Reklama

sobota 9. května 2020

V Česku víme přesně jen to, že nevíme nic

Jiří Jírovec
9. 5. 2020
V mediích se objevil článek o Rusákovi, který přiletěl do Česka s ricinem v kufříku a schoval se okamžitě na ruské ambasádě.
BIS prý nemá nic společného s tím, že se to prošvihlo, což v náznaku znamená, že si to novinář nevymyslel.
Prezident nic neví, premiér nic neví a stejné to je s těmi, kteří mohou tajné informace dostávat. Občan již neví vůbec nic, protože tajné služby mu nesmějí ani naznačovat.

 
V Česku, podle Cimrmana nehledáme pravdu, ale vždy jen vyvracíme omyl.
A pak se to stane: Dřív než mohl být proces poznání dokončen a omyl zcela vyvrácen, do hry vstupuje, jako Deus ex Machina, Česká policie.
Tři politici jsou pod její ochranou, zní její prohlášení.
Představení je zachráněno a hra může pokračovat.
Policie nahradila pochybnosti o mužíkovi s ricinem kouskem pravdy.
Kdyby politikům nebezpečí nehrozilo, ochranu by neposkytla, to dá rozum.
Český občan ví, že jsme v zastrašování a fackování soběstační.
Mužiky z dovozu nepotřebujeme.  

Cožpak není na přesdržku, když jeden z chráněnců policie prohlásí:
„To jsem měl při včerejší předtáčce pro OVM vědět, že ve studiu bude dnes opět ta svině Vojtěch Filip. Musí tam toho duševního mrzáka zvát. Co jako lži toho chudáka vyváží?“ ptal se Novotný a záhy doplnil: „Jestě jednou řekne, že jsem si požádal o ochranu, a normálně pojedu na ty Kafky a rozbiju tomu zmrdovi hubu.“
Dalo by se to přehlédnout, kdyby se do hry nevložil šéf NATO:
"Generální tajemník NATO Jens Stoltenberg se postavil za pražského primátora Zdeňka Hřiba (Piráti) a další starosty, kteří kritizují Rusko a byla jim nedávno přidělena policejní ochrana. V rozhovoru pro Českou televizi Stoltenberg uvedl, že NATO důrazně odmítá jakékoli podobné zastrašování. Policejní ochranu nedávno dostali primátor Hřib, starosta Prahy 6 Ondřej Kolář (TOP 09) a starosta pražských Řeporyjí Pavel Novotný (ODS)."

A vše se dál větví: Stoltenberg buď nalítl na kachnu z malého českého rybníku nebo je celá věc součástí propagandistických akcí proti Rusku.
Válku jsme už dlouho neměli a pod nenávist je třeba přikládat.
Fascinující, říká si možná nad nebeskou kávičkou Tereza Spencerová. 

60 komentářů :

 1. Možná si Novotný myslí, že po vítězném tažení Stoltenbergových armád (drží jim palce) by mohl vyměnit starostování z okraje Prahy za nějakou gubernii. Tihle jsou vždy připraveni přijít k prostřenému stolu.

  OdpovědětVymazat
 2. Americké kobyla chcípá. A tak kolem sebe kope. Až to dojde pohuňkům, budou chudáčci zoufalí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. nebudou, nemám o ně obavy, převléknou si včas kabát a někteří i hnědé trenky :-)

   Vymazat
 3. Ale oni už jsou tak v zádeli, že už nevědí která bije a co maj dělat. To znamená, že vždycky zákonitě vyprodukují nějakou koninu a šlápnou si na ty stejný hrábě. Už to začíná být komické a zábavné zároveň, lepší než Dvořákovic lžitelevize.
  Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětVymazat

 4. https://cz24.news/ae-news-zasadni-informace-pachatel-celosvetove-virove-krize-je-konecne-znam-cina-nekompromisne-ukazala-na-americkou-vojenskou-laborator-usamriid-ve-fort-detrick-v-marylandu-s-nejvyssim-stupnem-biol/?fbclid=IwAR2DAYVBYZQOHuVC1FMQMihskm0DUqTQWOMs70pRTBSvDCHpn86lhK2FYmc

  Rychlá odpověď

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. O tom, že koronavirus pod americkým krycím názvem "nemoc z e-cigaret" řádil v USA již od začátku r. 2019 (rok před výskytem v Číně), o tom už i na NR byl článek. Klasika, americký zloděj dnes křičí chyťte čínského zloděje. Kde by jinde ve světě získaly USA dost prostředků ke svému přežití na úkor zbytku světa?

   Vymazat
 5. Není co komentovat, vše už bylo napsáno.
  Čtěte to nové, nechte se překvapit.

  https://cz24.news/ae-news-zasadni-informace-pachatel-celosvetove-virove-krize-je-konecne-znam-cina-nekompromisne-ukazala-na-americkou-vojenskou-laborator-usamriid-ve-fort-detrick-v-marylandu-s-nejvyssim-stupnem-biol/?fbclid=IwAR2DAYVBYZQOHuVC1FMQMihskm0DUqTQWOMs70pRTBSvDCHpn86lhK2FYmc

  Rychlá odpověď

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nevím jak jiní, ale já jsem o viníkovi přesvědčený již nejméně dva měsíce. Stačí si dát do souvislostí informace posledního roku. Paradoxně, i naše propagandistická média toho vyblily dost. Ve své nabubřelosti a přesvědčenosti o své nadpozemské inteligenci, pustila nejednou informace, které měly zůstat někde v šuplíku, pokud nechtěla sama bourat své černobílé vidění světa. Světa, ve kterém je vše západní dokonalé a mírumilovné a východní špatné a agresívní.
   Někdy v červenci 2019 proběhla zpráva a záhadných úmrtí kuřáků elektronických cigaret v USA. To se týkalo těch mladších, protože ty staré svedli na chřipku. V srpnu téhož roku proběhla, opět v čt, zpráva o zavření laboratoře ve Fort Detrick. Údajně kvůli vadné kanalizaci. Potom byl chvíli klid. Evidentně se čekalo, kde nákaza propukne a kdo první virus izoluje a popíše. Byla to Čína. A protože byla první, byla okamžitě označena za původce. Číňané jsou přece špindírové, kteří jedí hady a netopýry. Jenomže pak začali lidi mluvit o umělém původu viru. První článek jsem četl v lednu tohoto roku. A potom se přidávali další a další.
   Tak že dnes mám jasno. Virus vyvinuli v USA a z nich se rozšířil do světa. Nechci to bagatelizovat, ale neděsí mne ten současný virus. Děsí mne ti možní budoucí. A že existují jsem přesvědčený. Nejeden západní sociální inženýr se nechal slyšet, že je nás na planetě moc a že je s tím potřeba něco udělat. Co přijde v budoucnu?

   Vymazat
  2. Pane Zhnusený, je vidět, že i váš váš naučila normalizace číst mezi řádky a poslouchat více zdrojů. Když přidáme selský rozum víme víc než BISka. Kéž toto schopnost zdědí i další generace.

   Vymazat
 6. Jo, když se za ty 3 (a je jich jistě víc) postaví takovej velitel, co má pod sebou celý NATO, tak se ničeho nemusej už bát. Jen když až přijdou před sv. Petra...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No, já myslím, že tím směrem to u nich vůbec nehrozí ...

   Vymazat
 7. Naše tajemné služby vyprodukují to samé jako "naše" ČT a ČRo- to co jim bylo přikázano a jen možná mají problém zda více poslouchat idioty EU nebo USA.
  Václav

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. asi jste na to kápnul, české služby nejsou tajné ale jenom tajemné a musejí se hodně otáčet, protože dostávají rozkazy z Berlína, Bruselu i Washingtonu, to každý nedokáže, jenom ti naši :-)

   Vymazat
 8. Češi se vždycky mohli přetrhnout v servilitě ke svým protektorům. Bylo tomu již za husitů, po Bílé hoře, za protektorátu, po vítězném únoru a je tomu i nyní. Česká nátura je skutečně k blití. Rovná záda a nepokřivený charakter jsou nám cizí.
  Já dokážu pochopit, když se někdo podvolí pod hrozbou násilí na něm, nebo jeho blízkým. Ale my se podvolujeme dobrovolně, rádi a bez nátlaku. Udáváme ty, kteří se neohnuli dostatečně a naší odměnou je pochvala od protektorů. I když ti protektoři si nad námi nejednou sami odplivli.
  Skutečně, stále častěji mne napadá rouhačská myšlenka, že měl Hitler své dílo dokonat a Čechy vyhladit. Na světě by ubylo deset milionů bastardů.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Velká škoda, že to nepovedlo u vaší rodiny!

   Vymazat
  2. zhnusený A co ta normální většina co ty slouhy nepodporuje tu měl též zplynovat?

   Vymazat
  3. mne vynechej, jenom 9 999 999 ...

   Vymazat
  4. Já bych výraz Čech používal opatrně, dobře si ty co udávají prohlédněte. Stejně tak Američané chtějí, Němci chtějí a pod.

   Vymazat
  5. Čechy odsuzujete zcela zbytečně, Češi jsou flexibilní a dokážou posoudit rychle své možnosti, proto přežijí. Ukážu to na příkladu těch tří pražských debilů, co si myslí, že mohou beztrestně házet špínu na Rusko a oslavovat hitlerovce a jejich kámoše. Jednoho krásné dne dojde i na ně a budou rádi, když dostanou od dnes mlčící většiny jenom na svou budku. Boží mlýny melou pomalu, ale jistě :-)

   Vymazat
  6. A co potom řeknete na toto: "A můžeme jen připomenout slova někdejšího šéfa úřadovny pražského gestapa Hanse-Ulrich Geschkeho, že Češi jsou zdaleka nejhůře spolupracující okupovaný národ." Najdete tu na NR v posledním článku pana Kobzy.

   Vymazat
  7. 8:06 Tak začněte u sebe a budete mít klid. My se s tím srovnáme.

   Vymazat
  8. https://www.ustrcr.cz/wp-content/uploads/2009/03/foto15-5.jpg

   Tady máte jeden snímek z adresy
   https://www.ustrcr.cz/uvod/doba-nesvobody-1938-1945/tri-osudove-breznove-dny-14-16-brezen-1939/
   Tedy organizace, které byste měl věřit na 100% podle svého "profilu". Ale jak je z dřívějška vidět, co se vám nehodí, nezaregistrujete.

   Ty zaťaté pěsti jsou co? Ty co je vítali jsou Němci a jejich poskoci. Tedy něco takového jako evidentně vy.
   Vy nikdy nevezmete za své historii národa, jaká je. Vy jste jako ten, kterého dříve nemilosrdně vyháněli do "okolního světa", aby tam bez opory svých žil bídně i za svých třicet stříbrných.
   Proto raději odejděte tam, kde i ten zaprášený kámen na cestě k hnojišti je důstojnější než náš národ. Přestanete blít a nám se zlepší životní prostředí.
   A mimochodem, vám nevadí, že vaše komentáře čtou v evropském úřadě pro dezinformace? Nebo s nimi spolupracujete?

   Vymazat
  9. Zkuste pánové hodnotit celkově "zhnuseného" než hodíte kamenem!
   V 8:06 ulít ale právě jeho pseudonym jej částečně omlouvá.
   Takže pane X, hledí vzhůru, změňte se na jméno a zařaďte se mezi 20% populace, která to hodlá změnit.
   V každém národě je těch 20 % aktivních, ostatní mají jiné starosti a o politiku se nezajímají. Když v těch 20 % získáme 11 % uvažujme o narovnání k normálu. Zatím nás normální válcuje pravice s levicí, neboť jsou všichni "zaháčkováni" v přesunu majetku a ten jak víme tvoří i moc politickou.

   Ano, peníze jsou naší slabinou v tomto nepoměru a donátorů nevidět. Soroš a jiní sledují jiné cíle a žádat po chudých?

   Někdy závidím náturu revolucionářům. Jako pacifista. Přesto revoluce a kontrarevoluce jsou běžné politické praktiky řízené státy a jejich tajnými službami.

   Ach jo, jak tyto zosnovače zrušit!

   Vymazat
 9. Jedno je jisté,když se bojím,žádám ochranku,tak si je vědom toho,že něco udělal špatně a o tom to je.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tomu se říká špatné svědomí, které je časem dožene a zničí i bez projímadel! Oni budou chodit po ulici a lidé kolem na ně budou zírat a říkat to je ten Kolář, to je odpornej debil Novotný, který si na tom, že uráží, provokuje, ponižuje a zesměšňuje,postavil svou hnusnou živnost. Ale ono ho to taky přestane bavit, až se od něj i ti podlézavci a ti, kterým slouží,začnou odvracet. Časem bude jen lidský odpad, od kterého si nikdo neopře kolo a ta negativní pozornost mu bude vadit. Bohužel, jeho nedožene žádné svědomí, protože ho nemá. Ale spravedlnost ať Boží či světská(tím nemyslím soudní) ho jednou stejně dožene!!! O tom jsem přesvědčen.

   Vymazat
 10. znusený.8:06
  To nebyly Češi,ale Němecští osídlenci a v takové Praze jich bylo nejméně 100 tisíc.
  A jak to píšete,tak určitě patříte mezi ty osídlence,vítače

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Souhlas, Lukáši.

   Vymazat
  2. Máte pravdu. Už jednou jsem mu na to odpovídal podrobněji, ale má asi v hlavě blok, zvaný Kolář.

   Vymazat
 11. Tam, kde Pražák řepu ryje
  žije zvláštní plemeno.
  A proto tam pikle kuje
  statné, z vola vemeno.

  A to mělo už dávno ,,sedět". Zač? Za drzost ! Ale tu my neumíme trestat. Mohl by se na nás někdo zlobit.

  OdpovědětVymazat
 12. Ten blb z nata jen potvrdil za koho kopou ty 3 náckovský poskoci.

  OdpovědětVymazat
 13. Akce ricin tajnými a supertajnými službami Ruska zrušena!!! Kolář a spol. se po.rali i bez něho!

  OdpovědětVymazat
 14. Odmítám nechat si sypat popel na hlavu od těch všech všeználků. Nadávat svému národu, tak to je teda soda. Právě dnes, v době korvira, lidi dokázali, źe národ existuje a nečeká na spásu shora. Najděte mi jinou zem, která byla schopna akce "roušky" a nebyla jen ta, co dobrovolníků bez příkazů pomáhalo. Žel se našli i ti (podle JW) co vyznávají "od kolika, do kolika a za kolik", moderně řečeno vyznávači volné ruky trhu, pro ty mám vzkaz - jděte k šípku -.

  OdpovědětVymazat
 15. Rusák se píše s malým r. Není to podle národnosti, ale podle světonázoru. Další třídy nadlidí jsou nacisti, komunisti, fašisti, environmentalisti a podobně. Všechno s malým.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. rusák může napsat jenom čehůn.
   Čech píše, a čte Rus.

   Vymazat
 16. Pokud měl potřebu se k té parodii vyjádřit šéf NATO, nezbývá než se nechat poučit lidovou moudrostí. A ta v našich krajich říká, že potrefená husa se vždy ozve. Za velkou louží prý zase říkají, poněkud košatě, že prý pokud něco kýhá jako kachna, létá jako kachna a vypadá jako kachna, tak to asi bude kachna. V každém případě neni samo sebou aby se k nepodložené kachně vyjadřoval vrcholný představitel nejsilnějšího vojenského uskupení. Spíš to celé působí dojmem, že režie tohodle kusu nesedí na Kavčích horách, nebo v kancelářích BIS. ( on ten Koudelka nedostal metál jen tak pro nic za nic. On tvrdí, že za špičkovou profesionální práci. Já tvrdím, že za přikladný rektální alpinismus akcelerovaný nenávistí k Rusku, minulému režimu a penězi ). Pak už stačí osvěžit si paměť. Oni totiž kluci angličané&sasi za staletí nic nového nevymysleli. Jen ten letitý divadelní kus nastrčí do dobových kulis. Vždy se však jedná o zdroje, prachy, zisk a území které nejsou jejich. V případě jednotlivce je tento akt judikativně hodnocen jako krádež za použití násilí. V připadě organizované skupiny jde o zločinné spiknutí, případně mafiánské praktiky. V případě anglosasského světa se však vždy jedná o ušlechtilé a právně obhajitelné pohnutky v zájmu obecného blaha vyspělé západní společnosti. Jedním ze základních rysů nezištně ušlechtilého západu je, že vždy když projde významnou technologickou etapou, tak pár moudrých dojde k názoru, že jde o tak zásadní průlom a náskok, že už by to šlo. A tak mocné rody tohoto světa staletí manipulují svět k dosažení svých nezištných cílů. Cíl je naprosto jednoznačný. Korporátní surovinové zdroje 1/6 světové pevniny, které se nějakým nedopatřením ocitají na Ruském území. Píšu to tak záměrně, protože světový leader pravdy a lásky se rve hlava nehlava o svojí ropu ať, leží v kterékoliv zemi na kterém koliv kontinentu. A proto je nutné se vrátit do 30.let. Německá Goebelsovská propaganda stála na boji ušlechtilého árijce proti bolševismu. Později ve 40.létech na společném a sjednoceném boji proti bolševismu, Slovanským podlidem a za oprávněný životní prostor ve jménu celého lidstva. Už tehdy bylo světové veřejnosti podsouváno lživé tvrzení, že jde o ochranu celého světa před bolševismem a židobolševismem. Tedy přeloženo do češtiny šlo o ochranu osobního prospěchu úzké skupiny mocných před zespolečenštěním zdrojů a výrobních prostředků, tedy obecným prospěchem. Tato myšlenka nevznikla v carském Rusku, ale v hlavách západoevropských myslitelů 17. až 19.století. Byla nebezpečná v 19.století, ve 20.století a je nebezpečná i v 21.století. Myšlenka byla tak silná, že zatímco levicoví pokrokáři teoretizovali o internacionalismu, tak globální hráči tuto myšlenku uskutečnili a vytvořili internacionální sindikát mocných působící mimo hranice a právní rámce národních států. Co je konstantní jako tato myšlenka je fakt, že ať za cara, komunistů, nebo kapitalismu zůstaly poslední významné zdroje na 1/6 pevninské plochy, která je již nékolik století součástí teritoria Ruského impéria, SSSR a dnes Ruské federace. Dokud mohly nadnárodní korporace řízené sindikátem mocných drancovat po rozpadu SSSR nerostné bohatství bez jakýchkoliv omezení, tak bylo vše v pořádku a přišlo oteplení vztahů. S nástupem Putina a snahou o narovnání právních poměrů došlo okamžitě k ochlazení. Pro akce proti Rusku byly vždy použity koalice. Koalice vytvořené z Evropanů jdoucích po 5.století do agresivní a útočné války za cizí zájmy a v cizí prospěch. Směr a cíl vždy stejný.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. b i n g o ;-)

   Vymazat
  2. 9:55 Skvelo napísané!!!

   Vymazat
  3. I já se přidávám pane Strako ke komplimentům. Doufám, že někam kandidujete, zkuste to výš. Možná i s vlastní platformou.

   Vymazat
 17. I tento divadelní kus má svůj scénář jehož součástí je scénář realizovaný v současné době. Růžový tank, vrazi Mašínové, tábor v Letech, Kurt Kneisel-Moravské tankové eso Wehrmachtu, adorace ušlechtilého snažení Německých válečníků na východní frontě, dehonestace 1.ČS armádního sboru v SSSR a jeho představitelů, Sestřelení letadla na Ukrajině, fašizace Ukrajiny a Pobaltí, svírání prstence základen USA okolo Ruska, deindustrializace a rozklad Ukrajiny, projev protektora Ryana v parlamentu r.2018 Koněvova socha, relativizace průběhu a výsledků 2.sv.války, popírání Jaltských a Norimberských dohod, Skřípalovi, protesty milionu chvilek proti výsledku demokratických voleb-mimopražským nevzdělancům-pamětníkům (čti starým), ricinová kachna, pomník Vlasovcům a popření významu osvobezení ČSR jsou součástí jedné a té samé mozajky. Všechny jmenované akty slouží k jednomu a tomu samému cíli. Postupnému vyvolávání a akceleraci nenávisti vůči RF, minulému režimu a fašizaci společnosti do té míry, že i blbý Český člověk bude s radostí v duši souhlasit s preventivním jaderným útokem proti RF. Je to zcela stejný model jako v připadě útoku na Koreu, Vietnam, Jugoslávii, a Irák. Nejprve je vypuštěna v rámci hybridní války (kachna, fake news) lež. V případě Iráku byly podkladem k mediálnímu běsnění falsa z dilny CIA, ke kterým se naprosto fundovaně vyjadřovali všichni kluci a holky co ve světě něco znamenají. Lhostejno, že na nepravdivost a rozporuplnost dokumentace poukazovala Japonská a Britská média. Vrcholem tohoto divadelního kusu byl rozlícený gen.Colin Powell, který na zasedání OSN zuřivě mával lékovkou s jedlou sodou, že prý je to Antrax z Iráku, který mu dodali spravodajci. Antrax v lékovce na zasedání VS OSN ???? Antrax, MH17 nebo Gliwice je úplně jedno. Vždy stejný scénář. Nejprve masírka k získání veřejné podpory. Pak corpus delicti, vytvoření koalice vlajek pro vytvoření zdání světového zájmu a nakonec spravedlivý trest v podobě ozbrojené agrese. Tam jsme vedeni a k tomu slouží tři světci z Prahy.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. OK:Dnes probíhá utajená Jaltská konference.
   Konference se zúčastní Prezident Putin jako hostitel, Prezident Trump, Prezident Číny Xi a pravděpodobně francouzský prezident MACRON s anglickým premiérem Johnsonem. Za Německo je v tichosti připraven člen cisařské rodiny, který jako jedinný může podepsat mírovou smlouvu. Zatím nevíme o koho se bude jednat. Rozhodně smlouvu nesmí podepsat (a také nemůže podepsat) jakýkoliv člen z bývalé vlády BRD GmbH. Byla zrušena a neexistuje, což jste si mohli vyhledat v registru firem na UPIK.de. Dnes je Německo opět obsazenou zemí.
   Německo a ostatní národy získají opět svoji suverenitu a státnost. Do 120 dní se po celé planetě Zemi budou muset udělat volby. Ale ty budou mít také určité zákonitosti, o kterých zatím nikdo neví. Ale nepředbíhejme….
   Setkal jsem se s jednou dobrou známou zdravotní sestrou z Německa, která mně potvrdila neuvěřitelnou věc. Dle jejích slov pokud v nemocnici někdo zemře na jakoukoliv chorobu, jsou pozůstalí dotázáni, jestli by podepsali dokument, na kterém stojí, že to bylo úmrtí na CORONAVIRUS. Dostanou za to 5.000 EURO!!!!! Prosím, je to výpověď jedné sestry, nemáme možnost si to ověřit….

   Vymazat
  2. naprosto p ř e s n ě !!!!

   Vymazat
  3. anonym9. května 2020 13:57
   jedna paní povídala :-)

   Vymazat
  4. anonym9. května 2020 13,57

   Neladí to s tímto prohlášením a dnešní účastí Putina na oslavě v Moskvě
   https://www.hlavnespravy.sk/europa-by-odsudit-rozdelenie-ceskoslovenska-mysli-putin/2153632

   Vymazat
 18. Já jsem toho chlapíka viděl, byl maskován za ženskou, levé ňadro měl pokleslé, kalhotky měl růžové. Kufřík byl černý, trochu od ricinu umaštěný, ale dobře se na něm vyjímaly nálepky New Yorku, Londýna a Paříže, kde všude ten agent už ricin rozvezl, než přistál v Praze. Tam byl pak ten padouch v převlečení za štětku odhalen novináři, kteří si sáhli ze zvyku pod sukni a zjistili skutečné pohlaví. Tím ale ještě nebylo odhaleno, kde svoji cestu začal.Ale to vím já a s určitostí. Nastoupil v Botnickém zálivu Baltského moře do jaderné ponorky s matoucím nápisem Heil Hitler
  a s tou se přeplavil na Long Islands, kde byl vystřelen torpédem k pobřeží. No a kdo myslíte, že za tím vším stojí. To byste se divili, ale jsou to
  studiózové z prehistorického ústavu pro studium totalitních režimů, který snad působí v kaput regni nebo recti? Tak to přesně nevím!

  OdpovědětVymazat
 19. Normální Čech, ale dříve ani normální Ukrajinec by proti Rusku nikdy nepotáhl. Ale stačí řádná a dlouhodobá nacistická osvěta a i z normálních lidí se dříve nebo později stanou fašounci a potáhnou, kam se jim ukáže. Zabralo to na Ukrajině, není důvod, aby to nevyšlo i v Česku!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Takže nácek z Řeporyjí je vlastně osvětový pracovník, i když je poněkud retardovaný a šňupe koks. Ale vážně. NATO připravuje celou Evropu systematicky již několik let na tažení na východ. Kdo chtěl, ten to viděl už dávno - např. osvobození Osvětimi se již konalo bez osvoboditele, ale zato za účasti téměř všech členů hitlerovské koalice včetně Německa, následovala převýchovná rezoluce europarlamentu a následné rovnítko mezi Hitlerem a Stalinem. To je jenom první krůček, za rok bude Hitler mučedníkem, který chudinka neuspěl v boji (na který ho vyslal a vyzbrojil západ včetně USA) se Stalinem, jediným viníkem této války. Poláci to kvákají do éteru již dnes.

   Vymazat
 20. Měl by být zaveden zákon o odvolatelnosti politiků, kteří jsou vulgární, evidentně pod návykovýma látkama, sprostými výrazy napadají lidi kolem sebe a degradují tak funkci, kterou vykonávají. Naši politici začínají nakládat s morálkou i vlastenectvím jako prase s novým chlívkem.
  Také přibývá neziskovek pod vedením Jakubů Jandů, neznámých Minářů a nových tezí veřejnoprávních médií, postrádajících pravdu a logiku.
  Proto s panem Jírovcem nelze než souhlasit - našim prosazovaným vzorem je zde evidentně "svobodná" Ukrajina, ne tedy vyspělý západ.

  OdpovědětVymazat
 21. Že se toho dnešního všeho nedožil Havel. Ten by si mlaskal(no spíše pochrmlával), jak se jde v jeho stopách odpuštění okupantům.

  OdpovědětVymazat
 22. A pokud dojde k válce, tak budou přeživší blbečkové v troskách mečet "oni nás podvedli".

  OdpovědětVymazat
 23. Kdyby to na Okrajině zabralo tak by to už dávno skončilo. Jenže ti kontraktoři jsou špatně obsluhováni a tak to jen natahují aby jim šly prachy.

  OdpovědětVymazat
 24. Kaštane maďale, nemám vás rád, všechny vaše texty mají podtex výsměchu vůči Čechům, jste vytrvalý..... Přesedlal jste z PL sem? Piště si v Kanadě o všem co vás tam trápí jistě je toho dnes nad hlavu. Jsem opravdu alergický na "vlastence" vašeho typu. 30 let uplynulo a my opravdu nespadli z maďalů ani tenkrát ani dnes.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 17:01-Jen některým "Čechům". Vás se jistě dotklo, že nehledáte pravdu, jen vyvracíte omyl.

   Zkuste zde napsat něco, z čeho pochopím Vaše vlastenectví a pod jménem!
   PS. Na texty typu Vašeho ze 17:01 jsem zase já alergický. Možná jste ale spadl z višně.

   Vymazat
 25. Jak se stát slavným Roth, Andrew (27 April 2020). "Prague mayor under police protection amid reports of Russian plot". The Guardian. Retrieved 29 April 2020.
  "Police protecting Prague mayor after 'murder plot'". BBC News. 29 April 2020. Retrieved 29 April 2020.
  https://en.wikipedia.org/wiki/Ricin

  OdpovědětVymazat
 26. Pro 17.01
  Píšu o věcech, které mě zajímají. Svoji kanadskou zkušenost do toho již promítám jen vzdáleně, protože od roku 2014 žiji v Praze. Mám určitý styl, který se nemůže líbit každému.

  Snažil jsem se komunikovat s důchodovou komisí, protože mám zkušenost s kanadským systémem zabezpečení občanů ve stáří. Ta komise je soubor hlupáků, kteří nechtějí vědět, jak to funguje jinde. O nich nelze psát jinak než sarkasticky. Werich v jedné pohádce říkal, že chtít nevědět je hloupé.

  Nahlédl jsem ke dnu chudoby, protože pečuji o nemocného člověka, s nímž jsem se náhodou seznámil. Mám v rukou lidský osud, protože když toho člověka přestanu podporovat, skončí a umře na ulici.

  V Česku je 10% populace na hranici chudoby. Polovina občanů prý teď má problém platit účty. Máme lichvu, exekuce a šmejdy ve Sněmovně a Senátu, kterým to je jedno a mnozí patrně v tom svinstvu sami jedou.

  Pokud Vám nevadí nenávist i udávání k EU, které šíří pravice kvůli vysokým preferencím ANO 2011, je to Váš problém. Stejné platí o potvoření české a československé historie.

  Pokud to vidíte jinak, pište o tom. Třeba se pak v diskuzi dozvíte, že Vás někdo nemá rád.

  Jiří Jírovec

  OdpovědětVymazat
 27. Jak se přepisuje historie: Dnes odpoledne v ČRO1 byla uvedena zpráva od starosty Prahy 6 Koláře. Na prekližkové bedně zakrývající piedestál pod byvším generálem Koněvem se totiž objevila záchodová mísa. Kolář se nechal slyšet, že jí nechal odstranit, stejně jako sochu generála, která se často stávala terčem útoků dehonestujících pietní místo. Tedy jsme se po 14 dnech dozvěděli z úst ochránce bezbraných soch, že ji vlastné zachránil ve jménu pravdy a lásky.

  OdpovědětVymazat
 28. https://www.krajskelisty.cz/plzensky-kraj/okres-plzen-mesto/5636-kalousek-mel-na-uplatky-kolem-cirkevnich-restituci-pet-miliard-a-kvuli-tomu-vznikla-topka-aktivistka-lenka-prochazkova-recnila-v-plzni.htm?fbclid=IwAR23972TFURPbKWyBt0uRVQixmZuzpC11Pv8aoUqd1obiM5sY-wNyKX_gjM
  Všichni poslanci jež hlasovali pro TŘESTE SE !

  OdpovědětVymazat
 29. Jedno přece jen víme. Nikdy nikomu nic nevěříme, ať máme jakékoli názory, pokud to přesně nezapadá do našich pohledů na svět.
  Ale máme jednu "omluvu". Jinde ve světě je to prakticky v bleděmodrém to samé jako v článku. Takže v tom rozhodně nejsme sami.
  To je právě to, co mne dokáže trošku naštvat, že si myslíme (teď si dosaďte jakýkoliv národ či zemi na světě), že jen u nás to může být tak a tak. Pravda, mívá to navenek na první pohled jiné podoby, dohry a následky, ale podstata a dopady jsou stejné.
  Nebo znáte zemi, kde by se řádově za posledních sto let nestal neuvěřitelně podobný smyslem a podstatou velký skandál, nemluvě o "běžných případech"?
  Někdy až jakoby vzniká dojem, že všichni hlupáci se stáhli do politiky a do úřadů.

  OdpovědětVymazat
 30. O Koněvovi se mluví na ruské televizi tady
  https://www.youtube.com/watch?v=LfP49QTFM4g
  Je to od hodiny 50 minut (1:51:??)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ten čas je 1:20:00. Zemanův komentář je hodnocen s rozpaky. Je to slaboch, špatná volba, i když lepší nebylo. Po těch nových prezidentech zůstalo jen zlo. Ani jedna přehrada, Temelín začali stavět komunisté.

   Vymazat
 31. Pane Jírovec, proč jste utekl z toho ráje do Kanady?

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.