla, bez níž by vaše „nebáli“ bylo „báli“. Což není vůbec žádná ostuda, ale zcela přirozená a z faktů a okolností vyplývající věc.

Jenže vy jste, pane primátore, tak mizerný charakter, že třebaže tuhle primitivnost musíte i vy vidět, snažíte se ji potlačit. Zapojil jste se zkrátka do onoho velkého západního a unijně evropského úkolu přepsat dějiny Evropy a světa do podoby zcela nové a revoluční, která v nich má jakoukoli kladnou úlohu Ruska vymazat a popřít.

Ale upřímně řečeno: Budou-li si i další přepisovači počínat tak obratně jako vy, má pravda přece jen šanci přežít. Takže jste se vlastně svými činy stal nejen darebákem, ale i částí naději všech lidí slušných a spravedlivých.

88 komentářů :

 1. Hřibe, ty debile, vrať se na Moravu a drž se svého kopyta!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mizera Hřib.

   Smazat
  2. Jeho otec byl doktor, mám obavy že se ve slavičínské nemocnici podařilo zachránit jeden potrat.

   Smazat
  3. Nevěřím, že tento člověk pochází z Moravy...

   Smazat
  4. Morava zažila Vlasovce na vlastní kůži - tam by jej teď z ní stáhli za živa.

   Smazat
  5. Jestli Prahu osvobodili pouze povstalci a vlasovci, pak v Plzni byli amíci zcela zbyteční a přišli tam jen škodit.
   Mince má vždy dvě strany.

   Smazat
  6. 13:57 Další pohádka by mohla znít takto: Berlín byl osvobozen od Hitlera jednotkami SS. Rudá armáda s jejich pomocí pouze vztyčila sovětskou vlaku nad říšským sněmem.

   Smazat
  7. Proboha, neposílejte nám Hřiba domů na Moravu. Buď si ho v Praze nechte nebo ho pošlete do zadnice.

   Smazat
  8. Jako Moravák se děsím toho co za proradné ku*vy a zmetky Morava zplodila-Hřib ,Zaorálek,ozubená pleš Sobotka a jiní křiváci

   Smazat
 2. Nejenom hřibem satanem, ale celým působením jeho domovské strany jak v Česku, tak i v jejich europoslanců jsem nesmírně zklamán a místy ohromen. Piráti, proboha co je to za sebranku, kde je posbírali, kdo jim dává prachy? Česko se bez takových destruktivní a nevzdělaných dementů v minulosti dost dobře obešlo, obejde se bez nich i v budoucnosti!

  OdpovědětSmazat
 3. Hřib hloupě kecá, o blížících se Sovětech ku Praze tehdy všichni velmi dobře věděli, jak Němci, tak Češi.

  OdpovědětSmazat
 4. Hřib nám názorně ilustruje fakt, že se v Praze opravdu shromažďuje sebranka z celého Česka. Že se tu sdružují individua, kterých se jejich rodné obce s radostí zbavují.

  OdpovědětSmazat
 5. Můj děda, stejně jako mnoho moudrých lidí, říkával: "Na každé prase se už vaří voda". Nešpiňme si s "duševním gigantem" Kolářem ruce. Politujme ho, to ho vytočí nejvíc.

  OdpovědětSmazat
 6. Veterán - Zinajda Korněva, 98 let, založila peněžní sbírku ve prospěch ruských zdravotníků, lékařů. https://zinastories.com/
  98-летний ветеран из Санкт-Петербурга Зинаида Корнева, член Всероссийской организации ветеранов войны и труда, призвала собрать средства для помощи российским врачам, пострадавшим от коронавируса.
  https://veteranorg.ru/blog/view/pomos-vracam-borasimsa-s-covid-19

  OdpovědětSmazat
 7. Ano, zatím jen těchto několik hlupáčků, jako pánové Hřib, Kolář, Novotný se projevilo. Děkuji za odhalující článek p.Mana

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Představa, že by strany těchto debilních diletantů TOP 09, ODS a Piráti ovládli parlament a potažmo sestavili vládu je naprosto úděsná a neakceptovatelná. Ze škod z jejích vládnutí, by se země těžko a nebo vůbec nemusela dostat. Mějme to na paměti a již je nikdy nesmíme ve vlastním zájmu volit.

   Smazat
 8. Bohužel ano dál budou volit fašouny je jen otázka peněz. Mají se dobře a musí to tak zůstat i kdyby měla celá ČR shořet. S transatlantickými soudruhy navždy a nikdy jinak. Taky jim to navždy jednou skončí.

  OdpovědětSmazat
 9. Pokud tedy sověti neosvobodili Prahu, protože se pražané osvobodili sami a je tedy třeba pomník sovětských osvoboditelů odstranit, potom bude tedy třeba odstranit i pomník v Plzni, protože tam Američané přijeli také v době, kdy už byla v českých rukou.

  Jak to bylo v Plzni:

  http://severoceskapravda.cz/index.php/historie/1721-jak-se-osvobodila-plze%C5%88

  Další socha, která logicky bude mířit do depozitu:

  https://www.plzen.eu/o-meste/aktuality/aktuality-z-mesta/pred-dvaceti-lety-byla-vyhlasena-soutez-na-podobu-pomniku-diky-ameriko.aspx

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Skvělé, přesně toto mám na mysli-odstranit i plzeňský pomník! Vždyť dle vyjádření toho zmetka Hřib přeci ten, kdo zabi České občany si pomník nezaslouží! A kolik měst američané bombardovali ? A kolik při tom zahynulo našich občanů? Stovky vážení!
   A tak podle návodu páně Hřiba přeci musí pomník z Plzně pryč!

   Smazat
  2. Tedy to není vtip, ale amíci se proháněli zemí českou jako nůž v másle již dávno před 8-9.5.1945 - Němci proti nim již dávno nebojovali jen prchali ze všech sil do jejich zajetí. A tak se stalo a nebyl to omyl jako když Amíci provedli teroristický nálet na Prahu místo na ženy a děti v Drážďanech. Ani to nebyl omyl v mapě. Prostě se kolona USA vozidel i s menší jednotkou, která by neubránila ani kurník bez odporu Němců dala na výlet do východních Čech, za kým pak a proč? Tedy za panem obrzločincem SS Schörnerem do Velichovek, kde tento masový vrah měl svůj hauptkvartýr. Proč asi? Že by se chtěl Patton a Eisenhower připojit k SS jednotkám a obrátit zbraně proti SSSR, jak pilně vyjednával s esesáky už Churchill dříve? No tato výprava kupodivu nebyla vůbec nikým obtěžována nebo snad dokonce stavěna či zbraněmi ohrožována - více jak 200 km za bojovou USA FRONTOU, HLUBOKO V TÝLU BÖHMEN. Jenže Schörner už dávno ve Velichovkách nebyl, sám zdrhal do USA zajetí a přinášel sebou pro Američany příjemné tajemství. Český zlatý poklad a poklady nakradené v SSSR že jsou uložené v někdejších dolech ve Štěchovicích. Tedy kdo osvobodil východní Čechy? Výprava USA vyjednávačů pak na zpáteční cestě jako výraz řádných pánů nad poddanými rozdávala ve vesnicích kudy projížděla Heim ins Reich, žvýkačky dětem. No a o pár měsíců podobná kolona, tentokrát desítek USA nákladních aut vyráží od Plzně do Štěchovic a ukradne tam desítky beden, tedy všechny a ZASE PROJEDE JAKO PO MÁSLE BEZ POVŠIMNUTÍ BEZPEČNOSTNÍCH SLOŽEK tam i zpět. Skutečně naše policie a vojsko osleplo, ohluchlo a vše se provalilo, když už bedny byly na území, okupovaném USA. A tak jsme přišli tehdy, ale ještě mnohokrát potom a také v současnosti o majetek našeho státu ve prospěch chudé Ameriky a jeho oligarchů. Už víte, proč jsme byli o kolo zpět za státy s diktaturou kapitálu za socíku a dnes už o kol pět?

   Smazat
 10. I ta poslední šlapka na E 55 má oproti tomuto arogantnímu blbovi charakteru na rozdávání. Ten se musí ukájet, kdykoliv se zahlídne v zrcadle. Vážený soudruhu Husáku, Jakeši, Bilaku, Chňoupku, Štrougale, Štěpáne, Adamče, Indro, Kapku atd. Hluboce před Vámi smekám a to jsem byl zarytý antikomunista.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11:26 Chňoupka vynechte, toho komouši potichu zavřeli, když údajně prasklo, že si spolu s nějakými těmi fořty z Podniků zahraničního obchodu doplňuje soukromé zahraniční účty za nějakou tu vstřícnost vůči západním firmám při dovozech i vývozech a devizových operacích. Měla na to kápnout StB (sekce hospodářské kriminality) spoluprací se zaměstnanci PZO dislokovanými dlouhodobě v zahraničí. Jestli tak, byly to bestie. Ti estebáci i zaměstnanci, že?

   Smazat
  2. 14.31 Nemáte pravdu... koncem 80. let sledoval trend Gorbačova, tak ho tuším v 1988 odvolali z ministerské funkce a v roce 1990 byl půl roku vazebně vyšetřován... (proto ho soudruzi vyloučili z partaje) jako mnoho jiných dodnes, kterým se nic nedokázalo. Pravda, zabránili mu tím pošpinit se popřevratovými zlodějnami. Dožil na Slovensku. Vydal rozsáhlé knižní dílo dostupné i u nás.

   Smazat
  3. 15:32 mno, z té partaje soudruzi vyloučili hned v roce 1990 i Husáka s Jakešem a Bilakem, nevím jestli i Štrougala. Asi že pošlapávali demokracii, nebo co. Všelijakých těch bojovníků proti Stalinismu a totalitě máme od té doby čím dál dost. Nevím, není mezi nimi taky generální ředitel AZNP Zapadlo, o kterém soudruzi zas tvrdili, že jeho synek rozprodával jeté i nejeté soutěžní Škodovky, když byl v té závodní stáji etablován? Nebo proto, že podporoval politiku Gorbačova? Kdo se v tom má vyznat, že?

   Smazat
 11. Řekl bych, že ti tři pražští z.rdi, jsou projevem rozkladu našeho státu. Centrální vláda mlčí, nezasahuje a lokální politici rozbíjejí v zájmu USA, naše vztahy s ostatními světovými mocnostmi. Vychází mi z toho, že centrální vláda souhlasí s touto špinavou prací a zatím ji přenechává lokálním politikům. Očekávám, že se jí brzy ujme sama. Tedy pokud nezačneme volit pronárodní strany, neboť je v národním zájmu, udržovat dobré vztahy i s Ruskem. P.K.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nemyslím si, že by vláda jako celek souhlasila. Snad se to dá říct o ministrech z ČSSD. Spíš bych postoj vlády označil za slabošský. A rozhodně zklamal Babiš.

   Smazat
  2. Nefunguje prezident a v podstatě ani premiér, který je hlavně podnikatel a zajímá jej pouze ekonomika. Politika jej evidentně unavuje a nemá v ANO člověka, který by stanovil a vedl jasnou a srozumitelnou politickou linii, bez které to prostě jak vidno nejde.
   Navíc socdemové s topáckým Petříčkem je spíše vabank, než spolupráce.
   No a podle toho teď stát a česká diplomacie taky vypadá.

   Smazat
  3. Anonymní6. května 2020 12:17
   On ten AB nestojí až tak mimo. Cožpak nebyl se šéfem BIS v sídle CIA? Zdá se, že se již objevují plody jejich cesty. P.K.

   Smazat
 12. Houby se dělí na jedlé a nejedlé.☠️

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11.33 Mýlíte se. Houby se dělí na jedlé, nejedlé, a na JEDLÉ POUZE JEDNOU;<D).

   Smazat
 13. Nemá cenu se vůbec vzrušovat. Nepochybně každý z nich plní dané zadání. Jen oni vědí, jak moc akktivní a kreativní jsou oni sami a jak moc jim někdo jiný píše tento scénář. To je všechno. Určitě se najde spousta dalších, ke všemu ochotných, pokud tito tři odejdou do zapomnění. Zajímalo by mě ale jaký matroš bere ten kdo vymyslel ricin. Trochu technologický krok zpět proti A234 v gelu. To mne fakt zklamalo. To kluci v Salisbury byli přece jen jiný level.

  OdpovědětSmazat
 14. https://cs.wikipedia.org/wiki/Tituly_a_vyznamenání_Ivana_Stěpanoviče_Koněva
  https://www.protiprudu.org/umrtnost-sovietskych-vojnovych-zajatcov-v-nemeckom-zajati-pocas-druhej-svetovej-vojny/

  OdpovědětSmazat
 15. Před pár lety jsem četl knihu sovětského autora Lva Bezymenského, který zde zmiňoval povstání v Paříži v srpnu 1944, a rozhořčoval se tam nad prolhaností Američanů, kteří se tváří jako osvoboditelé Paříže, ačkoli ta se přece tímto povstáním osvobodila sama. Čili úplně stejná situace, jako výroky primátora Hřiba. Zajímalo by mně, zda lidé, kteří se tady zalykají vděčností sovětské armádě, by projevovali stejnou vděčnost americké armádě v případě, že by se Patton 7. nebo 8.5. 1945 vykašlal na Eisenhowerovy rozkazy, a vpochodoval do Prahy na vlastní pěst.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jsi hlupák a nic si nepamatuješ. Paříž osvobodilo povstání a Leclercova divize Svobodných Francouzů. Leclercovi vojáci byli Francouzi!

   V Praze povstali lidé a konec německému řádění učinil až Koněv se svými armádami.

   Smazat
  2. Ano, a žádný americký voják do Paříže určitě při té příležitosti nevstoupil, a americká armáda v tom určitě nehrála sebemenší roli.

   Smazat
  3. Americká armáda se více než na boj s nacisty zaměřovala na likvidaci protinacistického odboje v západních zemích a bombardování průmyslu ve střední a východní Evropě, tedy v zóně budoucího sovětského vlivu. Nacistické armády shromažďovala a přeskupovala k případnému novému, společnému útoku na SSSR ...

   Smazat
  4. 11:59
   Mohlo se to stát Patton,chtěl zavolat Eisenhowerovi z Pražské telefonní budky, ale dostal zaracha. Myslím si, že by ho naší vítali s šeříky taky. Co na to dnešní elita mne nezajímá. Možná by jim to možná nesedělo, protože Němci to stejně prohráli.

   Smazat
  5. Celá otázka je o tom, zda ti na tomhle fóru, kdo s takovou láskou a vděčností vzpomínají na Koněva a Rudou armádu v květnu 1945, by stejně radostně a vděčně vzpomínali na Pattona a US Army, kdyby oni 7. nebo 8. 5. vpochodovali do Prahy. Tipuju, že ne.

   Smazat
  6. Pokud jsem si všiml a nebo slyšel, tak se těch pár okresů západních Čech může po..at z toho, že až k nim usa armáda se dobelhala, byť už řádně obveselená špiritusem. No a v tom byl trochu kámen úrazu, neb padali pod kola vlastních vozidel a tak padli za naší zem. To jejich bombarďáci byli jiní kabrňáci! Kobercovými teroristickými nálety na německá města plná žen a dětí (muži byli na frontě) NADĚLALI PĚKNÝCH PÁR MILIONŮ MRTVÝCH A JSOU I TACÍ VRAHOVÉ, KTEŘÍ JSOU NA SVOJE ČINY HRDÍ! A Hirošima, Nagasaki, jaká sláva pro toto masakrování lidí, to i ty plynové komory v Osvětimi blednou závistí! Jo, "demokracie" made in USA a to chtěji, abychom si ji zavedli i u nás! Kde že je Masarykův humanismus, který Praha vyhodila na své hnojiště. A myslím si, že není ani daleká doba, kdy bude vykopán Masaryk z hrobu v Lánech, aby svou ideologií lidskosti neznečišťoval pražské obvody a veleducha jejích nacistarostů! Jo, Praga kaput regni!

   Smazat
 16. Má štěstí, že jsem houbař. Houbaři do hub nekopou - ani do jedovatých; ...

  OdpovědětSmazat
 17. Ne to není Hřib, ale houba se jménem Hnojník smrdutý. Jinak na KSČM je tlak na změnu jejího jména. Co ale tlačit na piráty alias mořské loupežníky a vrahy aby změnili svoje jméno. Členové dokazují, že se řídí duchem svého názvu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hnojník je inkoustový, hadovka je smrdutá

   Smazat
  2. 12:12 ta partaj se přejmenovat, tak už není. Jakpak dopadli Slováci s Peterem Weisem a jeho SDL? Zato Peter v sedí v Praze co velvyslanec Slovenskej republiky,že.

   Smazat
 18. Po krvavém vylodění Američanů na pláži Omaha následoval postup směrem na Paříž. Od 26. června do 7. července 1944 sváděli těžké boje s Vlasovci, pod vedením generála Buňačenka v prostoru Saint-Lô. Vlasovcům se podařilo zdržet Američany o 5 drahocených dní, po které měli Němci čas se přeskupit a dobře se připravit. Dostal za to válečný kříž a mladé Američany to stálo stovky životů navíc - o samotném městě nemluvě.
  Vlasovci za to dnes mají nový pomník přímo v New Yorku a taky díky našim řitním bezmozkům už i v Praze.
  Je to plivnutí nejen na všechny zavražděné Čechoslováky rukou Vlasovců u nás, ale i na armádu USA a všechny jejich padlé.

  Jak město potom vypadalo:
  https://fr.wikipedia.org/wiki/Fichier:Saint-Lo_1944_-_Capitale_des_Ruines_-_couleurs.jpg

  OdpovědětSmazat
 19. Pamatujete na Topolánkův výrok "Es kommt der Tag..."?
  https://zpravy.aktualne.cz/domaci/politika/premier-v-sms-pouzil-nacisticke-heslo/r~i:article:388885/
  Čert ví, jak to ve skutečnosti myslel...ale posthitlerovští pohůnci přepisující dějiny jsou na už scéně...

  OdpovědětSmazat
 20. Víte, proč se říká, že na Moravě žijí hodní lidé? Protože ty svine se odstěhovaly z Moravy do Prahy.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mezi hodnými lidmi měla voličskou základnu ČSSD a KDU a jak se jim to s TOP pěkně vládlo.

   Smazat
 21. velice kvalitní článek z r.2015, ke kterému není co dodat.

  https://josefkomarek.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=457888

  OdpovědětSmazat
 22. Kdyby byl starý Hřib, tedy tata tohoto bezcharakterního kolaborantského a služebného zmetka, co k čemu, osedlá kolo a dojede ze Slavičína do Prahy a tomu svému nepodarkovi rozmlátí tlamu. Sice pozdě, ale aspoň přece. Nebýt Rudé armády, tak by ze Slavičína do Prahy Hřib nikdy nedorazil. Maximálně tak, jako nuceně nasazený. Je smutné sledovat nečinnost státu a jeho orgánů v této hrubé, stupidní, obludné a zákeřné provokaci, jejíž režiséry a cíle není těžké uhodnout.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 12:44 Máte ve všem pravdu. I když si říkám stokrát, že je současné vedení státu to nejlepší od podělané revoluce, tak nějak nechápavě zírám na jejich absolutní nezájem co se provokací týče ? Režiséry těchto stupidních výpadů není opravdu vůbec těžké uhodnout, ovšem o to je víc odsouzeníhodné chování těch prodejných děvek. Dá se spadnout ještě níž ? Nedá, větší kolaborantské svině už neexistují.

   Smazat
  2. Poslat Hřiba do Slavičína jako nežádoucí osobu v Praze.
   Ať ho tam proškolí, jak to bylo s osvobozením. Hanba mu.

   Smazat
  3. Můj bývalý kolega bydlí ve Slavičíně a je to hodný a slušný člověk. Bohužel jsou tam i kripli. Ovšem ve významu nemorálnosti a bezcharakternosti. Inu morálka nám chybí a je to nad zákon, ten sice ctím ale ve spojen s také soudcema je to hnus velebnosti. Hlavně v P raze, viz bývalý "minister spravodlivosti" Sokol, který vydělává na lidech kteří byli přistiženi při jízdě na černo. Sokol 10000 Kč a Dopravní podnik 800,-Kč. A pro Sokola to sepisuje koncipient a podá najednou desítky i stovky žalob, krát 10 000, no neberte to. A "soudce" mu to přiklepne (žalovaní se ve většině nedostaví). Inu morálka není, zákon je špatný a soudce pas gřivec

   Smazat
 23. Ktera armada roztřiskala Prahu a Plzeň uz na samem konci valkyje znamo.Jen Hřibovi to uniklo.

  OdpovědětSmazat
 24. Nevěřte tomu, není to o jeho blbosti. Říkalo se: "Je buď tak blbý nebo navedený". O Hřibovi a těch dvou dalších zmetcích platí to druhé. Oni jsou jenom součástí, jako užiteční idioti, centrálně řízené, nenávistné až rasistické kampaně proti Rusku s cílem obrátit proti němu všechny Slovany v přípravách na válkku s ním (a rozmělnění a rozkradení země). Ti tři zmetci dobře vědí co dělají a proč to dělají. Jenže nevidí, že až jejich užitečnost pomine, mohou se klidně objevit ve škarpě bradou vzhůru. Vůbec bych se nedivil, kdyby se to přihodilo již brzy tomu zmetkovi z Prahy 6 - jako ukázka "proradnosti" a "zákeřnosti" Ruska. Ta šaškárna s ricinem možná nebyla až taková šaškárna jako spíše mediální masírka ovcí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Divím se, že ČT s evropskou hodnotou Jandou dosud neprotestují proti nezdařenému pokusu o atentát na ministra Petříčka. Docela bych jim rozuměl, proč se zahazovat se třemi nýmandy, když ta česká ryba smrdí od hlavy. Avšak ta Zemanova hlava je chráněná samotnými Rusy i Čínou, Babišova zase agenty CIA z USA. Pak už asi zbývají jako terče jenom ministři.

   Smazat
 25. Přestańte se handrkovat a postarejte se o to aby snaha těch kriploidů o potlačení vděku za osvobození, byla marná. Učte své potomstvo pravdě, aby jednou tyto koňské a prasečí xichty mohli odsoudit tak, jak si zaslouží....
  J.C.

  OdpovědětSmazat
 26. Tak Praha se osvobodila dle blba Hřiba sama. Proč potom tak naléhavě rozhlas volal všechny na pomoc Praze. To ten idiot nevysvětluje. K čertu s prolhaným primátorem i s piráty!!!

  OdpovědětSmazat
 27. to mají Pražáci za trest, takové idioty za primátory? Jednou je to čobolka, před ní jeden moravský blb a nyní ještě větší pablb!:-( Kde je berou? Ti musí vyhrávat soutěže v debilitě, aby se stali primátory Prahy! Dalším kandidátem je poseroutka Kolář, jestli se toho dožije, nebo si to raději nechá projít hlavou?!

  OdpovědětSmazat
 28. Hřibe, víš kdo to byl Ivan Grigorijevič Gončarenko? Ten se na Klárově asi zastřelil sám, když zjistil, že Prahu osvobodil Vlasov s povstalci Prahy a on přijel do po všem!
  Ty jsi musel mít hodně bohaté rodiče! A tací pablbové sedí na radnici za naše peníze, chce se mi zvracet!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hřib, protekční synáček z doktorské rodiny, který nebyl schopný vykonávat řádně svoje povolání, a proto byl z Moravy vyskladněn do pražské politiky. Je to slavný následovník třeba Topolánka, Čunka, Nečase aj.

   Smazat
  2. Hřib sem, Hřib tam. nezapomínejte, prosím, že je reprezentantem strany hodné toho jména - Pirátů. Copak je mezi nimi alespoň jeden normální? V TV vidím stále dokola pár stejných zrůdiček, které se mezi sebou předhánějí, kdo je zrůdička č.1.

   Smazat
  3. Pro 17:16, Čunek je správný člověk v nesprávné straně. Neurážejte ho srovnáváním s pablbem (ama)

   Smazat
 29. I ten největší debil ví něco o průběhu druhé světové války. Pan primátor a někteří histerici by mohli vysvětlit, jak je možné, že se Praha osvobodila až v květnu 1945, na co proboha čekala ? Mohla tak například učinit již v roce 1942 a nikdo nemusel páchat atentát na Heydricha, nebo, že by ta Praha přeci jen na někoho čekala ? Na koho pak to asi bylo ? Pane primátore na Rudou armádu, která vám je přihnala zpráskané od Moskvy až do Prahy, takhle se umí osvobodit každý, řekl by cynik. Nehodlám ovšem znevažovat odkaz hrdinů z barikád, kteří s jásotem vítali rachot sovětských tanků a netušili, že v čele Prahy jednou bude darebák vašeho typu.

  OdpovědětSmazat
 30. Hřib by se dnes velmi hodil i jako primátor Plzně:

  https://www.arfa.cz/podivne-osvobozeni-plzne-masakr-o-kterem-se-nesmi-mluvit-stovky-mrtvych-plzenanu-pri-zbytecnem-americke-bombardovani-a-pak-opilecke-vecirky-s-esesaky-zvykajici-barbari-cerny-obchod-a-chlast/#.XrLZRKgzbcs

  OdpovědětSmazat
 31. I dnes stojí většina Prahy na barikádě. Ovšem na opačné straně, než tenkrát. Nebojují za nás a my nestojíme za nimi !

  OdpovědětSmazat
 32. Co chtít od takových lidských zrůd, typu těchto ignorantských imbecilů, které takto "vychovali" jejich rodiče, zřejmě zavilí antikomunsté a prarodiče, kteří s téměř jistou pravděpodobností za tzv. "prote(n)tokrátu čechy a morava" vesele kolaborovali s nacistickými okupanty a udávali své spoluobčany horlivě gestapu?! K tomu je nutno ještě přičíst naše tzv. "školství", které za 30 let od kontrarevoluce a majetkového převratu v r. 1989 stačilo zprznit celou jednu generaci a výsledkem jsou tito psychopatologičtí grázlové, kteří se dostali vinou Pražáků tzv. k "moci"

  OdpovědětSmazat
 33. I toto vše dokazuje úroveň našeho školství,když takový bezcharakterní tupec mohl vystudovat lékařskou fakultu.Řadí se na stejnou úroveň se svými sociopatickými kolegy Pavkem ,Pirkem,Bemem ,Svobodou a dalšími!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. vysvětlení je jednoduché, jeho otec byl doktor, bylo to ze standardní kapitalistické protekce

   Smazat
 34. Kolář,Hřib,Novotný říkají a činí veřejně to co je v převážné většině "naší politické reprezentace" jako v koze.
  Né nadarmo mají všichni Aspen VUML.
  A my si je volíme už 30 let.A budeme volit i nadále.

  OdpovědětSmazat
 35. Debil Hřib (naštěstí s rouškou) právě něco blije na TV Barrandov. Musel jsem TV vypnout, na toho pirátského kreténka jsem získal nějakou alergickou reakci :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 21:41 Já jsem se na to ani nedodíval. Soukup asi chytil ten správný vítr. Něco ve smyslu, "Máte slovo".

   Smazat
 36. 17:25 Když řidič taxi zjistil, jakého debila má za zákazníka, tak ho zákonitě musel trefit šlak. Vůbec se mu nedivím. Ta jízda taxi byla stejně nějaká levárna soudruha Petříčka. Ten by se jinak by se nevyhnul standardní ochrance, kterou má k dispozici. Asi jel z rozdávání úkolů na americké ambasádě.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pro 21:46, kdoví třeba se bál své ochranky. Když nemáte čisté svědomí a jak říkáte ani inštrukce od loutkovodiče tak jak se máte zachovat, há?

   Smazat
 37. Kdo jsou ti co ty Hřiby, Koláře, Novotné volili? A že takových je....Smutno mi je.

  OdpovědětSmazat
 38. Jeden se musí stydět. A pro pozůstalé rossijany jen jedno- v příštím konfliktu nechť platí- škoda jednoho ruského života položeného za český národ.

  OdpovědětSmazat
 39. kuchtičky a panští kočí z Vídně....

  OdpovědětSmazat
 40. Je šílený,že včele stojí náckové jako Hřři­b,No­vottný­,Kollá­ř,TOP09,kte­ří vedou zahraniční politiku a Pettříček úmyslně mlčí v záloze jako další pohrobek nácků!Nebýt Rudé armá­dy,ne­exis­tuje­me!Ro­zumí­te,,­...ne­exis­tuje­me my češi"!!Ano,Praha si vybojovala statečně vítězství z velké části v ten daný okamžik sama,ale Rudá armáda pomohla s koncem osvobození hl.města a především vyvíjela tlak na němce z několika směrů od Děčína, Mimoně a východních Čech a tím pomáhalo Pražskému povstání a tím ovlivňovalo rozhodování velení nacistů co dál atd.!To ten k.o.k.o.t Hřibu či Novotný,Kolář neberou v potaz!Němec se třásl strachy s myšlenkou,že kousek od Prahy,za humny,jsou minimálně tři tankové armády,které mohou každým okamžikem vstoupit do Prahy.Nikdo na ně nechtěl čekat,takže podepsali s bojov­níky,­nádra­žáky,­civi­listy vyklizení města,ale bez tlaků Rudé armády by to nešlo ani náhodou!Navíc nikdo neříká,že,kdyby nebylo Rudé armády v okolí Prahy,Čech tak by povstalci Prahu dlouhodobě neubránili!Německo by do Prahy poslalo všechny Waffen SS z okolí na vyvražďění Prahy a letectvo na její vybom­bardo­vání,­zniče­ní!V žádném případě by Povstání neuspělo dlouhodobě bez Rudé armády a jejího tlaku na němce!Celkové velkohubé prohlášení Hřiba je ostudné trapné ohledně osvobození,musím se stydět!Stačí poděkovat slušně za pomoc nic víc!

  OdpovědětSmazat
 41. Pane Mane, lepší je tupec na radnici, než třeba jako lékař v nemocnici! Víte kolika lidem byl takto zachráněn život?! A ještě ta zábava, jako tupec poskytuje českému lidu srandy kopce - a já jen nechápu, proč jako desperátní pirát není příslušným způsobem i oděn ve svém úřadě. A to spojení srandisty, tupce a pirátství je komikou, jaké se nám po 30 roků nedostává. To skoro by člověk i bral jako polehčující okolnosti při souzení zločinných pirátů. A že zrovna pražští voliči mají takový vztah k černému humoru? No vždyť právě tu retrogardu "umělců" nevede nějaký ani růžový, ani liliově bílý, ani líbezně blankytný, ale právě ČERNÝ jako barva hákového kříže.

  OdpovědětSmazat
 42. Pánové, pánové! Diskusi o zbytečných lidech typu Koláře, Hříba i bastarda Novotného jim jenom přidáváte na důležitosti. Doufejme, že v Rusku odsoudí Koláře k nepodmíněnému trestu za dehonestaci památky rudoarmějců. Pak na něj vydají mezinárodní zatykač a po vzoru US of A by mohli vypsat na jeho hlavu odměnu, "alive or dead". Ten se pak bude ohlížet na 380 stupňů a bude se bát celý zbytek života. Jenom takovýto čin po vzoru našich "osvoboditelů a nejlepších" současných přátel pomůže. Již se nemůžu dočkat a prosím hoďte na ně již bo bek a vůbec to nepropírejte tam a zpátky jako pos ranou košili. Děkuji RA za osvobození a věřím že nás je většina. Účastnil jsem se misí ve válečných zónách, ovšem ne pod velenom současné teroristické organizace ale OSN, ovšem i ta je podk kontrolou těch jedině správných a i mise OSN např. v Iráku vedli jenom ke zhoršení situace obyvatelstva a neměli vlyv na věrchušku. A pochopil jsem, že je lehké začít nějakou obdobnou akci, ale říck že již nemá smysl v ní pokračovat vyžaduje skutečnou odvahu. A o tom jsou zbytečně prodlužované válečné konflikty.

  Ještě jednou děkuji RA, Rumunské i Americké armádě a dalším bojovníkům proti fašizmu za osvobodění, v tomto pořadí. JS

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. K vašemu poděkování, přesně v daném pořadí, se rád připojuji.

   Devátého května jim, zejména rudoarmějcům, naliji symbolický stakan, přiložím po plátku chleba a slaniny... a druhým jim symbolicky připiji... a pustím Alexandra Malinina - (nejenom) jeho Žuravli.

   Smazat
 43. Snad se dočkám dne kdy Putina napadne před naši ambasádu v Moskvě postavit sochu J.V.Stalina a ulici či náměstí kde ambasáda stojí přejmenovat na Brežněvovu. To teprve bude pr-el!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 12.05 Pan Putin se k tomu nesníží... Medvěd mouchy odežene, ale nezajímá se o ně. Nestojí mu za to.

   Samozřejmě adresa čs. ambsády v RF na třídě Vladimíra Iljiče Lenina, Josifa Vissarionoviče Stalina, nebo Lavrentije Pavloviče Beriji by byla "podnětná" a Hřib s Kolářem by jistě obdrželi za svoji podnětnou iniciativu státní vyznamenání... třeba Svatováclavskou orlici se zlatou flaškou Václava Havla...

   Smazat
 44. Pro 08:47, máte pravdu a čtouce Váš záver mne napadl, že Praha mohla skončit jako Drážďany (spíše podobně, protože Němci již neměli takových sil jako "spojenci" z vyvraždění tolika lidí, zbytečně)

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.