Reklama

středa 6. května 2020

V Česku připravuje Západ nového Skripala


Ljubov Stěpušova
6. 5. 2020  PravdaRu, překlad Outsidermedia
Česká media oznamují, že ruskými speciálními službami byl do Prahy dovezen ricin. Na roli Skripala byli na Západě připraveni tři kandidáti spojení s odstraněním pomníku maršála Ivana Koněva.


Podle Respektu měl do Prahy přijet člověk s ruským diplomatickým pasem a „ukrýt se na ruské ambasádě“. České tajné služby tvrdí, že vezl ricin. Policie dnes střeží starostu Prahy 6 Koláře (skrývá se neznámo kde), primátora Prahy Hřiba a starostu Řeporyjí Novotného, který chce postavit pomník Vlasovcům. Ten ve svém otevřeném dopise Ruské federaci použil na adresu Ivana Koněva označení monstrum, psychopat, masový vrah a mizerný vojevůdce, jehož jméno není hodno uctění ve školních učebnicích.

Stránky denikn.cz informují, že ministr zahraničí Petříček oznámil ruskému velvyslanci v Praze A. Zmejevskému, že pokud se někomu z nich něco stane, bude následovat reakce.

Je jasné, že Kolář a jiní činitelé začali neuváženě horlivě plnit pokyny k vedení „války s ruskými památkami“. Nezpozorovali, že jsou připravováni na použití k informační válce podle scénáře vyzkoušeného v Británii s „otrávením“ ruskými tajnými službami.


Nový Skripal se může objevit kdykoli

Odborník Mezinárodního institutu humanitárně–politických studií V. Bruter považuje tento scénář za kdykoliv použitelný. Moskva nemá možnost tomu zabránit, bude–li přijat. „Rusko sdělilo, že na tom nemá účast a Koláře nemůže vzít pod ochranu, aby se vyhnulo krizovým situacím, které kolem toho mohou vzniknout.“

Kterákoliv západní tajná služba může kohokoliv otrávit a potom z toho obvinit Rusko zcela bez důkazů, jak je zvykem. Dále Bruter řekl, že pro Západ je normální licoměrnost a obviňování bez důkazů, je pro něj přirozené konstruovat a uvádět do života scénáře, z nichž potom obviňují druhé. Je to hra pod falešnou vlajkou.

Demontáž památníku byla, právnicky vzato, organizována nikoliv státem a podle zákona neodpovídá česká vláda za činy české samosprávy.Nejdřív odstranění rusofobie a potom byznys


Bruter dále řekl, že reakce Ruska musí být v oblasti obecně politické, musí jít k vedení EU, velkých zemí EU, aby rusofobii odsoudily. Řekl: „Rusko potřebuje navázat společné vztahy s Německem, Francií a dalšími velkými zeměmi EU s tím, jak utvářejí svoji roli při vylaďování normálních vztahů s Ruskem. Musí rusofobii odsoudit ve všech jejích projevech, tedy i u tohoto případu. Ale Rusko to dávno nedělá a je to chyba.“

Socha maršála Koněva byla odstraněna 3. dubna. Má být umístěna v Muzeu 20. století, ale dosud je v nějaké úschovně. Kolář komentoval demontáž trapným způsobem, že Koněv neměl roušku a pravidla platí pro všechny. Dokument objasňující rozhodnutí o demontáži pomníku připravila americká společnost Squire Patton Boogs.

Ve věci demontáže památníku zahájilo Rusko trestní řízení podle ustanovení „vandalismus“. Podle ruského zákonodárství mohou být viníci odsouzeni k jednomu roku nápravných prací, pokud budou souzeni v Rusku.

Moskva požádala ČR o předání památníku do Ruska, ale odpovědí bylo nabubřelé odmítnutí Kolářem. Poté ministr zahraničí ČR řekl, že je ochoten tuto otázku posoudit. Místní úřady se odvolávají na to, že památník je vlastnictvím městského obvodu Praha 6. Avšak pozemek, na kterém socha stála, patří podle katastrálního registru hlavnímu městu Praze.

Za povšimnutí stojí, že zásluhou zkušených a rozhodných akcí na frontě, kde velel maršál Koněv, nedošlo ke zničení Prahy. Porážka milionové skupiny Němců pod velením Schörnera vešla do učebnic válečné historie jako příklad vojenského umění. Z rozkazu Koněva, aby bylo před zničením zachráněno historické město, nepoužívalo se při útoku těžké dělostřelectvo a letectvo. Během útoku bylo zabito a zraněno 40 tisíc nepřátel a 86 tisíc jich bylo zajato.

44 komentářů :

 1. Za hloupost se platí. Teď jde jenom o to, kdo z těch tří bude platit. Osobně tipuji satana nebo gaulaitera. Vlasovec z Náckova je příliš bezvýznamná figurka.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ona to zdaleka nemusí být jenom banální sprostá vražda. Dneska jsou možnosti virtuální reality a paměťové jámy prakticky neomezené. Ostatně možná i ten Skripal je naživu a až ho dejme tomu za pět let vypustí, riziko, že by něco vyžvanil, už bude zanedbatelné - už to bude dávno a nebude to mít potenciál, stejně jako třebas komedie s bílým práškem ve zkumavce v OSN - Colin Powell zcela otevřeně přiznal, že z něho udělali blbce, ale už je to každému srdečně jedno. A to byla nějaká šajba a invaze do Iráku. Co by mohl za pár let případně vyžvanit žlučák, gaulajtr natož prdeláč - koho by to vzrušilo??

   Tudíž nejspíš nechají subjekty ve stavu, nepůjdou na skládku ani do spalovny, nýbrž na další recyklaci. A naopak - virtuálně se už dnes nechá vyrobit ledacos, i uplést z pověstného hovna bič. Možná tedy zrealizujou nějaký pokus o útok, který ale bude jen díky všem včasným opatřením - a dokonalé spolupráci s našimi spojenci, kterým za to budem muset být vděčni - zmařen. A fotka subjekta s monoklem na oku nebo vysraného z podoby po požití ricinového oleje bude obrazně řečeno ležet na stole při vypovídání velvyslance nebo naopak povolování průjezdu konvoje na východ. Na to ostatně stačí i fotošop.

   Jo, a na akci tohoto typu se zase samozřejmě nejvíc hodí peřopyjec, jinak bych souhlasil, že daleko nejfotogeničtější mučedníček by byl ze žlučáka (a bude to i daleko nižší insider než gaulajtr, tam by se asi i tata přimlouval, ať vemou radši toho druhýho)

   Smazat
  2. Kdo bude platit? Přece my!
   P.S. Už ostatně platíme. Za to, že takovou hovadinu, otrávení třech bezvýznamných narcisů ruskými tajnými službami, vůbec bereme vážně. Skřípe to skřipalinou už od samého vzniku.

   Smazat
  3. Ricinový autor:
   https://www.aspeninstitutece.org/people-profile/ondrej-kundra/
   Klasika, Bakalův Aspen institut, financovaný z nájmů bytů okradených ostravských havířů.

   Smazat
 2. Zapomněli na leteckou tajnou STEALTH distribuci Babou Jagou...

  OdpovědětSmazat
 3. Západ neumí bez nepřátel žít furt dělají to samé dokola kdo bude jásat u nás jen pár liberálních vymaštěnců.

  OdpovědětSmazat
 4. No, jestli má Kolář mozek větší než žížala, má půlky stažené tak, že je ani ricin neprorazí.

  OdpovědětSmazat
 5. To jsou všechno blbosti. "Platit" nebude nikdo. Všechny excesy těch tří ubožáků jsou odněkud řízené za účelem ještě více na nás nasrat Rusko, aby nám odmítlo jakoukoliv pomoc -až nebude žrádlo, až nebude voda - až bude energetická a ekonomická krize. Naše takzvaná vláda to moc dobře ví, proto dělá ke všemu mrtvého brouka. Občanský nesouhlas s těmito ubohými a zbabělými aktivitami je více než zřejmý. V uplynulé době - za mnohem menší exesy už byla odvolána řada vládních činitelů z funkcí (Kocourek, Staněk, řada dalších) - a za tyto očividné veřejně odsouzeníhodné prasečiny - veřejné sprosté verbální útoky a urážející výroky - nic? Žádné projednávání v parlamentu, žádné zbavení imunity, žádné požadované vysvětlení ubohých excesů, které jsou protistátní, protispolečenské, zbabělé, a opovrženíhodné? Vláda prostě k tomu nekoná - a konat nebude. Dělá mrtvého brouka, pouze nechala chránit ty kokoty, ale před vlastními nasranými spoluobčany. To idiotské divadlo s ricinem má odvést pozornost jinam, a pokud možno ještě více rozesrat a rozpižlat česko-ruské vztahy. Západní agresor tady připravuje převrat, media již jsou zúkolována k rozpoutání zběsilé a fanatické mezilidské nenávisti ( covid se ohromně hodí) a "agenti" z řad českých lidských zrůd tu a tam už jsou získáváni a podpláceni. Teď se USA pokoušejí stejnými podvraťáckými způsoby rozesrat Venezuelu, dovést tamní lidi k občanské válce, aby si zabili prezidenta - jako zabili prezidenty Lybie a Iráku. Asi bychom se měli stát dalším státem ze Spojených států - americká výspa v srdci Evropy? To by nebylo marné pro ty šmejdy. A vláda to ví - už se bojí probírat cokoliv jiného než koronavirus -denně potlachy k viru, denně tiskové konference k viru, denně
  virové žvásty - aby to vypadalo, že se vláda musí intenzivně zabývat ochranou zdraví občanů. Tyto tři holomky, kteří bez pověření a bez pravomoci provokují protiruské excesy, se bojí řešit. Kdyby to měl být reálný politický fakt, řešila by se socha už dávno -a ne až teď, po třiceti letech vylévání amerického ideologického hnoje na české občany - kdy se situace navíc vyhrocuje jakousi "nákazou". Až budeme trpět hlady a drancováním z práce propouštěných davů cizinců, budeme potřebovat každou pomoc -ale nesmí být z Ruska. Všechno je uměle řízené - typické české pokrytectví.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co Babiš nahospodařil v sympatiích pro ANO bojem proti koronavirus, to ztratil nešťastným výroky ke Koněvovi. Já jsem ANO nevolil, byl jsem však k jiným, kteří tu hloupost udělali, smířlivý. Teď bych řekl, parchant jako parchant.

   Smazat
  2. 10:52 vláda že nechala chránit Hřiba, Koláře a Novotného? Vláda, říkáte?

   Smazat
  3. Tak, 14:26. Po táhle hluboké analýze, kterou jste tady přispěl, bych se nesázel, že nebudete volit třeba Piráty, že?

   Smazat
 6. Platit budeme za to všichni a možná, že již v krátké době. Zatím byl garantem našich západních hranic SSSR (podle Jalty I) a jeho právní nástupce Ruská federace. Síly mající zájem o likvidaci naší republiky stihly prostřednictvím užitečných idiotů realizovat příslušné provokace ještě včas. Jalta II. přichází.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Další facka Bruselu? Maďarský parlament se postavil proti Istanbulské úmluvě

   https://cz.sputniknews.com/svet/2020050611900994-dalsi-facka-bruselu-madarsky-parlament-se-postavil-proti-istanbulske-umluve/

   To určitě na ČT24 nebude.

   Smazat
  2. Odmítlo ji i Slovensko.

   Smazat
 7. Letectvo proti Praze použily pouze Spojené státy fašistické....

  OdpovědětSmazat
 8. Zpravodajské služby mohou vybrat za oběť kohokoliv ze zastupitelů Prahy 6, kteří hlasovali za odstranění pomníku. Dokonce se může stát, že bude za ruskou vraždu vydáváno přirozené úmrtí kohokoliv z nich a nemusí to být zítra. Těch možností je spousta. Ale autorka má pravdu. Může to být příprava nového Skripala. Být Kolářem, který je nejpravděpodobnější obětí, asi bych měl těžké spaní. Ale svou cestu si vybral sám a třeba mu vyhovuje být mučedníkem ve svaté válce...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No jestli budou tajné služby postupovat po vzoru Skřípala, které záměrně matlaly novičok všude možně aby se na to přišlo, tak to zase bude něco. Ale doufám, že naše tajné služby nenajdou flakon s ricinem ve tři měsíce nevyváženém kontejneru. To se u nás stát snad nemůže. Kdo by se v těch starých s.ačkách přebíral.

   Smazat
 9. František Matějka: „Bývaly doby, kdy by slušný normální novinář neopřel o to bulvární prase, které založilo svůj byznys na zveřejňování špíny na jiné lidi a parazitování na nich, ani kolo. Dnes je z Novotného starosta a novináři se z něj můžou posr*t, protože se jim hodí do boje proti každému, kdo nejde s nimi. Smutná výpověď doby a úrovně žurnalistiky a zpravodajství v této zemi.“

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A jednou bude premiér nebo ministr zahraničí.

   Smazat
 10. „Považuji tuto situaci za provokaci řízenou na úrovni tajných služeb NATO, do které se s radostí zapojili oni dobře známí rusofobní, ‚liberálně demokratičtí‘, čti: novofašističtí pražští starostové. Jeden je psychopat, druhý zbabělec a třetí nezvládá úřad. Ani jeden z nich nestojí Rusku za víc, než za zcela pochopitelnou žalobu, se kterou souhlasím, a spravedlivý trest v podobě omezeného cestování do zemí, které by je Rusku vydaly ke stíhání. Vše ostatní je provokace, s cílem vyvolat u nás rusofobní nálady,“ řekl nám (PL) poslanec Lubomír Volný.

  OdpovědětSmazat
 11. To už rodina zemřelého pana Kubery se snaží vyrobit v současnosti: pan Kubera náruživý supeerkuřák a ne abstinent náhle zemřel, i LAIK SI DOMYSLÍ, ŽE TA KOMBINACE TOXIINŮ PŘES VŠECHNU JEHO BODROST NEPROSPÍVALA JEHO ZDRAVÍ. Rodina žádá telefonicky o pitevní nález, odpovídající instituce sdělí, že tak učiní na písemnou žádost, neb telefonem tak může učinit neoprávněný a rodina by si určitě stěžovala. Otázka zní: proč rodina odmítla písemně požádat o vydání pitevního protokolu? Jen proto, aby mohla vyvolávat skripalovské spekulace a proč chtěla spekulace vyrobit? A pak se může někdo i zeptat pro koho a za kolik. Rodině jejich otec nestál za to, aby poslala doporučený dopis na patřičná místa, ale pomlouvat druhé za vlastní svévolnost, to ji jde náramně. Ani jsem nevěděl, že pan Kubera stál Číně za to, aby se s ním bavila o jeho cestě na Tchajwan. Snad mu nechtěli vysvětlovat Světem uznávaný fakt jedné Číny? Nemyslím, že byl pan Kubera tak neznalý, on jenom chtěl dělat "haura" a vítězit nad kulturní Čínou nekulturním chováním. Ale jak se říká, v diktatuře kapitálu, ve které žijeme je za peníze možné vše. I dělat aktivity namířené proti porozumění států a národů, proti humanitě, jen když to nese! Škoda jednáním pan Kubera v posledních týdnech svého života, u slušných a mentálně normálních lidí ztratil totálně kredit! O mravních kvalitách jeho rodiny se nechci vyjadřovat, každý si udělá obrázek sám!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Rodina chce prodat pitevní zprávu do Blesku. Kubera měl smůlu, že excelentní hovada ze senátu na něj naléhaly, aby jel na Taiwan a poškádlil prezidenta zasahováním do vnitřních věcí Číny. Dobře věděli, že kdyby tam jeli sami, tak by tím ztratili při postupu ještě k většímu korytu. Nastrčili k tomu dobráčka Kuberu. Ten chudák ten nátlak nevydržel.

   Smazat
  2. V dnešní zvrácené době ani nebožtík nemá klid. Celá kauza kolem pana Kubery je politování hodná, kam až novinářka ve své senzačnosti zajde.
   Echo24 objasňuje formální spor kolem pitevního protokolu.

   Smazat
  3. 11:50 Kubera byl nainstalován do funkce a jeho loutkovodiči po něm chtěli "Tchajwanskou" službu.Mezihra známa není.Výsledek je znám.

   Smazat
  4. 14:43 Kubera neumřel na nátlak, ale proto že si (dle svého vyjádření) bral pouze poloviční dávku prášků na vysoký tlak. Zřejmě, aby mohl v Senátu popíjet alkohol zdarma.

   Smazat
  5. Kubera byl korporátníky pečlivě vybrán na kandidáta na předsedu senátu a poslán do emeriky na testy ke krvavé madleně. Ta mu vysvětlila, že k jeho zvolení stačí maličký závazek, že nejdříve navštíví tchajvan, pak tibet a má funkci jistou. A on hlupák kývl a už byl zaháknut. Když se pokusil splnit slib, zjistil, že Zeman i Bakiš jsou proti a Petříček naopak pro. Navíc byl diplomaticky upozorněn na důsledky tohoto činu ze strany ČLR. Když do toho chtěl hodit vidle tak mu trojice senátorů vysvětlila, že ho nebudou volit za půl roku po volbách do senátu do funkce a on se z toho sesypal. Tlak na něj byl ze všech stran, s čímž asi nepočítal. Inu teplickéj strejda co dohazoval arabáčům pozemky v dědinách okolo Teplic se dezorientoval ve světové kurvapolitice.

   Smazat
  6. Kubera? Tubera ve 72 letech, Každý den bez žrádla, ale zato s jednou lahvinkou whisky a stovkou cigaret na den. Dvě blbky z jeho rodiny (manželka a dcera) to asi vůbec netušily a byly angažovány do komedie s čínským dopisem, který ukončil tohoto senátora.

   Smazat
 12. Nejhorší na tom je, že kdyby dostal někdo z nich po tlamě obviní Rusko. Příklad tady máme topák Dominik Feri a jeho "rasistická facka" na Moravě. To nejsou politici ale pubertální aktivisté a ještě za jejich blbost jim platíme ochranku všichni. Měla by ji platit příslušná strana ze svého.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To nejsou žádní puberťáci, oni velice dobře vědí, proč to dělají.

   Smazat
  2. 12:51 Feri ale ještě v pubertě je!

   Smazat
 13. http://www.skrytapravda.cz/domaci/3266-atentat-na-lavrova-a-asi-i-putina-svet-je-v-soku-mezinarodni-skandal-vyvolal-clen-ods

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No, svět je sice možná v šoku, ale ochranku dostal vyhrožovatel.

   Smazat
 14. Tomuto idiotskemu triu musi nekdo kryt ve vlade zada. Zatim se nikdo nepriznal a novinari maji jine cile.

  OdpovědětSmazat
 15. He-he. Len ma zaujíma, ako jeden z toho pražského tria famózního dopadne. Lebo nevieme, ako dopadli Skripalovci. Teda, či sú po smrti, alebo ich držia niekde hlboko v lese. Celkom si neviem predstaviť novú identitu Novotného. On ju ani dnes nemá akosi vyprofilovanú.

  OdpovědětSmazat
 16. Jaké dělostřelectvo? Vždyť se přece oficiálně tvrdí, že Prahu osvobodili Vlasovci vlastníma rukama a vlastní krví. Tohle všechno stihli za jeden a necelý půlden, jen s osobní střelnou zbraní se postavili proti kulometům, dělům, tankům a plamenometům. Jak pravil Hřib: když Rudá Armáda přijela, nebylo kde bojovat, byl všude mír. Ani ty šeříky nejsou podle něj pravda, tehdy ještě ani zdaleka nekvetly.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pražský lžiprimátor Hřib je zneuctěním i jména té houby, natož úřadu primátora Prahy. Je to jenom otázka času, kdy někomu v Praze přeteče trpělivost s tímto a těma dalšíma dvěma ...

   Smazat
 17. Hřiba ,Kolare a prase z Řeporyji s.re že Konév á Ruda armada porazila jejich přatele Némce.Vzpomeňte Vaclava Havla :jeho omluva Némcum.

  OdpovědětSmazat
 18. Chodí vůbec do zaměstnání? Pokud ne, kým a za co jsou placeni. Každopádně Hřib si, podle těch jeho hlášek z poslední doby, už aplikoval něco sám. Odbojáři s policejním dudlíkem jsou největšími odborníky na válečné operace všeho druhu. Praha bude opět svobodná, až ti tři joudové zmizí v propadlišti dějin.

  OdpovědětSmazat
 19. Už aby tyto zmrdy někdo odkrágloval, nejvyšší čas!

  OdpovědětSmazat
 20. Oč se vlastně hraje? Hraje se o koalici. O koalici protiruskou, jednotnou s enormní podporou Evropského obyvatelstva. Hraje se o ztrátu paměti východoevropských zemí. Hraje se o ztrátu paměti Slovanských národů. A zejména se hraje o akceleraci nenávisti přecházející k fašizaci, což je zřejmé zejména na dění a atmosféře ve společnosti v matce měst. Jsou k tomu využívány různé nástroje počínaje protivládními demonstracemi a permanentní snahou odvolat Zemana, Babiše a vládu vzešlou z demokratických voleb. K tomu slouží jakékoliv prostředky včetně výroku městského soudu. K tomu slouží i hrdinská občanská neposlušnost s nošením roušek na půl huby. Je to podprahové zasévání nenávisti a odporu proti nepohodlné a stále ještě částečně svéprávnému vedení země. Prostě propaganda. Stejným nástrojem k stejnému cíli je debilita 3. prozápadních poskoků. Zachránit nás může jedině rezistence proti nastupující fašizaci poměrů v naší zemi. Goebbelsovská nenávistná propaganda nesmí najít živnou půdu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tu živnou půdu nachází bohužel v nečinnosti a následných vyjádřeních některých členů vlády, včetně Babiše. Jak se může ministr zahraničí zaštiťovat jakýmsi principem subsidiarity, když činnost oné trojice politiků na nižších stupních zcela evidentně směřuje k narušování smlouvy o prátelství s Ruskou federací. A jak může zjevné šíření poplašné zprávy a šíření nenávisti vůči národu přikrývat svobodou slova?
   Následná nóta MZ Ruska je zcela adekvátní a určitě i očekávanou reakcí. Žádným vměšováním!
   To je vláda. A teď senát. Předseda Vystrčil sděluje: Chtějí (ruská strana), aby u nás vznikla nervozita a nestabilita, což mě velmi znervózňuje, protože se mi zdá, že je problém eskalován účelově.“
   K tomu se asi člověk musí stát předsedou senátu, aby dokázal celou záležitost otočit o 180. Podle toho, kdo tu co eskaluje, to tedy vypadá, že ti tři pražtí šašci jsou agenti Moskvy!
   Nebo je Vystrčil bezpáteřný panák. To bych viděl jako věrohodnější variantu.

   Smazat
 21. Pokud budou "naši přátelé" připravovat a realizovat tři České
  Skřípaly v takové míře kvality, která bude adekvátní jejich mínění o našem národě,tak to se ještě hodně nasmějeme. Zatím to vypadá tak,že nás považují /asi podle Koudelky/ za neuvěřitelné idioty.

  OdpovědětSmazat
 22. 21:00
  Vždyť jsme pro srandu celému světu, po Řeporyjské prezentaci se ani nedivím.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.