Reklama

středa 27. května 2020

V Německu probíhá permanentní obohacování

Ivan David
26. 5. 2020
Je libo zážitky z fronty? Navrátilci z milicí ISIS vám rádi v rámci deradikalizace – co to přesně je, si neumím představit – povypráví své zkušenosti s řezáním hlav, genocidou a femicidou a dalším nakládáním se zajatci a ženami, což jejich soukmenovci právě předvádí v Libyi, kde byl nedávno jednotkami LNA zatčen jeden z vedoucích operativců ISIS…


Po návratu ze Sýrie a Iráku žije v Německu znovu více než 300 džihádistů teroristické milice ISIS. (Těch, o kterých se ví.) Podle mluvčího spolkového ministerstva vnitra má více než 100 z nich bojové zkušenosti nebo absolvovalo odpovídající výcvik. Na tyto navrátilce ISIS se zaměřuje „policejní a soudní vyšetřování“. Počet odsouzení je „ve středním dvojciferném rozsahu“.

Podle ministerstva vnitra německé orgány předpokládají, že v posledních letech opustilo Německo směrem na území bývalého ISIS více než 1060 islamistických extremistů. Podle ministerstva je asi jedna třetina z nich zpět v Německu poté, co ISIS ztratil své teritorium, ale pochopitelně nezanikl. Zejména v Africe, nejen v Libyi, ale i Nigérii a dalších zemích, nabývá na síle celkem za nezájmu světa. Oběti milicí Boko Haram a dalších, masakrujících zejména křesťanské obyvatelstvo, jdou do tisíců.

Spolkové úřady v Německu sledují „holistický přístup“, který podle zpráv zahrnuje trestní stíhání a pozornost bezpečnostních orgánů, včetně deradikalizace a reintegrace.
K nejznámějším zločinům ISIS patří genocida Jezídů, prastarého národa s prastarým náboženstvím, sahajícím daleko před křesťanství i islám. Pro příslušníky ISIS a radikální muslimy jsou Jezídové, kteří v rámci svých obřadů uctívají oheň, vyznavači ďábla. V létě 2014 takzvaný „Islámský stát“ obsadil velké části severního a východního Iráku. 3. srpna 2014 se teroristické milice dopustily genocidy v Jezídy osídlené oblasti Shengal (Sinjar) v severním Iráku a pobily asi 10 000 lidí. Bylo uneseno více než 7 000 žen a dětí, více než 400 000 lidí bylo vyhnáno ze svých domovů a dodnes jsou tisíce pohřešovány. Dodnes se otvírají další a další masové hroby. Z obklíčení na hoře Shengal tehdy zbytky Jezídů doslova vysekali bojovníci HPG, což je vojenská struktura zakázané kurdské strany PKK, jejich ženské oddíly YJA-Star, spolu s dalšími kurskými bojovníky z YPG tím, že jim otevřeli únikový koridor.
Dodnes žijí Jezídi v táborech pro „vnitřně vysídlené osoby“ a několik tisíc jejich žen, otrokyň IS, je stále pohřešováno.

V Německu nesměle začínají první soudní procesy se zločinci proti lidskosti a válečnými zločinci. Mezinárodní tribunál, o který se snaží jak Kurdové, tak Jezídi prostřednictvím svých zástupců a právníků, zůstává spíše nesplněným snem.
Ani Mezinárodní trestní soud v Haagu (ICC), se zřejmě souzení neujme. Důvodů je mnoho - například by „zbytečně“ přišla na přetřes podpora ISIS a jeho struktur zejména Tureckem, ale i děsivá pasivita mnoha evropských zemí.

Co se Německa a jeho politiky přijímání uprchlíků týče - už několikrát se stalo, že jezídská žena se v zařízení pro uprchlíky či na ulici setkala se svým mučitelem. Nejznámější je příběh Jezídky Ashwaq, který se objevil i v našich médiích.

15 komentářů :

 1. Nevím, kolik džihádistů žije v Německu ale vím, že tam žije přes milion smrtelně nebezpečných Muslimů. Džihádista, terorista, umírněný neb radikální Muslim, vsjo rovno. Požádáte li nijak nezúčastněného, bezúhonného Muslima aby vykonal, tak vykoná. Ví, že za svůj čin bude posmrtně odměněn. Jo ať se tam soustředí na ISIS a teroristy a např. v Anglii uznávaný dětský muslimský bezkonfliktní doktor zatím vyhodí za jejími zády do povětří stanici londýnského metra. Kdy se už konečně přestanou Muslimové třídit na hodné a zlé?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. GR TV nesmi v TV čist z ka ka ramu proto tu čtěte sami

   Sura 4-89

   a přali by si,aby jste se stali nevěřici,jako jsou oni,aby jste byli stejni.
   Neberte si mezi nimi přatele, dokud se nevydaji na stezku boži!
   A jestlie se obráti zády,pak je chyťte a ZABTE!,kdekoli je naleznete .
   A neberte si mezi nimi ani přatele ani pomocniky!

   Vymazat
 2. On ten západ to přímo chce aby tu byly v celé Evropě ty hrdlořezové. Pak až jich bude většina tak je použijí na teroristickou válku proti Rusku. Je známý fakt že eu a nato džihádisty podporují.

  OdpovědětVymazat
 3. Obrázek malého chlapce pohozeného na břehu moře pohne srdcem mnoha lidí a má sílu vyvolat emoce. Drastické životní zkušenosti statisíců lidí, nebo smrt stovek či desetitisíců tolik emocí nevyvolají. Je to tím, že naše mysl se ve většině případů nechá vézt k "názoru", aniž by použila vlastní úvahu a schopnosti. Představit si jednoho mrtvého, dva či tři asi umí většina z nás, ale pokusit se obsáhnout zmar tisíců je příliš těžké a depresivní.
  Na jedné straně se v nás snaží vzbudit pocit viny a touhu pomoci tím, že uprchlíkům umožníme přesun na naše území, a na druhé straně ti stejní podporují militantní skupiny právě za účelem vyvolání nepokojů tam, kde to považují za užitečné.
  Naše pomoc a pomoc obyvatel na západ od nás by byla nejefektivnější, pokud bychom odstranily původce pokrytecké a militantní politiky, a tím umožnili obnovit mírový stav v domovinách migrantů.
  Pasivita evropských zemí není pasivitou. Jen naivní si nechá namluvit takové pohádky. Ještě dnes jsou v Sýrii obsazena ropná pole Američany a Turci či Izraelci útočí na cizí území. Libye byla rovněž rozvrácena pro zvrácené zájmy západu. Jedná se o politiku řízení chaosu, kdy z chaosu vzejde korumpovatelná vláda, ochotná prodávat suroviny pod cenou. Je levnější uplácet stovky vyvolený, než platit tržní ceny celému národu.
  ABC

  OdpovědětVymazat
 4. Hlavní podporu má IS od USA a jeho poskoků !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tedy je to vymyšlené geniálně. Jak se navzájem vybíjejí, stačí jim jenom dodat zbraně a není to tak dávno, co se to samé dělo v Evropě.

   Vymazat
 5. „.. už několikrát se stalo, že jezídská žena se v zařízení pro uprchlíky či na ulici setkala se svým mučitelem.“
  Že by to útlocitné hnutí Me too, nezajímalo? P.K.

  OdpovědětVymazat
 6. Všechna veřejná média sdělují jenom polopravdy a lži všude. Mají však smůlu lidé se probouzejí ....
  http://v4novaevropa.cz/nemecka-rozvedka-odhaluje-plan-muslimskeho-bratrstva-na-podkopani-nemecka/

  OdpovědětVymazat
 7. Zrovna jsem dokoukal film na Čt2. Po tom, co jsem v pořadu historie.cs viděl na vlastní oči pár dílů s panem Kučerou, tak smekám před těmi, kteří si tenhle film ještě dovolili na této tv odvysílat.
  Ani bych se nedivil, kdyby zítra za to pár lidí přišlo o práci. Držím palce!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Práce není potřeba pro nikoho z business lepšolidí na světě. Mají vše a své hry s maňasy, pupets a marionetami.
   https://www.youtube.com/watch?v=tllqGr6iTCQ
   Měna co nositele tvrdí.
   https://www.armed.cz/samopal-vzor-58-62248/
   https://www.youtube.com/watch?v=yiapb5PPnmA
   Time 52:30 / 55:00
   https://www.youtube.com/watch?v=EQvHnRsd4Z4

   Vymazat
 8. Vime, ze ISIS byl tvoren lidmi z Evropy. Dokonce 10 tis. mrtvych v Iraku. Los Angelska webova stranka sledovala pocet mrtvych v Iraku, pred 2 lety jsem to sledoval, asi 3 mesice, stale mela nahore pocet mrtvych stejne cislo: 1.495 tisic a vzdy tak 10 clanku o dalsich obetech v Iraku. uz byla unavena denne menit pocet obeti. Nejak mi to cislo nepasuje na tech 10 tisic. Co ten 1.5 milionu dalsich mrtvych, ktere L.A. pricitalo invazi USA do Iraku. Ze by se spletli - Americane NE, ze by to delali dzihadiste a ISIS????Neni todivne? 10 tis.mrtvych a tolik pozornosti (opravnene) a 1.5 milionu mrtvych a klid po pesine.....Vrazdili krestane (belosi) a ne muslimove. A podle desatera - krestane a zidi zabijet mohou, protoze 5. prikazani je ZABIJES, jen pro muslimy to ma jinou verzi: NEZABIJES. AHA, JE TI MO JASNE.

  OdpovědětVymazat
 9. Přechod mezi tzv. umírněným islamistou a tím radikálním je velmi tenký, i proto je nebezpečný každý islám.

  OdpovědětVymazat
 10. Němci nebyli schopni potrestat převážnou většinu svých válečných zločinců, počínaje zaměstnanci gestapa, příslušníků waffen SS, nebo wehrmachtu. Tak jak po nich někdo může chtít, aby stíhali džihádisty, kteří své činy spáchali někde v tramtárii. Navíc odjakživa používají oblíbené rčení "nedostatek důkazů". To není jako ČR se svými pohraničníky.

  OdpovědětVymazat
 11. Jedná věc se dokonale povedla, jde o naprostou ztrátu důvěry. Z naivity 90 tých let jsme se vyléčili. Horší je, že bez vzájemné důvěry určitě nemá šanci přežít žádná společenost. Důvěra v demokracii je zničena, protože nám místo demokracie politici předvádějí atrápu zabalenou do liberálního ozdobného papíru. Volit sice můžeme, ale jen elitou vybrané kandidáty a na obecné referendum nejsme dostatečně vyspělí. Jsme jen dopočtu a na placení daní. Hrozné je, že dnes už to víme.

  OdpovědětVymazat
 12. Je jasné, že Erika s Uši určují program na budoucí 5ti letku EU. Vypadá to na velkolepé zadlužení členských zemí a tím vymahatelnou následnou absolutní poslušnost. OK.

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.