Reklama

sobota 27. června 2020

Neonacisté začali slíbené politické pogromy v Charkově - jsou první oběti (FOTO 18+)

27. 6. 2020   rusvesna
Jak včera oznámila Russkaja vesna, ukrajinští neofašisté anoncovali politické pogromy v Charkově a Záporoží. A byly zahájeny. Dnes v noci byl bestiálně zmlácen jeden z aktivistů Strany Šarije v Charkově. Takhle o tom píše samotný vůdce hnutí: "V noci. V Charkově. Po hlavě pálkami. Právě jsem se to dověděl.


Hoch, který vedl kolonku v Kyjevě. A je to, Národní sbor i Kancelář prezidenta se rozhodly pro zabití. Zázrakem přežil. Na resuscitaci bojují o jeho život.

Vladimíre Alexandroviči (Zelenský - pozn. RV), natočíte videjko?", ptá se prezidenta Ukrajiny Anatolij Šarij.

A v Krivém Rogu byla zpustošena kancelář strany Opoziční platforma - Pro život.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

39 komentářů :

 1. Svoboda a demokracie po Ukrajinsku. Co na to Karl von Sch... , to jste podporoval? A "celá demo EU" bude mlčet, jako vždy.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Informace jiného charakteru....Obětované děti na adrfenochrom skončily v hamburgrech

   https://www.youtube.com/watch?v=sKTNXJ5TZko&feature=youtu.be

   Vymazat
  2. Toz Kchárl jako cestné slechtic si prozene hlavo kulí...........p.s.

   Vymazat
 2. Není co komentovat, po 75 letech od nejhorší války , kterou způsobil právě "německý nacismus" se to vše zdá jako zlý sen. To chtěli na západě, a naši "demokraté", když podporovali tak.zv.Majdam ? Je neuvěřitelné co se ještě může stát, protože někteří nemají paměť, některým je to jedno a někteří tato "hnutí" podporují ???

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano, tohle chtěli. Zasévat stále rozkol mezi všechny Slovany. A daří se jim to v průběhu staletí dokonale. Stačí se podívat třeba na chování Polska, podívat se na rozbroje na Balkáně, rozdělení Československa atd. Likvidace Ukrajiny je však jen součást celkového plánu na likvidaci samotného Ruska a jeho rozdělení na "příjemnější" státy a území.

   Vymazat
  2. Přesně tohle chtěli. Cíle, které si zadali se jim naštěstí už nepodaří dosáhnout. Jsou totiž úplně v prdeli. Bumerang který hodili se už vrací zpět a rozbije jim hlavu...

   Vymazat
  3. války kterou způsobil německý nacismus -http://www.narodnisjednoceni.cz/20180829.htm

   Vymazat
 3. Typické chování nacistů a politické pogromy jsou pěkné svinstvo.

  OdpovědětVymazat
 4. Pěkně západní kapitalisti ten svět zdevastovali !

  OdpovědětVymazat
 5. Rus měl Banderostánu srovnat stejně, jako Řím Kartágo a protektorátní vláda by měla s okamžitou platností ty líný a věčně zlitý Banderovce vyhnat z Čech.... do jednoho a navždy!!!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Citát: Rus měl Banderostánu srovnat

   To by už bylo po všem a válka by se byla nazývala Třetí světová. Na to se čekalo. Rus je překvapil a "vzal" si "jen" Krym.

   Vymazat
  2. 15.21 Rus si nic "nevzal". RUS KRYM RESTITUOVAL. A UA je stále zneužívána... a vnímavým dokladuje perfidnost NATO, USA a EU.

   Vymazat
  3. 15:21
   Banderostán měl Rus srovnat po konci druhé světové války, žádná třetí by kvůli tomu nebyla!!!

   Vymazat
 6. Sovětská rusvesna hlásí... nu, co k tomu říct? Myslel jsem, že tento web hltá jen ruský separát. Dr. Grulichová má zajímavé zdroje pro studium ruštiny. A ještě zajímavější je lepit tyto texty na tzv. český vlastenecký server. Zlatej Aeronet, tam je aspoň nějaká kreativita.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 10:44
   Tady není Šafrovo, havlopussynko! 😆

   Vymazat
  2. Máte něco k tomuto konkrétnímu tématu? Je to vylhané? Tak sem s tím. Nebo se můžete pominout z toho, že NR píše pravdu, která se vám nehodí do krámu? Tak sem nelezte a nenervujte se. Ne že bych vás tady nerad viděl, je dobré číst i jiný názor, ale pokud chcete číst pouze rusofóbské bláboly, máte daleko širší spektrum médií. V první řadě ČT, pak řadu "renomovaných" časopisů jako je Reflex nebo Respekt, Šafrův koutek, Bakalonoviny všeho druhu, weby poslanců Demobloku a pokud jste fajnšmekr tak i Pavky Novotného. Je to sice trochu nudné čtení, ale na vaše IQ dobré dost.

   Vymazat
  3. danny 12:28 - A jsou důkazy, že to vylhané není?

   Vymazat
  4. Pro 13:06 Vy tvrdíte že jde o výmysl jakési rusvesny nebo paní Grulichové, důkazní břemeno je vaše. Tak sem s nimi.

   Vymazat
  5. 13:06
   Tak to máte problém. Nemůžete zřejmě věřit ničemu, co jste na vlastní oči neviděl. Tak se tam jeďte přesvědčit sám.
   Jinak stačí sledovat zpravodajství třeba z Německa, Itálie, Rakouska, teda pokud umíte jazyk. A nemusíte pak ztrácet čas tady. Jednoduché, co?

   Vymazat
  6. 13:06
   Banderostán neslaví fašisty zdviženou pravicí???? A v obchodním domě není na schodech fašistická vlajka na, oslavu????
   Se prober, havlosedmilháři!

   Vymazat
  7. Vždyť 10:44 je separát od falešné alternativy démony postiženého VK. S takovým materiálem je diskuze bezcenná stejně, jako s chovanci ústavů pro duševně nemocné.

   Vymazat
  8. Blbeček trolíček 13:06 choď sa tam pozrieť a môžeš ná potom porozprávať.

   Vymazat
  9. 10 44 na aeronetu neni zadna kreativita - zpitomely VK pise akorat o zidech jak muzou za jeho zpackany zivot

   Vymazat
 7. Korporátní fašismus bují v celé Evropě, USA a dokonce i u nás. S blížíci se hospodářskou krizí, je třeba rozeštvat a zastrašit lidi, aby si snad nechtěli vyzkoušet repete socialismu.

  OdpovědětVymazat
 8. Jak se někdo může divit !. V každém pořádném táboře smrti sloužili ukrajinští dobrovolníci. Stříleli u jam smrti a pod.. A kolik z nich bylo po válce potrestáno ? Minimum a většinou pozdě. Takže měli čas vychovat potěr,se vším co k tomu patří. S metodami nad nimiž žasli i Němci a to už je co říci. Sekera, lopata, hůl, všechno se hodilo. Stačí pár fotek z řádění banderovců v Polsku a bude vám hodně dlouho špatně Oni to prostě mají v genech, stejně jako Němci tu tendenci ovládat druhé.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Banderovci, Ustašovci a Oskar Dirlerwanger, těch odpadů si ani nacistický vrazi nevážili, byli míň, než 💩na botě!

   Vymazat
  2. 11:49, trochu pomalu s těmi geny. Tohle se dělo všude.

   Vymazat
  3. 20:17 Nejde o to, kde se to dělo, ale kým se to dělo. O těch genech nemusíte mít pochybnosti, větší vrazi a sadisti, než Ukrajinci, by se těžko hledali. Nakonec jim za to Němci poděkovali, jejich einsatz gruppen, se svým personálním obsazením, na to množství vražd nemohly stačit. Vypomohli Ukrajinci, Lotyši a Litevci. Přičemž Ukrajince nemuseli Němci ponoukat, ti "makali" jako čerti sami od sebe.

   Vymazat
 9. Šarij žije v Litvě. Na Ukrajině by měl hodně krátkou životnost.

  OdpovědětVymazat
 10. Kdy začnou vraždit Ukrajinci nás zde? Já tu na Praze 10 už nic jak Ukrajinštinu kolem baráku neslyším

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nechte Ukrajince na pokoji.

   Vymazat
  2. Hlavně aby nechali oni nás a Rusy z Donbasu a Oděsy!!!

   Vymazat
  3. A který z těch Vasilů a Nikolů ohrožuje vás konkrétně a který z nich Donbasany?

   Vymazat
  4. 6;30
   Banderoksindl NEMÁ V ČECHÁCH CO DĚLAT, ať ty netáhla věčně zlitý táhnou budovat tu jejich demokracii, tady jsou NEžádoucí!!!!

   Vymazat
 11. S takovým státem, kde tohleto je snad povoleno /?/ /i kdyby to povoleno nebylo a vrazi byli soudně stihaní, je přece povolena ta nacistická strana/, udržujeme diplommatické styky. Co říct o takovém státě, jako ten náš. Stejně tak to je však i v Polsku a jiných zemích. Nedávno se na mně jeden člověk obratil s dotazem: Co ty máš proti Američanům. Možná to vypadá že chci říci, že za to, že je Ukrajina taková jako je, můžou Američané. I když to tak zřejmě je, protože za tu tvář Ukrajiny můžou Amneričané - to tu zde nebudu rozvádět - nechtěl jsem tohle zrovna říci. Jen mě napadlo, že tento člověk na 100 procent také řekne - co nás zajímá nějaká Ukrajina. Další pokračování jeho světonázoru: Co s tím naděláme, nic. Tak se o tom nezajímej budeš mít klid. Ale můžu Vám říci, že tento člověk, když náhodou řeknete o bývalých komunistech bývalého režimu něco pozitivního, třeba to, kolik obytných domů postavili, ožije a dále již raději nemluvíte nic - jednou jsem mu říkal jak vypadají krávy v USA na velkofarmách, s dírou v břiše, kterou se podává kukuričná
  kaše z GMO kukuřice a tak dále, tohle jsem měl z youtube, z jednoho videa, bylo tam také o 2 letém klukovi, který zemřel na krvavý zánět tenkého i tlustého střeva po snězení hamburgeru vyrobeného z masa takové krávy /E. coli, které tento zánět působí se nedá pořádně oddělit od kůže, krávy stojí po břicho ve vlastních výkalech, ve kterých žije jmenovaný mikrob - to se zdá neuvěřitelné a tak se tento mikrob dostane následně i do masa, ze kterého se vyrábí hamburger/, v tomto případě Vám teno člověk prohlásí - toto není pravda, natočit se dá vše. Někomu dalšímu jsem říkal o knihách které jsem přečetl v poslední době, třeba o nevhodnosti, přímo škodlivosti očkování /tohle též pro mnohé vypadá neuvěřitelně/, stejně jako na první pohled vypadá neuvěřitelně sdělení /které mimo jiné pobouřilo tolik tzv. Západ, protože tento tvoři bývalí spojenci z druhé světové války, tedy především USA a Britanie a toto vyslovil Putin když mluvil o paktu Ribentrop-Molotov/, že Hitlera financovali hoši z Wall Street /Anthony Sutton: Hitler a Wall Street, knižka na polském knižním trhu/. Ten mi zase řekl, že vytisknout prý se dá také všechno. Promiňte mi tento chaotický sled myšlenek, který navodila ta vražda na Ukrajině.


  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vážený pane, charakter režimu na Ukrajině určuje vládnoucí elita, vlastnící skoro veškeré bohatství a třímající pevně otěže moci v rukou a to je z části chazarská a z části chasidská vzájemně mezi sebou soupeřící elita a ti ubozí a hloupí nacisté, jsou jen jejich knechty s omezenou respirační dobou k provádění špinavé práce a politické poměry a rivalita "pražské kavárny" a "zemanovsko-babišovského tandemu" je odrazem stejných poměrů, jaké mezi držiteli faktické moci vládnou na Ukrajině...proto ta shovívavost s nacismem a jeho projevy a snahy o přepisování dějin u nás...
   Jak říkají Taliáni: "tutto mondo paese..." zvlášť, když jsou tam na řídících místech pejzatí obou dresů...

   Vymazat
 12. Prosím Vás můj komentář, který si myslím není zas tak k zahození, umístěný po stažení tohoto článku z Vaši internetové strány, nemá celkem smysl. Přečtěte si jej pořádně a zhodnoťte jestli náhodou není nějakým přínosem pro zdejší komentátory. Jako malému klukovi mi v dětství mí kamarádi říkali "užitečník", protože na kdejaké zvíře jsem říkal, že je užitečné, třeba na žábu, kterou mí kamarádi stříleli bez rozpaků z praku. Dále si myslím o sobě, že vždy jsem se snažil postavit na správnou stranu, tedy např. fotbal jsem hral vždy za manšaft, který byl slabší. Stejně tak si myslím o sobě, že též i zrovna teď usiluji být na té správné straně. Nevím jestli se to dá říci o všech komentátorech. Části z nich je vlastní heslo: co je dobré pro mně /za každých okolností, rozuměj především materiální blaho - to má vepsané jako krédo celá ta západní civilizace/, to je třeba hájit a o více se nestarat. Proč se tedy např. starat o chcípající z hladu černochy v Africe. Takové komentátory zde si však přečíst můžeme, tohle co píšete mně - Váš komentář bude viditelný po schválení - tohle jim nepíšete. Napište mi prosím důvod umístění tehleté cedule.

  OdpovědětVymazat
 13. Ještě jedna okrajová informace. Vide o produkci potravin v USA - mám ten dojem, že takhle se také jmenovalo - jsem již nenašel. Viděl jsem ho před několika roky.

  OdpovědětVymazat
 14. Taky nebudu strkat všechny Ukrajince do jednoho pytle. Já taky nejsem Kléma, nebo Gurtáv. Ale jejich politikóni se opravdu povedli, vrhli občany do bídy. Každÿ oligarcha si krom státního majetku zprivatizoval i armádní jednotku. Nevím, zda si USA či EU uvědomují s kým se vlastně baví, existuje-li tam normální stát a jeho reprezentace.

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.