Reklama

pondělí 22. června 2020

Je to nevyhnutelné: Amerika se dozví hroznou věc o svém prezidentovi.

Ivan Danilov
22. 6. 2020  Sputnik

Pokud nedojde k nějakému právnímu nebo administrativnímu zázraku, tak se 23. června v regálech amerických knihkupectví objeví pořádná sbírka výběrových (ale to vůbec neznamená, že pravdivých) kompromitujících materiálů týkajících se Donalda Trumpa.Již ta skutečnost, že jejich zdrojem je osobně John Bolton, bývalý Trumpův poradce pro národní bezpečnost a velmi vlivná osobnost ve washingtonské politické vládnoucí třídě, přidává tomuto kompromitujícímu materiálu další váhu a upoutává pozornost médií a řadových voličů.

Prezidentská administrativa považovala tuto knihu za tak závažný problém, že se americké ministerstvo spravedlnosti obrátilo na soud se žádostí, aby byl zakázán (!) její prodej a distribuce. Zdůvodnilo to zájmy národní bezpečnosti, ale v pátek soudce posuzující tento případ naznačil, že s největší pravděpodobností nebude nic zakazovat. Televizní kanál CNN radostně informoval ze soudní síně: „Zdá se, že kůň, jak jsme zvyklí říkat v Texasu, utekl ze stáje,“ řekl soudсe Royce Lamberth z Okresního soudu pro okres Kolumbie během pátečního soudního jednání. „Samozřejmě je pro mě těžké pochopit, co mohu s těmito knihami po celé zemi udělat.“ Lamberth se ani po téměř dvouhodinovém jednání nerozhodl a prohlásil, že počká a posoudí podrobnější informace z ministerstva spravedlnosti, než učiní rozhodnutí. Boltonova kniha vyjde v úterý. Je zcela možné, že Lamberth do té doby ještě nevyhlásí rozhodnutí.

Kvůli velmi specifickému stylu komunikace a podnikání, který je typický pro současného prezidenta Spojených států, měl Bolton prostě neuvěřitelně široký prostor pro fantazii - v tom smyslu, že je velmi těžké vymyslet tak neuvěřitelné obvinění na adresu Trumpa, aby mu vůbec nikdo neuvěřil. Prezident se chová příliš excentricky. A to značně podkopává důvěryhodnost pokusů ministerstva spravedlnosti i samotného prezidenta zastavit vydávání knihy s odkazem na skutečnost, že je tam pouhá lež a že její uveřejnění ohrožuje národní bezpečnost. Část publika se bude (možná oprávněně) domnívat, že prezident se prostě bojí pravdy o sobě.Je naprosto jasné, že Boltonova kniha je součástí americké volební kampaně a měla by pomoci Joe Bidenovi vyhrát listopadové volby. Bolton je neoddělitelnou součástí té části amerického establishmentu, která má pouze jeden cíl, jednu hodnotu a jeden smysl života - věčnou válku, v níž si musí každá země na této planetě vybrat: buď pokleknout před Ministerstvem zahraničí USA, nebo se stát příští Libyí či Irákem. Donald Trump neříkal marně, že kdyby poslouchal Boltona, Spojené státy by byly „již v šesté světové válce“. Pravděpodobně sám velmi lituje, že kdysi zařadil tohoto zastánce nekonečné krvavé špíny po celé planetě do své administrativy ve snaze uklidnit takovým způsobem nejvíce nekompromisní - „imperiální“ - část americké elity, pro niž neexistuje žádná stranická příslušnost, ale pouze oddanost věci zajištění americké hegemonie pomocí síly.

Musíme vzdát hold organizátorům této politické akce: vzali v úvahu soudní rizika, a proto bylo několik exemplářů předem „prozrazeno“ přátelským médiím, která zveřejnila výběr Boltonových „akutních objevů“ (nebo výrazných fantazií). Zde je krátká přehlídka „příkladů praktického trampismu“ v otázkách zahraniční politiky na základě materiálů z The Wall Street Journal, The Telegraph a kanadského televizního kanálu CBC.

Bývalý poradce pro národní bezpečnost (a v neoficiální byrokratické hierarchii Spojených států je toto postavení srovnatelné s nejvyššími diplomatickými a armádními hodnostmi) tvrdí, že Donald Trump považoval myšlenku vojenské invaze do Venezuely za „vtipnou“, přičemž toto hodnocení bylo založeno na specifické představě o tom, že Spojené státy mají ve skutečnosti vlastnické právo na Venezuelu. Je obtížné pochopit z mediálního vyprávění, v čem spočívá námitka samotného Boltona, který se dosud nesetkal s jedinou představou amerického vojenského zásahu, která by se mu nelíbila. Lze důvodně předpokládat, že námitka spočívá v tom, že prezident z nějakého důvodu odmítl tento „vtipný" nápad.

Podle Boltona jsou jedinými dvěma světovými vůdci, vůči nimž Trump cítil určitou úctu a spřízněnost, britský premiér Johnson (kterého britský tisk někdy rád srovnává s Trumpem kvůli určité podobnosti charakteru a stylu) a japonský premiér Šinzó Abe (kterého mezinárodní tisk někdy obviňoval z toho, že důsledně lichotí americkému prezidentovi).V seznamu „kompromitujících“ obvinění na adresu Trumpa zaujímají zvláštní místo jeho vztahy s jinými světovými státními představiteli a v této otázce můžeme stěží říci, že údajný „kompromitující materiál“ obsahuje alespoň něco překvapivého. Podle Boltona Trump sám upřímně nenávidí a pohrdá mnoha svými mezinárodními partnery, včetně kanadského premiéra Trudeaua a francouzského prezidenta Macrona. Na francouzského prezidenta má Trump obzvláště negativní názor - do té míry, že údajně přirovnal Macrona k jakémusi „Midasovi naopak“ a řekl, že „vše, čeho se Macron dotkne, se změní v trus“.

Nejdůležitější „odhalení“ bývalého stínového kardinála amerického vojensko-diplomatického systému je však spojeno s Čínou. Faktem je, že můžeme s jistotou říci, že je nepravdivé, protože se vůbec neshoduje se skutečnými činy Donalda Trumpa. Bolton tvrdí, že Trump ve skutečnosti požádal čínského prezidenta Si Ťin-pchinga, aby mu pomohl vyhrát volby.

„Podle Boltonových slov požádal pan Trump čínského prezidenta Si Ťin-pchinga, aby mu pomohl vyhrát volby v roce 2020 nákupem více produktů od amerických farmářů, podle výňatků uveřejněných ve středu americkými médii. Na setkání s Si Ťin-pchingem v červnu loňského roku pan Trump ,překvapivě otočil rozhovor na americké prezidentské volby, odvolávaje se na ekonomickou schopnost Číny ovlivnit současnou (volební) kampaň a prosil Si, aby zajistil jeho vítězství,‘ píše Bolton podle fragmentu zveřejněného americkými zpravodajskými agenturami. Pan Trump údajně zdůraznil význam amerických farmářů a to, že ,zvýšení čínských nákupů sóji a pšenice‘ může ovlivnit výsledky listopadových prezidentských voleb v Americe“ (citace podle The Telegraphu).


Dokonce i když úřadující prezident dokáže vyhrát listopadové volby, s největší pravděpodobností bude znovu čelit impeachmentu a dalším (legálním či nikoliv) pokusům o odvolání z funkce, pravděpodobně za použití technologie „barevných revolucí“, a tentokrát již bude obviněn z práce pro Peking. Skutečnost, že toto schéma může fungovat a část americké veřejnosti tomu bude věřit, a odborně-mediální komunita již souhlasila s podporou této šílené teorie, svědčí o totální degradaci našich zaoceánských partnerů, kteří ztratili nejen zdravý rozum, ale i představy o své minimální důstojnosti. Bez ohledu na výsledek tohoto úsilí povede trend k hledání ruských nebo čínských špionů v Bílém domě k další erozi světového respektu vůči Spojeným státům. A když se začnou hegemonu (někdy pohrdavě) smát, pak hegemonie nebude žít příliš dlouho.Naše předpověď, učiněná před tím, než v americkém informačním poli vybuchla „bomba“ položená Johnem Boltonem, byla zcela oprávněná. Psali jsme: „Vnitřní nepřátelé Donalda Trumpa pro něj připravují past v případě jeho vítězství v listopadových prezidentských volbách: namísto obvinění z vlastizrady a spolupráce s Kremlem, to znamená, že po ,Russiagate‘, který už všechny přestal bavit a hluboce se zdiskreditoval, pravděpodobně připraví nové obvinění, tentokrát spojené s Čínou.“50 komentářů :

 1. Demokracie v zemi svobody byla nahrazena obyčejným byznisem s pravdou a manipulováním s ní.
  Bohuže EU je v plných rukou těchto darebáků a jediné, co by pomohlo, je vyhnat všechny agresivní a společnost rozvracejíécí neziskové organizace ohánějící se liberalismem a humanitou ze zemí EU zpátky za louži. Sice ony nejsou tím pravým centrem které toto celé řídí, ale jsou jejich nástrojem - bohužel stejně, jako spousty ideologicky zfanatizovaných a mnohdy ani nikým nevolených euroúředníků, bez kterých by tento nedemokratický svinčík nebyl možný.

  OdpovědětSmazat
 2. Tak to je největší špíny si říkají demokraté a to co se děje u nich vidí ti naši a chovají se také tak. Po tom černém rabování musí každý běloch volit Trumpa.

  OdpovědětSmazat
 3. Zábavné je pozorovat, jak komouši fandí republikánům. Nevídaný jev, za půl století, co aktivně sleduji americkou politiku, nikdy republikáni podporu u české levice neměli.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. 10;34
   Co tam máš dál ynteligente???

   Smazat
  3. Nevim, ktere komouse mate na mysli. V redakci NR pokud vim neni ani jeden. Nicmene nevim proc by nase levice mela fandit Demokratum. Nam muze byt ukradene jestli maji medicare for all nebo medicare for some. Jestli jsou potraty a svatby homosexualu ok nebo ne. Tam se navic rozhoduje na statni urovni. V pro nas dulezitych otazkach, tedy kam US army strka svuj imperialisticky rypak a odkud nam poslou dalsi vlnu migrantu, jsou ty strany totozne. Ti bystrejsi to chapou, ti mene bystri resi podruznosti. Pochopitelne liberalni levice (ti mene bystri) nemuze prijit Trumpovi na jmeno, takze bych celou levici nehazel do jednoho pytle. Ja osobne pouze premyslim, zda Trumpovi ty domaci problemy seberou cas skodit jinde po svete nebo naopak zpusobi dalsi katastrofu, aby od tech domacich problemu odvedl pozornost.

   Smazat
  4. a nemají...!

   Smazat
  5. 10:34 vy jste s představami o tom, čemu se říká levice zřejmě sto let za opicemi. Vezměte taky na vědomí, že ti, speciálně vaši "komunisti" už tak nějak vyšli z módy. Postupte prosím na úroveň doby a nestrašte tady s trapnými archaismy.

   Smazat
  6. https://cz.sputniknews.com/svet/2020062312127776-usa-premisti-do-polska-dva-tisice-vojaku/

   Až přemístí Rus na Kubu svou vojenskou jednotku, to bude šílenství na ČT24.

   Smazat
  7. Republikáni byli odjakživa ti, kdo vedli Ameriku kupředu. Reagan, Buschové, Trump. Rozumný člověk jim samozřejmě fandí.

   Smazat
  8. Každý člověk, který má rozum ví, že jakákoli americká administrativa, demokraté stejně jako republikáni, je zločinná. Mimochodem, 6:29 vyjmenoval jednu horší figuru vedle druhé.

   Smazat
 4. Já bych se s tím nepáral, vytvořil bych komisi a obvinil Trumpa ze střetu zájmů:)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Když chtěl John Fitzgerald KENNEDY naivně odejmout tisk národní měny soukkomníkům z FEDu a navrátit jej "národu USA"... také se s ním dlouho nepárali...

   Smazat
  2. Nejsem soudce a nebudu fandit ani jednomu z nich. Jen je jasné, že účel světí prostředky. Bolton není anděl spásy a spíš se zařadil mezi bonzáky. Ty už tady taky máme. Trump je asi na takový styl zvyklý.

   Smazat
 5. Americké Protesty a co v tom dělá Soros

  http://svobodnenoviny.eu/americke-protesty-a-co-v-tom-dela-soros/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Platí to jako obvykle, aby posílil pozice svých politických prostitutek.

   Smazat
 6. Zajímavý a bolestný osud této imperiální velmoci. Co velmoci, amerických lidí, kteří si, chudáci, stále myslí, jakou to svobodou a demokracii disponují!

  OdpovědětSmazat
 7. Putin na tvrdo o hluboké krizi v USA

  http://svobodnenoviny.eu/putin-na-tvrdo-o-hluboke-krizi-v-usa/

  „Velká hra“ Donalda Trumpa?

  http://svobodnenoviny.eu/velka-hra-donalda-trumpa/

  OdpovědětSmazat
 8. Vždyť je to všechno jedno. S trumpolinou nebo bez ni, všechno při oldies but goldies. Někde v émerice si dali práci s výčtem superlativu te betonové prehazovacky, a bylo to neuvěřitelné číslo během jednoho projevu. Samý super duper. Armáda je skvela, já jsem skvely, h@vn@ je skvely, Bolton byl taky skvely, než mě naprosto skvěle nasral, Čína byla skvela, ale pak mi skvěle ukázala , jak se s ní má skvěle zachazet. Ubalim na ni skvělé super duper embargo. Včera jsem si skvěle prohlížel něčí bombardaky, ty tedy skvělé nebyly, byl tam nějaký pruh a ten také vůbec nebyl skvely.
  Už brzy poletime na Mars, a tam to taky bude skvele. Mars je součástí Grónska , což je super duper. Moje politika na Twitru je skvela, a proto jsem nejlepší super duper émerický prezidentista všech dob.

  Orinoko

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pecka orinoko ( taky je to široká řeka) - napsal jste to v 11.46 super duper! Absolutně skvělé! Pro americké poměry super výstižné, ano, tak se tam mluví, tak se tam cítěj, tak to je. I když už jsem se učil angličtinu a vyučovali nás rodilí mluvčí (Američané) nezabrali ani na jednu otázku. Například proč na rozdíl od Evropy, Asie a dalších světadílů, kde jsou hranice států určovány horami, řekami, nějakým jiným přírodním útvarem -v Americe jsou to placky nebo obdélníky - zkrátka rovné. Čím je to určené? Proč třeba stát Nebraska má tolik a tolik km2 a stát Oklahoma nebo Nevada jiný počet - kdo to stanovil a podle čeho? Vůbec nezabrali - neví - a prej to není jejich věc a starost. Neví v podstatě nic - není to jejich starost. Ale jinak jsou skvělí, i my jsme byli skvělí, že jsme je dokázali pochopit, a všechno bylo super duper. All right! Všichni jsou skvělí, dokud nás něčím nenaserou. A pak jeden taky takovej rodilej mluvčí v Brně povraždil čtyřčlennou rodinu svých příbuzných.. no, už není, ale jim nikdo život nevrátí. Nikomu ze zbytečně, marně a blbě zabitých lidí působením nějakých super skvělých magorů, nikdo život nevrátí.

   Smazat
  2. Trump opravdu neni Cicero.
   Nicmene, vymyslel novy nazev pro ‘COVID-19’:
   Kung Flu.

   Smazat
  3. Trumpova prehazovacka je skvela, vsecho je krasne a skvele, AMici jsou nejlepsi (rikal uz Hitler o Teutonech a ti mu to verili a jak pak dopadli'!). Hitler mel hroznou smrt, kdyz videl, ze jeho vyvoleny narod porazili slovansti podlide! Jeho rusofobii prevzali US dobyvatele, valcici vsude jinde nez na vlastnim uzemi. Neznaji valku, mysli si, ze je to PC hra. Ale jsou zadelani, kdyz jim Chriscov priveze rakety na Kubu pod nos. Prepadla je hruza a zacali kakat do kalhot. Hned hrozili atomovou valkou.

   Smazat
 9. Obyčejný sprostý bulvár - co jiného. I když se to pojmenuje "Paměti... bla bla.." Kdyby naši politici od roku 1989 psali své postřehy a paměti z politikaření, kde by bylo všechno, co se v parlamentech projednávalo a přežvejkávalo, nota bene jak se kde žralo, chlastalo, kde se bydlelo, kam se chodilo do bordelů za děvkama, jak kdo podváděl manželku a děti - to by byla knihkupectví plná bulvárního hnoje.Dnes už je jedno všechno. Stejně se všechno vyžvejkává na internetu, včetně všelijakých výmyslů, sprostot a lží - a lidi to vědí. Vědí, že každý politik je svým způsobem hnůj a havěť, protože kdyby nebyl, v politice by být prostě nemohl. Nikdy by o to ani neusiloval, nehodil by se do takových poměrů. Kdo se chce za prachy umatlat od hnoje? S tím se zkrátka musí počítat - i s bulvárem.Vadí snad nám, když se dovídáme, jak politická smečka kradla? Jak se najímali vrazi na bílé koně? Jak se zabíjeli? Jak podváděli? Jak lhali? Jak se všechno prodalo a rozkradlo? Jak nedokázali pokračovat v dodržování pořádku a řádu, naopak, ve všem udělali chaos a bordel, aby toho mohli rozkrást víc? Vadí nám to? NE! Sprostě nadáváme stejně jen na Babiše, urážíme prezidenta - a to je všechno. Proč teda zveličování významu jakési knihy? Amerika je smradlavá stoka už dávno, tam vůbec žádný pořádek a řád nikdy nebyl, jen podvody, lži, vraždy, špína a smrad - prezident jako prezident. Kdo sympatizuje s Trumpem, knížku číst nebude,a pokud jde o "jejich vrstvu" a politiku, všichni vědí, že všechno je smradlavá, prolhaná špína. Proč by se vzrušovali až poté, co to někdo napíše do knihy?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Bolton byl diplomat? Ten zustava mlcenlivy a kdyz tak, nikoho neurazi jako tahle mstiva pomlouvacna domovnice a valecny stvac Bolton. Budme radi, ze je pryc, tlacil Trumpa do valek.

   Smazat
 10. Jen obycejne kecy/pomluvy na urovni jedna pani povidala, jakych je davno plny Internet, ale nekdo si asi mysli, ze kdyz se to vyda na papire a podepise se tam Bolton, tak si z toho najednou vsichni sednou na zadek. Nikdy jsem Trumpovi nejak zvlast nefandil, nicmene prinejmensim pulka sveta, vcetne nekterych clenu jeho rodiny, se uz 4 roky zoufale snazi najit na toho chlapa nejakou spinu a jedine trochu hmatatelne co zatim vyhrabali je, ze se asi vyspal s pornohvezdou.

  OdpovědětSmazat
 11. No, co by tam mohlo být nového? Slušně se to nedá říci a tak si jen dovolím poznamenat, že kdyby skutečně něco VELKÉHO na Trumpa měli, tak už to dávno použili. Na beton. A s velkou pompou a chutí!
  Teď bude všechna špína na Trumpa v jednom "metodickém" svazku. Nic víc a nic míň. A o barevnou revoluci už tam jde.
  Kdo fandí "demokratům" tak fandí jen jedné části nadnárodních trustů. A to také nic víc a nic míň.
  Trump by chtěl prostě svoji Ameriku - jako její patriot - aspoň ještě chvíli udržet na špici, za "demokratů" se po světě rozhoří mnohem více konfliktů, bude mnohem více harašení zbraněmi. Američané jsou prostě se svou ekonomikou - jako stát, ne nadnárodní "figy" - "služeb" v pejru. Ostatně již Velká Británie, jakmile přestávala sama postupně vyrábět zboží ve velkém na prodej ve svých koloniích, kde Slunce nezapadalo, začala upadat také a už to nešlo zastavit. Byla to jen otázka času a také kdy to "přeberou" tehdy Američani.

  OdpovědětSmazat
 12. Před několika hodinami údajně egyptské tryskáče udeřily na teroristy v libyjské Misurátě. Emerika honem svolává nějaký krizový štáb. To asi Česká jejich army půjde bojovat za Prahu po boku Al Kaidy a všech jejích afilací.
  Předpokládám, že egyptská letadla měla nad sebou ruské krytí, protože zděšení kačerů bylo přímo super duper.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Skvela zprava, tentokrat to myslim vazne. Jinak kde Trump rika skvely, tam si dosadte imbecilni, neznalek, fetak, pedofil, buzerant. Ten co hned strili, kdyz se spatne vyspal.

   Smazat
 13. Velmi kratce shrnuto,luza se pouziva k prevratu o ktery ti "spravni hosi z kibucu" snazi za pomoci armady CIA FBI a dalsich instituci prakticky od prohlaseni trumpa ze jede do politiky na urad presidenta .Necekali ovsem ze se naprosto vymkne z kontroly zabehnute baziny prorostle obema partajemi ktere vladnou prostym dusim . .Po zkusenostech z ruznych prevratu to skusili i doma ale preci jen nastesti stoji za nim jeho republikansti senatori kteri senat ovladaji.Dnes se v Americe musite bat jit na ulici strhavaji se stare sochy monumenty a vse co pry pripomina tzv otroctvi .Skody na vypalenych a vykradenych obchodech jsou nedozirne a luza diktuje denne nove pozadavky .Buzeranti a zide to vse ridi a nevzdelani a od prorody nasilni cernosi jim zobou jejich stvavou retoriku presne dle Sorosova scenare ktery toto predpovedel v Berline pred 5 lety na interwiev .Jeste mne chybi vedle Boltona dalsi jmena jako Wolfowitz McCain a dalsi bojovnici kteri ty valky vsechny organisovali rizeni bratry z velkeho Bibistanu (ktereho tam nemohou dostat do basy za korupci smelinu a vse co je trestne-jako ostatne vsechny jeho predchudce)Jetsli Trump neudela nejake razne a rychle rozhodnuti na potlaceni naproste destrukce moralni fyzicke dopadne Amerika jako vzdy spolecnosti ktere se prezrali vlastnich svinstev.Nejsem Trumpuv velky obdivovatel ale diky jemu se ukazalo jak a kdo v USA nyni je u moci .Bazina a hodne smrdi starobou a blbosti ktera jde spolu s demenci ruku v ruce

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tohle je napsáno velice dobře - velice věrně a věcně. Bez příkras i bez invektiv - objektivně, tak jak to má být. Dík "hohohu" 19.38 za tento pohled na současné americké poměry. Zdá se, že jiné východisko, než státní převrat, nebude možné (stejně jako u nás ne) -nic diplomatického a smírného asi nebude možné použít. Jakmile začnou někteří političtí pitomci pro své záměry najímat a používat lůzu, je to konečná. Lůza se vždycky -dříve nebo později - vymkne kontrole a pak už řádí samostatně jako pominutá. Nemá totiž co ztratit, a o možných důsledcích nepřemýšlí. Stejně jako revoluce ve Francii byla otřesná, když k tomu byla zneužita lůza. Pak začala požírat svoje vlastní děti - ono to Robespierrovi jistě docvaklo, ale asi až v okamžiku, kdy dával hlavu pod guilottinu on sám. Velice dobře jste vystihl...."společnosti, které se přežraly vlastních svinstev"... ano, tak dopadneme i my. A už to začalo, už se bojí jeden druhého, tak řeší jenom kraviny a plácají se v tom jak klacek v močále.

   Smazat
  2. Ta bazina je i nad sily skveleho Trumpety, protoze patri jeho loutkovodicovi. A to nemuze fungovat, ani kdyby ten vytecnik vyhral skvele volbu.

   Smazat
 14. Americka vnitrni politika se znacne podoba ceske:
  Bordel. To nas muze tesit.
  Boltonuv Hnuj Trumpovi zasadne neuskodi.
  Ale voby budou zase 50:50, a pak bude Mazec.

  OdpovědětSmazat
 15. 22.Q6.2Q2Q. Dle data je velice důležitý den pro lidstvo.…..dnes mělo dojít na setkání dvou nejvýznamnějších mužů pro lidstvo na planetě Zemi. Jedná se o setkání Prezidenta Putina a Prezidenta Donalda Trumpa. Jejich rozhovor a následné prohlášení bude pro svět určitě konstruktivní změnou v dějinách lidstva….
  https://pravdive.eu/page/541/b-jsou-policiste-v-usa-rasiste-tohle-by-mel-videt-kazdy-b

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Existuje shodou okolností i vícero významů tohoto data.

   Smazat
  2. Putin ma prehlidku a to je pro neho dulezitejsi nez setkani s americkou loutkou Deep Statu Trumpem. Je stejne divne, ze se ty datumy kupi a voli kolem rovnodennosti.

   Smazat
 16. Strasidlo ve meste Seattle je stara tepla maskara ,to pro upresneni aby meli vsichni predstavu odkud pochazi onen binec a strasna politika uchylu v USA . Tito maniaci ve funkci mayora -starosty maji neomezenou moc ,i nad polici a vsemi ostatnimi Mayor NY Blasio ustavil svou cernou manzelku jako vedouci komise pro odstraneni Columbusa v New York

  OdpovědětSmazat
 17. Zde oznamuji vsem , ze ja nick honolulu bude definitivne volit presidenta Trumpa v podzimnich volbach na dalsi 4 roky do White housu ! AT ZIJE PRESIDET TRUMP ! Jeho vitezstvi je jiste na 100 % !
  A vy me v Cesku podekujte ! Mam zasluhu na tom , ze vubec zijete, a to uz v roce 2016, pri prvnich volbach.
  Globaliste chteli masirovat na Rusko !
  To, ze ho media nenavidi, na me NEMA absolutne zadny vliv.
  h.

  OdpovědětSmazat
 18. Asi se učili od nás Kubišova zpráva v pravý čas.
  Václav

  OdpovědětSmazat
 19. Děkuji Honolulu. Máte pravdu ale jen částečně. Kdyby /jsou chyby/ nebylo parazitování vašeho státu na celém světě, nebylo by tolik problémů. TO NEPOCHOPÍTE. Starý negramotný blbec.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. On je dusevni chudak ,nechape souvislosti a blekoce .vice pice republice

   Smazat
 20. Souhlasím s blbcem. Jsem taky blbec.

  OdpovědětSmazat
 21. Boltona propasiroval Deep State do vlady jako valecneho stvace. Po jeho propusteni rekl Trump, ze by uz bylo 6 svetovych valek, kdyby na jeho rady dal. Bolton se msti tou knihou za sve propusteni. Trump neni Mirek Dusin. Kdyby byl, uz davno ho tam smetli. Pracuje v prostredi nasycenem jeho odpurci a musi vyvijet veskere usili, aby jim nepodlehl. Je taky loutka tech co ridi US prezidenty odjakziva a to je vojensko-prumyslovy komplex USA. Je lepsi alternativou nez jeho odpurci pro svetovy mir.

  OdpovědětSmazat
 22. Nepokoje v USA jsou vysledkem jejich nelidske politiky vnitrni i vnejsi, prolhanosti, mamonu, ktery vsemu vladne. Lidi az na konec, cerni uplne nakonec...

  OdpovědětSmazat
 23. Len vjednom okamihu všetci vypnuť mobily,pc a všetok ostatny šmejd a zahodiť to do vody a byť ako predtým bez toho a boli by nahratí

  OdpovědětSmazat
 24. Amerika se take dozvi, jaka je Bolton zakerna sv.ne.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Určitě můžeme i u nás najít Boltny.

   Smazat
  2. Podle mne se do interních problémů USA nemotejme, ale poučme se a u nás Boltny nevolme.

   Smazat
 25. Geobels prohlásil> Pravda je to co mi přináší prospěch. Prostě propaganda, která dokáže divy, i to, že si Němci zvolili kancléřem Hitlera. A co jiného je Bolton, Trump, a prakticky celá demokratická a republikánská strana, prostě neuvěřitelný bordel, které naše pražské kavárníky inspiruje .

  OdpovědětSmazat
 26. Bolton je krvavé sprosté a tupé prase..A to prase ještě urážím...

  OdpovědětSmazat
 27. Na druhé straně Trump se hned tak nepokaká. Je vytrénován něžným Bussinesem.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.