Reklama

čtvrtek 4. června 2020

Končí neslavná kariéra pana Petra Vokřála?

Šéf suetoněmeckého landsmanschaftu
Bernd Posselt
a starosta českého města Brna
Petr Vokřál
Ogňan Tuleškov
4. 6. 2020  ČNL
„Faltýnek: Konec Vokřála je jako rána z čistého nebe
Renáta Bohuslavová, Novinky
"Konec bývalého primátora Brna Petra Vokřála v hnutí ANO je podle šéfa poslanců strany Jaroslava Faltýnka jako rána z čistého nebe. Doufá, že jediným důvodem není to, že prohrál bitvu o zrušení tří brněnských kandidátek. O válku podle něj nejde.“

Když pan ing. P. Vokřál odešel z Brna, kde působil, vedle své primátorské funkce, jako vlajkonoš sudetismu, zakotvil v Praze jako jeden z místopředsedů hnutí ANO. Nebyl vidět, ani slyšet. Podle názoru mnohých si léčil rány, které v Brně si svou činností sám zasazoval. Ošklivec, kde pravděpodobně dlel po určitou dobu, měl sloužit k jeho politické léčbě. Leč vystoupil zřejmě dříve, než měl, tasil meč k k vnitrostranickému klání, a prohrál. A tak odchází a snad odejde nejen z Ano, ale i z politické scény.

Pan ing. P. Vokřál toho v Brně natropil hodně. Nebyl však za svou činnost jen odsuzován. Sudety byl velmi ceněn. Dokonce dostal i vysoké německé vyznamenání, které mu propůjčil prezident SRN. Aniž bychom se dále pitvali v jeho minulosti, řekněme jen, že pan inženýr v době svého brněnského pobytu viděl svět, minulost i současnost, možná i budoucnost očima landsmanů, dokonce přebíral i některé jejich termíny, např. mluvil o vyhnání německého obyvatelstva z Brna, snad někdy i se slzou v oku a zatracoval české násilníky. Že by nevěděl, jak vše ve skutečnosti bylo? Málo pravděpodobné.

K jeho rukám čeští vlastenci doručili, snad dokonce dvakrát, kromě dalšího, i dílo pana prof. PhDr. Vojtěcha Žampacha, CSc., o vysídlení německého obyvatelstva z Brna. Pan profesor byl a stále je nejen uznávaným historikem, ale také i pamětníkem onoho složitého období. O to jeho dílo je cennějším.

Pan ing. Vokřál však ho nenechal k sobě promlouvat. Sluchu popřával jen sudeťáckému vidění minulosti. A to byl jistě jeden z důvodů, proč pan Vokřál v Brně skončil, buďme slušní, neslavně. V Praze to je obdobně. Poučí pana inženýra život?

Věřme v to lepší!

Dr. O. Tuleškov

39 komentářů :

 1. Jsem rád, že někdo připomíná angažovanost p. Vokřálá ve prospěch sudeťáků a nacistů.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Z obrázku je vidět, jak Vokřál i Prasselt spolu věrně drží basu za nimi.

   Smazat
 2. Když vidím toho vypaseného vepře, našeho budoucího místodržícího, tak musím konstatovat, když dnes neustále někde vidím toho Heidricha, že byl mnohem hezčí. A že to co z recese píšu by u některých našich lidí z politického prasečáku nenašlo podporu...!? Hřib,Novotný, Kotlář, SA MInář, Schwarzenberg by mohli dělat ,,legálně" politiku národní zrady!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anonymní4. června 2020 8:07
   Nevím, kam na ta kritéria chodíte, ale věřte, že když by na to přišlo, tak ten Váš vepřovej, se bude chovat stejně, jako ten Váš hezkej. P.K.

   Smazat
 3. Je velice dobré, že konečně začíná účtování s vlastizrádci. Za války by tací šli bez soudu ke zdi, takže vychvalovaná svoboda a demokracie, jak viděl slouží spíše grázlům a šmejdům. Ale nešť, budiž jim přána.
  Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
 4. Vedle Jourové, Teličky,Charanzové, ASPEN-členů Plagy a Adama další z "vlastenců" Bakšišova ANO...
  Kterej vůl může tuhle stranu ještě volit ???!!!
  Politické myšlení valné většiny národa je primitivní, povrchní a negramotné a téměř přesně se kryje se zálibou v trapných filmech pokleslé kvality od režiséra Trošky...
  Rozdíl je jen v tom, že Troška ty idiocie musí natáčet, jinak by umřel hlady, ale našinci volí ANO a proto umřou hlady...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jsou natočeny neskutečné idiocie ve světě, které chtějí jen pobavit bez nároku na uměleckou úroveň a stále se promítají. Takový Funésův Četník a mimozemšťané a nebo jeho setkání s Marťanem na statku, název si již nepamatuju. Jsou větší kraviny než natočil Troška, které se tváří jako umělecká díla, ale nejsou ani k pousmání, natož hodny umělecké kritiky. Co takových nesmyslů natočil protlačovaný Hřebejk. No každý máme jiný vkus. Mě se nelíbí ani Troška ani Hřebejk ani některé filmy Funése.

   Smazat
  2. Ty máš ale jasno! Modrá verbez a její různé afilace jsou nejspíš tím pravym. Volba Babise byla nouze. Prakticky vsechno ostatní je jen pokračování tunelování ve starých souradnicich. Tunel dedku, tunel bab, tunel nových svazaku.
   Lézt do sudetacke riti začali pravdopraskaci v čele s Pithartem po úvodu VeskrNOVA ptydepe. A dál to už jelo. Především cernoprdelnici se tužili sec jen mohli. Největší drevomorkou této země jsou pražští debilove , kteří se domnivaji , že jsou j-elitou naroda. Tam se vždycky něco zesere a dopadá pak na celý stát a narod. Po modré až do repneho lanu u hakoveho krize.
   Heil Novotny

   Smazat
  3. To chce trpělivost, předseda vlády Fiala s ministrem financí Kalouskem po boku s Piráty a Starosty to napraví.

   Smazat
  4. 9:06 Když lidé neumřeli hlady za zlodějské ODS, tak teď
   nemějte strach. Co se týče pana Trošky, nemusíte se na jeho filmy dívat. Máte velký výběr třeba z amerických filmových pokladů a seriálů.

   Smazat
  5. Ty jeden Osle z 12:34-Copak ten tvůj Bakšiš a ti jeho nohsledi v čele s Faltýnkem nekradou a nelžou a neprodávají národ a stát za staré vrtulníky, nelezou do prdele sorosovským nevládkám a neživí je z tvých peněz i kdy ony je a hlavně samotného Bakšiše na každém kroku kopou do koulí ??!!
   Proč si vzal do koalice po posledních volbách ty Sobotkovy sirotky v čele s ASPEN-Hamtáčkem a ne Okamuru??!! Jen si toho nenažranýho sráče a podvodníka Babiše užij, ty nenapravitelný vole, když sis ho zvolil...

   Smazat
  6. Něch žije Babiš, něch žije Babiš, něch žije Babiš... to víš, slouho modré verbeže a havloidní fermeže.
   Slovo TUNEL se do mezinárodního povědomí dostal za dědků z modré verbeže. Pak si to za pomoci kriminálníka pojistili v církevní oboře. Tupolef - to byl nečas české politické cooltury. Zdvižený prostředník ten chlívák ukazoval Čechům, aby Italům u Berlusca ukazoval svůj politický pytel a nádobu na sosání.
   Ty můžeš mít tu svojí palici zabořenou jen v pruhované díře. Tady jsi zase vyhřezl v plné polní.Tobě přece nemůže vonět ani odkaz Veškrna,neb ten prohlásil , že celou podstatu /včetně prostaty/ jste už vytunelovali.

   Heil Novotný

   Smazat
  7. Užij si ho také! Jestlipak jsi navštívil akci Masaryk u Hradu? Tam jsi mohl průchod svému verbálnímu modrému smradu. Jak to, že tam nebyla almara ze Žďáru? Ještě pořád drží bobříka nonkoitus?
   Teda ve jste se povedli. Ludva vaCULÍK to kdysi zkoušel řešit: Kam s tou hromadou šmejdů, která nutně vyplave na povrch. On byl první vedle Kryla , komu jste zakázali se veřejně projevovat.

   Chtěl do Ameriky. Ale měl smůlu. Zjistil, že je v USA.

   Smazat
  8. Na Troškovy filmy se dívám jenom příležitostně, ale několikrát jsem četl nebo na videu slyšel jeho názory...a podle nich, jsem přesvědčený, že Troška je správnej chlap...a jeho filmy,..i když nejsou vysoké umění pro intelektuály, tak jsou dobré řemeslo!..Pan Troška nemá NIC společného s politikou našich kolaborantů a NAOPAK je jejich odpůrce! Proto neni oblíben u naší fašour-kavárny! Přeji p.Troškovi vše dobré v práci i v životě !

   Smazat
  9. Babiš a strana ANO jsou oportunisté a jako takový ZLO !..ale MENŠÍ ZLO..Stejně jako Zeman!
   Ale když chcete volit mezi možnými favority, tak nezbejvá než volit MENŠÍ ZLO !..

   Smazat
  10. Ten 9:06 má asi už dost, ale pobavit umí. Stačí si personifikovat vládu dle jeho představ: předseda vlády - Fiala, ministr financí-Kalousek, vnitro - dredovaný Bartoš, sociální věci - okatá Pekarová, doprava-bláznivý Stanjura… No, jako vzorek to stačí, aby normální člověk pochopil, že mezi dnešní opozicí si prostě nevybere.

   Smazat
  11. Ještě k tomu Troškovi. Svěrák zrušil nejprestižnější cenu Českého lva o nejvíce divácky navštěvovaný film, protože by ji vyhrál Troška. A tenkrát ji nemohl dát ani demokratickému režižérovi Hřebejkovi, protože do kin na jeho filmy až tak moc lidí nechodí. A Troška nad Hřebejkem? No dovolte? I když oba jsou rozcuchaní stejně.

   Smazat
  12. 18:10 20:54 .... To je oč tu běží.

   Smazat
  13. 18:05-Troška je bezesporu správnej chlap a svému řemeslu rozumí a proto taky točí ty pí.oviny, neb by umřel hlady a to nechce ani on, ani já. Lid, ten houf hlupáků to chce a je za to ochoten zaplatit a proto se to točí, proti gustu žádný dišputát!!!
   On totiž Troška nedostane grant od šulina Zaorálka z min. kultury a ani z Fondu české (rozuměj židovské) kinematografie a žádný Kelner, nebo jiný zlatokop, mu na to nedá a musí si na vše vydělat a pak to umět prodat...
   On se jednou vyjádřil sám přímo a řekl, že" by raději aby na něj lidi vzpomínali v souvislosti s filmem jako byl například "Král Šumavy", než ho jen spojovali s těmi poněkud vulgárními a příliš lidovými veselohrami pro nepříliš bystré a nenáročné diváky..."

   Smazat
  14. Hladové určitě nakrmí Kalousek.

   Smazat
 5. No to můžou být rádi že se takového člověka a doufám že se do Čech sudeťáci a jejich hnutí oficiálně nedostane.

  OdpovědětSmazat
 6. U vás 9:06 mám pochybnost, že jste schopen rozpoznat světové strany, nesázel bych ani na to, že rozpoznáte, kde je nahoře či dole ...

  OdpovědětSmazat
 7. 9:06 Tento systém je perpetum na korupci a v něm nemůže morální člověk nijak uspět. Bakšiš je jenom součástí tohoto zločinného systému a pokud Vám překáží tak samozřejmě do něj. Už z toho co píšete jste jen připosranej malej paraziteček co si myslí že v houfu se mu bude lépe dařit. Filmy pana Trošky jsou komedie ale proti těm obr zhovadělinám co plodí tento řežim to jsou skutečně jenom trošky. Dneska mnoho tzv umělců aby nezdechla dělá ze sebe idioty.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jo, ty vemeno 10:29-von ten chudák Babiš za nic nemůže, on je jen součástí systému... no tak mu za to dej metál a odkaž mu barák, chudákovi...
   Ten Babiš je součástí toho systému, on a jemu podobní jej tvoří a idioti, jako ty ten systém ještě živí a podporují...
   "Svatá prostoto", pak se není čemu divit, že se z těch hoven už 30 let nemůžeme dostat, když takoví, jako ty, mají volební právo...
   On je prej "ten správnej kandidát na hlavu státu, protože jej povede, jako firmu a protože je tak bohatej, že nemusí krást".
   Právě proto s vámi jedná, jako se svým dobytkem a právě proto ho Merklová a nadnárodní židovská finanční mafie může držet za koule a proto on skáče, jak ho za ně Merklová tahá, ty jeden rozumbrado...

   Smazat
  2. Jo jo hoši, co máte čas celé dny dřepět u PC a polemizovat, hádat se a nadávat - na všechno a na všechny - co by u vás obstálo? ....Když stárneš stále rychleji, a život tvůj zaniká, v hlavě místo nadějí přežívá panika, když už ti dlouho nestojí a dávno nejsi šéf, štve tě obojí a zvyšuješ svůj hněv - ale i kdybys už neměl z čeho brát, cokoliv můžeš poplivat"... zaplať bůh za články a diskuze, co by jinak diskuzní závisláci dělali? Jak by se odreagovávali? A ty hnusné nadávky na Babiše...zkrátka vždycky směrem, kam ukáže americký server Novinky.cz - nebýt jich a jejich štvaní, co byste věděli o Babišovi? Prdlajs! Velký kulový! A o tom to je. Váš mediální guru vás vede. No a kam? To uvidíte!

   Smazat
  3. 14:29 Taky jsem to napsal že je součástí systému ty hrdino a odkázat mu něco můžeš ty a pořádně makej ať ty zdegenerovaný zvrhlý paraziti nestrádají. Volební právo je ti na hovno protože umíš hovno. Že to vede do hoven jsem věděl když ty jsi křičel na Václaváku.

   Smazat
  4. Šuline 22:17-on není součást systému, on je jedním z tvůrců systému a to je rozdíl a co se týče toho křičení na Václaváku, tak tos´ přehnal, já tam tenkrát rozhodně nebyl...

   Smazat
 8. Říkám to ostatně stále, je třeba volit SPD nebo jsme v prdeli raz dva. I tři.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jaké ..nebo jsme v prdeli...anonyme 10.34? Tam jsme už dávno! Česká senkrůvna čím dál zoufalejší, čím dál víc páchne, výkaly už překonaly trativod a tečou všema směry. Politici ( vláda a zákonodárci prosím!) se hádají jak prasata, nadávají si vulgárně, podávají na sebe navzájem trestní oznámení, kopou do soch a řeší sračky! Jenom sračky! Český exekutistán - kdy vyřeší lichvu a současné -léta trvající - smrtící, nesmyslné exekuce? Do toho se nikomu nechce, protože ten mluví s tímhle, tamten s tamtím, tenhle to spískal a tomuhle by to mohlo uškodit- bratrstvo kočičí pracky - ať jdou všichni do prdele! A myslíte, že SPD něco změní? A co? A jak? Naivní představa. Tady něco změní jen nový převrat a to ještě jenom možná. Že by ti šmejdi předali svou moc po dohodě, výměnou za beztrestnost a ponechání si alespoň 50 procent majetku? No a komu? Jiným šmejdům? A tak pořád dokola!

   Smazat
 9. Dobře je, že se do vedení Brna nevrátí. Vrcholem jeho činnosti byla trubková konstrukce Německého domu na hlavním náměstí. Koncem války byl vybombardován a ručně rozebrán. Připomínka nejhorších let- německé okupace. Taky dovolil instalaci pražského Růžového tanku před kostelem.

  OdpovědětSmazat
 10. Fašismus sídlí na Praze 6 Ii

  OdpovědětSmazat
 11. Piráti žalují Nelu Liskovou o půl milionu za sdílení článku na Facebooku a vydírají ji výhružkami,.

  http://svobodnenoviny.eu/pirati-zaluji-nelu-liskovou-o-pul-milionu-za-sdileni-clanku-na-facebooku-a-vydiraji-ji-vyhruzkami-ze-nesmi-tuto-informaci-zverejnit/

  Americké letouny nadále převážejí teroristy ISIS ze Sýrie do Iráku

  http://svobodnenoviny.eu/americke-letouny-nadale-prevazeji-teroristy-isis-ze-syrie-do-iraku/

  OdpovědětSmazat
 12. Mám jen drobnou lidskou poznámku. Dokáže si Posselt utřít zadek po stolici? Jak to dělá na malé straně? Dokáže otevřít poklopec a ovládat proud moči? Trefí se do mušle? Promiňte. Nedalo mi to při pohledu na jeho statnou postavu. Na další detaily se neptám. Jeho nevlastními dětmi budou Fiala a Vokřál.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je velmi záslužná úvaha. Neb: Vyžrané prase je jen profesionální sudeták. Ta jeho patka a knírek nemají chybu.
   HerrMan v Německu - Ja vol, mein Herr. Yes,séér, no séér.
   Ten sud sudetákých nároků je vzorový , Čechy nevyplacený chudák.
   Někdo známý byl na sudetáckých dnech osobně přítomen. Jen okrajově. A byl zděšen. Mimo kameru České německé TV svině prohlásil: Takhle nějak začínají války.

   Heil Novotný

   Smazat
  2. 14:47 Pan Posselt má hodně řiťolezů, kteří mu rádi poslouží i v sexu. Co by neudělaly pro mamon?

   Smazat
 13. Buďme rádi za Covid 19. Více proč? Jinak jsme v současné fašistické kampani /Mistr Kampanus promine/ byli svědky toho , jak Česká nacistická TV jejich kraksna přenáší přímý přeNOS z nějakého nordického panoptika do líbezné české kokotLINKY sjezd sudetákých funebráků, čemuž by vévodil bolševický nástěnkář /kurva ... ČB/ Halík , jakožto zástupce jeho urozenosti Belzebuba.
  Dobře si ho prohlídněte. Ten má svini vepsánu ve ksichtě.
  Trochu jsme konzultoval s kolegou MUDr. Davida. - Toho osobně nezná. Snad žádný člověk na světě nepopře spojitost mezi vnitřním ustrojením, mozkovou náloží a fyziognomií. Někdo do zrcadla raději vůbec nekouká, a někdo pořád.A někdo se domnívá , že ho nepotřebuje.
  Desátník Halík zrcadlo nepořebuje. Je ztěleSNĚNÍM. Je prostě vším. Proto za bolševika byl strážcem nástěnek. Měl je vzorné. Přímo dábelsky bolševické.

  OdpovědětSmazat
 14. Toz to je tragická fotografie s tem vobézném trottlem a prece nevokrálje videt,ze politicka obscéna cech, morave a slezka se pomale cistí ale neni to moc vidrt toz na podzim a ozraje letosné ovoce.....hezké den bez streso p.s.

  OdpovědětSmazat
 15. Toho štramáka Posselta už před nedávnem navrhoval nějaký idiot za kandidáta na p-residenta...
  Tady se idiocii meze nekladou, je k nevíře, kam až klesla schopnost vnímat realitu a prosazování svých vlastních zájmů...

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.