Reklama

sobota 9. května 2020

V Bělorusku se přehlídka koná, jako by se nekoronavirovalo

9. 5. 2020

30 komentářů :

 1. Odpovědi
  1. Korunavirus je eufemismus pro INFLACI, čili kapesní úbytě, či kapesní souchotiny; u nás řádí od Klausova kurzu vůči marce po převratu.

   Smazat
  2. To je virus s koronou, a neví to jenom ten, kdo je korunovaný...

   Smazat
  3. No já bych si z toho srandu nedělal. Na světě už umřelo na koronavirus asi 400 tisíc lidí a určitě nejsou veškeré případy započítány. To číslo každým dnem roste. V Bělorusku denně přibývá okolo 1000 nových případů. Úmrtnost je údajně okolo 0,5%. Je to zajímavé, protože všude jinde na světě, kde je pravděpodobně lepší zdravotnická péče, je toto číslo výrazně vyšší a přesahuje 3%. Pokud by toto číslo mělo platit i pro Bělorusko a nevím, proč by platit nemělo, předpokládám, že je úmrtnost v Bělorusku asi 10x větší, než údaje předávané do světa. Ale všechno se odvíjí od způsobu vykazování statistických údajů. Jak říkal Churchill: Věřím jen takové statistice, kterou si zfalšuji sám. Finta může být například v tom, že se budou do zemřelých na koronavirus započítávat jen ti, kteří byli zdraví, a zemřeli POUZE na koronavirus. A je to! Jsem rád, že se u nás věci nepodceňují.

   Smazat
  4. noviczech
   ...vás zdravím toto, ale nápad! Lékaři mají statistiku, že u nás ročně umře asi 100 000 lidí. Když se dožijeme do příštího roku, necháme si stáhnout statistiku úmrtí za tento rok! Otázka: bude opravdu statistika vykazovat větší úmrtnost? A to nejen v naší zemi, ale ve všech zemích alespoň Evropy. Nebo je za celým "divadlem s covidem" nějaký úplně jiný záměr???
   Ale možná že PRAVDA vyjde/nevyjde najevo jako s přistáním na Měsíci,(asi tam letěli několikrát za sebou k mcdonaldovi na kávu), nebo jako s 11.zářím, nebo zabití Bina Ladina. A všude je lež/pravda! Máme, žijeme už 30 let ve zvláštní době, ani tak, ani tak, nejsme ani černí, ani bílý, netoužíme po pravdě, nemáme moc poznat pravdu a tak jsme spokojeni se lež/pravda, pravda/lež.
   Kdyby to tak nebylo, tak je Novotný na psychiatrii a Hřib a další sedí ve vyšetřovací vazbě! Tak vlastně ...zůstalo při starém...!!!

   Smazat
 2. Нас много

  OdpovědětSmazat
 3. Bělorusové byl nejvíc postižený národ , o život přišla třetina Bělorusů , Lidic tam měli stovky !

  OdpovědětSmazat
 4. Zda se ze Lukasenko neni tak blbej jak vypada, dobre jim sere ta ten covid19 podvod to ani ten Putin neumi

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. COVID-19 je skutečný, a je životu nebezpečný. K jakým cílům může být využitý, je jiná věc. Lukašenkovi, pošilhávajícím po carství, k jeho popularizaci určitě nepomůže.

   Smazat
 5. Hrdinný Lukašenko, geroj nad geroji, kovidu se nebojí, natož aby se bál okopávat ruskému medvědovi kotníky. Možná má pravdu, možná nemá, to se zatím neví, v každém případě se dostal dosti na oči a to se líbí zejména ostřelovačům. Nu což přeji mu mnoho štěstí v jeho odvaze a běloruskému lidu vše nejlepší k jejich dnu vítězství.
  Rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
 6. Co si může dovolit kmán Lukašenko), nemůže si dovolit pán (Putin). Koronaakci spustily nejvyšší světové síly. Podívejte se, co píše katolický web: "Pohled na sloužícího kněze s náhubkem mluví jasněji, než dlouhé úvahy. Je to obraz jeho naprostého područí světské moci. Židi za nacionálního socialismu museli mít na oděvu židovskou hvězdu. Ale tento kněz a všichni jeho věřící to nemají na oděvu, ale na hubě. Jako zlá zvěř. A všichni.
  Účel koronaakce je nasměrovat ekonomiku k zelené budoucnosti s malým počtem lidí. Náhubky jsou bočním efektem koronaakce, avšak efektem velmi výstižným. Nevím, zda ti, kdo koronaakci vymysleli a spustili předvídali tento grandiózní náhubkový efekt o svědectví naprosté loajality lidí. Možná, že ne. Ať tak či onak je koronaakce naprosto geniální." Holt, nejsou všichni katolíci blbí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Církve jsou taky podvod, takže asi blbí jsou.

   Smazat
  2. Jak pravil Jan Grygar: "...kdo nevěří v Boha, je ochoten uvěřit každé pitomost, hlavně ať to není křesťanství..". Třeba takové představě o vlastní genialitě a důležitosti, jak tenhle náfuka7:46

   Smazat
  3. Pletete si hrušky s jabkama a koronavirus se sluneční koronou. Zajímavé do čeho nejste ještě schopni zatáhnou a vláčet katolickou cirkev. Ať si věří kdo chce v co chce a když už se někdo žďáře někomu do soukromí, těžko mluvit o svobodě nejen toho věřícího, ale o svobodě toho druhého fanatika. Pochybuju, že ten náhubek si dávaj z nařízení světské moci. Slyšel jsem jak tam u vchodu do kostela držej vyhazovače, kteří kontrolujou lidi jak jsou oblečeni, aby Bůh neviděl na nich odhaleného co stvořil více, než je církevně povoleno. A pochybuju o tom, že to mají nařízeno ze světských úřadů. Tak teď vyhazovači od kostela, nebo mešity, a jak jsem slyšel tak taky do Budhistického chrámu i Hinduistického, teď dostaly za úkol kontrolovat taky jestli lidi si pověsili na hubu náhubky. Již tehdy jsem si řek, jestli mě pro kraťasy vyhazovač odsaď v letním vedru vyhodí, tak se jim na celý kostel klidně vys...eru. Bůh je jak se praví všude, a radši si ho tedy pozvu ke mně domů.

   Smazat
  4. Ad 8:51 a jemu podobné Jany Grygary:

   Zpráva, že existuje bůh je první a největší fake-news na světě!

   Smazat
  5. Kde na to berou v? Jen to co bylo na přehlídce stálo dost miliard. Lukašenko v uniformě a bez metálů.🐧

   Smazat
  6. 8:51
   Církve nemají s bohem nic společného. A nafoukanost se projevuje právě u vás a Grygara, když se domníváte, že křesťanství má monopol na pravdu. Nemá ji žádné náboženství, ale některým jde dobře vraždění pro fanatickou víru, některým hromadění majetku, jak ukazuje historie. Lépe je vědět, než slepě věřit, a kdo neví, a něco tvrdí, obelhává i sám sebe.

   Smazat
 7. Myslím, že to platil Putin – a dobře udělal. Pokud by to udělal v Rusku, globalisty (autory koronaakce) by nas.al k smrti. Zřejmě zvažoval obě alternativy a rozhodl se, že se bude lepší vážně se tvářit ke koronaakci. Je to vlastně 1. světová biologická válka.

  OdpovědětSmazat
 8. Putin má víc rozumu než Lukašenko. To není žádné překvapení.

  OdpovědětSmazat
 9. Impresivni!
  Diky Belorusko!

  OdpovědětSmazat
 10. Je to významné výročí ale tohle je hazard s životy lidí když to někdo nedokáže pochopit.

  OdpovědětSmazat
 11. V Bělorusku žije o milion méně obyvatel než u nás. Armádu mají parádní, kam se my na ně hrabeme?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A to je fakt! Kam se hrabeme s několika gripeny na jejich MiGy SU, či JAK! Mají i "naše" L-39! Nejsou to srabi!!!

   Smazat
 12. "To si člověk myslí, že je gigant, a je hovno". I ten Lukašenko na to možná ještě za svého života přijde.
  Švejk.

  OdpovědětSmazat
 13. 7:31 Takových gigantů máme plný parlament a ještě leckde v krajích a okresech.

  OdpovědětSmazat
 14. Víra v cokoliv je každého osobní věc. Církve jsou ale politika, která se od J.Husa nezměnila. Vše se brzy změní!
  https://tadesco.org/papez-byl-zbaven-vsech-titulu-od-nyni-jsou-historii/
  Ve Vatikánu nejen že „PAPEŽ“ který papežem nebyl, ale přímo zrůdou pod taktovkou šesti padlých andělů, kteří mají na svědomí milióny a milióny mrtvých dětí, přestal nosit tak zvaný rybářský prsten. Tímto aktem je lidstvo osvobozeno. Psali jsme před několika dny. Nikdo už není v područí tohoto úřadu. To znamená přestává pro lidi také platit lodní právo a ztracen na moři po 7 letech života, kdy každé dítě bylo zotročeno až do konce jeho pobytu v Hotelu Země. (pokud neznalo a nedostalo se k určitým listinám, které jsme zveřejnili a neosvobodilo se samo).Úřadující osoba (nyní už sám za sebe), nemá žádné tituly a ani prsten jako symbol na lovení lidských duší po narození, udělala poslední „MŠI“ na náměstí před naprosto prázdným prostranstvím. Symbolicky ztratil své ovečky a to navždy. Brzy se lidé dozví pravdu.

  OdpovědětSmazat
 15. Lukařenko chce prvořadě světu předvést svoje koule a malinko pokořit Putina :-))

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Moźná promluvil řečí násilníků a něco jim vzkázal.

   Smazat
 16. Mejnstrímoví matláci :)
  Titulek novinky:
  https://www.novinky.cz/koronavirus/clanek/epidemii-v-cesku-na-svem-rozpoctu-pocitila-polovina-lidi-40323486

  Titulek eurozpravy:
  https://eurozpravy.cz/ekonomika/ceska-republika/epidemii-v-cesku-na-svem-rozpoctu-nepocitila-polovina-lidi.c8f71201/

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.