Reklama

pátek 29. května 2020

Zastavme hnědé bahno!

Výzva Unie českých spisovatelů
28. 5. 2020
Kalendář Našeho vojska (cítíte tu ironii?) s gesichty válečných zločinců je jen nepatrná špička hnědého ledovce, který se sune do stále ještě naší vlasti. Předcházely mu hrnky a trička s týmiž obličeji. To je jen pokusný balónek. 


Vždyť v televizi je aspoň dvakrát týdně za superstar Hitler. Vzápětí po krycí úvodní větě o „největším zločinci v dějinách“ Vůdce víská vlásky blonďatých dítek a cicmá se se svou říšskou fenkou.
České děti si mohou pořídit knihy, z nichž se dozvědí, že jít k židovskému lékaři je nebezpečné, zejména děvčátkům dobré rasy hrozí zprznění.

Už ani řezníci se nediví výroku jistého pána z Jesenice: „Podříznout prezidenta Zemana a vykrvit jako přestárlou svini.“

„Vážně jsem uvažoval, že musím něco udělat, že například zabiju Husáka,“ svěřil se vetchý herec deníku Aha! Němci vraždě aspoň říkali „zvláštní zacházení“!
Řeporyjský Rozparovač vstoupí do příštích učebnic psychiatrie.
Tohle nebylo možné ani za první republiky, ani za socialismu!

Jen za druhé republiky směl napsat Jakub Deml: „Nikdo nemůže býti už svým zrozením tak opovržen jako Žid… Odhalují si svou špínu a tulí se k sobě, podobni Kainu nemohou se přítulně blížiti ke stanům lidským… Spoléhám na naše Němce, dokud jim bude záležet na pořádku a klidu, jinak se naše republika neudrží. Slované si nedovedou vládnout.“
Možná měl pravdu, že si nedovedeme vládnout. Zato si umíme jít po krku!
Dokonce i za protektorátu se hnědým hnusem špinil pouze odpad typu Moravce, Vajtauera, Wernera…
Jistě nikoli nadarmo hřímal Arijský boj: „Český intelektuále, a co teď? Básník Jakub Deml promluvil, kdy ostatní?“

Nezní vám povědomě Vajtauerovo horování pro Novou Evropu? „Není jediného Čecha, který by si nepřál, aby nakonec vznikla Evropa jako celek. Instinktivně se seskupuje kolem svého nejmocnějšího jádra – tím je 80milionový národ německý… Po boku hrdinné armády německé bojují v Rusku dobrovolci téměř celé Evropy, vedené geniálním Vůdcem Němců. Evropa si za jeho vedení otevírá v Rusku prostory, které budou její příští Amerikou.“

Historie se občas dožaduje repete!
Ještě začátkem května 1945 Moravec vyvolával duchy: „My, kteří vidíme, kam se události sesouvají, nemůžeme přihlížet. V poslední chvíli varujeme. Nemyslete, že tento hlas je marný. Rok od roku bude silněji znít, až se stane hlasem polnice archanděla, která probudí tento lid k opravdové evropské revoluci, v níž jako rodní bratři půjdou Němci vedle Čechů – dva nejkulturnější národy světa.“
Ti duchové jsou zpátky!

Do takového krámu se ovšem nehodí Koněv ani bronzový!
Přestrašení a poslušní nosí roušky snad i v ložnicích, zatímco vir nenávisti a sprostoty rozežral bezmála celý národ.
Už nestačí bít bolševika po čuni do vyčerpání zásob. Dnes je třeba bít každého, kdo se liší od názoru panujících loutkovodičů. Nosem, tričkem, odznakem, vírou…

Spisovatelé a básníci, nepište a nebásněte jako by se nechumelilo. Ono se totiž – ač je máj – nejen chumelí, ono už setsakramentsky mrzne! Už stačí jen zapálit říšskou sněmovnu!
Nevzdávejme to! Klec ještě nespadla!

Předsednictvo Unie českých spisovatelů 

79 komentářů :

 1. Dobře napsáno, ale kde je Zeman, Babiš, Hamáček, policie, justice, veřejnoprávní média??? Jak to, že všichni mlčí? Jsou to přece zástupci a ochránci občanů a jejich práv! Copak nám opravdu vládne nepřátelský západ prostřednictvím tří nastrčených užitečných idiotů? Jak to, že vedení a majitelé "Našeho" vojska už nejsou ve vyšetřovací vazbě? Kreslič tykadel málem dostal trest smrti a fašističtí provokatéři jsou v klidu???

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ministr Hamáček potřebuje co nejdéle vydržet, moc toho neumí, jen špinit ostatní. Co při VIRUSU tak světového předvedl. Nic. Jen čekám kdy odejdou z vlády, volby se blíží. A on by rád toho premiéra, ať vychladne ….

   Vymazat
  2. 13:32
   Správné otázky. Kdo mlčí, hnědému moru pomáhá, odnesou to i ti, co je nevolili.

   Vymazat
  3. 13:32 Já žiju v domnění, že území si kontroluje komunál. Proto máme volby do městských zastupitelstev. Oni by měli odpovídat za vše, co se na svěřeném území děje. Když Kolář mohl sundat sochu, neměl by být problém zatočit s náckovskou propagandou.
   zatočit s náckovskou propagandou.

   Vymazat
  4. Správně, proč mlčí Piráti, Starostové, KDU, ODS? Proč mlčí jejich voliči?

   Vymazat
  5. Kdyby maloval tykadla Putinovi,byl by oslavován.Protože je maloval odesákovi,je to hřích volající po přísném potrestání.Prý je naše justice absolutně spravedlivá.prý.......

   Vymazat
  6. Vždy jsem vzhlížel k policii a soudcům,jako těm nejstravedlivějším,těm s vysokým kreditem morálky....Bohužel,vidím že jsem se silně pletl.Zž nevěřím že pravda a láska vítězí.

   Vymazat
  7. Ten průnik nacifašismu do českého prostoru přinesl vstup do EU a především do NATO - TYTO STRUKTURY JSOU PROLEZLÉ TOUTO IDEOLOGIÍ, I KDYŽ "INTELEKTUÁLNĚ" POVÝŠENOU DO HEXAGONOVÉ PODOBY. TOTO HZNĚDOČERNUTÍ NEMÁ NIC SPOLEČNÉHO ZROVNA SE ZDE JMENOVANÝMI, ALE JE TO DÍLO PŘČEDCHOZÍCH, DNEDS OPOZIČNÍCH STRAN, KTERÉ BYLY U MOCI!!!

   Vymazat
 2. Viníkem současného hnědnutí, je naše vláda a naše soudy. Nic proti tomu nedělají, nejspíš jsou poučeni, že to tak musí být. Ale veškerá negativa, nakonec dopadnou na všechny občany.
  Fašismus se dostává k moci tím, že se pasuje za ochránce proti nebezpečí, které sám vytyčil. Mezi válkami to byl bolševismus a popis jeho hrůz, které se šířily Západem. Fašismus se odhodlaně proti nim postavil.
  V současnosti to vypadá, že tou hrůzou má být současné Rusko. Jelikož má stejný systém, jako Západ, je to náročnější, ale nikoliv neřešitelný úkol pro současné fašisty. Ti se zřejmě již za fašisty označovat nebudou, ale budou používat a již začínají používat stejné metody. Rozdělování, izolace skupin, které nepodporují tuto totalitu, jejich urážení, … Zatím ještě dál nejsme, ale zůstaneme-li pasivními diváky, brzy budeme. Volme prodemokratické SPD. P.K.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Fašisté budou vždy fašisty, a to bez ohledu na označení. Navíc, fašisté a fašismus, to jsou úderné síly velkokapitálu a jeho držitelů, které dělají pro tyto zločince veškerou špinavou práci, zatímco oni jsou v anonymitě v pozadí a nakonec jakoby vždy mají čisté ruce. Oni jen všem půjčují, "pomáhají" (hubou) a nakonec všechny "zachraňují". Všechny škody jdou za těmi, kterým je "pomáháno" a všechny zisky za "pomáhajícími". Klasickým případem je Hitler a jeho vojensko-politicko-ekonomická mašinerie, která by bez vedení západních loutkovodičů nikdy nevznikla a nikdy by nenabyla takových sil, možností a rozměrů. A pokud se podíváte na to, kdo platil (životy, penězi, majetky, utrpením...) a kdo vydělával, je vše nad slunce jasné.

   Vymazat
  2. Ten problém musí Západ překonat, jinak je s nim AMEN. Všechny ideologie jdou stranou, jde o existenci diktatury Západního kapitálu. Ta bez válek hyne a navíc to skvělé bohatství širé Rusy, jak to se hodí Západu k rozkradení! A myslíte si, že Rus bude dělat Západu nádeníka jako třeba my a navíc si nechá vykrádat bohatství? Takže důvod k válce je jasný: I Zloději a zločinci mají přece nějaká práva a že svá práva vidí právě v Rusku a že to bude stát miliony a miliony lidských obětí? Co na tom, jde přece jen o lidi a kdo je víc než člověk? Kapitalista!

   Vymazat
 3. Protektorátní NEvláda,sOUDY jsou v pravdě PROTIČESKÝ KSINDL UMĚLE DOSAZENÝ fašoEU A AMIOKUPANTY!

  OdpovědětVymazat
 4. Proč posíláme peníze neziskovkám? Co dělají? Jen dělají show za peníze lidí, už je toho dost.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Proč? Protože voliči dostali do parlamentu Piráty, ODS, Starosty a KDU.

   Vymazat
 5. Souhlas, volím SPD. Určitě ne Babiše, který je sice mazaný, ale pevné zásady asi zrovna nevyznává. Ale nechci mu moc křivdit, vím, že politika je umění možného. Jenže co ti další z ANO, jako třeba Charanzová. Copak to ona a její soukmenovci produkují v europarlamentu? O ČSSD ani nemluvě. Petříček docela obyčejně zrazuje zájmy ČR.
  Šanci SPD a naší "suverénní zemi" vzala Merkelová spolu s českými poklonkujícími politiky. Zkusme to napravit!

  OdpovědětVymazat
 6. První akce Milionu chvilek po skončení nouzového stavu. Chvilkaři tvrdí, že Babiš a jeho vláda kašlou na lidi   


  http://infokuryr.cz/news.php?extend.28599.2


  Co udělal Minář pro lidi? Ať ukáže své vysvědčení? Moc tam toho není, neumí nic jen vykřikovat za cizí peníze.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 15:23 a já zase kašli na Mináře v barvách hitlerovských SAmanů, Minář je takový pronajatý a dobře zaplacený pouliční troll

   Vymazat
 7. Tohle je drsny, vzkazuje princ Drson. Lze tomu udělat něco jako zoom. Heil Novotny.

  https://www.roumenovomaso.cz/masoShow.php?file=-_Kalendar_osobnosti_III.rise_2021_-_fix_-.jpg&agree=on

  OdpovědětVymazat
 8. Nedivte se, Praha je už bombardována atomovým Hribem.

  OdpovědětVymazat
 9. Bacha v Praze. O víkendu se budou rojit sametovi ordneri. Kdo nebude hajlovat, ten pujde. Heil Novotny.

  OdpovědětVymazat
 10. Paní Procházková, děkuji Vám za Vaši záslužnou práci.A.

  OdpovědětVymazat
 11. Výzva Unie českých spisovatelů je aktuální a potřebná. Ještě potřebnější by byly jasná vyjádření českých politiků a rozhodné kroky orgánů činných v trestním řízení. Zatím jedno velké zklamání! Od drtivé většiny sdělovacích prostředků nic nečekejme, pracují v nich bezpáteřná hovádka, která pro pár korun budou snad za nějakou dobu oplakávat i Heydricha.

  OdpovědětVymazat
 12. Masarykovi kdysi za pravdu vytloukali okna bytu kamením, dnes by ho naši soudobí medializátoři ukamenovali i s rodinou. A kdybychom neměli Masaryka a Beneše, ale nějakého VŮDCE, tak bychom byli stejně KVALITNÍMI NACISTY JAKO NĚMCI, JEN DÁLE BYCHOM ZŮSTALI SLUŽKAMI A SLUHY, jak nás Němci a Rakušáci stále označují. Stačí se jen podívat po okolních zemích jak si vedly, která nebyla nacisticko-fašistickou???. Měli jsme nyní u moci 25 roků čistou vydestilovanou lež, balamucení, pravda se stala nudnou, nezajímavou a neprodejnou a tak media hýří lží a zase lží a zase lží. A že v tom vede čété nebo seznam.cz, respekt a pod. prameny není překvapením. Nyní je obviňován president Zeman ze lži - neb jeho výrok v doslovném znění nebyl zatím potvrzen. Ale že dotčený takénovinář sepsal holdovací článek k 50. narozeninám Adolfa Hitlera a i v dalších článcích se přiklonil, podobně jako Emanuel Moravec, na stranu nacismu a fašismu, je fakt "černé na bílém". Jen neřekl doslova že je Hitler džentlmen, ale v tomto smyslu tuto "osobnost" více než vrchovatě posvětil. Račte si počíst např. v Dnešku z dubna 1939. Posledních 5 roků - necelých se vedou aspoň spory o pravdu a lež a lež stejně vítězí a Babiš tomu nezabrání, propagandistická goebbelsovská media jsou u nás v přesile. Teď rozviřují zrovna ta nejprolhanější media prdikauzičku nějaké záchrankyně, která si v Právu stěžovala, že neměla na práci ochranné prostředky - a není s podivem, že to nebyla pravda. Kdo pracoval kdy ve státním zdravotnictví ví, že ochranné pomůcky a prostředky měl perzonál vždy k dispozici a i podiv, že mají lékaři atd. pod ochrannými plášti jen spodní prádlo, může vyslovit jen blb. Mají snad chodit nazí nebo ve smokingu? NA INFEKČNÍCH KLINIKÁCH DOSTÁVAL PERZONÁL I TO SPODNÍ PRÁDLO JAKO ERÁRNÍ a vše se náležitě desinfikovalo také v nemocničních prádelnách. Tedy povinností zajistit si ochranné pomůcky mají ne "stát", ale nemocnice a ambulance. Je to materiál denní potřeby i bez COVID 19. Že zásoby neměly soukromé nemocnice a soukromí lékaři a ostatní soukromí zdravotníci je jen a jen jejich vinou. Každoročně je chřipková epidemie a možná, že mnozí dávno viděli a nejen v Praze, jak se proti ní chrání "rozvojoví turisté" z ASIE a jen blbec se tomu divil. Takže psaní, že stát nezajistil pro zdravotníky či jiné záchranáře potřebné pomůcky k osobní ochraně je lží především v tom smyslu, že je to po dlouhá desetiletí - asi od dob pana Semmelweise a Pasteura v náplni činnosti zdravotnických a záchranných zařízení. Nedovedu si představit, že by hasiči voláni k požáru čekali, až jim "stát" zakoupí oblečení a vodní stříkačky!

  OdpovědětVymazat
 13. Bojíme se tyto činy trestat, ale koho se bojíme ? Nepřítel je už zde a válka běží na plné obrátky. Náš týl je ovšem odkrytý! A to je naše slabé místo. Prostě nevidíme nepřítele tam, kde bychom ho měli vidět. Bohužel.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hokarc29. května 2020 16:57
   Je to tak. Vyčiňování pražské trojky a jejich beztrestnost, ukazuje kde je moc. Politici nejsou žádní hrdinové, jsou jen taková fábora, která ukazuje, odkud vítr fouká.
   Vše je to řízeno z nějaké, pro občany nedosažitelné EU. Na demokracii si už jenom hrajeme. Jak dlouho ještě? Generálka dopadla dobře, nyní se už ví, že lidem je možno zavelet: „nasaďte si plynové masky a nevycházejte z domu“. A my poslechneme a budeme po bytě chodit s maskou. Potom přikážou, platit pouze bezhotovostně (mnohé firmy již na to najely, např. Zásilkovna) a povinně se nechat naočkovat neznámými chemikáliemi, např. pro zvýšení, již tak dost velké apatie. Tyto všechny příznaky totality již vidíme, necháme se jako žába uvařit? Asi ano, jinak bychom se zpronevěřili evropským hodnotám a do tohoto zločinu nikdo nepůjde. P.K.

   Vymazat
  2. P.K. No ovšem, nosili jsme a nosíme roušky. Ano, to škodlivé zvířátko sice vyrobili v laboratořích, ale ono kouše. Nevíme tak docela přesně jak moc, ale chráníme se a jsme ohleduplní k druhým. A to je snad v pořádku. K čemu by tu byla anarchie dobrá? Snad i ten test dopadl dobře. A možná opravdu brzy odzvoní i cinkajícím penízkům, a možná přijdou další kroky.
   Celkově se mi zdá, že věci zašly už hodně daleko. Ale to je následek dlouhodobého úpadkového trendu lidské populace. Asi proto, že to obecný stav (ne)uvědomění umožňuje. To, že je tu nějaké malé množství uvědomělejších ještě neznamená, že stojí mimo společnost. A co tedy proti tomu totálnímu uvaření podnikat? Nic světoborného, prostě vytvářet (i ve svém okolí) hodnotnější informační pole. A ono to nějak dopadne. Možná i blbě, ale nechat se deprimovat je nedobrá pozice.
   A za sebe - přes to povinné očkování mi vlak nejede, ani obrněný :-) WC

   Vymazat
  3. Anonymní29. května 2020 20:29
   Oceňuji Vaše odhodlání nenechat se napíchat nějakými chemikáliemi. Ale byl by z Vás vyvrhel. Hned by se na Vás uvědomělí občané obořili „chráníme se a jsme ohleduplní k druhým. A to je snad v pořádku. K čemu by tu byla anarchie dobrá?“ takovýmito i jinými slovy. To je zatím psychický tlak, kterému mnoho lidí podlehne. Ti, kteří nepodlehnou, dostanou přímý direkt. Direktivní povinnost a kdo nepodstoupí proočkovanost, nebude smět do prodejny, do kina, …. Jenom tak straším, zatím nevíme, kam až to zajde, ale náznaky direktu se již v informačním prostoru objevují.
   Souhlasím s Vámi, že ta práce na informačním poli, by snad nějaké výsledky mohla přinést. Ale mainstream, je těžký soupeř. P.K.

   Vymazat
 14. Toto už je moc, žijeme v totálním srabu, tady to nemůže dopadnout dobře.

  OdpovědětVymazat
 15. Krásný úvodní obrázek. Říšská rodina osvobozená os Versaillského diktátu a bahna zdraví "Führerův zug" dýmající k jasným zítřkům. Budoucí škvarek v dýmajících troskách Pz-IV kdesi na Východní frontě u Kyjeva, a jeho choť se dvěma krásnými německými arijskými dětmi, vyradýrovanými i s maminkou při jednom z angloamerických humanitárních náletů v 1944..., jásavě děkují Adolfu Hitlerovi za svoji zaslouženou vysněnou budoucnost... (dokonale hodící se dvě slova vynechávám)...

  OdpovědětVymazat
 16. SMRT FAŠISMU, SMRT NACISMU!!!

  OdpovědětVymazat
 17. No nedivte se když jste napadali KSČ, co že si to dovolovali čtyřicet let. Pro mne čtyřicet let svobody. Ale bohužel se to nevrátí a čeká vás jen zmar. Dobře vám tak.

  OdpovědětVymazat
 18. Musím si postezovat. Nahoře i vpravo na mě neustále útočí dámské erotické plavky. O tangach nemluve.
  Orinoko

  Ale vlastně je to pod Lenkou. Ještě že tak.

  OdpovědětVymazat
 19. Tohle je taky podpora nacismu, a ta je snad trestná. Jestli pachatele nepotrestají, budou svinstva stupňovat. Nechci jako vždycky slyšet, že geniální agenti nejsou schopni nacistického dobytka vypátrat:
  https://cz.sputniknews.com/nazory/2020052812000879-krvavy-pes-frank-dostal-kyticku-hanebna-oslava-nacismu-v-cr/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 17:37
   Vy jste viděl, že by Nečeské sOUDY konali při vyzývání k vraždě prezidenta????!!!!!!! Kulový!!!!!!! Al-Hamajda jde pouze po těch, kteří NECHTĚJÍ musLIMOODPAD A BANDEROSVOLOČ V NAŠÍ ZEMI!!!!!!

   Vymazat
 20. Celé je to trapná hra na spravedlnost. Někdo se zmíní o Plynárenské ulici a má nadělíno. Jiný tiskne a prodává držky nacistických pohlavárů a má taky nadělíno, ale v peněžence. Není to propagace nacismu a podobných hnutí, protože pan podnikatel to dělá pro zisk. Jinak je to antifašista, ale z něčeho žít musí. Tuto obhajobu mohl použít třeba Eichman v Izraeli, nechal jsem vás vraždit pro zisk, určitě by ho s omluvou propustili. Dalším vypečeným vtipem je věšení bulíků o ruské hrozbě. I kdyby byla sebevětší, tak nás nikdy neměli v úmyslu vyhladit a nemají to zajisté ani teď. Tomuto "koníčku" se věnoval údajně jeden z nejkulturnějších národů Evropy a pomalu se stává neslušným mu to připomínat. Barbaři, traviči a pod. jsou přeci výhradně na východě a navíc sedí na plynu a ropě.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ruské bulíky jsou pro evropské politické bulíky, včetně těch našich českých bulíků. Rusko sice sedí na ropě a plynu, ale do EU je bude dodávat prostřednictvím především amerických překupníků. Pochopitelně s přirážkou, která je často vyšší než cena ruské suroviny suroviny. Už si to vyzkoušela Ukrajina, začíná s tím Bělorusko a čeká to i Česko - plyn sice půjde třeba přes Německo, ale i tam sedí na trubce americký překupník, ropa půjde sice ropovodem Družba i v budoucnu, ale kvůli přechodu několika hranic, budou i tam zvyšovat cenu místní překupníci přednostně z USA, protože si koupili ty trubky :-)

   Vymazat
 21. SPD má ice dobré nahy, sale zatíám jsem neslyšel o jediném konkrétním návrhu na referendum, které by byl publiákován a propagován. Volím Babiše, protože je ANO jedinou stranou, schopnou ustát goebbelsovskou propagandu opozičních partají, které nesou odpovědnost za vykradení ČR - o 11 bilionů Kč validní koruny, ne té dnešní, bezcenné. A roční desátek - 800 miliard, který jako výpalné musí ČR platit ročně na Západ mi nesedí, nevím proč máme stále jen otročit na notorické zloděje! Babiše volím proto, že je v opozici proti těm, co rozkradli republiku do poslední "mrtě" a dnes nejvíce kritizují Babišovu vládu. Už to, že oligarcha jde proti těm, co zbohatli zlodějinou a bije se se spiknutím proti sobě z domova i Bruselu jako lev, je mi sympatické. To znamená, že se nedal koupit, jako všichni ostatní političtí tajtrlíci ať už fialoví, nebo odredovaní, nebo starostliví či topkaři a nakonec i černozadkoví opopolitici. SPD může se přidat na stranu ANO - na stranu občanů. Jako dobrý nápad bych viděl referendum o vystoupení z NATO, nechci žít s pocitem, že patřím k okupantům cizích zemí a participantům na teroristických válkách bohatých proti chudým! Když neutralita nevadí Rakousku, Švédsku, Finsku, Švýcarsku, Irsku... proč by měla vadit nám Čechům?

  OdpovědětVymazat
 22. Kdyby bojovali na straně banderovců, taky by bručeli?
  https://eurozpravy.cz/domaci/zivot/dvema-muzum-hrozi-az-20-let-vezeni-za-ucast-v-bojich-na-ukrajine.3d2584d5/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Základem politiky EU ve vztahu k Ukrajině byla, je a bude podpora fašistických banderovců. Je proto logické, že nevinní (protože stáli po boku těch, co se bránili, ty jsou označeni soudem za separatisty) budou trestáni a fašounci osvobozováni a všemožně pardonováni. Český soud, který toto dopustí je proto podle mého logicky na straně kyjevských fašistů. Takový soud nemůže potrestat ani nácka z rypákova, ani pronacistické kalendář :-)

   Vymazat
 23. Zbavme se hnědého bahna. To nejvíce zapáchající a nejkoncentrovanější je v Praze, proto je třeba začít tímto městem a jeho radnicemi a magistrátem!!!

  OdpovědětVymazat
 24. V ČR policie a justice pracují pouze na objednávku Hamáčka.
  Platy běží co se vleče neuteče spíž vyšumí....
  http://m.legalnivrazda.webnode.cz/novinky/zakaz-otevreni-rakve2/ Pokud má někdo zájem seznámit se vice s prací justiční mafie a policejních gangů, ať se podívá na stránky http://michalapetr.cz/doku.php Státní zástupkyně souložila s gangsterem, kterého vyšetřovala! Gang JUDr. Pavla Zemana. https://www.youtube.com/watch?v=fhl2UB0PcYw

  OdpovědětVymazat
 25. Pokud nebude každý uvážlivý občan ČR klást odpor zlu už dnes, tak za pár let mohou být politické procesy v TV jako reality show, nebo on-line válka v Iráku. Bestie už nesmí mít živnou půdu a kolaboranty a sympatizanty je nutno zviditelnit. 30 let lží, fabulací a zasévání nenávisti mezi Slovanské národy už stačilo. A Bismarckova teze o možnosti poražení Slovanů jedině poštváním jich samotných proti sobě je tu přes 100 let.

  OdpovědětVymazat
 26. Není hnědnutí i to, když se v ČT dozvídám, že Hitler byl taky jenom člověk, galantní k ženám, milující psy, vegetarián, abstinent, dobrý malíř... A Heidrich? milující otec rodiny, výborný houslista...No nedali by jste těm dvěma pusu? M.R.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pusu bych jim nedal. A nedával bych ji taky ani vám19:21. Ale byly to taky lidé, kult osobnosti a propaganda kterou zavedli bolševici s demokratama po svém sjednocení v "boji proti fašismu" z nich jako osobnosti poražené strany konfliktu udělali zrůdy. Po takzvaném "pádu komunismu" to dělali demokraté taky se svým spojencem - komunistama. Taky po dlouhý chvalospěvech najednou zazněli soudy a člověk se najednou dozvídal o krvežíznivých komunistických zrůdách. Nazlobte se, ale blbcem je ten kdo se nechá pořád klamat a podvádět. Inkvizice taky o svých protivnících šiřila až takové bludy, že létali na koštětech a pojídali malé děti. A ejhle najednou se dozvídám, že Hitlerovci na koštěti sice nelítali, ale za Prahou prý měli přistávací plochu pro létající talíře - Vimany: https://invivomagazin.sk/lietajuce-taniere-nacistov-okultne-spolocenstva-a-kontakt-s-mimozemstanmi_239.html

   Vymazat
  2. myslím, že jste to vystihl/a dpcela přesně. Ano, přesně tohle ČT vysílá, pomalu od rána do večera ma ČT2. Je třeba vyšetřit, na čí příkaz se tak děje. To již opravdu přesahuje všechny meze. Na mne to tak působí, že to jsou nějaké příkazy z té eurokomise. Z lidí se dají dělat blbci, ale nikoliv bez důsledků. Však oni vám to lidi pěkně spočítají, na to se připravte.

   Vymazat
  3. Ten příklon čété k černohnědé není dnešní, ale dobře propracovaný v minulých letech a dnes jen aktualizovaný, prostě do čété je patrný průnik myšlenek Moravce Emanuela v novém převtěloení byť vzhledem jako jeho vnuk. Nacismus i fašismus - to byla realita. Komunismus - to byl a zůstává snem o možné podobě křesťanství. Pokusy o spravedlivější Svět, pokusy o socialismus selhaly díky rafinované diverzi diktatury kapitálu. Ale pokud kapitál nerozpoutá atomovou válku, tak se jeho roky žití krátí. I lidé dospěji jednou k poznání, že nemusí být jen kanonenfutrem kapitalistického terorismu. A že pak tito teroristé neskončí v přepychu soukromých domovů pro seniory, si můžete být jisti. Čas pro diktaturu kapitálu se již odpočítává! A stejně tak i čas do nástupu lidství! Zatím se musíme smířit s nacifaši i v čété a opopartajích a řadě medií, která goebbelsovsky masírují české mozky!

   Vymazat
 27. No nevím jak vy, ale já daleko častěji vidím obhajobu vraha milionů vlastních obyvatel, Stalina, vidím schvalování politických vražd v 50. letech, děkování Rusům, že nás prý v roce 1968 zachránili před fašismem a kapitalismem atd.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 19:38 Na co, nebo kam, koukáte, že vidíte podobné věci ?

   Vymazat
  2. 19:38
   Leze na vás Rusko z fake news tv, z mnoha výrobků obsahujících ruskou ropu, i z dopravních prostředků poháněných ruskými ropnými produkty. Zbavte se toho všeho, a šlapejte na vlastní pohon. Budete neskonale osvobozený od všech nenávistí, a nebudete sám sobě nepřítelem.

   Vymazat
  3. To je zas z pražské kavárny z které se šíří pandemie nenávisti proti naším bratrům Rusům a Číně. Že USA více jak 200 let devastují, masakrují a terorizují svět, to kavárníků, živených právě ze zámoří, nevadí. Jen novodobá historie, nezpochybnitelně dokazuje strašné zločiny USA jako Hirošima, Nagasaki, Vietnam, Irák, Jugoslávie, Afganistán.....to nevadí, vadí mírumilovné Rusko a Čína. Čína proto, že vlastně už na světové scéně zastíňuje USA. Není se proto ani co divit, USA a jeho Trumpům, Pomejům a nevím kteří všichni váleční štváči USA by chtěli vládnou světu a parazitovat na něm.

   Vymazat
  4. 19:38
   Jo, náckové už nějakou dobu taková vidění, jako máte vy, mívají. Je to také takový smrtelný virus. Proto je nutné, aby odpor proti nacismu byl intenzivní.

   Vymazat
  5. 20:35
   Třeba sem do dikusí.

   Vymazat
  6. Ty ubohej geronte z Reichenbergu, starej se o familii a pamatuj si HEIM INS REICH!!!!!!!!

   Vymazat
  7. 19:38 vy jste náš nemilovaný agent provokatér Pepek Vyskoč, jste placený troll a jenom měníte služební přezdívky, nedávno jste tady psal pod přezdívkou "indický běžec". Asi máte zase nového náčelníka, ale vlastníte stále stejný retardovaný mozeček :-)

   Vymazat
  8. 19.38 kde vidíte obhajobu Stalina? Vládnutí tohoto krvežíznivého Gruzínce, bývalého zloděje koní a silně věřícího člověka ať si vyřídí mezi sebou občané postsovětských republik. Jejich problém. Náš problém je 360 tisíc lidí zlikvidovaných Hitlerem. Můj problém není to, že nás Sovětský svaz pod vedením hrůzyplného Stalina osvobodil z pařátu Hitlera a Němců.

   Vymazat
  9. 11:51 To o Stalinovi je stále opakovaná lež, vyhrál válku, proto byl pro západ nepřítelem číslo jedna. Za Stalina zemřel v lágrech podle historiků zlomek lidí ve srovnání s počtem, kteří zemřeli za vlády CHRUŠČOVA! Ale ten šel západu na ruku, byl to trockista, podílel se na vnitřním rozvratu země, proto o jeho obětech nikde ani ťuk!

   Vymazat
 28. On to Jaroslav Hašek říkal dobře, "na chudý lidi musí být přísnost". Faktem je, že vlivem západní propagandy, dílem své hlouposti , částečně nedostatkem opravdových existenčních starostí, si zejména mládež a Pražáci vyhrkali, to co máme nyní. Hašek také říkal "Více korupce a kdo nejde s námi jde proti nám". Jak geniálně nadčasové. Proto to naprosto správně říká v 17:35 Unknown.
  Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětVymazat
 29. Vážení, začínají se v naší zemi dít divné věci. Půjde-li to tak dál, směřujeme ke krachu a občanské válce. Kdo ví, možná i to by bylo řešení.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vzhledem k tomu, že Amerika je náš vzor číslo jedna a vzhledem k tomu, že tam ta občanská válka fakticky již začala, budeme se nepochybně opičit a spustí se tu také :-)

   Vymazat
 30. A proč vám vadí NV a nevadí vám ČT, která vysílá hitlera a ódy na německé zločiny od rána do večera, a to neustále? Myslíte si někdo, že takový debilní kalendář si někdo koupí, proč by to proboha dělal, a ti, co mají v hlavě nasráno, tak ti těhle kalendářů mají doma dávno plné skříně. Akorát děláte z lidí blbce, jakoby to někoho zajímalo. Mně to tak spíš příde, jak běhal tuhle ten socan co byl hejtman v plzni, jak tuhle běhal po náměstí a mlátil hitlera na dlažbě do hlavičky kladivem, jak dělal z našich lidí fašouny, tak tohle je něco podobného. Ministerstvo vnitra s tím jejich, tedy Hamáčkovým skladem, mně to přijde jako docela podobná, socanská historka. Ovšem, která nikoho nezajímá. Mně by zajímalo, kdo jim tuhle volovinu nakukal, že s tím udělají nějaké terno nebo co, něbo jak píšou do novin ty antisemitské články spolu se šwanzenberkem, to je pořád ta stejná protižidovská linie, tak asi aby se to vyvážilo, mlátí hitlera kladivem, aby se zviditelnili a kryli si tím záda? Optavdu si myslím, že to je nechutné, přesta%nte to dělat, stejně jako dělat z lidí nácky. Jistě není nějakou náhodou, že to jsou titiáž socani, co adorují novou evropskou říši, a dostali za to ve volbách po hubě. Ale jim to zdá se nestačí. Smiřte se s tím, že naši lidé se nikdy nebudou souhlasit se situací, kdy se dostali z jednoho chomoutu do druhého. Něco s tím dělejte, kladivo a porcelánový hitler ale asi nebude ten správný přístup. Vypadněte.

  OdpovědětVymazat
 31. Časy se halt mění. Němci letos poprvé nejen ústy svého presidenta začali slavit 8. května jako den osvobození. Německý národ, který až na výjimky, jako jeden stál bezvýhradně za svým vůdcem, byl osvobozen? Nic skandálnějšího jsem za celý svůj život ještě neslyšela, ani nioc drzejšího a sprostějšího za uplynulých třicet let. Hlavně, že vás zajímá jakýsi připitomělý kalendář s vůdci německého národa, které mají všichni češi jaksi navěky u prdele.

  OdpovědětVymazat
 32. Hezký!!! A je post mortem členem všemi poslanci v roc e 1989 jednohlasně zvolený dramatik, spisovatel Václav Ruzyně, na fotografii s říšským protektoem jako malý chlapec? Kdo seje vítr, sklízí bouři, hoši.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Promiňte, ale Václav Havel žádnému protektorovi na klíně neseděl. To je fake čili fejk obecně tradovaný, leč ničím nedoložený. Schválně, dejte odkaz na zdroj, na onu fotografii. Nedoložíte.
   A to vám píši jako člověk, který si o Václavu Havlovi nic moc pěkného nemyslí.

   Vymazat
  2. je to už déle, zkuste si prohlédnout Čáslavského
   Hledání ztraceného času, kde Čáslavský říká asi tolik : ..a tento malý chlapec sedící na klíně zastupujícího říšského protektora není nikdo jiný, než náš dnešní prezident, Václav Havel.
   Možnánejsem přesný, možná cenzor odstranil nepohodlný materiál, aby ho objevil v příhodný historický moment, kdy místo blanických rytířů vytáhnou na Čechy jiní vlastenci, něco jako Panská jednota u Lipan, aby jak zbohatlá lůza umravnila chudou lůzu... historia magistra vitae

   Vymazat
  3. Ne, téhle věci jsem se věnoval nějakou dobu a mohu vás ubezpečit, že nic takového nikde uveřejněno nebylo.

   Vymazat
  4. Pamatuji, že o tom sedění mluvil v parlamentu někdo od republikánů při volbě prezidenta. Kde to vzali, to nevím. Ostatně, je to vedlejší. Tady na NR je cenzura jistých názorů. Diskuze na PL je dost svobodná. Tam Havla nechválí skoro nikdo, jen se nadává. Mám osobní důvod, proč nenadávat. Mi stačí jen vědět, jak působí na jiné.

   Vymazat
  5. Teda já si osobně myslím, ač Havla nemilujíc, že Heidrichovi nikdy na klíně neseděl, že to byl nějaký fašistický německý zástupce pro kulturu a film v Čechách, se kterým se rodina Havlovic přátelila.

   Vymazat
  6. Já tu fotografii viděl, teda reprodukci. Rodinné foto, kde na levém okraji skupiny sedí muž v uniformě a na kolenou drží kluka.

   Vymazat
  7. Žádná jistota pro, ani proti? Je běžné, že nehodící se je pečlivě odstraňováno, aby pak mohlo být označováno za fake news. Proto zálohovat, zálohovat, zálohovat,...

   Vymazat
  8. Že měl K. H. Frank k familii udavače Havla VELMI KLADNÝ VZTAH JE VŠEOBECNĚ ZNÁMO!!!!!!!!!!

   Vymazat
 33. On to Jaroslav Hašek říkal dobře, "na chudý lidi musí být přísnost". Faktem je, že vlivem západní propagandy, dílem své hlouposti , částečně nedostatkem opravdových existenčních starostí, si zejména mládež a Pražáci vyhrkali, to co máme nyní. Hašek také říkal "Více korupce a kdo nejde s námi jde proti nám". Jak geniálně nadčasové. Proto to naprosto správně říká v 17:35 Unknown.
  Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětVymazat
 34. A nebyl to náhodou komunistický bard Vítězslav Nezval, který po druhé světové válce „vysekal" svého kamarádíčka Jakuba Demla ze všech obvinění? Unie českých spisovatelů uvádí jen ta fakta, která se jí hodí.

  OdpovědětVymazat
 35. Jo to je nacistická pakáž demožumpa a pyjáti a židé se bát nemusí. Ale levičáci a konzervativci by opět zaplňovali dvory koncentráků.

  OdpovědětVymazat
 36. Pro obdivovatele Havla a jeho rodiny ČTĚTE a prozřete !
  https://www.youtube.com/watch?v=qoFnjqSpEdQ&t=294s moralka-vaclava-havla
  https://www.youtube.com/watch?v=AeRqzXotZLY Nacistická tajemství knížecí rodiny! Havlem zakázaná kniha!https://www.euportal.cz/Articles/16066-moralka-vaclava-havla-a-jeho-rodiny-zde-dolozena-fakta-o-jejich-zivote-jsou-malo-lichotiva-ctete-o-kolaboraci-s-nacisty-i-havlove-spolupraci-s-stb.aspx

  Smlouvu o multikulturním soužití podepsal v roce 2009 opilý Vašek. Fakta o Havlovi - web Pravda o zrůdě.

  Havel utajil vybrané agenty StB! Velké odhalení Chartisty Jiřího Wolfa! Podpora Czexitu! 10.2.2020. https://www.youtube.com/watch?v=Y69gY3BHXAI

  OdpovědětVymazat
 37. Necituji klasika doslova, promiňte nepřesnost " Naše krásná kulička, jak pěkně smrdí, to naše všecko ."

  OdpovědětVymazat
 38. Hnědá je v cajku…

  Tak Naše vojsko přišlo s kalendáři
  na nichž jsou vskutku velmi zvláštní lidi
  Nacista jako výkvět se tam tváří
  to, co kdo zasel, tak to také sklidí
  S Hitlerem hrnky obchodníci cídí
  Budou snad na nich Mrázek, Hojer, Straka?
  Mengele nejspíš mnohem více láká
  Co takhle Koněv? Za toho se stydí
  Za idol mládež má zas esesáka:
  Hnědá je v cajku – rudou rudě vidí

  Vymývat mozky – to se dneska daří
  Rusové teď jsou tím, co kdysi Židi
  Nenávist šíří zaslepení lháři
  plujeme lodí, kterou zánik řídí
  Na útes právě míří svojí přídí
  nad námi nebe hrozivě se smráká
  Lynč pro hrdinu – ctíme darebáka
  S Liebknechtem člověk tričko nepořídí
  zkuste dnes zkoušet z historie žáka:
  Hnědá je v cajku – rudou rudě vidí

  Hlavně, že za vše zlé mohou ti staří
  malé vši velkým zrůdám pomník zřídí
  Čest, hrdost, úcta leží na oltáři
  dnešního boje těch, kdo všechny šidí
  a kteří odstín rudé nenávidí
  Vetchý pak někde nahlas zahuláká
  jak se již chystal s kvérem na Husáka
  Mašíny slaví. A co Lang, ten břídil?
  Řezat chce hlavy pakáž všelijaká:
  Hnědá je v cajku – rudou rudě vidí

  Bahno je všude, bláto na nás cáká
  Rodina v krizi kašle na školáka
  Lynčují toho, kdo se nepodřídí
  Odporné skety nosí nóbl saka:
  Hnědá je v cajku – rudou rudě vidí…

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.