Reklama

úterý 19. května 2020

Víte, na co se aktivista Moravec vůbec nezeptal a co neprozradil?

Pořad politického aktivisty Václava Moravce v ČT
-ps-
19. 5. 2020 PZ
„To si děláte srandu. Angličané mají sice manuál, ale kolik mají mrtvých?" reagoval v Moravcových otázkách ČT ministr vnitra Jan Hamáček na rádoby radu předsedy ODS Petra Fialy k tomu, co měla dělat česká vláda v době vyhlášení stavu nouze. Moderátor Moravec se ve svých otázkách zapomněl zeptat. V pořadu padlo mnoho otázek, ale některé důležité ne.Na co se Moravec nezeptal a co Moravec vůbec neprozradil?

Několikrát se v nedělním pořadu hovořilo o třech policií hlídaných regionálních politicích, ale, když měl aktivista Moravec v křesle hostů předsedu ODS, proč se jindy důsledně účastníky diskuse drtící politiky nezeptal na názor Petra Fialy na v Praze Řeporyjích odhalenou pamětní desku oslavující Vlasovce a na další vystupování řeporyjského starosty stále ještě nevyloučeného člena ODS.

Moravec, který v pořadu 17. května 2020 sice nalil kýble špíny na nepřítomného předsedu KSČM Vojtěcha Filipa, ale že by se Petra Fialy pozeptal na členem ODS organizované řeporyjské oslavy Vlasovců, známé spolubojovníky s nacistickými jednotkami, na to byl moderátor příliš zbabělý. Chtít od Moravce, aby se zeptal, proč se vedení ODS celkem snadno rozešla se vzdělaným politikem, pedagogem, synem zakladatele ODS Václavem Klausem mladším a u šílence z Řeporyjí tak nečiní, by bylo asi hodně mimo notový papír, který, zdá se, že aktivistovi z České televize patrně někdo před jeho vystoupeními schvaluje!

Když se v otázkovém pořadu už druhou neděli mluví o počtu ruských diplomatů v Česku, kterých prý je kolem 130, zatímco v Rusku má Česko jen 13 diplomatů, tak proč divákům Moravec neprozradil jako pádný argument proti v České televizi líčenému diplomaty přemnoženému ruskému velvyslanectví, o kolik desítek diplomatů méně tu v Česku mají Spojené státy americké, Německo, Francie, Čína, Spojené království Velké Británie, případně další země?

Pokud by některá z těchto zemí však měla rovněž u nás v Česku jako Rusko přes stovku diplomatů, pak by kanonáda České televize pálená proti Rusku jen potvrdila, že Česko nejenom Rusko, ale i další státy svým početným diplomatickým sborem považují za důležitou obchodní, kulturní a turisticky výjimečnou zemí.34 komentářů :

 1. Úplně nejlépe odhadl Moravce pan president Zeman když mu kdysi říkal pane Moravče a už tenkrát to znělo jako synonymum slova blbče, další jeho konání jenom potvrdilo, že s blbci se nediskutuje. Hej hou, rudý dědeček  OdpovědětVymazat
 2. Moravcovi obvykle nikdo nic schvalovat nemusí. Je to přesvědčený kolaborant do morku kostí a autocenzuru má v malíku.
  Obvykle je těmto klíčovým "osobnostem" páté kolony vše jasné a jen v kritických hraničních situacích je nutné jim v pozadí trochu poštelovat a sjednotit noty.

  OdpovědětVymazat
 3. Pane Moravče je správně česky než Moravec. Zrovna tak jako pane blbče nebo pane blbec, pitomče - pitomec, Hřibe - Hřib, idiote - idiot, Koláři - Kolář...! I tato sprostá oslovení se musí psát správně, pane dědečku(nikoliv dědeček). Vás nechci urazit.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 08:00 Asi jsem slepý, ale rudý dědeček uvádí jako oslovení "Pane Moravče", tak proč se, vcelku trapně, blyštíte svým intelektem. Znovu si ten příspěvek přečtěte, vstřebejte a pak se omluvte.

   Vymazat
  2. Myslím, že mně rudý děděček pochopil. Má myšlenka byla jiná. No přiznám, svými znalostmi a postřehem jste mně trumfnul. Stydím se, holt vzdělanec se pozná na dálku. Zkuste si to přečíst znovu a pak se neomlouvejte. Neberte všechno tak učeně.

   Vymazat
  3. „Máte možnost poznat celou pravdu.“ Kancléř Mynář ukázal obsah čínského výhružného dopisu

   https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2020051911962809-mate-moznost-poznat-celou-pravdu-kancler-mynar-ukazal-obsah-cinskeho-vyhruzneho-dopisu/

   Když něco napíše velvyslanec Číny tak je to vyhrožování, když něco řekne v ČT24 ministr Hamáček, tak je to pouze upozornění pro pana Filipa. Pan Hamáček ale zapomenul na jednu věc, nebýt "demo" Filipa, tak by ministr nebyl. Čím větší inteligent, tak větší "perla" vypadne. Každý pochopí na koho ukazuji.

   Vymazat
  4. Dopis od čínského velvyslance se našel v pozůstalosti doma. Jak je možné, že takové dopisy jsou v pozůstalosti doma? Kdo ho tam vložil, co na to BIS a skorogenerál Koudelka? Jen se bude vyšetřovat a vyhrožovat či jen upozorňovat?

   Vymazat
  5. Tak já jsem z toho dopisu Perplex. Prý tam chybí adresát i podpis autora. A zřejmě to vůbec není dokument nějaké státnické hodnoty, neb nebyl uložen na úřadu parlamentu, ale v soukromé sbírce dopisů doma u pana Kubery. Kdopak asi vlastní jiné "světodějné dokumenty"? Třeba u koho je přístupová smlouva k EU a NATO ? Asi u paní Havlové. Kdopak má v držení Mnichovskou dohodu. Kdepak státní archivy, to tak, pak by tam mohly být dopisy milenek a kamarádů z mokré čtvrti politiků. Takže nebožtík Kubera, který se ukouřil k infarktu si dopisoval s kýmsi, snad, možná z čínského vyslanectví, ale které Číny, když on uznával tu tchajwanskou, nacionalistickou - kterou zase neuznává Svět a OSN. Proč asi. U kuřáků kornatí nejen tepny věnčité, ale tuplem mozkové a co dokáže taková demence, to byste se divili. Takže já si myslím, že jde jen o malou desorientaci v čase a místě.

   Vymazat
  6. Jen si vzpomínám na pálení "totalitních" archivů STB, tak bylo tolik "příběhů" politiků po Velké sametové revoluci, že by to dalo na několik románů.

   Vymazat
 4. "Moravče", to je jako "Brabče"? Není to trošku násilné? Ten 5.pád je daný už tím "pane", a tím by to mělo hasnout.

  Neblbneme tak trošku (moc) s tou naší flexibilní češtinou? A jak oslovujeme: paní "Emo Smetano". Tam nám to nevadí?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 8:27 Nepatlejte se v tom. Ano, správně česky je to pane Moravče, pane Brabče, pane Anonyme, paní Emo Smetano. Jestli chcete měnit češtinu, nechte se zaměstnat v Ústavu pro jazyk český a pokuste se o to.

   Vymazat
 5. Pokud budou diváci tento idiotský pořad sledovat tak bude vysílán. Já se nedívá na OVM už několik let a žiju. (Pane Jane měl jste pravdu: KDE VŮL TAM NEBEZPEČNO a POKUD ODPOVÍTE VOLOVI,BAVÍ SE DVA VOLOVÉ:

  OdpovědětVymazat
 6. Ministr Hamáček si na počátku krize dával šlofíka, když vše zařídil prof.Prymula, tak převzal "otěže". Pak s ním byl ve sporu. Ani se panu profesorovi nedivím, že chce odejít.

  OdpovědětVymazat
 7. Asi má tato mediální veš -Moravec - velmi dobrý příjem od TV - je to zkorumpovaný hajzl a o svoje koryto nechce přijít. Proč by předváděl nějakou solidnost nebo dokonce občanskou hrdost, a kladl skutečně otázky, které hýbou politickou i občanskou scénou? Ti, co si platí česká media a tudíž je ovládají, platí si tam všechny ty špinavce, kteří musí konat tak, jak je jim to nařízeno. Ano, může se občansky vzepřít a projevit nezávislost a hrdost, ale letěl by od válu a od koryta - a to teda ne! Stejně jako Jílková a další. I kdyby se nad svým chováním a žvaněním měli doma poblít, poblijí se, oklepou se, a budou dále veřejně předvádět svoje hnusné pokrytectví tak, jak to mají přikázané. Za prachy! Myslíte si tady - vy všichni - kdyby tito hajzlové vystupovali v mediích za minimálku, že by brebtali takové sračky a chovali se tak pitomě a pokrytecky? Jak se na to vůbec můžete dívat? Na pořady s takovou havětí - abyste si ověřili, jaká je to havěť? Kdyby jim oznámili, že od příštího týdne přestane česká zkorumpovaná media financovat západ, a budeme si je muset financovat sami za dotace z východu - den ze dne - by tito bezcharakterní ubožáci stačili zkřivit huby úplně obráceně -a vůbec by jim to nebylo trapné. Ne nadarmo se říká, že peníze a majetek kazí lidi. Česká mediální scéna je toho důkazem každý den. Jak zpíval Kryl - a s hubou rozmlácenou, dnes zůstali jsme němí.Ne - nejsme na kolenou - ryjeme držkou v zemi! Každý slušný člověk má hubu rozmlácenou, je ponižován a ryje držkou v zemi. Díky počítačům a internetu to víme -denně to vidíme. Ale vzepřít se? Nikdo už nikdy nedokáže. Proč? Každý se bojí. Čeho? Toť otázka - že přijdeme o západní žvanec a vlastní už nemáme? Smutné.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 14:30 Je tu ještě horší varianta. Pražská kavárna svým názorům věří. Tedy alespoň někteří z nich.

   Vymazat
  2. Lépe bych to nenapsal.
   A s dovolením to sdělím ještě FS, ať si příznivci počtou.

   Vymazat
 8. Na Moravce se nedívám z principu. V jeho pořadech postrádám jakoukoliv objektivitu a touhu nějaké tzv. problémy vydiskutovat z více hledisek. Ostatně nevím, proč mi připomíná svým jednáním prokurátora Urválka. Koho chce zničit on?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pán Moravec je prefíkaný.

   Vymazat
  2. „Z Východu nikdy nic dobrého nepřišlo.“ Fiala zapomněl, odkud byli Cyril s Metodějem a kdo může za osvobození od nacismu

   https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2020051911964212-z-vychodu-nikdy-nic-dobreho-neprislo-fiala-zapomnel-odkud-byli-cyril-s-metodejem-a-kdo-muze-za/

   A Pavel Novotný je opět ve varu. To je totiž ODS.

   Vymazat
  3. 15:55
   Fiala jenom prokazuje, že je nedovzdělaný hloupý politruk, který nejspíš udělal školu z protekce.
   I mnozí středoškoláci určitě vědí, na rozdíl od něj, že Čína je například kolébka mnoha vynálezů. Jenom fanatický idiot by blábolil, že z východu nic dobrého nepřišlo. To je vidět, jak u těchto politruckých primátů nejenom z Prahy upadá nejenom pravda, ale celkově vzdělání, rozhled, myšlení... To jsou pro ně sprostá slova, z toho nekoukají výhody a nedá se tam lézt někomu do zadku a otročit mu.

   Vymazat
 9. TV London real po zákazu na youtube nahrál video na vlastní server. Moderátor Brian Rose si po jeho skončení podává ruku s Davidem Ickem. Navzdory koronaviru. Pokud chceš pochopit celou "šaškárnu" , vydrž poslouchat toto video.
  https://cdn.lbryplayer.xyz/content/claims/david-icke-o-karantene-covid-19-a-cili-pandemie-novy-rozhovor-1-2/8ce14c9eb8efbf8d6ca3dcdf48f1e4278e634fd8/stream

  OdpovědětVymazat
 10. Moravec je nevychovaný spratek, který je neobjektivní skáče do řeči vládním politikům a nikdy je nenechá domluvit větu.nedivme se když se velmi vřele přáteli s prevlkacem kabátu Pospíšilem

  OdpovědětVymazat
 11. Parta hajzlů sedící za stolem s buzíkem Morákem,co od těchto idiotů očekávate jiného než vlastizrádné blití.
  Zkouška cenzora projdou slova nebo ne ?

  OdpovědětVymazat
 12. Dívat se na ČT je zdraví nebezpečno to by jednoho mohl cyp střelit. Ten moravec je obyčejný prozápadní politruk.

  OdpovědětVymazat
 13. Toz prosim Vás jaké aktivista to je "mrtvße brók" a ani ne ten brók Pytlik ten má panecko fistróna coz tento bokálista nemá je vehorelé koste, slovama klasika dnesního ceského politického pródu.....toz meslet srdcem a ne prdeló.....hezké den P.S.

  OdpovědětVymazat
 14. Já jsem trochu desorientován, je to Eman nebo Venda ta štěnice v čété? Tedy i ten vzhled je dost podezřelý a jak víme, zázraky se dějí, o tom nás církev nesvatá přesvědčuje po více jak 2 tisíce roků. Převtělení, mimozemšťané a nacismus v různých podobách jsou staré známé veličiny, snad co je lidstvo bestiemi. A že by zrovna dnes se mělo polepšit? Tím spíše, že čím vyšší je civilizace, tím propracovanější je nacismus. Už víte, proč Češi v nacismu tak zaostávali, ale nyní se to snaží dohnat nebo se do toho nechávají nahnat. Proč ne, když jsou pro EU služkami a sluhy!

  OdpovědětVymazat
 15. Moravec končíval diskuzi o lidech, kteří u něho neseděli, tím, že takovou diskuzi zastavil, protože tam nejsou přítomní. Filip v diskuzi nebyl, avšak na něj bylo dovoleno útočit. Řekl bych lidově, že ti diskutéři jsou zákeřné female od prasete (swine), promiňte. Když si Moravec Filipa pozval, tak ten nebyl nikdy bezdůvodně útočný a působil smířlivě. Pak berte na tu společnost ohledy.

  OdpovědětVymazat
 16. Co pořád Otázek VM, to perla. Jen se divím, že to neinspirovalo žádné maňáskové, či loutkové divadélko, hádejte komu by slušely rolničky. Asi to dnes nejde, počet diváků je omezen. Tak se alespoň přimlouvám za levný komiks.

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.