Reklama

sobota 27. června 2020

Bubny v hlavě


František Kašpárek
27. 6. 2020
Sdělovací prostředky váhají, když mají oznámit totožnost problematického útočníka, který se někde oháněl nožem. Jak se říká - leze to z nich, jak z chlupaté deky. Ovšem kdyby útočník byl bílý a oběť etnická či uprchlická, média by postupovala daleko svižněji. Do pěti minut bychom o pachateli věděli úplně všechno. Mediálně odsouzen by byl do deseti minut. A do třiceti minut by už někde někdo pochodoval proti rasismu. Všechny ty pochody proti rasismu mají naznačovat, že část lidstva (samozřejmě ta uvědomělá část) vykročila do lepší budoucnosti. Možná by tomu tak skutečně bylo, kdyby se stejnou měrou odsuzoval všechen rasismus a kdyby některé projevy nevyznívaly spíše jako antirasistické vyznání víry, určené k vylepšení "kádrového" profilu.

Padají sochy, hlava nehlava, kulturní dědictví všech. Figurky, které pobíhají kolem soch se všemi těmi lany a kladivy mají žalostný zvyk být statečnými v tlupě. Zřejmě by sami neuplácali ani paňácu z plastelíny. Však také někdy sochy odolají s vytrvalostí a hrdostí těch, které představují, a tlupa táhne s nepořízenou dál.

Minulost se tím nezmění. Změní se ale budoucnost, protože část historie upadne do oblasti zakázaného vědění.

Na podstavec jedné zničené sochy byl nastříkán nápis „Zabíjet bílé.“ Antirasisti nehnuli ani brvou.
S jídlem roste chuť. Tento týden (23.června)americký vlivný aktivista Shaun King vyzval ke stržení všech soch Ježíše Krista a Panny Marie. Podle Kingovy choré představy Ježíš a Panna Marie propagují bílou nadřazenost. Dále vyzval ke zničení maleb v kostelích, které zobrazují svaté jako bělochy. Tady už končí názor a začíná diagnóza. Aktivista by měl být neprodleně dopraven na příslušná místa. Něco mně říká, že se tak nestane.

Proti maniakální výzvě ke zničení soch a maleb Ježíše, Marie a svatých, je pak už problematika filmů, co vadí, úplnou prkotinou. Bude to docela nářez, co nyní vznikne ve Spojených státech za filmovou tvorbu pod diktaturou Black Lives Matter. A až se postaví všechny ty správné sochy, pokud to bude někdo umět, a natočí úžasné korektní filmy, tak si sedneme a budeme poslouchat etnohudbu.
Tvrdošíjné nemilosrdné bubnování.

Pronikne do mysli, stejně jako propaganda současných systémových ideologů.

73 komentářů :

 1. Absolutně šílený svět, kterému se přizpůsobí pouze zbabělí idioti. Osobně se budu velmi dobře bavit pohledem na ty davy kreténů, co se budou snažit být světoví. Dobrá nálada mě ale opustí, když uvidím, že se to bláznovství významněji ujme i v českém prostředí...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Prusvih je, ze nam ANTIFA Pirati i jini tyhle americke zhovadilosti LGBT, genderove silenstvi, Prague pride, kde pochoduji uchylove buzeranti a lesby i pedofilove (!), metoo, atd. tahaji do Evropy a do Prahy!
   ANTIFA nejsou antifasiste to je zamerne uziti podobneho nazvu, ktery ma lidi oklamat! ANTIFU uz nepodporuje ani OSN, Piraty vsude v Evrope sli ve volbach ke dnu, jenom blbi Cesi je stale voli, resp. skolaci a studaci.
   Holywood je Pedowood, je to perverzni vrstva bohacu, zneuzivajici deti. Stale se vsechno taji, co s nimi delali, protoze maji komplice ve vlade, kongresu, senatu, vsude! USA jsou nemocne lzi, paranoidou, zlocinnosti a nasilim vuci celemu svetu.

   Smazat
  2. Já bych byl opatrný. Jen si vzpomeňte, jak nás zmanipulovali v letech 1989 až cca 1996, kdy se jednalo o ty největší majetky. S jakou láskou a s jakými důvody z nás dělali - no - blbce. A většina tomu tleskala nadšeně.

   Smazat
  3. To delaji idioti v Praze - skolaci, studaci a luza co je na podpore, sympatizanti a volici anarchistu Piratu, Chvilkari, Top09, ODS, Prazska kavarna, lizaci US prirozeni. Ti vsichni podporuji chaos, anarchii, rozklad spolecnosti. Ta hovada ani nevedi, ze jsou pouze nastrojem tech, kdo je podporuji. Ti je pak zlikviduji, kdyz udelali svou praci. Vse je jenom mocenska hra bohacu, tajnych sluzeb k nasemu naprostemu zotroceni, ovladani.

   Smazat
 2. Bohužel, jsme ve válce, tak se podle toho chovejme !!! Jinak řečeno, nesouhlasit nestačí !!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vzhůru na Minářův Majdan, Míra Kaslousek nám poradí.

   Smazat
  2. 23:55 já tam také jdu, je to naše budoucnost. Toužím vidět jinakost v ulicích, toužím po zákonech šaríja, toužím po tom, aby se konečně přestaly kriminalizovat nešťastníci z menšin, jako jsou třeba pedofilové a umožnil se jim plnohodnotný život naplněný láskou, toužím po tom, aby se vlády nad lidstvem konečně ujala elita jako tomu bylo před mnoha lety v Evropě a ne nějaká bílá lůza. Proto vždy volím Míru Kalouska.

   Smazat
  3. To mi tedy povídejte23:11! Doufám že to není ten autor, a jemu podobni pod jeho článkem diskuzi, kterej ronil krokodýlý slzy nad památníkem Koněva a plival jedovaté slinty po Mariánském sloupu, protože otrokáři Habsburkové...blabla...si nic jiného nezaslouží....blablabla, ať zazní české etno bubnování! To by bylo jak vstoupit z bláta do louže. Stejně svou Českou historii nepředěláte, ale svou histerii můžete. Stačí se učit na chybách jiných. Třeba na chybách svého zářného vzoru: USA.

   Smazat
  4. 8:44, vy byste se mohl začít učit taky, třeba zkusit gramatiku.

   Smazat
  5. 8:44
   Jim doporučuji ZOPAKOVAT ZVLÁŠTNÍ ŠKOLU A TU ALESPOŇ DOKONČIT 👍

   Smazat
  6. 9:23 Tam, kde není shůry dáno, ani gramatika mu nepomůže.

   Smazat
 3. Takový hodný člověk to byl.

  OdpovědětSmazat
 4. Vse, co se ted deje ma tu vyhodu, ze z belochu to opravdove rasisty udela !
  Proti nenavisti zmanipulovanych cernych proti bilym, vznikne averse - rasismus bilych proti cernym.
  Timto zpusobem by mela byt destabilizovana America, jak si to preji lide, kteri stoji v pozadi nasi t.zv. "Demokraticke" strany.

  Zatim je z toho pouze chladne POHRDANI a volani po poradku proti chaosu v ulicich nekterych mest.

  Kdo zna Ameriku a pracoval zde nekdy, tak se urcite setkal se zvyhodnovani cernochu tim, cemu se rika Affirmative Action..

  Ovsem jim to nikdy nestacilo. Oni stale zvysuji pozadavky a dozaduji se dalsich vyhod.
  Samozrejme, ze my Krestane, si NIKDY nedame vzit Krista a Sv. Pannu Marii, nasi Reginu Coely !
  Fackovacka bude ! A bude i jednou v Evrope - u vas.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zdá se, že se už hodně dlouho nějaká skupina usiluje o válku mezi jednotlivými etniky. Zajímavé, že nikdo neví, do které skupiny patří Asiati.

   Smazat
  2. Aby jim třetí mohl všem půjčovat, za šušeň vykupovat kořist, prodávat předražené zásoby a zbraně, prošlou munici... "zachraňovat" otroky, zabírat vylidňenou zemi a zastavené majetky... a zavést konečně to své NGO.

   Smazat
  3. Já bych Vám řekl, kdo to z toho HollýŮdu tou propagandou morálního úpadku a přes nevládky organizuje, ale byl bych označen za antisemitu...

   Smazat
  4. PES50les70
   Vy se tam v té blbé americe třeba podřežte navzájem. Stejně jste jen neštěstím světa.

   Smazat
  5. 0;46
   Gott mit uns!!!!

   Smazat
  6. 11:25
   I s vámi, němečtí sousedé.

   Smazat
  7. 6.52 Odedávna je známé, že nejlepším prostředkem redukce nežádoucího typu obyvatelstva a zotročení zbytku za lžíci vodové kaše, "chytrá válka", kdy se v rámci občanské války a etnických nepokojů vymlátí nejschopnější nežádoucí s hlupáky navzájem. Aby zůstali jenom líní a neschopní, kteří se následně vymlátí o zbytky jídla... nebo se pokoří páníškům.
   Asiaté nejsou tak hloupí, a je jich dost, aby neohrozili svoji genobanku.

   Smazat
  8. O to tady jde, vyvolat valku bilych proti cernym, krestanu proti muslimum, normalnich proti sexualnim uchylum, blbych Chvilkaru proti vetsine. Zmenit bez voleb politiku zeme za podpory US ambasady. Odtud pochazi to zlo, rusofobie a ty emericke uchylarny jako Prague pride s pruvodem buzerantu a pedofilu. Malokdo vi, ze usiluji o legalizaci pedofilie, protoze v USA ceka na desetitisice pedofilu soud a zalare.

   Smazat
  9. O to tady jde, vyvolat valku bilych proti cernym, krestanu proti muslimum, normalnich proti sexualnim uchylum, blbych Chvilkaru proti vetsine. Zmenit bez voleb politiku zeme za podpory US ambasady. Odtud pochazi to zlo, rusofobie a ty emericke uchylarny jako Prague pride s pruvodem buzerantu a pedofilu. Malokdo vi, ze usiluji o legalizaci pedofilie, protoze v USA ceka na desetitisice pedofilu soud a zalare.

   Smazat
  10. 16:29, Asiaté jsou stejně hloupí a vraždění tam fungovalo po desítkách milionů.

   Smazat
 5. Kdyz me nemazete, tak mi dovolte vam neco vysvetlit,
  aby jste vedeli, jake NOVE "NABOZENSTVI" se na vas chysta !

  Kdyz se rekne - Black Lives Matter - Tak to neznamena nic jineho, nez to - ze zivot cernochu ma hodnotu !
  Kdyz beloch odpovi, ze ALL Lives Matter, (zivot vsech ma hodnotu), tak cernosi to povazuji za projev rasizmu.

  Ted hlasa barevna prof. na universite v UK, ze zivot belochu NEMA hodnotu ! Byla za to akademicky povysena !

  Princenton Universita v New Jersey jde v boji proti "rasismu" tak daleko , ze jejich kadrovanim NEprosel ani president WOODROW WILSON - Ten ktery stal u kolebky vasi republiky. (Byl prohlasen za rasistu.)
  To stejne potkalo Krystofa Columbuse a nekolik dalsich statniku slavnych jmen z dejin Ameriky.
  Nekdo proste zahajil valku proti belochum a bili Americane si to moc DOBRE UVEDOMUJI.
  Kristus byl rasista a Sv. Panna Marie byla take rasistka a politicti mravokarci, hlasajici blbosti - proti rasismu, maji akademicke tituly.
  (Uz vim, proc me byl Pepek Vyskoc sympaticky )

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Čau Honolulu. BLM sporadicky sleduju už několik let a čekal jsem, kdy začnou řádit trochu víc. A je to tady. Představ si, že mají svoje zástupce i tady a všichni jsou BÍLÍ.

   Smazat
  2. Je ohrožena sama podstata USA! I Washington měl otroky!

   Smazat
  3. Otroky měli i naši feudálové, jen tomu říkali nevolníci.

   Smazat
  4. 13:40
   Ti ale nebyli exotičtí.

   Smazat
  5. 16:14, zato arabští feudálové měli exotické otroky. Hlavně ty bílé. Mnoho z nich byli i z této kotliny.

   Smazat
 6. Nekdo to vidi jinak:
  https://www.konceptualcz.cz/post/odpoveď-v-v-pjakina-zo-dňa-22-06-2020-preklad

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dobrý den.
   Chci moc poděkovat za odkaz. Právě jsem to doposlouchala. A teď je mi jasné, proč jsem to na YT nenašla, kromě zprávy, že to smázli.
   Normálně mě YT informuje na nové video, ale mám zdrav. problémy, natírali nám parapety a balkóny, takže mi nevyšel čas a dnes - taková zpráva.
   Takže ještě jednou díky a přeji hezkou neděli všem.

   Smazat
  2. 5.41 Díky za tip.

   Smazat
 7. Jsem si zcela jist, že celé to hnutí proti rasismu vyúsťuje v rasismus proti bílému etniku,jiní než negroidni a bilí přijdou na řadu později. Kde je ta vrstva vzdělaných afroameričanů?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. O žádných nevím... Ti kteří v USA soudí jednají často jako potomci chovanců z londýnské Bedlam (Hospital Bethleham). Ale Práva v Plzni proti mnoha americkým univerzitám poskytovala vžy o řád kvalitnější "edukaci."

   Smazat
 8. Ano, "zabíjejte bílé", vždyť oni sami to chtějí a všemi silami o to usilují, tak proč jim nevyhovět, oni sami mezi sebou si v tom nestačí, tak jim pomožme, vždyť oni sami si svých životů neváží??!

  OdpovědětSmazat
 9. Musíme volit tak aby ti co budou vládnout takové šílenosti neprosazovali ať si to nechají v usa.

  OdpovědětSmazat
 10. Vachatová promluvila o rasismu: Štvavá kampaň se postupně zvrhává na hon na bělochy

  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2020062712145902-vachatova-promluvila-o-rasismu-stvava-kampan-se-postupne-zvrhava-na-hon-na-belochy/

  OdpovědětSmazat
 11. je to celé jen divadlo pro lůzu - viz -
  http://www.nwoo.org/2020/06/28/velke-prekvapeni-george-floyd-zemrel-jiz-pred-3-roky-pravnik-vypovida-ale-vsichni-ho-ignoruji/

  OdpovědětSmazat
 12. Račme si povšimnouti, že ten rasizmus mezi lidi nezanáší již dlouho tolerantní bílí, ani radikální KKK ale sami ublížení černoši, kteří se povětšině zastávají svých černých ,,nepřízbůsobyvých" gaunerů. Díky černochům, se i já, ač nechtěně, stávám taky rasistou...

  OdpovědětSmazat
 13. To co sleduji a popisuji, (mam to pred nosem), je dulezite pro kazdeho z vas , pokud jste beloch.
  (Dekuji, ze nejsem mazan ! Cesi o tom musi vedet !)

  Kdyz u nas hori VYRABOVANE OBCHODY , znicene restaurace,
  kdyz hori zapalena auta , tak hodne lidi se domaha tu verbez postrilet, coz by trvalo 1 minutu !
  Poradci presidenta Trumpa vsak prohlasili, ze by to byla spatna taktika, ktera by z verbeze udelala hrdiny a mucedniky.
  Autority proti destruktivni kriminalni haveti, maji jinou taktiku / strategii.
  Autority je nafilmuji, zatknou druhy den a postavi pred soud za zniceny dum, nebo zapalene auto.

  Vybavene policejni auto stoji $ 50 000 a autority za jedno spalene auto, se dozaduji 3 aut. (= $ 150 000).
  Ti co nezaplati dostanou 10 let kriminalu na tvrdo a finnacni pohledavka se musi zaplatit i kdyby kriminalnik platil cely zivot.

  Minuly tyden poslal soud do kriminalu mlade devce (22 let) hulvatske, hrube povahy na 20 let !
  To znamena , ze vyjde z kriminalu ve 44 letech a cernosky ji tam UMUCI, protoze je beloska.

  ------------------------------------------------------------

  Mame velmi dulezite volby na podzim a Globaliste ze vsech zemi posilaji penize na podporu proti kandidata (Joe Biden).
  Prestoze nas president Trump ma vetsinovou podporu , tak my jeho stoupenci, nemame tolik penez, jako maji Globaliste na ovlivneni voleb.

  Do toho zmatku jeste zapocitejte 40 millionu nezamestnanych a tisice mrtvych, kvuli CORONA VIRUSU !
  h.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Globalisté a finančníci nového neobolševického proudu, stejně tak podporovatelé islámu pochází z těch samých kruhů.

   Smazat
  2. Zajímali by mě, jakým způsobem by bylo možné uměle ovlivnit volby v USA, protože Sorošovi zatím ty jehoašiny zakázali.

   Smazat
  3. 14:11 Zapojit satana:
   https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2020062812148318-nastal-cas-na-zmenu-zasahuje-hrib-do-probihajicich-prezidentskych-voleb-v-polsku--/

   Smazat
 14. Nech si ty svoje mOUDra pro jiný, jste amiokupanti a to se rovná ODPADU VŠEHOMÍRA!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 15. Tak nám chtějí zakázat Beethovena i Smetanu. Prý to je rasistické. Taky by se měly zrušit všechny galerie a muzea a vůbec veškeré projevy bělošské kultury a historie.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No co, tak místo každodenního slavnostního vztyčování vlajky EU v Bruselu bude černoch mlátit do bubnu a čarodějnice WOODOO bude kvílet prokletí na bělochy...
   a na té vlajce budou místo hvězdiček kuřecí magické kůstky...

   Smazat
  2. Před každým zasedáním EU parlamentu a zvláště pak při zasedání vedení EU se bude zpívat pouze jazz a diskutovat se bude pouze prostřednictvím rapu. Kdo si bude chtít zajistit drtivou většinu, bude při tom vzývat směr na Mekku a velebit Kalouska. :)

   Smazat
  3. Woodoo snad ani ne, ale wahhabismus bez pochyb ano. Divím se, že už dávno není v ČT nějaká pravidelnější a výraznější masáž v tomto směru. Zatím funguje jen jinakost a kohoutí péra v prdeli, ale nikde nevidím výraznější podporu islámu. Oni to ovšem přijde, už byla v EU kritika, že jsme příliš monokulturní.

   Smazat
 16. 14:11 - ovlivnovani se dela tim zpusobem , ze se zaplati veskera media na atrocitni propagandu proti
  presidentu Trumpovi. Ten se prohlasi za Nacistu, fasistu , rasistu a za Frankestaina.
  Hlupaci tomu veri a budou volit J. Bidena.

  Media si promasti kapsy a jsou lhostejni ke chaosu do ktereho narod upadne. Cim vetsi chaos, tim vetsi moc Globalistu.
  Cim vetsi moc globalistu , tim mensi odmeny za vasi praci.
  A tim vetsi materialni nedostatek ve mestech - vcetne vasich mest v budouci Evrope.
  V ramci globalismu - prace Cinanu je daleko lacinejsi nez vase a kvalita je lhostejna.
  h.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hlupaci tomu veri a budou volit J. Bidena.

   Tolik naivity v USA? To se člověku ani nechce věřit...

   Smazat
 17. Pyskatej G. Floyd, fetak, zlodej, dealer s drogama, pornoherec bez zamestnani, neplatici alimenty, nestarajici se o svou rodinu byl pohrben ve zlate rakvi, jeho rodina diky BLM dostala miliony od darcu. Jeho pravnik rika, ze zemrel uz pred 3 roky a nikdo mu nenasloucha, nesmi! Floyd je dalsi 11.zari. Tentokrat nerozpouta agresi v Arabii, ale nepokoje v USA majici zabranit zvoleni Trumpa. Facebook uz ruinuji, dalsi budou nasledovat. Tady je autor:
  http://www.nwoo.org/2020/06/28/velke-prekvapeni-george-floyd-zemrel-jiz-pred-3-roky-pravnik-vypovida-ale-vsichni-ho-ignoruji/

  OdpovědětSmazat
 18. USA maji 13 % cernochu a ti maji vladnout bilym! Vetsinou jsou bez prace uz po generace a ziji z podpory a kriminality jako Floyd.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A proto se tak skvěle hodí k jakékoliv řídící práci. U nás přece také platí, když se ti nechce makat, tak lez do ... a pak se ti majitel té ... odmění. Staneš se vedoucím.

   Smazat
  2. Možná by to mělo být i tady. Tady je taky 6-10% občanů romského původu a mělo by se jim zabezpečit výsadní postavení ve státní správě, samosprávě, školství, zdravotnictví, akademii, státních firmách i soukromých firmách. Pak to bude spravedlivé. Zvlášť když se jim vyplatí to odškodné a zabezpečí důstojné podmínky k životu. A hlavně by se tohle všechno organizovalo přez speciální nadnárodní organizace a mimovládky.

   Smazat
 19. Tak nam zabili Jirku Floyda pani Müllerova! To jeden pravnik ale ted vypravel, ze ten uz je mrtvej 3 roky! A to zase jeden pan rikal, ze ....
  Hasek se da pouzit na vsechno. Lidi jsou stale stejne opice.

  OdpovědětSmazat
 20. Americká hymna možná nepřežije protesty. Aktivistům vadí její autor...


  Prý vlastnil otroky a vůbec, byl prostě bílý. Chtějí nahradit nejen text, ale i melodii a navrhují "Imagine" od Lennona (skoro jsem napsal Lenina :)) Takže text: "And the star-spangled banner in triumph shall wave over the land of the free and the home of the brave". Bude nahrazen tímto: "Imagine all the people sharing all the world" -- jakože svět pod vedením USA nebo tak něco.
  Přitom jim vůbec nevadí, že to je text vrcholně xenofobní a antisemitický, neboť tam má verš "A brotherhood of man"... To jakože má co znamenat? Jakože zase jen o chlapech a žencký do kuchyně??? Tak to teda né! Beru podprdu svojí starý a jdu na Letnou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Chlape jdi na Letnou, tam dostaneš ten pravý vejvar.

   Smazat
  2. Velká škoda, že současný ÚV KSČM není jako původní ÚV KSČ. Škoda, že se zrušily závodní výbory ROH, juž by se posílaly zdravice s plnou podporou černým soudruhům do USA. Běda, třikrát běda.

   Smazat
 21. 16:59 - kdyz cernoch dostane praci, tak to neznamena, ze do ni prijde !
  Oni neprijdou do prace v prumeru 3.5 mesicu v roce.

  Belosi to za ne dotahuji v prescasech !
  Takze cast zamestnancu je PRETAZENA a VYCERPANA a druha ma nelegalni placenou "DOVOLENOU" !

  Management to vi velmi dobre, ale ztratil by vladni zakazky, kdyby je vyhodil, nebo prisel sam o zamestnani ! Firmy je musi drzet v ramci Affirmative action, coz je napravne rizeni, za jejich otroctvi pred
  150 - 200 lety.

  Cernosi maji take nejvetsi kriminalitu ze vsech etnickych skupin a Policie, ktere zemre v boji s kriminalitou 280 policajtu rocne v prumeru, jsou na ne alergicti.

  --------------------------------------------------

  Kdyz se mlady studen (bily) hlasi na prestizni skolu, tak musi splnit prijimacky, t.zv. 100 bodu.
  Ta stejna skola pozaduje po cernochovi pouze 70 bodu.

  -----------------------------------------------------

  Velitele mestske policie ve velkych mestech jsou vetsinou cenosi a nizsi hodnosti - belosi - delaji nejnebezpecnejsi a nejhorsi praci. (Tam je velke rasove napeti !)

  Urednici ve vlade a v okresech jsou vesinou cerni, krome IRS
  (Internal Revenue Service = dane). Takze maji tepla mistecka = trafiky.

  Zde vidite , ze rasove napeti je bezna vec a RASOVE NAPETI ZDE VZDY BYLO ! Ve vasi Evrope je to uz take a bude to horsi.

  Belosi na to reaguji tim, ze vstupuji do polovojenskych organizaci a jsou zatracovani za neo-nacismus a samozrejme za rasismus.

  Nas oblibeny president Trump jim do tohoto zabehnuteho systemu hodil kladivo a ted mu hori vykradene obchody ve velkych mestech.
  h.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jakýsi Slovák tady jednou v TV vykládal, jak funguje pozitivní diskriminace v Kanadě, kde žil. Vše je tam tak, jak jsi to popsal v USA. Chceš řidičák? Pokud jsi černý, Indián, Hispánec, ochrnutý, hluchý, retardovaný nebo stoletá babka, nemáš problém. Běda, když jsi sedmnáctiletý bílý chlapec, středoškolák, tam napoprvé nemáš šanci vůbec a kdoví jestli do osmnácti ten řidičák vůbec dostaneš. A být normálním černým studentem, docela by mě to uráželo.

   Smazat
 22. Hele diskutující a doktore autore, zamysleli jste se nad tím, kdo a proč to pomocí svých médií a miliard organizuje ? Já vím, že je to zakázané, ale zkuste to přemýšlet o těch, jejichž jméno nesmíme vyslovit.

  OdpovědětSmazat
 23. 20:56 - Vas naznak byl snadno pochopen a je vam dobre
  rozumeno, ale i pres nase bohate analyticke zkusenosti, si s timto problem NEvime rady.
  Ti nejchytrejsi z tech, co nesmime jmenovat, JSOU casto NA NASI STRANE a rvou se za Trumpa jako tygri.

  Ja si spise myslim, ze je to ambiciozni parta nekolika etnik, ktera touzi po svetovlade a jejich prekazka je v Americe Trump v Rusku Putin a v Cesku kazdy, kdo je vlastenec a chce samostatnost a suverenitu vasi republiky.

  Je pravda, ze tato "particka" je dobre organizovana, vlastni media, ma hodne penez a znemozni karieru a znici kazdeho, kdo se ji postavi, a to i slavne lidi.
  Ti co jsou na dne z nasich lidi, jsou pro tu particku nejnebezpecnejsi, protoze je jim vsechno jedno.

  To, ze tato particka chce znicit bilou rasu, prepsat jeji bile dejiny, znicit jeji kulturu, degradovat nase nejlepsi z nejlepsich je absolutne jasne kazdemu, kdo slysi to co rikaji.
  h.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. "... nesmíme jmenovat ..." Tady můžeš jmenovat honolulu, tady jsi na českém webu.

   Smazat
  2. 8.18 Prizdisraci vzdy naznacuji obojetne aby vzdy mohli svuj blekot zduvodnit.Kazdemu huhuhhahaha

   Smazat
 24. Velmi rad bych vam napsal jmena prednich lidi, kteri jsou na nasi strane u nas v Americe a jmena tech nasich nejhorsich nepratel, ale neverim, ze by to cenzura pustila.
  Meli by jste velmi snadnou orientaci !
  Napr. za to, ze president Woodrow Wilson - byl prohlasen za RASISTU, nese zodpovenost Christopher Eisgruber.

  14 svetoznamych bodu presidenta Wilsona, bylo pricinou vzniku vasi republiky. Kdyz je ted Wilson rasista, tak vase zeme bude prohlasena za rasistickou TAKE ?
  h.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. O diky za ty informace bez nichz bychom se opravdu citili jako uplni bkbci Jste spicka pane Mistr

   Smazat
  2. Klidně piš Honolulu. Pokud budou mít problém té editovat, to je kvůli nevhodnému obsahu, ale kvůli délce :)

   Smazat
 25. Vy 0:14, nepřeceňujete se?

  OdpovědětSmazat
 26. Proč toho kreténa od amiokupantů redakce pouští do ČESKÉ DISKUSE????!!!!! ŘÍCT TO HOVADO NEMÁ CO, JEN JAKO AMIANÁL SMRDÍ!!!!!!! 😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡

  OdpovědětSmazat
 27. 8:16 - Je dulezite, pro kvalitu vaseho zivota VEDET ,
  co se deje ! Co se chysta !
  Diktovana integrace, bude velky problem pro kazdeho z vas !

  --------------------------------------------------------

  Mam radost ! Vratil se z Evropy do Ameriky STEVEN BANNON.
  On je postrachem vsech Globalistu.
  Aniz by jste ho znali, tak on je prinosem i pro existenci vasi republiky, kterou vam Globaliste zrusi nasilnou integraci.
  h.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Diky za informaci ,casto jsem pomateny a tak kazda zminka od Vas je pro mne jako blesk z cisteho nebe
   do me hlavy .Kdo je prosim globalista Bannon??

   Smazat
 28. Ona ta správná otázka zní: Může vůbec nějaká světovláda fungovat? Jediný jakž takž rozumný přístup spočívá v tom, že různé kousky zeměkoule zkusí svoje varianty a ostatní okopírují ty úspěšné,

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.