Reklama

neděle 17. května 2020

Vypadá to, že Turecko už JE členem EU, dokonce určujícím.

Ivan David
17. 5. 2020
 Turecko zřejmě spustilo již dávno ohlášenou “postkoronovou” vlnu migrace a ústy svého ministra zahraničí znovu oznamuje, že hranice do Evropy jsou otevřené. Jak do této situace zapadá dopis asi stovky europoslanců z frakce Zelených, Sjednocené levice(GUE) a RENEW, žádající potrestání Řecka za zacházení s uprchlíky, prakticky stejnými slovy jako Turecko? A za údajné zastřelení pákistánského migranta s tím, že nikdo nesmí být za nelegální přechod hranice Evropy ohrožen na životě? 


Vypadá to, že Turecko už JE členem EU, dokonce určujícím.
Turecký ministr zahraničních věcí Mevlüt Çavuşoğlu, který prý prosil Evropskou unii o napravení vztahů s Tureckem, nyní prohlásil, že hranice nelegálním migrantům jsou otevřeny.
V televizním rozhovoru pro Akit TV uvedl, že pro Ankaru se v otázce nelegálních přistěhovalců nic nezměnilo.
"Každý, kdo chce jít do Evropy, půjde, my tomu nezabráníme," řekl.
Evropou samozřejmě míní Řecko. Turecký prezident Recep Tayyip Erdoğan již ujistil Bulharsko, jedinou další evropskou zemi, která hraničí s Tureckem, že Ankara splní svůj závazek a neumožní migrační tlak na Bulharsko.
Turecký ministr zahraničí nevynechal příležitost obvinit Řecko a EU a prohlásil, že „nulová reakce Západu na nelidské chování Řecka na hranicích je nepřijatelnou situací.“

Zdá se, že pro Evropu nastává daleko těžší zkouška než pandemie. Teď se ukáže, kdo je Evropan. A ne, signatáři stížnosti europoslanců, adresované Evropské komisi na Řecko, to nebudou.

15 komentářů :

 1. No to je pěkné tak ať si je „levičáci" vezmou všechny a nevnucují je nám my nikoho nezvali. Jasně jsme Středoevropané ale hlavně Češi souhlas netřeba.

  OdpovědětVymazat
 2. Pane Bože, kde jsme se to ocitli ? To už je zase březen 1939,že máme, na základě rozhodnutí nějakých kašparů, opět umožnit obsazení naší země ? V Řecku se bojuje za Prahu a proto je třeba mu vyslovit podporu a poskytnout pomoc, bude li to třeba. Dneska oni, zítra my, ať si nechají kolonizovat ty své pseudo demokratické státy a nezkoušejí to tady. Po Němcích, Rusech, další okupanti a opět bez odporu. Kdy už konečně zvednem hlavu ?.

  OdpovědětVymazat
 3. Erdogan umí vydírat Evropu,když jednou dostal pěkný balík EUR,tak chce další.Proto soustřeďuje utečence na svém území,aby mohl vydírat,dokonce se někde píše,že utečence nechce pustit do svých zemí.Každopádně tím sleduje více možností,jak destabilizovat Evropu.Také si troufá,když je tomu ochotna Merkelová.Takže,jediná záchrana,co nejdřív opustit EU,vytvořit jiný obraný celek.

  OdpovědětVymazat
 4. Hranice je třeba chránit poamericku, počeskoslovensku... STŘÍLET, STŘÍLET, STŘÍLET vše co neuposlechne výzvu danou v jazyce napadaného státu a nevrátí se odkud se vtírá, nebo deportovat... do domovské země, nebo do mezinárodních vod co nejdále od Evropy. Na lumíky s tím příroda nemá problém, ochranáři též. Ochranáři vetřelců je mohou po vylodění doučovat plavání, když se s nimi, konečně doopravdy neziskově, vylodí do "MARE IN VASORUM".!

  OdpovědětVymazat
 5. Turecko nemůže být členem něčeho co již právně neexistuje...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Můžete to nějak rozvést? Jakým právním aktem byla EU zrušena?

   Vymazat
  2. Taky jsem nezaznamenal zrušení EU. Unie existuje a ještě dlouho existovat bude.

   Vymazat
  3. Jen počkej zajíci...Tajná zpráva je v podstatě atentátem na Angelu Merkel.
   https://aeronet.cz/news/nemecka-ekonomika-se-riti-ke-dnu-a-vezme-s-sebou-cesky-prumysl-berlin-ocekava-nejvetsi-ekonomickou-recesi-od-roku-1929-unikla-tajna-interni-studie-km-4-odhaluje-ze-cilem-dosud-neznamych/

   Vymazat
  4. 21:35, Aeronet! To je dobré, tomu věříme.

   Vymazat
  5. Podívejte se níže na JALTU 8.5.Co se děje ve světě nezjistíte z MSM ( mediální sračko mety ).
   https://tadesco.org/

   Vymazat
 6. Turecko plní skryté pokyny EU- říšské protektorky Merklové.
  Germáni-Němci DLE VATIKÁNU jsou nějvětší ZLO světa.
  https://tadesco.org/marneho-okenko-15-05-2q2q-special-dalsi-odhaleni-mozne-az-dnes-zdal-se-mi-dnes-v-noci-sen/

  OdpovědětVymazat
 7. Jalta 8.5.2020 sa konala
  https://geopoliticsastrology.wordpress.com/2020/05/16/europe-defender-2020-gesara-jalta-up-date/

  OdpovědětVymazat
 8. Ani moc nepochybuju, že současná feminizovaná, homosexuální a alkoholizovaná eurogarnitura před Erdoganem klekne. Až to je trapné, když proti neurvalým ozbrojencům jdou s transparenty a prázdnými floskulemi. Nány a liboví floutci ze zlaté věže, vychovaní v gender duchu. Tomu říkám úpadek. V podstatě jsem to vzdal v roce 2015, kdy jeden obrýlený norský politik byl znásilněn několika buznami z migračního prostředí a nejen, že o tom plačtivě žvanil do TV, ale říkal, že jim už odpustil a že by se s nimi rád setkal, aby věc prodiskutovali. Jen málokdy mě tak hanba fackovala. A od té doby vím, že tohle určitě ne.

  OdpovědětVymazat
 9. Skvele. Tak co nás ještě čeká?... To aby se rozšířil chov koz a ovci😂😂😂

  OdpovědětVymazat
 10. Nejsem si jist , zda " teď už máme co jsme chtěli ". Nějak se nám to opakuje.

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.