Reklama

úterý 5. května 2020

Pozor na zloděje!!!

Čestmír Kubát
5. 5. 2020
Kdyby Vám náhodou Praha 6 a Kolář s Petříčkem chtěli prodat dům, dejte si na ně pozor, aby se po podpisu smlouvy a v noci před nastěhováním nesešli a za rozbřesku vám z domu neukradli třeba okna, dveře nebo střešní tašky. Už si to vyzkoušeli a prochází jim to. Okna, dveře i tašky jsou totiž součásti nemovitosti stejně, jako socha na pomníku maršála Koněva.
A nezapomeňte, budou se hájit tím, že o oknech, dveřích a taškách se ve smlouvě nic nepíše.

23 komentářů :

 1. K té ubohosti se opravdu nic slušného už nedá napsat jen aby nevládli v celé republice.

  OdpovědětSmazat
 2. Beneš byl zdrcen, když byla podepsána Mnichovská dohoda. Dnes jsme v podobné situaci avšak s tou Benešovou zkušeností.Ty východiska jsou skličující a proto i to mlčení vlády. Příznivci zrady národa se již formují, jsouce si vědomi své převahy a zbytek opět zaleze v čekání, jak to dopadne. Samo jsou hrdinové ochotni bojovat, ale s perspektivou, že je nikdo neocení a navíc doklady jejich hrdinství po 70 letech stejně někdo další zneuctí. Tož co národe český hrdinů, kolaborantů a mlčící většiny.

  OdpovědětSmazat
 3. Stále nám propaganda lila do hlavy, že na západě je všechno OK, nejsou potřeba ani žádné smlouvy stačí podání ruky a čestné slovo a všechno platí ... no na to dojelo Rusko v čele s Gorbačovem. Jenomže ve finále na to ti podvodníci vždycky dojedou a ztráta je většinou větší než zisk z podvodu, což se dneska potvrzuje a to je jenom dobře.
  Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
 4. Rudá armáda je nový nepřítel. Kdo maže Čechům historickou paměť?

  https://cz.sputniknews.com/nazory/2020050511898390-ruda-armada-je-novy-nepritel-kdo-maze-cechum-historickou-pamet/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pan Kolář a jeho "melody boys" porušili Smlouvu s Ruskem. Kdybych to udělal já, tak jsem na policii, ale "demo" politici jsou ještě oslavováni. Krutě na to republika dojede, stala se z nedůvěry hodná organizace.

   Smazat
 5. Toz mozná si nigdo neovedomil, ze Bürgermeister Radl pred casem prevlecené jakó bílé králik dal sveto jasné signál aniz vo to sám vedel.....toz hloboké stát potreboje neostále nové Zelenáce...toz tak....slavné konec III. svjetové P.S.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Napis to cikanstinou.
   Budeme ti lepe rozumnet.

   Smazat
 6. Výborně Čestmíre! Proč to neumí a ani se nesnaží to umět současný vrchní "komunista"? Tedy občan Vojtěch Filip, s fámulem Kováčikem? Nebo je infikoval pan inženýr Jiří Dolejš, vhodný i pro veřejnoprávní, Českou televizi?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Re (22:19):
   ... ale to víte, že to komunisté umějí!
   Stačí se jen podívat na jejich webové stránky.
   To, že je nečtete (a že je v ani dobroserské ČTV nemůžete slyšet), ještě neznamená, že nejsou a neprotestují.
   Jiná věc je to, že jejich protest vyjde nastejno, jako vyjdou protesty jiných. Či trestně-právní podání autora tohoto bonmotu ve věci té hanebnosti i dalších stěžovatelů, kterým je účelové překrucování historie proti srsti.

   Smazat
 7. Ano, o to zde bezi.
  Prohlasi vas za ne-evropska hovada, ktera musi vse odevzdat sudetakum a ublizovanym Nemcum.

  OdpovědětSmazat
 8. Ještě tak něco pro uklidnění šmejdů zlodějů, zmetků a grázlů, dneska jsem se zase po dlouhé době juknul na zprávy Dvořákovic lžitelevize a mohu potvrdit, že lžou stále stejně, možná ještě usilovněji. Takže ode dneska budu podávat zprávy o stavu Dvořákovic lžitelevize každý den, pokud to bude možné. Sice to není pro mne příjemné se na tu žumpu dívat, ale finále bude grandiózní a to mi za to stojí.
  Hej hou, rudý dědeček.

  OdpovědětSmazat
 9. Vypnul jsem si telefon, vypnul jsem si všechno, vyděšený Kolář z úkrytu. Hlavně si asi vypnul začátkem dubna svůj mozek, a pak vypnul ještě více a postěžoval si a napráskal Lejnové jak je blbej a ona mu určitě pomůže, doufejme, že ne do hrobu.
  Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
 10. Nevypnul. Koláři, vylez z úkrytu, sundej převlek bílého králíčka, vypni hruď a bojuj za své ideály. Nic lepšího ti nezbývá, teď jsi bílý kůň.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 1.58 Bílů kůň? Odzadu spíše "hnědák" po deci ricinového oleje... bez ricinového oleje...

   Smazat
 11. Stačí se podívat do historie, jak jednala vláda s Němci před 2 světovou válkou a v té době kolaboranti.
  Kolář je je jen test jak budou Češi reagovat, a když jim to vyjde, máme tu zachvili zrušení dekretů a vydávání nemovitostí sudetum.
  Pak už budeme ta reálná kolonie, a válka s rusem může začít, jak řekli na západě, Maj moc surovin a to není správné.

  OdpovědětSmazat
 12. Hřib prohlásil, že Rudá armáda přijela už do osvobozené Prahy. Co ty pomníčky mrtvých Pražanů při přestřelkách z 9. května, co ty barikády? Destičky se jmény mrtvých té doby již zřejmě majitelé domů odstranili. Proč ty úpěnlivé prosby v rádiu o pomoc, když už ji vlastně nepotřebovali? Ŕoztřílený orloj! Mě ta neúčast Rusů při osvobození Prahy propagovaná některými připadá jako popírání holokaustu. Naši současní historici dávají Hřibovi za pravdu. Bože, co je to za historiky, od koho se tu historii učili? Nejsem z Prahy a stydím se za to,co se tam dnes děje, protože je to naše hlavní město a mělo by být tedy nás všech. Jdu si přečíst něco z historie, právě čtu o bitvě u Malešova, jak to vesnický slepý zeman nandal Pražanům a jak prosili u dnes pojmenovaného rybníka Prosík o holé životy(my máme taky zemana jednookého! Mezi slepými dokonce králem) ...Teď nevím, budu se muset zeptat současných historiků jestli ta bitva vůbec byla a nečtu bludy. A ještě pro zajímavost, u nás jsou již u pomníčku Rudoarmějcům šeříky a někdo tam dal malou kopii sochy maršála Koněva. Přijď si pro ni Hřibe, ale s ochrankou!

  OdpovědětSmazat
 13. Socha Koněva patří Českému státu a Českému národu! Na ni nemá špinavá fašistická pracka Koláře co šlahat.

  OdpovědětSmazat
 14. Od pražských pamětníků událostí, kterým říkáme Povstání pražského lidu jsem v době vlády komunistů mnohokrát slyšel, že Prahu zachránili Vlasovci. Když to říkali, tak se kolem sebe rozhlíželi, zda je někdo jiný neslyší. Takže něco pravdy na tom, kdo Prahu osvobodil, jak tvrdí pan primátor, zřejmě bude.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nezachránili. 6.5. začali střílet, 7.5. odtáhli, když jednání s velením povstalců nedopadlo dle jejich představy, 8.5. boje povstalců s německou armádou pokračovaly ...

   Smazat
  2. Vy jste pamětník ?

   Smazat
  3. ... a toho dne Němci mj. vybombardovali staroměstskou radnici. Ani tu radnici nám vlasovci nezachránili, protože už tu nebyli.

   Smazat
 15. Moc mne mrzí, jak se u nás překrucuje historie a právo. Tyto hodnoty, o které pečuje každý kulturní stát, jsou dnes znevažovány skupinou osob, které si je zprobvatizovaly. Dobrovolně se tak řadíme mezi banánové republiky nedivme se, že nás tak vidí zbytek světa.

  OdpovědětSmazat
 16. HROZNÁ HISTORIE - Takto Američané "osvobozovali" Prahu v r. 1945… ! ! ! Přestaňte LHÁT !!!
  http://iprpraha.maps.arcgis.com/apps/MapJournal/index.html?appid=7b7eccf7075f4d23bf62b6b1d689aa3

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.