Reklama

úterý 30. června 2020

Jít tak s Horákovou znovu svrhnout mariánský sloup

Dr. Jiří Vyvadil
Jiří Vyvadil
30. 6. 2020 VašeVěc
To zas byly protikomunistické orgie. Týden jsme mohli sledovat téměř jednotné billboardy k popravě Milady Horákové, vyhotovené v jednotném šiku a přelepením přes celé budovy, kterým vévodí liberálně předsudečné vedení, ať již šlo o univerzity, Národní muzeum atd. A do toho zněly v metru či z veřejných ampliónů části ze soudního jednání Miladou Horákovou a spol. O České televizi nemluvě.Jako bývalý brkounský předseda strany bych v zásadě měl být nadšen, kdyby nebylo jasné, že vůbec těm pravicovým liberálům, kteří začasté chválí odstranění pomníku osvoboditele Československa i části Evropy maršála Koněva a ještě více sympatizují s památníkem 1. pěší divize ROA, nazývané též Vlasovci, která na žádost říšského vedoucího SS (tedy nejvyššího šéfa této nejodpudivější složky nacistických vojsk) byla z příkazu Adolfa Hitlera přeměněna na samostatnou součást nacistických ozbrojených sil. Ano, čtete dobře, u kolébky jejího vzniku stojí nejodpudivější představitelé nacistické branné moci. Kdykoliv se naši liberálové podílejí na nějaké akci, svým rukopisem to připomíná propagandu jak Goebelse, tak i našich poúnorových ideologů a propagandistů. Normální člověk to prostě nebere.

Ale nejen to. Každý přece chápe, že těm ódésákům, topkařům a prostě celé té opozici vůbec nejde o Miladu Horákovou. Jde jim o to, že komunisté jsou platným quasi členem vládní koalice a rozhodující měrou přispívají k tomu, že současná vláda, prosta pravicových hlasů stran typu ODS, TOP 09, které nás svého času zatáhli do nejdelšího marastu po roce 2008, zatímco sousedé se rychle vzpamatovávali.

A ještě jedna poznámka. Samozřejmě že padesátá léta, kdy komunistická strana používala represi v nejsilnější podobě někdy do roku 1957 byla krutá. Ovšem za Rakouska si celý národ prožil několik století totálního útlaku, násilné rekatolizace, emigrace upalování, vyvlastňování nekatolických majetků atd. Doba temna trvala nejméně 150 let. A tak zatímco 60. léta 20. století už přináší značnou kulturní svobodu, koná se československý filmový zázrak, majálesy atd, katolická církev až do posledních dnů rakousko-uherského mocnářství střežila, aby si Češi nevyskakovali.

Proč to píši? Nuže proti Rakousku a jeho „vedoucí síle katolické církvi“ se Milada Horáková účastnila řady demonstrací, podporovala i svržení mariánského sloupu coby symbolu rakouského útlaku a především, na dnešní poměry by všechny překvapila svými vyhraněnými radikálně levicovými postoji, obsahově v podstatě totožnými s návrhu komunistů. Byla rovněž aktivní stoupenkyní spolupráce s tehdejším Sovětským svazem a místopředsedkyní Svazu přátel.

Představa, že ji dnes oslavují částečně profašističtí liberální politici a novináři, by pro ni muselo představovat neskutečně trauma.

Ano byla popravena a bylo to kruté a stejně tak komunisté popravovali i další z vlastních řad. Ale například Pražské jaro v roce 1968 bylo zřejmě nejnosnější výzvou pro celou tehdejší Evropu a bylo jen škodou, že se nerealizovalo.

Je dobré, že si připomínáme justiční vraždu Milady Horákové. A připomínejme si také zločiny katolické církve. To by zřejmě Milada Horáková ocenila… Kdyby dneska žila, určitě by nás dala dohromady, abychom ten mariánská sloup znovu svrhli…38 komentářů :

 1. Horáková asi to co je dnes běžné u politiků demobloku. Zrazovala stát a byla po zásluze potrestána. Doufám, že na dnešní zrádce také dojde a dofám, že to nebude jen takové pokárání. Ale opravdu nezvratný trest.
  Václav

  OdpovědětVymazat
 2. Jo náckům co si říkají pravice je dobré všechno i politička kterou by jinak nenáviděli. Socialismus je pro ně největší hrozba že by museli chodit do práce a žít jak normální lidi.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je zřejmé, že současný režim Horákovou zneužívá.

   Vymazat
  2. Jiný pohled. Spolu s Horákovou dostali trest smrti za zločin velezrady a vyzvědačství ve prospěch Británie další osoby (a několik dostalo „mírnější“ tresty). Samí muži. O těch se současní propagandisté, co teď rozmazávají případ Horáková, ani nezmíní. Proč? Má život jedné ženy větší cenu než životy tří mužů, jen proto, že je žena? Vidím to jako „genderový rasismus".

   Vymazat
 3. Na černošských životech záleží, chceme spravedlnost...

  je tragické to vidět... A útoky černochů na bělochy nevadí?!

  https://zvraceny.cz/content/86177-na-cernosskych-zivotech-zalezi-chceme-spravedlnost

  OdpovědětVymazat
 4. Je dobře , že se " Pražské jaro 68 nerealizovalo , měli bychom to o 20 let ten kapitalistický marasmus , stát by byl o 20 let dříve zničen , rozkraden , zadlužen , průmysl , zemědělství ,školství zničeno , atd.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To má něco do sebe. Kdo chtěl, tak si svoje stejně řekl. Pomyslné obruče bez toho praskaly , VEŠkrna se ožíral soukromě, starý Dienstbier jeb@l Dagmar Havlovou , zatímco ted starý Kolář jebe soudržku Wittovskou. ŠÍDLO v podvěsku mozkovém neutajíš.

   orinoko

   Vymazat
  2. Myslím si, že tragédií Pražského jara je, že to nechtěli ani na Východě ani na Západě,protože co kdyby se to povedlo a vznikl podobný systém tomu dnešnímu čínskému.

   Vymazat
  3. 13:13

   No ty jseš teda hloupý bambula, jen co je pravda. Čína se postavila na nohy právě jen díky tomu, že se otevřela Západu, jeho investicím, know how, že zavedla prvky tržního hospodářství...
   Takže jak vidíš, Západ s tím žádný problém neměl. Naopak.
   Obviňovat tedy můžeš jen své debilní soudruhy, kteří nic takového za žádnou cenu nepřipustili.

   Vymazat
  4. Starý Dynsbír jebal Olgu Havlovou, zatímco lahváč byl krimu.

   Vymazat
  5. Tzv západ chtěl především vyjebat s vlastní "drahou" výrobní základnou, predevším s obludé.
   Zapad není žádný altruista. Je to jen koloniální a imperiálni dobytek, který například Libyi vybombardoval dp středověku, aby se mu lépe kradlo.
   Jeho poslední zisk je Indie, ale ta už má namířeno do tureckých vod. Západ s ní zase vyjebal, namísto, aby proti Čině pomohl.
   Přesně takhle to funguje.
   Západ je dobytek.

   orinoko

   Vymazat
  6. 15:34
   Ty soudruzi nás na 21let ZACHRÁNILI OD DEBILOKRACIE V PODÁNÍ AMIOKUPANTŮ A fašoEU!!!!!!

   Vymazat
 5. Okamura: Běloši nejsou podřadná rasa, která by měla být vyhubena

  https://cz.sputniknews.com/svet/2020062912155527-okamura-belosi-nejsou-podradna-rasa-ktera-by-mela-byt-vyhubena/

  OdpovědětVymazat
 6. O Horákové jsem se dozvěděl v polovině 60.let a považoval jsem to za hrůzu. Po 20 letech globalistické masáže, kdy pravidelně a nepietně vařil z Horákové bujón, mi už byla lhostejná. Nyní, kdy nám ji už aplikují přetlakovým klystýrem,m jí mám už plné zuby.

  OdpovědětVymazat
 7. Na zločiny katolické církve a jiné prasárny určitě nezbyde čas. Skončí divadlo s Horákovou a plynule se přejde k 21 srpnu. Poté se dostaneme k masovému brutálnímu masakru na Národní třídě 1989. Věřím, že už má básník z magistrátu připravenu obsáhlou recitaci.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Daleko lepší předpověd, než bývají ty o počasí.
   Jinak někde za Přemysla Totáče jsem četl, že normalizace je jízda od výročí k výročí. Jak by dotyčný
   komentoval dnešek?
   Z emerické kampaně nevylezem. Čím méně pravdy, tím více holých prd@lí k vidění.

   orinoko

   Vymazat
  2. Poté Palachův týden, zkrátka permanentní masáž a vymývání mozků.

   Vymazat
 8. Znovu postavení Mariánského sloupu degraduje revoluční aktivity českých vlastenců, včetně Milady Horákové, proti Habsburské monarchii a za ustavení českého státu. Je hambou takto ničit odkaz statečnice Horákové. Nevěřím, že nasadila Panence Marii oprátku na krk(podle současných historiků) ale věřím že se s ochlastou a bohémem Sauerem akce zúčastnila. Je zajímavé, že odkaz Milady Horákové v tomto případě dehonestují ti, kteří ji dnes tak velkoryse oslavují! M.R.

  OdpovědětVymazat
 9. "Kdykoliv se naši liberálové podílejí na nějaké akci, svým rukopisem to připomíná propagandu jak Goebelse, tak i našich poúnorových ideologů a propagandistů. Normální člověk to prostě nebere." Nevím, jak poúnoroví ideologové, ale "naši" liberálové mají tytéž učitele, jaké měl svého času Goebbels... Proto ta podobnost, která už ani nezaráží. Kollar a jeho synek by mohli vyprávět.

  OdpovědětVymazat
 10. Památku Hrdinky Horákové je potřeba neustále připomínat přesně kvůli takovým šmejdům jako je ten Václav z 10:06. Kvůli takovým šmejdům, kteří měli být za jejich zločiny v roce 1989 tvrdě, ale spravedlivě potrestáni. díky naivitě Havla, Pitharta a podobných si dnes tito spokojeně užívají důchodu a ještě mají drzost vykřikovat hlouposti.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Památka na vlastizrádkyni Horákovoou ze legrační. Vždyť kdyby jí a jejím páníčkům to vyšlo, byla by naše zem smazána z povrchu zemského i s lidmi. Ale trest smrti neměla dostat. Takhle z ní hlupáci a manipulátoři dělají svatou. Kdyby prožila celý život, byla by opět jen zvrhlou vlastizrádkyní, odstrašující případ nelidy.

   Vymazat
  2. 13:17
   Vynechal jsi Emanuela Moravce, Krychtálka a Lažnovskýho havlopusyynko 😆😆😆

   Vymazat
  3. 13:17
   Díky za ten "komentář"
   Neznáš mne a kydáš hnůj. O Horákové víš jen to co ti dnešní idioti neustále lejou do tvé duté makovice.
   Václav

   Vymazat
 11. Třeba někdo znovu "nechá odejít" Mariánský sloup.

  OdpovědětVymazat
 12. Ohavny je trest smrti,odporne jsou staty,kde se vykonavaji.Kazdy zivot je cenny,at je bily,cerny ci zluty.Policejni vrazdy jsou zlocinem.Kazde bezpravi bude jednou potrestano.Tak vznikaji revoluce,tak se rodi teror ulice.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jeste zes nenapsal "kazda blbost bude potrestana", to bys byl v pr@eli, synku

   Vymazat
  2. Bude-li kdokoliv vraždit, dává najevo, že život je fantem ve hře... a proto když sám prohraje (vrah je dopaden a usvědčen; vlastizrádce dokonce požadující na hlavní město Otčiny (své!) jaderný úder nepřítele v době, kdy prokazatelně zná důsledky Hirošimy a Nagasaki, takže je spolupachatelem a organizátorem přípravy masové vraždy zasluhuje nejpřísnější trest, včetně zkrácení života. Trestem smrti.
   K.H.Frank byl oběšen poté, co mu Rudá armáda další vraždění Čechů zatrhla, pro Český národ je přínosné, že špionka a cizi rezidentka "Mata Hari Horáková" byla oběšena dříve, než ZÁPADNÍ DEMOKRACIE stihly její prosbě o jaderné vybombardování Prahy a českých měst vyhovět a vyvraždit nás.

   Vymazat
  3. Bagoune Víte vůbec něco o životě v usa to není Evropa tam se musí policajti snažit aby přežili šichtu. Většinou je ta pakáž nafetovaná pak na ně ani taser neplatí a když vytáhnou zbraň tak co s nimi. Viděl jsem hodně zákroků a nemažou se s nikým je to jedno bílý nebo černý akorát že černí jsou více zatýkáni nebo více páchají trestnou činnost. A policajti opravdu nemůžou za jejich podělané životy. Mají šanci chodit do práce jako ti bílý. Jinak trest smrti toho se nejvíc kriminálníci bojí a jsou činy za které by se měl dávat. Vy revolucionáři chtěla by jste žít v anarchii jako to chtějí ti pošahanci zajeďte si do Mogadišu a pak nám napište jestli se vrátíte.

   Vymazat
 13. 13:17 připomínat ano. Ne ovšem zneužívat, ignorovat okolnosti a všechny ty stejně nemorální činy a akce jiných. Vy mudrlante.

  OdpovědětVymazat
 14. Moc mě mrzí, že se zde zalíbilo arbitrům "na úrovni" (12:53 a 13:05). Jestli to psali vážně, tak si dělají sami ostudu a jestli to měla být legrace, tak se určitě moc lidí nezasmálo a do ironie to má taky hodně daleko. Za sebe chci jen napsat, že Milady Horákové je mi opravdu líto. Míru jejího provinění, bylo-li vůbec, nedovedu posoudit, zato žalobce Urválek se určitě zapsal do dějin. To co mi dnes vadí, je náhlá aktivita politických stran, které se 30 let s tímto procesem nezabývaly a najednou jakoby se probudily. Připadá mi to jako zneužití její osoby k jakési reklamě a to není, podle mne, slušné. Snad si ani neuvědomují, že se tak solidní strany nechovají.

  OdpovědětVymazat
 15. Krvavý pes Frank dostal kytičku. Hanebná oslava nacismu v ČR

  https://cz.sputniknews.com/nazory/2020052812000879-krvavy-pes-frank-dostal-kyticku-hanebna-oslava-nacismu-v-cr/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 22;36
   Když můžou uctívat udavače a vlastizrádce Havla, vlasovce a banderovce, tak proč ne K. H. Frank?

   Vymazat
  2. 6:27
   " Souško, oni to dělaj taky. On si začal " . Copak jsme v 1.třídě?

   Vymazat
  3. 14:28
   Milión havloch@anek tomu věří!

   Vymazat
 16. Jak ubohy je tento rezim, nemuze lidem nabidnout nic lepsiho nez soustavne napadani rezimu, ktery se absolutne nemuze proti tomu branit, protoze tahle demokracie to nedovoluje.
  To komuniste se o prvni republice vubec nebavili a nezminovali se o ni, netala za to. A protoze ta spolecnost, kdy vladli komuniste, stala za to, a byla ve vsech pohledech lepsi nez soucasna, musi pracovat demokracie, ta Geblsovska. UBOHE, jak ostatne tenhle rezim. A to jsem nevinne stravil 58 dni ve vysetrovaci vazbe v r. 78, emigroval, zil v tom nejlepsim state na svete, abych tam po 6 letech rikal:ZLATI KOMUNISTE. A to stale plati! Ubozi fasisticti demokrat:. PLATI!!!!!!.

  OdpovědětVymazat
 17. Jenom aby tam ještě zbylo místo na vánoční stromček.

  OdpovědětVymazat
 18. Škoda, že naše pány konšely v Praze nenapadlo založit sochárium (muzeum nevhodných soch). Nabízí se prostory na ostrově s čistírnou, mělo by to jak symbolický význam, tak praktický (při výměně režimů by bylo odkud aktualizovat) a tuto tradici by určitě jednou ocenily i následující generace. Umělecká díla charakteristická dobou vzniku by se zachovala a
  poslední, možná i první argument je úspora investic magistrátu.
  Když blbnout, tak dokonale.

  OdpovědětVymazat
 19. A katolický Kain zabil protestantského Abela...abychom vyjmenovali všecnna zvěrstva katolické církve od začátku

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.