Reklama

středa 3. června 2020

Jde až na prvním místě jen a jen o peníze, majetky, moc

Růžena Chrastekova
Růžena Chrastekova
3. 6. 2020  VašeVěc
Protagonisté všeho současného dění proti tomuto státu, demokratické vládě, vzešlé z řádných, svobodných voleb, ale i proti výsledkům demokratickému hlasování rovněž svobodně, řádně zvoleného Parlamentu České republiky, Poslanecké sněmovny, jsou, byť hlásají něco jiného, naprosto proti jakýmkoliv ideálům a v podstatě i ideologie jako takové, jelikož jediným jejich snažením, cílem, motivem, jsou peníze, boj o majetky skrzená tu moc, kterou nemají a tak moc chtějí mít.

Ta vidina relativně bezstarostného života, i když si tu relativitu mnozí z nich, především ti mladí, nevycválaní spratkové z Pirátské udavačské strany a zverbovaní, ze zahraničí placení, nedostudovaní a tím nedovzdělaní, profesionální demonstranti z protivládního spolku MCH (MICHPRD), ani, právě ve své nevzdělanosti a tragické životní nezkušenosti neuvědomují, je neskutečně láká a bezesporu je motivuje víc, než si kdo umí představit.

Jsou ale i jiní, starší a zkušenější, kteří ve své neutuchající touze po těch penězích a u některých i až patologické, nemocné, choré touze i té moci (směšný už Petr Fiala z ODS - já budu, chci být premiérem!), dokáží dělat, provádět věci, že se jeden nestačí divit a žasnout. Kombinace obou těch toužení, po penězích a moci, dokáže také divy, stačí si připomenout zděšenou pořád v poslední době Mirku Němcovou, která che být dokonce prezidentkou, ale není jí žinantní okrádat Parlament o výdaje na služební auto a pohonné hmoty do něj tak, že to dá k dispozici, užívání rodině, poněvadž sama nemá ani ten řidičský průkaz. Tady ta zlodějinka se též pěkně po ODSácku zametla pod koberec svého času, ale to už byl takový folklor modrých strak.

A o to tady vlastně kráčí. Mít ty funkce, tu moc, ty příležitosti si zase přikrádat, odkloňovat, přisouvat bratrům a kamarádům kšeftíky až kšefty šesti i sedminulové, kmotrovat za bílého dne a pod lampou přímo z titulu svých funkcí, po kterých tak toužebně zase baží.

Poprask až zděšení ala Mirka, ne-li horší, které teď otřásá naší/jejich Českou televizí, zase a opět, není nic jiného, než strach o možné vysychání až vyschnutí bohatých pramenů, toků peněz, nutno říct, že z kapes koncesionářů, které jsou živou vodou pro vedení tohoto veřejnoprávního média. Které sice existuje, ba přímo pompézně, bohatýrsky žije na základě zákona o ČT, ale které ten zákon úspěšně a s famózní přímo arogancí obchází, porušuje, nedodržuje. Vedení ČT a vybraní, sbratření moderátoři, kteří jsou ve skutečnosti uplaceni politiští aktivisté, si za vydatné pomoci velmi spřátelené Rady ČT a RRTV (které měli a mají dohlížet, mimo jiné, i na správné hospodaření ČT), navrhli a odsouhlasili královské platy a odměny průběžně, a to až tak, že vyšší, jak má prezident a premiér země. No a pro ty kamarády různé, nejenom radní, se také bezesporu vždy něco přikutálelo. https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Dedeckovou-v-CT-nenavidi-Ted-mluvi-Lipovska-Boji-se-ji-a-maji-duvod-Krik-penize-625882
A ejhle, novou, řádnou a demokratickou volbou se mezi ty spřátelené radní dostali lidé, kteří zcela zřejmě spřátelení se štědrým k sobě i radním, vedením ČT nejsou a nastal ten poprask, to zle, to zděšení. Protože až na prvním místě jde zase o ty zatrolené peníze, prachy. Nová radní, ekonomnka s odvahou a odhodláním avizovala a setrvává na názoru, že je třeba se na to hospodaření podívat, že je třeba ty začerněné smlouvy odčernit a zjistit, kam a komu vlastně ty miliony až stamiliony z ČT odcházejí a proč jsou vlastně začerněné. A to si zřejmě, evidentně, dovolila dost, proto je třeba proti ní protestovat, demokratické volba - nedemokratická volba, vždyť o tom, co je demokratické, rozhodují jiní, než k tomu zvolení zástupci lidu, MY a námi objednaní, dobře motivovaní demonstranti profesionálové už. Ti se za nás a naši už ČT porvou na náměstích ...

Tak se nám, občanům a voličům, jal vykládat, co je demokracie takový sprateček z protistátního, z ciziny honorovaného spolku MCH, co ani nedostudoval, ale má tu drzost, vlastně je natolik asertivní, že se snaží přesvědčit lid obecný o té své zvrácené pravdě víc jak stupidními argumenty a možná mu ani nedošlo, že ten jeho výklad demokracie je nejprimitivnější forma anarchie, nerespektování výsledků voleb, rázně a lidově řečeno, obyčejný, s prominutím, bordel. Erudovaní filizofové a politologové musí být z toho přímo v Jiříkově vidění. Erudovaní a vzdělaní, moudří, nutno podotknout. Novodobí a z leknutí politologové typu Petra Fialu, šéfa modrých strak, se zřejmě i s tímto výkladem demokracie ztotožní. Protože a jelikož jim zase jde o to, aby se dostali k moci. A k penězům. Způsoby a technologie ať už jsou jakékoliv. Lež, podrazy, udavačství, to je jedno ...

PUS - Pirátská udavačská strana už velkého komentáře ani nepotřebuje. Udavači v ní snad už překonali i své velké vzory a učitele z řad Lidovců a nahlašují, oznamují, práskají, prostě udávají kdekoho a kdeco z našeho státu, z naší krásné země, a to hnedle a přímo do Brusele, německým komisařkám, vedeni a úkolováni beztak rovněž (jako protistátní spolek MCH (MICHPRD) těmi, kteří by si zase rádi podrobili naší zemi a získali zpět už jednou ukradené naše území. A náš stát přiřadili do svých podřízených spolkových zemí.

Je zbytečné se ptát, byť jen řečnicky, komu slouží tito protagonisté protestů a odporu vůči naší řádně, svobodně a demokraticky zvolené vládě, už i Parlamentu. Je to víc jak jasné, ti jejich zadavatelé a loutkovodiči touží po velkém majetku, majetku našeho státu (byť už se jim povedlo po roce 1989 nám toho hodně ukrást, pravda, za pomoci našich lidí z řad kolaborantů a peněz chtivých vlastizrádců) a těmto svým lokajům, slouhům nějaké ty jidášské groše za to utrousí. A jim to stačí, oni prodají vlastní vlast nadšeně a rádi - mají vystaráno na nějakou dobu. Že jimi pohrdají vlastní lidé, ale i ti zadavatelé, jim zřejmě nevadí. Odporné i smutné ...

4 komentáře :

 1. Ano tak to je a když vidím jak za mamon zrazují tuto zemi vnuci lidí co neváhaly nasazovat své životy v řadách Rudé armády je ni z toho na zvracení a ztrácím víru ve změnu. Je to tím že zdegenerovaný zvrhlý parazité nebyly náležitě potrestány. Parazity je potřeba zahubit a ne se smilovat.

  OdpovědětSmazat
 2. Jo správně tak to u nás chodí kolaborantský udavači pyjáti překonali dokonce stop 09. Naštěstí nás je víc a lidé vědí kdo je kdo.

  OdpovědětSmazat
 3. Moje vnučka spravuje na gymplu v Benešově školní server. Nějaký vůl tam dal anonymně příspěvek, že nejlepší by bylo vyhodit školu do povětří. A vnučka za to dostala u soudu 10 měsíců podmínku za schvalování terorismu!!! A svině,které vyhrožují vykuchanim panu prezidentovi, vyhrožují ruským státníkům oběšením,žalují na náš stát-jsou stále bez trestu. A takhle tu zijem.

  OdpovědětSmazat
 4. noviczech
  ...tak jsem se v úterý večer02.06 dival na televizi na CS History, mám dojem že to bylo a tam dávali pořad o jakoby Konci světa. No a tam řekli velmi zajímavou věc. V Rusku mají Ikonu, dřevěnou, někde v kostele, na ní jsou různé obrázky a tam jim Světec napsal, že Apokalypsa přijde v roce 2024! Ta zpráva od Světce je stará několik století. Ale když se podíváme co se stalo s lidma, hamounit, hamounit, jen peníze, majetek, je to celosvětová nemoc, něco jako covic19! A co když je to opravdu "před" nějakou událostí? Májský kalendář nevyšel, buďme rádi, ale až opravdu něco přijde, kolik zlata uneseme na zádech, aby jsme si to vzali s sebou???
  Co mně ještě na tom všem udivuje, i "paní spravedlnost" asi opustila tuto planetu, nikdo z důležitých není za zlo potrestán!!!

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.