Reklama

pátek 19. června 2020

Nenávist, lži a manipulativní desinformace.Tak se mainstremoví aktivisté snaží zničit alternativní zpravodajské weby.

Karel Kříž
19. 6. 2020   Rukojmí
Lživý, nenávistný a manipulativní mediální spolek NELEŽ (mezi jehož zakladatele patří například Roman Číhalík, Bob Kartouz nebo František Vrábel), který si údajně vytkl za cíl omezit šíření desinformací na české mediální scéně, si vzal jako jeden ze zdrojů svého článku “Dezinformátoři vydělávají na reklamě stovky tisíc. Velké firmy inzerci u nich stahují” jakýsi redaktůrek aktuálně.cz Radek Dragoun, aby zase naplival na konkurenční zpravodajské weby, které nepatří k hlavnímu proudu společensky podporovaných médií.


Než se probereme zaujatým textem “novináře” Dragouna, všimněme si jen odkud čerpá a komu leze do zadnice. Desinformační spolek Nelež je banda zakomplexovaných aktivistů, kteří se jmenovali samojedinými vykladači té správné pravdy. Inspirovali se evidentně slovenskými konspiratori.sk, kteří nálepkují zpravodajské weby již několik let zpět. Stejně jako oni mají za cíl zlikvidovat alternativní zpravodajskou scénu pomocí nenávistných výpadů, nesmyslně vymyšlených desinformačních nálepek a ekonomickou cenzurou.

Do Pravého prostoru se tito svazáci eurosocialismu navážejí stále a pravidelně. Například František Vrábel nedávno v rozhovoru pro časopis Reflex označil PP jako proruský a proputinovský desinformační web. Důkaz pro to samozřejmě neměl, ale tuto nehoráznou lež přesto vypotil jako by se nechumelilo. Tak tento prolhaný zmetek a jeho spolek tady chce určovat nějaká pravidla pro informace a desinformace? Tento lhář a manipulátor a jeho banda chce určovat, kdo bude na českém mediálním prostoru působit? Kdo jim může naslouchat? Kdo je vůbec může brát vážně?

Ano, takoví jako pseudonovinář Dragoun. Takoví, kteří se bojí o svoje místo na slunci, kteří se bojí nezávislé konkurence, kteří se bojí nezaplacených složenek. Moc dobře cítí, že čtenáři se od nich přemisťují k nezávislým webům stále masivněji. Jak to zastavit? Nepohodlnou konkurenci očernit, pošpinit, poplivat, onálepkovat. Vytvořit ve společnosti z pozice mainstramového média atmosféru, že nezávislé zpravodajské weby jsou něco nebezpečného, něco, co by slušný člověk neměl číst a hlavně – slušná, politicky korektní firma neměla podporovat svou reklamou.

To je totiž to hlavní o co tady jde. Spolky jako je právě Nelež, nebo režimní novináři jako je Dragoun, chtějí nechat alternativní zpravodajskou scénu vyhladovět, ekonomicky zničit. On se totiž samozřejmě žádný zpravodajský web nedá dělat bez peněz, to oni moc dobře vědí a peníze jsou hlavně reklama. A tak udávají, bonzují, plivou a nálepkují na všechny strany, aby velkým inzerentům vnutili pocit viny, že by se náhodou jejich reklama mohla někde na “desinformačním” webu objevit.


Dragoun to ve svém článku řeší primárně. Vypočítává kolik si prý vydělá Pravý prostor (číslo je nesmysl), cituje Číhalíka z Nelež: “Když dezinformační weby pozoruji, tak vidím relativně silný odklon velkých značek. Už je docela problém najít velkou značku, která by na nich inzerovala,” aby ve čtenáři vzbudil domněnku, že se tak již opravdu děje, manipuluje, cucá si z prstu. Úplně stejně jako když Vrábel mluví o Pravém prostoru jako o proruském putinovském webu.

Dragoun, Vrábel, Číhalík a jejich spolky či “zpravodajské” weby jsou těmi pravými desinformátory na české mediální scéně. Jejich “zprávy” jsou hoaxy a manipulativní desinformace. Jejich texty je stoka plná špíny a lží za jediným účelem – likvidace konkurence a lokajské poklonkování eurosocialistickému režimu a jeho otevřené dotační ruce “Páně”. Jestliže se ze sebe každé ráno před zrcadlem nepozvrací, za co prodali svoji duši, je bohužel výsledkem absence jejich sebereflexe, cti a charakteru. Děsivé však je, že jejich názory společnost poslouchá a dává jim prostor. V normální, svobodné společnosti by mohli vyprávět svoje slinty tak akorát kravám na pastvě. Větší hodnotu jejich “informace” nemají.

Pokud však oni dnes získávají jakousi mediální převahu, opravdu se jim ekonomická cenzura bude dařit a společnost jim bude, ať už ze strachu či z pohodlnosti, naslouchat stále více, je u nás se svobodou slova konec. Vždyť se podívejme jak ekonomicky ničí alternativní zpravodajskou scénu Google nebo Seznam. Dva největší provozovatelé internetové reklamy v ČR. Na Pravém prostoru a mnoha dalších nezávislých webech je už nenajdete.

Proč? Mohu posloužit z našeho konkrétního příkladu – Seznam na PP není protože … konspiratori.sk! Ano jen proto, že nás nějaká banda tupců dala na nějaký seznam konspiračních webů (a to dokonce slovenská), Seznam.cz nám vypověděl smlouvu. Dva roky zpět. Takoví to jsou pokrytci. A Google? Pro ty jsme prý moc rasistický web, neboť moc píšeme o nebezpečí islámu a jeho důsledcích. Takže Goodle Ads … nikoliv.

Takže si, vážený čtenáři, udělej obrázek sám. Dělat nezávislé zpravodajství je dnes peklo. Ocenění víceméně žádné a na jedné straně výše popsané problémy, na straně druhé zakomplexovaná ega různých psychopatů typu “Holínek” udávajících redakci na Policii ČR třeba jen kvůli slovíčku v diskusi pod článkem. Pro další pokračování PP už je jen srdíčko, rozum se vzpouzí. Ale snad vydržíme. Díky všem, kteří nás čtou a podporují.50 komentářů :

 1. Přituhuje, v Praze se koncem srpna sejde koordinační schůzka a školení místních Bakala-Sorosovských loutek ve vládě i v masmédiích:
  https://www.youtube.com/watch?v=Iv7PlzWLEfM

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vše bude jinak. Francouzská Ústavní rada zakázala cenzurovat internet! Jourová k smíchu! https://www.youtube.com/watch?v=LtoY4_Mq14A

   Smazat
  2. 15:16 budou je spíše školit, jak pomoci Bidenovi vyhrát prezidentské volby

   Smazat
  3. Nenávist, lži a manipulativní desinformace. ČT, Deník N, Respekt a podobné informační žumpy je třeba opravdu zakázat.

   Smazat
  4. Na co je zakazovat, nejsme jako oni. Za prokazatelně lživé informace je třeba je brát k zodpovědnosti.
   První lež 10.000 Kč pokuty, druhá flastr 100.000 Kč , třetí l milion a tak dále. Část pokuty by mohli dostat ti o kterých lžou. A horní hranici pokuty neurčovat. Naschvál kdo to vydrží déle, zmetci by zmizeli jako pára nad hrncem. Hej hou, rudý dědeček

   Smazat
  5. 7.42 Nedělejte ze Sorose a z majitelů FEDu chudáky. Úplně na ty pravdylháře ÚČINNÉ JE nečíst jejich žvásty a poděkovat jim za typy k zajímavému (nebo alespoň zábavnému) počteníčku.
   Možná, aby své deep state pravdy dostali mezi lid, začnou je tisknout na toaletní papír... Národní Politika i Rudé Právo také končívaly v kadibudkách... I Lidová Demokracie či Svobodné Slovo, dokonce i Práce. Ty ale, obvykle, až po přečtení.

   Smazat
  6. 9:51 chudáky ze Sorose nedělám a pokud by mohli zaplatit 10 tisíc, 100 tisíc, milion, 10 milionů, 100 milionů... aspoň by bylo jasné, že za tím jsou oni a takto transparentně oni nepříliš rádi účinkují a šli by od toho. Nevím zda by to šlo a jak i po právní stránce, realizovat.
   Hej hou, rudý dědeček

   Smazat
  7. 9:51 Já z jich žádné chudáky nedělám. Jde o jediné, pokud by pro ně nebyl problém zaplatit 10 tisíc, 100 tisíc, milion, 10 milionů, 100 milionů... pak by se vlastně demaskovali, že za tím stojí oni a na světlo to oni lezou neradi. Jo takhle ze zákulisí dirigovat, to je jejich parketa, takže by šli od toho a o to tu běží. Hej hou, rudý dědeček

   Smazat
 2. A soudružka Jourová (ANO) se tolik a tolik snažila vyhovět nadřízeným - Frau Merkel a Ursule Leyenové. Ještě aby se to doslechli i čeští pos.anci:

  https://www.youtube.com/watch?v=LtoY4_Mq14A

  OdpovědětSmazat
 3. Zoufalství plíží se pražskou kavárnou. Občanskou válku v USA už nic nezastaví. Modla se hroutí a oni pobíhají sem a tam a vytřeštěné oči značí zoufalství. A tak kopou na všechny strany.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. pro ně je důležité, aby Soros ponechal svoje prašule na bankovních účtech v Česku (k nám je přesunul z Londýna kvůli daním a brexitu), u svého kámoše, kterého tituluje "princem" (u nás je to jenom kníže Schwazenberk) :-)

   Smazat
 4. To zas bude havlolejnolahvárenská stoka vylitá a Praha bude smrdět víc, než obvykle!!!!! 😡😡😡😡

  OdpovědětSmazat
 5. Obávám se pane Kříži, že skutečnost je mnohem jednodušší a tím i horší. Ti novinářští nýmandi které jmenujete si žádný cíl nedali a bez peněz ani dát nemohli. Prostě někdo dal zadání a hlavně poskytl peníze. Nutně tedy nemusí jít o zakomplexované lidi, třeba z toho, že nic neumí. Oni jsou totiž natolik troubovití, že o tom ani neví. Rozum, přehled, morálka ... jim evidentně chybí, ale vychcanost určitě ne. Vůbec bych se tou Vámi jmenovanou svoločí nezabýval. Důležitější je zjišťovat kdo to platí a proč. Jak je třeba možné, že nějaký Pepek Vyskoč, tentokrát z Vodňan se umístní v konkurzu na lídra organizování demonstrací a nepokojů ! Je to to samé. Toho Pepka známe všichni. Ale kdo toho pablba platí ? Kdo vypisuje takové konkurzy ? Proč ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dokonce mám podezření, že úplatek médiím zlevní, protože příjmy z reklam ubydou. Jakýkoliv žold bude vítán. Taky očekávám zdůvodněné zdražení koncesionářských poplatků ČT. Dostaneme zato vícekanálovou nabídku mnipulace.

   Smazat
 6. zlati nepřevlečeni

  OdpovědětSmazat
 7. Datový analytik, Fr.Vrabel, od r.2000 s firmou I2S pracovali pro US ARMY, byli placeni Kongresem USA, jako jediná čs firma, pracovali na zpravodajské databázi. Měli velký výzkumný projekt IT pro nadnárodní zbrojní společnost. V rámci rozšiřování NATO pracovali pro US Army na propojování komunikačních systémů. Současná firma, Semantic Vision s.r.o., pracuje tam p.Vrabel. Semantic vlastní spol. ABSURD CAPITAL LIMITED, Kypr - z 68 %, STONEMILE TRUST REG, Lichtenštejnsko - 25 %. Dle slov p.Vrábela se začali zbývat odkrýváním nepřátelské propagandy , zejména Ruska a to proto že to pocítili , jako společenskou odpovědnost. V roce 2019 dostali od vlád USA a VB grant 250 tisíc dolarů na boj s dezinformacemi. Nyní několik otázek. Za čí peníze také podnikají, kdo vlastně stojí za Semantic Vision co vlastně dělají, není to náhodou také špionáž ? Myslím, že tento člověk je bezpečnostní riziko pro naši zemi. Jeho napojení na "zpravodajskou" činnost cizí velmoci je víc než pravděpodobné. Výsledkem jeho práce má být to , že dezinformace, propagandu provádí jen Rusko a Čína.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dvěstěpadesát tisíc doláčů pro tým? Za to bych nevstal ani ráno do práce. Hoši jsou buď hloupí nebo z laciného kraje. Rotačky na dolary se točí jako zběsilé a oni... Nechybí tam nějaká nula? Tedy mimo těch nul, které už tam "pracují"?

   Smazat
 8. Zajímavé tlaky (dokonce i přetlaky) v Německu. Trump a světlá strana lidstva tlačí na zločinné praktiky zavedené systémem Vatikánu, který byl provozován po staletí a nyní končí. Domovy pro opuštěné děti, či ukradené děti rodinám byly cílem vyšetřování kvůli pedofilii. Po celém Německu. Dole jen malý střípek toho, co se v domovech pro děti odehrávalo. Můžeme jednoduše konstatovat, většina těchto zařízení s honosným názvem a údajným honosným cílem „pomáhat“ dětem, neblylo nic jiného než ráje úchyláků a pedofilů, kteři věděli, co tam budou dělat. Podle dřívějšího HOLLYWOODU, dnes PEDOWOODU, by se měly nazývat domovy pro děti pedodomovy.
  Rovněž tak obchod s dětmi zde byl na denním pořádku. Pozvaní „ošetřovatelé dětí“ k výslechu na policii odmítli veškeré výpovědi a nechtějí vypovídat na položené dotazy. No jasné, že se tím sami prozradili…..Dnes víme, proč se právě zelení snažili po celé roky legalizovat sex s dětmi a dětskou pornografii. Dokonce se tím vůbec netajili a neustále prosazovali směr pedofilie. Jak můžete vidět na spodním obrázku, právě předseda strany zelených, hlavní pedofil ve straně, si svoje záliby chtěl touhle cestou zlegalizovat a prosadit. Kvůli beztrestnosti. Naštěstí se mu to nepovedlo…..https://pravdive.eu/news/212549/urady-v-berline-dodavaly-pedofilum-deti
  Strana zelených v Německu „tlačila na pilu“ od roku 2005. Strana zelených by se měla jmenovat pedostrana úchyláků.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 20:33 et item USA
   Už se to profláklo, soukromé letadlo, ostrov a picerie s Lolitkama pro elity v USA. Hlavní organizátor Epstain jako spáchal sebevraždu, aby náhodou nevyklopil u soudu zákazníky.

   Smazat
 9. Všechno co JUESEJ činí je pro lidstvo životně důležité a proto by se tomu mělo lidstvo podřídit. Je to vyvolený stát.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 21:11 Souhlasím s vámi, "Deutschland, Deutschland über alles". Sorry jako, spletl jsem se. "America First Again"!

   Smazat
 10. Státem organizovaná cenzura prý byla v ČSSR zrušena za jistého Gustava Husáka již v roce 1968. Ve skryté formě (díky aktivním a angažovaným jedincům) pak skrytě fungovala až do r. 1989. Jestli tomu rozumím dobře, tak bruselská soudružka ANOjourová chce zavést státem organizovanou cenzuru v r. 2020? Rozumím tomu dobře?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Velmi dobře rozumíte...

   Smazat
  2. Rad bych upozornil zdejsi znalce ze censura v CSSR opravdu neexistovala .Existovala ale sebecensura neb kdo byl proti oficialnim nazorum hrozila mu persekuce formou prerazeni na nizsi funkci ci jine natlakove formy rezimu .Nevidim zadny rozdil dnes (specielne v USA) kde vyhazuji za poruseni daneho kursu -specielne democraticke partaje ktera je velice podobna nejhrubsi forme komunismu v padesatych letech -mam na mysli ,kdyby mohli .Jsou to fanatici kteri vyuzivaji rasovou neoblibenost bilych k cernochum kteri vrazdi kradou prizivuji se na spolecnosti a dalsi .Totez k mexikanum kteri take nejdou daleko pro vreckovy nozik macetu ci pistoli .O buzerantech ani nehovorim ,ti jsou dnes oficielne preferovani a komu se to nelibi je homofob./To je oficielni politika democratu kteri jsou plne vedeni temi spravnymi a nepostradatelnymi kteri na poru prostych lidi nezrizene zbohatli pod naprostou kontrolou justice ktera je jimi rizena .Takze jak z toho ven?

   Smazat
 11. Proč mainstream mlčí o Bělorusku?
  https://www.protiproud.cz/politika/5172-vymluvne-mlceni-belorusky-zazrak-se-nepocita-sauna-vodka-hokej-a-prace-jsme-obetmi-podvodu-stoleti-strasak-koronaviru-se-rozplynul-komu-poslouzila-sanitarni-diktatura-nejdulezitejsi-ze-svobod.htm

  OdpovědětSmazat
 12. Vy se 21:46 podívejte na https://experience.arcgis.com/experience/685d0ace521648f8a5beeeee1b9125cd
  a projděte číselné údaje, abyste si ujasnil onen běloruský zázrak.
  Ony by všechny státy světa, tedy i ty, které nejsou nuceny respektovat USA, nebo Čínu či Ruskou federaci a pod., ony by jednaly tak "jednotně". Pročpak se ona čísla, pokud je nelze až tak sešvindlovat, pročpak odpovídají i míře a včasností realizovaných, tedy karanténních opatření? Ony by si ty natolik nezávislé státy, jen tak na něčí přání, tak poslušně a hloupě, nechaly zaříznout ekonomiku? Radomíra Malého lituju, vás potažmo taky. Vy jste, jak je vidět natolik omezený, že ani nevíte, jak s ekonomikou umí zacvičit obyčejná sezónní chřipka, když se rozmůže. A ta zdaleka není tak infekční. Při tom o viru SARS COV2 toho pořád ještě dost nevíme. Tak jak postupuje na východ, možná, že co do těžkosti průběhu Covid 19, oslabuje nebo, populace jsou odolnější, mladší a kdoví co ...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je marné. Chřipečkáři a rýmečkáři mají svou vlastní pravdu, se kterou a ve které žijí, argumenty nejsou schopní akceptovat. http://radimvalencik.pise.cz/062020/

   Smazat
 13. Milej zlatej 21:46, ten Běloruský zázrak, kde věc ještě neukazuje, že by brala konec, údajně má 35 zemřelých na 5999 onemocnělých Covid 19, rozpočítáno na milion obyvatel. Sousední Polsko má, počítáno stejně a ke stejnému datu 35 zemřelých na 819 onemocnělých ..., dál stejné parametry jen v poměru: Česko 31/955, Slovensko 5/286, Německo 106/2441, Švédsko 500/5549, Británie 621/4415, Itálie 517/3938, Španělsko 580/5246, USA 355/6493, Ruská federace 54/3899, Kanada 219/2646. Další si můžete dohledat, tento přehled by ale myslícímu měl stačit. Jo, ještě totalitní Čína 3/59 ale, že to tam mají, tentokrát v Pekingu, znova.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Lukašenko prý chce opět vyhrát prezidentské volby. Vzal to od podlahy, zavírá do basy těsně před volbami všechny nejvážnější protivníky, kteří by ho mohli ohrozit. V base jsou už čtyři! Dokonce obsadil čistě ruskou banku, kde nemělo Bělorusko ani jednoprocentní podíl. Přesto jeho vítězství není jisté, lidé se už veřejně bouří v ulicích. Místo dřívější přezdívky "kolchozník" má novou - "tarakán" (= šváb). Lukašenko je názorným příkladem transformace komunisty ve fašistického diktátora. Ti ukrajinští by mu mohli závidět, tolik let se v křesle prezidenta žádný z nich neudržel.

   Smazat
  2. 11:30 V Bělorusku jsou populární trička s nápisem "Psycho3%", to je charakteristika Lukašenka a jeho 3% z předvolebního průzkumu. Na prodejce se pochopitelně obořil celý státní aparát :-)

   Smazat
  3. Chcete 11:30 říct, že na fašistické diktátory se transformují jen a výhradně bývalí komunisté? Dejte už s těmi komunisty pokoj, s dnešními problémy už dost dlouho nic společného nemají (naopak, ukazuje se, že v mnohém byli prozíravější a odpovědnější, než předvádí ten dnes převládající režim).

   Smazat
  4. 11:30 Dávno skončil "běloruský zázrak", který spočíval v tom, že váš tarakán byl přisát k ruskému cecíku (stejně jako dříve Ukrajina nebo Pobaltí, dnes rovněž ve sprostém slově), vypadá to, že se Rusko zbavilo dalšího draze placeného a vydírajícího "přítele", který byl jak těžké závaží na ruském krku. Zajímavé už je jenom to, jestli to stihne a kam zdrhne před běloruským majdanem :-)

   Smazat
  5. 13:32 já si to opakovaně pročítám, ale to, co jste napsal tam přece vůbec není, je to jenom o Lukašenkovi a výjímka jak známo potvrzuje pravidlo, i to vaše :-)

   Smazat
 14. Pravdy se v Česku nedohledáš. Dokazuje to i Vitásková, kterou zloději z ODS chtěli zamordovat, tak jako se jim to podařilo v případě Dr. Rátha ale pozavírat podvodníky jakými jsou ohava Vondra z ODS, Bakala, ..Šláfenger, tedy všichni ti, kteří po převratu zbohatli zásluhou "revoulucionáře" a nemravu Havla, to se jaksi nedaří i zásluhou takových právních "autorit" jakým je Sokol

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ona kvalita soudů je v ČR také pojištěna. Jeden soud rozhodne vinen a druhý nevinen. (vizh paní Vitásková). Dle mého má být zakročeno proti soudci, který špatně rozhodl. Soudci si jen hrají na peníze, kdyby takto někdo pracoval v továrně, tak letí a jeho osobní věci za ním.

   Smazat
 15. Vážení,mám pocit, že za socíku bylo lépe. Lidé dokonce mohli i odvolat svého poslance, nikdo jim nediktoval jak mají jmenovat, nyní, Romy. Nikdo jim také nerval horem, dolem, zatím co většině nabulíkoval, že se má o sebe postarat sama. Za dvě vraždy byl trest smrti, nyní, možná tzv. doživotí, s možností předčasného propuštění. Každý věděl co má mezi nohama a určitě nelítal po ulicích s pocitem hrdosti, když mu matička příroda pomotala hormony. Sledovaní byli jenom vybraní jedinci, teď si není jistý nikdo a ničím. To celé se nazývá demokracie, ve které stačí něco plácnout, nebo nakreslit a už pro vás jedou.

  OdpovědětSmazat
 16. Taktika pri niceni verohodnosti alternativnich webu je centralne rizena. Oficialni weby i nektere privatni jako tadesco.org schvalne rozsiruji dezinformace a vylozene lzi jako ze popravili Obamu, Merkelovou a jine kachny, ktere nektere alternativni weby pak prejimaji.
  A nasledne je pak oficialni weby oznacuji jako konspirativni a lzive. Informacni valka jede na plne pecky. Fasizovani spolecnosti a vylouceni Ruska jako viteze 2. svetove valky je toho dalsim hanebnym dukazem. Tomu musi celit sam V. Putin dopisem obsahujicim fakta o vzniku 2. svetove valky, o polskem fasismu, o spolupraci zapadu s Hitlerem i pri Mnichovske smlouve. Tuto zradu v Mnichove naopak media zamlcuji, vubec se o ni nemluvi, ani nepise! Doporucuji kazdemu, aby si tento dopis precetl, je to poucne cteni a stavi zapad do role zloducha, ktery mel vzdy na mysli zniceni a ovladnuti Ruska. Ve valce se stalo Rusko spojencem, protoze by zapad sam diky ustupovani Hitlerovi sam uz nebyl schopny v Evrope Hitlera porazit. Az na Anglii uz vse ovladnul. To vynutilo jejich 'spojenectvi bez uprimnosti' s SSSR. Pak okamzite sklouzlo vsechno zpatky do studene valky az dosud. Protoze hlavni cil ovladnuti Ruska neni dosazen!!!! Vypoved smluv o zbrani skrze USA je posledni zoufaly pokus primet Rusko k jednani za emerickych podminek. Tem hovadum neni stale jasne, kdo Rusove jsou, Cely svet je proti nim a oni statecne odolavaji vsem podlostem a hrozbam.

  OdpovědětSmazat
 17. Taktika pri niceni verohodnosti alternativnich webu je centralne rizena. Oficialni weby i nektere privatni jako tadesco.org schvalne rozsiruji dezinformace a vylozene lzi jako ze popravili Obamu, Merkelovou a jine kachny, ktere nektere alternativni weby pak prejimaji.
  A nasledne je pak oficialni weby oznacuji jako konspirativni a lzive. Informacni valka jede na plne pecky. Fasizovani spolecnosti a vylouceni Ruska jako viteze 2. svetove valky je toho dalsim hanebnym dukazem. Tomu musi celit sam V. Putin dopisem obsahujicim fakta o vzniku 2. svetove valky, o polskem fasismu, o spolupraci zapadu s Hitlerem i pri Mnichovske smlouve. Tuto zradu v Mnichove naopak media zamlcuji, vubec se o ni nemluvi, ani nepise! Doporucuji kazdemu, aby si tento dopis precetl, je to poucne cteni a stavi zapad do role zloducha, ktery mel vzdy na mysli zniceni a ovladnuti Ruska. Ve valce se stalo Rusko spojencem, protoze by zapad sam diky ustupovani Hitlerovi sam uz nebyl schopny v Evrope Hitlera porazit. Az na Anglii uz vse ovladnul. To vynutilo jejich 'spojenectvi bez uprimnosti' s SSSR. Pak okamzite sklouzlo vsechno zpatky do studene valky az dosud. Protoze hlavni cil ovladnuti Ruska neni dosazen!!!! Vypoved smluv o zbrani skrze USA je posledni zoufaly pokus primet Rusko k jednani za emerickych podminek. Tem hovadum neni stale jasne, kdo Rusove jsou, Cely svet je proti nim a oni statecne odolavaji vsem podlostem a hrozbam.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 8:38
   Trefné. Souhlas.

   Smazat
  2. Ona ta pravda hledaná i na západ od nás vás přivede k zajímavým zjištěním o spolupráci spojenců během II.sv. války. Např. W.Churchill se radoval z napadení Pearl Harboru, nebo že Británie před spojenci uhájila rozluštění kódu. Natož číhání na Stalina, dnes ze souvislostí lze pochopit i to co se tváří nemravně. Každý hrál podle not za svůj národ. Globalizmus tuto linii porušil a podrážet svůj stát ve prospěch nadnárodních korporací je "in".

   Smazat
  3. 10:44 Je to nakonec tak, jak to říkal ten umírající rabín "Všechno je jinak" ten Pearl Harbor to byla taky komedie, Ušáci to věděli a měli o tom informace že na ně žluťásci jedou. Zbrojní průmysl se ale už třásl na tučné zisky a potřeboval proto aby se Ušáci taky zúčastnili. Oni proto na západě mají problémy s otevíráním archívů, těch prasečin je totiž mnoho a čím méně se o nich bude vědět, tím lépe pro ně. Dvojčata která si sami odbouchli, to je naprosto stejná dobytčárna a jenom hlupáci a USAfilové se tváří, že to tak není.

   Smazat
  4. 11:33
   A znáte ten, jak řekne rabimu "rábi zkoušel jsem obé, ale není to totéž" ? Jinak děláte z amíků blbce, vždyť i bez vyhlášení války mohli vyrábět zbraně a kšeftovat s nimi na obě strany. Zisk by byl zaručen a nemuseli si kvůli tomu nechat potopít skoro polovinu svých válečných lodí. Trochu myslete

   Smazat
 18. Můj otec jako mladičký tiskařský učedník za války běhal na nějaký úřad hlavně se společenskými tiskopisy pro schválení k tisku. Úředník udělal drobné korektury dal štempl a mohl se nezávadný tiskopis tisknout. Ta tiskařina a běhání tátovi vydržela až do šedesátých let a tomu úředníkovi jeho práce taky. Kdyby dnes žil, měl by neocenitelné zkušenosti a byl by společnosti velmi prospěšný. Mohl by mít ve své činnosti i vysoké vedoucí postavení...

  OdpovědětSmazat
 19. Žádné obavy, neviditelná ruka trhu zajistí že zvítězí PRAVDA a LÁSKA nad LŽÍ a NENÁVISTÍ. Kádry máme a na co nemáme to dovezem. Jenom VYDRŽAŤ.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 9:42 souhlas, pouze upřesním, že i u nás v Česku musí nezbytně zvítězit americká pravda a láska, chybí už jenom dovést alespoň 10% černého obyvatelstva, snad se to díky EU podaří co nejdříve

   Smazat
  2. 15:01 V USA je podle statistiky jenom asi 13% afroameričanů a z nich dělá bordel (dlouhodobě, desítky let, nejenom dnes) asi 60% zcela nepřízpůsobivých, tj. cca 8% obyvatel USA. Bordel asi bude narůstat, protože ulicí nenáviděná policie stávkuje, odchází nebo je zcela pasivní. USA bude asi muset zachránit ozbrojená domobrana.

   Smazat
 20. Nám nezbývá než stát a alternativními weby oni ti slavní cenzoři tak lžou že to je až k smíchu.

  OdpovědětSmazat
 21. Klídek, cenzoři byli a asi budou, ale vždy jsme je nad nimi vyhráli.

  OdpovědětSmazat
 22. ve středověku (zřejmě stále trvá) cenzuru prováděli jezuiti - pálili "nevhodné" knihy i lidi na hranicích - no a tohle je jenom "pokroková" obdoba

  OdpovědětSmazat
 23. 20:02
  Pálili, ale víc si jich schovali pod zámek tzv. Libri prohibiti. Málo kdo ví, že je všechny studovalí a že jezuité patří mezi nejvzdělanější s nimi soupeří jen Dominikáni (Mendel) a Premonstráti (krásná knihovna ve Strahovském klašteře). Musím to napsat i když jsem ateista,ale nemám rád valcování pravdy, jak se komu hodí.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.