Reklama

úterý 2. června 2020

A soudruh Halík, první imám zdejší katolické církve, je pohoršen

Petr Štěpánek, komentátor současného dění
-ps-
2. 6. 2020  PrvniZpravy, Štěpánkův facebookový profil,
Skvělou aktuální satiru k volbě do Rady ČT uveřejnil na svém facebookovém profilu někdejší kandidát do této Rady Petr Štěpánek, který nakonec neprošel, neboť militantní aktivisté vyvolali tehdy takové šílené protesty, že hnutí ANO Štěpánka jako kandidáta do Rady stáhlo. Štěpánek nyní píše ostré komentáře. Tady je ...
Dozvuky volby do Rady ČT

Soudruh pirát Kolaja, t. č. zeleno-černo-duhovo-růžovo-rudý europoslanec, podal na Předsednictvu Ústředního výboru Evropské unie důraznou stížnost na zlotřilé rejdy českých poslanců, kteří si dovolili zvolit do Rady České – pardon, Bruselské – televize nesprávné osoby, a žádá soudružku komisařku Jourovou, aby s železnou pěstí evropských hodnot neprodleně zasáhla a ukázala zdejším reakcionářům, zač je toho marx-islamistický loket.

Rovněž soudruh Halík, první imám zdejší katolické církve, je pohoršen a svolává satanské, ba přímo džehení hromy a blesky na hlavu mladičké ekonomky, jež má v sobě tolik drzosti, že nejenom existuje, ale dokonce i mluví a píše. Kardinálovi Dukovi zároveň zaslal černou známku.

Radní Šarapatka se chystá do poslední bitvy, jež právě vzplála nad Kavčími horami, a šéfredaktor politického věstníku čtvrté cenové skupiny Fórum 24 Šafr píše zvací dopis sudetskému landsmanšaftu s dotazem, zdali němečtí Kameraden nezapomněli na tezi „Es kommt der Tag“.

Kalousek na protest vystoupil z katolické církve, pročež obě dvě své soudružky, Pekarovou i Adamovou, poslal, aby sehnaly modlící mlýnky, dává si studené zábaly v mokré tibetské vlajce a v pozici sedícího Budhy svoji rozervanou duši upíná k lamaismu. Jde to ovšem ztuha, neb jej u toho neustále vyrušují tekutí přátelé Jim a Jack.

Fialový Fiala poslal rychlou spojku do Řeporyjí pro obrněnou multikáru se šturmbanfýrerem Novotným, to vše ve snaze zaútočit na ruské velvyslanectví, neb je přesvědčen, že zvolení Lipovské, Xavera a Matochy je dílem ruské hybridní války. Celá akce ale skončila nezdarem. Důvody byly hned dva. Jednak zabloudil, neb pirátský primátor Hřib neustále mění cedule s názvy ulic, a navíc bombometčík Novotný nebyl použitelný. Nacházel se totiž zrovna v rauši kdesi na tripu. Na koštěti.

Fialový místopředseda Kupka si byl postěžovat v redakci časopisu Lui.

Němcová pláče.
(ps, Prvnizpravy.cz, Štěpánkův facebookový profil, foto: ps)

31 komentářů :

 1. Pane Štěpánku, zapomněl jste na naší avantgardu. Naše úmělce. Už dlouho neškemrali o peníze. Asi jim někdo poradil jak se postavit na nohy. Stačilo by dvakrát, třikrát týdně uvést, na místo hloupé klasiky, nějakou pecku od Havla. Po pořádném úmění dychtící mladí a vzdělaní pražáci by jistě rádi zaplatili na vstupném trojnásobnou cenu za nějakou hru tohoto velikána. No a současně by zabili dvě mouchy jednou ranou. Komedianti už by nemuseli žebrat a normální lidé by měli dobrý pocit, že tu chamraď nemusí dotovat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A Jourová už vytáčí 44811 (za protektorátu stále obsazeno).

   Smazat
 2. Humoru není nikdy dost. Je to perfektní. Imám Halík... to nemá chybu. Prohlíželi jste si někdy pořádně jeho moulu?
  Ďábelská tvář. Kdo ví, jestli nemá kopyto.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Imám má chuť být prezidentem, tak co s tím uděláme ? 🐧🐧🐧

   Smazat
  2. Pokud někdo jedná tímto způsobem, nemůže být prezidentem:
   http://ww12.infokuryr.cz/comment.php?comment.news.23921

   Smazat
  3. Ještě tam chybí spacákový terorista Ruml

   Smazat
  4. já v zásadě na rumu nevidím nic špatného

   Smazat
 3. máme to tady hezkou partičku, ale alespoň o nás v Bruselu vědí.

  OdpovědětSmazat
 4. Výborně, panu Štěpánkovi dík. Zasmál jsem se, nejméně na dnešek mám vylepšenou náladu. Buďme ty "smějící se bestie", bude líp. JiH

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. K vaší radosti, přidàm doušek předsudečného vesela, zdá se, že pod panem Šarapatkou se otřásá židle.

   Smazat
 5. Jsme kolonie. ČT lže lidem, aby se nebouřili, chodili pracovat a platili daně! Co se vám nelíbí?

  OdpovědětSmazat
 6. Jsme kolonie. ČT lže. Lže proto, aby se lidé nebouřili, chodili pracovat a platili daně! Co se vám nelíbí?

  OdpovědětSmazat
 7. Skvěle pan Štěpánek se s cizáckými lokaji nemaže jejich sen o 4 říši se rozplývá.

  OdpovědětSmazat
 8. Pan Stepanek neni vudce, ale dobry hudebnik a glosator. Apropos, vymyslet neco podobneho na havloidni idioty se primo nabizi. Nesnasel jsem komouse, ale tohle je jeste horsi. Dik!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11:21 a ty komouše jste vlastně nesnášel proč?

   Smazat
  2. 11:21 A mě by to též zajímalo co vám ti „zlí" komunisté provedli? Teď je to samozřejmě stokrát horší.

   Smazat
 9. Klaus a vyvolení vše "zprivatizovali". Nic v této zatím ještě České zemi není naše. Většina lidí je zmanipulovaná každodenní masáží všech médií. Osobně jsem požádal prezidenta, později písemně vládu o nápravu alespoň ČT. Výsledek nula. S dosavadní pol. garniturou nám není pomoci.

  OdpovědětSmazat
 10. No Hašek by to nenapsal lépe. Začíná se mi to líbit.

  OdpovědětSmazat
 11. Po dlouhé době náznak Osvobozeného divadla. Gratulace pane Štěpánku.P.S.Jistě také budete znát tu definici socialismu a kapitalismu v podání Jiřího Suchého

  OdpovědětSmazat
 12. Konečně něgdo napsal pravdu!!!

  OdpovědětSmazat
 13. S celou havlolejnolavárenskou žumpou by se mělo nakládat jako s vlastizrádci.... 9mm argumentů a bude pokoj!

  OdpovědětSmazat
 14. Tak na fašistickou radu se bere největší ohled,to je ta demokracie?,jako za gestapáků,co chcete po těch jejich vředech?,..život mají za sebou,tak je jim to jedno,o to šlo....gavólisti,jací teď budou vředi těch vředů?,..už teď není nic a pracovat se jim nechce,teď jim rodiče budou mastit ty jejich pastelky,pěkný to pohled...

  OdpovědětSmazat
 15. Tak na fašistickou radu se bere největší ohled,to je ta demokracie?,jako za gestapáků,co chcete po těch jejich vředech?,..život mají za sebou,tak je jim to jedno,o to šlo....gavólisti,jací teď budou vředi těch vředů?,..už teď není nic a pracovat se jim nechce,teď jim rodiče budou mastit ty jejich pastelky,pěkný to pohled...

  OdpovědětSmazat
 16. Prosím, nenazývejme Halíka a ostatní špínu soudruhy. Soudruzi byli i čestní a spravedliví jako Old Setehhand a Winnetou, Pozdději Kara ben Nemsi a Hadži HaleF Omar.Soudruh není v žádném případě urážka! A Halík? Odpad katolické církve. Snad na to tam jednou přijdou a odstraní i ze svého středu i Kalouska.Vždyť díky jemu se KDU-ČSL nedostala tenkrát do parlamentu...

  OdpovědětSmazat
 17. Jakákoliv církev je lstivá politika strachu..
  http://www.zvedavec.org/vezkratce/17080/ církevní bafuňáři mají strach ...
  https://www.arfa.cz/emeritni-papez-benedikt-xvi-joseph-ratzinger-nova-kniha-o-temnem-zakulisi-vatikanu-o-vlcich-kteri-ho-roztrhali-vydirani-z-usa-a-konci-katolicke-cirkve/#

  OdpovědětSmazat
 18. Pane Štěpánku - excelentní. Palec nahoru!

  OdpovědětSmazat
 19. Přál bych panu Štěpánkovi, aby byl dodatečně kooptován!!!

  OdpovědětSmazat
 20. Unie, omluv se nám, zní z Maďarska. Tohle v Bruselu nepotěší

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Unie-omluv-se-nam-zni-z-Madarska-Tohle-v-Bruselu-nepotesi-625973

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. My se že slušnosti pro jistotu Unii omluvíme dopředu.

   Smazat
 21. Všechno co nerozdaly rozkradly nebo tzv zprivatizovaly a teď chtějí po státu nahradit ušlé zisky. Od koho vlastně? Z těch hladových mezd moderních otroků? ELITA NÁRODA.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ČNB je ještě česká nebo EU-Německá. Vysvětlí někdo?
   MaP 446 ČR půjčila EU biliony! Čechům nic! Schůzka estébáků s čínskou rozvědkou a Bakalovou vedoucí! 24. 5. 2020. Kde je zakopaný PES !
   https://www.youtube.com/watch?v=K2n4srlXabw

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.